Kétheti műsor küldéssel

E.ON Női OB I. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70089 SZNVE SZTE - TVSE Kft. nov. 03. 12:30 Berki András Miklós Dóra Vörös Viktor Pengő László
Tiszavirág uszoda, Szeged Kádár József ifj. Barta Lajos
70088 BVSC-Zugló - GYVSE-UNI GYŐR nov. 03. 18:15 Kevi Tamás Roszik Ágnes Anetta Miklósfalvi Éva Lipovics Zoltán
Szőnyi út Sándor Péter Kerecsen Fanni
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67283 UVSE Hunguest H. - Szolnoki Dózsa nov. 03. 18:30 Várkonyi Gabriella Németh Gábor Laposa Lajos Németh Attila
Nyíregyháza Bereczki Miklós Vincze Norbert Dániel
E.ON Női OB I. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70086 III. KER. TVE - DFVE nov. 03. 19:00 Ádám Frank Németh Soma Balogh Zoltán Godova Gábor
III. ker. TVE uszoda Kovács Cs. Tamás Kocsák Karina Lilla
70087 VALDOR SZENTES - FTC-Telekom nov. 03. 19:00 Ercse Norbert Benedek Tamás Duray András Kenéz György
Szentes - fedett Binder Szabolcs Barta Judit
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67289 DVSE-Master Good - SZEGEDI VE nov. 03. 19:15 Kovács Soma Gyöngyösi Zsolt Biró Viktor Bátori György
Debrecen Rubos Károly Kardos Márton
67288 OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK nov. 03. 19:30 Füzesi Zsolt Tengelics Roland Győri Attila Schlosser Jenő
Nyéki I. - fedett Kollár György Kis-Nemes Bianka
67284 Honvéd - Tigra-ZF-Eger nov. 03. 20:00 Vogel Gábor Bors Dorottya Csák Marcell Székely Zoltán
Kőér u. Tóth Sándor Varga-Pergel Judit
67285 AHID-VasasPlaket - PannErgy-Miskolc nov. 03. 20:00 Csanádi Zsolt Mészáros Kitty Pásztor Márta Császár György
Komjádi Donauer Márk dr. Kiss Dániel
67286 BVSC-Zugló - PVSK- Mecsek Füszért nov. 03. 20:00 Marjay Zsolt Roszik Ágnes Anetta Miklósfalvi Éva Kosztolánczy György
Szőnyi út Kun György Kerecsen Fanni
67287 FTC Telekom - METALCOM SZENTES nov. 03. 20:00 Tóth Imre Zugonics Péter Nagy László 2. Subasitz Mihály
Népliget Petik András Juhász Renáta
E.ON Női OB I. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70085 Tigra-ZF-Eger - UVSE Hunguest H. nov. 03. 20:30 Csizmadia Zsolt Kormos Sándor Baracskai Vidor Koós László
Eger-Bitskey Pintér János Madarasi Gyula
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67293 FTC Telekom - PannErgy-Miskolc nov. 05. 20:00 Kovács Cs. Tamás Cséki Tünde Laposa Lajos Székely Zoltán
Népliget Tóth Sándor Magyar Natali
Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68491 TVSE - KSI SE nov. 06. 10:00 Csák Marcell Vojvoda Tímea Irmes Máté Benedek Schlosser Jenő
Tatabánya Ercse Norbert
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68301 Honvéd - Oázis SC nov. 06. 10:00 Fodor Rajmund Roszik Ágnes Anetta Tóth Zsombor Németh Attila
Szőnyi út 50-es sátor Győri Attila
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68401 UVSE II. - PannErgy-Miskolc nov. 06. 10:00 Bujka János Kocsák Karina Lilla Kollarics Gábor Kosztolánczy György
Hajós 33m-es
68445 FTC-Telekom leány - OSC ÚJBUDA 2. nov. 06. 10:30 Czirbus Dorottya Kőrösi Balázs Nagy László 2. Kenéz György
Népliget
Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68490 Ceglédi VSE - ASI nov. 06. 11:00 Pásztor Antal Barta Judit Tankó Dorina Bóbis Károly
Cegléd Juhász Tibor
68492 VIWA-második.ker - Fehérvár VS kft. nov. 06. 11:00 Tóth Szabolcs Tengelics Roland Kiss Dániel Subasitz Mihály
Nyéki I. - 33m-es Rubos Károly
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68302 BVSC-Zugló - Mohacs IFI nov. 06. 11:00 Fodor Rajmund Roszik Ágnes Anetta Győri Attila Németh Attila
Szőnyi út 50-es sátor Tóth Zsombor
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68402 BVSC-Zugló - KESI nov. 06. 11:15 Kollarics Gábor Kocsák Karina Lilla Bujka János Kosztolánczy György
Hajós 33m-es
Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68494 Kanizsa Vízil. Kft. - Eszterházy SC nov. 06. 11:30 Bereczki Miklós Némethné Dittrich Tímea Pásztor Márta Godova Gábor
Nagykanizsa Biró Viktor
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67745 FTC-Telekom - YBL WPC nov. 06. 11:30 Kendeházi Máté Derekasné Domonkos Szilvia Varga Csenge Székely Zoltán
Kőér u.
Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68495 AVUS - YBL WPC nov. 06. 12:00 Debreceni Nóra Varga Lívia Horváth Viktória Császár György
Szombathely Donauer Márk dr.
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68303 FTC-Telekom - KSI SE nov. 06. 12:00 Győri Attila Roszik Ágnes Anetta Fodor Rajmund Németh Attila
Szőnyi út 50-es sátor Tóth Zsombor
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67291 UVSE Hunguest H. - AHID-VasasPlaket nov. 06. 12:30 Kun György Juhász Renáta Horváth József Juhász György ifj.
Komjádi Sándor Péter Németh Soma
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68403 Sportliget - FTC-Telekom nov. 06. 12:30 Bujka János Kocsák Karina Lilla Kollarics Gábor Kosztolánczy György
Hajós 33m-es
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67746 Iron waterpolo - Fehérvár VSE nov. 06. 12:45 Varga Csenge Derekasné Domonkos Szilvia Kendeházi Máté Székely Zoltán
Kőér u.
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68382 Tigra-Zf-Eger - KSI SE nov. 06. 12:45 Pásztor Antal Barta Judit Juhász Tibor Bóbis Károly
Cegléd
Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68493 Invictus SC - Oázis SC nov. 06. 13:00 Füzesi Zsolt Modla Csilla Pagács Sándor Wolf Péter
Martfű Pszota János
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68304 Vasas SC - OSC ÚJBUDA nov. 06. 13:00 Sikter Richárd Roszik Ágnes Anetta Laposa Lajos Marnitz Miklós
Szőnyi út 50-es sátor Nóvé Gyula
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68423 Honvéd - Oázis SC nov. 06. 13:00 Császár Attila Kraut Krisztina Gérnyi Tamás Vojvoda István
Érd
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68305 Vasas II. - OSC ÚJBUDA 2. nov. 06. 14:00 Sikter Richárd Roszik Ágnes Anetta Laposa Lajos Marnitz Miklós
Szőnyi út 50-es sátor Nóvé Gyula
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67747 KSI SE - BVSC-Zugló nov. 06. 14:00 Mikesy Árpád Mátyás Attila Irmes Máté Benedek Merényi Mátyás
Kőér u.
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68381 ASI DSE - OSC ÚJBUDA 1. nov. 06. 14:00 Juhász Tibor Barta Judit Pásztor Antal Bóbis Károly
Cegléd
68422 YBL WPC - OSC Vízilabda Kft. nov. 06. 14:15 Gérnyi Tamás Kraut Krisztina Császár Attila Vojvoda István
Érd
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67749 OSC ÚJBUDA 1. - UVSE nov. 06. 15:15 Irmes Máté Benedek Mátyás Attila Mikesy Árpád Merényi Mátyás
Kőér u.
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68380 UVSE I. - Ceglédi VSE nov. 06. 15:15 Pásztor Antal Barta Judit Juhász Tibor Bóbis Károly
Cegléd
68424 BVSC-Zugló II. - KÓPÉ ÚVSE nov. 06. 15:30 Gérnyi Tamás Kraut Krisztina Császár Attila Vojvoda István
Érd
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67296 Kaposvári VK - SZEGEDI VE nov. 06. 16:00 Marjay Zsolt Némethné Dittrich Tímea Balogh Zoltán Bors László
Kaposvár Kenéz György ifj. Kovács Gábor
67290 Szolnoki Dózsa - Honvéd nov. 06. 16:30 Csanádi Zsolt Bódi Csaba Tóth Koppány Molnár Tamás dr.
Szolnok Petik András Modla Csilla
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67750 OSC ÚJBUDA 2. - POLO SC Bp.I. 2007 nov. 06. 16:30 Mikesy Árpád Mátyás Attila Irmes Máté Benedek Merényi Mátyás
Kőér u.
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67292 Tigra-ZF-Eger - BVSC-Zugló nov. 06. 17:00 Kovács Soma Kormos Sándor Nagy László 2. Kenéz György
Eger-Bitskey Várkonyi Gabriella Madarasi Gyula
Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68496 Neptun VSC - HVSC nov. 06. 17:00 Bujka János Kocsák Karina Lilla Csák Marcell Kosztolánczy György
Hajós A. fedett Zelki Soma
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68444 Aquaworm - Oxigén 2009 nov. 06. 17:50 Monostori Attila Forgó Dániel István Varga Márk Tóth Frank dr.
Százhalombatta
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67295 METALCOM SZENTES - DVSE-Master Good nov. 06. 18:00 Vogel Gábor Benedek Tamás Duray András Székely Zoltán
Szentes - fedett Tordai Gábor Barta Judit
67294 PVSK- Mecsek Füszért - OSC ÚJBUDA nov. 06. 19:00 Csizmadia Zsolt Némethné Dittrich Tímea Baracskai Vidor Szentgyörgyi Ferenc
Pécs-Abay Tóth Imre Arató Zoltán
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68443 VUA - Százhalombattai VSE nov. 06. 19:10 Varga Márk Forgó Dániel István Monostori Attila Tóth Frank dr.
Százhalombatta
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69910 Sportliget - SZVPS II nov. 07. 10:00 Kovács Cs. Tamás Roszik Ágnes Anetta Várkonyi Gabriella Subasitz Mihály
Szőnyi út Kevi Tamás
69592 Tigra-ZF-Eger - Vasas SC nov. 07. 10:00 Bujka János Kormos Sándor Szentkereszti Gabriella Godova Gábor
Termálfürdő-Eger Csapliczky Zsolt
69594 SZVPS - KSI SE nov. 07. 10:00 Ercse Norbert Miklós Dóra Kovács Soma Vojvoda István
Tiszavirág uszoda, Szeged Mohi Márk
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68694 III. KER. TVE - CVK nov. 07. 10:00 Szabó Nándor Mátyás Attila Mátyás Judit Székely Zoltán
III. ker. TVE uszoda Binder Szabolcs
68696 Aquaworm Waterpolo - Százhalombattai VSE nov. 07. 10:00 Sándor Péter Vincze Szabolcs Bálint Pásztor Márta Schlosser Jenő
Szőnyi út 50-es sátor Madarasi Gyula
70041 TVSE - Dunakanyar Waterpolo nov. 07. 10:00 Marjay Zsolt Vojvoda Tímea Bors Dorottya Marnitz Miklós
Tatabánya Varga Csenge
70043 YBL WPC - Balaton VK nov. 07. 10:00 Baracskai Vidor Kocsák Karina Lilla Füzesi Zsolt Németh Attila
Komjádi Csutorás Barna
70044 UVSE II. - Soproni VSE nov. 07. 10:00 Ádám Frank Juhász Renáta Vogel Gábor Kosztolánczy György
Hajós 33m-es Fekete Dávid
69475 OSC ÚJBUDA - UVSE I. nov. 07. 10:00 Sajben Nikolett Kraut Krisztina Petik András Császár György
Nyéki I. - 33m-es Varga Márk
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68261 Ozorai-Faterpolo VSE - FTC-Masters nov. 07. 10:00 Rubos Károly Kerecsen Fanni Kollarics Gábor Kenéz György
Tüzér utca Zelki Soma
Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68119 KSI SE II. - UVSE nov. 07. 10:00 Balogh Zoltán Vincze Norbert Dániel Petik Gyula
Kőér u.
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69593 PSN Zrt. Sportiskola - FTC-Telekom nov. 07. 10:30 Veilandics Zoltán Dubinák Dániel Csanádi Zsolt Szentgyörgyi Ferenc
Pécs-Abay Pintér János
69906 Ceglédi VSE - Váci VSE nov. 07. 11:00 Pásztor Antal Benedek Tamás Orosz László Vass Sándor
Cegléd Kádár József ifj.
69955 Polo Academy Bp - KVSE nov. 07. 11:00 Tordai Gábor Zugonics Péter Kuncz László ifj. Bátori György
Széchy T. u. Margitsz. Pszota János
69591 Szolnoki Dózsa - AVUS nov. 07. 11:00 Fejős Róbert Bódi Csaba Tóth Imre Wolf Péter
Szolnok Kenéz György ifj.
69596 CPVSE - BVSC-Zugló nov. 07. 11:00 Bereczki Miklós Gyöngyösi Zsolt Duray András Tóth Frank dr.
Debrecen Csutorás Bence
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69997 Békéscsaba - PannErgy-Miskolc nov. 07. 11:00 Szabó Xénia Anna Feke Dorina dr. Vörös Viktor Kádár József
Békéscsaba Juhász Tibor
Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68118 KSI SE - UVSE II. nov. 07. 11:00 Balogh Zoltán Vincze Norbert Dániel Petik Gyula
Kőér u.
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68666 Aquaworm Waterpolo - Százhalombattai VSE. nov. 07. 11:15 Madarasi Gyula Vincze Szabolcs Bálint Pásztor Márta Schlosser Jenő
Szőnyi út 50-es sátor Sándor Péter
69953 YBL WPC - Balaton VK nov. 07. 11:15 Csutorás Barna Kocsák Karina Lilla Baracskai Vidor Németh Attila
Komjádi Füzesi Zsolt
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70000 Sportliget - SZVPS II nov. 07. 11:15 Kevi Tamás Roszik Ágnes Anetta Kovács Cs. Tamás Subasitz Mihály
Szőnyi út Várkonyi Gabriella
69472 Tigra-ZF-Eger - Vasas SC nov. 07. 11:15 Csapliczky Zsolt Kormos Sándor Bujka János Godova Gábor
Termálfürdő-Eger Szentkereszti Gabriella
69474 SZVPS - KSI SE nov. 07. 11:15 Mohi Márk Miklós Dóra Ercse Norbert Vojvoda István
Tiszavirág uszoda, Szeged Kovács Soma
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69715 OSC ÚJBUDA - UVSE I. nov. 07. 11:30 Varga Márk Kraut Krisztina Sajben Nikolett Császár György
Nyéki I. - 33m-es Petik András
69717 Honvéd - KESI nov. 07. 11:30 Rubos Károly Kerecsen Fanni Kollarics Gábor Kenéz György
Tüzér utca Zelki Soma
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68664 III. KER. TVE - CVK nov. 07. 11:30 Binder Szabolcs Mátyás Attila Mátyás Judit Székely Zoltán
III. ker. TVE uszoda Szabó Nándor
69951 TVSE - Dunakanyar Waterpolo nov. 07. 11:30 Varga Csenge Vojvoda Tímea Marjay Zsolt Marnitz Miklós
Tatabánya Bors Dorottya
69954 UVSE II. - Soproni VSE nov. 07. 11:30 Fekete Dávid Juhász Renáta Ádám Frank Kosztolánczy György
Hajós 33m-es Vogel Gábor
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69473 PSN Zrt. Sportiskola - FTC-Telekom nov. 07. 11:45 Pintér János Dubinák Dániel Veilandics Zoltán Szentgyörgyi Ferenc
Pécs-Abay Csanádi Zsolt
69998 AQUA SE - Oázis SC nov. 07. 12:00 Soltész Norbert András Soltészné Erdei Nikolett Németh Gábor Lipovics Zoltán
Nyíregyháza Habzsánszky Norbert
69478 LEGRAND SZENTES - Kaposvári VK nov. 07. 12:00 Rózsavölgyi Dániel Barta Judit Tóth Sándor Bors László
Szentes - fedett Csizmadia Zsolt
Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68116 Ceglédi VSE - BVSC-Zugló nov. 07. 12:00 Czirbus Dorottya Pázsy Roland Petik Gyula
Kőér u.
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69817 Békéscsaba - PannErgy-Miskolc nov. 07. 12:15 Juhász Tibor Feke Dorina dr. Szabó Xénia Anna Kádár József
Békéscsaba Vörös Viktor
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69996 Ceglédi VSE - Váci VSE nov. 07. 12:15 Kádár József ifj. Benedek Tamás Pásztor Antal Vass Sándor
Cegléd Orosz László
70045 Polo Academy Bp - KVSE nov. 07. 12:15 Pszota János Zugonics Péter Tordai Gábor Bátori György
Széchy T. u. Margitsz. Kuncz László ifj.
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69820 Sportliget - SZVPS II nov. 07. 12:30 Várkonyi Gabriella Roszik Ágnes Anetta Kevi Tamás Subasitz Mihály
Szőnyi út Kovács Cs. Tamás
69861 TVSE - Dunakanyar Waterpolo nov. 07. 12:30 Bors Dorottya Vojvoda Tímea Varga Csenge Marnitz Miklós
Tatabánya Marjay Zsolt
69863 YBL WPC - Balaton VK nov. 07. 12:30 Füzesi Zsolt Kocsák Karina Lilla Csutorás Barna Németh Attila
Komjádi Baracskai Vidor
69711 Szolnoki Dózsa - AVUS nov. 07. 12:30 Kenéz György ifj. Bódi Csaba Fejős Róbert Wolf Péter
Szolnok Tóth Imre
69712 Tigra-ZF-Eger - Vasas SC nov. 07. 12:30 Szentkereszti Gabriella Kormos Sándor Csapliczky Zsolt Godova Gábor
Termálfürdő-Eger Bujka János
69714 SZVPS - KSI SE nov. 07. 12:30 Kovács Soma Miklós Dóra Mohi Márk Vojvoda István
Tiszavirág uszoda, Szeged Ercse Norbert
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69476 CPVSE - BVSC-Zugló nov. 07. 12:30 Csutorás Bence Gyöngyösi Zsolt Bereczki Miklós Tóth Frank dr.
Debrecen Duray András
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69864 UVSE II. - Soproni VSE nov. 07. 13:00 Vogel Gábor Juhász Renáta Fekete Dávid Kosztolánczy György
Hajós 33m-es Ádám Frank
69713 PSN Zrt. Sportiskola - FTC-Telekom nov. 07. 13:00 Csanádi Zsolt Dubinák Dániel Pintér János Szentgyörgyi Ferenc
Pécs-Abay Veilandics Zoltán
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69595 OSC ÚJBUDA - UVSE I. nov. 07. 13:00 Petik András Kraut Krisztina Varga Márk Császár György
Nyéki I. - 33m-es Sajben Nikolett
69597 Honvéd - KESI nov. 07. 13:00 Zelki Soma Kerecsen Fanni Rubos Károly Kenéz György
Tüzér utca Kollarics Gábor
Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68115 FTC-Telekom - Honvéd - Érd nov. 07. 13:00 Czirbus Dorottya Pázsy Roland Merényi Mátyás
Kőér u.
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69718 Legrand Szentes - Kaposvári VK nov. 07. 13:15 Csizmadia Zsolt Barta Judit Rózsavölgyi Dániel Bors László
Szentes - fedett Tóth Sándor
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69908 AQUA SE - Oázis SC nov. 07. 13:15 Habzsánszky Norbert Soltészné Erdei Nikolett Soltész Norbert András Lipovics Zoltán
Nyíregyháza Németh Gábor
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69816 Ceglédi VSE - Váci VSE nov. 07. 13:30 Orosz László Benedek Tamás Kádár József ifj. Vass Sándor
Cegléd Pásztor Antal
69865 Polo Academy Bp - KVSE nov. 07. 13:30 Kuncz László ifj. Zugonics Péter Pszota János Bátori György
Széchy T. u. Margitsz. Tordai Gábor
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69907 Békéscsaba - PannErgy-Miskolc nov. 07. 13:30 Vörös Viktor Feke Dorina dr. Juhász Tibor Kádár József
Békéscsaba Szabó Xénia Anna
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69716 CPVSE - BVSC-Zugló nov. 07. 14:00 Duray András Gyöngyösi Zsolt Csutorás Bence Tóth Frank dr.
Debrecen Bereczki Miklós
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68695 ASI DSE - POLO Sport Club OBgy nov. 07. 14:00 Kovács István Gergely Mátyás Attila Mátyás Judit Székely Zoltán
III. ker. TVE uszoda Binder Szabolcs
69471 Szolnoki Dózsa - AVUS nov. 07. 14:00 Tóth Imre Bódi Csaba Kenéz György ifj. Wolf Péter
Szolnok Fejős Róbert
Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68121 OSC ÚJBUDA - BFSE nov. 07. 14:00 Gérnyi Tamás Bata Kornél Merényi Mátyás
Kőér u.
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69818 AQUA SE - Oázis SC nov. 07. 14:30 Németh Gábor Soltészné Erdei Nikolett Habzsánszky Norbert Lipovics Zoltán
Nyíregyháza Soltész Norbert András
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69598 Legrand Szentes - Kaposvári VK nov. 07. 14:30 Tóth Sándor Barta Judit Csizmadia Zsolt Bors László
Szentes - fedett Rózsavölgyi Dániel
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69477 Honvéd - KESI nov. 07. 14:30 Kollarics Gábor Kerecsen Fanni Zelki Soma Kenéz György
Tüzér utca Rubos Károly
69999 BFSE - HVSC nov. 07. 15:00 Tóth Koppány Magyar Natali Fodor Rajmund Koós László
Hajós 33m-es Kendeházi Máté
Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68120 Oázis SC - SE SK nov. 07. 15:00 Gérnyi Tamás Bata Kornél Merényi Mátyás
Kőér u.
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68665 ASI DSE - POLO Sport Club OBs nov. 07. 15:30 Binder Szabolcs Mátyás Attila Mátyás Judit Székely Zoltán
III. ker. TVE uszoda Kovács István Gergely
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70042 Fehérvár VSE - Győri VSE nov. 07. 16:00 Biró Viktor Horváth Márton Nóvé Gyula Móni Béla
Székesfehérvár Tóth Bendegúz
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68264 BVSC-Zugló Lokomotív - Jog-Ászok VSK nov. 07. 16:00 Petik András Roszik Ágnes Anetta Bujka János Bátori György
Szőnyi út Várkonyi Gabriella
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69909 BFSE - HVSC nov. 07. 16:30 Kendeházi Máté Magyar Natali Tóth Koppány Koós László
Hajós 33m-es Fodor Rajmund
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68218 ELTE-BEAC - MAFC-BME nov. 07. 17:00 Füzesi Zsolt Kiss Dániel Baracskai Vidor Németh Attila
Komjádi Debreceni Nóra
68219 BVSC-Zugló Heavy - Komplex PSE nov. 07. 17:00 Bujka János Roszik Ágnes Anetta Várkonyi Gabriella Bátori György
Szőnyi út Petik András
68263 ASI - Oázis SC II. nov. 07. 17:00 Marjay Zsolt Mátyás Attila Mátyás Judit Székely Zoltán
III. ker. TVE uszoda Binder Szabolcs
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69952 Fehérvár VSE - Győri VSE nov. 07. 17:15 Tóth Bendegúz Horváth Márton Biró Viktor Móni Béla
Székesfehérvár Nóvé Gyula
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69819 BFSE - HVSC nov. 07. 18:00 Fodor Rajmund Magyar Natali Kendeházi Máté Koós László
Hajós 33m-es Tóth Koppány
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68216 Sportliget - Oázis SC nov. 07. 18:00 Várkonyi Gabriella Roszik Ágnes Anetta Petik András Bátori György
Szőnyi út Bujka János
68217 YBL WPC - RETR-O-SC nov. 07. 18:00 Füzesi Zsolt Kiss Dániel Baracskai Vidor Németh Attila
Komjádi Debreceni Nóra
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69862 Fehérvár VSE - Győri VSE nov. 07. 18:30 Nóvé Gyula Horváth Márton Tóth Bendegúz Móni Béla
Székesfehérvár Biró Viktor
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68220 HETE - V-VVSE nov. 07. 19:00 Csizmadia Zsolt Zugonics Péter Gérnyi Tamás Bors László
Kőér u. Kiss Attila
68262 SE SK - OSC Vízilabda Kft. nov. 07. 19:00 Vogel Gábor Tengelics Roland Laposa Lajos Godova Gábor
MOM Sportuszoda Fekete Dávid
68265 Sunday Boys - 1427 JSMA nov. 07. 19:00 Sajben Nikolett Kraut Krisztina Sipos Dávid Schlosser Jenő
Budafok Némethy Richárd
E.ON Női OB I. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70094 GYVSE-UNI GYŐR - SZNVE SZTE nov. 10. 18:00 Kovács Soma Derekasné Domonkos Szilvia Nagy László 2. Schlosser Jenő
Aqua SK Győr Kollár György Baracskai Vidor
70091 DFVE - VALDOR SZENTES nov. 10. 19:00 Várkonyi Gabriella Molnár-Gillich Aletta Kendeházi Máté Székely Zoltán
Dunaújváros Kenéz György ifj. Volf József
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67663 Oázis SC - OSC ÚJBUDA 1. nov. 10. 19:30 Tóth Bendegúz Tengelics Roland Tóth Imre Bors László
Hajós 33m-es Tóth Koppány
E.ON Női OB I. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70090 UVSE Hunguest H. - III. KER. TVE nov. 10. 19:45 Vörös Viktor Cséki Tünde Miklósfalvi Éva Kádár József
Hajós A. fedett Pásztor Antal Mészáros Kitty
70092 FTC-Telekom - BVSC-Zugló nov. 10. 20:00 Fodor Rajmund Zugonics Péter Laposa Lajos Godova Gábor
Népliget Tóth Sándor
70093 TVSE Kft. - Tigra-ZF-Eger nov. 10. 20:45 Petik András Vojvoda Tímea Duray András Bátori György
Tatabánya Ádám Frank Kraut Krisztina
70098 III. KER. TVE - TVSE Kft. nov. 12. 19:00 Kovács Cs. Tamás Kocsák Karina Lilla Mészáros Kitty Marnitz Miklós
III. ker. TVE uszoda Binder Szabolcs Németh Soma
Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68754 DVSE - Egri Vízmű SC nov. 13. 09:00 Gérnyi Tamás Gyöngyösi Zsolt Rózsavölgyi Dániel Császár György
Debrecen
Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68499 KSI SE - Invictus SC nov. 13. 10:00 Debreceni Nóra Magyar Natali Laposa Lajos Marnitz Miklós
Széchy T. u. Margitsz. Kuncz László ifj.
68502 Eszterházy SC - Neptun VSC nov. 13. 10:00 Sikter Richárd Kormos Sándor Madarasi Attila Kosztolánczy György
Termálfürdő-Eger Szentkereszti Gabriella
Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68751 CPVSE - Aquatics Waterpolo nov. 13. 10:00 Rózsavölgyi Dániel Gyöngyösi Zsolt Gérnyi Tamás Császár György
Debrecen
68809 MAFC-INFINITYN - Sportliget nov. 13. 10:00 Nóvé Gyula Kraut Krisztina Irmes Máté Benedek Godova Gábor
Szőnyi út 50-es sátor
68829 Váci VSE - Dunakanyar Waterpolo nov. 13. 10:00 Pagács Sándor Unyi Györgyi Kis-Nemes Bianka Schlosser Jenő
Vác
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67881 OSC ÚJBUDA 2. - Kópé Úvse nov. 13. 10:00 Monostori Attila Roszik Ágnes Anetta Bors László
Szőnyi út
67853 UVSE - OSC Vízilabda Kft. nov. 13. 10:00 Tóth Szabolcs Juhász Renáta Donauer Márk dr. Fekete Szilveszter
Hajós 33m-es
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68060 VUA - OSC ÚJBUDA 2. nov. 13. 10:00 Csutorás Barna Kőrösi Balázs Tengelics Roland Bátori György
Nyéki I. - 33m-es
Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68498 Ceglédi VSE - VIWA-második.ker nov. 13. 11:00 Bujka János Lantosné Lampert Judit Marianna Pásztor Márta Kovács Cs. Róbert
Cegléd Győri Attila
Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68756 Egri Vízmű SC - Ceglédi Lamantinok nov. 13. 11:00 Gérnyi Tamás Gyöngyösi Zsolt Rózsavölgyi Dániel Császár György
Debrecen
68810 Új-Hullám SE - SE SK nov. 13. 11:00 Irmes Máté Benedek Kraut Krisztina Nóvé Gyula Godova Gábor
Szőnyi út 50-es sátor
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67882 ASI-VASAS - KESI nov. 13. 11:00 Monostori Attila Roszik Ágnes Anetta Bors László
Szőnyi út
67854 BVSC-Zugló - KSI SE nov. 13. 11:15 Donauer Márk dr. Juhász Renáta Tóth Szabolcs Fekete Szilveszter
Hajós 33m-es
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68059 Honvéd - BVSC-Zugló nov. 13. 11:15 Csutorás Barna Kőrösi Balázs Tengelics Roland Bátori György
Nyéki I. - 33m-es
Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68497 ASI - TVSE nov. 13. 11:30 Fodor Rajmund Bayer Ágnes Nagy László 2. Petik Gyula
Kőér u. Baracskai Vidor
68503 YBL WPC - HVSC nov. 13. 11:30 Bors Dorottya Kerecsen Fanni Mészáros Kitty Székely Zoltán
Komjádi Ádám Frank
Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70510 Tigra-ZF-Eger - BVSC-Zugló nov. 13. 11:30 Sikter Richárd Kormos Sándor Szentkereszti Gabriella Kosztolánczy György
Termálfürdő-Eger
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67299 FTC Telekom - UVSE Hunguest H. nov. 13. 12:00 Marjay Zsolt Zugonics Péter Tóth Bendegúz Juhász György ifj.
Népliget Zelki Soma Mátyás Judit
Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68752 DVSE - GyAVC nov. 13. 12:00 Rózsavölgyi Dániel Gyöngyösi Zsolt Gérnyi Tamás Császár György
Debrecen
68811 Sportliget - ELTE-BEAC nov. 13. 12:00 Nóvé Gyula Kraut Krisztina Irmes Máté Benedek Godova Gábor
Szőnyi út 50-es sátor
Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70509 SZENTES - DFVE nov. 13. 12:00 Biró Viktor Benedek Tamás Barta Judit Wolf Péter
Szentes - fedett
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67883 Ceglédi VSE - FTC-Telekom II. nov. 13. 12:00 Monostori Attila Roszik Ágnes Anetta Miklósfalvi Éva Subasitz Mihály
Szőnyi út
Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68831 Dunakanyar Waterpolo - Erzsébeti SMTK nov. 13. 12:30 Pagács Sándor Unyi Györgyi Kis-Nemes Bianka Schlosser Jenő
Vác
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67856 YBL WPC I. - OSC ÚJBUDA 1. nov. 13. 12:30 Donauer Márk dr. Cséki Tünde Tóth Szabolcs Fekete Szilveszter
Hajós 33m-es
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68057 Váci VSE - KSI SE II. nov. 13. 12:30 Csutorás Barna Kőrösi Balázs Tengelics Roland Bátori György
Nyéki I. - 33m-es
Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68721 KVE - SZUVTE BT nov. 13. 13:00 Duray András Barta Lajos Horváth József Móni Béla
Mórahalom
68753 Ceglédi Lamantinok - CPVSE nov. 13. 13:00 Gérnyi Tamás Gyöngyösi Zsolt Rózsavölgyi Dániel Császár György
Debrecen
68785 Győri VSE - Uni Győr - KVSE nov. 13. 13:00 Veilandics Zoltán Kiss Dániel Torda Péter Vojvoda István
Sopron
68812 MAFC-INFINITYN - Új-Hullám SE nov. 13. 13:00 Irmes Máté Benedek Kraut Krisztina Nóvé Gyula Godova Gábor
Szőnyi út 50-es sátor
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67899 Honvéd - POLO SC Bp.II. 2008 nov. 13. 13:00 Fodor Rajmund Bayer Ágnes Nagy László 2. Petik Gyula
Kőér u.
67884 Sportliget - Oázis SC nov. 13. 13:00 Monostori Attila Roszik Ágnes Anetta Miklósfalvi Éva Subasitz Mihály
Szőnyi út
Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70546 Tigra-ZF-Eger - BVSC-Zugló nov. 13. 13:30 Szentkereszti Gabriella Kormos Sándor Sikter Richárd Kosztolánczy György
Termálfürdő-Eger
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67676 Oázis SC - BVSC-Zugló nov. 13. 13:30 Tóth Koppány Mátyás Attila Csutorás Bence Kovács Cs. Róbert
Széchy T. u. Margitsz. Perédi Péter
Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68832 Váci VSE - BFSE nov. 13. 13:45 Pagács Sándor Unyi Györgyi Kis-Nemes Bianka Schlosser Jenő
Vác
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67855 Tigra-Zf-Eger - FTC-Telekom nov. 13. 13:45 Tóth Szabolcs Cséki Tünde Donauer Márk dr. Fekete Szilveszter
Hajós 33m-es
Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68722 SZVTK - Békéscsaba nov. 13. 14:00 Horváth József Barta Lajos Duray András Móni Béla
Mórahalom
68755 GyAVC - Aquatics Waterpolo nov. 13. 14:00 Rózsavölgyi Dániel Gyöngyösi Zsolt Gérnyi Tamás Császár György
Debrecen
68786 PTE-PEAC - Soproni VSE nov. 13. 14:00 Torda Péter Kiss Dániel Veilandics Zoltán Vojvoda István
Sopron
68813 SE SK - ELTE-BEAC nov. 13. 14:00 Nóvé Gyula Kraut Krisztina Irmes Máté Benedek Godova Gábor
Szőnyi út 50-es sátor
Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70545 SZENTES - DFVE nov. 13. 14:00 Biró Viktor Benedek Tamás Barta Judit Wolf Péter
Szentes - fedett
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67900 BVSC-Zugló II. - Oxigén 2008 nov. 13. 14:15 Fodor Rajmund Bayer Ágnes Mátyás Judit Petik Gyula
Kőér u.
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67297
AHID-VasasPlaket - Szolnoki Dózsa nov. 13. 14:30 Kun György Kerecsen Fanni Laposa Lajos Molnár Tamás dr. Bors Dorottya
Komjádi Tóth Imre Mészáros Kitty Ádám Frank
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67677 II. ker Sport Kft. - YBL WPC II. nov. 13. 14:30 Csutorás Bence Mátyás Attila Perédi Péter Kovács Cs. Róbert
Széchy T. u. Margitsz. Tóth Koppány
E.ON Női OB I. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70096 BVSC-Zugló - DFVE nov. 13. 15:00 Petik András Roszik Ágnes Anetta Miklósfalvi Éva Subasitz Mihály
Szőnyi út Vogel Gábor Juhász Renáta
Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68723 Invictus Sc - KVE nov. 13. 15:00 Duray András Barta Lajos Horváth József Móni Béla
Mórahalom
68782 Fehérvár VSE - Győri VSE - Uni Győr nov. 13. 15:00 Veilandics Zoltán Kiss Dániel Torda Péter Vojvoda István
Sopron
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68082 VUK Kistarcsa - Százhalombattai VSE. nov. 13. 15:00 Császár Attila Vermes Balázs Szloszjár György Godova Gábor
Szőnyi út 50-es sátor
68030 Tigra-Zf-Eger - OSC ÚJBUDA 1. nov. 13. 15:15 Győri Attila Derekasné Domonkos Szilvia Sipos Dávid Téglássy Sándor
Hajós 33m-es
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67678 OSC ÚJBUDA 1. - Honvéd I. nov. 13. 15:30 Tóth Koppány Mátyás Attila Plézer János Kovács Cs. Róbert
Széchy T. u. Margitsz. Perédi Péter
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67897 Aquaworm - YBL WP C II. nov. 13. 15:30 Czirbus Dorottya Bata Kornél Mátyás Judit Petik Gyula
Kőér u.
E.ON Női OB I. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70095 VALDOR SZENTES - UVSE Hunguest H. nov. 13. 16:00 Sándor Péter Barta Judit Biró Viktor Lipovics Zoltán
Szentes - fedett Madarasi Gyula Benedek Tamás
Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68724 SZVTK - Csongrád nov. 13. 16:00 Horváth József Barta Lajos Duray András Móni Béla
Mórahalom
68781 Balaton VK - KVSE nov. 13. 16:00 Torda Péter Kiss Dániel Veilandics Zoltán Vojvoda István
Sopron
Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70508 TVSE Kft. - UVSE nov. 13. 16:00 Torda Péter ifj. Vojvoda Tímea Pásztor Márta Marnitz Miklós
Tatabánya
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68083 ASI-MSA - Sportsziget SE nov. 13. 16:00 Császár Attila Vermes Balázs Szloszjár György Godova Gábor
Szőnyi út 50-es sátor
Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70507 Oázis SC - FTC-Telekom nov. 13. 16:30 Tóth Imre Mészáros Kitty Ádám Frank Tóth Frank dr.
Komjádi
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67700 OSC ÚJBUDA 2. - FTC-Telekom nov. 13. 16:30 Tóth Bendegúz Zugonics Péter Marjay Zsolt Schlosser Jenő
Népliget Varga Csenge
67679 POLO SC Bp.Serd 2005 - Vasas SC nov. 13. 16:30 Perédi Péter Mátyás Attila Plézer János Kovács Cs. Róbert
Széchy T. u. Margitsz. Tóth Koppány
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68029 SE SK - PSN Zrt. Sportiskola nov. 13. 16:30 Sipos Dávid Derekasné Domonkos Szilvia Győri Attila Téglássy Sándor
Hajós 33m-es
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67298 BVSC-Zugló - Honvéd nov. 13. 17:00 Csizmadia Zsolt Roszik Ágnes Anetta Miklósfalvi Éva Bors László
Szőnyi út Tóth Sándor Juhász Renáta
67301 DVSE-Master Good - PannErgy-Miskolc nov. 13. 17:00 Füzesi Zsolt Gyöngyösi Zsolt Gérnyi Tamás Császár György
Debrecen Kollár György Rózsavölgyi Dániel
67302 SZEGEDI VE - PVSK- Mecsek Füszért nov. 13. 17:00 Homonnai Dániel Miklós Dóra Kuncz László ifj. Koós László
Tiszavirág uszoda, Szeged Tordai Gábor Dalmády Ernő
Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68725 Békéscsaba - SZUVTE BT nov. 13. 17:00 Duray András Barta Lajos Horváth József Móni Béla
Mórahalom
68784 Fehérvár VSE - PTE-PEAC nov. 13. 17:00 Veilandics Zoltán Kiss Dániel Torda Péter Vojvoda István
Sopron
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68084 Oázis SC - Oxigén nov. 13. 17:00 Császár Attila Vermes Balázs Szloszjár György Godova Gábor
Szőnyi út 50-es sátor
Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70544 TVSE Kft. - UVSE nov. 13. 17:15 Torda Péter ifj. Vojvoda Tímea Pásztor Márta Marnitz Miklós
Tatabánya
Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68500 Fehérvár VS kft. - Kanizsa Vízil. Kft. nov. 13. 17:30 Donauer Márk dr. Horváth Márton Kovács István Gergely Fekete Szilveszter
Székesfehérvár Bujka János
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67701 Sportliget - Honvéd II. nov. 13. 17:30 Marjay Zsolt Zugonics Péter Varga Csenge Schlosser Jenő
Népliget Tóth Bendegúz
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68031 KESI - KSI SE nov. 13. 17:45 Győri Attila Derekasné Domonkos Szilvia Sipos Dávid Téglássy Sándor
Hajós 33m-es
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67303 METALCOM SZENTES - Kaposvári VK nov. 13. 18:00 Rubos Károly Barta Judit Biró Viktor Székely Zoltán
Szentes - fedett Kovács Soma Benedek Tamás
E.ON Női OB I. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70097 GYVSE-UNI GYŐR - FTC-Telekom nov. 13. 18:00 Pintér János Gudra Gábriel Nagy László 2. Kenéz György
Aqua SK Győr Kevi Tamás Ábrahám Dániel
Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68501 Oázis SC - AVUS nov. 13. 18:00 Perédi Péter Magyar Natali Plézer János Kovács Cs. Róbert
Széchy T. u. Margitsz. Zelki Soma
Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68726 Csongrád - Invictus Sc nov. 13. 18:00 Horváth József Barta Lajos Duray András Móni Béla
Mórahalom
68783 Soproni VSE - Balaton VK nov. 13. 18:00 Torda Péter Kiss Dániel Veilandics Zoltán Vojvoda István
Sopron
Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70543 Oázis SC - FTC-Telekom nov. 13. 18:00 Ádám Frank Mészáros Kitty Tóth Imre Tóth Frank dr.
Komjádi
E.ON Női OB I. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70099 Tigra-ZF-Eger - SZNVE SZTE nov. 13. 18:30 Ercse Norbert Kormos Sándor Baracskai Vidor Kosztolánczy György
Eger-Bitskey Bereczki Miklós Madarasi Attila
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67702 Vasas II. - YBL WPC nov. 13. 18:30 Varga Csenge Zugonics Péter Tóth Bendegúz Schlosser Jenő
Népliget Marjay Zsolt
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67300 OSC ÚJBUDA - Tigra-ZF-Eger nov. 13. 19:00 Csanádi Zsolt Tengelics Roland Tóth Koppány Bátori György
Nyéki I. - fedett Kenéz György ifj. Kis-Nemes Bianka
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68032 UVSE I. - POLO SC Bp.IV. 2010 nov. 13. 19:00 Sipos Dávid Derekasné Domonkos Szilvia Győri Attila Téglássy Sándor
Hajós 33m-es
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69914 SZVPS II - Békéscsaba nov. 14. 10:00 Nóvé Gyula Miklós Dóra Tordai Gábor Kádár József
Tiszavirág uszoda, Szeged Tóth Szabolcs
69600 UVSE I. - SZVPS nov. 14. 10:00
ELHALASZTVA
69603 Vasas SC - Szolnoki Dózsa nov. 14. 10:00 Kenéz György ifj. Mészáros Kitty Veilandics Zoltán Németh Attila
Komjádi Csanádi Zsolt
69606 AVUS - Legrand Szentes nov. 14. 10:00
ELHALASZTVA
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68698 CVK - Aquaworm Waterpolo nov. 14. 10:00 Jancsecz György Kalmár János Pásztor Márta Petik Gyula
Ajka, Kristályfürdő Torda Péter ifj.
70005 Váci VSE - AQUA SE nov. 14. 10:00 Mikesy Árpád Derekasné Domonkos Szilvia Irmes Máté Benedek Kovács Cs. Róbert
Vác Csutorás Barna
70050 Dunakanyar Waterpolo - YBL WPC nov. 14. 10:00 Füzesi Zsolt Németh Soma Miklósfalvi Éva Merényi Mátyás
Leányfalu Kollarics Gábor
69479 BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA nov. 14. 10:00 Vogel Gábor Roszik Ágnes Anetta Petik András Bors László
Szőnyi út Duray András
69480 UVSE I. - SZVPS nov. 14. 10:00 Donauer Márk dr. Magyar Natali Marjay Zsolt Kosztolánczy György
Hajós 33m-es Ercse Norbert
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68899 Szentes - BVSC-Zugló nov. 14. 10:00 Tóth Sándor Benedek Tamás Barta Judit Dalmády Ernő
Szentes - fedett Szabó Nándor
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68942 Győri VSE - UVSE nov. 14. 10:00 Bereczki Miklós Gudra Gábriel Varga Márk Kenéz György
Aqua SK Győr Kiss Attila
68985 Tigra-ZF-Eger - KSI SE nov. 14. 10:00 Biró Viktor Kormos Sándor Debreceni Nóra Tóth Frank dr.
Eger-Bitskey Varga Csenge
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68270 FTC-Masters - ASI nov. 14. 10:00 Fodor Rajmund Zugonics Péter Ádám Frank Bátori György
Népliget Binder Szabolcs
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69823 HVSC - Sportliget nov. 14. 11:00 Pásztor Antal Tóth Bence Orosz László Török Sándor
Hmvásárhely Juhász Tibor
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69911 PannErgy-Miskolc - Ceglédi VSE nov. 14. 11:00 Sándor Péter Németh Gábor Madarasi Gyula Gyulavári Zoltán
Miskolc, Kemény D. Papp László ifj.
69601 KSI SE - PSN Zrt. Sportiskola nov. 14. 11:00 Rubos Károly Bayer Ágnes Kovács Soma
Széchy T. u. Margitsz. Kevi Tamás
69604 Kaposvári VK - Honvéd nov. 14. 11:00 Csizmadia Zsolt Ácsné Szöllőssy Krisztina Pintér János Godova Gábor
Kaposvár Kollár György
69915 Váci VSE - AQUA SE nov. 14. 11:15 Csutorás Barna Derekasné Domonkos Szilvia Mikesy Árpád Kovács Cs. Róbert
Vác Irmes Máté Benedek
69960 Dunakanyar Waterpolo - YBL WPC nov. 14. 11:15 Füzesi Zsolt Németh Soma Miklósfalvi Éva Merényi Mátyás
Leányfalu Kollarics Gábor
69599 BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA nov. 14. 11:15 Duray András Roszik Ágnes Anetta Vogel Gábor Bors László
Szőnyi út Petik András
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70004 SZVPS II - Békéscsaba nov. 14. 11:15 Tóth Szabolcs Miklós Dóra Nóvé Gyula Kádár József
Tiszavirág uszoda, Szeged Tordai Gábor
69483 Vasas SC - Szolnoki Dózsa nov. 14. 11:15 Csanádi Zsolt Mészáros Kitty Kenéz György ifj. Németh Attila
Komjádi Veilandics Zoltán
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69026 Győri VSE - UVSE nov. 14. 11:15 Kiss Attila Gudra Gábriel Bereczki Miklós Kenéz György
Aqua SK Győr Varga Márk
69067 Szentes - BVSC-Zugló nov. 14. 11:15 Szabó Nándor Benedek Tamás Barta Judit Dalmády Ernő
Szentes - fedett Tóth Sándor
69069 Tigra-ZF-Eger - KSI SE nov. 14. 11:15 Biró Viktor Kormos Sándor Varga Csenge Tóth Frank dr.
Eger-Bitskey Debreceni Nóra
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69720 UVSE I. - SZVPS nov. 14. 11:30 Ercse Norbert Magyar Natali Donauer Márk dr. Kosztolánczy György
Hajós 33m-es Marjay Zsolt
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68668 CVK - Aquaworm Waterpolo nov. 14. 11:30 Torda Péter ifj. Kalmár János Pásztor Márta Petik Gyula
Ajka, Kristályfürdő Jancsecz György
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69482 FTC-Telekom - Tigra-ZF-Eger nov. 14. 11:30 Ádám Frank Zugonics Péter Fodor Rajmund Bátori György
Népliget Binder Szabolcs
69486 AVUS - LEGRAND SZENTES nov. 14. 11:30
ELHALASZTVA
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69725 KESI - CPVSE nov. 14. 12:00 Gérnyi Tamás Adamikné Rigó Vilma Monostori Péter Döme Wolf Péter
Kecskemét Mohi Márk
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69481 KSI SE - PSN Zrt. Sportiskola nov. 14. 12:15 Kevi Tamás Bayer Ágnes Rubos Károly Fekete Szilveszter
Széchy T. u. Margitsz. Kovács Soma
69484 Kaposvári VK - Honvéd nov. 14. 12:15 Kollár György Ácsné Szöllőssy Krisztina Csizmadia Zsolt Godova Gábor
Kaposvár Pintér János
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69824 SZVPS II - Békéscsaba nov. 14. 12:30 Tordai Gábor Miklós Dóra Tóth Szabolcs Kádár József
Tiszavirág uszoda, Szeged Nóvé Gyula
69825 Váci VSE - AQUA SE nov. 14. 12:30 Irmes Máté Benedek Derekasné Domonkos Szilvia Csutorás Barna Kovács Cs. Róbert
Vác Mikesy Árpád
69870 Dunakanyar Waterpolo - YBL WPC nov. 14. 12:30 Füzesi Zsolt Németh Soma Miklósfalvi Éva Merényi Mátyás
Leányfalu Kollarics Gábor
69719 BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA nov. 14. 12:30 Petik András Roszik Ágnes Anetta Duray András Bors László
Szőnyi út Vogel Gábor
69723 Vasas SC - Szolnoki Dózsa nov. 14. 12:30 Veilandics Zoltán Mészáros Kitty Csanádi Zsolt Németh Attila
Komjádi Kenéz György ifj.
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70001 PannErgy-Miskolc - Ceglédi VSE nov. 14. 12:30 Papp László ifj. Németh Gábor Sándor Péter Gyulavári Zoltán
Miskolc, Kemény D. Madarasi Gyula
70003 HVSC - Sportliget nov. 14. 12:30 Juhász Tibor Tóth Bence Pásztor Antal Török Sándor
Hmvásárhely Orosz László
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68858 Győri VSE - UVSE nov. 14. 12:30 Varga Márk Gudra Gábriel Kiss Attila Kenéz György
Aqua SK Győr Bereczki Miklós
68901 Tigra-ZF-Eger - KSI SE nov. 14. 12:30 Debreceni Nóra Kormos Sándor Biró Viktor Tóth Frank dr.
Eger-Bitskey Varga Csenge
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68983 Szentes - BVSC-Zugló nov. 14. 12:30 Szabó Nándor Benedek Tamás Barta Judit Dalmády Ernő
Szentes - fedett Tóth Sándor
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69722 FTC-Telekom - Tigra-ZF-Eger nov. 14. 12:45 Fodor Rajmund Zugonics Péter Binder Szabolcs Bátori György
Népliget Ádám Frank
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69958 Soproni VSE - Polo Academy Bp nov. 14. 13:00 Pagács Sándor Horváth Bence Laposa Lajos Vojvoda István
Sopron Tóth Koppány
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68699 Százhalombattai VSE - ASI DSE nov. 14. 13:00 Torda Péter Kraut Krisztina Sipos Dávid Székely Zoltán
Százhalombatta Fekete Dávid
70047 UVSE II. - Balaton VK nov. 14. 13:00 Szilvasán Patrik Németh Anna Nagy László 2. Császár György
Hajós A. fedett Kovács István Gergely
69485 KESI - CPVSE nov. 14. 13:15 Mohi Márk Adamikné Rigó Vilma Gérnyi Tamás Wolf Péter
Kecskemét Monostori Péter Döme
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69721 KSI SE - PSN Zrt. Sportiskola nov. 14. 13:30 Kovács Soma Bayer Ágnes Kevi Tamás Fekete Szilveszter
Széchy T. u. Margitsz. Rubos Károly
69724 Kaposvári VK - Honvéd nov. 14. 13:30 Pintér János Ácsné Szöllőssy Krisztina Kollár György Godova Gábor
Kaposvár Csizmadia Zsolt
69821 PannErgy-Miskolc - Ceglédi VSE nov. 14. 14:00 Madarasi Gyula Németh Gábor Papp László ifj. Gyulavári Zoltán
Miskolc, Kemény D. Sándor Péter
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69913 HVSC - Sportliget nov. 14. 14:00 Orosz László Tóth Bence Juhász Tibor Török Sándor
Hmvásárhely Pásztor Antal
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70046 Győri VSE - TVSE nov. 14. 14:00 Bereczki Miklós Ábrahám Dániel Varga Márk Kenéz György
Aqua SK Győr Kiss Attila
70049 KVSE - Fehérvár VSE nov. 14. 14:00 Varga Zsolt Némethné Dittrich Tímea Győri Attila Téglássy Sándor
Nagykanizsa Bujka János
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68857 Fehérvár VSE - FTC-Telekom nov. 14. 14:00 Szentkereszti Gabriella Horváth Márton Kuncz László ifj. Subasitz Mihály
Székesfehérvár Perédi Péter
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68984 SZNVE SE - OSC ÚJBUDA nov. 14. 14:00 Nóvé Gyula Barta Lajos Tordai Gábor Kádár József
Tiszavirág uszoda, Szeged Tóth Szabolcs
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69602 FTC-Telekom - Tigra-ZF-Eger nov. 14. 14:15 Binder Szabolcs Zugonics Péter Ádám Frank Bátori György
Népliget Fodor Rajmund
68669 Százhalombattai VSE. - ASI DSE nov. 14. 14:30 Fekete Dávid Kraut Krisztina Sipos Dávid Székely Zoltán
Százhalombatta Torda Péter
69957 UVSE II. - Balaton VK nov. 14. 14:30 Kovács István Gergely Németh Anna Nagy László 2. Császár György
Hajós A. fedett Szilvasán Patrik
69605 KESI - CPVSE nov. 14. 14:30 Monostori Péter Döme Adamikné Rigó Vilma Mohi Márk Wolf Péter
Kecskemét Gérnyi Tamás
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68697 POLO Sport Club OBgy - III. KER. TVE nov. 14. 14:30 Vogel Gábor Mátyás Attila Kerecsen Fanni Koós László
Kőér u. Fejős Róbert
70048 Soproni VSE - Polo Academy Bp nov. 14. 14:30 Tóth Koppány Horváth Bence Laposa Lajos Vojvoda István
Sopron Pagács Sándor
70002 Oázis SC - BFSE nov. 14. 15:00 Tóth Imre Lantosné Lampert Judit Marianna Zelki Soma Fekete Szilveszter
Széchy T. u. Margitsz. Homonnai Dániel
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68941 Fehérvár VSE - FTC-Telekom nov. 14. 15:15 Perédi Péter Horváth Márton Szentkereszti Gabriella Subasitz Mihály
Székesfehérvár Kuncz László ifj.
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69068 SZNVE GY - OSC ÚJBUDA nov. 14. 15:15 Tóth Szabolcs Barta Lajos Nóvé Gyula Dalmády Ernő
Tiszavirág uszoda, Szeged Tordai Gábor
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69869 KVSE - Fehérvár VSE nov. 14. 15:30 Bujka János Némethné Dittrich Tímea Varga Zsolt Téglássy Sándor
Nagykanizsa Győri Attila
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69956 Győri VSE - TVSE nov. 14. 15:30 Kiss Attila Ábrahám Dániel Bereczki Miklós Kenéz György
Aqua SK Győr Varga Márk
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69867 UVSE II. - Balaton VK nov. 14. 16:00 Szilvasán Patrik Németh Anna Nagy László 2. Császár György
Hajós A. fedett Kovács István Gergely
69868 Soproni VSE - Polo Academy Bp nov. 14. 16:00 Pagács Sándor Horváth Bence Laposa Lajos Vojvoda István
Sopron Tóth Koppány
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68667 POLO Sport Club OBs - III. KER. TVE nov. 14. 16:00 Fejős Róbert Mátyás Attila Kerecsen Fanni Koós László
Kőér u. Vogel Gábor
69912 Oázis SC - BFSE nov. 14. 16:15 Homonnai Dániel Lantosné Lampert Judit Marianna Tóth Imre Fekete Szilveszter
Széchy T. u. Margitsz. Zelki Soma
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68900 SZNVE IF - OSC ÚJBUDA nov. 14. 16:30 Tordai Gábor Barta Lajos Tóth Szabolcs Dalmády Ernő
Tiszavirág uszoda, Szeged Nóvé Gyula
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68943 TVSE Kft. - POLO Sport Club serd nov. 14. 16:30 Tóth Zsombor Vojvoda Tímea Baracskai Vidor Schlosser Jenő
Tatabánya Tóth Bendegúz
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69025 Fehérvár VSE - FTC-Telekom nov. 14. 16:30 Kuncz László ifj. Horváth Márton Perédi Péter Subasitz Mihály
Székesfehérvár Szentkereszti Gabriella
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69866 Győri VSE - TVSE nov. 14. 16:45 Varga Márk Ábrahám Dániel Kiss Attila Kenéz György
Aqua SK Győr Bereczki Miklós
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69959 KVSE - Fehérvár VSE nov. 14. 16:45 Győri Attila Némethné Dittrich Tímea Bujka János Téglássy Sándor
Nagykanizsa Varga Zsolt
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68221 RETR-O-SC - Sportliget nov. 14. 17:00 Petik András Roszik Ágnes Anetta Kovács Soma Bors László
Szőnyi út Csutorás Bence
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69822 Oázis SC - BFSE nov. 14. 17:30 Zelki Soma Lantosné Lampert Judit Marianna Homonnai Dániel Fekete Szilveszter
Széchy T. u. Margitsz. Tóth Imre
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69027 TVSE Kft. - POLO Sport Club gy nov. 14. 17:45 Tóth Bendegúz Vojvoda István Tóth Zsombor Schlosser Jenő
Tatabánya Baracskai Vidor
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68222 MAFC-BME - BVSC-Zugló Heavy nov. 14. 18:00 Petik András Vermes Balázs Csutorás Bence Bors László
Szőnyi út 50-es sátor Kovács Soma
68223 Komplex PSE - HETE nov. 14. 18:00 Marjay Zsolt Magyar Natali Császár Attila Császár György
Hajós 33m-es Donauer Márk dr.
68224 V-VVSE - YBL WPC nov. 14. 18:00 Vogel Gábor Mátyás Attila Sipos Dávid Koós László
Kőér u. Fejős Róbert
68266 OSC Vízilabda Kft. - Ozorai-Faterpolo VSE nov. 14. 18:00 Csizmadia Zsolt Tengelics Roland Czirbus Dorottya Godova Gábor
Nyéki I. - 33m-es Gérnyi Tamás
68269 1427 JSMA - SE SK nov. 14. 18:00 Kollár György Kiss Dániel Kollarics Gábor Németh Attila
Komjádi Füzesi Zsolt
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68859 TVSE Kft. - POLO Sport Club ifj nov. 14. 19:00 Baracskai Vidor Vojvoda Tímea Tóth Bendegúz Schlosser Jenő
Tatabánya Tóth Zsombor
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68267 Oázis SC II. - BVSC-Zugló Lokomotív nov. 14. 19:00 Tóth Imre Németh Anna Homonnai Dániel Fekete Szilveszter
Széchy T. u. Margitsz. Zelki Soma
68268 Jog-Ászok VSK - Sunday Boys nov. 14. 19:00 Kollár György Kiss Dániel Kollarics Gábor Németh Attila
Komjádi Füzesi Zsolt
68225 Oázis SC - ELTE-BEAC nov. 14. 20:00 Homonnai Dániel Németh Anna Zelki Soma Fekete Szilveszter
Széchy T. u. Margitsz. Tóth Imre
BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70163 OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló nov. 16. 20:00 Marjay Zsolt Mátyás Attila Mátyás Judit Németh Attila
Nyéki I. - fedett Csanádi Zsolt Németh Anna
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70039 TVSE - Balaton VK nov. 17. 10:00 Bereczki Miklós Vojvoda Tímea Szilvasán Patrik Bátori György
Tatabánya Torda Péter ifj.
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69949 TVSE - Balaton VK nov. 17. 11:30 Torda Péter ifj. Vojvoda Tímea Bereczki Miklós Bátori György
Tatabánya Szilvasán Patrik
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69859 TVSE - Balaton VK nov. 17. 12:30 Szilvasán Patrik Vojvoda Tímea Torda Péter ifj. Bátori György
Tatabánya Bereczki Miklós
BENU Női Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70067 SZNVE SZTE - Tigra-Zf-Eger nov. 19. 17:00 Kovács Soma Kormos Sándor Szentkereszti Gabriella Godova Gábor
Eger-Bitskey Tordai Gábor Madarasi Gyula
70065 VALDOR SZENTES - III.Ker.TVE nov. 19. 17:30 Csizmadia Zsolt Varga-Pergel Judit Duray András Németh Attila
Aqua SK Győr Kevi Tamás
70068 Tigra-Zf-Eger - TVSE Kft. nov. 19. 18:30 Kovács Soma Kormos Sándor Tordai Gábor Godova Gábor
Eger-Bitskey Szentkereszti Gabriella Madarasi Gyula
Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68507 AVUS - KSI SE nov. 19. 19:00 Ercse Norbert Horváth Viktória Gudra Gábriel Szentgyörgyi Ferenc
Szombathely Zelki Soma
BENU Női Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70066 GYVSE-UNI GYŐR - POLO Sport Club nov. 19. 19:00 Kevi Tamás Varga-Pergel Judit Duray András Németh Attila
Aqua SK Győr Csizmadia Zsolt
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67280 Kaposvári VK - BVSC-Zugló nov. 19. 20:00 Vogel Gábor Ácsné Szöllőssy Krisztina Laposa Lajos Székely Zoltán
Kaposvár Marjay Zsolt Kovács Gábor
BENU Női Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70069 TVSE Kft. - SZNVE SZTE nov. 19. 20:30 Szentkereszti Gabriella Kormos Sándor Kovács Soma Godova Gábor
Eger-Bitskey Tordai Gábor Madarasi Gyula
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70836 UVSE - Balaton VKFT nov. 20. 10:00 Zelki Soma Cséki Tünde Pásztor Márta Bors László
Hajós 33m-es
BENU Női Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70064 POLO Sport Club - VALDOR SZENTES nov. 20. 10:00 Sándor Péter Gudra Gábriel Madarasi Attila Lipovics Zoltán
Aqua SK Győr Madarasi Gyula Ábrahám Dániel
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68383 OSC ÚJBUDA 1. - Tigra-Zf-Eger nov. 20. 10:00 Mikesy Árpád Kiss Dániel Tóth Zsombor Téglássy Sándor
Szőnyi út 50-es sátor
68426 OSC Vízilabda Kft. - Honvéd nov. 20. 10:00 Bereczki Miklós Forgó Dániel István Tóth Koppány Merényi Mátyás
Széchy T. u. Margitsz.
Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68504 VIWA-második.ker - ASI nov. 20. 11:00 Vogel Gábor Tengelics Roland Kendeházi Máté Koós László
Nyéki I. - 33m-es Csanádi Zsolt
68509 HVSC - Oázis SC nov. 20. 11:00 Pásztor Antal Tóth Bence Nagy László Török Sándor
Hmvásárhely Tóth Sándor
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70838 UVSE - PTE-PEAC nov. 20. 11:00 Zelki Soma Cséki Tünde Pásztor Márta Bors László
Hajós 33m-es
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67752 FTC-Telekom - BVSC-Zugló nov. 20. 11:00 Kovács Soma Magyar Natali Ercse Norbert Marnitz Miklós
Népliget
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68384 Ceglédi VSE - ASI DSE nov. 20. 11:00 Tóth Zsombor Kiss Dániel Mikesy Árpád Téglássy Sándor
Szőnyi út 50-es sátor
68425 Oázis SC - BVSC-Zugló II. nov. 20. 11:00 Tóth Koppány Forgó Dániel István Bereczki Miklós Merényi Mátyás
Széchy T. u. Margitsz.
Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68506 Kanizsa Vízil. Kft. - Ceglédi VSE nov. 20. 11:30 Füzesi Zsolt Balázs Bálint Baracskai Vidor Tóth Frank dr.
Nagykanizsa Tordai Gábor
68510 YBL WPC - Eszterházy SC nov. 20. 11:30 Kollár György Mészáros Kitty Laposa Lajos Schlosser Jenő
Komjádi Nóvé Gyula
BENU Női Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70063 GYVSE-UNI GYŐR - III.Ker.TVE nov. 20. 11:30 Madarasi Gyula Gudra Gábriel Madarasi Attila Lipovics Zoltán
Aqua SK Győr Sándor Péter Ábrahám Dániel
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70807 HVSC - DFVE nov. 20. 12:00 Bujka János Németh Anna Varga Csenge Bátori György
III. ker. TVE uszoda
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67754 KSI SE - UVSE nov. 20. 12:00 Ercse Norbert Magyar Natali Kovács Soma Marnitz Miklós
Népliget
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68385 TVSE - UVSE I. nov. 20. 12:00 Mikesy Árpád Kiss Dániel Tóth Zsombor Téglássy Sándor
Szőnyi út 50-es sátor
68427 Váci VSE - YBL WPC nov. 20. 12:00 Bereczki Miklós Forgó Dániel István Tóth Koppány Merényi Mátyás
Széchy T. u. Margitsz.
68393 Sportliget - UVSE II. nov. 20. 12:45 Homonnai Dániel Varga-Pergel Judit Tóth Szabolcs Kovács Cs. Róbert
Kőér u.
Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68505 Invictus SC - TVSE nov. 20. 13:00 Vörös Viktor Benedek Tamás Orosz László Wolf Péter
Martfű Juhász Tibor
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68306 Mohacs IFI - Honvéd nov. 20. 13:00 Kollár György Kraut Krisztina Kevi Tamás Schlosser Jenő
Komjádi Sikter Richárd
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67756 OSC ÚJBUDA 1. - OSC ÚJBUDA 2. nov. 20. 13:00 Kovács Soma Zugonics Péter Ercse Norbert Marnitz Miklós
Népliget
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70809 OSC ÚJBUDA - DFVE nov. 20. 13:30 Varga Csenge Németh Anna Bujka János Bátori György
III. ker. TVE uszoda
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67753 Iron waterpolo - VUA nov. 20. 14:00 Czirbus Dorottya Zugonics Péter Gérnyi Tamás Németh Attila
Népliget
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68394 KESI - PannErgy-Miskolc nov. 20. 14:00 Sipos Dávid
ELHALASZTVA
68446 Oxigén 2009 - FTC-Telekom leány nov. 20. 14:00 Rubos Károly Vermes Balázs Biró Viktor Petik Gyula
Szőnyi út 50-es sátor
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70810 ASI DSE - HVSC nov. 20. 15:00 Bujka János Németh Anna Varga Csenge Bátori György
III. ker. TVE uszoda
BENU Női Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70062 III.Ker.TVE - POLO Sport Club nov. 20. 15:00 Veilandics Zoltán Gudra Gábriel Dubinák Dániel Vojvoda István
Aqua SK Győr Pintér János Ábrahám Dániel
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67751 Fehérvár VSE - YBL WPC nov. 20. 15:00 Gérnyi Tamás Zugonics Péter Czirbus Dorottya Németh Attila
Népliget
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68447 Százhalombattai VSE - Aquaworm nov. 20. 15:00 Biró Viktor Vermes Balázs Rubos Károly Petik Gyula
Szőnyi út 50-es sátor
BENU Női Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70061 VALDOR SZENTES - GYVSE-UNI GYŐR nov. 20. 16:30 Pintér János Gudra Gábriel Dubinák Dániel Vojvoda István
Aqua SK Győr Veilandics Zoltán Ábrahám Dániel
Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68508 Neptun VSC - Fehérvár VS kft. nov. 20. 17:00 Csizmadia Zsolt Magyar Natali Nagy László 2. Bors László
Hajós A. fedett Bereczki Miklós
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68310 OSC ÚJBUDA - OSC ÚJBUDA 2. nov. 20. 17:00 Rózsavölgyi Dániel Tengelics Roland Petik András Schlosser Jenő
ELHALASZTVA Zelki Soma
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68701 Aquaworm Waterpolo - ASI DSE nov. 21. 09:30 Csanádi Zsolt Mátyás Attila Mátyás Judit Székely Zoltán
Szőnyi út 50-es sátor Czirbus Dorottya
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69961 Polo Academy Bp - Balaton VK nov. 21. 10:00 Győri Attila Zugonics Péter Füzesi Zsolt Császár György
Kőér u. Csutorás Barna
69607 Vasas SC - AVUS nov. 21. 10:00 Vogel Gábor Kocsák Karina Lilla Biró Viktor Subasitz Mihály
Komjádi Csutorás Bence
69609 Tigra-ZF-Eger - KSI SE nov. 21. 10:00 Sajben Nikolett Kormos Sándor Gyulavári Zoltán Godova Gábor
Termálfürdő-Eger Pszota János
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68702 CVK - POLO Sport Club OBgy nov. 21. 10:00 Kuncz László ifj. Kalmár János Laposa Lajos Petik Gyula
Ajka, Kristályfürdő Szentkereszti Gabriella
70053 Fehérvár VSE - TVSE nov. 21. 10:00 Tóth Imre Horváth Márton Bereczki Miklós Németh Attila
Székesfehérvár Kiss Attila
70055 UVSE II. - Dunakanyar Waterpolo nov. 21. 10:00 Tóth Koppány Magyar Natali Csizmadia Zsolt Marnitz Miklós
Hajós 33m-es Baracskai Vidor
69492 OSC ÚJBUDA - KESI nov. 21. 10:00 Petik András Unyi Györgyi Nóvé Gyula Bors László
Nyéki I. - 33m-es Rózsavölgyi Dániel
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69734 Honvéd - Legrand Szentes nov. 21. 10:30 Marjay Zsolt Kerecsen Fanni Kollarics Gábor Koós László
Tüzér utca Truszka Levente Vilmos
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69610 PSN Zrt. Sportiskola - UVSE I. nov. 21. 10:30 Ercse Norbert Zsigrai János Kollár György Kenéz György
Pécs-Abay Kendeházi Máté
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70007 HVSC - SZVPS II nov. 21. 10:30 Pásztor Antal Tóth Bence Vörös Viktor Pengő László
Hmvásárhely Kádár József ifj.
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68671 Aquaworm Waterpolo - ASI DSE nov. 21. 10:45 Czirbus Dorottya Mátyás Attila Mátyás Judit Székely Zoltán
Szőnyi út 50-es sátor Csanádi Zsolt
69608 Szolnoki Dózsa - FTC-Telekom nov. 21. 11:00 Szabó Nándor Bódi Csaba Zelki Soma Bátori György
Szolnok Kovács Soma
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70008 Békéscsaba - Ceglédi VSE nov. 21. 11:00 Szabó Xénia Anna Feke Dorina dr. Juhász Tibor Kádár József
Békéscsaba Orosz László
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69963 Fehérvár VSE - TVSE nov. 21. 11:15 Kiss Attila Horváth Márton Tóth Imre Németh Attila
Székesfehérvár Bereczki Miklós
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69487 Vasas SC - AVUS nov. 21. 11:15 Csutorás Bence Kocsák Karina Lilla Vogel Gábor Subasitz Mihály
Komjádi Biró Viktor
69489 Tigra-ZF-Eger - KSI SE nov. 21. 11:15 Pszota János Kormos Sándor Sajben Nikolett Godova Gábor
Termálfürdő-Eger Rubos Károly Gyulavári Zoltán
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68672 CVK - POLO Sport Club OBs nov. 21. 11:30 Szentkereszti Gabriella Kalmár János Laposa Lajos Petik Gyula
Ajka, Kristályfürdő Kuncz László ifj.
69965 UVSE II. - Dunakanyar Waterpolo nov. 21. 11:30 Baracskai Vidor Magyar Natali Tóth Koppány Marnitz Miklós
Hajós 33m-es Csizmadia Zsolt
69612 OSC ÚJBUDA - KESI nov. 21. 11:30 Rózsavölgyi Dániel Unyi Györgyi Petik András Bors László
Nyéki I. - 33m-es Nóvé Gyula
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70051 Polo Academy Bp - Balaton VK nov. 21. 11:30 Csutorás Barna Zugonics Péter Győri Attila Császár György
Kőér u. Füzesi Zsolt
69490 PSN Zrt. Sportiskola - UVSE I. nov. 21. 11:45 Kendeházi Máté Zsigrai János Ercse Norbert Kenéz György
Pécs-Abay Kollár György
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69827 HVSC - SZVPS II nov. 21. 12:00 Kádár József ifj. Tóth Bence Pásztor Antal Pengő László
Hmvásárhely Vörös Viktor
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69916 Sportliget - Oázis SC nov. 21. 12:00 Veilandics Zoltán Derekasné Domonkos Szilvia Perédi Péter Vojvoda István
Szőnyi út 50-es sátor Pintér János
69614 Honvéd - Legrand Szentes nov. 21. 12:00 Truszka Levente Vilmos Kerecsen Fanni Marjay Zsolt Koós László
Tüzér utca Kollarics Gábor
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70009 AQUA SE - PannErgy-Miskolc nov. 21. 12:00 Sándor Péter Németh Gábor Madarasi Gyula Lipovics Zoltán
Nyíregyháza Papp László ifj.
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69828 Békéscsaba - Ceglédi VSE nov. 21. 12:15 Orosz László Feke Dorina dr. Szabó Xénia Anna Kádár József
Békéscsaba Juhász Tibor
69873 Fehérvár VSE - TVSE nov. 21. 12:30 Bereczki Miklós Horváth Márton Kiss Attila Németh Attila
Székesfehérvár Tóth Imre
69727 Vasas SC - AVUS nov. 21. 12:30 Biró Viktor Kocsák Karina Lilla Csutorás Bence Subasitz Mihály
Komjádi Vogel Gábor
69728 Szolnoki Dózsa - FTC-Telekom nov. 21. 12:30 Kovács Soma Bódi Csaba Szabó Nándor Bátori György
Szolnok Zelki Soma
69729 Tigra-ZF-Eger - KSI SE nov. 21. 12:30 Pszota János Kormos Sándor Gyulavári Zoltán Godova Gábor
Termálfürdő-Eger Sajben Nikolett
69871 Polo Academy Bp - Balaton VK nov. 21. 13:00 Füzesi Zsolt Zugonics Péter Csutorás Barna Császár György
Kőér u. Győri Attila
69875 UVSE II. - Dunakanyar Waterpolo nov. 21. 13:00 Csizmadia Zsolt Magyar Natali Baracskai Vidor Marnitz Miklós
Hajós 33m-es Tóth Koppány
69730 PSN Zrt. Sportiskola - UVSE I. nov. 21. 13:00 Ercse Norbert Zsigrai János Kendeházi Máté Kenéz György
Pécs-Abay Kollár György
69732 OSC ÚJBUDA - KESI nov. 21. 13:00 Nóvé Gyula Unyi Györgyi Rózsavölgyi Dániel Bors László
Nyéki I. - 33m-es Petik András
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69613 CPVSE - Kaposvári VK nov. 21. 13:00 Duray András Gyöngyösi Zsolt Kevi Tamás Madarasi Attila
Debrecen Bujka János
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68700 Százhalombattai VSE - III. KER. TVE nov. 21. 13:00 Jancsecz György Kraut Krisztina Pásztor Márta Merényi Mátyás
Százhalombatta Szilvasán Patrik
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69919 AQUA SE - PannErgy-Miskolc nov. 21. 13:15 Papp László ifj. Németh Gábor Sándor Péter Lipovics Zoltán
Nyíregyháza Madarasi Gyula
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70006 Sportliget - Oázis SC nov. 21. 13:15 Pintér János Derekasné Domonkos Szilvia Veilandics Zoltán Vojvoda István
Szőnyi út 50-es sátor Perédi Péter
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69917 HVSC - SZVPS II nov. 21. 13:30 Vörös Viktor Tóth Bence Kádár József ifj. Pengő László
Hmvásárhely Pásztor Antal
69918 Békéscsaba - Ceglédi VSE nov. 21. 13:30 Juhász Tibor Feke Dorina dr. Orosz László Kádár József
Békéscsaba Szabó Xénia Anna
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69494 Honvéd - LEGRAND SZENTES nov. 21. 13:30 Kollarics Gábor Kerecsen Fanni Truszka Levente Vilmos Koós László
Tüzér utca Marjay Zsolt
70054 YBL WPC - Győri VSE nov. 21. 14:00 Csanádi Zsolt Németh Anna Sikter Richárd Schlosser Jenő
Komjádi Varga Csenge
69488 Szolnoki Dózsa - FTC-Telekom nov. 21. 14:00 Szabó Nándor Bódi Csaba Kovács Soma Bátori György
Szolnok Zelki Soma
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69826 Sportliget - Oázis SC nov. 21. 14:30 Perédi Péter Derekasné Domonkos Szilvia Pintér János Vojvoda István
Szőnyi út 50-es sátor Veilandics Zoltán
69829 AQUA SE - PannErgy-Miskolc nov. 21. 14:30 Madarasi Gyula Németh Gábor Papp László ifj. Lipovics Zoltán
Nyíregyháza Sándor Péter
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68670 Százhalombattai VSE. - III. KER. TVE nov. 21. 14:30 Szilvasán Patrik Kraut Krisztina Pásztor Márta Merényi Mátyás
Százhalombatta Jancsecz György
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69493 CPVSE - Kaposvári VK nov. 21. 14:30 Bujka János Gyöngyösi Zsolt Duray András Madarasi Attila
Debrecen Kevi Tamás
70010 BFSE - Váci VSE nov. 21. 15:00 Homonnai Dániel Bayer Ágnes Kun György Kosztolánczy György
Hajós 33m-es Tóth Zsombor
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69964 YBL WPC - Győri VSE nov. 21. 15:15 Varga Csenge Németh Anna Csanádi Zsolt Schlosser Jenő
Komjádi Sikter Richárd
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68275 BVSC-Zugló Lokomotív - FTC-Masters nov. 21. 15:30 Pintér János Roszik Ágnes Anetta Perédi Péter Vojvoda István
Szőnyi út 50-es sátor Veilandics Zoltán
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69733 CPVSE - Kaposvári VK nov. 21. 16:00 Kevi Tamás Gyöngyösi Zsolt Bujka János Madarasi Attila
Debrecen Duray András
69874 YBL WPC - Győri VSE nov. 21. 16:30 Sikter Richárd Németh Anna Varga Csenge Schlosser Jenő
Komjádi Csanádi Zsolt
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69920 BFSE - Váci VSE nov. 21. 16:30 Tóth Zsombor Bayer Ágnes Homonnai Dániel Kosztolánczy György
Hajós 33m-es Kun György
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68229 ELTE-BEAC - RETR-O-SC nov. 21. 17:00 Tordai Gábor Mátyás Attila Irmes Máté Benedek Godova Gábor
Kőér u. Mikesy Árpád
68230 BVSC-Zugló Heavy - Oázis SC nov. 21. 17:00 Veilandics Zoltán Roszik Ágnes Anetta Perédi Péter Vojvoda István
Szőnyi út 50-es sátor Pintér János
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69830 BFSE - Váci VSE nov. 21. 18:00 Homonnai Dániel Bayer Ágnes Tóth Zsombor Kosztolánczy György
Hajós 33m-es Kun György
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68227 V-VVSE - Komplex PSE nov. 21. 18:00 Tordai Gábor Mátyás Attila Mikesy Árpád Godova Gábor
Kőér u. Irmes Máté Benedek
68272 1427 JSMA - Jog-Ászok VSK nov. 21. 18:00 Szilvasán Patrik Mészáros Kitty Pásztor Márta Schlosser Jenő
Komjádi Tóth Imre
68274 ASI - OSC Vízilabda Kft. nov. 21. 18:00 Marjay Zsolt Magyar Natali Truszka Levente Vilmos Németh Attila
III. ker. TVE uszoda Kollarics Gábor
68226 HETE - MAFC-BME nov. 21. 19:00 Mikesy Árpád Mátyás Attila Tordai Gábor Godova Gábor
Kőér u. Irmes Máté Benedek
68228 YBL WPC - Sportliget nov. 21. 19:00 Tóth Imre Mészáros Kitty Pásztor Márta Schlosser Jenő
Komjádi Szilvasán Patrik
68271 Sunday Boys - Oázis SC II. nov. 21. 19:00 Kovács Soma Kraut Krisztina Némethy Richárd Székely Zoltán
Budafok Kiss Attila
68273 SE SK - Ozorai-Faterpolo VSE nov. 21. 19:00 Vogel Gábor Varga-Pergel Judit Császár Attila Merényi Mátyás
MOM Sportuszoda Tóth Bendegúz
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70806 BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA nov. 22. 19:00 Biró Viktor Roszik Ágnes Anetta Miklósfalvi Éva Bátori György
Szőnyi út 50-es sátor
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67310
FTC Telekom - BVSC-Zugló nov. 23. 19:00 Kovács Cs. Tamás Kis-Nemes Bianka Laposa Lajos Molnár Tamás dr. Ercse Norbert
Komjádi Tóth Imre Mészáros Kitty Perédi Péter
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70839 Balaton VKFT - III. Ker. TVE nov. 24. 11:00 Bujka János Kocsák Karina Lilla Mészáros Kitty Petik Gyula
III. ker. TVE uszoda
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67304 Szolnoki Dózsa - PVSK- Mecsek Füszért nov. 24. 19:00 Berki András Bódi Csaba Miklósfalvi Éva Subasitz Mihály
Szolnok Füzesi Zsolt Modla Csilla
67305 METALCOM SZENTES - PannErgy-Miskolc nov. 24. 19:00 Kun György Barta Judit Ádám Frank Székely Zoltán
Szentes - fedett Tóth Sándor Benedek Tamás
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70837 MAFC-INFINITYN - III. Ker. TVE nov. 24. 19:00 Duray András Kocsák Karina Lilla Pásztor Márta Móni Béla
III. ker. TVE uszoda
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67308 DVSE-Master Good - Honvéd nov. 24. 19:15 Kovács Soma Gyöngyösi Zsolt Laposa Lajos Császár György
Debrecen Homonnai Dániel Kardos Márton
67306 Kaposvári VK - Tigra-ZF-Eger nov. 24. 19:30 Várkonyi Gabriella Ácsné Szöllőssy Krisztina Baracskai Vidor Kosztolánczy György
Kaposvár Tordai Gábor Kovács Gábor
67309 OSC ÚJBUDA - AHID-VasasPlaket nov. 24. 19:30 Petik András Mátyás Attila Mátyás Judit Marnitz Miklós
Nyéki I. - fedett Marjay Zsolt Kiss Dániel
67307 SZEGEDI VE - UVSE Hunguest H. nov. 24. 20:00 Csizmadia Zsolt Miklós Dóra Nagy László 2. Juhász György ifj.
Tiszavirág uszoda, Szeged Kenéz György ifj. Barta Lajos
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69706 FTC-Telekom - SZVPS nov. 25. 12:30 Kovács Soma Mátyás Attila Ádám Frank Bátori György
Népliget Debreceni Nóra
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69501 KESI - SZVPS nov. 25. 19:00 Kovács Soma Adamikné Rigó Vilma Laposa Lajos Schlosser Jenő
ELHALASZTVA Sikter Richárd
E.ON Női OB I. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70102 SZNVE SZTE - III. KER. TVE nov. 26. 12:30 Berki András Miklós Dóra Kádár József ifj. Bátori György
Tiszavirág uszoda, Szeged Csizmadia Zsolt Barta Lajos
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67704 Honvéd II. - Vasas II. nov. 27. 10:00 Irmes Máté Benedek Forgó Dániel István Varga Csenge Móni Béla
Széchy T. u. Margitsz. Tóth Zsombor
67683 BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 1. nov. 27. 10:00 Gérnyi Tamás Tengelics Roland Laposa Lajos Császár György
ELHALASZTVA Tóth Szabolcs
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68085 Sportsziget SE - Oázis SC nov. 27. 10:00 Monostori Attila Vermes Balázs Némethy Richárd Schlosser Jenő
Százhalombatta
68061 FTC-Telekom - Honvéd nov. 27. 10:00 Torda Péter ifj. Roszik Ágnes Anetta Perédi Péter Németh Attila
Szőnyi út
68033 OSC ÚJBUDA 1. - KESI nov. 27. 10:00 Csapliczky Zsolt Bata Kornél Szentkereszti Gabriella Kenéz György
Szőnyi út 50-es sátor
Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68117 KÓPÉ ÚVSE - Honvéd nov. 27. 10:00 Truszka Levente Vilmos Zugonics Péter Petik Gyula
Kőér u.
Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68514 HVSC - Ceglédi VSE nov. 27. 11:00 Juhász Tibor Tóth Bence Nagy László Török Sándor
Hmvásárhely Kádár József ifj.
68515 TVSE - Neptun VSC nov. 27. 11:00 Kuncz László ifj. Dubinák Dániel Németh Soma Tóth Frank dr.
Tatabánya Biró Viktor
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67705 FTC-Telekom - Sportliget nov. 27. 11:00 Varga Csenge Forgó Dániel István Tóth Zsombor Móni Béla
Széchy T. u. Margitsz. Irmes Máté Benedek
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67888 Oázis SC - OSC ÚJBUDA 2. nov. 27. 11:00 Pagács Sándor Reznák Máté Rózsavölgyi Dániel Merényi Mátyás
Cegléd
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68062 BVSC-Zugló - VUA nov. 27. 11:00 Perédi Péter Roszik Ágnes Anetta Torda Péter ifj. Németh Attila
Szőnyi út
68034 KSI SE - UVSE I. nov. 27. 11:00 Szentkereszti Gabriella Juhász Renáta Csapliczky Zsolt Kenéz György
Szőnyi út 50-es sátor
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67681 YBL WPC II. - Vasas SC nov. 27. 11:15 Tóth Szabolcs Tengelics Roland Laposa Lajos Császár György
ELHALASZTVA Gérnyi Tamás
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68086 Százhalombattai VSE. - ASI-MSA nov. 27. 11:15 Némethy Richárd Vermes Balázs Monostori Attila Schlosser Jenő
Százhalombatta
Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68511 ASI - Oázis SC nov. 27. 11:30 Truszka Levente Vilmos Zugonics Péter Császár Attila Petik Gyula
Kőér u. Bujka János
68517 Kanizsa Vízil. Kft. - Invictus SC nov. 27. 11:30 Duray András Balázs Bálint Nóvé Gyula Bors László
Nagykanizsa Kevi Tamás
68516 AVUS - VIWA-második.ker nov. 27. 12:00 Ádám Frank Horváth Bence Baracskai Vidor Godova Gábor
Szombathely Varga Márk
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67885 KESI - Ceglédi VSE nov. 27. 12:00 Rózsavölgyi Dániel Reznák Máté Pagács Sándor Merényi Mátyás
Cegléd
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68063 KSI SE II. - BFSE nov. 27. 12:00 Torda Péter ifj. Roszik Ágnes Anetta Perédi Péter Téglássy Sándor
Szőnyi út
68036 POLO SC Bp.IV. 2010 - SE SK nov. 27. 12:00 Czirbus Dorottya Juhász Renáta Szentkereszti Gabriella Kenéz György
Szőnyi út 50-es sátor
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67313 UVSE Hunguest H. - METALCOM SZENTES nov. 27. 12:30 Füzesi Zsolt Kraut Krisztina Mészáros Kitty Juhász György ifj.
Komjádi Fodor Rajmund Bata Kornél
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67680 II. ker Sport Kft. - Oázis SC nov. 27. 12:30 Sipos Dávid Tengelics Roland Laposa Lajos Császár György
ELHALASZTVA
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67857 KSI SE - Tigra-Zf-Eger nov. 27. 12:30 Mikesy Árpád Kiss Dániel Tordai Gábor Móni Béla
Széchy T. u. Margitsz.
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68087 UVSE II. - VUK Kistarcsa nov. 27. 12:30
ELHALASZTVA
Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68830 BFSE - Poseidon VSE nov. 27. 13:00 Császár Attila Zugonics Péter Bujka János Petik Gyula
Kőér u.
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67887 Kópé Úvse - ASI-VASAS nov. 27. 13:00 Pagács Sándor Reznák Máté Rózsavölgyi Dániel Merényi Mátyás
Cegléd
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68064 OSC ÚJBUDA 2. - Váci VSE nov. 27. 13:00 Perédi Péter Roszik Ágnes Anetta Torda Péter ifj. Téglássy Sándor
Szőnyi út
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67858 FTC-Telekom - YBL WPC I. nov. 27. 13:30 Tordai Gábor Kiss Dániel Mikesy Árpád Móni Béla
Széchy T. u. Margitsz.
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67682 Honvéd I. - POLO SC Bp.Serd 2005 nov. 27. 13:45 Sipos Dávid Tengelics Roland Laposa Lajos Császár György
ELHALASZTVA
Férfi OB II Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68833 Poseidon VSE - Erzsébeti SMTK nov. 27. 14:00 Bujka János Zugonics Péter Császár Attila Petik Gyula
Kőér u.
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70052 KVSE - Soproni VSE nov. 27. 14:00 Kevi Tamás Balázs Bálint Duray András Bors László
Nagykanizsa Nóvé Gyula
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67921 VUA - YBL WP C II. nov. 27. 14:00 Tóth Koppány Galambos Barnabás Győri Attila Pengő László
Szőnyi út 50-es sátor
Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68513 YBL WPC - KSI SE nov. 27. 14:15 Füzesi Zsolt Kraut Krisztina Mészáros Kitty Juhász György ifj.
Komjádi Vörös Viktor
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67859 OSC Vízilabda Kft. - BVSC-Zugló nov. 27. 14:30 Mikesy Árpád Kiss Dániel Tordai Gábor Móni Béla
Széchy T. u. Margitsz.
67922 Oxigén 2008 - Aquaworm nov. 27. 15:00 Győri Attila Galambos Barnabás Tóth Koppány Pengő László
Szőnyi út 50-es sátor
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69872 KVSE - Soproni VSE nov. 27. 15:30 Nóvé Gyula Balázs Bálint Kevi Tamás Bors László
Nagykanizsa Duray András
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67860 OSC ÚJBUDA 1. - UVSE nov. 27. 15:30 Tordai Gábor Kiss Dániel Mikesy Árpád Móni Béla
Széchy T. u. Margitsz.
E.ON Női OB I. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70103 TVSE Kft. - VALDOR SZENTES nov. 27. 16:00 Zelki Soma Varga-Pergel Judit Irmes Máté Benedek Tóth Frank dr.
Tatabánya Rubos Károly Dubinák Dániel
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67923 BVSC-Zugló II. - BFSE nov. 27. 16:00 Tóth Koppány Vincze Norbert Dániel Győri Attila Pengő László
Szőnyi út 50-es sátor
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69962 KVSE - Soproni VSE nov. 27. 16:45 Duray András Balázs Bálint Nóvé Gyula Bors László
Nagykanizsa Kevi Tamás
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67316 BVSC-Zugló - DVSE-Master Good nov. 27. 17:00 Berki András Roszik Ágnes Anetta Kuncz László ifj. Németh Attila
Szőnyi út Tóth Imre Juhász Renáta
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67924 POLO SC Bp.II. 2008 - ASI-VASAS II. nov. 27. 17:00 Győri Attila Vincze Norbert Dániel Tóth Koppány Pengő László
Szőnyi út 50-es sátor
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67311 PannErgy-Miskolc - Szolnoki Dózsa nov. 27. 18:00 Várkonyi Gabriella Soltészné Erdei Nikolett Gérnyi Tamás Kenéz György
Miskolc, Kemény D. Marjay Zsolt Soltész Norbert András
67312 Tigra-ZF-Eger - PVSK- Mecsek Füszért nov. 27. 18:00 Kollár György Kormos Sándor Pásztor Márta Bátori György
Eger-Bitskey Csizmadia Zsolt Madarasi Gyula
67315 AHID-VasasPlaket - SZEGEDI VE nov. 27. 18:00 Bereczki Miklós Kerecsen Fanni Baracskai Vidor Subasitz Mihály
Komjádi Kovács Soma Bayer Ágnes
E.ON Női OB I. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70100 UVSE Hunguest H. - BVSC-Zugló nov. 27. 19:00 Debreceni Nóra Kocsák Karina Lilla Miklósfalvi Éva Székely Zoltán
Hajós A. fedett Tóth Sándor Magyar Natali
70104 GYVSE-UNI GYŐR - Tigra-ZF-Eger nov. 27. 19:30 Ercse Norbert Gudra Gábriel Nagy László 2. Schlosser Jenő
Aqua SK Győr Donauer Márk dr. Ábrahám Dániel
Férfi OB I/B Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68512 Eszterházy SC - Fehérvár VS kft. nov. 27. 19:45 Kollár György Kormos Sándor Pásztor Márta Bátori György
Eger-Bitskey Csizmadia Zsolt
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67317 FTC Telekom - OSC ÚJBUDA nov. 27. 20:00 Kun György Kerecsen Fanni Baracskai Vidor Marnitz Miklós
Komjádi Kenéz György ifj. Bayer Ágnes
E.ON Női OB I. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70101
DFVE - FTC-Telekom nov. 27. 20:00 Homonnai Dániel Molnár-Gillich Aletta Laposa Lajos Godova Gábor Varga Csenge
Dunaújváros Kovács Cs. Tamás Volf József Szentkereszti Gabriella
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68673 III. KER. TVE - Aquaworm Waterpolo nov. 28. 10:00 Balogh Zoltán Kerecsen Fanni Pásztor Márta Subasitz Mihály
III. ker. TVE uszoda Rubos Károly
69616 UVSE I. - Tigra-ZF-Eger nov. 28. 10:00 Tordai Gábor Cséki Tünde Vörös Viktor Bors László
Hajós 33m-es Debreceni Nóra
69617 KSI SE - Szolnoki Dózsa nov. 28. 10:00 Sándor Péter Kocsák Karina Lilla Kovács Soma Lipovics Zoltán
Széchy T. u. Margitsz. Madarasi Gyula
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70012 Váci VSE - Sportliget nov. 28. 10:00 Szilvasán Patrik Juhász Renáta Truszka Levente Vilmos Merényi Mátyás
Vác Mikesy Árpád
70057 Dunakanyar Waterpolo - Polo Academy Bp nov. 28. 10:00 Fodor Rajmund Németh Soma Mészáros Kitty Bátori György
Leányfalu Bors Dorottya
70058 TVSE - YBL WPC nov. 28. 10:00 Ádám Frank Dubinák Dániel Fejős Róbert Tóth Frank dr.
Tatabánya Várkonyi Gabriella
69495 BVSC-Zugló - PSN Zrt. Sportiskola nov. 28. 10:00
ELHALASZTVA
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68903 Szentes - OSC ÚJBUDA nov. 28. 10:00 Csizmadia Zsolt Benedek Tamás Varga Márk Marnitz Miklós
Szentes - fedett Duray András
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68944 Győri VSE - POLO Sport Club serd nov. 28. 10:00 Zelki Soma Gudra Gábriel Biró Viktor Schlosser Jenő
Aqua SK Győr Pagács Sándor
68986 SZNVE SE - KSI SE nov. 28. 10:00 Szabó Xénia Anna Miklós Dóra Tóth Zsombor Németh Attila
Tiszavirág uszoda, Szeged Kádár József ifj.
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68277 FTC-Masters - Sunday Boys nov. 28. 10:00 Marjay Zsolt Zugonics Péter Kollár György Császár György
Népliget Kenéz György ifj.
68278 Ozorai-Faterpolo VSE - ASI nov. 28. 10:00 Jancsecz György Mátyás Attila Laposa Lajos Petik Gyula
Tüzér utca Szentkereszti Gabriella
Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68126 KSI SE II. - KÓPÉ ÚVSE nov. 28. 10:00 Monostori Attila Pázsy Roland Godova Gábor
Komjádi
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69835 HVSC - Békéscsaba nov. 28. 11:00 Tóth Sándor Tóth Bence Pásztor Antal Török Sándor
Hmvásárhely Juhász Tibor
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69923 Ceglédi VSE - AQUA SE nov. 28. 11:00 Kevi Tamás Reznák Máté Győri Attila Wolf Péter
Cegléd Monostori Péter Döme
69924 PannErgy-Miskolc - BFSE nov. 28. 11:00
ELHALASZTVA
69620 Kaposvári VK - OSC ÚJBUDA nov. 28. 11:00 Pintér János Némethné Dittrich Tímea Kovács Gábor Vojvoda István
Kaposvár Veilandics Zoltán
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68988 Tigra-ZF-Eger - KESI nov. 28. 11:00 Bereczki Miklós Kormos Sándor Csapliczky Zsolt Kosztolánczy György
Eger-Bitskey Baracskai Vidor
Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68127 BFSE - KSI SE nov. 28. 11:00 Monostori Attila Pázsy Roland Godova Gábor
Komjádi
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69922 Váci VSE - Sportliget nov. 28. 11:15 Mikesy Árpád Juhász Renáta Szilvasán Patrik Merényi Mátyás
Vác Truszka Levente Vilmos
69967 Dunakanyar Waterpolo - Polo Academy Bp nov. 28. 11:15 Fodor Rajmund Németh Soma Mészáros Kitty Bátori György
Leányfalu Bors Dorottya
69615 BVSC-Zugló - PSN Zrt. Sportiskola nov. 28. 11:15
ELHALASZTVA
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69497 KSI SE - Szolnoki Dózsa nov. 28. 11:15 Madarasi Gyula Kocsák Karina Lilla Sándor Péter Lipovics Zoltán
Széchy T. u. Margitsz. Kovács Soma
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69028 Győri VSE - POLO Sport Club gy nov. 28. 11:15 Pagács Sándor Gudra Gábriel Zelki Soma Schlosser Jenő
Aqua SK Győr Biró Viktor
69070 SZNVE GY - KSI SE nov. 28. 11:15 Kádár József ifj. Miklós Dóra Szabó Xénia Anna Németh Attila
Tiszavirág uszoda, Szeged Tóth Zsombor
69071 Szentes - OSC ÚJBUDA nov. 28. 11:15 Duray András Benedek Tamás Csizmadia Zsolt Marnitz Miklós
Szentes - fedett Varga Márk
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69968 TVSE - YBL WPC nov. 28. 11:30 Várkonyi Gabriella Dubinák Dániel Ádám Frank Tóth Frank dr.
Tatabánya Fejős Róbert
69618 FTC-Telekom - Vasas SC nov. 28. 11:30 Kollár György Zugonics Péter Marjay Zsolt Császár György
Népliget Kenéz György ifj.
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68703 III. KER. TVE - Aquaworm Waterpolo nov. 28. 11:30 Rubos Károly Kerecsen Fanni Pásztor Márta Subasitz Mihály
III. ker. TVE uszoda Balogh Zoltán
69496 UVSE I. - Tigra-ZF-Eger nov. 28. 11:30 Debreceni Nóra Cséki Tünde Tordai Gábor Bors László
Hajós 33m-es Vörös Viktor
Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68124 OSC ÚJBUDA - Ceglédi VSE nov. 28. 12:00 Fekete Dávid Kőrösi Balázs Godova Gábor
Komjádi
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70013 Ceglédi VSE - AQUA SE nov. 28. 12:15 Monostori Péter Döme Reznák Máté Kevi Tamás Wolf Péter
Cegléd Győri Attila
69500 Kaposvári VK - OSC ÚJBUDA nov. 28. 12:15 Pintér János Némethné Dittrich Tímea Kovács Gábor Vojvoda István
Kaposvár Veilandics Zoltán
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69072 Tigra-ZF-Eger - KESI nov. 28. 12:15 Baracskai Vidor Kormos Sándor Bereczki Miklós Kosztolánczy György
Eger-Bitskey Csapliczky Zsolt
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69832 Váci VSE - Sportliget nov. 28. 12:30 Truszka Levente Vilmos Juhász Renáta Mikesy Árpád Merényi Mátyás
Vác Szilvasán Patrik
69877 Dunakanyar Waterpolo - Polo Academy Bp nov. 28. 12:30 Bors Dorottya Németh Soma Mészáros Kitty Bátori György
Leányfalu Fodor Rajmund
69735 BVSC-Zugló - PSN Zrt. Sportiskola nov. 28. 12:30
ELHALASZTVA
69737 KSI SE - Szolnoki Dózsa nov. 28. 12:30 Kovács Soma Kocsák Karina Lilla Madarasi Gyula Lipovics Zoltán
Széchy T. u. Margitsz. Sándor Péter
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70014 PannErgy-Miskolc - BFSE nov. 28. 12:30
ELHALASZTVA
70015 HVSC - Békéscsaba nov. 28. 12:30 Juhász Tibor Tóth Bence Tóth Sándor Török Sándor
Hmvásárhely Pásztor Antal
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68860 Győri VSE - POLO Sport Club ifj nov. 28. 12:30 Biró Viktor Gudra Gábriel Pagács Sándor Schlosser Jenő
Aqua SK Győr Zelki Soma
68902 SZNVE IF - KSI SE nov. 28. 12:30 Tóth Zsombor Miklós Dóra Kádár József ifj. Németh Attila
Tiszavirág uszoda, Szeged Szabó Xénia Anna
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68987 Szentes - OSC ÚJBUDA nov. 28. 12:30 Varga Márk Benedek Tamás Duray András Marnitz Miklós
Szentes - fedett Csizmadia Zsolt
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69878 TVSE - YBL WPC nov. 28. 13:00 Fejős Róbert Dubinák Dániel Várkonyi Gabriella Tóth Frank dr.
Tatabánya Ádám Frank
69736 UVSE I. - Tigra-ZF-Eger nov. 28. 13:00 Vörös Viktor Cséki Tünde Debreceni Nóra Bors László
Hajós 33m-es Tordai Gábor
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68705 ASI DSE - CVK nov. 28. 13:00
ELHALASZTVA
70060 Soproni VSE - Fehérvár VSE nov. 28. 13:00 Torda Péter ifj. Horváth Bence Kuncz László ifj. Székely Zoltán
Sopron Molnár Balázs
69498 FTC-Telekom - Vasas SC nov. 28. 13:00 Marjay Zsolt Zugonics Péter Kenéz György ifj. Császár György
Népliget Kollár György
Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68128 UVSE II. - Honvéd nov. 28. 13:00 Fekete Dávid Kőrösi Balázs Godova Gábor
Komjádi
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69833 Ceglédi VSE - AQUA SE nov. 28. 13:30 Kevi Tamás Reznák Máté Monostori Péter Döme Wolf Péter
Cegléd Győri Attila
69740 Kaposvári VK - OSC ÚJBUDA nov. 28. 13:30 Veilandics Zoltán Némethné Dittrich Tímea Kovács Gábor Vojvoda István
Kaposvár Pintér János
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68904 Tigra-ZF-Eger - III. KER. TVE nov. 28. 13:30 Csapliczky Zsolt Kormos Sándor Baracskai Vidor Kosztolánczy György
Eger-Bitskey Bereczki Miklós
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69834 PannErgy-Miskolc - BFSE nov. 28. 14:00
ELHALASZTVA
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69925 HVSC - Békéscsaba nov. 28. 14:00 Pásztor Antal Tóth Bence Juhász Tibor Török Sándor
Hmvásárhely Tóth Sándor
69621 KESI - SZVPS nov. 28. 14:00 Szabó Xénia Anna Miklós Dóra Tóth Zsombor Németh Attila
Tiszavirág uszoda, Szeged Kádár József ifj.
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70011 Oázis SC - SZVPS II nov. 28. 14:00 Füzesi Zsolt Kiss Dániel Bujka János Téglássy Sándor
Széchy T. u. Margitsz. Tóth Imre
70056 KVSE - Balaton VK nov. 28. 14:00 Nóvé Gyula Balázs Bálint Surányi László Kovács Cs. Róbert
Nagykanizsa Török Viktor
70059 Győri VSE - UVSE II. nov. 28. 14:00 Zelki Soma Ábrahám Dániel Biró Viktor Schlosser Jenő
Aqua SK Győr Pagács Sándor
69499 LEGRAND SZENTES - CPVSE nov. 28. 14:00 Csizmadia Zsolt Barta Judit Varga Márk Marnitz Miklós
Szentes - fedett Duray András
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69029 Fehérvár VSE - UVSE nov. 28. 14:00 Szentkereszti Gabriella Horváth Márton Laposa Lajos Petik Gyula
Székesfehérvár Jancsecz György
Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68099 SE SK - Honvéd - Érd nov. 28. 14:00 Fekete Dávid Lantosné Lampert Judit Marianna Godova Gábor
Komjádi
68122 UVSE - Honvéd - Érd nov. 28. 14:00
ELHALASZTVA
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69742 AVUS - Honvéd nov. 28. 14:30 Tóth Koppány Varga Lívia Tóth Bendegúz Kenéz György
Szombathely Donauer Márk dr.
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68675 ASI DSE - CVK nov. 28. 14:30
ELHALASZTVA
69970 Soproni VSE - Fehérvár VSE nov. 28. 14:30 Molnár Balázs Horváth Bence Torda Péter ifj. Székely Zoltán
Sopron Kuncz László ifj.
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68704 POLO Sport Club OBgy - Százhalombattai VSE nov. 28. 14:30 Czirbus Dorottya Mátyás Attila Mátyás Judit Juhász György ifj.
Kőér u. Kovács István Gergely
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68308 Vasas II. - FTC-Telekom nov. 28. 14:30 Kollár György Zugonics Péter Kenéz György ifj. Császár György
Népliget Marjay Zsolt
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68862 TVSE Kft. - DFVE nov. 28. 14:45 Ádám Frank Dubinák Dániel Fejős Róbert Tóth Frank dr.
ELHALASZTVA Várkonyi Gabriella
Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68123 SE SK - BVSC-Zugló nov. 28. 15:00 Csák Marcell Lantosné Lampert Judit Marianna Merényi Mátyás
Komjádi
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69739 Legrand Szentes - CPVSE nov. 28. 15:15 Duray András Barta Judit Csizmadia Zsolt Marnitz Miklós
Szentes - fedett Varga Márk
69741 KESI - SZVPS nov. 28. 15:15 Kádár József ifj. Miklós Dóra Szabó Xénia Anna Németh Attila
Tiszavirág uszoda, Szeged Tóth Zsombor
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69921 Oázis SC - SZVPS II nov. 28. 15:15 Tóth Imre Kiss Dániel Füzesi Zsolt Téglássy Sándor
Széchy T. u. Margitsz. Bujka János
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68945 Fehérvár VSE - UVSE nov. 28. 15:15 Szentkereszti Gabriella Horváth Márton Laposa Lajos Petik Gyula
Székesfehérvár Jancsecz György
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69876 KVSE - Balaton VK nov. 28. 15:30 Surányi László Balázs Bálint Török Viktor Kovács Cs. Róbert
Nagykanizsa Nóvé Gyula
69880 Soproni VSE - Fehérvár VSE nov. 28. 15:30 Kuncz László ifj. Horváth Bence Molnár Balázs Székely Zoltán
Sopron Torda Péter ifj.
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69969 Győri VSE - UVSE II. nov. 28. 15:30 Pagács Sándor Ábrahám Dániel Zelki Soma Schlosser Jenő
Aqua SK Győr Biró Viktor
68674 POLO Sport Club OBs - Százhalombattai VSE. nov. 28. 16:00 Kovács István Gergely Mátyás Attila Mátyás Judit Juhász György ifj.
Kőér u. Czirbus Dorottya
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69502 AVUS - Honvéd nov. 28. 16:00 Donauer Márk dr. Varga Lívia Tóth Koppány Kenéz György
Szombathely Tóth Bendegúz
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69030 TVSE Kft. - DFVE nov. 28. 16:00 Várkonyi Gabriella Dubinák Dániel Ádám Frank Tóth Frank dr.
ELHALASZTVA Fejős Róbert
Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68125 Oázis SC - FTC-Telekom nov. 28. 16:00 Csák Marcell Lantosné Lampert Judit Marianna Merényi Mátyás
Komjádi
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69831 Oázis SC - SZVPS II nov. 28. 16:30 Bujka János Kiss Dániel Tóth Imre Téglássy Sándor
Széchy T. u. Margitsz. Füzesi Zsolt
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69619 Legrand Szentes - CPVSE nov. 28. 16:30 Varga Márk Barta Judit Duray András Marnitz Miklós
Szentes - fedett Csizmadia Zsolt
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68861 Fehérvár VSE - UVSE nov. 28. 16:30 Jancsecz György Horváth Márton Laposa Lajos Petik Gyula
Székesfehérvár Szentkereszti Gabriella
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69879 Győri VSE - UVSE II. nov. 28. 16:45 Biró Viktor Ábrahám Dániel Pagács Sándor Schlosser Jenő
Aqua SK Győr Zelki Soma
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69966 KVSE - Balaton VK nov. 28. 16:45 Török Viktor Balázs Bálint Nóvé Gyula Kovács Cs. Róbert
Nagykanizsa Surányi László
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68234 RETR-O-SC - BVSC-Zugló Heavy nov. 28. 17:00 Petik András Roszik Ágnes Anetta Bors Dorottya Bors László
Szőnyi út Rubos Károly
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68946 TVSE Kft. - DFVE nov. 28. 17:15 Fejős Róbert Dubinák Dániel Várkonyi Gabriella Tóth Frank dr.
ELHALASZTVA Ádám Frank
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69622 AVUS - Honvéd nov. 28. 17:30 Tóth Bendegúz Varga Lívia Donauer Márk dr. Kenéz György
Szombathely Tóth Koppány
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68276 Oázis SC II. - 1427 JSMA nov. 28. 18:00 Füzesi Zsolt Cséki Tünde Miklósfalvi Éva Téglássy Sándor
Széchy T. u. Margitsz. Tóth Imre
68231 MAFC-BME - V-VVSE nov. 28. 18:00 Homonnai Dániel Magyar Natali Plézer János Móni Béla
Szőnyi út 50-es sátor Győri Attila
68233 Sportliget - ELTE-BEAC nov. 28. 18:00 Rubos Károly Roszik Ágnes Anetta Bors Dorottya Bors László
Szőnyi út Petik András
68235 Komplex PSE - YBL WPC nov. 28. 18:00 Irmes Máté Benedek Vermes Balázs Mészáros Kitty Bátori György
Hajós 33m-es Sikter Richárd
68280 Jog-Ászok VSK - SE SK nov. 28. 19:00 Bereczki Miklós Unyi Györgyi Nagy László 2. Merényi Mátyás
Komjádi Baracskai Vidor
68232 Oázis SC - HETE nov. 28. 19:00 Tóth Imre Cséki Tünde Miklósfalvi Éva Téglássy Sándor
Széchy T. u. Margitsz. Füzesi Zsolt
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
70811 BVSC-Zugló - POLO Sport Club UP nov. 29. 19:00 Bors Dorottya Roszik Ágnes Anetta Miklósfalvi Éva Németh Attila
Szőnyi út 50-es sátor
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
67282 OSC ÚJBUDA - DVSE-Master Good nov. 29. 20:00 Tóth Imre Tengelics Roland Tóth Zsombor Juhász György ifj.
Nyéki I. - fedett Kovács Soma Kiss Dániel
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69611 SZVPS - BVSC-Zugló dec. 01. 10:00 Petik András Barta Lajos Kenéz György ifj. Marnitz Miklós
Tiszavirág uszoda, Szeged Ercse Norbert
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69491 SZVPS - BVSC-Zugló dec. 01. 11:15 Ercse Norbert Barta Lajos Petik András Marnitz Miklós
Tiszavirág uszoda, Szeged Kenéz György ifj.
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
69731 SZVPS - BVSC-Zugló dec. 01. 12:30 Kenéz György ifj. Barta Lajos Ercse Norbert Marnitz Miklós
Tiszavirág uszoda, Szeged Petik András
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68309 Oázis SC - Vasas SC dec. 01. 19:30 Zelki Soma Tengelics Roland Laposa Lajos Schlosser Jenő
Hajós 33m-es Petik András
68307 KSI SE - BVSC-Zugló dec. 02. 18:30 Zelki Soma Kraut Krisztina Pásztor Márta Schlosser Jenő
Szőnyi út Kovács Soma
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
68279 OSC Vízilabda Kft. - BVSC-Zugló Lokomotív dec. 02. 21:00 Csizmadia Zsolt Kraut Krisztina Pásztor Márta Godova Gábor
Szőnyi út 50-es sátor Győri Attila