MűSOR KüLDéSSEL

Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60912 PannErgy-MVLC-Miskol - UVSE Hunguest Hotels júl. 13. 11:00 Bereczki Miklós Németh Gábor Kovács Soma Koós László
Miskolc, Kemény D. Truszka Levente Vilmos

Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60948 PannErgy-MVLC-Miskol - UVSE Hunguest Hotels júl. 13. 12:30 Truszka Levente Vilmos Németh Gábor Bereczki Miklós Koós László
Miskolc, Kemény D. Kovács Soma

Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60876 PannErgy-MVLC-Miskol - UVSE Hunguest Hotels júl. 13. 13:45 Kovács Soma Németh Gábor Truszka Levente Vilmos Koós László
Miskolc, Kemény D. Bereczki Miklós

60881 Vasas SC - DVSE júl. 15. 09:30 Petik András Zugonics Péter Kollarics Gábor Németh Attila
Komjádi Marjay Zsolt

60869 BLAMAX-KAPOSVÁRI VK - FTC-Telekom júl. 15. 10:00 Csanádi Zsolt Némethné Dittrich Tímea Surányi László Kenéz György
Kaposvár Pintér János

60893 Győri VSE - Happy Hippos júl. 15. 10:00 Kiss Attila Kalmár János Nóvé Gyula Schlosser Jenő
Aqua SK Győr Ádám Frank

Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60923 SZVPS - OSC ÚJBUDA júl. 15. 10:00 Pásztor Antal Barta Lajos Kádár József ifj. Tóth Gyula
Szegedi Sportu. László Gábor

60935 UVSE Hunguest H. II. - YBL WPC júl. 15. 10:00 Tóth Imre Mészáros Kitty Bors Dorottya Kosztolánczy György
Hajós A uszoda - 50m-es Biró Viktor

60924 LEGRAND SZENTES - BVSC-Zugló júl. 15. 10:30 Tóth Sándor Barta Judit Baracskai Vidor Székely Zoltán
Szentes - fedett Varga Márk

Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60953 Vasas SC - DVSE júl. 15. 10:45 Marjay Zsolt Zugonics Péter Petik András Németh Attila
Komjádi Kollarics Gábor

Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60906 PSN Zrt. - AVUS júl. 15. 11:15 Bujka János Zsigrai János Duray András Godova Gábor
Pécs-Abay Sikter Richárd

Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60959 SZVPS - OSC ÚJBUDA júl. 15. 11:15 László Gábor Barta Lajos Pásztor Antal Tóth Gyula
Szegedi Sportu. Kádár József ifj.

60941 BLAMAX-KAPOSVÁR VK - FTC-Telekom júl. 15. 11:15 Pintér János Némethné Dittrich Tímea Csanádi Zsolt Kenéz György
Kaposvár Surányi László

60971 UVSE Hunguest H. II. - YBL WPC júl. 15. 11:15 Biró Viktor Mészáros Kitty Tóth Imre Kosztolánczy György
Hajós A uszoda - 50m-es Bors Dorottya

60965 Győri VSE - Soproni VSE júl. 15. 11:30 Ádám Frank Kalmár János Kiss Attila Schlosser Jenő
Aqua SK Győr Nóvé Gyula

60960 LEGRAND SZENTES - BVSC-Zugló júl. 15. 11:45 Varga Márk Barta Judit Tóth Sándor Székely Zoltán
Szentes - fedett Baracskai Vidor

Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60917 Vasas SC - DVSE júl. 15. 12:00 Kollarics Gábor Zugonics Péter Marjay Zsolt Németh Attila
Komjádi Petik András

Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60887 SZVPS - OSC ÚJBUDA júl. 15. 12:30 Kádár József ifj. Barta Lajos László Gábor Tóth Gyula
Szegedi Sportu. Pásztor Antal

60899 UVSE Hunguest H. II - YBL WPC júl. 15. 12:30 Bors Dorottya Mészáros Kitty Biró Viktor Kosztolánczy György
Hajós A uszoda - 50m-es Tóth Imre

Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60905 BLAMAX-KAPOSVÁR VK - FTC-Telekom júl. 15. 12:30 Surányi László Némethné Dittrich Tímea Pintér János Kenéz György
Kaposvár Csanádi Zsolt

Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60942 PSN Zrt. - AVUS júl. 15. 12:30 Sikter Richárd Zsigrai János Bujka János Godova Gábor
Pécs-Abay Duray András

Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60888 LEGRAND SZENTES - BVSC-Zugló júl. 15. 13:00 Baracskai Vidor Barta Judit Varga Márk Székely Zoltán
Szentes - fedett Tóth Sándor

Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60929 Győri VSE - Soproni VSE júl. 15. 13:00 Nóvé Gyula Kalmár János Ádám Frank Schlosser Jenő
Aqua SK Győr Kiss Attila

Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60870 PSN Zrt. - AVUS júl. 15. 13:45 Duray András Zsigrai János Sikter Richárd Godova Gábor
Pécs-Abay Bujka János

Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60918 Szolnoki Dózsa - KSI SE júl. 15. 15:00 Berki András Bódi Csaba Juhász Tibor Pengő László
Szolnok Orosz László

Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60900 POLO Sport Club ifj - Békéscsaba júl. 15. 16:00 Várkonyi Gabriella Nagy Norbert Zelki Soma Császár György
Széchy T. u. Margitsz. Csizmadia Zsolt

Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60911 ZF-Eger - Honvéd júl. 15. 16:00 Győri Attila Kormos Sándor Marnitz Miklós Bátori György
Eger-Bárány Horváth József

Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60954 Szolnoki Dózsa - KSI SE júl. 15. 16:30 Orosz László Bódi Csaba Berki András Pengő László
Szolnok Juhász Tibor

60966 Fehérvár VSE - Dunakanyar júl. 15. 17:00 Kollár György Németh Soma Bereczki Miklós
Szentendrei V8 Varga Csenge

60947 ZF-Eger - Honvéd júl. 15. 17:15 Horváth József Kormos Sándor Győri Attila Bátori György
Eger-Bárány Marnitz Miklós

60972 POLO Sport Club gy - Békéscsaba júl. 15. 17:15 Csizmadia Zsolt Nagy Norbert Várkonyi Gabriella Császár György
Széchy T. u. Margitsz. Zelki Soma

Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60882 Szolnoki Dózsa - KSI SE júl. 15. 18:00 Juhász Tibor Bódi Csaba Orosz László Pengő László
Szolnok Berki András

Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60930 Fehérvár VSE - Dunakanyar júl. 15. 18:15 Varga Csenge Németh Soma Kollár György
Szentendrei V8 Bereczki Miklós

Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60875 ZF-Eger - Honvéd júl. 15. 18:30 Marnitz Miklós Kormos Sándor Horváth József Bátori György
Eger-Bárány Győri Attila

Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60936 POLO Sport Club serd - Békéscsaba júl. 15. 18:30 Zelki Soma Nagy Norbert Csizmadia Zsolt Császár György
Széchy T. u. Margitsz. Várkonyi Gabriella

Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60894 Fehérvár VSE - Dunakanyar júl. 15. 19:30 Bereczki Miklós Németh Soma Varga Csenge
Szentendrei V8 Kollár György

60872 AVUS - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK júl. 22. 10:00 Csanádi Zsolt Némethné Dittrich Tímea Surányi László Vojvoda István
Kaposvár Pintér János

60896 Fehérvár VSE - Győri VSE júl. 22. 10:00 Horváth József Kalmár János Sikter Richárd Petik Gyula
Aqua SK Győr Bujka János

Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60913 UVSE Hunguest Hotels - Honvéd júl. 22. 10:00 Marjay Zsolt Derekasné Domonkos Szilvia Várkonyi Gabriella Székely Zoltán
Hajós A uszoda - 50m-es Truszka Levente Vilmos

60914 PannErgy-MVLC-Miskol - ZF-Eger júl. 22. 10:00 Ádám Frank Németh Gábor Kollár György Németh Attila
Miskolc, Kemény D. Duray András

60926 LEGRAND SZENTES - SZVPS júl. 22. 10:30 Besenyei Richárd Benedek Tamás Nóvé Gyula Móni Béla
Szentes - fedett Varga Márk

60937 Békéscsaba - YBL WPC júl. 22. 11:00 Juhász Tibor Feke Dorina dr. Orosz László Kádár József
Békéscsaba Pásztor Antal

60907 PSN Zrt. - FTC-Telekom júl. 22. 11:15 Zelki Soma Zsigrai János Kovács Soma Szentgyörgyi Ferenc
Pécs-Abay Binder Szabolcs

Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60949 UVSE Hunguest Hotels - Honvéd júl. 22. 11:15 Truszka Levente Vilmos Derekasné Domonkos Szilvia Marjay Zsolt Székely Zoltán
Hajós A uszoda - 50m-es Várkonyi Gabriella

60944 AVUS - BLAMAX-KAPOSVÁR VK júl. 22. 11:15 Pintér János Némethné Dittrich Tímea Csanádi Zsolt Vojvoda István
Kaposvár Surányi László

60950 PannErgy-MVLC-Miskol - ZF-Eger júl. 22. 11:30 Duray András Németh Gábor Ádám Frank Németh Attila
Miskolc, Kemény D. Kollár György

60968 Fehérvár VSE - Győri VSE júl. 22. 11:30 Bujka János Kalmár János Horváth József Petik Gyula
Aqua SK Győr Sikter Richárd

60962 LEGRAND SZENTES - SZVPS júl. 22. 11:45 Varga Márk Benedek Tamás Besenyei Richárd Móni Béla
Szentes - fedett Nóvé Gyula

60973 Békéscsaba - YBL WPC júl. 22. 12:15 Pásztor Antal Feke Dorina dr. Juhász Tibor Kádár József
Békéscsaba Orosz László

Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60877 UVSE Hunguest Hotels - Honvéd júl. 22. 12:30 Várkonyi Gabriella Derekasné Domonkos Szilvia Truszka Levente Vilmos Székely Zoltán
Hajós A uszoda - 50m-es Marjay Zsolt

Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60908 AVUS - BLAMAX-KAPOSVÁR VK júl. 22. 12:30 Surányi László Némethné Dittrich Tímea Pintér János Vojvoda István
Kaposvár Csanádi Zsolt

Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60943 PSN Zrt. - FTC-Telekom júl. 22. 12:30 Binder Szabolcs Zsigrai János Zelki Soma Szentgyörgyi Ferenc
Pécs-Abay Kovács Soma

Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60878 PannErgy-MVLC-Miskol - ZF-Eger júl. 22. 13:00 Kollár György Németh Gábor Duray András Németh Attila
Miskolc, Kemény D. Ádám Frank

60890 LEGRAND SZENTES - SZVPS júl. 22. 13:00 Nóvé Gyula Benedek Tamás Varga Márk Móni Béla
Szentes - fedett Besenyei Richárd

Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60932 Fehérvár VSE - Győri VSE júl. 22. 13:00 Sikter Richárd Kalmár János Bujka János Petik Gyula
Aqua SK Győr Horváth József

Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60902 Békéscsaba - YBL WPC júl. 22. 13:30 Orosz László Feke Dorina dr. Pásztor Antal Kádár József
Békéscsaba Juhász Tibor

60871 PSN Zrt. - FTC-Telekom júl. 22. 13:45 Kovács Soma Zsigrai János Binder Szabolcs Szentgyörgyi Ferenc
Pécs-Abay Zelki Soma

Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60919 KSI SE - DVSE júl. 22. 15:00 Füzesi Zsolt Juhász Renáta Gérnyi Tamás Godova Gábor
Széchy T. u. Margitsz. Fodor Rajmund

60920 Szolnoki Dózsa - Vasas SC júl. 22. 15:00 Tóth Sándor Bódi Csaba Kádár József ifj. Dalmády Ernő
Szolnok Pölös Gábor

Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60961 BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA júl. 22. 16:00 Kovács Cs. Tamás Roszik Ágnes Anetta Madarasi Gyula Lipovics Zoltán
Szőnyi út Sándor Péter

60955 KSI SE - DVSE júl. 22. 16:15 Fodor Rajmund Juhász Renáta Füzesi Zsolt Godova Gábor
Széchy T. u. Margitsz. Gérnyi Tamás

60956 Szolnoki Dózsa - Vasas SC júl. 22. 16:30 Pölös Gábor Bódi Csaba Tóth Sándor Dalmády Ernő
Szolnok Kádár József ifj.

60967 Dunakanyar - Soproni VSE júl. 22. 17:00 Juhász Gábor Németh Soma Marnitz Miklós
Szentendrei V8 Csák Marcell

Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60925 BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA júl. 22. 17:15 Sándor Péter Roszik Ágnes Anetta Kovács Cs. Tamás Lipovics Zoltán
Szőnyi út Madarasi Gyula

Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60883 KSI SE - DVSE júl. 22. 17:30 Gérnyi Tamás Juhász Renáta Fodor Rajmund Godova Gábor
Széchy T. u. Margitsz. Füzesi Zsolt

60884 Szolnoki Dózsa - Vasas SC júl. 22. 18:00 Kádár József ifj. Bódi Csaba Pölös Gábor Dalmády Ernő
Szolnok Tóth Sándor

Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60931 Dunakanyar - Soproni VSE júl. 22. 18:15 Csák Marcell Németh Soma Juhász Gábor
Szentendrei V8 Marnitz Miklós

Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60889 BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA júl. 22. 18:30 Madarasi Gyula Roszik Ágnes Anetta Sándor Péter Lipovics Zoltán
Szőnyi út Kovács Cs. Tamás

60895 Dunakanyar - Happy Hippos júl. 22. 19:30 Marnitz Miklós Németh Soma Csák Marcell
Szentendrei V8 Juhász Gábor

BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61102 DVSE - OSC ÚJBUDA júl. 25. 00:00
NINCS pálya megadva

61103 METALCOM SZENTES - SZVE júl. 25. 00:00
NINCS pálya megadva

61104 METALCOM SZENTES - DVSE júl. 25. 00:00
NINCS pálya megadva

61105 SZVE - OSC ÚJBUDA júl. 25. 00:00
NINCS pálya megadva

61106 DVSE - SZVE júl. 25. 00:00
NINCS pálya megadva

61107 OSC ÚJBUDA - METALCOM SZENTES júl. 25. 00:00
NINCS pálya megadva

61108 BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa júl. 25. 00:00
NINCS pálya megadva

61109 Kaposvári VK - UVSE HUnguest Hotels júl. 25. 00:00
NINCS pálya megadva

61110 Kaposvári VK - BVSC-Zugló júl. 25. 00:00
NINCS pálya megadva

61111 UVSE HUnguest Hotels - Szolnoki Dózsa júl. 25. 00:00
NINCS pálya megadva

61112 BVSC-Zugló - UVSE HUnguest Hotels júl. 25. 00:00
NINCS pálya megadva

61113 Szolnoki Dózsa - Kaposvári VK júl. 25. 00:00
NINCS pálya megadva

61120 Honvéd - TVSE Vízilabda Kft júl. 25. 00:00
NINCS pálya megadva

61121 A-Híd VasasPlaket - ZF-Eger júl. 25. 00:00
NINCS pálya megadva

61122 A-Híd VasasPlaket - Honvéd júl. 25. 00:00
NINCS pálya megadva

61123 ZF-Eger - TVSE Vízilabda Kft júl. 25. 00:00
NINCS pálya megadva

61124 Honvéd - ZF-Eger júl. 25. 00:00
NINCS pálya megadva

61125 TVSE Vízilabda Kft - A-Híd VasasPlaket júl. 25. 00:00
NINCS pálya megadva

61114 FTC-Telekom - PVSK Mecsek Füszért júl. 25. 00:00
NINCS pálya megadva

61115 KSI SE - PannErgy-Miskolc júl. 25. 00:00
NINCS pálya megadva

61116 KSI SE - FTC-Telekom júl. 25. 00:00
NINCS pálya megadva

61117 PannErgy-Miskolc - PVSK Mecsek Füszért júl. 25. 00:00
NINCS pálya megadva

61118 FTC-Telekom - PannErgy-Miskolc júl. 25. 00:00
NINCS pálya megadva

61119 PVSK Mecsek Füszért - KSI SE júl. 25. 00:00
NINCS pálya megadva

Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60901 POLO Sport Club ifj - UVSE Hunguest H. II júl. 26. 00:00
NINCS pálya megadva

Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60938 POLO Sport Club serd - UVSE Hunguest H. II. júl. 26. 00:00
NINCS pálya megadva

Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
60974 POLO Sport Club gy - UVSE Hunguest H. II. júl. 26. 00:00
NINCS pálya megadva