Nagyon akarják a bronzot - 10 órától Ausztrália az ellenfél

2019. július 26. 8:00

A Bíró Attila irányította női válogatottunk Kvangdzsuban a harmadik helyért ugrik medencébe - a mérkőzést az M4 Sport élőben közvetíti.

„Ki kell javítani a hibákat, és menni tovább, hiszen éremért játszunk, ennél nem kell nagyobb motiváció."

Csabai Dóra röviden összefoglalta a lényeget: a spanyolok elleni elődöntős vereséget gyorsan el kell egy időre felejteni, és a bronzmeccsen maximális koncentrációval harcolni. Merthogy a harmadik és negyedik hely között nem csupán egyetlen helyezés a különbség - a kézzel fogható érem, a dobogóra való fellépés mind-mind sokat számítanak.

Ami a statisztikát illeti: Ausztráliával a világbajnokságok során 6 mérkőzést játszottunk, a mérleg 50%-os: 3 alkalommal nyertünk, 3 alkalommal veszítettünk, a gólkülönbség 38-45.

A mieink meccse után 11:30-tól rendezik az Egyesült Államok-Spanyolország finálét.