MŰSOR
BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
37074 | 02. 26. 12:30 | ZF-Eger | POLO Sport Club | 12 - 11 | Termálfürdő-Eger |
37072 | 02. 26. 13:00 | Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület | Szentesi Vízilabda Klub | 6 - 11 | Dunaújváros, Fabó É. u. |
37073 | 02. 26. 13:15 | BVSC-Zugló | UVSE I. | 6 - 16 | Szőnyi úti uszoda |
BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
37362 | 02. 26. 11:15 | ZF-Eger | POLO Sport Club | 7 - 13 | Termálfürdő-Eger |
37360 | 02. 26. 11:30 | Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület | Szentesi Vízilabda Klub | 7 - 8 | Dunaújváros, Fabó É. u. |
37361 | 02. 26. 12:00 | BVSC-Zugló | UVSE | 9 - 16 | Szőnyi úti uszoda |
37676 | 02. 26. 12:15 | A-HID OSC ÚJBUDA | SZNVE | 10 - 8 | Nyéki Imre Uszoda - 33m-es |
37677 | 02. 26. 12:45 | Hírős Sport Nonprofit KFT | HVSC | 25 - 8 | Kecskeméti Élményfürdő |
BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
37432 | 02. 26. 10:00 | Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület | Szentesi Vízilabda Klub | 9 - 13 | Dunaújváros, Fabó É. u. |
37434 | 02. 26. 10:00 | ZF-Eger | POLO Sport Club | 14 - 4 | Termálfürdő-Eger |
37616 | 02. 26. 11:00 | A-HID OSC ÚJBUDA | SZNVE | 13 - 10 | Nyéki Imre Uszoda - 33m-es |
37617 | 02. 26. 11:30 | Hírős Sport Nonprofit KFT | HVSC | 20 - 10 | Kecskeméti Élményfürdő |
37615 | 02. 26. 12:00 | Fehérvár Vízilabda Sportegyesület | Ecorgan-Csongrád | 1 - 21 | Csitáry G. Emil Városi Uszoda |
BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
40363 | 02. 26. 10:00 | Ozorai-Faterpóló VSE | Oázis 2 | 17 - 7 | Tüzér utcai Uszoda |
40364 | 02. 26. 13:30 | OSC Kft. | HETE | 14 - 12 | Nyéki Imre Uszoda - 33m-es |
40234 | 02. 26. 16:00 | Budaörsi UVVSE | MAFC-BME | 8 - 13 | Tüzér utcai Uszoda |
40361 | 02. 26. 17:00 | ELTE Vízilabda DSK | Komplex Póló Suli SE | 12 - 11 | Tüzér utcai Uszoda |
40362 | 02. 26. 17:00 | BVSC | Bánki Vízisport Egyesület | 20 - 6 | Szőnyi úti uszoda |
40232 | 02. 26. 18:00 | Octopus SE | Semmelweis VKS | 12 - 6 | FTC Uszoda - Népliget |
40233 | 02. 26. 18:30 | Oázis SC | RETR-O-SC Közhasznú Egyesület | 10 - 7 | Hajós Alfréd Sportuszoda - fedett |
40235 | 02. 26. 19:00 | UVSE | YBL WPC | 7 - 6 | Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es |
40365 | 02. 26. 19:00 | Csepeli VSE | 1427 VSE | 10 - 12 | Budafoki uszoda |
40231 | 02. 26. 19:45 | Kertészeti Egyetem AC | Vidám Vízilovak VSC | 5 - 5 | Hajós Alfréd Sportuszoda - fedett |
BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
38274 | 02. 26. 18:00 | Sportliget SE | Sunday Boys | 10 - 6 | Kőér utcai uszoda |
LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
41846 | 02. 26. 15:00 | BVSC-Zugló | OSC VSE | 16 - 2 | Nyéki Imre Uszoda - 33m-es |
41874 | 02. 26. 15:00 | YBL WPC | Kópé Vízilabda Kft. | 12 - 4 | Pesterzsébeti uszoda |
41849 | 02. 26. 16:00 | Tatabányai Vízmű SE | Kópé UVSE | 11 - 3 | Nyéki Imre Uszoda - 33m-es |
41875 | 02. 26. 16:00 | UVSE | Alfa SC Kispest | 22 - 1 | Pesterzsébeti uszoda |
41848 | 02. 26. 17:00 | KSI SE | Ceglédi VSE | 8 - 2 | Nyéki Imre Uszoda - 33m-es |
41876 | 02. 26. 17:00 | Hírös Sport Nonprofit Kft. | Váci Vízilabda SE | 12 - 4 | Pesterzsébeti uszoda |
41847 | 02. 26. 18:00 | FTC Utánpótlás | HUVK SE | 9 - 3 | Nyéki Imre Uszoda - 33m-es |
41877 | 02. 26. 18:00 | KSI SE II. | Budapesti Honvéd Sport Egyesület-Érd | 13 - 5 | Pesterzsébeti uszoda |