MűSOR KüLDéSSEL

Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
66257 YORDO SZENTES - UVSE Hunguest H. márc. 10. 10:30 Tóth Sándor Benedek Tamás Barta Judit Vidumansky László
Szentes - fedett Pölös Gábor

E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61316 SZVE - BVSC Zugló márc. 10. 11:30 Kovács Soma Miklós Dóra Nagy László 2. Székely Zoltán
Tiszavirág uszoda, Szeged Petik András Barta Lajos

Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
66230 YORDO SZENTES - UVSE Hunguest H. márc. 10. 11:45 Pölös Gábor Benedek Tamás Barta Judit Vidumansky László
Szentes - fedett Tóth Sándor

E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61312 TVSE Vízilabda Kft - Szolnoki Dózsa márc. 10. 12:00 Homonnai Dániel Vojvoda Tímea Varga Márk Bátori György
Tatabánya Bereczki Miklós Stein Mariann

61313 Tigra-ZF-Eger - METALCOM SZENTES márc. 10. 12:00 Kun György Kormos Sándor Duray András Németh Attila
Eger-Bitskey Tordai Gábor Madarasi Gyula

61317 KSI SE - Kaposvári VK márc. 10. 18:30 Csanádi Zsolt Mátyás Attila Ádám Frank Marnitz Miklós
Széchy T. u. Margitsz. Kevi Tamás Derekasné Domonkos Szilvia

61311 PVSK Mecsek Füszért - UVSE Hunguest Hotels márc. 10. 19:00 Csizmadia Zsolt Zsigrai János Horváth József Szentgyörgyi Ferenc
Pécs-Abay Füzesi Zsolt Arató Zoltán

61310 A-Híd VasasPlaket - Honvéd márc. 10. 19:30 Tóth Imre Kis-Nemes Bianka Miklósfalvi Éva Godova Gábor
Komjádi Kollár György Bors Dorottya

61314 OSC ÚJBUDA - DVSE márc. 10. 19:30 Vogel Gábor Tengelics Roland Pásztor Márta Juhász György ifj.
Nyéki I. - fedett Zelki Soma Magyar Natali

61315 FTC-Telekom - PannErgy-Miskolc márc. 10. 20:00 Tóth Sándor Unyi Györgyi Laposa Lajos Kosztolánczy György
Népliget Marjay Zsolt Kocsák Karina Lilla

E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61455 Tigra-ZF-Eger - BVSC Zugló márc. 13. 13:00 Kollár György Kormos Sándor Pásztor Márta Madarasi Attila
Eger-Bitskey Csizmadia Zsolt Madarasi Gyula

61458
III. kerületi TVE - SZTE SZEGED márc. 13. 14:15 Vogel Gábor Kis-Nemes Bianka Miklósfalvi Éva Subasitz Mihály Truszka Levente Vilmos
Szőnyi út Csanádi Zsolt Németh Anna

Ádám Frank
61459 TVSE Vízilabda Kft - BHSE női OB.I márc. 13. 16:00 Debreceni Nóra Vojvoda Tímea Laposa Lajos Székely Zoltán
Tatabánya Fodor Rajmund Stein Mariann

61456 HUNGERIT SZENTES - FTC Telekom márc. 13. 18:00 Füzesi Zsolt Benedek Tamás Horváth József Schlosser Jenő
Szentes - fedett Marjay Zsolt Barta Judit

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62090 FVSE - POLO Sport Club OBgy márc. 14. 10:00 Debreceni Nóra Horváth Márton Ercse Norbert Móni Béla
Székesfehérvár Baracskai Vidor

Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
66201 BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H. márc. 14. 10:00 Petik András Roszik Ágnes Anetta Bereczki Miklós Bors László
Szőnyi út Zelki Soma

66204 KSI SE - OSC ÚJBUDA márc. 14. 10:00 Kendeházi Máté Beszédes Réka Dorka Király Rita Schlosser Jenő
Széchy T. u. Margitsz. Kiss Attila

Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
65399 Tigra-ZF-Eger - Alföld márc. 14. 11:00 Bors Dorottya Kormos Sándor Laposa Lajos Madarasi Attila
Eger-Bitskey Kevi Tamás

66234 FTC-Telekom - DFVE márc. 14. 11:00 Truszka Levente Vilmos Kocsák Karina Lilla Fodor Rajmund Koós László
Népliget Szentkereszti Gabriella

66235 Tatabánya - YORDO SZENTES márc. 14. 11:00 Fejős Róbert Vojvoda Tímea Rubos Károly Székely Zoltán
Tatabánya Varga Márk

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62234 FVSE - POLO Sport Club OBs márc. 14. 11:15 Baracskai Vidor Horváth Márton Debreceni Nóra Móni Béla
Székesfehérvár Ercse Norbert

Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
66233 BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H. márc. 14. 11:15 Zelki Soma Roszik Ágnes Anetta Petik András Bors László
Szőnyi út Bereczki Miklós

66236 KSI SE - OSC ÚJBUDA márc. 14. 11:30 Kiss Attila Beszédes Réka Dorka Király Rita Schlosser Jenő
Széchy T. u. Margitsz. Kendeházi Máté

Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
66174 POLO Sport Club gy - SZNVEGY márc. 14. 12:00 Horváth József Unyi Györgyi Nagy László 2. Godova Gábor
Hajós A. fedett Csapliczky Zsolt

66175 Tigra-ZF-Eger - Alföld márc. 14. 12:15 Kevi Tamás Kormos Sándor Laposa Lajos Madarasi Attila
Eger-Bitskey Bors Dorottya

66202 FTC-Telekom - DFVE márc. 14. 12:15 Szentkereszti Gabriella Kocsák Karina Lilla Truszka Levente Vilmos Koós László
Népliget Fodor Rajmund

66203 Tatabánya - YORDO SZENTES márc. 14. 12:15 Varga Márk Vojvoda Tímea Fejős Róbert Székely Zoltán
Tatabánya Rubos Károly

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62378 FVSE - POLO Sport Club OBi márc. 14. 12:30 Ercse Norbert Horváth Márton Baracskai Vidor Móni Béla
Székesfehérvár Debreceni Nóra

Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
66382 BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H. márc. 14. 12:30 Bereczki Miklós Roszik Ágnes Anetta Zelki Soma Bors László
Szőnyi út Petik András

Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
65398 POLO Sport Club serd - SZNVESE márc. 14. 13:15 Csapliczky Zsolt Unyi Györgyi Nagy László 2. Godova Gábor
Hajós A. fedett Horváth József

Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
66383 FTC-Telekom - DFVE márc. 14. 13:30 Fodor Rajmund Kocsák Karina Lilla Szentkereszti Gabriella Koós László
Népliget Truszka Levente Vilmos

66384 Tatabánya - YORDO SZENTES márc. 14. 13:30 Rubos Károly Vojvoda Tímea Varga Márk Székely Zoltán
Tatabánya Fejős Róbert

Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
66176 KESI - Győri VSE márc. 14. 15:00 Mohi Márk Görög Edina Paré Pál Wolf Péter
Kecskemét Monostori Péter Döme

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
65665 KSI SE - UVSE Hunguest Hotels márc. 14. 15:30 Binder Szabolcs Mátyás Attila Bujka János Vojvoda István
Széchy T. u. Margitsz. Csanádi Zsolt

Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
65400 KESI - Győri VSE márc. 14. 16:15 Monostori Péter Döme Görög Edina Paré Pál Wolf Péter
Kecskemét Mohi Márk

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
65721 KSI SE - UVSE Hunguest Hotels márc. 14. 16:45 Csanádi Zsolt Mátyás Attila Binder Szabolcs Vojvoda István
Széchy T. u. Margitsz. Bujka János

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
65609 KSI SE - UVSE Hunguest Hotels márc. 14. 18:00 Bujka János Mátyás Attila Csanádi Zsolt Vojvoda István
Széchy T. u. Margitsz. Binder Szabolcs

E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61320 TVSE Vízilabda Kft - Tigra-ZF-Eger márc. 17. 12:00 Kraut Krisztina
Tatabánya Stein Mariann

E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61467 Tigra-ZF-Eger - TVSE Vízilabda Kft márc. 17. 12:00 Kormos Sándor
Eger-Bitskey Madarasi Gyula

E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61318 DVSE - FTC-Telekom márc. 17. 18:00 Gyöngyösi Zsolt
Debrecen

E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61469 III. kerületi TVE - BHSE női OB.I márc. 17. 18:30 Németh Soma Mészáros Kitty Subasitz Mihály
III. ker. TVE uszoda Derekasné Domonkos Szilvia

Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62813 OSC ÚJBUDA - HVSC márc. 17. 18:30 Tengelics Roland
Nyéki I. - 33m-es

E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61465 UVSE Hunguest Hotels - BVSC Zugló márc. 17. 19:00 Unyi Györgyi Nagy László 2.
Hajós A. fedett Magyar Natali

61466 DUE-Maarsk Graphics - FTC Telekom márc. 17. 19:00 Molnár-Gillich Aletta
Dunaújváros Volf József

61468 HUNGERIT SZENTES - SZTE SZEGED márc. 17. 19:00 Benedek Tamás
Szentes - fedett Barta Judit

E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61322 Honvéd - PVSK Mecsek Füszért márc. 17. 19:30 Kis-Nemes Bianka Laposa Lajos
Kőér u. Zugonics Péter

61324 PannErgy-Miskolc - SZVE márc. 17. 19:30 Németh Gábor
Miskolc, Kemény D. Soltész Norbert András

61325 Kaposvári VK - A-Híd VasasPlaket márc. 17. 19:30 Ácsné Szöllőssy Krisztina
Kaposvár Kovács Gábor

61321 UVSE Hunguest Hotels - Szolnoki Dózsa márc. 17. 20:00 Bors Dorottya Németh Anna Kosztolánczy György
Komjádi Juhász Renáta

61323 BVSC Zugló - KSI SE márc. 17. 20:00 Roszik Ágnes Anetta Miklósfalvi Éva
Szőnyi út Cséki Tünde

E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61472 SZTE SZEGED - UVSE Hunguest Hotels márc. 19. 13:00 Miklós Dóra
Tiszavirág uszoda, Szeged Barta Lajos

Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
66288 SOTE VKS - DVSE márc. 20. 10:00 Gyöngyösi Zsolt
Debrecen

Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61721 HVSC - Neptun VSC márc. 20. 10:30 Tóth Bence Nagy László
Hmvásárhely

Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
66310 MAFC-BME-INFINITYN - Békéscsaba márc. 20. 10:30 Adamikné Rigó Vilma
Kecskemét

Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61724 VIWA-második.ker - YBL WPC márc. 20. 11:00 Tengelics Roland Laposa Lajos
Nyéki I. - 33m-es

61725 Dunakanyar Waterpolo - AVUS márc. 20. 11:00 Németh Soma Balogh Zoltán
Leányfalu

Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
66287 Tatabánya - Csongrád márc. 20. 11:00 Gyöngyösi Zsolt
Debrecen

Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61723 ASI DSE - Eszterházy SC márc. 20. 11:30 Mátyás Attila Németh Anna
Kőér u.

Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
66273 Egri Vízmű SC. - PTE-PEAC márc. 20. 11:30 Modla Csilla
Martfű

66309 KVE - FVSE márc. 20. 11:30 Adamikné Rigó Vilma
Kecskemét

66285 DVSE - Tatabánya márc. 20. 12:00 Gyöngyösi Zsolt
Debrecen

66297 Czeglédi Lamantinok - Balaton VK márc. 20. 12:00 Reznák Máté
Cegléd

66326 HVSC - Soproni VSE márc. 20. 12:00 Tóth Bence
Hmvásárhely

E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61474 Tigra-ZF-Eger - III. kerületi TVE márc. 20. 13:00 Kormos Sándor
Eger-Bitskey

Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
66274 Váci VSE - Invictus SC márc. 20. 13:00 Modla Csilla
Martfű

66286 SOTE VKS - Csongrád márc. 20. 13:00 Gyöngyösi Zsolt
Debrecen

66298 Poseidon VSE - SZUVTE BT márc. 20. 13:00 Reznák Máté
Cegléd

66311 FVSE - Békéscsaba márc. 20. 13:00 Adamikné Rigó Vilma
Kecskemét

66325 MEAFC-Miskolc - Győri VSE márc. 20. 13:00 Tóth Bence
Hmvásárhely

66299 Balaton VK - SZUVTE BT márc. 20. 14:00 Reznák Máté
Cegléd

66312 MAFC-BME-INFINITYN - KVE márc. 20. 14:00 Adamikné Rigó Vilma
Kecskemét

66324 Erzsébeti SMTK - BFSE márc. 20. 14:00 Tóth Bence
Hmvásárhely

66275 PTE-PEAC - Invictus SC márc. 20. 15:00 Modla Csilla
Martfű

66300 Poseidon VSE - Czeglédi Lamantinok márc. 20. 15:00 Reznák Máté
Cegléd

66323 MEAFC-Miskolc - Soproni VSE márc. 20. 15:00 Benkő Martin
Hmvásárhely

E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61473 TVSE Vízilabda Kft - HUNGERIT SZENTES márc. 20. 16:00 Kraut Krisztina
Tatabánya Stein Mariann

Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
66328 HVSC - BFSE márc. 20. 16:00 Benkő Martin
Hmvásárhely

66276 Váci VSE - Egri Vízmű SC. márc. 20. 16:30 Modla Csilla
Martfű

E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61471 BHSE női OB.I - FTC Telekom márc. 20. 17:00 Magyar Natali Mészáros Kitty
Hajós A. fedett Unyi Györgyi

Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
66327 Erzsébeti SMTK - Győri VSE márc. 20. 17:00 Benkő Martin
Hmvásárhely

E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61319 METALCOM SZENTES - OSC ÚJBUDA márc. 20. 18:00 Barta Judit
Szentes - fedett Benedek Tamás

Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61722 Oázis SC - Ceglédi VSE márc. 20. 18:00 Kis-Nemes Bianka Miklósfalvi Éva
Széchy T. u. Margitsz.

E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
61470 BVSC Zugló - DUE-Maarsk Graphics márc. 20. 20:30 Roszik Ágnes Anetta
Szőnyi út Magyar Natali

Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
66260 YORDO SZENTES - DFVE márc. 21. 10:00 Kollár György Barta Judit Truszka Levente Vilmos
Szentes - fedett Debreceni Nóra

Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
66177 FVSE - POLO Sport Club gy márc. 21. 10:00 Varga Csenge Horváth Márton Jacsó Blanka
Székesfehérvár Perédi Péter

66205 KSI SE - BVSC-Zugló márc. 21. 10:00 Szentkereszti Gabriella Kerecsen Fanni Miklósfalvi Éva
Széchy T. u. Margitsz. Vogel Gábor

66206 OSC ÚJBUDA - UVSE Hunguest H. márc. 21. 10:00 Csizmadia Zsolt Tengelics Roland Laposa Lajos
Nyéki I. - 33m-es Vályi Fanny

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62231 KESI - FVSE márc. 21. 11:00 Bujka János Görög Edina Nóvé Gyula
Kecskemét Bors Dorottya

Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
66239 Tatabánya - FTC-Telekom márc. 21. 11:00 Tóth Imre Vojvoda Tímea Sikter Richárd
Tatabánya Tóth Zsombor

Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
66179 Alföld - Győri VSE márc. 21. 11:00 Tóth Sándor Tóth Bence Nagy László
Hmvásárhely Pölös Gábor

Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
65401 FVSE - POLO Sport Club serd márc. 21. 11:15 Perédi Péter Horváth Márton Jacsó Blanka
Székesfehérvár Varga Csenge

Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
66208 YORDO SZENTES - DFVE márc. 21. 11:15 Debreceni Nóra Barta Judit Kollár György
Szentes - fedett Truszka Levente Vilmos

Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
66237 KSI SE - BVSC-Zugló márc. 21. 11:30 Vogel Gábor Kerecsen Fanni Miklósfalvi Éva
Széchy T. u. Margitsz. Szentkereszti Gabriella

66238 OSC ÚJBUDA - UVSE Hunguest H. márc. 21. 11:30 Vályi Fanny Tengelics Roland Laposa Lajos
Nyéki I. - 33m-es Csizmadia Zsolt

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62020 AQUA SE - Oázis SC márc. 21. 12:00 Sándor Péter Gyöngyösi Zsolt Madarasi Gyula
Nyíregyháza Némethy Richárd

62087 KESI - FVSE márc. 21. 12:15 Bors Dorottya Görög Edina Bujka János
Kecskemét Nóvé Gyula

Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
65403 Alföld - Győri VSE márc. 21. 12:15 Pölös Gábor Tóth Bence Nagy László
Hmvásárhely Tóth Sándor

Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
66207 Tatabánya - FTC-Telekom márc. 21. 12:15 Tóth Zsombor Vojvoda Tímea Tóth Imre
Tatabánya Sikter Richárd

Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
66240 YORDO SZENTES - DFVE márc. 21. 12:30 Truszka Levente Vilmos Barta Judit Debreceni Nóra
Szentes - fedett Kollár György

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62164 AQUA SE - Oázis SC márc. 21. 13:15 Némethy Richárd Gyöngyösi Zsolt Sándor Péter
Nyíregyháza Madarasi Gyula

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62375 KESI - FVSE márc. 21. 13:30 Nóvé Gyula Görög Edina Bors Dorottya
Kecskemét Bujka János

Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
66259 Tatabánya - FTC-Telekom márc. 21. 13:30 Sikter Richárd Vojvoda Tímea Tóth Zsombor
Tatabánya Tóth Imre

Fiú Gyermek Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62114 Győri VSE - Polo Academy Bp. márc. 21. 14:00 Csanádi Zsolt Gudra Gábriel Veilandics Zoltán
Aqua SK Győr Pintér János

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62308 AQUA SE - Oázis SC márc. 21. 14:30 Madarasi Gyula Gyöngyösi Zsolt Némethy Richárd
Nyíregyháza Sándor Péter

Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
66178 KESI - Tigra-ZF-Eger márc. 21. 15:00 Bujka János Görög Edina Nóvé Gyula
Kecskemét Bors Dorottya

Fiú Serdülő Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62258 Győri VSE - Polo Academy Bp. márc. 21. 15:15 Pintér János Gudra Gábriel Csanádi Zsolt
Aqua SK Győr Veilandics Zoltán

Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
65402 KESI - Tigra-ZF-Eger márc. 21. 16:15 Bors Dorottya Görög Edina Bujka János
Kecskemét Nóvé Gyula

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
ID Csapatok, Helyszín dátum Közreműködők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
62402 Győri VSE - Polo Academy Bp. márc. 21. 16:30 Veilandics Zoltán Gudra Gábriel Pintér János
Aqua SK Győr Csanádi Zsolt