MŰSOR
Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
42368 | 12. 16. 17:00 | Aligátor Vízilabda Kft. | FTC PQS Waterpolo | 8 - 21 | Szombathelyi Városi Uszoda |
42370 | 12. 16. 18:00 | DEBRECEN | VasasPlaket | 10 - 10 | Debreceni uszoda |
42424 | 12. 16. 18:00 | Metalcom Szentes | A-HID OSC ÚJBUDA | 10 - 14 | Szentesi Uszoda - fedett |
Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
43120 | 12. 16. 10:00 | BVSC-Zugló | Neptun VSC | 14 - 10 | Szőnyi út 50-es sátor |
43208 | 12. 16. 11:30 | YBL WPC | Angyalföldi Sportiskola | 12 - 7 | Komjádi Béla Sportuszoda |
43121 | 12. 16. 16:00 | Ceglédi VSE | Vasas Sport Club | 10 - 6 | Ceglédi Városi Uszoda |
43210 | 12. 16. 16:00 | Eszterházy Károly ESC | DVSE | 8 - 9 | Termálfürdő-Eger |
43117 | 12. 16. 17:30 | A-HID OSC ÚJBUDA | Kanizsa VSE | 7 - 21 | Nyéki Imre Uszoda - 33m-es |
43119 | 12. 16. 18:00 | Kaposvári Vízilabda Klub | UVSE Vízilabda Sportegyesület | 8 - 14 | Kaposvári Városi Fürdő |
43118 | 12. 16. 19:00 | HVSC | MAFC "112" | 13 - 14 | Vásárhelyi Városi Sportuszoda |
BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
43312 | 12. 16. 13:30 | ZF-Eger | Yordo Szentes | 6 - 9 | Termálfürdő-Eger |
43315 | 12. 16. 14:00 | SZNVE T&N | UVSE Vízilabda Sportegyesület II. | 10 - 14 | Szegedi Ligetfürdő SZUE |
43311 | 12. 16. 14:15 | POLO Sport Club | Győri Vízisport Egyesület | 19 - 4 | Kőér utcai uszoda |
BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
43422 | 12. 16. 12:15 | ZF-Eger | Yordo Szentes | 4 - 14 | Termálfürdő-Eger |
43514 | 12. 16. 12:15 | FTC Vízilabda Utánpótlás | HVSC | 10 - 7 | FTC Uszoda - Népliget |
43421 | 12. 16. 12:45 | POLO Sport Club | Győri Vízisport Egyesület | 13 - 9 | Kőér utcai uszoda |
BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
43683 | 12. 16. 10:00 | Hírös Sport Nonprofit Kft. | Ecorgan-Csongrád VVSE | 3 - 18 | Kecskeméti Élményfürdő |
43592 | 12. 16. 11:00 | ZF-Eger | Yordo Szentes | 3 - 11 | Termálfürdő-Eger |
43684 | 12. 16. 11:00 | FTC Vízilabda Utánpótlás | HVSC | 17 - 1 | FTC Uszoda - Népliget |
43591 | 12. 16. 11:30 | POLO Sport Club | Győri Vízisport Egyesület | 3 - 7 | Kőér utcai uszoda |
43595 | 12. 16. 12:30 | SZNVE | UVSE Vízilabda Sportegyesület | 9 - 15 | Szegedi Ligetfürdő SZUE |
Vidék bajnokság gyerek II.
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
46005 | 12. 16. 12:00 | Bujka Úszó és Vízilabda Sportegyesület | Túri Fullánkok - Invictus SC | 9 - 8 | Bajai Sportuszoda |
46004 | 12. 16. 13:00 | Sugovica Vízilabda Sportegyesület | Békéscsaba B | 8 - 7 | Bajai Sportuszoda |
46003 | 12. 16. 14:00 | Túri Fullánkok - Invictus SC | Zempléni Vízilabda Klub | 7 - 9 | Bajai Sportuszoda |
46002 | 12. 16. 15:00 | Békéscsaba B | Bujka Úszó és Vízilabda Sportegyesület | 4 - 13 | Bajai Sportuszoda |
46006 | 12. 16. 16:00 | Sugovica Vízilabda Sportegyesület | Zempléni Vízilabda Klub | 4 - 18 | Bajai Sportuszoda |
Vidék bajnokság ifjúsági
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
45912 | 12. 16. 10:00 | DMTK-KVSE AQUASPORT SE | Szentesi Üdülőközpont | 5 - 23 | Szentesi Uszoda - fedett |
45913 | 12. 16. 11:15 | Sugovica Vízilabda Sportegyesület | Szegedi VPS | 5 - 11 | Szentesi Uszoda - fedett |
45914 | 12. 16. 12:30 | Zenpléni Vizilabda Klub-MVLC | DMTK-KVSE AQUASPORT SE | 14 - 6 | Szentesi Uszoda - fedett |
45915 | 12. 16. 13:45 | Szentesi Üdülőközpont | Sugovica Vízilabda Sportegyesület | 4 - 7 | Szentesi Uszoda - fedett |
45916 | 12. 16. 15:00 | Zenpléni Vizilabda Klub-MVLC | Szegedi VPS | 10 - 6 | Szentesi Uszoda - fedett |
BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
44578 | 12. 16. 10:00 | FTC Utánpótlás | Oázis SC | 24 - 8 | Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es |
44579 | 12. 16. 11:00 | UVSE | Komplex Póló Suli SE | 19 - 4 | Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es |
44581 | 12. 16. 12:00 | JSMA | MVLC | 2 - 22 | Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es |
44582 | 12. 16. 13:00 | OSC VSE | Új-Hullám SE | 21 - 0 | Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es |
Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
42723 | 12. 16. 10:00 | Honvéd Kölyök Polo Suli | OSC VSE | 4 - 10 | Nyéki Imre Uszoda - 33m-es |
42727 | 12. 16. 11:00 | FTC Utánpótlás | Oázis SC | 15 - 4 | Nyéki Imre Uszoda - 33m-es |
42728 | 12. 16. 12:00 | OSC VSE II. | KSI SE | 3 - 21 | Nyéki Imre Uszoda - 33m-es |
42724 | 12. 16. 13:00 | Vasas Sport Club | BVSC | 9 - 16 | Nyéki Imre Uszoda - 33m-es |
42726 | 12. 16. 14:00 | Bókay-KSI | Vidám Vízilovak VSC | 1 - 16 | Nyéki Imre Uszoda - 33m-es |
Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
42867 | 12. 16. 11:00 | AVUS | PSN Zrt. | 6 - 5 | Tüskecsarnok uszoda |
42906 | 12. 16. 11:00 | Százhalombatta | HUVK SE | 3 - 8 | Százhalombattai Városi Szabadidő központ |
42870 | 12. 16. 12:00 | ASI-Vasas | UVSE I | 6 - 15 | Tüskecsarnok uszoda |
42905 | 12. 16. 12:00 | Oázis SC | Szegedi VPS | 6 - 24 | Százhalombattai Városi Szabadidő központ |
43058 | 12. 16. 12:00 | Balaton VK | Bókay - KSI | 5 - 0 | III. Kerületi TVE uszoda |
42868 | 12. 16. 13:00 | OSC VSE | FTC Utánpótlás | 10 - 10 | Tüskecsarnok uszoda |
42904 | 12. 16. 13:00 | Kópé UVSE | Kaposvár Vízilabda Klub | 4 - 14 | Százhalombattai Városi Szabadidő központ |
43059 | 12. 16. 13:00 | Oxigén Úszó és Sportsuli | BVSC II. | 3 - 16 | III. Kerületi TVE uszoda |
43060 | 12. 16. 13:30 | Sport és Szabadidő Kft | FTC Utánpótlás II. | 8 - 13 | FTC Uszoda - Népliget |
42869 | 12. 16. 14:00 | Ceglédi Vasutas Sport Egyesület | BVSC | 10 - 17 | Tüskecsarnok uszoda |
42903 | 12. 16. 14:00 | Vidám Vízilovak Vízilabda Sport Club | YBL WPC | 16 - 8 | Százhalombattai Városi Szabadidő központ |
43061 | 12. 16. 14:00 | UVSE II. | Aquaworm Waterpolo Göd | 10 - 3 | III. Kerületi TVE uszoda |
43030 | 12. 16. 15:00 | Kistarcsa | MVLC | 7 - 8 | III. Kerületi TVE uszoda |
43031 | 12. 16. 16:00 | Fehérvár Vízilabda Sportegyesület | Győri Vízisport Egyesület | 4 - 10 | III. Kerületi TVE uszoda |
43032 | 12. 16. 17:00 | Komplex Póló Suli Sport Egyesület | Váci Vízilabda Sport Egyesület | 2 - 28 | III. Kerületi TVE uszoda |
43033 | 12. 16. 18:00 | Új-Hullám SE | Honvéd-Érd | 4 - 10 | III. Kerületi TVE uszoda |
Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek V.
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
46731 | 12. 16. 09:00 | Debrecen | PannErgy-Miskolci Vízilabda Club | 3 - 8 | Debreceni uszoda |
46732 | 12. 16. 09:50 | ZF-Eger | ZF-Eger II. | 8 - 10 | Debreceni uszoda |
46733 | 12. 16. 10:40 | AQUA SE Nyíregyháza | Debrecen | 10 - 10 | Debreceni uszoda |
46734 | 12. 16. 11:30 | Zempléni Vízilabda Klub | ZF-Eger II. | 8 - 10 | Debreceni uszoda |
46736 | 12. 16. 12:20 | PannErgy-Miskolci Vízilabda Club | ZF-Eger III | 13 - 6 | Debreceni uszoda |
46735 | 12. 16. 13:10 | MEAFC | ZF-Eger | 3 - 23 | Debreceni uszoda |
46729 | 12. 16. 14:00 | AQUA SE Nyíregyháza | Zempléni Vízilabda Klub | 11 - 6 | Debreceni uszoda |
46730 | 12. 16. 14:50 | ZF-Eger III | MEAFC | 21 - 3 | Debreceni uszoda |
DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
44691 | 12. 16. 10:00 | Szekszárdi Sportközpont Nkft. | PSN Zrt. Sportiskola | 10 - 7 | Mohácsi uszoda |
44690 | 12. 16. 11:15 | Városgazda Utánpótlás Akadémia | Váci VSE | 10 - 13 | Mohácsi uszoda |
44692 | 12. 16. 12:30 | Erzsébeti Spartacus Munkás Testedző Kör | Mohács | 17 - 13 | Mohácsi uszoda |
45523 | 12. 16. 12:30 | Velence-Sportliget | Soproni VSE | 11 - 19 | Soproni Uszoda |
45518 | 12. 16. 13:30 | Cápa vízilabda Klub Ú-VSE | Balaton Vízilabda Klub | 7 - 2 | Soproni Uszoda |
45519 | 12. 16. 14:30 | Velence-Sportliget | Győri Vízisport Egyesület | 4 - 9 | Soproni Uszoda |
45517 | 12. 16. 16:30 | PÁPAI SE | Győri Vízisport Egyesület | 5 - 6 | Soproni Uszoda |
45521 | 12. 16. 18:30 | Soproni VSE | PÁPAI SE | 12 - 5 | Soproni Uszoda |