MűSOR
2017. április 29.
ID Időpont Hazai csapat Vendég csapat Eredmény Helyszín
E.ON Férfi OB I
 42044  2017. ápr. 29. 15:00 EBP Tatabánya Metalcom-Szentes 6 - 5 Tatabányai Sportuszoda
 42033  2017. ápr. 29. 17:00 CONTITECH SZEGED VasasPlaket 11 - 7 Szegedi Sportuszoda
 42029  2017. ápr. 29. 19:00 A-HID OSC ÚJBUDA FTC PQS Waterpolo 9 - 7 Nyéki Imre Uszoda - fedett
 42031  2017. ápr. 29. 20:30 PannErgy-MVLC MKB-Euroleasing-BVSC 0 - 0 (ÉLŐ) ELHALASZTVA
Női OB I
 41953  2017. ápr. 29. 19:30 ZF-Eger-EKE Hungerit Szentes 6 - 8 Bitskey Aladár uszoda
Férfi OB I/B
 41963  2017. ápr. 29. 11:00 EKF SC Racionet H 9 - 8 Termálfürdő-Eger
 41994  2017. ápr. 29. 17:00 MAFC"111" Dunakanyar Waterpolo 16 - 15 Szőnyi úti uszoda
 42012  2017. ápr. 29. 17:00 SZVSC Alfa SC - ESMTK 8 - 7 Szolnok, Tiszaligeti uszoda
 41992  2017. ápr. 29. 17:30 PVSK-PSN Zrt YBL WPC 6 - 14 Abay Nemes Oszkár Sportuszoda
 42011  2017. ápr. 29. 18:30 DVSE A-HID OSC ÚJBUDA 12 - 17 Debreceni uszoda
 41961  2017. ápr. 29. 19:00 ASI DSE Békéscsaba 11 - 11 Széchy Tamás u. Margitsziget
 41962  2017. ápr. 29. 19:30 AVUS Ceglédi VSE 8 - 5 Szombathelyi Városi Uszoda
 41993  2017. ápr. 29. 20:30 UVSE Kanizsa VSE 9 - 10 (ÉLŐ) Széchy Tamás u. Margitsziget
Férfi OB II
 37210  2017. ápr. 29. 10:00 PTE-ÁOK FVSE 5 - 4 Abay Nemes Oszkár Sportuszoda
 37209  2017. ápr. 29. 11:00 Pápai SE Soproni VSE 2 - 14 Abay Nemes Oszkár Sportuszoda
 37208  2017. ápr. 29. 12:00 Tatabánya Vizmű SE KVSE 15 - 3 Abay Nemes Oszkár Sportuszoda
 37207  2017. ápr. 29. 13:00 FVSE Győri VSE 3 - 5 Abay Nemes Oszkár Sportuszoda
 37206  2017. ápr. 29. 14:00 Soproni VSE PTE-ÁOK 4 - 18 Abay Nemes Oszkár Sportuszoda
 37212  2017. ápr. 29. 15:00 KVSE Pápai SE 21 - 9 Abay Nemes Oszkár Sportuszoda
 37211  2017. ápr. 29. 16:00 Győri VSE Tatabánya Vizmű SE 4 - 17 Abay Nemes Oszkár Sportuszoda
BENU Leány Ifjúsági
 37088  2017. ápr. 29. 19:00 POLO Sport Club Győri VSE 15 - 5 Kőér utcai uszoda
BENU Leány Serdülő
 37376  2017. ápr. 29. 17:45 POLO Sport Club Győri VSE 15 - 2 Kőér utcai uszoda
BENU Leány Gyermek
 37448  2017. ápr. 29. 16:30 POLO Sport Club Győri VSE 13 - 4 Kőér utcai uszoda
Vidék gyerek II.
 39697  2017. ápr. 29. 09:00 CSSV Szentes B 3 - 14 Csongrádi Városi Fürdő
 39663  2017. ápr. 29. 10:00 Szentes A Cs Crisul 2 5 - 15 Nagyvárad
 39692  2017. ápr. 29. 10:00 SZVSC Koelner-Csongrád 11 - 5 Csongrádi Városi Fürdő
 39662  2017. ápr. 29. 11:00 Szegedi VPS ZF-Eger 6 - 15 Nagyvárad
 39693  2017. ápr. 29. 11:15 Szentes B Békéscsaba 5 - 5 Csongrádi Városi Fürdő
 39664  2017. ápr. 29. 12:00 BVSC-Zugló Sp.Prozivka 24 - 1 Nagyvárad
 39694  2017. ápr. 29. 12:30 CSSV Vojvodina 4 - 13 Csongrádi Városi Fürdő
 39695  2017. ápr. 29. 13:45 Békéscsaba SZVSC 1 - 17 Csongrádi Városi Fürdő
 39665  2017. ápr. 29. 15:00 Cs Crisul 2 Szegedi VPS 17 - 9 Nagyvárad
 39696  2017. ápr. 29. 15:00 Vojvodina Koelner-Csongrád 1 - 11 Csongrádi Városi Fürdő
 39667  2017. ápr. 29. 16:00 BVSC-Zugló Szentes A 22 - 3 Nagyvárad
 39679  2017. ápr. 29. 16:00 Vojvodina CSSV 11 - 5 Csongrádi Városi Fürdő
 39666  2017. ápr. 29. 17:00 Sp.Prozivka ZF-Eger 9 - 16 Nagyvárad
Vidék gyerek IV.
 39152  2017. ápr. 29. 00:00 Progress Oradea Szentes A 0 - 0 ELHALASZTVA
 39148  2017. ápr. 29. 00:00 Progress Oradea Vojvodina 0 - 0 ELHALASZTVA
 39147  2017. ápr. 29. 12:00 Szegedi Vps SZVSC 10 - 4 Szolnok, Tiszaligeti uszoda
 39149  2017. ápr. 29. 12:50 Szentes A ZF-Eger 10 - 6 Szolnok, Tiszaligeti uszoda
 38986  2017. ápr. 29. 13:00 Szegedi VPS II DVSE 5 - 7 Szabadka
 39150  2017. ápr. 29. 13:40 Vojvodina SZVSC 9 - 10 Szolnok, Tiszaligeti uszoda
 38987  2017. ápr. 29. 14:00 Békéscsaba Sp.Prozivka 5 - 6 Szabadka
 39151  2017. ápr. 29. 14:30 ZF-Eger Szegedi Vps 4 - 16 Szolnok, Tiszaligeti uszoda
 38988  2017. ápr. 29. 15:00 B.Sport DVSE 4 - 15 Szabadka
 38989  2017. ápr. 29. 16:00 Szegedi VPS II Békéscsaba 5 - 5 Szabadka
 38990  2017. ápr. 29. 17:00 Sp.Prozivka B.Sport 12 - 4 Szabadka
Diapolo Ifjúsági
 40949  2017. ápr. 29. 10:00 Sportliget SE BVSC-Zugló 4 - 20 Kőér utcai mobil medence
 40950  2017. ápr. 29. 11:00 Oázis SC FTC Utánpótlás 8 - 10 Kőér utcai mobil medence
 40951  2017. ápr. 29. 12:00 Új-Hullám SE OSC VSE 3 - 14 Kőér utcai mobil medence
BVLSZ Gyermek 2003
 41052  2017. ápr. 29. 09:30 OSC VSE YBL WPC 7 - 2 Kőér utcai uszoda
 41082  2017. ápr. 29. 10:00 Vidám Vízilovak Vízi Bókay - KSI 26 - 2 Érd Aréna
 41053  2017. ápr. 29. 10:30 UVSE II. Kistarcsa 8 - 1 Kőér utcai uszoda
 41022  2017. ápr. 29. 11:00 UVSE I. KSI SE 8 - 12 FTC Uszoda - Népliget
 41083  2017. ápr. 29. 11:00 Új-Hullám SE Ceglédi Úszó és Vízi 20 - 8 Érd Aréna
 41054  2017. ápr. 29. 11:30 HUVK SE II. Ceglédi Vasutas Spor 15 - 7 Kőér utcai uszoda
 41023  2017. ápr. 29. 12:00 Dunakanyar Waterpolo HUVK SE 10 - 19 FTC Uszoda - Népliget
 41084  2017. ápr. 29. 12:00 Danubius POLO OSC VSE II. 4 - 17 Érd Aréna
 41055  2017. ápr. 29. 12:30 UVSE II. OSC VSE 9 - 13 Kőér utcai uszoda
 41026  2017. ápr. 29. 13:00 FTC Utánpótlás KSI SE 8 - 11 FTC Uszoda - Népliget
 41085  2017. ápr. 29. 13:00 Új-Hullám SE Vidám Vízilovak Vízi 3 - 22 Érd Aréna
 41056  2017. ápr. 29. 13:30 Ceglédi Vasutas Spor YBL WPC 11 - 14 Kőér utcai uszoda
 41025  2017. ápr. 29. 14:00 Dunakanyar Waterpolo UVSE I. 6 - 20 FTC Uszoda - Népliget
 41086  2017. ápr. 29. 14:00 OSC VSE II. Bókay - KSI 23 - 5 Érd Aréna
 41057  2017. ápr. 29. 14:30 HUVK SE II. Kistarcsa 0 - 0 Kőér utcai uszoda
 41027  2017. ápr. 29. 15:00 BVSC-Zugló HUVK SE 0 - 0 ELHALASZTVA
 41087  2017. ápr. 29. 15:00 Danubius POLO Ceglédi Úszó és Vízi 17 - 5 Érd Aréna
BVLSZ Gyermek 2005
 41312  2017. ápr. 29. 11:00 UVSE BVSC-Zugló 0 - 0 ELHALASZTVA
 41315  2017. ápr. 29. 12:00 BVSC-Zugló PSN Zrt. 10 - 5 Széchy Tamás u. Margitsziget
 41311  2017. ápr. 29. 13:00 Kistarcsa AVUS 5 - 22 Széchy Tamás u. Margitsziget
 41310  2017. ápr. 29. 14:00 Ceglédi Vasutas Spor KSI SE 5 - 8 Széchy Tamás u. Margitsziget
 41314  2017. ápr. 29. 14:00 AVUS UVSE 0 - 0 ELHALASZTVA
 41313  2017. ápr. 29. 15:00 PSN Zrt. FTC Utánpótlás 3 - 20 Széchy Tamás u. Margitsziget
 41316  2017. ápr. 29. 16:00 KSI SE Kistarcsa 19 - 3 Széchy Tamás u. Margitsziget
 41317  2017. ápr. 29. 17:00 FTC Utánpótlás Ceglédi Vasutas Spor 14 - 4 Széchy Tamás u. Margitsziget
ÉK - Gyerek I.
 40870  2017. ápr. 29. 10:00 Gyöngyösi Aligátorok Egri Vízilabda Klub 13 - 15 Nyíregyházi uszoda
 40872  2017. ápr. 29. 11:00 Miskolci Egyetemi At Zempléni Vízilabda K 1 - 15 Nyíregyházi uszoda
 40866  2017. ápr. 29. 12:00 AQUA SE Nyíregyháza Gyöngyösi Aligátorok 17 - 4 Nyíregyházi uszoda
 40868  2017. ápr. 29. 13:00 MVLC Egri Vízilabda Klub 18 - 7 Nyíregyházi uszoda
 40869  2017. ápr. 29. 14:00 AQUA SE Nyíregyháza Zempléni Vízilabda K 19 - 19 Nyíregyházi uszoda
DVL Gyermek "A"
 41465  2017. ápr. 29. 10:00 Balaton VK Soproni VSE 7 - 5 Ajka, Kristályfürdő, Kemping és Fedett Uszoda
 41492  2017. ápr. 29. 10:30 Velence Plus Alfa SC 20 - 5 Mohácsi uszoda
 41466  2017. ápr. 29. 11:00 FVSE CVK 7 - 9 Ajka, Kristályfürdő, Kemping és Fedett Uszoda
 41494  2017. ápr. 29. 11:30 Alfa SC Mohács 1 2 - 23 Mohácsi uszoda
 41467  2017. ápr. 29. 12:00 Kaposvári VK Balaton VK 8 - 17 Ajka, Kristályfürdő, Kemping és Fedett Uszoda
 41493  2017. ápr. 29. 12:30 Szekszárdi SKV Mohács 1 15 - 9 Mohácsi uszoda
 41468  2017. ápr. 29. 13:00 Soproni VSE FVSE 8 - 13 Ajka, Kristályfürdő, Kemping és Fedett Uszoda
 41495  2017. ápr. 29. 13:30 Velence Plus Szekszárdi SKV 6 - 7 Mohácsi uszoda
 41469  2017. ápr. 29. 14:00 CVK Kaposvári VK 14 - 4 Ajka, Kristályfürdő, Kemping és Fedett Uszoda
BVSC-UVSE női döntő, 2. mérkőzés, 2017.04.22. - Fotók: Madar Dávid
OSC-Szolnok férfi elődöntő, 2017.04.19. - Fotók: Madar Dávid
Eger-FTC elődöntő, 2017.04.15. - Fotók: Fehér Anna
LEN-kupa, négyes döntő, UVSE-Padova, 2017.04.16. - Fotók: Madar Dávid
LEN-kupa, négyes döntő: UVSE-Dunaújváros - Fotók: Madar Dávid
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok