Kétheti műsor küldéssel

Női Szuper Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
40467
UVSE Kft. - BVSC-Zugló Diapolo dec. 27. 16:00 Petik András Németh Anna Hangay Zsolt Merész András Tordai Gábor
Szőnyi út Kun György Kőnig Kiss Judit Juhász Gábor Koós László Rubos Károly
Férfi Szuper Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
40466
Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - ZF-Eger dec. 27. 17:45 Székely Balázs Németh Anna Hangay Zsolt Bátori György Tordai Gábor
Szőnyi út Németh András Kőnig Kiss Judit Juhász Gábor Bors László Rubos Károly
Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
40554 TVSE Vizilabda Kft - BVSC II. jan. 07. 10:30 Juhász Gábor Vojvoda Tímea Ercse Norbert Németh Attila
Tatabánya Bereczki Miklós Pintér János
40555 ZF-Eger-EKE - UVSE jan. 07. 12:00 Mucskai Péter Sándor Péter Laposa Lajos Móni Béla
Eger-Bitskey Tordai Gábor
39774
UVSE Kft. - BVSC-Zugló Diapolo jan. 07. 15:30 Németh András Bayer Ágnes Kalmár János Szentgyörgyi Ferenc Horváth József
Hajós A. fedett Kovács Cs. Tamás Hangay Zsolt Zelki Soma
39773 Hungerit Szentes - DUE-Maarsk Graphics jan. 07. 16:00 Petik András Barta Judit Kovács Soma Császár György
Szentes Marjay Zsolt Mihály Gábor
39772 Szegedi V. T&N SZTE - Racionet H jan. 07. 18:00 Vogel Gábor Varga Sebastian Dalmády Ernő Bátori György
Szegedi SZUE Bene Péter
BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
40358 HETE - Ozorai-Faterpóló VSE jan. 08. 17:00 Hangay Zsolt Roszik Ágnes Anetta Kosztolánczy György Németh Attila
Tüzér utca Rubos Károly
Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
39784 UVSE Kft. - Racionet H jan. 10. 18:30 Csanádi Zsolt Bors Dorottya Földesi Oszkár Székely Zoltán
Hajós A. fedett Homonnai Dániel
39785 Szegedi V. T&N SZTE - DUE-Maarsk Graphics jan. 10. 18:45 Marnitz Miklós Varga Sebastian Miklósfalvi Éva Kosztolánczy György
Szegedi SZUE Marjay Zsolt Dalmády Ernő
39786
Hungerit Szentes - BVSC-Zugló Diapolo jan. 10. 20:30 Mucskai Péter Barta Judit Laposa Lajos Novotta Sándor Kiss Attila
Szentes Rubos Károly Juhász Tibor Márton Róbert Kovács Soma
E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
36045 KSI SE - A-HID OSC ÚJBUDA jan. 14. 11:00 Marosvári Attila dr. Kis-Nemes Bianka Bernárd Zita Bors László
Szőnyi út Homonnai Dániel Petik Gyula
36101 EBP Tatabánya - FTC PQS Waterpolo jan. 14. 15:00 Kun György Vojvoda Tímea Kovács Soma Kosztolánczy György
Tatabánya Tordai Gábor Veilandics Zoltán
36046 SZVSC - CONTITECH SZEGED jan. 14. 16:00 Molnár Péter Bódi Csaba Győri Eszter Székely Zoltán
Szolnoki u. Berki András
36099 Kaposvári VK - PannErgy-MVLC jan. 14. 16:00 Rubos Károly Zsigrai János Nagy Norbert Bátori György
Kaposvár Fodor Rajmund Kovács Gábor
36043 DVSE - Metalcom-Szentes jan. 14. 16:30 Mucskai Péter Éder Zsolt Laposa Lajos Szentgyörgyi Ferenc
Debrecen Kovács Cs. Tamás Eperjesi Bence
Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
40557 UVSE - TVSE Vizilabda Kft jan. 14. 17:00 Birri Gabriella Németh Anna Juhász Gábor Koós László
Hajós A. fedett Csizmadia Zsolt
E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
36102 ZF-Eger - MKB-Euroleasing-BVSC jan. 14. 18:00 Németh András Kormos Sándor Kollár György Móni Béla
Eger-Bitskey Bene Péter
36100 UVSE Kft. - Racionet H jan. 14. 19:00 Marnitz Miklós Németh Anna Hangay Zsolt Németh Attila
Hajós A. fedett Marjay Zsolt
36044
PVSK Mecsek- Füszért - VasasPlaket jan. 14. 20:15 Vogel Gábor Zsigrai János Miklósfalvi Éva Novotta Sándor Irmes Máté Benedek
Pécs-Abay Petik András Duray András Kuncz László ifj.
2017. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
41637 Oázis SC - Honvéd Kölyök Polo S jan. 15. 10:00 Fodor Rajmund Kocsák Karina Lilla Mucskai Péter Németh Attila
Szőnyi út Birri Gabriella
41638 RETR-O-SC Közhasznú - UVSE jan. 15. 11:00 Birri Gabriella Kocsák Karina Lilla Fodor Rajmund Németh Attila
Szőnyi út Mucskai Péter
41636 MAFC "111" - Vidám Vízilovak VSC jan. 15. 12:00 Fodor Rajmund Kocsák Karina Lilla Birri Gabriella Németh Attila
Szőnyi út Mucskai Péter
41651 Neptun VSC - Budaörsi UVVSE jan. 15. 13:00 Rubos Károly Roszik Ágnes Anetta Ercse Norbert Kosztolánczy György
Szőnyi út Csizmadia Zsolt
41652 Vidám Vízilovak ifi - Kertészeti Egyetem A jan. 15. 14:00 Csizmadia Zsolt Roszik Ágnes Anetta Rubos Károly Kosztolánczy György
Szőnyi út Ercse Norbert
41653 Angyalföldi SI DSE - BVSC jan. 15. 15:00 Rubos Károly Roszik Ágnes Anetta Csizmadia Zsolt Kosztolánczy György
Szőnyi út Ercse Norbert
Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
39798 DUE-Maarsk Graphics - Racionet H jan. 19. 19:00 Marjay Zsolt Molnár-Gillich Aletta Kovács Soma Székely Zoltán
Dunaújváros Juhász Gábor
39797 BVSC-Zugló Diapolo - Szegedi V. T&N SZTE jan. 19. 19:30 Vogel Gábor Nagy Norbert Miklósfalvi Éva Bátori György
Szőnyi út Bene Péter Hangay Zsolt
39796
UVSE Kft. - Hungerit Szentes jan. 19. 20:15 Homonnai Dániel Németh Anna Laposa Lajos Kosztolánczy György Bereczki Miklós
Hajós A. fedett Fodor Rajmund Bors László Horváth József Jancsecz György
2017. évi Vízvári György Serdülő Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
40982 PSN Zrt. Pécs - Kaposvári VK jan. 21. 10:30 Lázár András Zsigrai János Pintér János Vojvoda István
Pécs-Abay Fábry József
40984 DVSE - PannErgy-MVLC jan. 21. 11:00 Birri Gabriella Kormos Sándor Tordai Gábor Pék Gyula
Eger-Bitskey Hangay Zsolt
Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
40556 BVSC II. - ZF-Eger-EKE jan. 21. 11:30 Dodog Szabolcs Kis-Nemes Bianka Mikesy Árpád Subasitz Mihály
ELHALASZTVA Knézy Jenő Márk
2017. évi Vízvári György Serdülő Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
40983 Kaposvári VK - Legrand Szentes jan. 21. 12:00 Lázár András Zsigrai János Fábry József Vojvoda István
Pécs-Abay Pintér János
40985 PannErgy-MVLC - ZF-Eger jan. 21. 12:30 Tordai Gábor Kormos Sándor Birri Gabriella Pék Gyula
Eger-Bitskey Hangay Zsolt
40980 Szegedi VPS - BVSC jan. 21. 13:00 Szénászky Zsolt Dalmády Ernő Pásztor Antal Pengő László
Szegedi Sportu. Győri Eszter
40981 Legrand Szentes - PSN Zrt. Pécs jan. 21. 13:30 Pintér János Zsigrai János Lázár András Vojvoda István
Pécs-Abay Fábry József
40975 UVSE I. - FVSE jan. 21. 14:00 Bujka János Vojvoda Tímea Kovács Soma Koós László
Tatabánya Zelki Soma
40986 ZF-Eger - DVSE jan. 21. 14:00 Tordai Gábor Kormos Sándor Hangay Zsolt Pék Gyula
Eger-Bitskey Birri Gabriella
40978 BVSC - UVSE II. jan. 21. 14:30 Pásztor Antal Dalmády Ernő Szénászky Zsolt Pengő László
Szegedi Sportu. Győri Eszter
40976 FVSE - EBP Tatabánya jan. 21. 15:15 Kovács Soma Vojvoda Tímea Zelki Soma Koós László
Tatabánya Bujka János
E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
36103 PannErgy-MVLC - UVSE Kft. jan. 21. 16:00 Kun György Németh Gábor Miklósfalvi Éva Székely Zoltán
Miskolc, Kemény D. Marjay Zsolt
36106 Kaposvári VK - EBP Tatabánya jan. 21. 16:00 Petik András Kalmár János Bernárd Zita Császár György
Kaposvár Kovács Cs. Tamás Kovács Gábor
2017. évi Vízvári György Serdülő Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
40979 UVSE II. - Szegedi VPS jan. 21. 16:00 Pásztor Antal Dalmády Ernő Győri Eszter Pengő László
Szegedi Sportu. Szénászky Zsolt
40977 EBP Tatabánya - UVSE I. jan. 21. 16:30 Zelki Soma Vojvoda Tímea Bujka János Koós László
Tatabánya Kovács Soma
E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
36047 DVSE - PVSK Mecsek- Füszért jan. 21. 17:00 Vogel Gábor Éder Zsolt Petik Gyula Németh Attila
Debrecen Dodog Szabolcs Kardos Sándor
36105 MKB-Euroleasing-BVSC - FTC PQS Waterpolo jan. 21. 17:00 Csanádi Zsolt Kocsák Karina Lilla Torda Péter Szentgyörgyi Ferenc
Szőnyi út Berki András Kis-Nemes Bianka
36048 VasasPlaket - SZVSC jan. 21. 18:00 Székely Balázs Németh Anna Nóvé Gyula Bors László
Tüskecsarnok uszoda Bereczki Miklós Kiss Attila
36049 CONTITECH SZEGED - A-HID OSC ÚJBUDA jan. 21. 18:00 Mucskai Péter Miklós Dóra Laposa Lajos Novotta Sándor
Szegedi Sportu. Rubos Károly
36050 Metalcom-Szentes - KSI SE jan. 21. 18:00 Németh András Barta Judit Nagy Norbert Kosztolánczy György
Szentes Bene Péter
36104 Racionet H - ZF-Eger jan. 21. 18:30 Fodor Rajmund Bors Dorottya Knézy Jenő Márk Bátori György
Kőér u. Csizmadia Zsolt
2017. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
41654 Budaörsi UVVSE - Kertészeti Egyetem A jan. 22. 10:00 Birri Gabriella Kocsák Karina Lilla Hangay Zsolt Móni Béla
Szőnyi út Fodor Rajmund
2017. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
40987 BVSC - Győri VSE jan. 22. 10:00 Veilandics Zoltán Sáringer Bálint Rubos Károly Novotta Sándor
Aqua SK Győr Csanádi Zsolt
40992 Legrand Szentes - Szegedi VPS jan. 22. 10:00 Petik András Miklós Dóra Zelki Soma Bátori György
Szegedi Sportu. Tordai Gábor
40993 ZF-Eger - BVSC-Póló Zugló jan. 22. 10:00 Bene Péter Sándor Péter Madarasi Attila Szentgyörgyi Ferenc
Eger-Bitskey Knézy Jenő Márk
40989 Vasas SC Continental - PSN Zrt. Pécs jan. 22. 10:30 Marjay Zsolt Zsigrai János Vogel Gábor Bors László
Pécs-Abay Besenyei Richárd
2017. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
41655 BVSC - Vidám Vízilovak ifi jan. 22. 11:00 Birri Gabriella Kocsák Karina Lilla Fodor Rajmund Móni Béla
Szőnyi út Hangay Zsolt
2017. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
40988 AVUS - DVSE jan. 22. 11:15 Rubos Károly Sáringer Bálint Veilandics Zoltán Novotta Sándor
Aqua SK Győr Csanádi Zsolt
40991 UVSE - PannErgy-MVLC jan. 22. 11:15 Zelki Soma Miklós Dóra Petik András Bátori György
Szegedi Sportu. Tordai Gábor
40994 Racionet H - Koelner-Csongrád jan. 22. 11:15 Knézy Jenő Márk Sándor Péter Madarasi Attila Szentgyörgyi Ferenc
Eger-Bitskey Bene Péter
40990 EBP Tatabánya - Kaposvári VK jan. 22. 11:45 Vogel Gábor Zsigrai János Besenyei Richárd Bors László
Pécs-Abay Marjay Zsolt
2017. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
41656 Neptun VSC - Angyalföldi SI DSE jan. 22. 12:00 Fodor Rajmund Kocsák Karina Lilla Birri Gabriella Németh Attila
Szőnyi út Hangay Zsolt
2017. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
40996 Győri VSE - DVSE jan. 22. 12:45 Rubos Károly Sáringer Bálint Csanádi Zsolt Novotta Sándor
Aqua SK Győr Veilandics Zoltán
41000 PannErgy-MVLC - Legrand Szentes jan. 22. 12:45 Petik András Miklós Dóra Tordai Gábor Bátori György
Szegedi Sportu. Zelki Soma
41002 BVSC-Póló Zugló - Koelner-Csongrád jan. 22. 12:45 Knézy Jenő Márk Sándor Péter Madarasi Attila Szentgyörgyi Ferenc
Eger-Bitskey Bene Péter
2017. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
41639 Vidám Vízilovak VSC - Honvéd Kölyök Polo S jan. 22. 13:00 Füzesi Zsolt Roszik Ágnes Anetta Csizmadia Zsolt Németh Attila
Szőnyi út Horváth József
2017. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
40998 Vasas SC Continental - Kaposvári VK jan. 22. 13:30 Vogel Gábor Zsigrai János Marjay Zsolt Bors László
Pécs-Abay Besenyei Richárd
2017. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
41640 UVSE - Oázis SC jan. 22. 14:00 Csizmadia Zsolt Roszik Ágnes Anetta Füzesi Zsolt Kosztolánczy György
Szőnyi út Horváth József
2017. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
40997 BVSC - AVUS jan. 22. 14:00 Rubos Károly Sáringer Bálint Veilandics Zoltán Novotta Sándor
Aqua SK Győr Csanádi Zsolt
41001 UVSE - Szegedi VPS jan. 22. 14:00 Petik András Miklós Dóra Zelki Soma Bátori György
Szegedi Sportu. Tordai Gábor
41003 ZF-Eger - Racionet H jan. 22. 14:00 Knézy Jenő Márk Sándor Péter Madarasi Attila Szentgyörgyi Ferenc
Eger-Bitskey Bene Péter
40999 PSN Zrt. Pécs - EBP Tatabánya jan. 22. 14:45 Vogel Gábor Zsigrai János Besenyei Richárd Bors László
Pécs-Abay Marjay Zsolt
2017. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
41641 MAFC "111" - RETR-O-SC Közhasznú jan. 22. 15:00 Csizmadia Zsolt Roszik Ágnes Anetta Horváth József Kosztolánczy György
Szőnyi út Füzesi Zsolt