VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1999. 01. 03.
Érd
2023/2024
meccs
Időmérő
40
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/03/304 - 13
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - AVUS2024/03/0211 - 7
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/1514 - 8
PSN Zrt. - Kaposvár VK2024/04/1413 - 8
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Sportliget S.E.2023/09/2411 - 7
Győri VSE - Soproni VSE2023/11/1911 - 10
Győri VSE - Tatabányai Vízmű SE2023/12/105 - 11
Ifi-serdülő - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/02/043 - 12
III. Kerületi TVE - SZVPS II2024/03/1013 - 14
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2024/04/287 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Dunakanyar Waterpolo2023/10/0814 - 1
Soproni VSE - Balaton Vízilabda Klub2024/02/1113 - 7
Győri VSE - Szentesi VK2024/03/0311 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - Dunakanyar Waterpolo2023/10/299 - 16
Balaton Vízilabda Klub - Tatabányai Vízmű SE2023/11/267 - 15
Balaton Vízilabda Klub - Sportliget SE2024/03/245 - 13
Szentesi VK - Ceglédi VSE2024/04/0712 - 7
Balaton Vízilabda Klub - Budafóka XXII. SE2024/04/2114 - 13
YBL WPC - Szentesi VK2024/05/2611 - 16
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Fehérvár Vízilabda SE2023/11/1919 - 6
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Szentesi VK2023/11/057 - 12
BVSC - FTC Vízilabda Utánpótlás2024/02/1810 - 11
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/1543 - 1
Egri Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2023/12/0310 - 13
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Semmelweis VKS2023/10/1511 - 9
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - FTC Utánpótlás2023/09/237 - 5
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/11/2513 - 2
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE II. - Budafóka XXII SE2023/10/2821 - 5
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
III. Kerületi TVE - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2024/04/2016 - 11
Százhalombatta - OSC VSE II.2024/04/2010 - 7
OSC VSE II. - III. Kerületi TVE2024/04/2011 - 3
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/03/0916 - 1
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20122024/03/0913 - 6
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence PLUS - Pápai SE2024/05/2512 - 6
II. ker Sport és Szabadidő Kft - Velence PLUS2024/05/2510 - 11
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Új-Hullám SE - Mohács 22024/04/069 - 16
Balaton VK - Cápa VK2024/04/0617 - 4
Balaton VK - Velencei-tavi UVE2024/04/0615 - 0
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/10/0815 - 0
AVUS - Győri Vízisport Egyesület2023/10/0816 - 1
Játékvezető
66
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2024/04/286 - 14
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Dunakanyar Waterpolo2023/10/0815 - 7
Ifi-serdülő - Dunakanyar Waterpolo2023/10/2913 - 8
Ifi-serdülő - Tatabányai Vízmű SE2023/11/269 - 12
Soproni VSE - Ifi-serdülő2024/02/1114 - 12
Győri VSE - Szentesi VK2024/03/038 - 11
Ifi-serdülő - Sportliget S.E.2024/03/2414 - 7
Szentesi VK - Ceglédi VSE2024/04/0710 - 8
Ifi-serdülő - Budafóka XXII. SE2024/04/2113 - 9
YBL WPC - Szentesi VK2024/05/2617 - 16
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/1517 - 5
PSN Zrt. - Kaposvár VK2024/04/1416 - 6
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Sportliget SE2023/09/2423 - 2
Balaton Vízilabda Klub - Dunakanyar Waterpolo2023/10/2912 - 6
Győri VSE - Soproni VSE2023/11/1912 - 10
Balaton Vízilabda Klub - Tatabányai Vízmű SE2023/11/264 - 18
Győri VSE - Tatabányai Vízmű SE2023/12/1015 - 10
Balaton Vízilabda Klub - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/02/044 - 7
III. Kerületi TVE - SZVPS II2024/03/1012 - 11
Balaton Vízilabda Klub - Sportliget SE2024/03/248 - 12
Szentesi VK - Ceglédi VSE2024/04/0716 - 8
Balaton Vízilabda Klub - Budafóka XXII. SE2024/04/2119 - 8
YBL WPC - Szentesi VK2024/05/265 - 9
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/1520 - 5
PSN Zrt. - Kaposvár VK2024/04/149 - 6
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2024/04/283 - 14
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Sportliget SE2023/09/2416 - 3
Győri VSE - Dunakanyar Waterpolo2023/10/0822 - 4
Győri VSE - Soproni VSE2023/11/1916 - 5
Győri VSE - Tatabányai Vízmű SE2023/12/109 - 4
Balaton Vízilabda Klub - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/02/043 - 18
Soproni VSE - Balaton Vízilabda Klub2024/02/110 - 0
Győri VSE - Szentesi VK2024/03/039 - 6
III. kerületi TVE - SZVPS II2024/03/1021 - 9
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - III. kerületi TVE2023/10/1520 - 2
Egri Vízilabda Klub - Szentesi VK2023/11/0513 - 10
Egri Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2023/12/0316 - 12
BVSC - FTC Utánpótlás2024/02/1816 - 12
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Vízilabda Utánpótlás - III. kerületi TVE2023/10/1517 - 7
Győri VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/1925 - 2
Egri Vízilabda Klub - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/12/036 - 17
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Szentesi VK2023/11/057 - 13
Győri VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/1917 - 4
BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás2024/02/187 - 18
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - YBL WPC2024/02/1810 - 14
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - BVSC2023/09/237 - 12
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/09/2320 - 8
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Vasas Sport Club2023/11/2522 - 2
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/252 - 33
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda Sport Egyesület - YBL WPC II.2023/10/2811 - 17
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - Sport és Szabadidő Kft2024/04/209 - 4
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - UVSE Vízilabda Sportegyesület III.2024/04/202 - 14
Sport és Szabadidő Kft - Százhalombatta2024/04/2017 - 6
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Budapesti honvéd Sportegyesület II2024/03/099 - 5
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2024/03/092 - 17
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
Latorca - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20132024/02/250 - 0
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - Vágta2024/02/250 - 0
Vasas Sport Club - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20132024/02/250 - 0
Latorca - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2024/02/250 - 0
DVL Baby II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - Kanizsa Vízilabda Sportegyesület2024/04/280 - 0
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
II. ker Sport és Szabadidő Kft - Szekszárdi Sportközpont Nkft.2024/05/2517 - 7
Szekszárdi Sportközpont Nkft. - Pápai SE2024/05/2514 - 8
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Velencei-tavi UVE2024/04/0615 - 0
Mohács 2 - Soproni VSE2024/04/065 - 14
Cápa VK - Új-Hullám SE2024/04/0617 - 2
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Soproni VSE2023/10/088 - 9
2022/2023
meccs
Játékvezető
58
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - OSC Kft.2022/10/0912 - 8
Kaposvár VK - OSC VSE2022/11/2010 - 5
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/12/0417 - 3
III. Kerületi TVE - Dunakanyar Waterpolo2022/12/1811 - 12
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2023/02/129 - 6
Dunaújvárosi Főiskola VE - Polo Academy Sport Club2023/03/1915 - 9
Sportliget SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/03/2611 - 6
Aquaworm Waterpolo Göd - Százhalombatta2023/05/143 - 23
Tatabányai Vízmű SE - MVLC2023/05/2110 - 8
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - YBL WPC2023/05/2714 - 5
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - OSC Kft.2022/10/093 - 25
Soproni VSE - Dunakanyar Waterpolo2022/10/165 - 12
Dunaújvárosi Főiskola VE - Balaton Vízilabda Klub2022/10/3013 - 18
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Balaton Vízilabda Klub2022/11/1317 - 7
PSN Zrt. - AVUS2022/12/1117 - 10
III. Kerületi TVE - Dunakanyar Waterpolo2022/12/1812 - 18
UVSE I. - Kaposvár VK2023/02/0513 - 4
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2023/02/1214 - 7
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Tatabányai Vízmű SE2023/02/267 - 8
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - UVSE I.2023/03/054 - 5
Sportliget SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/03/267 - 11
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2023/04/025 - 14
III. Kerületi TVE - SZVPS II2023/04/1613 - 7
AVUS - Kaposvár VK2023/04/239 - 8
Ceglédi VSE - Győri VSE2023/05/0714 - 15
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - YBL WPC2023/05/2719 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Dunakanyar Waterpolo2022/10/1628 - 4
Dunaújvárosi Főiskola VE - Balaton Vízilabda Klub2022/10/3017 - 6
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Balaton Vízilabda Klub2022/11/1311 - 5
Blamax-Kaposvár Gyermek - OSC VSE2022/11/208 - 12
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/12/049 - 14
PSN Zrt. - AVUS2022/12/1117 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Blamax-Kaposvár Gyermek2023/02/0516 - 5
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Tatabányai Vízmű SE2023/02/2614 - 15
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/03/052 - 19
Dunaújvárosi Főiskola VE - Polo Academy Sport Club2023/03/1910 - 7
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2023/04/027 - 11
III. kerületi TVE - SZVPS II2023/04/1612 - 5
AVUS - Blamax-Kaposvár Gyermek2023/04/239 - 8
Ceglédi VSE - Győri VSE2023/05/0717 - 4
Aquaworm Waterpolo Göd - Százhalombatta2023/05/1413 - 15
Tatabányai Vízmű SE - MVLC2023/05/2113 - 10
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda SE - KSI SE2022/11/063 - 22
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2022/11/061 - 28
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - POLO Sport Club2023/05/2026 - 3
OSC VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/05/2033 - 10
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE II. - OSC VSE2023/05/207 - 13
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/01/076 - 9
Városgazda Utánpótlás Akadémia - YBL WPC II.2023/01/0715 - 2
KSI SE II. - Sport és Szabadidő Kft2023/04/018 - 9
MVLC - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/04/018 - 12
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/05/068 - 7
KSI SE II. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/05/069 - 11
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/05/065 - 6
Sportsziget SE - Budapesti honvéd Sportegyesület II2023/06/102 - 12
III. kerületi TVE - Új-Hullám SE B2023/06/108 - 4
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Mohacs Baby - Kanizsa VSE2022/12/110 - 0
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Soproni VSE2022/10/0215 - 0
Időmérő
31
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/01/2116 - 6
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2022/10/0817 - 15
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Dunakanyar Waterpolo2022/10/1611 - 4
Dunaújvárosi Főiskola VE - Ifi-serdülő2022/10/307 - 8
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Ifi-serdülő2022/11/1318 - 8
PSN Zrt. - AVUS2022/12/1115 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Kaposvár VK2023/02/0513 - 4
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Tatabányai Vízmű SE2023/02/268 - 6
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/03/056 - 15
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2023/04/0214 - 13
III. Kerületi TVE - SZVPS II2023/04/1613 - 10
AVUS - Kaposvár VK2023/04/2315 - 5
Ceglédi VSE - Győri VSE2023/05/0713 - 5
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - OSC VSE2022/11/207 - 18
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/12/045 - 20
Dunaújvárosi Főiskola VE - Polo Academy Sport Club2023/03/1915 - 14
Aquaworm Waterpolo Göd - Százhalombatta2023/05/1413 - 8
Tatabányai Vízmű SE - MVLC2023/05/2111 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - OSC Kft.2022/10/096 - 11
III. kerületi TVE - Dunakanyar Waterpolo2022/12/1811 - 8
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2023/02/125 - 10
Sportliget SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/03/2617 - 6
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - YBL WPC2023/05/275 - 15
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - SZNVE2023/05/209 - 13
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/05/2025 - 7
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - BVSC-Zugló II2023/01/076 - 4
UVSE II. - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/04/0112 - 5
KSI SE II. - Egri Vízilabda Klub2023/04/012 - 16
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE II - Kistarcsa2023/06/106 - 8
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri Vízisport Egyesület - AVUS2022/10/020 - 15
Soproni VSE - Győri Vízisport Egyesület2022/10/024 - 16
2021/2022
meccs
Játékvezető
34
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Poseidon VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2022/04/235 - 0
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2022/04/230 - 5
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Szegedi Vizipóló Suli2022/02/136 - 25
FTC Utánpótlás - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/02/2022 - 5
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - KSI SE2022/02/273 - 30
AVUS - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/03/0613 - 4
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - AVUS2022/04/039 - 10
SZVPS II - Soproni VSE2022/05/2912 - 8
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - SZVPS II2021/12/195 - 4
FTC Utánpótlás - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/02/2014 - 8
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - KSI SE2022/02/275 - 20
AVUS - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/03/0610 - 7
Szentesi VK - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/03/276 - 12
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - YBL WPC2022/04/1016 - 10
Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/04/247 - 12
Balaton Vízilabda Klub - AQUA SE Nyíregyháza2022/05/0824 - 6
Tatabányai Vízmű SE - Csabai Csirkefogók VK2022/05/2220 - 5
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - SZVPS II2021/12/1922 - 2
Cívis Póló VSE - Szegedi Vizipóló Suli2022/02/1311 - 16
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - KSI SE2022/02/276 - 8
Szentesi VK - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/03/2712 - 11
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - AVUS2022/04/0312 - 9
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - YBL WPC2022/04/1014 - 10
Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/04/248 - 15
Balaton Vízilabda Klub - AQUA SE Nyíregyháza2022/05/0814 - 16
Tatabányai Vízmű SE - Csabai Csirkefogók VK2022/05/2226 - 4
SZVPS II - Soproni VSE2022/05/297 - 12
BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - TVSE Vízilabda Kft II2022/03/139 - 10
Győri VSE - OSC VSE2022/03/208 - 11
BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - TVSE Vízilabda Kft III2022/03/1310 - 8
Győri VSE - OSC VSE2022/03/208 - 7
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Vasas SC II.2021/12/189 - 4
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Mohacs 1 - Komárom VSE2022/03/1221 - 6
Velence PLUS - Mohacs 12022/03/129 - 22
Időmérő
21
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - OSC Kft.2022/02/269 - 16
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ELTE BEAC - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2022/04/2314 - 8
ELTE BEAC - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2022/04/2311 - 7
Poseidon VSE - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2022/04/2314 - 12
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - SZVPS II2021/12/1910 - 8
Szentesi VK - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/03/277 - 11
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - YBL WPC2022/04/106 - 11
Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/04/245 - 19
Ifi-serdülő - AQUA SE Nyíregyháza2022/05/0819 - 8
Tatabányai Vízmű SE - Csabai Csirkefogók VK2022/05/2224 - 2
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Szegedi Vizipóló Suli2022/02/138 - 18
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - AVUS2022/04/0316 - 14
SZVPS II - Soproni VSE2022/05/2912 - 10
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/02/2011 - 8
AVUS - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/03/067 - 9
Szegedi Vizipóló Suli - KSI SE2022/03/137 - 17
BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - TVSE Vízilabda Kft IV2022/03/1314 - 1
Győri VSE - OSC VSE2022/03/2015 - 11
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ozorai-Faterpolo VSE - 1427 JSMA2022/04/0313 - 14
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence PLUS - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/03/122 - 13
Komárom VSE - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/03/123 - 15