Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Németh Attila
Születési dátum: 0000-00-00
Város: Budapest
Szezon Meccs
  E.ON Férfi OB I
     Ellenőr 21
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/03  6-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/20  21-3
          VasasPlaket - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/07  6-12
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/07  3-22
          AVUS - PVSK-Mecsek Füszért  2018/11/10  10-7
          Tatabánya - Kaposvári VK  2018/11/28  7-4
          AVUS - FTC-Telekom  2019/01/26  6-17
          BHSE - PVSK-Mecsek Füszért  2019/02/02  10-9
          UVSE Hunguest Hotels - Tatabánya  2019/02/09  8-7
          Kaposvári VK - UVSE Hunguest Hotels  2019/02/16  8-7
          ZF-Eger - FTC-Telekom  2019/02/21  5-9
          PannErgy-MVLC-Miskol - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/23  9-12
          PVSK-Mecsek Füszért - Tatabánya  2019/03/16  11-11
          KSI - Tatabánya  2019/03/23  10-8
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/10  7-8
          FTC-Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/04/20  10-7
          PannErgy-MVLC-Miskol - DVSE  2019/05/01  14-7
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/05/04  5-7
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2019/05/10  10-7
          VasasPlaket - KSI  2019/05/11  8-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2019/05/18  10-15
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár VSE  2018/09/22  12-8
          EKE SC - HVSC  2018/09/29  14-8
          BHSE - KVSE  2018/12/06  7-13
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2019/02/02  19-3
          Vasas SC - MAFC 113  2019/02/09  12-4
          ASI DSE - YBL WPC  2019/03/23  11-9
          BHSE - Kaposvári VK  2019/03/30  11-7
          Vasas SC - DVSE  2019/03/30  14-7
          BVSC-Zugló - ASI DSE  2019/04/06  15-9
          Vasas SC - KVSE  2019/04/06  5-5
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - ZF-Eger  2018/11/17  15-8
          FTC Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/12/16  10-4
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/16  2-7
          FTC-Telekom - AVUS  2018/09/23  17-8
          Oázis SC - UVSE Hunguest H. II.  2018/09/30  14-11
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/10/10  5-16
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/14  4-24
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  10-11
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2018/12/02  11-4
          UVSE Hunguest H. I. - Market-Vasas  2018/12/16  19-6
          YBL WPC - Oázis SC  2019/01/20  10-16
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  17-7
          KESI - Ceglédi VSE  2019/02/03  9-10
          Market-Vasas - PSN Zrt.  2019/03/24  14-4
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  12-5
          UVSE Hunguest H. I. - KSI SE  2019/04/14  17-18
          UVSE Hunguest H. II. - Békéscsaba  2019/04/14  21-3
          UVSE Hunguest H. I. - BVSC-Zugló  2019/04/28  12-8
          KSI SE - Tiszavirág-SZVPS  2019/05/05  30-1
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/12  8-14
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/16  8-10
          FTC-Telekom - AVUS  2018/09/23  15-9
          Oázis SC - UVSE Hunguest H. II.  2018/09/30  6-8
          Aquaworm Serdülő - Százhalombatta  2018/09/30  4-18
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/10/10  6-17
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/14  7-13
          Aquaworm Serdülő - KVSE  2018/11/11  5-18
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  12-7
          BFSE - AQUA SE  2018/11/18  2-16
          Aquaworm Serdülő - BFSE  2018/11/25  5-8
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2018/12/02  15-12
          UVSE Hunguest H. I. - Market-Vasas  2018/12/16  13-8
          YBL WPC - Oázis SC  2019/01/20  12-8
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-10
          KESI - Ceglédi VSE  2019/02/03  14-16
          Market-Vasas - PSN Zrt.  2019/03/24  14-13
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  4-8
          UVSE Hunguest H. I. - KSI SE  2019/04/14  6-10
          UVSE Hunguest H. II. - Békéscsaba  2019/04/14  8-4
          UVSE Hunguest H. I. - BVSC-Zugló  2019/04/28  23-24
          UVSE Hunguest H. II. - HVSC  2019/04/28  19-2
          KSI SE - Rossmann-SZVPS  2019/05/05  15-5
          Aquaworm Serdülő - KVSE  2019/05/05  2-11
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/12  10-8
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/16  11-4
          FTC-Telekom - AVUS  2018/09/23  15-3
          Aquaworm Gyerek - Százhalombatta  2018/09/30  2-23
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/10/10  10-13
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/14  7-11
          Aquaworm Gyerek - KVSE  2018/11/11  5-15
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  15-11
          BFSE - AQUA SE  2018/11/18  2-16
          Aquaworm Gyerek - BFSE  2018/11/25  2-12
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2018/12/02  16-2
          UVSE Hunguest H. I. - Market-Vasas  2018/12/16  21-7
          YBL WPC - Oázis SC  2019/01/20  15-13
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-11
          KESI - Ceglédi VSE  2019/02/03  17-4
          Market-Vasas - PSN Zrt.  2019/03/24  6-9
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  15-2
          UVSE Hunguest H. I. - KSI SE  2019/04/14  10-12
          UVSE Hunguest H. II. - Békéscsaba  2019/04/14  8-7
          UVSE Hunguest H. I. - BVSC-Zugló  2019/04/28  12-8
          UVSE Hunguest H. II. - HVSC  2019/04/28  15-9
          KSI SE - Mercedes-SZVPS  2019/05/05  15-8
          Aquaworm Gyerek - KVSE  2019/05/05  2-18
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/12  7-10
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - BVSC-Zugló  2018/10/11  7-10
          BVSC-Zugló - Sportliget  2018/10/14  10-15
          RETR-O-SC - Octopus SE  2018/10/14  10-13
          MESE - Oázis SC Felnőtt  2018/11/04  3-13
          UVSE - YBL WPC  2018/11/11  11-11
          RETR-O-SC - Sunday Boys  2018/11/14  15-11
          UVSE - Sunday Boys  2018/11/25  16-5
          Octopus SE - Oázis Nonprofit Kft  2018/12/02  24-6
          Ozorai-Faterpolo VSE - Octopus SE  2018/12/09  7-22
          YBL WPC - SE VK  2018/12/16  7-6
          Octopus SE - OSC Kft  2019/01/24  14-8
          Sportliget - MAFC A-team  2019/01/25  10-5
          UVSE - Oázis SC Felnőtt  2019/02/20  9-11
          BVSC-Zugló - Sunday Boys  2019/02/26  14-9
          BVSC-Zugló - 1427 VSE  2019/03/12  10-8
          Oázis SC Felnőtt - SE VK  2019/03/17  11-9
          MESE - HETE  2019/03/24  8-5
          MAFC A-team - Oázis SC Felnőtt  2019/03/24  6-13
          Jog-Ászok VSK - MESE  2019/03/27  9-14
          Oázis Nonprofit Kft - ELTE-BEAC  2019/03/31  5-16
          Oázis SC Felnőtt - Octopus SE  2019/03/31  10-13
          Ozorai-Faterpolo VSE - MESE  2019/04/12  10-11
          Oázis Nonprofit Kft - 1427 VSE  2019/04/14  5-7
          Oázis SC Felnőtt - YBL WPC  2019/04/14  11-8
          UVSE - SE VK  2019/04/28  5-10
          KPSE-KEAC - 1427 VSE  2019/04/28  12-1
          KPSE-KEAC - Oázis Nonprofit Kft  2019/05/02  10-3
          Oázis SC Felnőtt - Vízilovak  2019/05/05  10-12
          Octopus SE - Oázis SC Felnőtt  2019/05/17  13-10
          Oázis SC Felnőtt - Sportliget  2019/05/24  8-10
          Jog-Ászok VSK - 1427 VSE  2019/05/26  14-8
          KPSE-KEAC - BVSC-Zugló  2019/05/26  10-6
          Oázis Nonprofit Kft - Sunday Boys  2019/05/31  7-10
          HETE - Ozorai-Faterpolo VSE  2019/06/07  13-6
          Octopus SE - MAFC A-team  2019/06/09  15-11
          Octopus SE - Oázis SC Felnőtt  2019/06/14  6-12
          Sportliget - Octopus SE  2019/06/15  8-7
          Vízilovak - Oázis SC Felnőtt  2019/06/15  10-9
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Market-Vasas II. - Vízilovak  2018/12/15  9-14
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - BVSC-Zugló  2018/12/15  3-18
          Vízilovak - BHSE  2019/03/20  13-5
          Oázis SC Serdülő - Market-Vasas I.  2019/06/01  13-5
          Market-Vasas II. - YBL WPC  2019/06/01  14-12
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - POLO SC BVLSZ2002  2019/06/01  9-8
          Vízilovak - HUVK SE  2019/06/08  6-11
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2019/06/08  10-9
          BVSC-Zugló - BHSE  2019/06/08  13-5
       Szívós István Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - FTC-Telekom  2018/11/24  14-7
          BVSC-Zugló - KSI SI I.  2018/11/24  7-8
          Ksi SE II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/11/24  1-24
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - Oázis SC  2018/11/24  26-2
          HUVK SE - Vízilovak  2018/11/24  9-1
          KSI SI I. - KESI  2018/12/08  18-8
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/12/08  12-8
          Vízilovak - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/12/08  1-13
          Oázis SC - Ksi SE II.  2018/12/08  1-14
          FTC-Telekom - HUVK SE  2018/12/19  8-10
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - FTC-Telekom  2019/01/12  5-0
          KESI - UVSE  2019/01/12  8-11
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - Oázis SC  2019/01/12  32-1
          HUVK SE - KSI SI I.  2019/01/12  2-10
          Ksi SE II. - Vízilovak  2019/01/12  3-9
          UVSE - FTC-Telekom  2019/03/16  23-7
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - Ksi SE II.  2019/03/16  11-2
          HUVK SE - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/03/16  6-7
          KESI - Oázis SC  2019/03/16  23-4
          FTC-Telekom - HUVK SE  2019/04/20  10-10
          UVSE - BVSC-Zugló  2019/04/20  20-8
          Oázis SC - KSI SI I.  2019/06/15  0-5
          KSI SI I. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/06/15  16-8
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - KSI SE  2018/11/17  17-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/17  9-8
          HUVK SE - Aquaworm Göd 2005  2018/11/17  13-0
          FTC-Telekom - KSI SE  2018/12/13  9-11
          ASI-Vasas II. - POLO SC BVLSZ2005  2018/12/15  2-11
          UVSE II. - Oxigén  2018/12/15  17-5
          YBL WPC - FTC-Telekom II.  2019/02/16  7-2
          HUVK SE - POLO SC BVLSZ2005  2019/02/16  20-8
          CVSE - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/02/16  14-7
          KSI SE - BVSC-Zugló  2019/03/14  9-13
          ASI-Vasas II. - Oxigén  2019/03/30  8-3
          UVSE II. - II. kerületi Sport  2019/03/30  18-7
          KPSE - Aquaworm Göd 2005  2019/03/30  5-13
          HUVK SE - YBL WPC  2019/05/04  9-4
          CVSE - POLO SC BVLSZ2005  2019/05/04  11-10
          FTC-Telekom II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/05/04  9-6
          BVSC-Zugló - ASI-Vasas I.  2019/05/16  10-9
          KPSE - UVSE II.  2019/05/18  0-5
          BHSE - ASI-Vasas II.  2019/05/18  18-6
          Aquaworm Göd 2005 - Oxigén  2019/05/18  12-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE II. - Százhalombatta  2018/10/13  10-13
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/10/13  5-7
          AVUS - ASI-Vasas  2018/10/13  14-9
          POLO SC BVLSZ2006 - GYŐRI VSE  2018/10/13  7-9
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/11/24  3-14
          Városgazda UA - FTC-Telekom II.  2019/02/02  0-15
          VUK Kistarcsa - Balaton VK  2019/02/02  11-11
          BVSC-Zugló II - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/02/02  7-7
          Soproni VSE - Aquaworm Göd 2006  2019/02/02  7-14
          BVSC-Zugló - UVSE  2019/02/23  9-4
          KSI SE A - FTC-Telekom  2019/02/23  6-7
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2019/02/23  7-11
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - HUVK SE  2019/02/23  10-10
          UVSE - HUVK SE  2019/03/02  10-8
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2019/03/02  16-1
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/04/06  16-10
          POLO SC BVLSZ2006 - Fehérvár VSE  2019/04/06  3-9
          YBL WPC I. - BHSE  2019/04/06  18-6
          FTC-Telekom II. - KÓPÉ ÚVSE  2019/04/06  2-9
          KÓPÉ ÚVSE - Balaton VK  2019/04/16  7-12
          KSI SE A - BVSC-Zugló  2019/04/17  6-13
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - KSI SE II.  2019/05/05  10-4
          VUK Kistarcsa - Százhalombatta  2019/05/05  14-16
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/05/11  10-6
          KSI SE A - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2019/05/11  12-6
          UVSE - PSN Zrt.  2019/05/11  12-6
          Kaposvári VK - HUVK SE  2019/05/11  8-10
          PSN Zrt. - BVSC-Zugló  2019/05/25  11-15
          FTC-Telekom - Kaposvári VK  2019/05/25  10-9
          HUVK SE - KSI SE A  2019/05/25  9-13
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI II. - KSI SE II.  2018/10/20  1-16
          Oázis SC - Oxigén  2018/10/20  15-0
          VUK Kistarcsa - UVSE II.  2018/10/20  17-2
          KÓPÉ ÚVSE - CVSE  2018/11/03  1-6
          Vízilovak - ASI-MSA  2018/11/03  4-19
          KSI SE II. - UVSE II.  2018/12/01  14-2
          Oázis SC - VUK Kistarcsa  2018/12/01  5-7
          KESI II. - Oxigén  2018/12/01  6-16
          FTC-Telekom - KSI SE I.  2018/12/01  4-14
          YBL WPC - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/01  5-8
          BHSE-ÉRD - KESI  2018/12/01  9-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2018/12/08  9-6
          KESI - KSI SE I.  2019/01/19  3-18
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2019/01/19  8-5
          VÁCI VSE - KSI SE II.  2019/03/23  4-4
          HUVK SE - VUK Kistarcsa  2019/03/23  8-6
          KESI II. - Oxigén  2019/04/13  10-7
          ASI-MSA - Oázis SC  2019/04/13  3-10
          Vízilovak - UVSE II.  2019/04/13  9-11
          FTC-Telekom - VUK Kistarcsa  2019/04/23  9-5
          FTC-Telekom - VÁCI VSE  2019/04/23  14-4
          KÓPÉ ÚVSE - KSI SE I.  2019/06/01  1-16
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2019/06/01  4-8
          CVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/06/01  6-12
       Budapesti Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2019/06/02  
          SE VK - Ceglédi VSE  2019/06/02  
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2019/06/02  
          KSI SE - HUVK SE  2019/06/02  
          Oázis Nonprofit Kft - KESI  2019/06/02  
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS - UVSE Hunguest Hotels  2018/12/08  6-16
          YBL WPC - Szegedi VPS  2018/12/09  9-8
          UVSE Hunguest Hotels - YBL WPC  2018/12/09  19-3
          AVUS - TVSE  2018/12/20  13-8
          Vasas SC - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/01/19  10-6
       2019. évi Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2019/01/13  17-10
          Vidám Vízilovak - HETE  2019/01/13  18-10
          Sportliget S.E. - Vidám Vízilovak  2019/01/20  13-10
          ASI DSE - UVSE Hunguest Hotels  2019/01/20  19-8
          FVSE - ASI DSE  2019/02/10  12-13
          HETE - Sportliget S.E.  2019/02/10  4-18
          UVSE Hunguest Hotels - Soproni VSE  2019/02/17  12-13
          BVSC-Zugló - HETE  2019/02/17  7-8
          FVSE - KPSE-KEAC  2019/02/17  9-4
          ASI DSE - Vidám Vízilovak  2019/02/17  14-13
          Oázis SC - Sportliget S.E.  2019/02/17  6-7
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - DFVE-TOPO  2018/10/06  18-7
          BUSC - Velence Plus I.  2018/10/06  5-5
          VÁCI VSE - Balaton VK  2018/10/06  8-12
          DFVE-TOPO - BUSC  2018/10/06  13-2
          Velence Plus I. - VÁCI VSE  2018/10/06  3-18
          DFVE-TOPO - Mohács 2  2019/04/27  6-9
          BHSE-Dorog - Sportliget  2019/04/27  0-19
          PSN Zrt. - DFVE-TOPO  2019/04/27  15-11
          Mohács 2 - BHSE-Dorog  2019/04/27  6-3
          Sportliget - PSN Zrt.  2019/04/27  7-9
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - BFSE  2019/05/26  16-1
          POLO SC DVL2006 - Mohács 3  2019/05/26  22-7
          DFVE-TOPO - POLO SC DVL2006  2019/05/26  7-10
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - POLO SC DVL2007  2018/10/07  6-6
          Kanizsa VSE - BUSC  2018/10/07  15-0
          Balaton VK - Fehérvár VSE  2018/10/07  13-3
          POLO SC DVL2007 - Kanizsa VSE  2018/10/07  2-8
          BUSC - Balaton VK  2018/10/07  0-15
          Új-Hullám SE Dorog - BUSC  2019/02/24  
          Sportliget - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/02/24  3-11
          BUSC - Erzsébeti SMTK  2019/02/24  12-16
          DFVE-TOPO II (fiú) - Új-Hullám SE Dorog  2019/02/24  5-0
          Erzsébeti SMTK - Sportliget  2019/02/24  18-6
          Soproni VSE - DFVE-TOPO I (leány)  2019/05/12  11-3
          Fehérvár VSE - Kanizsa VSE  2019/05/12  7-0
          DFVE-TOPO I (leány) - POLO SC DVL2007  2019/05/12  2-13
          Kanizsa VSE - Soproni VSE  2019/05/12  7-8
          POLO SC DVL2007 - Fehérvár VSE  2019/05/12  3-5
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - DUE-Maarsk Graphic  2018/10/13  4-27
          Szeged SZTE - DUE-Maarsk Graphic  2018/11/02  6-18
          BHSE - RB - Tatabánya  2018/11/03  5-9
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/28  3-17
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - SZNVEIF  2018/10/21  17-16
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/11  34-6
          UVSE Hunguest Hotels - SZNVEIF  2018/11/25  28-2
          FTC-Telekom - GYŐRI VSE  2018/12/02  17-14
          UVSE Hunguest Hotels - YORDO SZENTES  2018/12/09  12-5
          RB - Tatabánya - SZNVEIF  2019/01/27  12-4
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-11
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - SZNVES  2018/10/21  15-9
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/11  19-5
          UVSE Hunguest Hotels - SZNVES  2018/11/25  28-9
          FTC-Telekom - GYŐRI VSE  2018/12/02  7-9
          UVSE Hunguest Hotels - YORDO SZENTES  2018/12/09  12-7
          RB - Tatabánya - SZNVES  2019/01/27  18-4
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  10-8
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - SZNVEGY  2018/10/21  7-19
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/11  14-1
          UVSE Hunguest Hotels - SZNVEGY  2018/11/25  18-11
          FTC-Telekom - GYŐRI VSE  2018/12/02  14-6
          UVSE Hunguest Hotels - YORDO SZENTES  2018/12/09  14-6
          RB - Tatabánya - SZNVEGY  2019/01/27  13-11
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-8
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - UVSE  2018/10/16  8-6
          Yordo Szentes - KSI-Százhalombatta  2019/04/27  4-16
          Oxigén - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/27  3-11
          UVSE - BVSC-Zugló  2019/04/27  1-11
  Férfi OB I/B
     Ellenőr 10
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/03  6-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/20  21-3
          VasasPlaket - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/07  6-12
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/07  3-22
          AVUS - PVSK-Mecsek Füszért  2018/11/10  10-7
          Tatabánya - Kaposvári VK  2018/11/28  7-4
          AVUS - FTC-Telekom  2019/01/26  6-17
          BHSE - PVSK-Mecsek Füszért  2019/02/02  10-9
          UVSE Hunguest Hotels - Tatabánya  2019/02/09  8-7
          Kaposvári VK - UVSE Hunguest Hotels  2019/02/16  8-7
          ZF-Eger - FTC-Telekom  2019/02/21  5-9
          PannErgy-MVLC-Miskol - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/23  9-12
          PVSK-Mecsek Füszért - Tatabánya  2019/03/16  11-11
          KSI - Tatabánya  2019/03/23  10-8
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/10  7-8
          FTC-Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/04/20  10-7
          PannErgy-MVLC-Miskol - DVSE  2019/05/01  14-7
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/05/04  5-7
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2019/05/10  10-7
          VasasPlaket - KSI  2019/05/11  8-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2019/05/18  10-15
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár VSE  2018/09/22  12-8
          EKE SC - HVSC  2018/09/29  14-8
          BHSE - KVSE  2018/12/06  7-13
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2019/02/02  19-3
          Vasas SC - MAFC 113  2019/02/09  12-4
          ASI DSE - YBL WPC  2019/03/23  11-9
          BHSE - Kaposvári VK  2019/03/30  11-7
          Vasas SC - DVSE  2019/03/30  14-7
          BVSC-Zugló - ASI DSE  2019/04/06  15-9
          Vasas SC - KVSE  2019/04/06  5-5
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - ZF-Eger  2018/11/17  15-8
          FTC Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/12/16  10-4
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/16  2-7
          FTC-Telekom - AVUS  2018/09/23  17-8
          Oázis SC - UVSE Hunguest H. II.  2018/09/30  14-11
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/10/10  5-16
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/14  4-24
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  10-11
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2018/12/02  11-4
          UVSE Hunguest H. I. - Market-Vasas  2018/12/16  19-6
          YBL WPC - Oázis SC  2019/01/20  10-16
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  17-7
          KESI - Ceglédi VSE  2019/02/03  9-10
          Market-Vasas - PSN Zrt.  2019/03/24  14-4
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  12-5
          UVSE Hunguest H. I. - KSI SE  2019/04/14  17-18
          UVSE Hunguest H. II. - Békéscsaba  2019/04/14  21-3
          UVSE Hunguest H. I. - BVSC-Zugló  2019/04/28  12-8
          KSI SE - Tiszavirág-SZVPS  2019/05/05  30-1
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/12  8-14
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/16  8-10
          FTC-Telekom - AVUS  2018/09/23  15-9
          Oázis SC - UVSE Hunguest H. II.  2018/09/30  6-8
          Aquaworm Serdülő - Százhalombatta  2018/09/30  4-18
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/10/10  6-17
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/14  7-13
          Aquaworm Serdülő - KVSE  2018/11/11  5-18
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  12-7
          BFSE - AQUA SE  2018/11/18  2-16
          Aquaworm Serdülő - BFSE  2018/11/25  5-8
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2018/12/02  15-12
          UVSE Hunguest H. I. - Market-Vasas  2018/12/16  13-8
          YBL WPC - Oázis SC  2019/01/20  12-8
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-10
          KESI - Ceglédi VSE  2019/02/03  14-16
          Market-Vasas - PSN Zrt.  2019/03/24  14-13
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  4-8
          UVSE Hunguest H. I. - KSI SE  2019/04/14  6-10
          UVSE Hunguest H. II. - Békéscsaba  2019/04/14  8-4
          UVSE Hunguest H. I. - BVSC-Zugló  2019/04/28  23-24
          UVSE Hunguest H. II. - HVSC  2019/04/28  19-2
          KSI SE - Rossmann-SZVPS  2019/05/05  15-5
          Aquaworm Serdülő - KVSE  2019/05/05  2-11
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/12  10-8
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/16  11-4
          FTC-Telekom - AVUS  2018/09/23  15-3
          Aquaworm Gyerek - Százhalombatta  2018/09/30  2-23
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/10/10  10-13
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/14  7-11
          Aquaworm Gyerek - KVSE  2018/11/11  5-15
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  15-11
          BFSE - AQUA SE  2018/11/18  2-16
          Aquaworm Gyerek - BFSE  2018/11/25  2-12
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2018/12/02  16-2
          UVSE Hunguest H. I. - Market-Vasas  2018/12/16  21-7
          YBL WPC - Oázis SC  2019/01/20  15-13
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-11
          KESI - Ceglédi VSE  2019/02/03  17-4
          Market-Vasas - PSN Zrt.  2019/03/24  6-9
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  15-2
          UVSE Hunguest H. I. - KSI SE  2019/04/14  10-12
          UVSE Hunguest H. II. - Békéscsaba  2019/04/14  8-7
          UVSE Hunguest H. I. - BVSC-Zugló  2019/04/28  12-8
          UVSE Hunguest H. II. - HVSC  2019/04/28  15-9
          KSI SE - Mercedes-SZVPS  2019/05/05  15-8
          Aquaworm Gyerek - KVSE  2019/05/05  2-18
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/12  7-10
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - BVSC-Zugló  2018/10/11  7-10
          BVSC-Zugló - Sportliget  2018/10/14  10-15
          RETR-O-SC - Octopus SE  2018/10/14  10-13
          MESE - Oázis SC Felnőtt  2018/11/04  3-13
          UVSE - YBL WPC  2018/11/11  11-11
          RETR-O-SC - Sunday Boys  2018/11/14  15-11
          UVSE - Sunday Boys  2018/11/25  16-5
          Octopus SE - Oázis Nonprofit Kft  2018/12/02  24-6
          Ozorai-Faterpolo VSE - Octopus SE  2018/12/09  7-22
          YBL WPC - SE VK  2018/12/16  7-6
          Octopus SE - OSC Kft  2019/01/24  14-8
          Sportliget - MAFC A-team  2019/01/25  10-5
          UVSE - Oázis SC Felnőtt  2019/02/20  9-11
          BVSC-Zugló - Sunday Boys  2019/02/26  14-9
          BVSC-Zugló - 1427 VSE  2019/03/12  10-8
          Oázis SC Felnőtt - SE VK  2019/03/17  11-9
          MESE - HETE  2019/03/24  8-5
          MAFC A-team - Oázis SC Felnőtt  2019/03/24  6-13
          Jog-Ászok VSK - MESE  2019/03/27  9-14
          Oázis Nonprofit Kft - ELTE-BEAC  2019/03/31  5-16
          Oázis SC Felnőtt - Octopus SE  2019/03/31  10-13
          Ozorai-Faterpolo VSE - MESE  2019/04/12  10-11
          Oázis Nonprofit Kft - 1427 VSE  2019/04/14  5-7
          Oázis SC Felnőtt - YBL WPC  2019/04/14  11-8
          UVSE - SE VK  2019/04/28  5-10
          KPSE-KEAC - 1427 VSE  2019/04/28  12-1
          KPSE-KEAC - Oázis Nonprofit Kft  2019/05/02  10-3
          Oázis SC Felnőtt - Vízilovak  2019/05/05  10-12
          Octopus SE - Oázis SC Felnőtt  2019/05/17  13-10
          Oázis SC Felnőtt - Sportliget  2019/05/24  8-10
          Jog-Ászok VSK - 1427 VSE  2019/05/26  14-8
          KPSE-KEAC - BVSC-Zugló  2019/05/26  10-6
          Oázis Nonprofit Kft - Sunday Boys  2019/05/31  7-10
          HETE - Ozorai-Faterpolo VSE  2019/06/07  13-6
          Octopus SE - MAFC A-team  2019/06/09  15-11
          Octopus SE - Oázis SC Felnőtt  2019/06/14  6-12
          Sportliget - Octopus SE  2019/06/15  8-7
          Vízilovak - Oázis SC Felnőtt  2019/06/15  10-9
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Market-Vasas II. - Vízilovak  2018/12/15  9-14
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - BVSC-Zugló  2018/12/15  3-18
          Vízilovak - BHSE  2019/03/20  13-5
          Oázis SC Serdülő - Market-Vasas I.  2019/06/01  13-5
          Market-Vasas II. - YBL WPC  2019/06/01  14-12
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - POLO SC BVLSZ2002  2019/06/01  9-8
          Vízilovak - HUVK SE  2019/06/08  6-11
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2019/06/08  10-9
          BVSC-Zugló - BHSE  2019/06/08  13-5
       Szívós István Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - FTC-Telekom  2018/11/24  14-7
          BVSC-Zugló - KSI SI I.  2018/11/24  7-8
          Ksi SE II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/11/24  1-24
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - Oázis SC  2018/11/24  26-2
          HUVK SE - Vízilovak  2018/11/24  9-1
          KSI SI I. - KESI  2018/12/08  18-8
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/12/08  12-8
          Vízilovak - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/12/08  1-13
          Oázis SC - Ksi SE II.  2018/12/08  1-14
          FTC-Telekom - HUVK SE  2018/12/19  8-10
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - FTC-Telekom  2019/01/12  5-0
          KESI - UVSE  2019/01/12  8-11
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - Oázis SC  2019/01/12  32-1
          HUVK SE - KSI SI I.  2019/01/12  2-10
          Ksi SE II. - Vízilovak  2019/01/12  3-9
          UVSE - FTC-Telekom  2019/03/16  23-7
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - Ksi SE II.  2019/03/16  11-2
          HUVK SE - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/03/16  6-7
          KESI - Oázis SC  2019/03/16  23-4
          FTC-Telekom - HUVK SE  2019/04/20  10-10
          UVSE - BVSC-Zugló  2019/04/20  20-8
          Oázis SC - KSI SI I.  2019/06/15  0-5
          KSI SI I. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/06/15  16-8
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - KSI SE  2018/11/17  17-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/17  9-8
          HUVK SE - Aquaworm Göd 2005  2018/11/17  13-0
          FTC-Telekom - KSI SE  2018/12/13  9-11
          ASI-Vasas II. - POLO SC BVLSZ2005  2018/12/15  2-11
          UVSE II. - Oxigén  2018/12/15  17-5
          YBL WPC - FTC-Telekom II.  2019/02/16  7-2
          HUVK SE - POLO SC BVLSZ2005  2019/02/16  20-8
          CVSE - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/02/16  14-7
          KSI SE - BVSC-Zugló  2019/03/14  9-13
          ASI-Vasas II. - Oxigén  2019/03/30  8-3
          UVSE II. - II. kerületi Sport  2019/03/30  18-7
          KPSE - Aquaworm Göd 2005  2019/03/30  5-13
          HUVK SE - YBL WPC  2019/05/04  9-4
          CVSE - POLO SC BVLSZ2005  2019/05/04  11-10
          FTC-Telekom II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/05/04  9-6
          BVSC-Zugló - ASI-Vasas I.  2019/05/16  10-9
          KPSE - UVSE II.  2019/05/18  0-5
          BHSE - ASI-Vasas II.  2019/05/18  18-6
          Aquaworm Göd 2005 - Oxigén  2019/05/18  12-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE II. - Százhalombatta  2018/10/13  10-13
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/10/13  5-7
          AVUS - ASI-Vasas  2018/10/13  14-9
          POLO SC BVLSZ2006 - GYŐRI VSE  2018/10/13  7-9
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/11/24  3-14
          Városgazda UA - FTC-Telekom II.  2019/02/02  0-15
          VUK Kistarcsa - Balaton VK  2019/02/02  11-11
          BVSC-Zugló II - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/02/02  7-7
          Soproni VSE - Aquaworm Göd 2006  2019/02/02  7-14
          BVSC-Zugló - UVSE  2019/02/23  9-4
          KSI SE A - FTC-Telekom  2019/02/23  6-7
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2019/02/23  7-11
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - HUVK SE  2019/02/23  10-10
          UVSE - HUVK SE  2019/03/02  10-8
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2019/03/02  16-1
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/04/06  16-10
          POLO SC BVLSZ2006 - Fehérvár VSE  2019/04/06  3-9
          YBL WPC I. - BHSE  2019/04/06  18-6
          FTC-Telekom II. - KÓPÉ ÚVSE  2019/04/06  2-9
          KÓPÉ ÚVSE - Balaton VK  2019/04/16  7-12
          KSI SE A - BVSC-Zugló  2019/04/17  6-13
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - KSI SE II.  2019/05/05  10-4
          VUK Kistarcsa - Százhalombatta  2019/05/05  14-16
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/05/11  10-6
          KSI SE A - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2019/05/11  12-6
          UVSE - PSN Zrt.  2019/05/11  12-6
          Kaposvári VK - HUVK SE  2019/05/11  8-10
          PSN Zrt. - BVSC-Zugló  2019/05/25  11-15
          FTC-Telekom - Kaposvári VK  2019/05/25  10-9
          HUVK SE - KSI SE A  2019/05/25  9-13
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI II. - KSI SE II.  2018/10/20  1-16
          Oázis SC - Oxigén  2018/10/20  15-0
          VUK Kistarcsa - UVSE II.  2018/10/20  17-2
          KÓPÉ ÚVSE - CVSE  2018/11/03  1-6
          Vízilovak - ASI-MSA  2018/11/03  4-19
          KSI SE II. - UVSE II.  2018/12/01  14-2
          Oázis SC - VUK Kistarcsa  2018/12/01  5-7
          KESI II. - Oxigén  2018/12/01  6-16
          FTC-Telekom - KSI SE I.  2018/12/01  4-14
          YBL WPC - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/01  5-8
          BHSE-ÉRD - KESI  2018/12/01  9-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2018/12/08  9-6
          KESI - KSI SE I.  2019/01/19  3-18
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2019/01/19  8-5
          VÁCI VSE - KSI SE II.  2019/03/23  4-4
          HUVK SE - VUK Kistarcsa  2019/03/23  8-6
          KESI II. - Oxigén  2019/04/13  10-7
          ASI-MSA - Oázis SC  2019/04/13  3-10
          Vízilovak - UVSE II.  2019/04/13  9-11
          FTC-Telekom - VUK Kistarcsa  2019/04/23  9-5
          FTC-Telekom - VÁCI VSE  2019/04/23  14-4
          KÓPÉ ÚVSE - KSI SE I.  2019/06/01  1-16
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2019/06/01  4-8
          CVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/06/01  6-12
       Budapesti Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2019/06/02  
          SE VK - Ceglédi VSE  2019/06/02  
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2019/06/02  
          KSI SE - HUVK SE  2019/06/02  
          Oázis Nonprofit Kft - KESI  2019/06/02  
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS - UVSE Hunguest Hotels  2018/12/08  6-16
          YBL WPC - Szegedi VPS  2018/12/09  9-8
          UVSE Hunguest Hotels - YBL WPC  2018/12/09  19-3
          AVUS - TVSE  2018/12/20  13-8
          Vasas SC - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/01/19  10-6
       2019. évi Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2019/01/13  17-10
          Vidám Vízilovak - HETE  2019/01/13  18-10
          Sportliget S.E. - Vidám Vízilovak  2019/01/20  13-10
          ASI DSE - UVSE Hunguest Hotels  2019/01/20  19-8
          FVSE - ASI DSE  2019/02/10  12-13
          HETE - Sportliget S.E.  2019/02/10  4-18
          UVSE Hunguest Hotels - Soproni VSE  2019/02/17  12-13
          BVSC-Zugló - HETE  2019/02/17  7-8
          FVSE - KPSE-KEAC  2019/02/17  9-4
          ASI DSE - Vidám Vízilovak  2019/02/17  14-13
          Oázis SC - Sportliget S.E.  2019/02/17  6-7
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - DFVE-TOPO  2018/10/06  18-7
          BUSC - Velence Plus I.  2018/10/06  5-5
          VÁCI VSE - Balaton VK  2018/10/06  8-12
          DFVE-TOPO - BUSC  2018/10/06  13-2
          Velence Plus I. - VÁCI VSE  2018/10/06  3-18
          DFVE-TOPO - Mohács 2  2019/04/27  6-9
          BHSE-Dorog - Sportliget  2019/04/27  0-19
          PSN Zrt. - DFVE-TOPO  2019/04/27  15-11
          Mohács 2 - BHSE-Dorog  2019/04/27  6-3
          Sportliget - PSN Zrt.  2019/04/27  7-9
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - BFSE  2019/05/26  16-1
          POLO SC DVL2006 - Mohács 3  2019/05/26  22-7
          DFVE-TOPO - POLO SC DVL2006  2019/05/26  7-10
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - POLO SC DVL2007  2018/10/07  6-6
          Kanizsa VSE - BUSC  2018/10/07  15-0
          Balaton VK - Fehérvár VSE  2018/10/07  13-3
          POLO SC DVL2007 - Kanizsa VSE  2018/10/07  2-8
          BUSC - Balaton VK  2018/10/07  0-15
          Új-Hullám SE Dorog - BUSC  2019/02/24  
          Sportliget - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/02/24  3-11
          BUSC - Erzsébeti SMTK  2019/02/24  12-16
          DFVE-TOPO II (fiú) - Új-Hullám SE Dorog  2019/02/24  5-0
          Erzsébeti SMTK - Sportliget  2019/02/24  18-6
          Soproni VSE - DFVE-TOPO I (leány)  2019/05/12  11-3
          Fehérvár VSE - Kanizsa VSE  2019/05/12  7-0
          DFVE-TOPO I (leány) - POLO SC DVL2007  2019/05/12  2-13
          Kanizsa VSE - Soproni VSE  2019/05/12  7-8
          POLO SC DVL2007 - Fehérvár VSE  2019/05/12  3-5
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - DUE-Maarsk Graphic  2018/10/13  4-27
          Szeged SZTE - DUE-Maarsk Graphic  2018/11/02  6-18
          BHSE - RB - Tatabánya  2018/11/03  5-9
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/28  3-17
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - SZNVEIF  2018/10/21  17-16
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/11  34-6
          UVSE Hunguest Hotels - SZNVEIF  2018/11/25  28-2
          FTC-Telekom - GYŐRI VSE  2018/12/02  17-14
          UVSE Hunguest Hotels - YORDO SZENTES  2018/12/09  12-5
          RB - Tatabánya - SZNVEIF  2019/01/27  12-4
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-11
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - SZNVES  2018/10/21  15-9
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/11  19-5
          UVSE Hunguest Hotels - SZNVES  2018/11/25  28-9
          FTC-Telekom - GYŐRI VSE  2018/12/02  7-9
          UVSE Hunguest Hotels - YORDO SZENTES  2018/12/09  12-7
          RB - Tatabánya - SZNVES  2019/01/27  18-4
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  10-8
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - SZNVEGY  2018/10/21  7-19
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/11  14-1
          UVSE Hunguest Hotels - SZNVEGY  2018/11/25  18-11
          FTC-Telekom - GYŐRI VSE  2018/12/02  14-6
          UVSE Hunguest Hotels - YORDO SZENTES  2018/12/09  14-6
          RB - Tatabánya - SZNVEGY  2019/01/27  13-11
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-8
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - UVSE  2018/10/16  8-6
          Yordo Szentes - KSI-Százhalombatta  2019/04/27  4-16
          Oxigén - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/27  3-11
          UVSE - BVSC-Zugló  2019/04/27  1-11
  BENU Férfi MK
     Ellenőr 2
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/03  6-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/20  21-3
          VasasPlaket - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/07  6-12
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/07  3-22
          AVUS - PVSK-Mecsek Füszért  2018/11/10  10-7
          Tatabánya - Kaposvári VK  2018/11/28  7-4
          AVUS - FTC-Telekom  2019/01/26  6-17
          BHSE - PVSK-Mecsek Füszért  2019/02/02  10-9
          UVSE Hunguest Hotels - Tatabánya  2019/02/09  8-7
          Kaposvári VK - UVSE Hunguest Hotels  2019/02/16  8-7
          ZF-Eger - FTC-Telekom  2019/02/21  5-9
          PannErgy-MVLC-Miskol - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/23  9-12
          PVSK-Mecsek Füszért - Tatabánya  2019/03/16  11-11
          KSI - Tatabánya  2019/03/23  10-8
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/10  7-8
          FTC-Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/04/20  10-7
          PannErgy-MVLC-Miskol - DVSE  2019/05/01  14-7
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/05/04  5-7
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2019/05/10  10-7
          VasasPlaket - KSI  2019/05/11  8-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2019/05/18  10-15
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár VSE  2018/09/22  12-8
          EKE SC - HVSC  2018/09/29  14-8
          BHSE - KVSE  2018/12/06  7-13
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2019/02/02  19-3
          Vasas SC - MAFC 113  2019/02/09  12-4
          ASI DSE - YBL WPC  2019/03/23  11-9
          BHSE - Kaposvári VK  2019/03/30  11-7
          Vasas SC - DVSE  2019/03/30  14-7
          BVSC-Zugló - ASI DSE  2019/04/06  15-9
          Vasas SC - KVSE  2019/04/06  5-5
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - ZF-Eger  2018/11/17  15-8
          FTC Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/12/16  10-4
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/16  2-7
          FTC-Telekom - AVUS  2018/09/23  17-8
          Oázis SC - UVSE Hunguest H. II.  2018/09/30  14-11
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/10/10  5-16
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/14  4-24
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  10-11
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2018/12/02  11-4
          UVSE Hunguest H. I. - Market-Vasas  2018/12/16  19-6
          YBL WPC - Oázis SC  2019/01/20  10-16
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  17-7
          KESI - Ceglédi VSE  2019/02/03  9-10
          Market-Vasas - PSN Zrt.  2019/03/24  14-4
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  12-5
          UVSE Hunguest H. I. - KSI SE  2019/04/14  17-18
          UVSE Hunguest H. II. - Békéscsaba  2019/04/14  21-3
          UVSE Hunguest H. I. - BVSC-Zugló  2019/04/28  12-8
          KSI SE - Tiszavirág-SZVPS  2019/05/05  30-1
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/12  8-14
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/16  8-10
          FTC-Telekom - AVUS  2018/09/23  15-9
          Oázis SC - UVSE Hunguest H. II.  2018/09/30  6-8
          Aquaworm Serdülő - Százhalombatta  2018/09/30  4-18
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/10/10  6-17
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/14  7-13
          Aquaworm Serdülő - KVSE  2018/11/11  5-18
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  12-7
          BFSE - AQUA SE  2018/11/18  2-16
          Aquaworm Serdülő - BFSE  2018/11/25  5-8
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2018/12/02  15-12
          UVSE Hunguest H. I. - Market-Vasas  2018/12/16  13-8
          YBL WPC - Oázis SC  2019/01/20  12-8
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-10
          KESI - Ceglédi VSE  2019/02/03  14-16
          Market-Vasas - PSN Zrt.  2019/03/24  14-13
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  4-8
          UVSE Hunguest H. I. - KSI SE  2019/04/14  6-10
          UVSE Hunguest H. II. - Békéscsaba  2019/04/14  8-4
          UVSE Hunguest H. I. - BVSC-Zugló  2019/04/28  23-24
          UVSE Hunguest H. II. - HVSC  2019/04/28  19-2
          KSI SE - Rossmann-SZVPS  2019/05/05  15-5
          Aquaworm Serdülő - KVSE  2019/05/05  2-11
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/12  10-8
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/16  11-4
          FTC-Telekom - AVUS  2018/09/23  15-3
          Aquaworm Gyerek - Százhalombatta  2018/09/30  2-23
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/10/10  10-13
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/14  7-11
          Aquaworm Gyerek - KVSE  2018/11/11  5-15
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  15-11
          BFSE - AQUA SE  2018/11/18  2-16
          Aquaworm Gyerek - BFSE  2018/11/25  2-12
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2018/12/02  16-2
          UVSE Hunguest H. I. - Market-Vasas  2018/12/16  21-7
          YBL WPC - Oázis SC  2019/01/20  15-13
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-11
          KESI - Ceglédi VSE  2019/02/03  17-4
          Market-Vasas - PSN Zrt.  2019/03/24  6-9
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  15-2
          UVSE Hunguest H. I. - KSI SE  2019/04/14  10-12
          UVSE Hunguest H. II. - Békéscsaba  2019/04/14  8-7
          UVSE Hunguest H. I. - BVSC-Zugló  2019/04/28  12-8
          UVSE Hunguest H. II. - HVSC  2019/04/28  15-9
          KSI SE - Mercedes-SZVPS  2019/05/05  15-8
          Aquaworm Gyerek - KVSE  2019/05/05  2-18
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/12  7-10
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - BVSC-Zugló  2018/10/11  7-10
          BVSC-Zugló - Sportliget  2018/10/14  10-15
          RETR-O-SC - Octopus SE  2018/10/14  10-13
          MESE - Oázis SC Felnőtt  2018/11/04  3-13
          UVSE - YBL WPC  2018/11/11  11-11
          RETR-O-SC - Sunday Boys  2018/11/14  15-11
          UVSE - Sunday Boys  2018/11/25  16-5
          Octopus SE - Oázis Nonprofit Kft  2018/12/02  24-6
          Ozorai-Faterpolo VSE - Octopus SE  2018/12/09  7-22
          YBL WPC - SE VK  2018/12/16  7-6
          Octopus SE - OSC Kft  2019/01/24  14-8
          Sportliget - MAFC A-team  2019/01/25  10-5
          UVSE - Oázis SC Felnőtt  2019/02/20  9-11
          BVSC-Zugló - Sunday Boys  2019/02/26  14-9
          BVSC-Zugló - 1427 VSE  2019/03/12  10-8
          Oázis SC Felnőtt - SE VK  2019/03/17  11-9
          MESE - HETE  2019/03/24  8-5
          MAFC A-team - Oázis SC Felnőtt  2019/03/24  6-13
          Jog-Ászok VSK - MESE  2019/03/27  9-14
          Oázis Nonprofit Kft - ELTE-BEAC  2019/03/31  5-16
          Oázis SC Felnőtt - Octopus SE  2019/03/31  10-13
          Ozorai-Faterpolo VSE - MESE  2019/04/12  10-11
          Oázis Nonprofit Kft - 1427 VSE  2019/04/14  5-7
          Oázis SC Felnőtt - YBL WPC  2019/04/14  11-8
          UVSE - SE VK  2019/04/28  5-10
          KPSE-KEAC - 1427 VSE  2019/04/28  12-1
          KPSE-KEAC - Oázis Nonprofit Kft  2019/05/02  10-3
          Oázis SC Felnőtt - Vízilovak  2019/05/05  10-12
          Octopus SE - Oázis SC Felnőtt  2019/05/17  13-10
          Oázis SC Felnőtt - Sportliget  2019/05/24  8-10
          Jog-Ászok VSK - 1427 VSE  2019/05/26  14-8
          KPSE-KEAC - BVSC-Zugló  2019/05/26  10-6
          Oázis Nonprofit Kft - Sunday Boys  2019/05/31  7-10
          HETE - Ozorai-Faterpolo VSE  2019/06/07  13-6
          Octopus SE - MAFC A-team  2019/06/09  15-11
          Octopus SE - Oázis SC Felnőtt  2019/06/14  6-12
          Sportliget - Octopus SE  2019/06/15  8-7
          Vízilovak - Oázis SC Felnőtt  2019/06/15  10-9
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Market-Vasas II. - Vízilovak  2018/12/15  9-14
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - BVSC-Zugló  2018/12/15  3-18
          Vízilovak - BHSE  2019/03/20  13-5
          Oázis SC Serdülő - Market-Vasas I.  2019/06/01  13-5
          Market-Vasas II. - YBL WPC  2019/06/01  14-12
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - POLO SC BVLSZ2002  2019/06/01  9-8
          Vízilovak - HUVK SE  2019/06/08  6-11
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2019/06/08  10-9
          BVSC-Zugló - BHSE  2019/06/08  13-5
       Szívós István Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - FTC-Telekom  2018/11/24  14-7
          BVSC-Zugló - KSI SI I.  2018/11/24  7-8
          Ksi SE II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/11/24  1-24
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - Oázis SC  2018/11/24  26-2
          HUVK SE - Vízilovak  2018/11/24  9-1
          KSI SI I. - KESI  2018/12/08  18-8
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/12/08  12-8
          Vízilovak - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/12/08  1-13
          Oázis SC - Ksi SE II.  2018/12/08  1-14
          FTC-Telekom - HUVK SE  2018/12/19  8-10
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - FTC-Telekom  2019/01/12  5-0
          KESI - UVSE  2019/01/12  8-11
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - Oázis SC  2019/01/12  32-1
          HUVK SE - KSI SI I.  2019/01/12  2-10
          Ksi SE II. - Vízilovak  2019/01/12  3-9
          UVSE - FTC-Telekom  2019/03/16  23-7
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - Ksi SE II.  2019/03/16  11-2
          HUVK SE - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/03/16  6-7
          KESI - Oázis SC  2019/03/16  23-4
          FTC-Telekom - HUVK SE  2019/04/20  10-10
          UVSE - BVSC-Zugló  2019/04/20  20-8
          Oázis SC - KSI SI I.  2019/06/15  0-5
          KSI SI I. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/06/15  16-8
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - KSI SE  2018/11/17  17-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/17  9-8
          HUVK SE - Aquaworm Göd 2005  2018/11/17  13-0
          FTC-Telekom - KSI SE  2018/12/13  9-11
          ASI-Vasas II. - POLO SC BVLSZ2005  2018/12/15  2-11
          UVSE II. - Oxigén  2018/12/15  17-5
          YBL WPC - FTC-Telekom II.  2019/02/16  7-2
          HUVK SE - POLO SC BVLSZ2005  2019/02/16  20-8
          CVSE - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/02/16  14-7
          KSI SE - BVSC-Zugló  2019/03/14  9-13
          ASI-Vasas II. - Oxigén  2019/03/30  8-3
          UVSE II. - II. kerületi Sport  2019/03/30  18-7
          KPSE - Aquaworm Göd 2005  2019/03/30  5-13
          HUVK SE - YBL WPC  2019/05/04  9-4
          CVSE - POLO SC BVLSZ2005  2019/05/04  11-10
          FTC-Telekom II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/05/04  9-6
          BVSC-Zugló - ASI-Vasas I.  2019/05/16  10-9
          KPSE - UVSE II.  2019/05/18  0-5
          BHSE - ASI-Vasas II.  2019/05/18  18-6
          Aquaworm Göd 2005 - Oxigén  2019/05/18  12-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE II. - Százhalombatta  2018/10/13  10-13
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/10/13  5-7
          AVUS - ASI-Vasas  2018/10/13  14-9
          POLO SC BVLSZ2006 - GYŐRI VSE  2018/10/13  7-9
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/11/24  3-14
          Városgazda UA - FTC-Telekom II.  2019/02/02  0-15
          VUK Kistarcsa - Balaton VK  2019/02/02  11-11
          BVSC-Zugló II - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/02/02  7-7
          Soproni VSE - Aquaworm Göd 2006  2019/02/02  7-14
          BVSC-Zugló - UVSE  2019/02/23  9-4
          KSI SE A - FTC-Telekom  2019/02/23  6-7
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2019/02/23  7-11
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - HUVK SE  2019/02/23  10-10
          UVSE - HUVK SE  2019/03/02  10-8
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2019/03/02  16-1
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/04/06  16-10
          POLO SC BVLSZ2006 - Fehérvár VSE  2019/04/06  3-9
          YBL WPC I. - BHSE  2019/04/06  18-6
          FTC-Telekom II. - KÓPÉ ÚVSE  2019/04/06  2-9
          KÓPÉ ÚVSE - Balaton VK  2019/04/16  7-12
          KSI SE A - BVSC-Zugló  2019/04/17  6-13
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - KSI SE II.  2019/05/05  10-4
          VUK Kistarcsa - Százhalombatta  2019/05/05  14-16
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/05/11  10-6
          KSI SE A - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2019/05/11  12-6
          UVSE - PSN Zrt.  2019/05/11  12-6
          Kaposvári VK - HUVK SE  2019/05/11  8-10
          PSN Zrt. - BVSC-Zugló  2019/05/25  11-15
          FTC-Telekom - Kaposvári VK  2019/05/25  10-9
          HUVK SE - KSI SE A  2019/05/25  9-13
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI II. - KSI SE II.  2018/10/20  1-16
          Oázis SC - Oxigén  2018/10/20  15-0
          VUK Kistarcsa - UVSE II.  2018/10/20  17-2
          KÓPÉ ÚVSE - CVSE  2018/11/03  1-6
          Vízilovak - ASI-MSA  2018/11/03  4-19
          KSI SE II. - UVSE II.  2018/12/01  14-2
          Oázis SC - VUK Kistarcsa  2018/12/01  5-7
          KESI II. - Oxigén  2018/12/01  6-16
          FTC-Telekom - KSI SE I.  2018/12/01  4-14
          YBL WPC - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/01  5-8
          BHSE-ÉRD - KESI  2018/12/01  9-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2018/12/08  9-6
          KESI - KSI SE I.  2019/01/19  3-18
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2019/01/19  8-5
          VÁCI VSE - KSI SE II.  2019/03/23  4-4
          HUVK SE - VUK Kistarcsa  2019/03/23  8-6
          KESI II. - Oxigén  2019/04/13  10-7
          ASI-MSA - Oázis SC  2019/04/13  3-10
          Vízilovak - UVSE II.  2019/04/13  9-11
          FTC-Telekom - VUK Kistarcsa  2019/04/23  9-5
          FTC-Telekom - VÁCI VSE  2019/04/23  14-4
          KÓPÉ ÚVSE - KSI SE I.  2019/06/01  1-16
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2019/06/01  4-8
          CVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/06/01  6-12
       Budapesti Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2019/06/02  
          SE VK - Ceglédi VSE  2019/06/02  
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2019/06/02  
          KSI SE - HUVK SE  2019/06/02  
          Oázis Nonprofit Kft - KESI  2019/06/02  
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS - UVSE Hunguest Hotels  2018/12/08  6-16
          YBL WPC - Szegedi VPS  2018/12/09  9-8
          UVSE Hunguest Hotels - YBL WPC  2018/12/09  19-3
          AVUS - TVSE  2018/12/20  13-8
          Vasas SC - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/01/19  10-6
       2019. évi Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2019/01/13  17-10
          Vidám Vízilovak - HETE  2019/01/13  18-10
          Sportliget S.E. - Vidám Vízilovak  2019/01/20  13-10
          ASI DSE - UVSE Hunguest Hotels  2019/01/20  19-8
          FVSE - ASI DSE  2019/02/10  12-13
          HETE - Sportliget S.E.  2019/02/10  4-18
          UVSE Hunguest Hotels - Soproni VSE  2019/02/17  12-13
          BVSC-Zugló - HETE  2019/02/17  7-8
          FVSE - KPSE-KEAC  2019/02/17  9-4
          ASI DSE - Vidám Vízilovak  2019/02/17  14-13
          Oázis SC - Sportliget S.E.  2019/02/17  6-7
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - DFVE-TOPO  2018/10/06  18-7
          BUSC - Velence Plus I.  2018/10/06  5-5
          VÁCI VSE - Balaton VK  2018/10/06  8-12
          DFVE-TOPO - BUSC  2018/10/06  13-2
          Velence Plus I. - VÁCI VSE  2018/10/06  3-18
          DFVE-TOPO - Mohács 2  2019/04/27  6-9
          BHSE-Dorog - Sportliget  2019/04/27  0-19
          PSN Zrt. - DFVE-TOPO  2019/04/27  15-11
          Mohács 2 - BHSE-Dorog  2019/04/27  6-3
          Sportliget - PSN Zrt.  2019/04/27  7-9
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - BFSE  2019/05/26  16-1
          POLO SC DVL2006 - Mohács 3  2019/05/26  22-7
          DFVE-TOPO - POLO SC DVL2006  2019/05/26  7-10
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - POLO SC DVL2007  2018/10/07  6-6
          Kanizsa VSE - BUSC  2018/10/07  15-0
          Balaton VK - Fehérvár VSE  2018/10/07  13-3
          POLO SC DVL2007 - Kanizsa VSE  2018/10/07  2-8
          BUSC - Balaton VK  2018/10/07  0-15
          Új-Hullám SE Dorog - BUSC  2019/02/24  
          Sportliget - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/02/24  3-11
          BUSC - Erzsébeti SMTK  2019/02/24  12-16
          DFVE-TOPO II (fiú) - Új-Hullám SE Dorog  2019/02/24  5-0
          Erzsébeti SMTK - Sportliget  2019/02/24  18-6
          Soproni VSE - DFVE-TOPO I (leány)  2019/05/12  11-3
          Fehérvár VSE - Kanizsa VSE  2019/05/12  7-0
          DFVE-TOPO I (leány) - POLO SC DVL2007  2019/05/12  2-13
          Kanizsa VSE - Soproni VSE  2019/05/12  7-8
          POLO SC DVL2007 - Fehérvár VSE  2019/05/12  3-5
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - DUE-Maarsk Graphic  2018/10/13  4-27
          Szeged SZTE - DUE-Maarsk Graphic  2018/11/02  6-18
          BHSE - RB - Tatabánya  2018/11/03  5-9
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/28  3-17
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - SZNVEIF  2018/10/21  17-16
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/11  34-6
          UVSE Hunguest Hotels - SZNVEIF  2018/11/25  28-2
          FTC-Telekom - GYŐRI VSE  2018/12/02  17-14
          UVSE Hunguest Hotels - YORDO SZENTES  2018/12/09  12-5
          RB - Tatabánya - SZNVEIF  2019/01/27  12-4
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-11
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - SZNVES  2018/10/21  15-9
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/11  19-5
          UVSE Hunguest Hotels - SZNVES  2018/11/25  28-9
          FTC-Telekom - GYŐRI VSE  2018/12/02  7-9
          UVSE Hunguest Hotels - YORDO SZENTES  2018/12/09  12-7
          RB - Tatabánya - SZNVES  2019/01/27  18-4
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  10-8
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - SZNVEGY  2018/10/21  7-19
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/11  14-1
          UVSE Hunguest Hotels - SZNVEGY  2018/11/25  18-11
          FTC-Telekom - GYŐRI VSE  2018/12/02  14-6
          UVSE Hunguest Hotels - YORDO SZENTES  2018/12/09  14-6
          RB - Tatabánya - SZNVEGY  2019/01/27  13-11
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-8
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - UVSE  2018/10/16  8-6
          Yordo Szentes - KSI-Százhalombatta  2019/04/27  4-16
          Oxigén - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/27  3-11
          UVSE - BVSC-Zugló  2019/04/27  1-11
  BENU Fiú Ifjúsági
     Ellenőr 18
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/03  6-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/20  21-3
          VasasPlaket - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/07  6-12
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/07  3-22
          AVUS - PVSK-Mecsek Füszért  2018/11/10  10-7
          Tatabánya - Kaposvári VK  2018/11/28  7-4
          AVUS - FTC-Telekom  2019/01/26  6-17
          BHSE - PVSK-Mecsek Füszért  2019/02/02  10-9
          UVSE Hunguest Hotels - Tatabánya  2019/02/09  8-7
          Kaposvári VK - UVSE Hunguest Hotels  2019/02/16  8-7
          ZF-Eger - FTC-Telekom  2019/02/21  5-9
          PannErgy-MVLC-Miskol - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/23  9-12
          PVSK-Mecsek Füszért - Tatabánya  2019/03/16  11-11
          KSI - Tatabánya  2019/03/23  10-8
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/10  7-8
          FTC-Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/04/20  10-7
          PannErgy-MVLC-Miskol - DVSE  2019/05/01  14-7
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/05/04  5-7
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2019/05/10  10-7
          VasasPlaket - KSI  2019/05/11  8-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2019/05/18  10-15
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár VSE  2018/09/22  12-8
          EKE SC - HVSC  2018/09/29  14-8
          BHSE - KVSE  2018/12/06  7-13
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2019/02/02  19-3
          Vasas SC - MAFC 113  2019/02/09  12-4
          ASI DSE - YBL WPC  2019/03/23  11-9
          BHSE - Kaposvári VK  2019/03/30  11-7
          Vasas SC - DVSE  2019/03/30  14-7
          BVSC-Zugló - ASI DSE  2019/04/06  15-9
          Vasas SC - KVSE  2019/04/06  5-5
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - ZF-Eger  2018/11/17  15-8
          FTC Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/12/16  10-4
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/16  2-7
          FTC-Telekom - AVUS  2018/09/23  17-8
          Oázis SC - UVSE Hunguest H. II.  2018/09/30  14-11
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/10/10  5-16
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/14  4-24
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  10-11
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2018/12/02  11-4
          UVSE Hunguest H. I. - Market-Vasas  2018/12/16  19-6
          YBL WPC - Oázis SC  2019/01/20  10-16
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  17-7
          KESI - Ceglédi VSE  2019/02/03  9-10
          Market-Vasas - PSN Zrt.  2019/03/24  14-4
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  12-5
          UVSE Hunguest H. I. - KSI SE  2019/04/14  17-18
          UVSE Hunguest H. II. - Békéscsaba  2019/04/14  21-3
          UVSE Hunguest H. I. - BVSC-Zugló  2019/04/28  12-8
          KSI SE - Tiszavirág-SZVPS  2019/05/05  30-1
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/12  8-14
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/16  8-10
          FTC-Telekom - AVUS  2018/09/23  15-9
          Oázis SC - UVSE Hunguest H. II.  2018/09/30  6-8
          Aquaworm Serdülő - Százhalombatta  2018/09/30  4-18
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/10/10  6-17
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/14  7-13
          Aquaworm Serdülő - KVSE  2018/11/11  5-18
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  12-7
          BFSE - AQUA SE  2018/11/18  2-16
          Aquaworm Serdülő - BFSE  2018/11/25  5-8
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2018/12/02  15-12
          UVSE Hunguest H. I. - Market-Vasas  2018/12/16  13-8
          YBL WPC - Oázis SC  2019/01/20  12-8
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-10
          KESI - Ceglédi VSE  2019/02/03  14-16
          Market-Vasas - PSN Zrt.  2019/03/24  14-13
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  4-8
          UVSE Hunguest H. I. - KSI SE  2019/04/14  6-10
          UVSE Hunguest H. II. - Békéscsaba  2019/04/14  8-4
          UVSE Hunguest H. I. - BVSC-Zugló  2019/04/28  23-24
          UVSE Hunguest H. II. - HVSC  2019/04/28  19-2
          KSI SE - Rossmann-SZVPS  2019/05/05  15-5
          Aquaworm Serdülő - KVSE  2019/05/05  2-11
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/12  10-8
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/16  11-4
          FTC-Telekom - AVUS  2018/09/23  15-3
          Aquaworm Gyerek - Százhalombatta  2018/09/30  2-23
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/10/10  10-13
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/14  7-11
          Aquaworm Gyerek - KVSE  2018/11/11  5-15
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  15-11
          BFSE - AQUA SE  2018/11/18  2-16
          Aquaworm Gyerek - BFSE  2018/11/25  2-12
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2018/12/02  16-2
          UVSE Hunguest H. I. - Market-Vasas  2018/12/16  21-7
          YBL WPC - Oázis SC  2019/01/20  15-13
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-11
          KESI - Ceglédi VSE  2019/02/03  17-4
          Market-Vasas - PSN Zrt.  2019/03/24  6-9
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  15-2
          UVSE Hunguest H. I. - KSI SE  2019/04/14  10-12
          UVSE Hunguest H. II. - Békéscsaba  2019/04/14  8-7
          UVSE Hunguest H. I. - BVSC-Zugló  2019/04/28  12-8
          UVSE Hunguest H. II. - HVSC  2019/04/28  15-9
          KSI SE - Mercedes-SZVPS  2019/05/05  15-8
          Aquaworm Gyerek - KVSE  2019/05/05  2-18
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/12  7-10
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - BVSC-Zugló  2018/10/11  7-10
          BVSC-Zugló - Sportliget  2018/10/14  10-15
          RETR-O-SC - Octopus SE  2018/10/14  10-13
          MESE - Oázis SC Felnőtt  2018/11/04  3-13
          UVSE - YBL WPC  2018/11/11  11-11
          RETR-O-SC - Sunday Boys  2018/11/14  15-11
          UVSE - Sunday Boys  2018/11/25  16-5
          Octopus SE - Oázis Nonprofit Kft  2018/12/02  24-6
          Ozorai-Faterpolo VSE - Octopus SE  2018/12/09  7-22
          YBL WPC - SE VK  2018/12/16  7-6
          Octopus SE - OSC Kft  2019/01/24  14-8
          Sportliget - MAFC A-team  2019/01/25  10-5
          UVSE - Oázis SC Felnőtt  2019/02/20  9-11
          BVSC-Zugló - Sunday Boys  2019/02/26  14-9
          BVSC-Zugló - 1427 VSE  2019/03/12  10-8
          Oázis SC Felnőtt - SE VK  2019/03/17  11-9
          MESE - HETE  2019/03/24  8-5
          MAFC A-team - Oázis SC Felnőtt  2019/03/24  6-13
          Jog-Ászok VSK - MESE  2019/03/27  9-14
          Oázis Nonprofit Kft - ELTE-BEAC  2019/03/31  5-16
          Oázis SC Felnőtt - Octopus SE  2019/03/31  10-13
          Ozorai-Faterpolo VSE - MESE  2019/04/12  10-11
          Oázis Nonprofit Kft - 1427 VSE  2019/04/14  5-7
          Oázis SC Felnőtt - YBL WPC  2019/04/14  11-8
          UVSE - SE VK  2019/04/28  5-10
          KPSE-KEAC - 1427 VSE  2019/04/28  12-1
          KPSE-KEAC - Oázis Nonprofit Kft  2019/05/02  10-3
          Oázis SC Felnőtt - Vízilovak  2019/05/05  10-12
          Octopus SE - Oázis SC Felnőtt  2019/05/17  13-10
          Oázis SC Felnőtt - Sportliget  2019/05/24  8-10
          Jog-Ászok VSK - 1427 VSE  2019/05/26  14-8
          KPSE-KEAC - BVSC-Zugló  2019/05/26  10-6
          Oázis Nonprofit Kft - Sunday Boys  2019/05/31  7-10
          HETE - Ozorai-Faterpolo VSE  2019/06/07  13-6
          Octopus SE - MAFC A-team  2019/06/09  15-11
          Octopus SE - Oázis SC Felnőtt  2019/06/14  6-12
          Sportliget - Octopus SE  2019/06/15  8-7
          Vízilovak - Oázis SC Felnőtt  2019/06/15  10-9
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Market-Vasas II. - Vízilovak  2018/12/15  9-14
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - BVSC-Zugló  2018/12/15  3-18
          Vízilovak - BHSE  2019/03/20  13-5
          Oázis SC Serdülő - Market-Vasas I.  2019/06/01  13-5
          Market-Vasas II. - YBL WPC  2019/06/01  14-12
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - POLO SC BVLSZ2002  2019/06/01  9-8
          Vízilovak - HUVK SE  2019/06/08  6-11
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2019/06/08  10-9
          BVSC-Zugló - BHSE  2019/06/08  13-5
       Szívós István Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - FTC-Telekom  2018/11/24  14-7
          BVSC-Zugló - KSI SI I.  2018/11/24  7-8
          Ksi SE II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/11/24  1-24
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - Oázis SC  2018/11/24  26-2
          HUVK SE - Vízilovak  2018/11/24  9-1
          KSI SI I. - KESI  2018/12/08  18-8
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/12/08  12-8
          Vízilovak - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/12/08  1-13
          Oázis SC - Ksi SE II.  2018/12/08  1-14
          FTC-Telekom - HUVK SE  2018/12/19  8-10
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - FTC-Telekom  2019/01/12  5-0
          KESI - UVSE  2019/01/12  8-11
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - Oázis SC  2019/01/12  32-1
          HUVK SE - KSI SI I.  2019/01/12  2-10
          Ksi SE II. - Vízilovak  2019/01/12  3-9
          UVSE - FTC-Telekom  2019/03/16  23-7
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - Ksi SE II.  2019/03/16  11-2
          HUVK SE - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/03/16  6-7
          KESI - Oázis SC  2019/03/16  23-4
          FTC-Telekom - HUVK SE  2019/04/20  10-10
          UVSE - BVSC-Zugló  2019/04/20  20-8
          Oázis SC - KSI SI I.  2019/06/15  0-5
          KSI SI I. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/06/15  16-8
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - KSI SE  2018/11/17  17-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/17  9-8
          HUVK SE - Aquaworm Göd 2005  2018/11/17  13-0
          FTC-Telekom - KSI SE  2018/12/13  9-11
          ASI-Vasas II. - POLO SC BVLSZ2005  2018/12/15  2-11
          UVSE II. - Oxigén  2018/12/15  17-5
          YBL WPC - FTC-Telekom II.  2019/02/16  7-2
          HUVK SE - POLO SC BVLSZ2005  2019/02/16  20-8
          CVSE - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/02/16  14-7
          KSI SE - BVSC-Zugló  2019/03/14  9-13
          ASI-Vasas II. - Oxigén  2019/03/30  8-3
          UVSE II. - II. kerületi Sport  2019/03/30  18-7
          KPSE - Aquaworm Göd 2005  2019/03/30  5-13
          HUVK SE - YBL WPC  2019/05/04  9-4
          CVSE - POLO SC BVLSZ2005  2019/05/04  11-10
          FTC-Telekom II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/05/04  9-6
          BVSC-Zugló - ASI-Vasas I.  2019/05/16  10-9
          KPSE - UVSE II.  2019/05/18  0-5
          BHSE - ASI-Vasas II.  2019/05/18  18-6
          Aquaworm Göd 2005 - Oxigén  2019/05/18  12-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE II. - Százhalombatta  2018/10/13  10-13
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/10/13  5-7
          AVUS - ASI-Vasas  2018/10/13  14-9
          POLO SC BVLSZ2006 - GYŐRI VSE  2018/10/13  7-9
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/11/24  3-14
          Városgazda UA - FTC-Telekom II.  2019/02/02  0-15
          VUK Kistarcsa - Balaton VK  2019/02/02  11-11
          BVSC-Zugló II - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/02/02  7-7
          Soproni VSE - Aquaworm Göd 2006  2019/02/02  7-14
          BVSC-Zugló - UVSE  2019/02/23  9-4
          KSI SE A - FTC-Telekom  2019/02/23  6-7
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2019/02/23  7-11
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - HUVK SE  2019/02/23  10-10
          UVSE - HUVK SE  2019/03/02  10-8
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2019/03/02  16-1
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/04/06  16-10
          POLO SC BVLSZ2006 - Fehérvár VSE  2019/04/06  3-9
          YBL WPC I. - BHSE  2019/04/06  18-6
          FTC-Telekom II. - KÓPÉ ÚVSE  2019/04/06  2-9
          KÓPÉ ÚVSE - Balaton VK  2019/04/16  7-12
          KSI SE A - BVSC-Zugló  2019/04/17  6-13
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - KSI SE II.  2019/05/05  10-4
          VUK Kistarcsa - Százhalombatta  2019/05/05  14-16
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/05/11  10-6
          KSI SE A - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2019/05/11  12-6
          UVSE - PSN Zrt.  2019/05/11  12-6
          Kaposvári VK - HUVK SE  2019/05/11  8-10
          PSN Zrt. - BVSC-Zugló  2019/05/25  11-15
          FTC-Telekom - Kaposvári VK  2019/05/25  10-9
          HUVK SE - KSI SE A  2019/05/25  9-13
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI II. - KSI SE II.  2018/10/20  1-16
          Oázis SC - Oxigén  2018/10/20  15-0
          VUK Kistarcsa - UVSE II.  2018/10/20  17-2
          KÓPÉ ÚVSE - CVSE  2018/11/03  1-6
          Vízilovak - ASI-MSA  2018/11/03  4-19
          KSI SE II. - UVSE II.  2018/12/01  14-2
          Oázis SC - VUK Kistarcsa  2018/12/01  5-7
          KESI II. - Oxigén  2018/12/01  6-16
          FTC-Telekom - KSI SE I.  2018/12/01  4-14
          YBL WPC - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/01  5-8
          BHSE-ÉRD - KESI  2018/12/01  9-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2018/12/08  9-6
          KESI - KSI SE I.  2019/01/19  3-18
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2019/01/19  8-5
          VÁCI VSE - KSI SE II.  2019/03/23  4-4
          HUVK SE - VUK Kistarcsa  2019/03/23  8-6
          KESI II. - Oxigén  2019/04/13  10-7
          ASI-MSA - Oázis SC  2019/04/13  3-10
          Vízilovak - UVSE II.  2019/04/13  9-11
          FTC-Telekom - VUK Kistarcsa  2019/04/23  9-5
          FTC-Telekom - VÁCI VSE  2019/04/23  14-4
          KÓPÉ ÚVSE - KSI SE I.  2019/06/01  1-16
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2019/06/01  4-8
          CVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/06/01  6-12
       Budapesti Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2019/06/02  
          SE VK - Ceglédi VSE  2019/06/02  
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2019/06/02  
          KSI SE - HUVK SE  2019/06/02  
          Oázis Nonprofit Kft - KESI  2019/06/02  
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS - UVSE Hunguest Hotels  2018/12/08  6-16
          YBL WPC - Szegedi VPS  2018/12/09  9-8
          UVSE Hunguest Hotels - YBL WPC  2018/12/09  19-3
          AVUS - TVSE  2018/12/20  13-8
          Vasas SC - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/01/19  10-6
       2019. évi Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2019/01/13  17-10
          Vidám Vízilovak - HETE  2019/01/13  18-10
          Sportliget S.E. - Vidám Vízilovak  2019/01/20  13-10
          ASI DSE - UVSE Hunguest Hotels  2019/01/20  19-8
          FVSE - ASI DSE  2019/02/10  12-13
          HETE - Sportliget S.E.  2019/02/10  4-18
          UVSE Hunguest Hotels - Soproni VSE  2019/02/17  12-13
          BVSC-Zugló - HETE  2019/02/17  7-8
          FVSE - KPSE-KEAC  2019/02/17  9-4
          ASI DSE - Vidám Vízilovak  2019/02/17  14-13
          Oázis SC - Sportliget S.E.  2019/02/17  6-7
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - DFVE-TOPO  2018/10/06  18-7
          BUSC - Velence Plus I.  2018/10/06  5-5
          VÁCI VSE - Balaton VK  2018/10/06  8-12
          DFVE-TOPO - BUSC  2018/10/06  13-2
          Velence Plus I. - VÁCI VSE  2018/10/06  3-18
          DFVE-TOPO - Mohács 2  2019/04/27  6-9
          BHSE-Dorog - Sportliget  2019/04/27  0-19
          PSN Zrt. - DFVE-TOPO  2019/04/27  15-11
          Mohács 2 - BHSE-Dorog  2019/04/27  6-3
          Sportliget - PSN Zrt.  2019/04/27  7-9
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - BFSE  2019/05/26  16-1
          POLO SC DVL2006 - Mohács 3  2019/05/26  22-7
          DFVE-TOPO - POLO SC DVL2006  2019/05/26  7-10
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - POLO SC DVL2007  2018/10/07  6-6
          Kanizsa VSE - BUSC  2018/10/07  15-0
          Balaton VK - Fehérvár VSE  2018/10/07  13-3
          POLO SC DVL2007 - Kanizsa VSE  2018/10/07  2-8
          BUSC - Balaton VK  2018/10/07  0-15
          Új-Hullám SE Dorog - BUSC  2019/02/24  
          Sportliget - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/02/24  3-11
          BUSC - Erzsébeti SMTK  2019/02/24  12-16
          DFVE-TOPO II (fiú) - Új-Hullám SE Dorog  2019/02/24  5-0
          Erzsébeti SMTK - Sportliget  2019/02/24  18-6
          Soproni VSE - DFVE-TOPO I (leány)  2019/05/12  11-3
          Fehérvár VSE - Kanizsa VSE  2019/05/12  7-0
          DFVE-TOPO I (leány) - POLO SC DVL2007  2019/05/12  2-13
          Kanizsa VSE - Soproni VSE  2019/05/12  7-8
          POLO SC DVL2007 - Fehérvár VSE  2019/05/12  3-5
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - DUE-Maarsk Graphic  2018/10/13  4-27
          Szeged SZTE - DUE-Maarsk Graphic  2018/11/02  6-18
          BHSE - RB - Tatabánya  2018/11/03  5-9
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/28  3-17
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - SZNVEIF  2018/10/21  17-16
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/11  34-6
          UVSE Hunguest Hotels - SZNVEIF  2018/11/25  28-2
          FTC-Telekom - GYŐRI VSE  2018/12/02  17-14
          UVSE Hunguest Hotels - YORDO SZENTES  2018/12/09  12-5
          RB - Tatabánya - SZNVEIF  2019/01/27  12-4
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-11
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - SZNVES  2018/10/21  15-9
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/11  19-5
          UVSE Hunguest Hotels - SZNVES  2018/11/25  28-9
          FTC-Telekom - GYŐRI VSE  2018/12/02  7-9
          UVSE Hunguest Hotels - YORDO SZENTES  2018/12/09  12-7
          RB - Tatabánya - SZNVES  2019/01/27  18-4
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  10-8
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - SZNVEGY  2018/10/21  7-19
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/11  14-1
          UVSE Hunguest Hotels - SZNVEGY  2018/11/25  18-11
          FTC-Telekom - GYŐRI VSE  2018/12/02  14-6
          UVSE Hunguest Hotels - YORDO SZENTES  2018/12/09  14-6
          RB - Tatabánya - SZNVEGY  2019/01/27  13-11
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-8
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - UVSE  2018/10/16  8-6
          Yordo Szentes - KSI-Százhalombatta  2019/04/27  4-16
          Oxigén - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/27  3-11
          UVSE - BVSC-Zugló  2019/04/27  1-11
  BENU Fiú Serdülő
     Ellenőr 24
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/03  6-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/20  21-3
          VasasPlaket - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/07  6-12
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/07  3-22
          AVUS - PVSK-Mecsek Füszért  2018/11/10  10-7
          Tatabánya - Kaposvári VK  2018/11/28  7-4
          AVUS - FTC-Telekom  2019/01/26  6-17
          BHSE - PVSK-Mecsek Füszért  2019/02/02  10-9
          UVSE Hunguest Hotels - Tatabánya  2019/02/09  8-7
          Kaposvári VK - UVSE Hunguest Hotels  2019/02/16  8-7
          ZF-Eger - FTC-Telekom  2019/02/21  5-9
          PannErgy-MVLC-Miskol - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/23  9-12
          PVSK-Mecsek Füszért - Tatabánya  2019/03/16  11-11
          KSI - Tatabánya  2019/03/23  10-8
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/10  7-8
          FTC-Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/04/20  10-7
          PannErgy-MVLC-Miskol - DVSE  2019/05/01  14-7
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/05/04  5-7
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2019/05/10  10-7
          VasasPlaket - KSI  2019/05/11  8-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2019/05/18  10-15
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár VSE  2018/09/22  12-8
          EKE SC - HVSC  2018/09/29  14-8
          BHSE - KVSE  2018/12/06  7-13
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2019/02/02  19-3
          Vasas SC - MAFC 113  2019/02/09  12-4
          ASI DSE - YBL WPC  2019/03/23  11-9
          BHSE - Kaposvári VK  2019/03/30  11-7
          Vasas SC - DVSE  2019/03/30  14-7
          BVSC-Zugló - ASI DSE  2019/04/06  15-9
          Vasas SC - KVSE  2019/04/06  5-5
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - ZF-Eger  2018/11/17  15-8
          FTC Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/12/16  10-4
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/16  2-7
          FTC-Telekom - AVUS  2018/09/23  17-8
          Oázis SC - UVSE Hunguest H. II.  2018/09/30  14-11
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/10/10  5-16
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/14  4-24
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  10-11
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2018/12/02  11-4
          UVSE Hunguest H. I. - Market-Vasas  2018/12/16  19-6
          YBL WPC - Oázis SC  2019/01/20  10-16
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  17-7
          KESI - Ceglédi VSE  2019/02/03  9-10
          Market-Vasas - PSN Zrt.  2019/03/24  14-4
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  12-5
          UVSE Hunguest H. I. - KSI SE  2019/04/14  17-18
          UVSE Hunguest H. II. - Békéscsaba  2019/04/14  21-3
          UVSE Hunguest H. I. - BVSC-Zugló  2019/04/28  12-8
          KSI SE - Tiszavirág-SZVPS  2019/05/05  30-1
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/12  8-14
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/16  8-10
          FTC-Telekom - AVUS  2018/09/23  15-9
          Oázis SC - UVSE Hunguest H. II.  2018/09/30  6-8
          Aquaworm Serdülő - Százhalombatta  2018/09/30  4-18
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/10/10  6-17
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/14  7-13
          Aquaworm Serdülő - KVSE  2018/11/11  5-18
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  12-7
          BFSE - AQUA SE  2018/11/18  2-16
          Aquaworm Serdülő - BFSE  2018/11/25  5-8
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2018/12/02  15-12
          UVSE Hunguest H. I. - Market-Vasas  2018/12/16  13-8
          YBL WPC - Oázis SC  2019/01/20  12-8
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-10
          KESI - Ceglédi VSE  2019/02/03  14-16
          Market-Vasas - PSN Zrt.  2019/03/24  14-13
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  4-8
          UVSE Hunguest H. I. - KSI SE  2019/04/14  6-10
          UVSE Hunguest H. II. - Békéscsaba  2019/04/14  8-4
          UVSE Hunguest H. I. - BVSC-Zugló  2019/04/28  23-24
          UVSE Hunguest H. II. - HVSC  2019/04/28  19-2
          KSI SE - Rossmann-SZVPS  2019/05/05  15-5
          Aquaworm Serdülő - KVSE  2019/05/05  2-11
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/12  10-8
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/16  11-4
          FTC-Telekom - AVUS  2018/09/23  15-3
          Aquaworm Gyerek - Százhalombatta  2018/09/30  2-23
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/10/10  10-13
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/14  7-11
          Aquaworm Gyerek - KVSE  2018/11/11  5-15
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  15-11
          BFSE - AQUA SE  2018/11/18  2-16
          Aquaworm Gyerek - BFSE  2018/11/25  2-12
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2018/12/02  16-2
          UVSE Hunguest H. I. - Market-Vasas  2018/12/16  21-7
          YBL WPC - Oázis SC  2019/01/20  15-13
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-11
          KESI - Ceglédi VSE  2019/02/03  17-4
          Market-Vasas - PSN Zrt.  2019/03/24  6-9
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  15-2
          UVSE Hunguest H. I. - KSI SE  2019/04/14  10-12
          UVSE Hunguest H. II. - Békéscsaba  2019/04/14  8-7
          UVSE Hunguest H. I. - BVSC-Zugló  2019/04/28  12-8
          UVSE Hunguest H. II. - HVSC  2019/04/28  15-9
          KSI SE - Mercedes-SZVPS  2019/05/05  15-8
          Aquaworm Gyerek - KVSE  2019/05/05  2-18
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/12  7-10
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - BVSC-Zugló  2018/10/11  7-10
          BVSC-Zugló - Sportliget  2018/10/14  10-15
          RETR-O-SC - Octopus SE  2018/10/14  10-13
          MESE - Oázis SC Felnőtt  2018/11/04  3-13
          UVSE - YBL WPC  2018/11/11  11-11
          RETR-O-SC - Sunday Boys  2018/11/14  15-11
          UVSE - Sunday Boys  2018/11/25  16-5
          Octopus SE - Oázis Nonprofit Kft  2018/12/02  24-6
          Ozorai-Faterpolo VSE - Octopus SE  2018/12/09  7-22
          YBL WPC - SE VK  2018/12/16  7-6
          Octopus SE - OSC Kft  2019/01/24  14-8
          Sportliget - MAFC A-team  2019/01/25  10-5
          UVSE - Oázis SC Felnőtt  2019/02/20  9-11
          BVSC-Zugló - Sunday Boys  2019/02/26  14-9
          BVSC-Zugló - 1427 VSE  2019/03/12  10-8
          Oázis SC Felnőtt - SE VK  2019/03/17  11-9
          MESE - HETE  2019/03/24  8-5
          MAFC A-team - Oázis SC Felnőtt  2019/03/24  6-13
          Jog-Ászok VSK - MESE  2019/03/27  9-14
          Oázis Nonprofit Kft - ELTE-BEAC  2019/03/31  5-16
          Oázis SC Felnőtt - Octopus SE  2019/03/31  10-13
          Ozorai-Faterpolo VSE - MESE  2019/04/12  10-11
          Oázis Nonprofit Kft - 1427 VSE  2019/04/14  5-7
          Oázis SC Felnőtt - YBL WPC  2019/04/14  11-8
          UVSE - SE VK  2019/04/28  5-10
          KPSE-KEAC - 1427 VSE  2019/04/28  12-1
          KPSE-KEAC - Oázis Nonprofit Kft  2019/05/02  10-3
          Oázis SC Felnőtt - Vízilovak  2019/05/05  10-12
          Octopus SE - Oázis SC Felnőtt  2019/05/17  13-10
          Oázis SC Felnőtt - Sportliget  2019/05/24  8-10
          Jog-Ászok VSK - 1427 VSE  2019/05/26  14-8
          KPSE-KEAC - BVSC-Zugló  2019/05/26  10-6
          Oázis Nonprofit Kft - Sunday Boys  2019/05/31  7-10
          HETE - Ozorai-Faterpolo VSE  2019/06/07  13-6
          Octopus SE - MAFC A-team  2019/06/09  15-11
          Octopus SE - Oázis SC Felnőtt  2019/06/14  6-12
          Sportliget - Octopus SE  2019/06/15  8-7
          Vízilovak - Oázis SC Felnőtt  2019/06/15  10-9
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Market-Vasas II. - Vízilovak  2018/12/15  9-14
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - BVSC-Zugló  2018/12/15  3-18
          Vízilovak - BHSE  2019/03/20  13-5
          Oázis SC Serdülő - Market-Vasas I.  2019/06/01  13-5
          Market-Vasas II. - YBL WPC  2019/06/01  14-12
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - POLO SC BVLSZ2002  2019/06/01  9-8
          Vízilovak - HUVK SE  2019/06/08  6-11
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2019/06/08  10-9
          BVSC-Zugló - BHSE  2019/06/08  13-5
       Szívós István Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - FTC-Telekom  2018/11/24  14-7
          BVSC-Zugló - KSI SI I.  2018/11/24  7-8
          Ksi SE II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/11/24  1-24
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - Oázis SC  2018/11/24  26-2
          HUVK SE - Vízilovak  2018/11/24  9-1
          KSI SI I. - KESI  2018/12/08  18-8
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/12/08  12-8
          Vízilovak - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/12/08  1-13
          Oázis SC - Ksi SE II.  2018/12/08  1-14
          FTC-Telekom - HUVK SE  2018/12/19  8-10
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - FTC-Telekom  2019/01/12  5-0
          KESI - UVSE  2019/01/12  8-11
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - Oázis SC  2019/01/12  32-1
          HUVK SE - KSI SI I.  2019/01/12  2-10
          Ksi SE II. - Vízilovak  2019/01/12  3-9
          UVSE - FTC-Telekom  2019/03/16  23-7
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - Ksi SE II.  2019/03/16  11-2
          HUVK SE - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/03/16  6-7
          KESI - Oázis SC  2019/03/16  23-4
          FTC-Telekom - HUVK SE  2019/04/20  10-10
          UVSE - BVSC-Zugló  2019/04/20  20-8
          Oázis SC - KSI SI I.  2019/06/15  0-5
          KSI SI I. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/06/15  16-8
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - KSI SE  2018/11/17  17-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/17  9-8
          HUVK SE - Aquaworm Göd 2005  2018/11/17  13-0
          FTC-Telekom - KSI SE  2018/12/13  9-11
          ASI-Vasas II. - POLO SC BVLSZ2005  2018/12/15  2-11
          UVSE II. - Oxigén  2018/12/15  17-5
          YBL WPC - FTC-Telekom II.  2019/02/16  7-2
          HUVK SE - POLO SC BVLSZ2005  2019/02/16  20-8
          CVSE - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/02/16  14-7
          KSI SE - BVSC-Zugló  2019/03/14  9-13
          ASI-Vasas II. - Oxigén  2019/03/30  8-3
          UVSE II. - II. kerületi Sport  2019/03/30  18-7
          KPSE - Aquaworm Göd 2005  2019/03/30  5-13
          HUVK SE - YBL WPC  2019/05/04  9-4
          CVSE - POLO SC BVLSZ2005  2019/05/04  11-10
          FTC-Telekom II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/05/04  9-6
          BVSC-Zugló - ASI-Vasas I.  2019/05/16  10-9
          KPSE - UVSE II.  2019/05/18  0-5
          BHSE - ASI-Vasas II.  2019/05/18  18-6
          Aquaworm Göd 2005 - Oxigén  2019/05/18  12-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE II. - Százhalombatta  2018/10/13  10-13
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/10/13  5-7
          AVUS - ASI-Vasas  2018/10/13  14-9
          POLO SC BVLSZ2006 - GYŐRI VSE  2018/10/13  7-9
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/11/24  3-14
          Városgazda UA - FTC-Telekom II.  2019/02/02  0-15
          VUK Kistarcsa - Balaton VK  2019/02/02  11-11
          BVSC-Zugló II - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/02/02  7-7
          Soproni VSE - Aquaworm Göd 2006  2019/02/02  7-14
          BVSC-Zugló - UVSE  2019/02/23  9-4
          KSI SE A - FTC-Telekom  2019/02/23  6-7
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2019/02/23  7-11
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - HUVK SE  2019/02/23  10-10
          UVSE - HUVK SE  2019/03/02  10-8
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2019/03/02  16-1
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/04/06  16-10
          POLO SC BVLSZ2006 - Fehérvár VSE  2019/04/06  3-9
          YBL WPC I. - BHSE  2019/04/06  18-6
          FTC-Telekom II. - KÓPÉ ÚVSE  2019/04/06  2-9
          KÓPÉ ÚVSE - Balaton VK  2019/04/16  7-12
          KSI SE A - BVSC-Zugló  2019/04/17  6-13
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - KSI SE II.  2019/05/05  10-4
          VUK Kistarcsa - Százhalombatta  2019/05/05  14-16
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/05/11  10-6
          KSI SE A - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2019/05/11  12-6
          UVSE - PSN Zrt.  2019/05/11  12-6
          Kaposvári VK - HUVK SE  2019/05/11  8-10
          PSN Zrt. - BVSC-Zugló  2019/05/25  11-15
          FTC-Telekom - Kaposvári VK  2019/05/25  10-9
          HUVK SE - KSI SE A  2019/05/25  9-13
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI II. - KSI SE II.  2018/10/20  1-16
          Oázis SC - Oxigén  2018/10/20  15-0
          VUK Kistarcsa - UVSE II.  2018/10/20  17-2
          KÓPÉ ÚVSE - CVSE  2018/11/03  1-6
          Vízilovak - ASI-MSA  2018/11/03  4-19
          KSI SE II. - UVSE II.  2018/12/01  14-2
          Oázis SC - VUK Kistarcsa  2018/12/01  5-7
          KESI II. - Oxigén  2018/12/01  6-16
          FTC-Telekom - KSI SE I.  2018/12/01  4-14
          YBL WPC - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/01  5-8
          BHSE-ÉRD - KESI  2018/12/01  9-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2018/12/08  9-6
          KESI - KSI SE I.  2019/01/19  3-18
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2019/01/19  8-5
          VÁCI VSE - KSI SE II.  2019/03/23  4-4
          HUVK SE - VUK Kistarcsa  2019/03/23  8-6
          KESI II. - Oxigén  2019/04/13  10-7
          ASI-MSA - Oázis SC  2019/04/13  3-10
          Vízilovak - UVSE II.  2019/04/13  9-11
          FTC-Telekom - VUK Kistarcsa  2019/04/23  9-5
          FTC-Telekom - VÁCI VSE  2019/04/23  14-4
          KÓPÉ ÚVSE - KSI SE I.  2019/06/01  1-16
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2019/06/01  4-8
          CVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/06/01  6-12
       Budapesti Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2019/06/02  
          SE VK - Ceglédi VSE  2019/06/02  
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2019/06/02  
          KSI SE - HUVK SE  2019/06/02  
          Oázis Nonprofit Kft - KESI  2019/06/02  
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS - UVSE Hunguest Hotels  2018/12/08  6-16
          YBL WPC - Szegedi VPS  2018/12/09  9-8
          UVSE Hunguest Hotels - YBL WPC  2018/12/09  19-3
          AVUS - TVSE  2018/12/20  13-8
          Vasas SC - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/01/19  10-6
       2019. évi Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2019/01/13  17-10
          Vidám Vízilovak - HETE  2019/01/13  18-10
          Sportliget S.E. - Vidám Vízilovak  2019/01/20  13-10
          ASI DSE - UVSE Hunguest Hotels  2019/01/20  19-8
          FVSE - ASI DSE  2019/02/10  12-13
          HETE - Sportliget S.E.  2019/02/10  4-18
          UVSE Hunguest Hotels - Soproni VSE  2019/02/17  12-13
          BVSC-Zugló - HETE  2019/02/17  7-8
          FVSE - KPSE-KEAC  2019/02/17  9-4
          ASI DSE - Vidám Vízilovak  2019/02/17  14-13
          Oázis SC - Sportliget S.E.  2019/02/17  6-7
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - DFVE-TOPO  2018/10/06  18-7
          BUSC - Velence Plus I.  2018/10/06  5-5
          VÁCI VSE - Balaton VK  2018/10/06  8-12
          DFVE-TOPO - BUSC  2018/10/06  13-2
          Velence Plus I. - VÁCI VSE  2018/10/06  3-18
          DFVE-TOPO - Mohács 2  2019/04/27  6-9
          BHSE-Dorog - Sportliget  2019/04/27  0-19
          PSN Zrt. - DFVE-TOPO  2019/04/27  15-11
          Mohács 2 - BHSE-Dorog  2019/04/27  6-3
          Sportliget - PSN Zrt.  2019/04/27  7-9
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - BFSE  2019/05/26  16-1
          POLO SC DVL2006 - Mohács 3  2019/05/26  22-7
          DFVE-TOPO - POLO SC DVL2006  2019/05/26  7-10
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - POLO SC DVL2007  2018/10/07  6-6
          Kanizsa VSE - BUSC  2018/10/07  15-0
          Balaton VK - Fehérvár VSE  2018/10/07  13-3
          POLO SC DVL2007 - Kanizsa VSE  2018/10/07  2-8
          BUSC - Balaton VK  2018/10/07  0-15
          Új-Hullám SE Dorog - BUSC  2019/02/24  
          Sportliget - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/02/24  3-11
          BUSC - Erzsébeti SMTK  2019/02/24  12-16
          DFVE-TOPO II (fiú) - Új-Hullám SE Dorog  2019/02/24  5-0
          Erzsébeti SMTK - Sportliget  2019/02/24  18-6
          Soproni VSE - DFVE-TOPO I (leány)  2019/05/12  11-3
          Fehérvár VSE - Kanizsa VSE  2019/05/12  7-0
          DFVE-TOPO I (leány) - POLO SC DVL2007  2019/05/12  2-13
          Kanizsa VSE - Soproni VSE  2019/05/12  7-8
          POLO SC DVL2007 - Fehérvár VSE  2019/05/12  3-5
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - DUE-Maarsk Graphic  2018/10/13  4-27
          Szeged SZTE - DUE-Maarsk Graphic  2018/11/02  6-18
          BHSE - RB - Tatabánya  2018/11/03  5-9
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/28  3-17
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - SZNVEIF  2018/10/21  17-16
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/11  34-6
          UVSE Hunguest Hotels - SZNVEIF  2018/11/25  28-2
          FTC-Telekom - GYŐRI VSE  2018/12/02  17-14
          UVSE Hunguest Hotels - YORDO SZENTES  2018/12/09  12-5
          RB - Tatabánya - SZNVEIF  2019/01/27  12-4
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-11
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - SZNVES  2018/10/21  15-9
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/11  19-5
          UVSE Hunguest Hotels - SZNVES  2018/11/25  28-9
          FTC-Telekom - GYŐRI VSE  2018/12/02  7-9
          UVSE Hunguest Hotels - YORDO SZENTES  2018/12/09  12-7
          RB - Tatabánya - SZNVES  2019/01/27  18-4
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  10-8
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - SZNVEGY  2018/10/21  7-19
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/11  14-1
          UVSE Hunguest Hotels - SZNVEGY  2018/11/25  18-11
          FTC-Telekom - GYŐRI VSE  2018/12/02  14-6
          UVSE Hunguest Hotels - YORDO SZENTES  2018/12/09  14-6
          RB - Tatabánya - SZNVEGY  2019/01/27  13-11
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-8
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - UVSE  2018/10/16  8-6
          Yordo Szentes - KSI-Százhalombatta  2019/04/27  4-16
          Oxigén - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/27  3-11
          UVSE - BVSC-Zugló  2019/04/27  1-11
  BENU Fiú Gyermek
     Ellenőr 23
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/03  6-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/20  21-3
          VasasPlaket - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/07  6-12
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/07  3-22
          AVUS - PVSK-Mecsek Füszért  2018/11/10  10-7
          Tatabánya - Kaposvári VK  2018/11/28  7-4
          AVUS - FTC-Telekom  2019/01/26  6-17
          BHSE - PVSK-Mecsek Füszért  2019/02/02  10-9
          UVSE Hunguest Hotels - Tatabánya  2019/02/09  8-7
          Kaposvári VK - UVSE Hunguest Hotels  2019/02/16  8-7
          ZF-Eger - FTC-Telekom  2019/02/21  5-9
          PannErgy-MVLC-Miskol - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/23  9-12
          PVSK-Mecsek Füszért - Tatabánya  2019/03/16  11-11
          KSI - Tatabánya  2019/03/23  10-8
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/10  7-8
          FTC-Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/04/20  10-7
          PannErgy-MVLC-Miskol - DVSE  2019/05/01  14-7
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/05/04  5-7
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2019/05/10  10-7
          VasasPlaket - KSI  2019/05/11  8-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2019/05/18  10-15
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár VSE  2018/09/22  12-8
          EKE SC - HVSC  2018/09/29  14-8
          BHSE - KVSE  2018/12/06  7-13
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2019/02/02  19-3
          Vasas SC - MAFC 113  2019/02/09  12-4
          ASI DSE - YBL WPC  2019/03/23  11-9
          BHSE - Kaposvári VK  2019/03/30  11-7
          Vasas SC - DVSE  2019/03/30  14-7
          BVSC-Zugló - ASI DSE  2019/04/06  15-9
          Vasas SC - KVSE  2019/04/06  5-5
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - ZF-Eger  2018/11/17  15-8