Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Németh Attila
Születési dátum: 0000-00-00
Város: Budapest
Szezon Meccs
  E.ON Férfi OB I
     Ellenőr 24
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - DVSE  2016/09/28  11-10
          SZVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/10/05  11-14
          Metalcom-Szentes - DVSE  2016/10/08  7-9
          Racionet H - FTC PQS Waterpolo  2016/10/22  8-12
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2016/11/02  12-4
          Kaposvári VK - MKB-Euroleasing-BVSC  2016/11/19  7-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZVSC  2016/11/23  7-11
          UVSE Kft. - Racionet H  2017/01/14  7-12
          DVSE - PVSK Mecsek- Füszért  2017/01/21  6-8
          KSI SE - CONTITECH SZEGED  2017/01/28  7-11
          CONTITECH SZEGED - DVSE  2017/02/04  11-6
          SZVSC - FTC PQS Waterpolo  2017/02/25  14-2
          CONTITECH SZEGED - ZF-Eger  2017/03/04  13-16
          FTC PQS Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/08  8-9
          UVSE Kft. - DVSE  2017/03/18  6-11
          PannErgy-MVLC - VasasPlaket  2017/03/25  11-15
          MKB-Euroleasing-BVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/29  12-11
          EBP Tatabánya - KSI SE  2017/04/01  7-9
          SZVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/04/15  13-10
          MKB-Euroleasing-BVSC - CONTITECH SZEGED  2017/04/19  14-9
          Metalcom-Szentes - EBP Tatabánya  2017/04/22  13-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC PQS Waterpolo  2017/04/29  9-7
          PannErgy-MVLC - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/05/10  11-6
          KSI SE - Metalcom-Szentes  2017/05/13  9-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2016/09/24  10-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Alfa SC - ESMTK  2016/10/29  15-6
          BVSC-Zugló - HVSC  2016/11/05  14-8
          Alfa SC - ESMTK - Kaposvári VK  2017/03/23  7-14
          UVSE - YBL WPC  2017/04/01  10-9
          BVSC-Zugló - AVUS  2017/05/20  11-9
          Kaposvári VK - SZVSC  2017/05/24  15-12
          Racionet H - EKF SC  2017/05/27  7-3
          Ceglédi VSE - Racionet H  2017/06/03  20-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget S.E. - DFVE  2016/10/01  18-2
          FTC PQS Waterpolo - Váci VSE  2016/10/01  24-4
          Vidám Vízilovak - Sportliget S.E.  2016/10/22  11-12
          Pápai SE - Tatabánya Vizmű SE  2016/11/27  9-19
          FVSE - Pápai SE  2016/11/27  16-9
          Tatabánya Vizmű SE - PTE-ÁOK  2016/11/27  10-8
          Soproni VSE - KVSE  2016/11/27  8-10
          PTE-ÁOK - Győri VSE  2016/11/27  16-11
          KVSE - FVSE  2016/11/27  2-11
          Győri VSE - Soproni VSE  2016/11/27  7-4
          Vasas SC - FTC PQS Waterpolo  2017/04/06  7-7
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - Szentes  2016/09/23  17-3
          DVSE - BVSC-ZUgló  2016/09/23  5-5
          DVSE - FTC PQS Waterpolo  2016/09/23  4-17
          Szentes - BVSC-ZUgló  2016/09/23  5-15
          Szentes - DVSE  2016/09/24  7-15
          FTC PQS Waterpolo - BVSC-ZUgló  2016/09/24  16-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-ZUgló  2016/11/26  13-8
          BVSC-ZUgló - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/12/03  5-8
          SZVSC - Racinet H  2016/12/17  11-5
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd KPS - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/16  9-10
          UVSE I. - Legrand-Szentes  2016/12/04  15-7
          UVSE II. - YBL WPC  2016/12/11  4-9
          DVSE - AVUS  2016/12/18  8-5
          UVSE I. - Racionet H  2017/02/05  7-5
          Racionet H - TVSE  2017/02/12  13-10
          Racionet H - KSI SE  2017/02/19  3-16
          Oázis SC - Koelner-Csongrád  2017/03/05  20-15
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE II.  2017/03/12  25-7
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - AVUS  2017/03/26  6-15
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2017/04/02  13-5
          AVUS - FTC Vízilabda  2017/04/08  7-21
          FTC Vízilabda - KSI SE  2017/04/09  9-15
          Kaposvári VK - TVSE  2017/04/23  12-15
          Racionet H - FTC Vízilabda  2017/05/07  11-9
          KSI SE - TVSE  2017/05/14  16-4
          FTC Vízilabda - BVSC-Zugló  2017/06/04  7-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd KPS - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/16  11-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Váci VSE  2016/10/30  20-1
          UVSE I. - Legrand-Szentes  2016/12/04  19-8
          UVSE II. - YBL WPC  2016/12/11  11-12
          DVSE - AVUS  2016/12/18  16-14
          UVSE I. - Racionet Honvéd  2017/02/05  18-8
          Racionet Honvéd - TVSE  2017/02/12  16-9
          Racionet Honvéd - KSI SE  2017/02/19  8-14
          Oázis SC - Aeroprodukt-Csongrád  2017/03/05  24-9
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE II.  2017/03/12  6-8
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - AVUS  2017/03/26  15-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2017/04/02  8-6
          AVUS - FTC Vízilabda  2017/04/08  7-20
          FTC Vízilabda - KSI SE  2017/04/09  10-20
          Kaposvári VK - TVSE  2017/04/23  15-8
          Racionet Honvéd - FTC Vízilabda  2017/05/07  12-10
          KSI SE - TVSE  2017/05/14  24-9
          UVSE II. - YBL WPC  2017/05/21  16-8
          FVSE - Százhalombattai VSE.  2017/05/21  9-6
          YBL WPC - Százhalombattai VSE.  2017/05/21  14-10
          UVSE II. - FVSE  2017/05/21  8-5
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd KPS - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/16  15-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - Váci VSE  2016/10/30  16-3
          UVSE I. - Legrand-Szentes  2016/12/04  13-12
          UVSE II. - YBL WPC  2016/12/11  8-6
          DVSE - AVUS  2016/12/18  15-1
          UVSE I. - Racionet Honvéd  2017/02/05  17-7
          Racionet Honvéd - TVSE  2017/02/12  20-14
          Racionet Honvéd - KSI SE  2017/02/19  12-29
          Oázis SC - Vestfrost-Csongrád  2017/03/05  13-27
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE II.  2017/03/12  12-17
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - AVUS  2017/03/26  12-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2017/04/02  32-1
          AVUS - FTC Vízilabda  2017/04/08  4-22
          FTC Vízilabda - KSI SE  2017/04/09  11-8
          Kaposvári VK - TVSE  2017/04/23  8-12
          Racionet Honvéd - FTC Vízilabda  2017/05/07  9-18
          KSI SE - TVSE  2017/05/14  32-4
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Honvéd Kölyök Polo S  2016/09/24  16-2
          Vidám Vízilovak VSC - Bókay - KSI  2016/09/24  27-1
          BVSC-Zugló - Cápa VK  2016/09/24  34-1
          Komplex Póló Suli SE - Dunaújvárosi Főiskol  2016/09/24  11-3
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2016/10/08  14-8
          Sportliget SE - HUVK SE  2016/10/08  1-23
          Dunakanyar Waterpolo - JSMA  2016/10/08  13-4
          YBL WPC - OSC VSE  2016/10/08  2-8
          HUVK SE - YBL WPC  2016/10/22  13-2
          JSMA - Sportliget SE  2016/10/22  8-8
          Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/22  12-12
          OSC VSE - FTC Utánpótlás  2016/10/22  7-8
          HUVK SE - FTC Utánpótlás  2017/03/04  6-5
          Honvéd Kölyök Polo S - KSI SE  2017/03/04  5-17
          KSI SE - OSC VSE  2017/06/14  16-10
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2017/06/15  7-9
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2016/12/03  5-6
          BVSC-Zugló - Sportliget SE  2016/12/03  24-3
          KSI SE - Oázis SC  2016/12/03  20-8
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2016/12/10  8-13
          Új-Hullám SE - FTC Utánpótlás  2016/12/10  1-18
          BVSC-Zugló - OSC VSE  2016/12/10  10-6
          OSC VSE - Oázis SC  2017/04/18  20-6
          FTC Utánpótlás - Sportliget SE  2017/04/18  22-5
          BVSC-Zugló - KSI SE  2017/04/18  11-8
          Sportliget SE - BVSC-Zugló  2017/04/29  4-20
          Oázis SC - FTC Utánpótlás  2017/04/29  8-10
          Új-Hullám SE - OSC VSE  2017/04/29  3-14
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Jog-Ászok VSK - Csepeli VSE  2016/09/18  11-8
          RETR-O-SC Közhasznú - Oázis 2  2016/09/18  24-5
          Ozorai-Faterpóló VSE - BVSC  2016/09/24  9-12
          BVSC - UVSE  2016/09/25  9-11
          UVSE - Kertészeti Egyetem A  2016/10/02  14-8
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2016/10/02  15-12
          MAFC-BME - Komplex Póló Suli SE  2016/10/02  9-6
          UVSE - Vidám Vízilovak VSC  2016/10/16  11-12
          MAFC-BME - OSC VSE  2016/10/16  8-14
          Oázis SC - Ozorai-Faterpóló VSE  2016/11/06  18-10
          Oázis 2 - Bánki Vízisport Egye  2016/11/06  18-7
          Vidám Vízilovak VSC - Kertészeti Egyetem A  2016/12/04  11-7
          YBL WPC - Oázis 2  2016/12/04  23-7
          1427 VSE - YBL WPC  2016/12/11  3-25
          Oázis 2 - BVSC  2016/12/18  11-15
          YBL WPC - Budaörsi UVVSE  2016/12/18  19-5
          HETE - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/01/08  6-11
          Alfa SC Kispest - Kertészeti Egyetem A  2017/02/03  9-6
          Budaörsi UVVSE - MAFC-BME  2017/02/26  8-13
          ELTE Vízilabda DSK - Komplex Póló Suli SE  2017/02/26  12-11
          UVSE - Octopus SE  2017/03/02  8-10
          HETE - Csepeli VSE  2017/03/05  11-10
          Jog-Ászok VSK - ELTE Vízilabda DSK  2017/04/02  11-21
          Budaörsi UVVSE - Oázis SC  2017/04/02  12-22
          Octopus SE - YBL WPC  2017/04/06  7-8
          HETE - Oázis 2  2017/04/09  15-4
          ELTE Vízilabda DSK - BVSC  2017/04/09  10-11
          Komplex Póló Suli SE - Jog-Ászok VSK  2017/04/09  6-10
          HETE - Jog-Ászok VSK  2017/04/23  15-16
          ELTE Vízilabda DSK - OSC Kft.  2017/04/23  12-11
          Komplex Póló Suli SE - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/04/23  4-12
          Kertészeti Egyetem A - OSC VSE  2017/04/27  6-10
          UVSE - Alfa SC Kispest  2017/04/30  9-12
          Oázis SC - YBL WPC  2017/04/30  12-8
          Ozorai-Faterpóló VSE - HETE  2017/05/07  8-3
          Vidám Vízilovak VSC - Semmelweis VKS  2017/05/07  7-7
          YBL WPC - Semmelweis VKS  2017/05/09  8-8
          1427 VSE - Csepeli VSE  2017/05/14  11-5
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2017/05/14  8-8
          YBL WPC - UVSE  2017/05/14  12-11
          1427 VSE - Komplex Póló Suli SE  2017/05/27  11-10
          Vidám Vízilovak VSC - Oázis SC  2017/05/27  13-10
          Kertészeti Egyetem A - YBL WPC  2017/05/28  9-14
          UVSE - Semmelweis VKS  2017/05/28  8-8
          Oázis SC - Octopus SE  2017/05/28  14-11
          Csepeli VSE - OSC Kft.  2017/06/11  10-18
          BVSC - 1427 VSE  2017/06/17  12-7
          RETR-O-SC Közhasznú - OSC VSE  2017/06/23  5-7
          RETR-O-SC Közhasznú - Octopus SE  2017/06/24  12-13
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC Masters - Sunday Boys  2017/06/01  19-5
          MAFC Masters - Oázis SC  2017/06/13  16-6
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2017/06/15  10-12
       2016. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Cívis Póló VSE - Vasas Sport Club  2016/09/04  5-0
          HUVK SE - UVSE I.  2016/09/04  10-16
          Aquaworm Kft - Vidám Vízilovak VSC  2016/09/04  0-5
          AVUS - Cívis Póló VSE  2016/09/04  6-9
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2016/09/04  5-4
       Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd-Érd - Oázis SC  2016/10/29  5-20
          Honvéd Kölyök Polo S - Komplex Póló Suli SE  2016/12/17  6-11
          Budapesti Honvéd-Érd - Aquaworm Waterpolo G  2016/12/17  10-4
          ESMTK - BVSC-Zugló  2016/12/17  1-38
          BVSC-Zugló - OSC VSE  2017/06/01  5-7
          Aquaworm Waterpolo G - FTC Utánpótlás  2017/06/08  2-12
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Ceglédi Úszó és Vízi  2016/11/30  44-0
          Bókay - KSI - KSI SE  2016/11/30  0-44
          Kistarcsa - YBL WPC  2016/11/30  4-9
          Vidám Vízilovak Vízi - Új-Hullám SE  2017/03/12  22-2
          Ceglédi Úszó és Vízi - Bókay - KSI  2017/03/12  0-5
          Danubius POLO - Új-Hullám SE  2017/03/12  7-12
          OSC VSE II. - Vidám Vízilovak Vízi  2017/03/12  6-16
          Új-Hullám SE - Bókay - KSI  2017/05/21  14-6
          Ceglédi Úszó és Vízi - Vidám Vízilovak Vízi  2017/05/21  1-28
          Bókay - KSI - Danubius POLO  2017/05/21  2-10
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/05/30  11-4
          Kistarcsa - Ceglédi Vasutas Spor  2017/06/11  7-16
          YBL WPC - UVSE II.  2017/06/11  9-7
          HUVK SE II. - OSC VSE  2017/06/11  9-13
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - Kópé UVSE  2017/02/11  6-14
          Százhalombatta - Angyalföldi Sportisk  2017/02/11  10-21
          Dunaújvárosi Főiskol - OSC VSE  2017/02/11  8-10
          Kópé UVSE - Oázis SC  2017/02/11  19-7
          PSN Zrt. - Dunaújvárosi Főiskol  2017/02/11  17-12
          OSC VSE - Százhalombatta  2017/02/11  10-8
          AVUS - FTC Utánpótlás  2017/03/09  2-21
          UVSE - FTC Utánpótlás  2017/03/18  9-7
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2017/03/18  7-7
          AVUS - Hírös Sport Nonprofi  2017/03/18  3-6
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2017/03/18  3-6
          KSI SE II. - Oázis SC  2017/04/30  7-6
          Dunaújvárosi Főiskol - Kópé UVSE  2017/05/06  7-20
          OSC VSE - Százhalombatta  2017/05/06  19-6
          Kópé UVSE - Oázis SC  2017/05/06  23-5
          PSN Zrt. - Dunaújvárosi Főiskol  2017/05/06  14-8
          KSI SE II. - OSC VSE  2017/05/06  7-6
          Oázis SC - Angyalföldi Sportisk  2017/05/06  6-14
          Százhalombatta - PSN Zrt.  2017/05/06  10-15
          Angyalföldi Sportisk - KSI SE II.  2017/05/06  16-5
          Fehérvár Vízilabda S - Sport és Szabadidő K  2017/05/20  20-5
          Váci Vízilabda Sport - Cívis Póló VSE  2017/05/20  3-26
          Budafóka XXII. ker. - Győri VSE  2017/05/20  13-11
          Sport és Szabadidő K - YBL WPC  2017/05/20  6-12
          Cívis Póló VSE - Budafóka XXII. ker.   2017/05/20  20-10
          YBL WPC - Váci Vízilabda Sport  2017/05/20  7-5
          HUVK SE - AVUS  2017/06/17  10-5
          HUVK SE - AVUS  2017/06/17  10-5
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2017/06/17  4-9
          AVUS - UVSE  2017/06/17  4-10
          Angyalföldi Sportisk - Dunaújvárosi Főiskol  2017/06/18  18-6
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Waterpolo G - OSC VSE II  2016/09/17  1-20
          BVSC-Zugló - OSC VSE  2016/09/17  8-8
          YBL WPC - Kaposvár Vízilabda K  2016/09/17  1-14
          Fehérvár Vízilabda S - Tatabányai Vízmű Spo  2016/09/17  1-27
          HUVK SE - FTC Utánpótlás II.  2016/10/01  10-2
          Oázis 2 - Ceglédi Vasutas Spor  2016/10/01  1-27
          Angyalföldi Sportisk - KSI SE  2016/10/01  10-18
          Oázis SC - Kópé UVSE  2016/10/29  16-4
          AVUS - Bp. Honvéd SE - Érd  2016/10/29  19-2
          Hírös Sport Nonprofi - UVSE  2016/10/29  1-27
          Vidám Vízilovak Vízi - Angyalföldi Sportisk  2016/11/30  5-14
          HUVK SE - HUVK SE II.  2017/02/18  5-8
          Angyalföldi Sportisk - OSC VSE II  2017/02/18  25-3
          OSC VSE - Hírös Sport Nonprofi  2017/02/18  16-1
          Kaposvár Vízilabda K - Oázis SC  2017/02/18  9-9
          KSI SE - Kistarcsa  2017/03/11  22-3
          BVSC-Zugló - PSN Zrt.  2017/03/11  10-4
          AVUS - UVSE  2017/03/11  4-8
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Vasutas Spor  2017/03/11  15-4
          Fehérvár Vízilabda S - Bp. Honvéd SE - Érd  2017/04/13  7-6
          Aquaworm Waterpolo G - Oázis 2  2017/04/13  5-14
          UVSE II. - Százhalombatta  2017/04/13  8-12
          Bp. Honvéd SE - Érd - Aquaworm Waterpolo G  2017/04/13  20-2
          Fehérvár Vízilabda S - UVSE II.  2017/04/13  6-5
          Százhalombatta - Oázis 2  2017/04/13  13-4
          Angyalföldi Sportisk - OSC VSE  2017/05/13  7-9
          OSC VSE II - Oázis SC  2017/05/13  4-12
          OSC VSE - HUVK SE II.  2017/05/13  20-3
          Hírös Sport Nonprofi - OSC VSE II  2017/05/13  9-4
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - AVUS  2016/11/03  18-3
          Szentes - Racionet Honvéd  2016/11/07  8-9
          PSN Zrt. - Racionet Honvéd  2016/12/07  11-5
       2017. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Honvéd Kölyök Polo S  2017/01/15  10-8
          RETR-O-SC Közhasznú - UVSE  2017/01/15  11-6
          MAFC "111" - Vidám Vízilovak VSC  2017/01/15  16-7
          Neptun VSC - Angyalföldi SI DSE  2017/01/22  9-9
          Vidám Vízilovak VSC - Honvéd Kölyök Polo S  2017/01/22  13-13
          Honvéd Kölyök Polo S - RETR-O-SC Közhasznú   2017/02/12  5-10
          Vidám Vízilovak ifi - Budaörsi UVVSE  2017/02/12  12-8
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2017/02/12  15-9
          MAFC "111" - Angyalföldi SI DSE  2017/02/19  8-12
          RETR-O-SC Közhasznú - Neptun VSC  2017/02/19  4-10
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - DVSE  2016/08/27  11-9
          DVSE - KESI  2016/08/27  7-14
          KESI - ZF-Eger  2016/08/27  15-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Kft. - DUE-Maarsk Graphics  2016/10/15  13-7
          TVSE Vizilabda Kft - BVSC II.  2017/01/07  16-5
          BVSC-Zugló Diapolo - Hungerit Szentes  2017/02/08  9-7
          Racionet H - BVSC-Zugló Diapolo  2017/02/15  5-19
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2017/03/01  12-14
          Szegedi V. T&N SZTE - Racionet H  2017/03/04  15-3
          BVSC II. - ZF-Eger-EKE  2017/03/11  3-20
          TVSE Vizilabda Kft - Hungerit Szentes  2017/04/01  5-10
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2017/04/05  7-10
          Hungerit Szentes - ZF-Eger-EKE  2017/04/22  12-11
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diapolo - UVSE  2016/11/05  21-5
          UVSE - TVSE Vozilabda Kft  2016/11/05  11-7
          TVSE Vozilabda Kft - BVSC-Zugló Diapolo  2016/11/05  6-17
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DFVE  2017/06/04  8-10
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FVSE  2016/10/30  13-2
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FVSE  2016/10/30  26-2
       BVLSZ Leány Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - Kaposvár VK  2017/04/18  6-13
          III.kerületi TVE - FTC Utánpótlás  2017/04/18  2-33
  Férfi OB I/B
     Ellenőr 9
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - DVSE  2016/09/28  11-10
          SZVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/10/05  11-14
          Metalcom-Szentes - DVSE  2016/10/08  7-9
          Racionet H - FTC PQS Waterpolo  2016/10/22  8-12
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2016/11/02  12-4
          Kaposvári VK - MKB-Euroleasing-BVSC  2016/11/19  7-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZVSC  2016/11/23  7-11
          UVSE Kft. - Racionet H  2017/01/14  7-12
          DVSE - PVSK Mecsek- Füszért  2017/01/21  6-8
          KSI SE - CONTITECH SZEGED  2017/01/28  7-11
          CONTITECH SZEGED - DVSE  2017/02/04  11-6
          SZVSC - FTC PQS Waterpolo  2017/02/25  14-2
          CONTITECH SZEGED - ZF-Eger  2017/03/04  13-16
          FTC PQS Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/08  8-9
          UVSE Kft. - DVSE  2017/03/18  6-11
          PannErgy-MVLC - VasasPlaket  2017/03/25  11-15
          MKB-Euroleasing-BVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/29  12-11
          EBP Tatabánya - KSI SE  2017/04/01  7-9
          SZVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/04/15  13-10
          MKB-Euroleasing-BVSC - CONTITECH SZEGED  2017/04/19  14-9
          Metalcom-Szentes - EBP Tatabánya  2017/04/22  13-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC PQS Waterpolo  2017/04/29  9-7
          PannErgy-MVLC - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/05/10  11-6
          KSI SE - Metalcom-Szentes  2017/05/13  9-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2016/09/24  10-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Alfa SC - ESMTK  2016/10/29  15-6
          BVSC-Zugló - HVSC  2016/11/05  14-8
          Alfa SC - ESMTK - Kaposvári VK  2017/03/23  7-14
          UVSE - YBL WPC  2017/04/01  10-9
          BVSC-Zugló - AVUS  2017/05/20  11-9
          Kaposvári VK - SZVSC  2017/05/24  15-12
          Racionet H - EKF SC  2017/05/27  7-3
          Ceglédi VSE - Racionet H  2017/06/03  20-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget S.E. - DFVE  2016/10/01  18-2
          FTC PQS Waterpolo - Váci VSE  2016/10/01  24-4
          Vidám Vízilovak - Sportliget S.E.  2016/10/22  11-12
          Pápai SE - Tatabánya Vizmű SE  2016/11/27  9-19
          FVSE - Pápai SE  2016/11/27  16-9
          Tatabánya Vizmű SE - PTE-ÁOK  2016/11/27  10-8
          Soproni VSE - KVSE  2016/11/27  8-10
          PTE-ÁOK - Győri VSE  2016/11/27  16-11
          KVSE - FVSE  2016/11/27  2-11
          Győri VSE - Soproni VSE  2016/11/27  7-4
          Vasas SC - FTC PQS Waterpolo  2017/04/06  7-7
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - Szentes  2016/09/23  17-3
          DVSE - BVSC-ZUgló  2016/09/23  5-5
          DVSE - FTC PQS Waterpolo  2016/09/23  4-17
          Szentes - BVSC-ZUgló  2016/09/23  5-15
          Szentes - DVSE  2016/09/24  7-15
          FTC PQS Waterpolo - BVSC-ZUgló  2016/09/24  16-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-ZUgló  2016/11/26  13-8
          BVSC-ZUgló - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/12/03  5-8
          SZVSC - Racinet H  2016/12/17  11-5
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd KPS - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/16  9-10
          UVSE I. - Legrand-Szentes  2016/12/04  15-7
          UVSE II. - YBL WPC  2016/12/11  4-9
          DVSE - AVUS  2016/12/18  8-5
          UVSE I. - Racionet H  2017/02/05  7-5
          Racionet H - TVSE  2017/02/12  13-10
          Racionet H - KSI SE  2017/02/19  3-16
          Oázis SC - Koelner-Csongrád  2017/03/05  20-15
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE II.  2017/03/12  25-7
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - AVUS  2017/03/26  6-15
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2017/04/02  13-5
          AVUS - FTC Vízilabda  2017/04/08  7-21
          FTC Vízilabda - KSI SE  2017/04/09  9-15
          Kaposvári VK - TVSE  2017/04/23  12-15
          Racionet H - FTC Vízilabda  2017/05/07  11-9
          KSI SE - TVSE  2017/05/14  16-4
          FTC Vízilabda - BVSC-Zugló  2017/06/04  7-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd KPS - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/16  11-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Váci VSE  2016/10/30  20-1
          UVSE I. - Legrand-Szentes  2016/12/04  19-8
          UVSE II. - YBL WPC  2016/12/11  11-12
          DVSE - AVUS  2016/12/18  16-14
          UVSE I. - Racionet Honvéd  2017/02/05  18-8
          Racionet Honvéd - TVSE  2017/02/12  16-9
          Racionet Honvéd - KSI SE  2017/02/19  8-14
          Oázis SC - Aeroprodukt-Csongrád  2017/03/05  24-9
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE II.  2017/03/12  6-8
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - AVUS  2017/03/26  15-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2017/04/02  8-6
          AVUS - FTC Vízilabda  2017/04/08  7-20
          FTC Vízilabda - KSI SE  2017/04/09  10-20
          Kaposvári VK - TVSE  2017/04/23  15-8
          Racionet Honvéd - FTC Vízilabda  2017/05/07  12-10
          KSI SE - TVSE  2017/05/14  24-9
          UVSE II. - YBL WPC  2017/05/21  16-8
          FVSE - Százhalombattai VSE.  2017/05/21  9-6
          YBL WPC - Százhalombattai VSE.  2017/05/21  14-10
          UVSE II. - FVSE  2017/05/21  8-5
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd KPS - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/16  15-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - Váci VSE  2016/10/30  16-3
          UVSE I. - Legrand-Szentes  2016/12/04  13-12
          UVSE II. - YBL WPC  2016/12/11  8-6
          DVSE - AVUS  2016/12/18  15-1
          UVSE I. - Racionet Honvéd  2017/02/05  17-7
          Racionet Honvéd - TVSE  2017/02/12  20-14
          Racionet Honvéd - KSI SE  2017/02/19  12-29
          Oázis SC - Vestfrost-Csongrád  2017/03/05  13-27
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE II.  2017/03/12  12-17
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - AVUS  2017/03/26  12-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2017/04/02  32-1
          AVUS - FTC Vízilabda  2017/04/08  4-22
          FTC Vízilabda - KSI SE  2017/04/09  11-8
          Kaposvári VK - TVSE  2017/04/23  8-12
          Racionet Honvéd - FTC Vízilabda  2017/05/07  9-18
          KSI SE - TVSE  2017/05/14  32-4
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Honvéd Kölyök Polo S  2016/09/24  16-2
          Vidám Vízilovak VSC - Bókay - KSI  2016/09/24  27-1
          BVSC-Zugló - Cápa VK  2016/09/24  34-1
          Komplex Póló Suli SE - Dunaújvárosi Főiskol  2016/09/24  11-3
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2016/10/08  14-8
          Sportliget SE - HUVK SE  2016/10/08  1-23
          Dunakanyar Waterpolo - JSMA  2016/10/08  13-4
          YBL WPC - OSC VSE  2016/10/08  2-8
          HUVK SE - YBL WPC  2016/10/22  13-2
          JSMA - Sportliget SE  2016/10/22  8-8
          Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/22  12-12
          OSC VSE - FTC Utánpótlás  2016/10/22  7-8
          HUVK SE - FTC Utánpótlás  2017/03/04  6-5
          Honvéd Kölyök Polo S - KSI SE  2017/03/04  5-17
          KSI SE - OSC VSE  2017/06/14  16-10
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2017/06/15  7-9
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2016/12/03  5-6
          BVSC-Zugló - Sportliget SE  2016/12/03  24-3
          KSI SE - Oázis SC  2016/12/03  20-8
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2016/12/10  8-13
          Új-Hullám SE - FTC Utánpótlás  2016/12/10  1-18
          BVSC-Zugló - OSC VSE  2016/12/10  10-6
          OSC VSE - Oázis SC  2017/04/18  20-6
          FTC Utánpótlás - Sportliget SE  2017/04/18  22-5
          BVSC-Zugló - KSI SE  2017/04/18  11-8
          Sportliget SE - BVSC-Zugló  2017/04/29  4-20
          Oázis SC - FTC Utánpótlás  2017/04/29  8-10
          Új-Hullám SE - OSC VSE  2017/04/29  3-14
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Jog-Ászok VSK - Csepeli VSE  2016/09/18  11-8
          RETR-O-SC Közhasznú - Oázis 2  2016/09/18  24-5
          Ozorai-Faterpóló VSE - BVSC  2016/09/24  9-12
          BVSC - UVSE  2016/09/25  9-11
          UVSE - Kertészeti Egyetem A  2016/10/02  14-8
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2016/10/02  15-12
          MAFC-BME - Komplex Póló Suli SE  2016/10/02  9-6
          UVSE - Vidám Vízilovak VSC  2016/10/16  11-12
          MAFC-BME - OSC VSE  2016/10/16  8-14
          Oázis SC - Ozorai-Faterpóló VSE  2016/11/06  18-10
          Oázis 2 - Bánki Vízisport Egye  2016/11/06  18-7
          Vidám Vízilovak VSC - Kertészeti Egyetem A  2016/12/04  11-7
          YBL WPC - Oázis 2  2016/12/04  23-7
          1427 VSE - YBL WPC  2016/12/11  3-25
          Oázis 2 - BVSC  2016/12/18  11-15
          YBL WPC - Budaörsi UVVSE  2016/12/18  19-5
          HETE - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/01/08  6-11
          Alfa SC Kispest - Kertészeti Egyetem A  2017/02/03  9-6
          Budaörsi UVVSE - MAFC-BME  2017/02/26  8-13
          ELTE Vízilabda DSK - Komplex Póló Suli SE  2017/02/26  12-11
          UVSE - Octopus SE  2017/03/02  8-10
          HETE - Csepeli VSE  2017/03/05  11-10
          Jog-Ászok VSK - ELTE Vízilabda DSK  2017/04/02  11-21
          Budaörsi UVVSE - Oázis SC  2017/04/02  12-22
          Octopus SE - YBL WPC  2017/04/06  7-8
          HETE - Oázis 2  2017/04/09  15-4
          ELTE Vízilabda DSK - BVSC  2017/04/09  10-11
          Komplex Póló Suli SE - Jog-Ászok VSK  2017/04/09  6-10
          HETE - Jog-Ászok VSK  2017/04/23  15-16
          ELTE Vízilabda DSK - OSC Kft.  2017/04/23  12-11
          Komplex Póló Suli SE - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/04/23  4-12
          Kertészeti Egyetem A - OSC VSE  2017/04/27  6-10
          UVSE - Alfa SC Kispest  2017/04/30  9-12
          Oázis SC - YBL WPC  2017/04/30  12-8
          Ozorai-Faterpóló VSE - HETE  2017/05/07  8-3
          Vidám Vízilovak VSC - Semmelweis VKS  2017/05/07  7-7
          YBL WPC - Semmelweis VKS  2017/05/09  8-8
          1427 VSE - Csepeli VSE  2017/05/14  11-5
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2017/05/14  8-8
          YBL WPC - UVSE  2017/05/14  12-11
          1427 VSE - Komplex Póló Suli SE  2017/05/27  11-10
          Vidám Vízilovak VSC - Oázis SC  2017/05/27  13-10
          Kertészeti Egyetem A - YBL WPC  2017/05/28  9-14
          UVSE - Semmelweis VKS  2017/05/28  8-8
          Oázis SC - Octopus SE  2017/05/28  14-11
          Csepeli VSE - OSC Kft.  2017/06/11  10-18
          BVSC - 1427 VSE  2017/06/17  12-7
          RETR-O-SC Közhasznú - OSC VSE  2017/06/23  5-7
          RETR-O-SC Közhasznú - Octopus SE  2017/06/24  12-13
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC Masters - Sunday Boys  2017/06/01  19-5
          MAFC Masters - Oázis SC  2017/06/13  16-6
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2017/06/15  10-12
       2016. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Cívis Póló VSE - Vasas Sport Club  2016/09/04  5-0
          HUVK SE - UVSE I.  2016/09/04  10-16
          Aquaworm Kft - Vidám Vízilovak VSC  2016/09/04  0-5
          AVUS - Cívis Póló VSE  2016/09/04  6-9
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2016/09/04  5-4
       Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd-Érd - Oázis SC  2016/10/29  5-20
          Honvéd Kölyök Polo S - Komplex Póló Suli SE  2016/12/17  6-11
          Budapesti Honvéd-Érd - Aquaworm Waterpolo G  2016/12/17  10-4
          ESMTK - BVSC-Zugló  2016/12/17  1-38
          BVSC-Zugló - OSC VSE  2017/06/01  5-7
          Aquaworm Waterpolo G - FTC Utánpótlás  2017/06/08  2-12
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Ceglédi Úszó és Vízi  2016/11/30  44-0
          Bókay - KSI - KSI SE  2016/11/30  0-44
          Kistarcsa - YBL WPC  2016/11/30  4-9
          Vidám Vízilovak Vízi - Új-Hullám SE  2017/03/12  22-2
          Ceglédi Úszó és Vízi - Bókay - KSI  2017/03/12  0-5
          Danubius POLO - Új-Hullám SE  2017/03/12  7-12
          OSC VSE II. - Vidám Vízilovak Vízi  2017/03/12  6-16
          Új-Hullám SE - Bókay - KSI  2017/05/21  14-6
          Ceglédi Úszó és Vízi - Vidám Vízilovak Vízi  2017/05/21  1-28
          Bókay - KSI - Danubius POLO  2017/05/21  2-10
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/05/30  11-4
          Kistarcsa - Ceglédi Vasutas Spor  2017/06/11  7-16
          YBL WPC - UVSE II.  2017/06/11  9-7
          HUVK SE II. - OSC VSE  2017/06/11  9-13
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - Kópé UVSE  2017/02/11  6-14
          Százhalombatta - Angyalföldi Sportisk  2017/02/11  10-21
          Dunaújvárosi Főiskol - OSC VSE  2017/02/11  8-10
          Kópé UVSE - Oázis SC  2017/02/11  19-7
          PSN Zrt. - Dunaújvárosi Főiskol  2017/02/11  17-12
          OSC VSE - Százhalombatta  2017/02/11  10-8
          AVUS - FTC Utánpótlás  2017/03/09  2-21
          UVSE - FTC Utánpótlás  2017/03/18  9-7
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2017/03/18  7-7
          AVUS - Hírös Sport Nonprofi  2017/03/18  3-6
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2017/03/18  3-6
          KSI SE II. - Oázis SC  2017/04/30  7-6
          Dunaújvárosi Főiskol - Kópé UVSE  2017/05/06  7-20
          OSC VSE - Százhalombatta  2017/05/06  19-6
          Kópé UVSE - Oázis SC  2017/05/06  23-5
          PSN Zrt. - Dunaújvárosi Főiskol  2017/05/06  14-8
          KSI SE II. - OSC VSE  2017/05/06  7-6
          Oázis SC - Angyalföldi Sportisk  2017/05/06  6-14
          Százhalombatta - PSN Zrt.  2017/05/06  10-15
          Angyalföldi Sportisk - KSI SE II.  2017/05/06  16-5
          Fehérvár Vízilabda S - Sport és Szabadidő K  2017/05/20  20-5
          Váci Vízilabda Sport - Cívis Póló VSE  2017/05/20  3-26
          Budafóka XXII. ker. - Győri VSE  2017/05/20  13-11
          Sport és Szabadidő K - YBL WPC  2017/05/20  6-12
          Cívis Póló VSE - Budafóka XXII. ker.   2017/05/20  20-10
          YBL WPC - Váci Vízilabda Sport  2017/05/20  7-5
          HUVK SE - AVUS  2017/06/17  10-5
          HUVK SE - AVUS  2017/06/17  10-5
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2017/06/17  4-9
          AVUS - UVSE  2017/06/17  4-10
          Angyalföldi Sportisk - Dunaújvárosi Főiskol  2017/06/18  18-6
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Waterpolo G - OSC VSE II  2016/09/17  1-20
          BVSC-Zugló - OSC VSE  2016/09/17  8-8
          YBL WPC - Kaposvár Vízilabda K  2016/09/17  1-14
          Fehérvár Vízilabda S - Tatabányai Vízmű Spo  2016/09/17  1-27
          HUVK SE - FTC Utánpótlás II.  2016/10/01  10-2
          Oázis 2 - Ceglédi Vasutas Spor  2016/10/01  1-27
          Angyalföldi Sportisk - KSI SE  2016/10/01  10-18
          Oázis SC - Kópé UVSE  2016/10/29  16-4
          AVUS - Bp. Honvéd SE - Érd  2016/10/29  19-2
          Hírös Sport Nonprofi - UVSE  2016/10/29  1-27
          Vidám Vízilovak Vízi - Angyalföldi Sportisk  2016/11/30  5-14
          HUVK SE - HUVK SE II.  2017/02/18  5-8
          Angyalföldi Sportisk - OSC VSE II  2017/02/18  25-3
          OSC VSE - Hírös Sport Nonprofi  2017/02/18  16-1
          Kaposvár Vízilabda K - Oázis SC  2017/02/18  9-9
          KSI SE - Kistarcsa  2017/03/11  22-3
          BVSC-Zugló - PSN Zrt.  2017/03/11  10-4
          AVUS - UVSE  2017/03/11  4-8
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Vasutas Spor  2017/03/11  15-4
          Fehérvár Vízilabda S - Bp. Honvéd SE - Érd  2017/04/13  7-6
          Aquaworm Waterpolo G - Oázis 2  2017/04/13  5-14
          UVSE II. - Százhalombatta  2017/04/13  8-12
          Bp. Honvéd SE - Érd - Aquaworm Waterpolo G  2017/04/13  20-2
          Fehérvár Vízilabda S - UVSE II.  2017/04/13  6-5
          Százhalombatta - Oázis 2  2017/04/13  13-4
          Angyalföldi Sportisk - OSC VSE  2017/05/13  7-9
          OSC VSE II - Oázis SC  2017/05/13  4-12
          OSC VSE - HUVK SE II.  2017/05/13  20-3
          Hírös Sport Nonprofi - OSC VSE II  2017/05/13  9-4
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - AVUS  2016/11/03  18-3
          Szentes - Racionet Honvéd  2016/11/07  8-9
          PSN Zrt. - Racionet Honvéd  2016/12/07  11-5
       2017. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Honvéd Kölyök Polo S  2017/01/15  10-8
          RETR-O-SC Közhasznú - UVSE  2017/01/15  11-6
          MAFC "111" - Vidám Vízilovak VSC  2017/01/15  16-7
          Neptun VSC - Angyalföldi SI DSE  2017/01/22  9-9
          Vidám Vízilovak VSC - Honvéd Kölyök Polo S  2017/01/22  13-13
          Honvéd Kölyök Polo S - RETR-O-SC Közhasznú   2017/02/12  5-10
          Vidám Vízilovak ifi - Budaörsi UVVSE  2017/02/12  12-8
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2017/02/12  15-9
          MAFC "111" - Angyalföldi SI DSE  2017/02/19  8-12
          RETR-O-SC Közhasznú - Neptun VSC  2017/02/19  4-10
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - DVSE  2016/08/27  11-9
          DVSE - KESI  2016/08/27  7-14
          KESI - ZF-Eger  2016/08/27  15-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Kft. - DUE-Maarsk Graphics  2016/10/15  13-7
          TVSE Vizilabda Kft - BVSC II.  2017/01/07  16-5
          BVSC-Zugló Diapolo - Hungerit Szentes  2017/02/08  9-7
          Racionet H - BVSC-Zugló Diapolo  2017/02/15  5-19
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2017/03/01  12-14
          Szegedi V. T&N SZTE - Racionet H  2017/03/04  15-3
          BVSC II. - ZF-Eger-EKE  2017/03/11  3-20
          TVSE Vizilabda Kft - Hungerit Szentes  2017/04/01  5-10
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2017/04/05  7-10
          Hungerit Szentes - ZF-Eger-EKE  2017/04/22  12-11
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diapolo - UVSE  2016/11/05  21-5
          UVSE - TVSE Vozilabda Kft  2016/11/05  11-7
          TVSE Vozilabda Kft - BVSC-Zugló Diapolo  2016/11/05  6-17
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DFVE  2017/06/04  8-10
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FVSE  2016/10/30  13-2
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FVSE  2016/10/30  26-2
       BVLSZ Leány Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - Kaposvár VK  2017/04/18  6-13
          III.kerületi TVE - FTC Utánpótlás  2017/04/18  2-33
  Férfi OB II
     Ellenőr 11
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - DVSE  2016/09/28  11-10
          SZVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/10/05  11-14
          Metalcom-Szentes - DVSE  2016/10/08  7-9
          Racionet H - FTC PQS Waterpolo  2016/10/22  8-12
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2016/11/02  12-4
          Kaposvári VK - MKB-Euroleasing-BVSC  2016/11/19  7-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZVSC  2016/11/23  7-11
          UVSE Kft. - Racionet H  2017/01/14  7-12
          DVSE - PVSK Mecsek- Füszért  2017/01/21  6-8
          KSI SE - CONTITECH SZEGED  2017/01/28  7-11
          CONTITECH SZEGED - DVSE  2017/02/04  11-6
          SZVSC - FTC PQS Waterpolo  2017/02/25  14-2
          CONTITECH SZEGED - ZF-Eger  2017/03/04  13-16
          FTC PQS Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/08  8-9
          UVSE Kft. - DVSE  2017/03/18  6-11
          PannErgy-MVLC - VasasPlaket  2017/03/25  11-15
          MKB-Euroleasing-BVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/29  12-11
          EBP Tatabánya - KSI SE  2017/04/01  7-9
          SZVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/04/15  13-10
          MKB-Euroleasing-BVSC - CONTITECH SZEGED  2017/04/19  14-9
          Metalcom-Szentes - EBP Tatabánya  2017/04/22  13-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC PQS Waterpolo  2017/04/29  9-7
          PannErgy-MVLC - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/05/10  11-6
          KSI SE - Metalcom-Szentes  2017/05/13  9-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2016/09/24  10-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Alfa SC - ESMTK  2016/10/29  15-6
          BVSC-Zugló - HVSC  2016/11/05  14-8
          Alfa SC - ESMTK - Kaposvári VK  2017/03/23  7-14
          UVSE - YBL WPC  2017/04/01  10-9
          BVSC-Zugló - AVUS  2017/05/20  11-9
          Kaposvári VK - SZVSC  2017/05/24  15-12
          Racionet H - EKF SC  2017/05/27  7-3
          Ceglédi VSE - Racionet H  2017/06/03  20-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget S.E. - DFVE  2016/10/01  18-2
          FTC PQS Waterpolo - Váci VSE  2016/10/01  24-4
          Vidám Vízilovak - Sportliget S.E.  2016/10/22  11-12
          Pápai SE - Tatabánya Vizmű SE  2016/11/27  9-19
          FVSE - Pápai SE  2016/11/27  16-9
          Tatabánya Vizmű SE - PTE-ÁOK  2016/11/27  10-8
          Soproni VSE - KVSE  2016/11/27  8-10
          PTE-ÁOK - Győri VSE  2016/11/27  16-11
          KVSE - FVSE  2016/11/27  2-11
          Győri VSE - Soproni VSE  2016/11/27  7-4
          Vasas SC - FTC PQS Waterpolo  2017/04/06  7-7
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - Szentes  2016/09/23  17-3
          DVSE - BVSC-ZUgló  2016/09/23  5-5
          DVSE - FTC PQS Waterpolo  2016/09/23  4-17
          Szentes - BVSC-ZUgló  2016/09/23  5-15
          Szentes - DVSE  2016/09/24  7-15
          FTC PQS Waterpolo - BVSC-ZUgló  2016/09/24  16-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-ZUgló  2016/11/26  13-8
          BVSC-ZUgló - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/12/03  5-8
          SZVSC - Racinet H  2016/12/17  11-5
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd KPS - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/16  9-10
          UVSE I. - Legrand-Szentes  2016/12/04  15-7
          UVSE II. - YBL WPC  2016/12/11  4-9
          DVSE - AVUS  2016/12/18  8-5
          UVSE I. - Racionet H  2017/02/05  7-5
          Racionet H - TVSE  2017/02/12  13-10
          Racionet H - KSI SE  2017/02/19  3-16
          Oázis SC - Koelner-Csongrád  2017/03/05  20-15
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE II.  2017/03/12  25-7
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - AVUS  2017/03/26  6-15
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2017/04/02  13-5
          AVUS - FTC Vízilabda  2017/04/08  7-21
          FTC Vízilabda - KSI SE  2017/04/09  9-15
          Kaposvári VK - TVSE  2017/04/23  12-15
          Racionet H - FTC Vízilabda  2017/05/07  11-9
          KSI SE - TVSE  2017/05/14  16-4
          FTC Vízilabda - BVSC-Zugló  2017/06/04  7-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd KPS - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/16  11-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Váci VSE  2016/10/30  20-1
          UVSE I. - Legrand-Szentes  2016/12/04  19-8
          UVSE II. - YBL WPC  2016/12/11  11-12
          DVSE - AVUS  2016/12/18  16-14
          UVSE I. - Racionet Honvéd  2017/02/05  18-8
          Racionet Honvéd - TVSE  2017/02/12  16-9
          Racionet Honvéd - KSI SE  2017/02/19  8-14
          Oázis SC - Aeroprodukt-Csongrád  2017/03/05  24-9
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE II.  2017/03/12  6-8
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - AVUS  2017/03/26  15-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2017/04/02  8-6
          AVUS - FTC Vízilabda  2017/04/08  7-20
          FTC Vízilabda - KSI SE  2017/04/09  10-20
          Kaposvári VK - TVSE  2017/04/23  15-8
          Racionet Honvéd - FTC Vízilabda  2017/05/07  12-10
          KSI SE - TVSE  2017/05/14  24-9
          UVSE II. - YBL WPC  2017/05/21  16-8
          FVSE - Százhalombattai VSE.  2017/05/21  9-6
          YBL WPC - Százhalombattai VSE.  2017/05/21  14-10
          UVSE II. - FVSE  2017/05/21  8-5
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd KPS - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/16  15-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - Váci VSE  2016/10/30  16-3
          UVSE I. - Legrand-Szentes  2016/12/04  13-12
          UVSE II. - YBL WPC  2016/12/11  8-6
          DVSE - AVUS  2016/12/18  15-1
          UVSE I. - Racionet Honvéd  2017/02/05  17-7
          Racionet Honvéd - TVSE  2017/02/12  20-14
          Racionet Honvéd - KSI SE  2017/02/19  12-29
          Oázis SC - Vestfrost-Csongrád  2017/03/05  13-27
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE II.  2017/03/12  12-17
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - AVUS  2017/03/26  12-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2017/04/02  32-1
          AVUS - FTC Vízilabda  2017/04/08  4-22
          FTC Vízilabda - KSI SE  2017/04/09  11-8
          Kaposvári VK - TVSE  2017/04/23  8-12
          Racionet Honvéd - FTC Vízilabda  2017/05/07  9-18
          KSI SE - TVSE  2017/05/14  32-4
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Honvéd Kölyök Polo S  2016/09/24  16-2
          Vidám Vízilovak VSC - Bókay - KSI  2016/09/24  27-1
          BVSC-Zugló - Cápa VK  2016/09/24  34-1
          Komplex Póló Suli SE - Dunaújvárosi Főiskol  2016/09/24  11-3
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2016/10/08  14-8
          Sportliget SE - HUVK SE  2016/10/08  1-23
          Dunakanyar Waterpolo - JSMA  2016/10/08  13-4
          YBL WPC - OSC VSE  2016/10/08  2-8
          HUVK SE - YBL WPC  2016/10/22  13-2
          JSMA - Sportliget SE  2016/10/22  8-8
          Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/22  12-12
          OSC VSE - FTC Utánpótlás  2016/10/22  7-8
          HUVK SE - FTC Utánpótlás  2017/03/04  6-5
          Honvéd Kölyök Polo S - KSI SE  2017/03/04  5-17
          KSI SE - OSC VSE  2017/06/14  16-10
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2017/06/15  7-9
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2016/12/03  5-6
          BVSC-Zugló - Sportliget SE  2016/12/03  24-3
          KSI SE - Oázis SC  2016/12/03  20-8
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2016/12/10  8-13
          Új-Hullám SE - FTC Utánpótlás  2016/12/10  1-18
          BVSC-Zugló - OSC VSE  2016/12/10  10-6
          OSC VSE - Oázis SC  2017/04/18  20-6
          FTC Utánpótlás - Sportliget SE  2017/04/18  22-5
          BVSC-Zugló - KSI SE  2017/04/18  11-8
          Sportliget SE - BVSC-Zugló  2017/04/29  4-20
          Oázis SC - FTC Utánpótlás  2017/04/29  8-10
          Új-Hullám SE - OSC VSE  2017/04/29  3-14
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Jog-Ászok VSK - Csepeli VSE  2016/09/18  11-8
          RETR-O-SC Közhasznú - Oázis 2  2016/09/18  24-5
          Ozorai-Faterpóló VSE - BVSC  2016/09/24  9-12
          BVSC - UVSE  2016/09/25  9-11
          UVSE - Kertészeti Egyetem A  2016/10/02  14-8
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2016/10/02  15-12
          MAFC-BME - Komplex Póló Suli SE  2016/10/02  9-6
          UVSE - Vidám Vízilovak VSC  2016/10/16  11-12
          MAFC-BME - OSC VSE  2016/10/16  8-14
          Oázis SC - Ozorai-Faterpóló VSE  2016/11/06  18-10
          Oázis 2 - Bánki Vízisport Egye  2016/11/06  18-7
          Vidám Vízilovak VSC - Kertészeti Egyetem A  2016/12/04  11-7
          YBL WPC - Oázis 2  2016/12/04  23-7
          1427 VSE - YBL WPC  2016/12/11  3-25
          Oázis 2 - BVSC  2016/12/18  11-15
          YBL WPC - Budaörsi UVVSE  2016/12/18  19-5
          HETE - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/01/08  6-11
          Alfa SC Kispest - Kertészeti Egyetem A  2017/02/03  9-6
          Budaörsi UVVSE - MAFC-BME  2017/02/26  8-13
          ELTE Vízilabda DSK - Komplex Póló Suli SE  2017/02/26  12-11
          UVSE - Octopus SE  2017/03/02  8-10
          HETE - Csepeli VSE  2017/03/05  11-10
          Jog-Ászok VSK - ELTE Vízilabda DSK  2017/04/02  11-21
          Budaörsi UVVSE - Oázis SC  2017/04/02  12-22
          Octopus SE - YBL WPC  2017/04/06  7-8
          HETE - Oázis 2  2017/04/09  15-4
          ELTE Vízilabda DSK - BVSC  2017/04/09  10-11
          Komplex Póló Suli SE - Jog-Ászok VSK  2017/04/09  6-10
          HETE - Jog-Ászok VSK  2017/04/23  15-16
          ELTE Vízilabda DSK - OSC Kft.  2017/04/23  12-11
          Komplex Póló Suli SE - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/04/23  4-12
          Kertészeti Egyetem A - OSC VSE  2017/04/27  6-10
          UVSE - Alfa SC Kispest  2017/04/30  9-12
          Oázis SC - YBL WPC  2017/04/30  12-8
          Ozorai-Faterpóló VSE - HETE  2017/05/07  8-3
          Vidám Vízilovak VSC - Semmelweis VKS  2017/05/07  7-7
          YBL WPC - Semmelweis VKS  2017/05/09  8-8
          1427 VSE - Csepeli VSE  2017/05/14  11-5
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2017/05/14  8-8
          YBL WPC - UVSE  2017/05/14  12-11
          1427 VSE - Komplex Póló Suli SE  2017/05/27  11-10
          Vidám Vízilovak VSC - Oázis SC  2017/05/27  13-10
          Kertészeti Egyetem A - YBL WPC  2017/05/28  9-14
          UVSE - Semmelweis VKS  2017/05/28  8-8
          Oázis SC - Octopus SE  2017/05/28  14-11
          Csepeli VSE - OSC Kft.  2017/06/11  10-18
          BVSC - 1427 VSE  2017/06/17  12-7
          RETR-O-SC Közhasznú - OSC VSE  2017/06/23  5-7
          RETR-O-SC Közhasznú - Octopus SE  2017/06/24  12-13
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC Masters - Sunday Boys  2017/06/01  19-5
          MAFC Masters - Oázis SC  2017/06/13  16-6
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2017/06/15  10-12
       2016. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Cívis Póló VSE - Vasas Sport Club  2016/09/04  5-0
          HUVK SE - UVSE I.  2016/09/04  10-16
          Aquaworm Kft - Vidám Vízilovak VSC  2016/09/04  0-5
          AVUS - Cívis Póló VSE  2016/09/04  6-9
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2016/09/04  5-4
       Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd-Érd - Oázis SC  2016/10/29  5-20
          Honvéd Kölyök Polo S - Komplex Póló Suli SE  2016/12/17  6-11
          Budapesti Honvéd-Érd - Aquaworm Waterpolo G  2016/12/17  10-4
          ESMTK - BVSC-Zugló  2016/12/17  1-38
          BVSC-Zugló - OSC VSE  2017/06/01  5-7
          Aquaworm Waterpolo G - FTC Utánpótlás  2017/06/08  2-12
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Ceglédi Úszó és Vízi  2016/11/30  44-0
          Bókay - KSI - KSI SE  2016/11/30  0-44
          Kistarcsa - YBL WPC  2016/11/30  4-9
          Vidám Vízilovak Vízi - Új-Hullám SE  2017/03/12  22-2
          Ceglédi Úszó és Vízi - Bókay - KSI  2017/03/12  0-5
          Danubius POLO - Új-Hullám SE  2017/03/12  7-12
          OSC VSE II. - Vidám Vízilovak Vízi  2017/03/12  6-16
          Új-Hullám SE - Bókay - KSI  2017/05/21  14-6
          Ceglédi Úszó és Vízi - Vidám Vízilovak Vízi  2017/05/21  1-28
          Bókay - KSI - Danubius POLO  2017/05/21  2-10
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/05/30  11-4
          Kistarcsa - Ceglédi Vasutas Spor  2017/06/11  7-16
          YBL WPC - UVSE II.  2017/06/11  9-7
          HUVK SE II. - OSC VSE  2017/06/11  9-13
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - Kópé UVSE  2017/02/11  6-14
          Százhalombatta - Angyalföldi Sportisk  2017/02/11  10-21
          Dunaújvárosi Főiskol - OSC VSE  2017/02/11  8-10
          Kópé UVSE - Oázis SC  2017/02/11  19-7
          PSN Zrt. - Dunaújvárosi Főiskol  2017/02/11  17-12
          OSC VSE - Százhalombatta  2017/02/11  10-8
          AVUS - FTC Utánpótlás  2017/03/09  2-21
          UVSE - FTC Utánpótlás  2017/03/18  9-7
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2017/03/18  7-7
          AVUS - Hírös Sport Nonprofi  2017/03/18  3-6
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2017/03/18  3-6
          KSI SE II. - Oázis SC  2017/04/30  7-6
          Dunaújvárosi Főiskol - Kópé UVSE  2017/05/06  7-20
          OSC VSE - Százhalombatta  2017/05/06  19-6
          Kópé UVSE - Oázis SC  2017/05/06  23-5
          PSN Zrt. - Dunaújvárosi Főiskol  2017/05/06  14-8
          KSI SE II. - OSC VSE  2017/05/06  7-6
          Oázis SC - Angyalföldi Sportisk  2017/05/06  6-14
          Százhalombatta - PSN Zrt.  2017/05/06  10-15
          Angyalföldi Sportisk - KSI SE II.  2017/05/06  16-5
          Fehérvár Vízilabda S - Sport és Szabadidő K  2017/05/20  20-5
          Váci Vízilabda Sport - Cívis Póló VSE  2017/05/20  3-26
          Budafóka XXII. ker. - Győri VSE  2017/05/20  13-11
          Sport és Szabadidő K - YBL WPC  2017/05/20  6-12
          Cívis Póló VSE - Budafóka XXII. ker.   2017/05/20  20-10
          YBL WPC - Váci Vízilabda Sport  2017/05/20  7-5
          HUVK SE - AVUS  2017/06/17  10-5
          HUVK SE - AVUS  2017/06/17  10-5
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2017/06/17  4-9
          AVUS - UVSE  2017/06/17  4-10
          Angyalföldi Sportisk - Dunaújvárosi Főiskol  2017/06/18  18-6
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Waterpolo G - OSC VSE II  2016/09/17  1-20
          BVSC-Zugló - OSC VSE  2016/09/17  8-8
          YBL WPC - Kaposvár Vízilabda K  2016/09/17  1-14
          Fehérvár Vízilabda S - Tatabányai Vízmű Spo  2016/09/17  1-27
          HUVK SE - FTC Utánpótlás II.  2016/10/01  10-2
          Oázis 2 - Ceglédi Vasutas Spor  2016/10/01  1-27
          Angyalföldi Sportisk - KSI SE  2016/10/01  10-18
          Oázis SC - Kópé UVSE  2016/10/29  16-4
          AVUS - Bp. Honvéd SE - Érd  2016/10/29  19-2
          Hírös Sport Nonprofi - UVSE  2016/10/29  1-27
          Vidám Vízilovak Vízi - Angyalföldi Sportisk  2016/11/30  5-14
          HUVK SE - HUVK SE II.  2017/02/18  5-8
          Angyalföldi Sportisk - OSC VSE II  2017/02/18  25-3
          OSC VSE - Hírös Sport Nonprofi  2017/02/18  16-1
          Kaposvár Vízilabda K - Oázis SC  2017/02/18  9-9
          KSI SE - Kistarcsa  2017/03/11  22-3
          BVSC-Zugló - PSN Zrt.  2017/03/11  10-4
          AVUS - UVSE  2017/03/11  4-8
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Vasutas Spor  2017/03/11  15-4
          Fehérvár Vízilabda S - Bp. Honvéd SE - Érd  2017/04/13  7-6
          Aquaworm Waterpolo G - Oázis 2  2017/04/13  5-14
          UVSE II. - Százhalombatta  2017/04/13  8-12
          Bp. Honvéd SE - Érd - Aquaworm Waterpolo G  2017/04/13  20-2
          Fehérvár Vízilabda S - UVSE II.  2017/04/13  6-5
          Százhalombatta - Oázis 2  2017/04/13  13-4
          Angyalföldi Sportisk - OSC VSE  2017/05/13  7-9
          OSC VSE II - Oázis SC  2017/05/13  4-12
          OSC VSE - HUVK SE II.  2017/05/13  20-3
          Hírös Sport Nonprofi - OSC VSE II  2017/05/13  9-4
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - AVUS  2016/11/03  18-3
          Szentes - Racionet Honvéd  2016/11/07  8-9
          PSN Zrt. - Racionet Honvéd  2016/12/07  11-5
       2017. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Honvéd Kölyök Polo S  2017/01/15  10-8
          RETR-O-SC Közhasznú - UVSE  2017/01/15  11-6
          MAFC "111" - Vidám Vízilovak VSC  2017/01/15  16-7
          Neptun VSC - Angyalföldi SI DSE  2017/01/22  9-9
          Vidám Vízilovak VSC - Honvéd Kölyök Polo S  2017/01/22  13-13
          Honvéd Kölyök Polo S - RETR-O-SC Közhasznú   2017/02/12  5-10
          Vidám Vízilovak ifi - Budaörsi UVVSE  2017/02/12  12-8
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2017/02/12  15-9
          MAFC "111" - Angyalföldi SI DSE  2017/02/19  8-12
          RETR-O-SC Közhasznú - Neptun VSC  2017/02/19  4-10
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - DVSE  2016/08/27  11-9
          DVSE - KESI  2016/08/27  7-14
          KESI - ZF-Eger  2016/08/27  15-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Kft. - DUE-Maarsk Graphics  2016/10/15  13-7
          TVSE Vizilabda Kft - BVSC II.  2017/01/07  16-5
          BVSC-Zugló Diapolo - Hungerit Szentes  2017/02/08  9-7
          Racionet H - BVSC-Zugló Diapolo  2017/02/15  5-19
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2017/03/01  12-14
          Szegedi V. T&N SZTE - Racionet H  2017/03/04  15-3
          BVSC II. - ZF-Eger-EKE  2017/03/11  3-20
          TVSE Vizilabda Kft - Hungerit Szentes  2017/04/01  5-10
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2017/04/05  7-10
          Hungerit Szentes - ZF-Eger-EKE  2017/04/22  12-11
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diapolo - UVSE  2016/11/05  21-5
          UVSE - TVSE Vozilabda Kft  2016/11/05  11-7
          TVSE Vozilabda Kft - BVSC-Zugló Diapolo  2016/11/05  6-17
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DFVE  2017/06/04  8-10
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FVSE  2016/10/30  13-2
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FVSE  2016/10/30  26-2
       BVLSZ Leány Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - Kaposvár VK  2017/04/18  6-13
          III.kerületi TVE - FTC Utánpótlás  2017/04/18  2-33
  BENU Férfi MK
     Ellenőr 9
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - DVSE  2016/09/28  11-10
          SZVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/10/05  11-14
          Metalcom-Szentes - DVSE  2016/10/08  7-9
          Racionet H - FTC PQS Waterpolo  2016/10/22  8-12
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2016/11/02  12-4
          Kaposvári VK - MKB-Euroleasing-BVSC  2016/11/19  7-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZVSC  2016/11/23  7-11
          UVSE Kft. - Racionet H  2017/01/14  7-12
          DVSE - PVSK Mecsek- Füszért  2017/01/21  6-8
          KSI SE - CONTITECH SZEGED  2017/01/28  7-11
          CONTITECH SZEGED - DVSE  2017/02/04  11-6
          SZVSC - FTC PQS Waterpolo  2017/02/25  14-2
          CONTITECH SZEGED - ZF-Eger  2017/03/04  13-16
          FTC PQS Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/08  8-9
          UVSE Kft. - DVSE  2017/03/18  6-11
          PannErgy-MVLC - VasasPlaket  2017/03/25  11-15
          MKB-Euroleasing-BVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/29  12-11
          EBP Tatabánya - KSI SE  2017/04/01  7-9
          SZVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/04/15  13-10
          MKB-Euroleasing-BVSC - CONTITECH SZEGED  2017/04/19  14-9
          Metalcom-Szentes - EBP Tatabánya  2017/04/22  13-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC PQS Waterpolo  2017/04/29  9-7
          PannErgy-MVLC - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/05/10  11-6
          KSI SE - Metalcom-Szentes  2017/05/13  9-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2016/09/24  10-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Alfa SC - ESMTK  2016/10/29  15-6
          BVSC-Zugló - HVSC  2016/11/05  14-8
          Alfa SC - ESMTK - Kaposvári VK  2017/03/23  7-14
          UVSE - YBL WPC  2017/04/01  10-9
          BVSC-Zugló - AVUS  2017/05/20  11-9
          Kaposvári VK - SZVSC  2017/05/24  15-12
          Racionet H - EKF SC  2017/05/27  7-3
          Ceglédi VSE - Racionet H  2017/06/03  20-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget S.E. - DFVE  2016/10/01  18-2
          FTC PQS Waterpolo - Váci VSE  2016/10/01  24-4
          Vidám Vízilovak - Sportliget S.E.  2016/10/22  11-12
          Pápai SE - Tatabánya Vizmű SE  2016/11/27  9-19
          FVSE - Pápai SE  2016/11/27  16-9
          Tatabánya Vizmű SE - PTE-ÁOK  2016/11/27  10-8
          Soproni VSE - KVSE  2016/11/27  8-10
          PTE-ÁOK - Győri VSE  2016/11/27  16-11
          KVSE - FVSE  2016/11/27  2-11
          Győri VSE - Soproni VSE  2016/11/27  7-4
          Vasas SC - FTC PQS Waterpolo  2017/04/06  7-7
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - Szentes  2016/09/23  17-3
          DVSE - BVSC-ZUgló  2016/09/23  5-5
          DVSE - FTC PQS Waterpolo  2016/09/23  4-17
          Szentes - BVSC-ZUgló  2016/09/23  5-15
          Szentes - DVSE  2016/09/24  7-15
          FTC PQS Waterpolo - BVSC-ZUgló  2016/09/24  16-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-ZUgló  2016/11/26  13-8
          BVSC-ZUgló - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/12/03  5-8
          SZVSC - Racinet H  2016/12/17  11-5
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd KPS - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/16  9-10
          UVSE I. - Legrand-Szentes  2016/12/04  15-7
          UVSE II. - YBL WPC  2016/12/11  4-9
          DVSE - AVUS  2016/12/18  8-5
          UVSE I. - Racionet H  2017/02/05  7-5
          Racionet H - TVSE  2017/02/12  13-10
          Racionet H - KSI SE  2017/02/19  3-16
          Oázis SC - Koelner-Csongrád  2017/03/05  20-15
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE II.  2017/03/12  25-7
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - AVUS  2017/03/26  6-15
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2017/04/02  13-5
          AVUS - FTC Vízilabda  2017/04/08  7-21
          FTC Vízilabda - KSI SE  2017/04/09  9-15
          Kaposvári VK - TVSE  2017/04/23  12-15
          Racionet H - FTC Vízilabda  2017/05/07  11-9
          KSI SE - TVSE  2017/05/14  16-4
          FTC Vízilabda - BVSC-Zugló  2017/06/04  7-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd KPS - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/16  11-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Váci VSE  2016/10/30  20-1
          UVSE I. - Legrand-Szentes  2016/12/04  19-8
          UVSE II. - YBL WPC  2016/12/11  11-12
          DVSE - AVUS  2016/12/18  16-14
          UVSE I. - Racionet Honvéd  2017/02/05  18-8
          Racionet Honvéd - TVSE  2017/02/12  16-9
          Racionet Honvéd - KSI SE  2017/02/19  8-14
          Oázis SC - Aeroprodukt-Csongrád  2017/03/05  24-9
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE II.  2017/03/12  6-8
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - AVUS  2017/03/26  15-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2017/04/02  8-6
          AVUS - FTC Vízilabda  2017/04/08  7-20
          FTC Vízilabda - KSI SE  2017/04/09  10-20
          Kaposvári VK - TVSE  2017/04/23  15-8
          Racionet Honvéd - FTC Vízilabda  2017/05/07  12-10
          KSI SE - TVSE  2017/05/14  24-9
          UVSE II. - YBL WPC  2017/05/21  16-8
          FVSE - Százhalombattai VSE.  2017/05/21  9-6
          YBL WPC - Százhalombattai VSE.  2017/05/21  14-10
          UVSE II. - FVSE  2017/05/21  8-5
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd KPS - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/16  15-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - Váci VSE  2016/10/30  16-3
          UVSE I. - Legrand-Szentes  2016/12/04  13-12
          UVSE II. - YBL WPC  2016/12/11  8-6
          DVSE - AVUS  2016/12/18  15-1
          UVSE I. - Racionet Honvéd  2017/02/05  17-7
          Racionet Honvéd - TVSE  2017/02/12  20-14
          Racionet Honvéd - KSI SE  2017/02/19  12-29
          Oázis SC - Vestfrost-Csongrád  2017/03/05  13-27
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE II.  2017/03/12  12-17
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - AVUS  2017/03/26  12-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2017/04/02  32-1
          AVUS - FTC Vízilabda  2017/04/08  4-22
          FTC Vízilabda - KSI SE  2017/04/09  11-8
          Kaposvári VK - TVSE  2017/04/23  8-12
          Racionet Honvéd - FTC Vízilabda  2017/05/07  9-18
          KSI SE - TVSE  2017/05/14  32-4
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Honvéd Kölyök Polo S  2016/09/24  16-2
          Vidám Vízilovak VSC - Bókay - KSI  2016/09/24  27-1
          BVSC-Zugló - Cápa VK  2016/09/24  34-1
          Komplex Póló Suli SE - Dunaújvárosi Főiskol  2016/09/24  11-3
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2016/10/08  14-8
          Sportliget SE - HUVK SE  2016/10/08  1-23
          Dunakanyar Waterpolo - JSMA  2016/10/08  13-4
          YBL WPC - OSC VSE  2016/10/08  2-8
          HUVK SE - YBL WPC  2016/10/22  13-2
          JSMA - Sportliget SE  2016/10/22  8-8
          Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/22  12-12
          OSC VSE - FTC Utánpótlás  2016/10/22  7-8
          HUVK SE - FTC Utánpótlás  2017/03/04  6-5
          Honvéd Kölyök Polo S - KSI SE  2017/03/04  5-17
          KSI SE - OSC VSE  2017/06/14  16-10
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2017/06/15  7-9
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2016/12/03  5-6
          BVSC-Zugló - Sportliget SE  2016/12/03  24-3
          KSI SE - Oázis SC  2016/12/03  20-8
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2016/12/10  8-13
          Új-Hullám SE - FTC Utánpótlás  2016/12/10  1-18
          BVSC-Zugló - OSC VSE  2016/12/10  10-6
          OSC VSE - Oázis SC  2017/04/18  20-6
          FTC Utánpótlás - Sportliget SE  2017/04/18  22-5
          BVSC-Zugló - KSI SE  2017/04/18  11-8
          Sportliget SE - BVSC-Zugló  2017/04/29  4-20
          Oázis SC - FTC Utánpótlás  2017/04/29  8-10
          Új-Hullám SE - OSC VSE  2017/04/29  3-14
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Jog-Ászok VSK - Csepeli VSE  2016/09/18  11-8
          RETR-O-SC Közhasznú - Oázis 2  2016/09/18  24-5
          Ozorai-Faterpóló VSE - BVSC  2016/09/24  9-12
          BVSC - UVSE  2016/09/25  9-11
          UVSE - Kertészeti Egyetem A  2016/10/02  14-8
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2016/10/02  15-12
          MAFC-BME - Komplex Póló Suli SE  2016/10/02  9-6
          UVSE - Vidám Vízilovak VSC  2016/10/16  11-12
          MAFC-BME - OSC VSE  2016/10/16  8-14
          Oázis SC - Ozorai-Faterpóló VSE  2016/11/06  18-10
          Oázis 2 - Bánki Vízisport Egye  2016/11/06  18-7
          Vidám Vízilovak VSC - Kertészeti Egyetem A  2016/12/04  11-7
          YBL WPC - Oázis 2  2016/12/04  23-7
          1427 VSE - YBL WPC  2016/12/11  3-25
          Oázis 2 - BVSC  2016/12/18  11-15
          YBL WPC - Budaörsi UVVSE  2016/12/18  19-5
          HETE - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/01/08  6-11
          Alfa SC Kispest - Kertészeti Egyetem A  2017/02/03  9-6
          Budaörsi UVVSE - MAFC-BME  2017/02/26  8-13
          ELTE Vízilabda DSK - Komplex Póló Suli SE  2017/02/26  12-11
          UVSE - Octopus SE  2017/03/02  8-10
          HETE - Csepeli VSE  2017/03/05  11-10
          Jog-Ászok VSK - ELTE Vízilabda DSK  2017/04/02  11-21
          Budaörsi UVVSE - Oázis SC  2017/04/02  12-22
          Octopus SE - YBL WPC  2017/04/06  7-8
          HETE - Oázis 2  2017/04/09  15-4
          ELTE Vízilabda DSK - BVSC  2017/04/09  10-11
          Komplex Póló Suli SE - Jog-Ászok VSK  2017/04/09  6-10
          HETE - Jog-Ászok VSK  2017/04/23  15-16
          ELTE Vízilabda DSK - OSC Kft.  2017/04/23  12-11
          Komplex Póló Suli SE - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/04/23  4-12
          Kertészeti Egyetem A - OSC VSE  2017/04/27  6-10
          UVSE - Alfa SC Kispest  2017/04/30  9-12
          Oázis SC - YBL WPC  2017/04/30  12-8
          Ozorai-Faterpóló VSE - HETE  2017/05/07  8-3
          Vidám Vízilovak VSC - Semmelweis VKS  2017/05/07  7-7
          YBL WPC - Semmelweis VKS  2017/05/09  8-8
          1427 VSE - Csepeli VSE  2017/05/14  11-5
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2017/05/14  8-8
          YBL WPC - UVSE  2017/05/14  12-11
          1427 VSE - Komplex Póló Suli SE  2017/05/27  11-10
          Vidám Vízilovak VSC - Oázis SC  2017/05/27  13-10
          Kertészeti Egyetem A - YBL WPC  2017/05/28  9-14
          UVSE - Semmelweis VKS  2017/05/28  8-8
          Oázis SC - Octopus SE  2017/05/28  14-11
          Csepeli VSE - OSC Kft.  2017/06/11  10-18
          BVSC - 1427 VSE  2017/06/17  12-7
          RETR-O-SC Közhasznú - OSC VSE  2017/06/23  5-7
          RETR-O-SC Közhasznú - Octopus SE  2017/06/24  12-13
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC Masters - Sunday Boys  2017/06/01  19-5
          MAFC Masters - Oázis SC  2017/06/13  16-6
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2017/06/15  10-12
       2016. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Cívis Póló VSE - Vasas Sport Club  2016/09/04  5-0
          HUVK SE - UVSE I.  2016/09/04  10-16
          Aquaworm Kft - Vidám Vízilovak VSC  2016/09/04  0-5
          AVUS - Cívis Póló VSE  2016/09/04  6-9
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2016/09/04  5-4
       Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd-Érd - Oázis SC  2016/10/29  5-20
          Honvéd Kölyök Polo S - Komplex Póló Suli SE  2016/12/17  6-11
          Budapesti Honvéd-Érd - Aquaworm Waterpolo G  2016/12/17  10-4
          ESMTK - BVSC-Zugló  2016/12/17  1-38
          BVSC-Zugló - OSC VSE  2017/06/01  5-7
          Aquaworm Waterpolo G - FTC Utánpótlás  2017/06/08  2-12
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Ceglédi Úszó és Vízi  2016/11/30  44-0
          Bókay - KSI - KSI SE  2016/11/30  0-44
          Kistarcsa - YBL WPC  2016/11/30  4-9
          Vidám Vízilovak Vízi - Új-Hullám SE  2017/03/12  22-2
          Ceglédi Úszó és Vízi - Bókay - KSI  2017/03/12  0-5
          Danubius POLO - Új-Hullám SE  2017/03/12  7-12
          OSC VSE II. - Vidám Vízilovak Vízi  2017/03/12  6-16
          Új-Hullám SE - Bókay - KSI  2017/05/21  14-6
          Ceglédi Úszó és Vízi - Vidám Vízilovak Vízi  2017/05/21  1-28
          Bókay - KSI - Danubius POLO  2017/05/21  2-10
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/05/30  11-4
          Kistarcsa - Ceglédi Vasutas Spor  2017/06/11  7-16
          YBL WPC - UVSE II.  2017/06/11  9-7
          HUVK SE II. - OSC VSE  2017/06/11  9-13
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - Kópé UVSE  2017/02/11  6-14
          Százhalombatta - Angyalföldi Sportisk  2017/02/11  10-21
          Dunaújvárosi Főiskol - OSC VSE  2017/02/11  8-10
          Kópé UVSE - Oázis SC  2017/02/11  19-7
          PSN Zrt. - Dunaújvárosi Főiskol  2017/02/11  17-12
          OSC VSE - Százhalombatta  2017/02/11  10-8
          AVUS - FTC Utánpótlás  2017/03/09  2-21
          UVSE - FTC Utánpótlás  2017/03/18  9-7
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2017/03/18  7-7
          AVUS - Hírös Sport Nonprofi  2017/03/18  3-6
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2017/03/18  3-6
          KSI SE II. - Oázis SC  2017/04/30  7-6
          Dunaújvárosi Főiskol - Kópé UVSE  2017/05/06  7-20
          OSC VSE - Százhalombatta  2017/05/06  19-6
          Kópé UVSE - Oázis SC  2017/05/06  23-5
          PSN Zrt. - Dunaújvárosi Főiskol  2017/05/06  14-8
          KSI SE II. - OSC VSE  2017/05/06  7-6
          Oázis SC - Angyalföldi Sportisk  2017/05/06  6-14
          Százhalombatta - PSN Zrt.  2017/05/06  10-15
          Angyalföldi Sportisk - KSI SE II.  2017/05/06  16-5
          Fehérvár Vízilabda S - Sport és Szabadidő K  2017/05/20  20-5
          Váci Vízilabda Sport - Cívis Póló VSE  2017/05/20  3-26
          Budafóka XXII. ker. - Győri VSE  2017/05/20  13-11
          Sport és Szabadidő K - YBL WPC  2017/05/20  6-12
          Cívis Póló VSE - Budafóka XXII. ker.   2017/05/20  20-10
          YBL WPC - Váci Vízilabda Sport  2017/05/20  7-5
          HUVK SE - AVUS  2017/06/17  10-5
          HUVK SE - AVUS  2017/06/17  10-5
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2017/06/17  4-9
          AVUS - UVSE  2017/06/17  4-10
          Angyalföldi Sportisk - Dunaújvárosi Főiskol  2017/06/18  18-6
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Waterpolo G - OSC VSE II  2016/09/17  1-20
          BVSC-Zugló - OSC VSE  2016/09/17  8-8
          YBL WPC - Kaposvár Vízilabda K  2016/09/17  1-14
          Fehérvár Vízilabda S - Tatabányai Vízmű Spo  2016/09/17  1-27
          HUVK SE - FTC Utánpótlás II.  2016/10/01  10-2
          Oázis 2 - Ceglédi Vasutas Spor  2016/10/01  1-27
          Angyalföldi Sportisk - KSI SE  2016/10/01  10-18
          Oázis SC - Kópé UVSE  2016/10/29  16-4
          AVUS - Bp. Honvéd SE - Érd  2016/10/29  19-2
          Hírös Sport Nonprofi - UVSE  2016/10/29  1-27
          Vidám Vízilovak Vízi - Angyalföldi Sportisk  2016/11/30  5-14
          HUVK SE - HUVK SE II.  2017/02/18  5-8
          Angyalföldi Sportisk - OSC VSE II  2017/02/18  25-3
          OSC VSE - Hírös Sport Nonprofi  2017/02/18  16-1
          Kaposvár Vízilabda K - Oázis SC  2017/02/18  9-9
          KSI SE - Kistarcsa  2017/03/11  22-3
          BVSC-Zugló - PSN Zrt.  2017/03/11  10-4
          AVUS - UVSE  2017/03/11  4-8
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Vasutas Spor  2017/03/11  15-4
          Fehérvár Vízilabda S - Bp. Honvéd SE - Érd  2017/04/13  7-6
          Aquaworm Waterpolo G - Oázis 2  2017/04/13  5-14
          UVSE II. - Százhalombatta  2017/04/13  8-12
          Bp. Honvéd SE - Érd - Aquaworm Waterpolo G  2017/04/13  20-2
          Fehérvár Vízilabda S - UVSE II.  2017/04/13  6-5
          Százhalombatta - Oázis 2  2017/04/13  13-4
          Angyalföldi Sportisk - OSC VSE  2017/05/13  7-9
          OSC VSE II - Oázis SC  2017/05/13  4-12
          OSC VSE - HUVK SE II.  2017/05/13  20-3
          Hírös Sport Nonprofi - OSC VSE II  2017/05/13  9-4
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - AVUS  2016/11/03  18-3
          Szentes - Racionet Honvéd  2016/11/07  8-9
          PSN Zrt. - Racionet Honvéd  2016/12/07  11-5
       2017. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Honvéd Kölyök Polo S  2017/01/15  10-8
          RETR-O-SC Közhasznú - UVSE  2017/01/15  11-6
          MAFC "111" - Vidám Vízilovak VSC  2017/01/15  16-7
          Neptun VSC - Angyalföldi SI DSE  2017/01/22  9-9
          Vidám Vízilovak VSC - Honvéd Kölyök Polo S  2017/01/22  13-13
          Honvéd Kölyök Polo S - RETR-O-SC Közhasznú   2017/02/12  5-10
          Vidám Vízilovak ifi - Budaörsi UVVSE  2017/02/12  12-8
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2017/02/12  15-9
          MAFC "111" - Angyalföldi SI DSE  2017/02/19  8-12
          RETR-O-SC Közhasznú - Neptun VSC  2017/02/19  4-10
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - DVSE  2016/08/27  11-9
          DVSE - KESI  2016/08/27  7-14
          KESI - ZF-Eger  2016/08/27  15-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Kft. - DUE-Maarsk Graphics  2016/10/15  13-7
          TVSE Vizilabda Kft - BVSC II.  2017/01/07  16-5
          BVSC-Zugló Diapolo - Hungerit Szentes  2017/02/08  9-7
          Racionet H - BVSC-Zugló Diapolo  2017/02/15  5-19
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2017/03/01  12-14
          Szegedi V. T&N SZTE - Racionet H  2017/03/04  15-3
          BVSC II. - ZF-Eger-EKE  2017/03/11  3-20
          TVSE Vizilabda Kft - Hungerit Szentes  2017/04/01  5-10
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2017/04/05  7-10
          Hungerit Szentes - ZF-Eger-EKE  2017/04/22  12-11
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diapolo - UVSE  2016/11/05  21-5
          UVSE - TVSE Vozilabda Kft  2016/11/05  11-7
          TVSE Vozilabda Kft - BVSC-Zugló Diapolo  2016/11/05  6-17
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DFVE  2017/06/04  8-10
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FVSE  2016/10/30  13-2
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FVSE  2016/10/30  26-2
       BVLSZ Leány Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - Kaposvár VK  2017/04/18  6-13
          III.kerületi TVE - FTC Utánpótlás  2017/04/18  2-33
  BENU Fiú Ifjúsági
     Ellenőr 17
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - DVSE  2016/09/28  11-10
          SZVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/10/05  11-14
          Metalcom-Szentes - DVSE  2016/10/08  7-9
          Racionet H - FTC PQS Waterpolo  2016/10/22  8-12
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2016/11/02  12-4
          Kaposvári VK - MKB-Euroleasing-BVSC  2016/11/19  7-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZVSC  2016/11/23  7-11
          UVSE Kft. - Racionet H  2017/01/14  7-12
          DVSE - PVSK Mecsek- Füszért  2017/01/21  6-8
          KSI SE - CONTITECH SZEGED  2017/01/28  7-11
          CONTITECH SZEGED - DVSE  2017/02/04  11-6
          SZVSC - FTC PQS Waterpolo  2017/02/25  14-2
          CONTITECH SZEGED - ZF-Eger  2017/03/04  13-16
          FTC PQS Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/08  8-9
          UVSE Kft. - DVSE  2017/03/18  6-11
          PannErgy-MVLC - VasasPlaket  2017/03/25  11-15
          MKB-Euroleasing-BVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/29  12-11
          EBP Tatabánya - KSI SE  2017/04/01  7-9
          SZVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/04/15  13-10
          MKB-Euroleasing-BVSC - CONTITECH SZEGED  2017/04/19  14-9
          Metalcom-Szentes - EBP Tatabánya  2017/04/22  13-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC PQS Waterpolo  2017/04/29  9-7
          PannErgy-MVLC - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/05/10  11-6
          KSI SE - Metalcom-Szentes  2017/05/13  9-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2016/09/24  10-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Alfa SC - ESMTK  2016/10/29  15-6
          BVSC-Zugló - HVSC  2016/11/05  14-8
          Alfa SC - ESMTK - Kaposvári VK  2017/03/23  7-14
          UVSE - YBL WPC  2017/04/01  10-9
          BVSC-Zugló - AVUS  2017/05/20  11-9
          Kaposvári VK - SZVSC  2017/05/24  15-12
          Racionet H - EKF SC  2017/05/27  7-3
          Ceglédi VSE - Racionet H  2017/06/03  20-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget S.E. - DFVE  2016/10/01  18-2
          FTC PQS Waterpolo - Váci VSE  2016/10/01  24-4
          Vidám Vízilovak - Sportliget S.E.  2016/10/22  11-12
          Pápai SE - Tatabánya Vizmű SE  2016/11/27  9-19
          FVSE - Pápai SE  2016/11/27  16-9
          Tatabánya Vizmű SE - PTE-ÁOK  2016/11/27  10-8
          Soproni VSE - KVSE  2016/11/27  8-10
          PTE-ÁOK - Győri VSE  2016/11/27  16-11
          KVSE - FVSE  2016/11/27  2-11
          Győri VSE - Soproni VSE  2016/11/27  7-4
          Vasas SC - FTC PQS Waterpolo  2017/04/06  7-7
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - Szentes  2016/09/23  17-3
          DVSE - BVSC-ZUgló  2016/09/23  5-5
          DVSE - FTC PQS Waterpolo  2016/09/23  4-17
          Szentes - BVSC-ZUgló  2016/09/23  5-15
          Szentes - DVSE  2016/09/24  7-15
          FTC PQS Waterpolo - BVSC-ZUgló  2016/09/24  16-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-ZUgló  2016/11/26  13-8
          BVSC-ZUgló - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/12/03  5-8
          SZVSC - Racinet H  2016/12/17  11-5
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd KPS - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/16  9-10
          UVSE I. - Legrand-Szentes  2016/12/04  15-7
          UVSE II. - YBL WPC  2016/12/11  4-9
          DVSE - AVUS  2016/12/18  8-5
          UVSE I. - Racionet H  2017/02/05  7-5
          Racionet H - TVSE  2017/02/12  13-10
          Racionet H - KSI SE  2017/02/19  3-16
          Oázis SC - Koelner-Csongrád  2017/03/05  20-15
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE II.  2017/03/12  25-7
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - AVUS  2017/03/26  6-15
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2017/04/02  13-5
          AVUS - FTC Vízilabda  2017/04/08  7-21
          FTC Vízilabda - KSI SE  2017/04/09  9-15
          Kaposvári VK - TVSE  2017/04/23  12-15
          Racionet H - FTC Vízilabda  2017/05/07  11-9
          KSI SE - TVSE  2017/05/14  16-4
          FTC Vízilabda - BVSC-Zugló  2017/06/04  7-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd KPS - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/16  11-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Váci VSE  2016/10/30  20-1
          UVSE I. - Legrand-Szentes  2016/12/04  19-8
          UVSE II. - YBL WPC  2016/12/11  11-12
          DVSE - AVUS  2016/12/18  16-14
          UVSE I. - Racionet Honvéd  2017/02/05  18-8
          Racionet Honvéd - TVSE  2017/02/12  16-9
          Racionet Honvéd - KSI SE  2017/02/19  8-14
          Oázis SC - Aeroprodukt-Csongrád  2017/03/05  24-9
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE II.  2017/03/12  6-8
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - AVUS  2017/03/26  15-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2017/04/02  8-6
          AVUS - FTC Vízilabda  2017/04/08  7-20
          FTC Vízilabda - KSI SE  2017/04/09  10-20
          Kaposvári VK - TVSE  2017/04/23  15-8
          Racionet Honvéd - FTC Vízilabda  2017/05/07  12-10
          KSI SE - TVSE  2017/05/14  24-9
          UVSE II. - YBL WPC  2017/05/21  16-8
          FVSE - Százhalombattai VSE.  2017/05/21  9-6
          YBL WPC - Százhalombattai VSE.  2017/05/21  14-10
          UVSE II. - FVSE  2017/05/21  8-5
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd KPS - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/16  15-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - Váci VSE  2016/10/30  16-3
          UVSE I. - Legrand-Szentes  2016/12/04  13-12
          UVSE II. - YBL WPC  2016/12/11  8-6
          DVSE - AVUS  2016/12/18  15-1
          UVSE I. - Racionet Honvéd  2017/02/05  17-7
          Racionet Honvéd - TVSE  2017/02/12  20-14
          Racionet Honvéd - KSI SE  2017/02/19  12-29
          Oázis SC - Vestfrost-Csongrád  2017/03/05  13-27
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE II.  2017/03/12  12-17
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - AVUS  2017/03/26  12-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2017/04/02  32-1
          AVUS - FTC Vízilabda  2017/04/08  4-22
          FTC Vízilabda - KSI SE  2017/04/09  11-8
          Kaposvári VK - TVSE  2017/04/23  8-12
          Racionet Honvéd - FTC Vízilabda  2017/05/07  9-18
          KSI SE - TVSE  2017/05/14  32-4
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Honvéd Kölyök Polo S  2016/09/24  16-2
          Vidám Vízilovak VSC - Bókay - KSI  2016/09/24  27-1
          BVSC-Zugló - Cápa VK  2016/09/24  34-1
          Komplex Póló Suli SE - Dunaújvárosi Főiskol  2016/09/24  11-3
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2016/10/08  14-8
          Sportliget SE - HUVK SE  2016/10/08  1-23
          Dunakanyar Waterpolo - JSMA  2016/10/08  13-4
          YBL WPC - OSC VSE  2016/10/08  2-8
          HUVK SE - YBL WPC  2016/10/22  13-2
          JSMA - Sportliget SE  2016/10/22  8-8
          Oázis SC - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/22  12-12
          OSC VSE - FTC Utánpótlás  2016/10/22  7-8
          HUVK SE - FTC Utánpótlás  2017/03/04  6-5
          Honvéd Kölyök Polo S - KSI SE  2017/03/04  5-17
          KSI SE - OSC VSE  2017/06/14  16-10
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2017/06/15  7-9
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2016/12/03  5-6
          BVSC-Zugló - Sportliget SE  2016/12/03  24-3
          KSI SE - Oázis SC  2016/12/03  20-8
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2016/12/10  8-13
          Új-Hullám SE - FTC Utánpótlás  2016/12/10  1-18
          BVSC-Zugló - OSC VSE  2016/12/10  10-6
          OSC VSE - Oázis SC  2017/04/18  20-6
          FTC Utánpótlás - Sportliget SE  2017/04/18  22-5
          BVSC-Zugló - KSI SE  2017/04/18  11-8
          Sportliget SE - BVSC-Zugló  2017/04/29  4-20
          Oázis SC - FTC Utánpótlás  2017/04/29  8-10
          Új-Hullám SE - OSC VSE  2017/04/29  3-14
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Jog-Ászok VSK - Csepeli VSE  2016/09/18  11-8
          RETR-O-SC Közhasznú - Oázis 2  2016/09/18  24-5
          Ozorai-Faterpóló VSE - BVSC  2016/09/24  9-12
          BVSC - UVSE  2016/09/25  9-11
          UVSE - Kertészeti Egyetem A  2016/10/02  14-8
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2016/10/02  15-12
          MAFC-BME - Komplex Póló Suli SE  2016/10/02  9-6
          UVSE - Vidám Vízilovak VSC  2016/10/16  11-12
          MAFC-BME - OSC VSE  2016/10/16  8-14
          Oázis SC - Ozorai-Faterpóló VSE  2016/11/06  18-10
          Oázis 2 - Bánki Vízisport Egye  2016/11/06  18-7
          Vidám Vízilovak VSC - Kertészeti Egyetem A  2016/12/04  11-7
          YBL WPC - Oázis 2  2016/12/04  23-7
          1427 VSE - YBL WPC  2016/12/11  3-25
          Oázis 2 - BVSC  2016/12/18  11-15
          YBL WPC - Budaörsi UVVSE  2016/12/18  19-5
          HETE - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/01/08  6-11
          Alfa SC Kispest - Kertészeti Egyetem A  2017/02/03  9-6
          Budaörsi UVVSE - MAFC-BME  2017/02/26  8-13
          ELTE Vízilabda DSK - Komplex Póló Suli SE  2017/02/26  12-11
          UVSE - Octopus SE  2017/03/02  8-10
          HETE - Csepeli VSE  2017/03/05  11-10
          Jog-Ászok VSK - ELTE Vízilabda DSK  2017/04/02  11-21
          Budaörsi UVVSE - Oázis SC  2017/04/02  12-22
          Octopus SE - YBL WPC  2017/04/06  7-8
          HETE - Oázis 2  2017/04/09  15-4
          ELTE Vízilabda DSK - BVSC  2017/04/09  10-11
          Komplex Póló Suli SE - Jog-Ászok VSK  2017/04/09  6-10
          HETE - Jog-Ászok VSK  2017/04/23  15-16
          ELTE Vízilabda DSK - OSC Kft.  2017/04/23  12-11
          Komplex Póló Suli SE - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/04/23  4-12
          Kertészeti Egyetem A - OSC VSE  2017/04/27  6-10
          UVSE - Alfa SC Kispest  2017/04/30  9-12
          Oázis SC - YBL WPC  2017/04/30  12-8
          Ozorai-Faterpóló VSE - HETE  2017/05/07  8-3
          Vidám Vízilovak VSC - Semmelweis VKS  2017/05/07  7-7
          YBL WPC - Semmelweis VKS  2017/05/09  8-8
          1427 VSE - Csepeli VSE  2017/05/14  11-5
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2017/05/14  8-8
          YBL WPC - UVSE  2017/05/14  12-11
          1427 VSE - Komplex Póló Suli SE  2017/05/27  11-10
          Vidám Vízilovak VSC - Oázis SC  2017/05/27  13-10
          Kertészeti Egyetem A - YBL WPC  2017/05/28  9-14
          UVSE - Semmelweis VKS  2017/05/28  8-8
          Oázis SC - Octopus SE  2017/05/28  14-11
          Csepeli VSE - OSC Kft.  2017/06/11  10-18
          BVSC - 1427 VSE  2017/06/17  12-7
          RETR-O-SC Közhasznú - OSC VSE  2017/06/23  5-7
          RETR-O-SC Közhasznú - Octopus SE  2017/06/24  12-13
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC Masters - Sunday Boys  2017/06/01  19-5
          MAFC Masters - Oázis SC  2017/06/13  16-6
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2017/06/15  10-12
       2016. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Cívis Póló VSE - Vasas Sport Club  2016/09/04  5-0
          HUVK SE - UVSE I.  2016/09/04  10-16
          Aquaworm Kft - Vidám Vízilovak VSC  2016/09/04  0-5
          AVUS - Cívis Póló VSE  2016/09/04  6-9
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2016/09/04  5-4
       Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd-Érd - Oázis SC  2016/10/29  5-20
          Honvéd Kölyök Polo S - Komplex Póló Suli SE  2016/12/17  6-11
          Budapesti Honvéd-Érd - Aquaworm Waterpolo G  2016/12/17  10-4
          ESMTK - BVSC-Zugló  2016/12/17  1-38
          BVSC-Zugló - OSC VSE  2017/06/01  5-7
          Aquaworm Waterpolo G - FTC Utánpótlás  2017/06/08  2-12
       Rusorán Péter Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Ceglédi Úszó és Vízi  2016/11/30  44-0
          Bókay - KSI - KSI SE  2016/11/30  0-44
          Kistarcsa - YBL WPC  2016/11/30  4-9
          Vidám Vízilovak Vízi - Új-Hullám SE  2017/03/12  22-2
          Ceglédi Úszó és Vízi - Bókay - KSI  2017/03/12  0-5
          Danubius POLO - Új-Hullám SE  2017/03/12  7-12
          OSC VSE II. - Vidám Vízilovak Vízi  2017/03/12  6-16
          Új-Hullám SE - Bókay - KSI  2017/05/21  14-6
          Ceglédi Úszó és Vízi - Vidám Vízilovak Vízi  2017/05/21  1-28
          Bókay - KSI - Danubius POLO  2017/05/21  2-10
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/05/30  11-4
          Kistarcsa - Ceglédi Vasutas Spor  2017/06/11  7-16
          YBL WPC - UVSE II.  2017/06/11  9-7
          HUVK SE II. - OSC VSE  2017/06/11  9-13
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - Kópé UVSE  2017/02/11  6-14
          Százhalombatta - Angyalföldi Sportisk  2017/02/11  10-21
          Dunaújvárosi Főiskol - OSC VSE  2017/02/11  8-10
          Kópé UVSE - Oázis SC  2017/02/11  19-7
          PSN Zrt. - Dunaújvárosi Főiskol  2017/02/11  17-12
          OSC VSE - Százhalombatta  2017/02/11  10-8
          AVUS - FTC Utánpótlás  2017/03/09  2-21
          UVSE - FTC Utánpótlás  2017/03/18  9-7
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2017/03/18  7-7
          AVUS - Hírös Sport Nonprofi  2017/03/18  3-6
          BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás  2017/03/18  3-6
          KSI SE II. - Oázis SC  2017/04/30  7-6
          Dunaújvárosi Főiskol - Kópé UVSE  2017/05/06  7-20
          OSC VSE - Százhalombatta  2017/05/06  19-6
          Kópé UVSE - Oázis SC  2017/05/06  23-5
          PSN Zrt. - Dunaújvárosi Főiskol  2017/05/06  14-8
          KSI SE II. - OSC VSE  2017/05/06  7-6
          Oázis SC - Angyalföldi Sportisk  2017/05/06  6-14
          Százhalombatta - PSN Zrt.  2017/05/06  10-15
          Angyalföldi Sportisk - KSI SE II.  2017/05/06  16-5
          Fehérvár Vízilabda S - Sport és Szabadidő K  2017/05/20  20-5
          Váci Vízilabda Sport - Cívis Póló VSE  2017/05/20  3-26
          Budafóka XXII. ker. - Győri VSE  2017/05/20  13-11
          Sport és Szabadidő K - YBL WPC  2017/05/20  6-12
          Cívis Póló VSE - Budafóka XXII. ker.   2017/05/20  20-10
          YBL WPC - Váci Vízilabda Sport  2017/05/20  7-5
          HUVK SE - AVUS  2017/06/17  10-5
          HUVK SE - AVUS  2017/06/17  10-5
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2017/06/17  4-9
          AVUS - UVSE  2017/06/17  4-10
          Angyalföldi Sportisk - Dunaújvárosi Főiskol  2017/06/18  18-6
       Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Waterpolo G - OSC VSE II  2016/09/17  1-20
          BVSC-Zugló - OSC VSE  2016/09/17  8-8
          YBL WPC - Kaposvár Vízilabda K  2016/09/17  1-14
          Fehérvár Vízilabda S - Tatabányai Vízmű Spo  2016/09/17  1-27
          HUVK SE - FTC Utánpótlás II.  2016/10/01  10-2
          Oázis 2 - Ceglédi Vasutas Spor  2016/10/01  1-27
          Angyalföldi Sportisk - KSI SE  2016/10/01  10-18
          Oázis SC - Kópé UVSE  2016/10/29  16-4
          AVUS - Bp. Honvéd SE - Érd  2016/10/29  19-2
          Hírös Sport Nonprofi - UVSE  2016/10/29  1-27
          Vidám Vízilovak Vízi - Angyalföldi Sportisk  2016/11/30  5-14
          HUVK SE - HUVK SE II.  2017/02/18  5-8
          Angyalföldi Sportisk - OSC VSE II  2017/02/18  25-3
          OSC VSE - Hírös Sport Nonprofi  2017/02/18  16-1
          Kaposvár Vízilabda K - Oázis SC  2017/02/18  9-9
          KSI SE - Kistarcsa  2017/03/11  22-3
          BVSC-Zugló - PSN Zrt.  2017/03/11  10-4
          AVUS - UVSE  2017/03/11  4-8
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Vasutas Spor  2017/03/11  15-4
          Fehérvár Vízilabda S - Bp. Honvéd SE - Érd  2017/04/13  7-6
          Aquaworm Waterpolo G - Oázis 2  2017/04/13  5-14
          UVSE II. - Százhalombatta  2017/04/13  8-12
          Bp. Honvéd SE - Érd - Aquaworm Waterpolo G  2017/04/13  20-2
          Fehérvár Vízilabda S - UVSE II.  2017/04/13  6-5
          Százhalombatta - Oázis 2  2017/04/13  13-4
          Angyalföldi Sportisk - OSC VSE  2017/05/13  7-9
          OSC VSE II - Oázis SC  2017/05/13  4-12
          OSC VSE - HUVK SE II.  2017/05/13  20-3
          Hírös Sport Nonprofi - OSC VSE II  2017/05/13  9-4
       2016. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - AVUS  2016/11/03  18-3
          Szentes - Racionet Honvéd  2016/11/07  8-9
          PSN Zrt. - Racionet Honvéd  2016/12/07  11-5
       2017. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Honvéd Kölyök Polo S  2017/01/15  10-8
          RETR-O-SC Közhasznú - UVSE  2017/01/15  11-6
          MAFC "111" - Vidám Vízilovak VSC  2017/01/15  16-7
          Neptun VSC - Angyalföldi SI DSE  2017/01/22  9-9
          Vidám Vízilovak VSC - Honvéd Kölyök Polo S  2017/01/22  13-13
          Honvéd Kölyök Polo S - RETR-O-SC Közhasznú   2017/02/12  5-10
          Vidám Vízilovak ifi - Budaörsi UVVSE  2017/02/12  12-8
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2017/02/12  15-9
          MAFC "111" - Angyalföldi SI DSE  2017/02/19  8-12
          RETR-O-SC Közhasznú - Neptun VSC  2017/02/19  4-10
       VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - DVSE  2016/08/27  11-9
          DVSE - KESI  2016/08/27  7-14
          KESI - ZF-Eger  2016/08/27  15-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Kft. - DUE-Maarsk Graphics  2016/10/15  13-7
          TVSE Vizilabda Kft - BVSC II.  2017/01/07  16-5
          BVSC-Zugló Diapolo - Hungerit Szentes  2017/02/08  9-7
          Racionet H - BVSC-Zugló Diapolo  2017/02/15  5-19
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2017/03/01  12-14
          Szegedi V. T&N SZTE - Racionet H  2017/03/04  15-3
          BVSC II. - ZF-Eger-EKE  2017/03/11  3-20
          TVSE Vizilabda Kft - Hungerit Szentes  2017/04/01  5-10
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2017/04/05  7-10
          Hungerit Szentes - ZF-Eger-EKE  2017/04/22  12-11
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diapolo - UVSE  2016/11/05  21-5
          UVSE - TVSE Vozilabda Kft  2016/11/05  11-7
          TVSE Vozilabda Kft - BVSC-Zugló Diapolo  2016/11/05  6-17
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DFVE  2017/06/04  8-10
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FVSE  2016/10/30  13-2
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FVSE  2016/10/30  26-2
       BVLSZ Leány Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - Kaposvár VK  2017/04/18  6-13
          III.kerületi TVE - FTC Utánpótlás  2017/04/18  2-33
  BENU Fiú Serdülő
     Ellenőr 21
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - DVSE  2016/09/28  11-10
          SZVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/10/05  11-14
          Metalcom-Szentes - DVSE  2016/10/08  7-9
          Racionet H - FTC PQS Waterpolo  2016/10/22  8-12
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2016/11/02  12-4
          Kaposvári VK - MKB-Euroleasing-BVSC  2016/11/19  7-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZVSC  2016/11/23  7-11
          UVSE Kft. - Racionet H  2017/01/14  7-12
          DVSE - PVSK Mecsek- Füszért  2017/01/21  6-8
          KSI SE - CONTITECH SZEGED  2017/01/28  7-11
          CONTITECH SZEGED - DVSE  2017/02/04  11-6
          SZVSC - FTC PQS Waterpolo  2017/02/25  14-2
          CONTITECH SZEGED - ZF-Eger  2017/03/04  13-16
          FTC PQS Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/08  8-9
          UVSE Kft. - DVSE  2017/03/18  6-11
          PannErgy-MVLC - VasasPlaket  2017/03/25  11-15
          MKB-Euroleasing-BVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/29  12-11
          EBP Tatabánya - KSI SE  2017/04/01  7-9
          SZVSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/04/15  13-10
          MKB-Euroleasing-BVSC - CONTITECH SZEGED  2017/04/19  14-9
          Metalcom-Szentes - EBP Tatabánya  2017/04/22  13-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC PQS Waterpolo  2017/04/29  9-7
          PannErgy-MVLC - MKB-Euroleasing-BVSC  2017/05/10  11-6
          KSI SE - Metalcom-Szentes  2017/05/13  9-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2016/09/24  10-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Alfa SC - ESMTK  2016/10/29  15-6
          BVSC-Zugló - HVSC  2016/11/05  14-8
          Alfa SC - ESMTK - Kaposvári VK  2017/03/23  7-14
          UVSE - YBL WPC  2017/04/01  10-9
          BVSC-Zugló - AVUS  2017/05/20  11-9
          Kaposvári VK - SZVSC  2017/05/24  15-12
          Racionet H - EKF SC  2017/05/27  7-3
          Ceglédi VSE - Racionet H  2017/06/03  20-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget S.E. - DFVE  2016/10/01  18-2
          FTC PQS Waterpolo - Váci VSE  2016/10/01  24-4
          Vidám Vízilovak - Sportliget S.E.  2016/10/22  11-12
          Pápai SE - Tatabánya Vizmű SE  2016/11/27  9-19
          FVSE - Pápai SE  2016/11/27  16-9
          Tatabánya Vizmű SE - PTE-ÁOK  2016/11/27  10-8
          Soproni VSE - KVSE  2016/11/27  8-10
          PTE-ÁOK - Győri VSE  2016/11/27  16-11
          KVSE - FVSE  2016/11/27  2-11
          Győri VSE - Soproni VSE  2016/11/27  7-4
          Vasas SC - FTC PQS Waterpolo  2017/04/06  7-7
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC PQS Waterpolo - Szentes  2016/09/23  17-3
          DVSE - BVSC-ZUgló  2016/09/23  5-5
          DVSE - FTC PQS Waterpolo  2016/09/23  4-17
          Szentes - BVSC-ZUgló  2016/09/23  5-15
          Szentes - DVSE  2016/09/24  7-15
          FTC PQS Waterpolo - BVSC-ZUgló  2016/09/24  16-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-ZUgló  2016/11/26  13-8
          BVSC-ZUgló - A-HID OSC ÚJBUDA  2016/12/03  5-8
          SZVSC - Racinet H  2016/12/17  11-5
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd KPS - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/16  9-10
          UVSE I. - Legrand-Szentes  2016/12/04  15-7
          UVSE II. - YBL WPC  2016/12/11  4-9
          DVSE - AVUS  2016/12/18  8-5
          UVSE I. - Racionet H  2017/02/05  7-5
          Racionet H - TVSE  2017/02/12  13-10
          Racionet H - KSI SE  2017/02/19  3-16
          Oázis SC - Koelner-Csongrád  2017/03/05  20-15
          Dunakanyar Waterpolo - UVSE II.  2017/03/12  25-7
          Szolnoki Dózsa-KÖZGÉ - AVUS  2017/03/26  6-15
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2017/04/02  13-5
          AVUS - FTC Vízilabda  2017/04/08  7-21
          FTC Vízilabda - KSI SE  2017/04/09  9-15
          Kaposvári VK - TVSE  2017/04/23  12-15
          Racionet H - FTC Vízilabda  2017/05/07  11-9
          KSI SE - TVSE  2017/05/14  16-4
          FTC Vízilabda - BVSC-Zugló  2017/06/04  7-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd KPS - Dunakanyar Waterpolo  2016/10/16  11-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Váci VSE  2016/10/30  20-1
          UVSE I. - Legrand-Szentes  2016/12/04  19-8
          UVSE II. - YBL WPC  2016/12/11  11-12
          DVSE - AVUS  2016/12/18  16-14</