MűSOR
2020. szeptember 20.
ID Időpont Hazai csapat Vendég csapat Eredmény Helyszín
Férfi OB I
 61182  2020. szept. 20. 16:15 FTC-Telekom BVSC Zugló 0 - 0 Hajós Alfréd Sportuszoda 50m-es
Fiú Ifjúsági
 62332  2020. szept. 20. 10:00 KESI UVSE Hunguest H. II 11 - 15 Kecskeméti Élményfürdő
 62423  2020. szept. 20. 10:00 Vasas SC PSN Zrt. Sportiskola 6 - 8 Komjádi Béla Sportuszoda
 62263  2020. szept. 20. 11:15 Békéscsaba Váci VSE 9 - 7 Békéscsabai uszoda
 62421  2020. szept. 20. 11:30 OSC ÚJBUDA ZF-Eger 8 - 12 Nyéki Imre Uszoda - 33m-es
 62425  2020. szept. 20. 11:30 Honvéd BVSC-Zugló 6 - 14 Kőér utcai uszoda
 62424  2020. szept. 20. 13:00 AVUS DVSE 0 - 0 (ÉLŐ) ELHALASZTVA
 62426  2020. szept. 20. 13:00 SZVPS LEGRAND SZENTES 13 - 7 (ÉLŐ) Szegedi Sportuszoda
 62420  2020. szept. 20. 13:30 BLAMAX-Kaposvári VK PannErgy-Miskolc 0 - 0 (ÉLŐ) ELHALASZTVA
 62260  2020. szept. 20. 13:30 Dunakanyar Waterpolo HVSC 17 - 8 (ÉLŐ) Leányfalu Termálfürdő
 62427  2020. szept. 20. 14:00 Szolnoki Dózsa UVSE Hunguest Hotels 3 - 8 (ÉLŐ) Szolnok, Tiszaligeti uszoda
 62333  2020. szept. 20. 14:45 POLO Sport Club OBi YBL WPC 0 - 0 Hajós Alfréd Sportuszoda - fedett
 62335  2020. szept. 20. 15:30 KVSE Győri VSE 0 - 0 Nagykanizsai uszoda
 62262  2020. szept. 20. 16:00 Koelner-Csongrád AQUA SE 0 - 0 Csongrádi Városi Fürdő
 62422  2020. szept. 20. 16:30 KSI SE FTC-Telekom 0 - 0 ELHALASZTVA
 62334  2020. szept. 20. 17:30 Polo Academy Bp. Tatabánya 0 - 0 ELHALASZTVA
Fiú Serdülő
 62545  2020. szept. 20. 10:00 Honvéd BVSC-Zugló 6 - 15 Kőér utcai uszoda
 62544  2020. szept. 20. 10:00 AVUS DVSE 0 - 0 ELHALASZTVA
 62546  2020. szept. 20. 10:30 SZVPS LEGRAND SZENTES 15 - 14 Szegedi Sportuszoda
 62540  2020. szept. 20. 11:00 BLAMAX-KAPOSVÁRI VK PannErgy-Miskolc 0 - 0 ELHALASZTVA
 62547  2020. szept. 20. 11:00 Szolnoki Dózsa UVSE Hunguest Hotels 9 - 19 Szolnok, Tiszaligeti uszoda
 62188  2020. szept. 20. 11:15 KESI UVSE Hunguest H. II. 12 - 12 Kecskeméti Élményfürdő
 61932  2020. szept. 20. 11:15 Balaton VK ASI DSE 16 - 6 Balatonfűzfői Uszoda
 61930  2020. szept. 20. 11:30 Soproni VSE Aquaworm Göd 10 - 12 Aqua Sport központ Győr
 62116  2020. szept. 20. 12:15 Dunakanyar Waterpolo HVSC 11 - 9 Leányfalu Termálfürdő
 62119  2020. szept. 20. 12:30 Békéscsaba Váci VSE 11 - 9 (ÉLŐ) Békéscsabai uszoda
 62543  2020. szept. 20. 12:30 Vasas SC PSN Zrt. Sportiskola 15 - 17 (ÉLŐ) Komjádi Béla Sportuszoda
 62541  2020. szept. 20. 13:00 OSC ÚJBUDA ZF-Eger 11 - 7 (ÉLŐ) Nyéki Imre Uszoda - 33m-es
 62189  2020. szept. 20. 13:30 POLO Sport Club OBs YBL WPC 0 - 21 (ÉLŐ) Hajós Alfréd Sportuszoda - fedett
 62542  2020. szept. 20. 14:00 KSI SE FTC-Telekom 0 - 0 (ÉLŐ) ELHALASZTVA
 61931  2020. szept. 20. 14:30 Százhalombatta VSE. Sportliget 0 - 0 Százhalombatta
 62190  2020. szept. 20. 14:30 Polo Academy Bp. Tatabánya 0 - 0 ELHALASZTVA
 62118  2020. szept. 20. 14:45 Koelner-Csongrád AQUA SE 0 - 0 Csongrádi Városi Fürdő
 62191  2020. szept. 20. 16:45 KVSE Győri VSE 0 - 0 Nagykanizsai uszoda
Fiú Gyermek
 62661  2020. szept. 20. 10:00 OSC ÚJBUDA ZF-Eger 15 - 14 Nyéki Imre Uszoda - 33m-es
 61888  2020. szept. 20. 10:00 Soproni VSE Aquaworm Göd 24 - 4 Aqua Sport központ Győr
 61890  2020. szept. 20. 10:00 Balaton VK ASI DSE 16 - 11 Balatonfűzfői Uszoda
 61975  2020. szept. 20. 10:00 Békéscsaba Váci VSE 23 - 3 Békéscsabai uszoda
 61972  2020. szept. 20. 11:00 Dunakanyar Waterpolo HVSC 17 - 9 Leányfalu Termálfürdő
 62663  2020. szept. 20. 11:15 Vasas SC PSN Zrt. Sportiskola 11 - 15 Komjádi Béla Sportuszoda
 62664  2020. szept. 20. 11:30 AVUS DVSE 0 - 0 ELHALASZTVA
 62666  2020. szept. 20. 11:45 SZVPS LEGRAND SZENTES 12 - 11 Szegedi Sportuszoda
 62045  2020. szept. 20. 12:00 POLO Sport Club OBgy YBL WPC 0 - 26 Hajós Alfréd Sportuszoda - fedett
 62660  2020. szept. 20. 12:15 BLAMAX-KAPOSVÁRI VK PannErgy-Miskolc 0 - 0 ELHALASZTVA
 62044  2020. szept. 20. 12:30 KESI UVSE Hunguest H. II 16 - 8 (ÉLŐ) Kecskeméti Élményfürdő
 62667  2020. szept. 20. 12:30 Szolnoki Dózsa UVSE Hunguest Hotels 9 - 21 (ÉLŐ) Szolnok, Tiszaligeti uszoda
 61889  2020. szept. 20. 13:00 Százhalombatta Sportliget 25 - 9 (ÉLŐ) Százhalombatta
 62665  2020. szept. 20. 13:00 Honvéd BVSC-Zugló 11 - 16 (ÉLŐ) Kőér utcai uszoda
 61974  2020. szept. 20. 13:30 Koelner-Csongrád AQUA SE 15 - 8 (ÉLŐ) Csongrádi Városi Fürdő
 62047  2020. szept. 20. 14:00 KVSE Győri VSE 2 - 6 (ÉLŐ) Nagykanizsai uszoda
 62662  2020. szept. 20. 15:15 KSI SE FTC-Telekom 0 - 0 ELHALASZTVA
 62046  2020. szept. 20. 16:00 Polo Academy Bp. Tatabánya 0 - 0 ELHALASZTVA
Leány Ifjúsági
 64295  2020. szept. 20. 10:00 III. Kerületi TVE POLO Sport Club ifj 8 - 21 III. Kerületi TVE uszoda
 64309  2020. szept. 20. 10:00 ZF-Eger OSC ÚJBUDA 0 - 0 ELHALASZTVA
 64301  2020. szept. 20. 17:00 Győri VSE Tatabánya 0 - 0 Aqua Sport központ Győr
Leány Serdülő
 64283  2020. szept. 20. 11:00 FTC-Telekom Alföld 19 - 7 FTC Uszoda - Népliget
 64277  2020. szept. 20. 11:15 YORDO SZENTES SZNVESE 19 - 13 Szentesi Uszoda - fedett
 64284  2020. szept. 20. 11:15 ZF-Eger OSC ÚJBUDA 0 - 0 ELHALASZTVA
 64265  2020. szept. 20. 12:30 DFVE FVSE 34 - 4 (ÉLŐ) Dunaújváros, Fabó É. u.
 64254  2020. szept. 20. 13:00 KSI SE POLO Sport Club serd 15 - 12 (ÉLŐ) III. Kerületi TVE uszoda
 64266  2020. szept. 20. 14:30 Győri VSE Tatabánya 0 - 0 Aqua Sport központ Győr
 64253  2020. szept. 20. 17:00 UVSE Hunguest H. KESI 0 - 0 Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es
Leány Gyermek
 64235  2020. szept. 20. 10:00 YORDO SZENTES SZNVEGY 17 - 14 Szentesi Uszoda - fedett
 64223  2020. szept. 20. 11:00 DFVE FVSE 30 - 1 Dunaújváros, Fabó É. u.
 64212  2020. szept. 20. 11:30 KSI SE POLO Sport Club gy 24 - 10 III. Kerületi TVE uszoda
 64241  2020. szept. 20. 12:15 FTC-Telekom Alföld 23 - 10 FTC Uszoda - Népliget
 64242  2020. szept. 20. 12:30 ZF-Eger OSC ÚJBUDA 0 - 0 (ÉLŐ) ELHALASZTVA
 64211  2020. szept. 20. 15:30 UVSE Hunguest H. KESI 0 - 0 Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es
 64224  2020. szept. 20. 15:45 Győri VSE Tatabánya 0 - 0 Aqua Sport központ Győr
Budapesti Gyarmati Dezső
 63056  2020. szept. 20. 17:00 BVSC-Zugló Lokomotív SOTE VKS 0 - 0 ELHALASZTVA
 63011  2020. szept. 20. 18:00 ELTE-BEAC YBL WPC 0 - 0 Komjádi Béla Sportuszoda
 63012  2020. szept. 20. 18:15 BVSC-Zugló Heavy T. Sportliget 0 - 0 Szőnyi úti uszoda
 63014  2020. szept. 20. 19:00 Víziló Oázis Sc 0 - 0 Kőér utcai uszoda
 63058  2020. szept. 20. 19:00 1427 JSMA OSC Kft. 0 - 0 Komjádi Béla Sportuszoda
 63060  2020. szept. 20. 19:15 MAFC-BME-INFINITYN Oázis SC 2 0 - 0 Szőnyi úti uszoda
 63015  2020. szept. 20. 19:30 KPSE MAFC A-TEAM 0 - 0 Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es
 63057  2020. szept. 20. 19:30 Sunday Boys Ozorai-Faterpolo VSE 0 - 0 Budafoki uszoda
 63013  2020. szept. 20. 20:00 HETE RETR-O-SC 0 - 0 Kőér utcai uszoda
 63059  2020. szept. 20. 20:00 Jog-Ászok VSK Octopus SE 0 - 0 Komjádi Béla Sportuszoda

Férfi OB I

FTC-Telekom - BVSC Zugló

2020. szept. 20. 16:15

BENU Férfi Magyar Kupa

OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa

2020. szept. 26. 16:00

BENU Férfi Magyar Kupa

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. szept. 26. 17:30

BENU Férfi Magyar Kupa

-

2020. szept. 27. 18:45

BENU Férfi Magyar Kupa

-

2020. szept. 27. 20:15

Férfi OB I

PVSK Mecsek Füszért - Honvéd

2020. okt. 03. 16:00

E.ON OB I: ZF-Eger-Debreceni VSE 17-10 (Fotók: Fehér Anna)
BENU Női MK: UVSE-Dunaújváros, eredményhirdetés (Fotó: Kovács Anikó, Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok