Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Németh Attila
Születési dátum: 0000-00-00
Város: Budapest
Szezon Meccs
  E.ON Férfi OB I
     Ellenőr 19
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Valdor Szentes - Szolnok  2014/10/08  9-17
          Szolnok - Tiszavirág Szeged  2014/10/25  19-7
          FTC - Tiszavirág Szeged  2014/10/31  10-9
          ZF-Eger - Valdor Szentes  2014/11/05  19-4
          Szolnok - BVSC Wáberer  2014/12/20  11-6
          Szolnok - FTC   2015/01/10  18-3
          DVSE - FTC   2015/01/31  9-14
          Tiszavirág Szeged - Kaposvári VK  2015/02/11  11-10
          UVSE-Hunguest H. - Szolnok  2015/02/25  9-17
          KSI SE - A-HÍD OSC   2015/02/28  10-13
          Vasas Plaket - Tiszavirág Szeged  2015/03/07  6-9
          Vasas Plaket - FTC   2015/03/11  6-10
          DVSE - Valdor Szentes  2015/03/14  9-8
          RACIONET Honvéd - DVSE  2015/03/21  13-8
          Valdor Szentes - Kaposvári VK  2015/03/28  11-10
          ZF-Eger - RACIONET Honvéd  2015/04/11  7-9
          Tiszavirág Szeged - RACIONET Honvéd  2015/05/02  9-8
          ZF-Eger - A-HÍD OSC   2015/05/06  10-11
          Szolnok - A-HÍD OSC   2015/05/12  13-9
       Férfi Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - Szolnoki Dózsa  2014/11/08  7-10
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas - MVLC Miskolci Ví  2014/10/11  11-16
          SZTE EHÖK Sport - Békéscsaba  2014/11/08  8-9
          KVSE - DVSE  2014/11/22  18-3
          Neptun VSC - EKF SC  2014/11/22  17-9
          UVSE - BVSC- Zugló  2015/02/14  5-13
          DVSE - UVSE   2015/03/14  6-8
          Szolnok - UVSE   2015/04/25  12-12
          YBL Water Polo C - MVLC Miskolci Ví  2015/05/09  9-13
          MVLC Miskolci Ví - YBL Water Polo C  2015/05/30  9-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kertészeti Egyet - Lamantinok  2014/10/11  7-10
          MVLC Miskolci Ví - Szolnok 2  2014/10/11  8-4
          GyAVC - EVSC  2014/10/11  7-14
          Lamantinok - Szolnok 2  2014/10/11  9-4
          EVSC - MVLC Miskolci Ví  2014/10/11  8-13
          Kertészeti Egyet - GyAVC  2014/10/11  16-6
          Fehérvár Póló I. - A-HÍD OSC   2014/11/29  2-16
          KESI - Váci Vízilabda S  2014/11/29  13-6
          MTK 1888 - Főnix  2014/11/29  13-8
          A-HÍD OSC - KESI  2014/11/29  17-5
          Főnix - Fehérvár Póló I.  2014/11/29  16-3
          Váci Vízilabda S - MTK 1888   2014/11/29  4-21
          Csongrád - Szentesi Vízilab  2015/03/28  8-10
          Szegedi Vízilabd - Békéscsaba  2015/03/28  13-8
          SZUVTE BT. - HVSC  2015/03/28  13-9
          Szentesi Vízilab - Békéscsaba  2015/03/28  10-11
          HVSC - Szegedi Vízilabd  2015/03/28  9-10
          Csongrád - SZUVTE BT.  2015/03/28  7-12
          Főnix - Szolnok 2  2015/05/30  15-10
          Tatabányai Vízmű - HVSC  2015/05/30  13-13
          Szolnok 2 - HVSC  2015/05/30  9-11
          Főnix - Tatabányai Vízmű  2015/05/30  20-16
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo C - HKPS  2014/09/28  7-9
          Budapesti Honvéd - FTC Vízilabda Ut  2014/10/12  13-7
          KSI SE - Pécsi Sport Nonp  2014/11/02  10-7
          UVSE - DOMINOAVUS  2014/11/09  27-2
          MTK 1888 Vízilab - KESI  2015/02/15  17-8
          Pécsi Sport Nonp - Szentes  2015/03/01  7-8
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  5-19
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo C - HKPS  2014/09/28  7-4
          RACIONET HONVÉD - FTC Vízilabda Ut  2014/10/12  10-9
          KSI SE - Pécsi Sport Nonp  2014/11/02  21-8
          UVSE - Aligátor Vízilab  2014/11/09  22-3
          MTK 1888 Vízilab - KESI  2015/02/15  6-4
          Pécsi Sport Nonp - Szentes  2015/03/01  4-13
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  9-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo C - HKPS  2014/09/28  17-8
          RACIONET HONVÉD - FTC Vízilabda Ut  2014/10/12  18-9
          HKPS - Balaton VK  2014/10/12  9-8
          UVSE II. - KVSE  2014/10/19  17-3
          KSI SE - Pécsi Sport Nonp  2014/11/02  26-3
          UVSE - Aligátor Vízilab  2014/11/09  19-8
          UVSE II. - Százhalombattai   2014/11/09  8-10
          MTK 1888 Vízilab - KESI  2015/02/15  13-12
          Pécsi Sport Nonp - Szentes  2015/03/01  3-24
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  10-17
       2014. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club  2014/08/31  2-3
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2014/08/31  5-4
          Honvéd UVK SE - Tatabánya VSE  2014/08/31  8-7
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - Balaton Vízilabda Kl  2015/05/10  26-2
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Faterpóló VSE - Sportliget SE  2014/09/14  5-13
          Faterpóló VSE - HETE  2014/09/28  16-9
          Semmelweis VKS - OSC felnőtt  2014/09/28  4-13
          1427 VSE - Octopus SE  2014/10/05  9-18
          Vidám Vízilovak - Komplex Póló Sul  2014/10/05  10-7
          YBL WPC - BVSC Tipo-HeavyT  2014/10/05  13-10
          Sportliget SE - 1427 VSE  2014/10/12  15-8
          RETR-O-SC Közhas - Bánki VSE  2014/10/12  10-6
          YBL WPC - ELTE Vízilabda D  2014/11/09  14-9
          MAFC - Schönherz - YBL WPC  2015/02/15  14-22
          Semmelweis VKS - MAFC - Schönherz  2015/03/22  6-5
          Oázis SC - Octopus SE  2015/04/01  15-10
          Sportliget SE - ELTE Vízilabda D  2015/04/12  10-5
          OSC felnőtt - Komplex Póló Sul  2015/04/12  14-6
          Oázis SC - 1427 VSE  2015/04/15  10-5
          Bánki VSE - Bánki SundayBoys  2015/04/19  5-3
          Vidám Vízilovak - Semmelweis VKS  2015/04/25  13-10
          OSC felnőtt - Sportliget SE  2015/04/26  11-6
          Octopus SE - Bánki VSE  2015/05/03  14-12
          BVSC Tipo-HeavyT - Octopus SE  2015/06/05  12-17
          BVSC Tipo-HeavyT - HETE  2015/06/07  19-7
          Vidám Vízilovak - RETR-O-SC Közhas  2015/06/13  8-9
          Sportliget SE - OSC felnőtt  2015/06/13  10-10
          RETR-O-SC Közhas - Vidám Vízilovak   2015/06/13  7-6
          OSC felnőtt - Sportliget SE  2015/06/13  10-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - OSC Serdülő  2014/10/18  8-11
          Százhalombatta - Bókay - KSI  2014/10/18  10-7
          Dunaújvárosi Fői - Komplex Póló SE  2014/10/18  5-9
          UVSE - Vasas Sport Club  2015/03/09  7-10
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget SE - Vasas Sport Club  2014/10/29  6-29
          BVSC-Póló - OSC Ifi   2014/10/29  11-8
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2014/10/29  15-9
          Váci Vízilabda S - JSMA  2014/10/29  15-10
          Oázis SC - Sportliget SE  2014/10/29  20-6
          OSC Ifi - Váci Vízilabda S  2014/10/29  28-5
          JSMA - Új-Hullám SE  2014/10/29  7-20
          OSC Ifi - Új-Hullám SE  2014/12/06  15-3
          JSMA - Vasas Sport Club  2014/12/06  6-17
          Vasas Sport Club - KSI SE  2015/05/13  3-14
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - BVSC-Póló  2014/11/08  4-17
          Oázis SC - UVSE II.  2014/11/08  12-6
          Angyalföldi Spor - Vasas Sport Club  2014/11/08  1-17
          Oázis SC - Sportliget Sport  2014/11/08  21-0
          UVSE - Cívis Póló VSE  2015/02/17  27-0
          Cívis Póló VSE - Százhalombatta  2015/02/17  9-18
          UVSE - Honvéd Utánpótlá  2015/03/07  14-4
          Vasas Sport Club - BVSC-Póló  2015/03/07  11-8
          Honvéd Utánpótlá - FTC Utánpótlás  2015/03/07  6-7
          Cívis Póló VSE - Oázis SC  2015/03/07  9-5
          Százhalombatta - UVSE  2015/03/07  8-15
          Oázis SC - BVSC-Póló  2015/03/07  14-16
          Cívis Póló VSE - Százhalombatta  2015/03/07  11-10
          FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club  2015/03/07  13-15
          Sportliget Sport - Kópé Utánpótlás   2015/04/11  2-28
          UVSE II. - Új-Hullám SE  2015/04/11  30-0
          YBL WPC - OSC VSE  2015/04/11  10-5
          Komplex Póló SE - Angyalföldi Spor  2015/04/11  14-9
          FTC Utánpótlás - UVSE  2015/05/03  5-19
          Honvéd Utánpótlá - Oázis SC  2015/05/03  14-8
          Vasas Sport Club - Százhalombatta  2015/05/03  14-8
          Cívis Póló VSE - FTC Utánpótlás  2015/05/03  9-12
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé Utánpótlás - B. Sport  2014/09/27  25-3
          Budapesti Honvéd - Bókay - KSI  2014/09/27  7-9
          Kanizsa Vízilabd - Oázis SC  2014/09/27  3-9
          MVLC - FTC Utánpótlás  2014/10/31  1-23
          Diadal SE - Tatabányai Vízmű  2014/10/31  0-24
          Balaton VK - Domino Avus  2014/10/31  1-51
          Tatabányai Vízmű - MVLC  2014/10/31  24-1
          Domino Avus - Diadal SE  2014/10/31  32-3
          Budafóka XXII. k - Balaton VK  2014/10/31  16-8
          KSI SE - Budapesti Honvéd  2014/11/22  34-2
          B. Sport - Kanizsa Vízilabd  2014/11/22  1-17
          Bókay - KSI - Kópé Utánpótlás   2014/11/22  2-25
          Oázis SC - B. Sport  2014/11/22  30-2
          Kanizsa Vízilabd - Bókay - KSI  2014/11/22  19-7
          Kópé Utánpótlás - KSI SE  2014/11/22  2-17
          Honvéd Utánpótlá - Százhalombatta  2014/12/04  11-5
          Honvéd Utánpótlá - Vasas Sport Club  2014/12/22  13-7
          Százhalombatta - Hírös Sport Nonp  2014/12/22  7-13
          OSC gy - POLO SC  2014/12/22  11-4
          Vasas Sport Club - Angyalföldi Spor  2014/12/22  10-8
          POLO SC - Százhalombatta  2014/12/22  1-43
          Angyalföldi Spor - OSC gy  2014/12/22  15-6
          YBL WPC - Százhalombatta  2015/02/28  9-24
          Domino Avus - Váci Vízilabda S  2015/02/28  9-7
          Oázis SC - Kanizsa Vízilabd  2015/02/28  11-7
          MVLC - Százhalombatta  2015/02/28  8-21
          Vasas Sport Club - YBL WPC  2015/02/28  16-9
          Diadal SE - POLO SC  2015/03/21  3-8
          Dunaújvárosi Fői - Bókay - KSI  2015/03/21  8-9
          Diadal SE - Budapesti Honvéd  2015/03/21  6-3
          Bókay - KSI - OSC gy  2015/03/21  3-17
          POLO SC - Dunaújvárosi Fői  2015/03/21  8-10
          Budapesti Honvéd - OSC gy  2015/03/21  2-24
          Vasas Sport Club - Domino Avus  2015/04/04  10-12
          YBL WPC - Kanizsa Vízilabd  2015/04/04  4-9
          MVLC - Domino Avus  2015/04/04  4-20
          Kanizsa Vízilabd - Százhalombatta  2015/04/04  7-17
          Váci Vízilabda S - MVLC  2015/04/04  15-2
          YBL WPC - MVLC  2015/04/18  20-7
          Kanizsa Vízilabd - Domino Avus  2015/04/18  4-16
          Oázis SC - MVLC  2015/04/18  9-4
          YBL WPC - Százhalombatta  2015/04/18  4-19
          B. Sport - Vidám Vízilovak  2015/04/19  12-15
          Kaposvár Vízilab - Balaton VK  2015/04/19  24-3
          Budafóka XXII. k - Vidám Vízilovak  2015/04/19  4-17
          Kaposvár Vízilab - Angyalföldi Spor  2015/04/19  10-1
          Balaton VK - B. Sport  2015/04/19  12-10
          Angyalföldi Spor - Budafóka XXII. k  2015/04/19  19-1
          B. Sport - Budafóka XXII. k  2015/05/09  10-13
          Angyalföldi Spor - Balaton VK  2015/05/09  26-4
          Kaposvár Vízilab - Budafóka XXII. k  2015/05/09  18-3
          Vidám Vízilovak - Balaton VK  2015/05/09  13-3
          KSI SE - Honvéd Utánpótlá  2015/06/06  21-7
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű  2015/06/06  9-10
          Honvéd Utánpótlá - Kópé Utánpótlás   2015/06/06  5-9
          BVSC-Póló - UVSE  2015/06/06  9-7
          Tatabányai Vízmű - KSI SE  2015/06/06  11-19
          Kópé Utánpótlás - Hírös Sport Nonp  2015/06/06  15-11
       2014. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas - A-HÍD OSC   2014/11/12  35-9
          Tiszavirág SZVPS - Racionet H  2014/12/01  14-10
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Honvéd Utánp.II.  2014/09/13  35-0
          BVSC-Póló - KESI II.  2014/09/13  36-0
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2014/09/13  4-6
          KESI II. - Dunaújvárosi Fői  2014/09/20  1-26
          Dunaújvárosi Fői - Kópé ÚVSE  2014/09/20  9-7
          FTC Utánpótlás - KESI II.  2014/10/25  22-1
          Újszilvás KSE - Honvéd Utánp.II.  2014/10/25  17-0
          KESI I. - Százhalombatta  2014/11/15  11-1
          Kaposvár VK I. - Budafóka XXII. k  2014/11/15  6-9
          Vodafone Pólósul - KSI SE  2014/11/15  2-21
          Kaposvár VK I. - Diadal SE  2014/11/15  5-0
          KSI SE - Diadal SE  2014/11/15  5-0
          Budafóka XXII. k - Diadal SE  2014/11/23  9-5
          Kaposvár VK I. - Százhalombatta  2014/11/23  15-3
          KSI SE - Budafóka XXII. k  2014/11/23  32-0
          Százhalombatta - Vodafone Pólósul  2014/11/23  0-16
          Vodafone Pólósul - OSC VSE  2014/12/13  18-5
          KESI I. - Kaposvár VK I.  2014/12/13  10-5
          Százhalombatta - Vodafone Pólósul  2014/12/13  7-15
          OSC VSE - Kaposvár VK I.  2014/12/13  13-7
          Fehérvár Póló Sp - KESI I.  2014/12/13  4-16
          Budafóka XXII. k - Diadal SE  2014/12/13  7-9
          Fehérvár Póló Sp - Budafóka XXII. k  2014/12/13  8-12
          Dunaújvárosi Fői - BVSC-Póló  2015/02/07  3-16
          KESI II. - Kópé ÚVSE  2015/02/07  4-14
          Honvéd Utánp.II. - Dunaújvárosi Fői  2015/02/07  5-13
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2015/04/25  5-8
          Vodafone Pólósul - Honvéd Utánp. I.  2015/04/25  5-7
          FTC Utánpótlás - KESI I.  2015/04/25  5-0
          UVSE - Honvéd Utánp. I.  2015/04/25  13-4
          Honvéd Utánp. I. - Tatabányai Vízmű  2015/04/26  7-12
          KSI SE - BVSC-Póló  2015/04/26  13-2
          Újszilvás KSE - UVSE  2015/04/26  3-16
          FTC Utánpótlás - Vodafone Pólósul  2015/04/26  11-2
          Budafóka XXII. k - Vidám Vízilovak   2015/05/16  3-11
          Dunaújvárosi Fői - Oázis SC  2015/05/16  5-7
          Vidám Vízilovak - OSC VSE  2015/05/16  13-3
          Oázis SC - Budafóka XXII. k  2015/05/16  10-3
          Kaposvár VK I. - Kópé ÚVSE  2015/05/16  6-6
          OSC VSE - Kaposvár VK I.  2015/05/16  7-9
          Kópé ÚVSE - Domino Avus  2015/05/16  7-15
          KSI SE - Honvéd Utánp. I.  2015/06/07  11-5
          UVSE - KESI I.  2015/06/07  14-7
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2015/06/07  4-7
          UVSE - Honvéd Utánp. I.  2015/06/07  13-7
          UVSE - FTC Utánpótlás  2015/06/14  7-5
          KESI I. - Tatabányai Vízmű  2015/06/14  7-13
          Újszilvás KSE - UVSE  2015/06/14  8-12
          BVSC-Póló - Vodafone Pólósul  2015/06/14  7-3
       2015. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC - MTK 1888  2015/01/11  12-12
          Kanizsa VSE - Kaposvár VK  2015/01/11  9-6
          Tatabányai Vízmű - UVSE II.  2015/01/11  12-3
          ASI DSE - Budaörsi UVVSE  2015/01/11  20-5
          KEAC - Vidám Vízilovak   2015/01/25  6-7
          Budaörsi UVVSE - UVSE II.  2015/01/25  7-20
          Tatabányai Vízmű - ASI DSE  2015/01/25  9-9
          Kanizsa VSE - UVSE I.  2015/02/01  8-5
          Neptun VSC - Tatabányai Vízmű  2015/02/01  10-11
          MAFC - Vidám Vízilovak   2015/02/08  9-7
          UVSE I. - Neptun VSC  2015/02/08  6-9
          Kanizsa VSE - Tatabányai Vízmű  2015/02/08  4-10
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          R.HONVÉD U - Szegedi Vizipóló  2015/05/31  9-4
          Tatabányai Vízmű Spo - Cívis Póló Vízilabda  2015/05/31  10-7
          Cívis Póló Vízilabda - Szegedi Vizipóló  2015/05/31  8-7
          Tatabányai Vízmű Spo - R.HONVÉD U  2015/05/31  10-14
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE-Centrál - ZF-Eger-EKF  2014/11/29  16-9
          KÓPÉ ÚVSE - Dunaújvárosi Fői  2014/12/10  4-26
          UVSE-Centrál - SZNVE  2015/02/07  21-3
          UVSE - KÓPÉ ÚVSE  2015/02/14  11-4
          Hungerit Szentes - BVSC- Zugló  2015/03/06  8-6
          UVSE-Centrál - Dunaújvárosi Fői  2015/03/18  11-10
       Női Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger-EKF - UVSE-Centrál  2014/12/06  9-15
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - HVSC  2015/05/10  13-3
          Bánki VSE - DSC-SI  2015/05/10  4-5
          ASI DSE - HVSC  2015/05/10  9-9
          Bánki VSE - BVSC- Zugló  2015/05/10  4-15
          DSC-SI - ASI DSE  2015/05/10  4-7
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - DFVE  2014/11/02  8-17
          SZNVE - ZF-Eger  2014/12/05  9-12
          UVSE II. - DFVE  2015/05/07  6-21
          UVSE - DFVE  2015/05/07  15-10
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - DFVE  2014/11/02  11-8
          SZNVE - ZF-Eger  2014/12/05  7-12
          DFVE - Tatabányai Vízmű  2015/04/21  9-12
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - DFVE  2014/12/10  29-0
          H POLO - UVSE   2015/02/14  15-9
          DFVE - UVSE   2015/04/21  6-13
  Férfi Theodora Férfi MK
     Ellenőr 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Valdor Szentes - Szolnok  2014/10/08  9-17
          Szolnok - Tiszavirág Szeged  2014/10/25  19-7
          FTC - Tiszavirág Szeged  2014/10/31  10-9
          ZF-Eger - Valdor Szentes  2014/11/05  19-4
          Szolnok - BVSC Wáberer  2014/12/20  11-6
          Szolnok - FTC   2015/01/10  18-3
          DVSE - FTC   2015/01/31  9-14
          Tiszavirág Szeged - Kaposvári VK  2015/02/11  11-10
          UVSE-Hunguest H. - Szolnok  2015/02/25  9-17
          KSI SE - A-HÍD OSC   2015/02/28  10-13
          Vasas Plaket - Tiszavirág Szeged  2015/03/07  6-9
          Vasas Plaket - FTC   2015/03/11  6-10
          DVSE - Valdor Szentes  2015/03/14  9-8
          RACIONET Honvéd - DVSE  2015/03/21  13-8
          Valdor Szentes - Kaposvári VK  2015/03/28  11-10
          ZF-Eger - RACIONET Honvéd  2015/04/11  7-9
          Tiszavirág Szeged - RACIONET Honvéd  2015/05/02  9-8
          ZF-Eger - A-HÍD OSC   2015/05/06  10-11
          Szolnok - A-HÍD OSC   2015/05/12  13-9
       Férfi Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - Szolnoki Dózsa  2014/11/08  7-10
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas - MVLC Miskolci Ví  2014/10/11  11-16
          SZTE EHÖK Sport - Békéscsaba  2014/11/08  8-9
          KVSE - DVSE  2014/11/22  18-3
          Neptun VSC - EKF SC  2014/11/22  17-9
          UVSE - BVSC- Zugló  2015/02/14  5-13
          DVSE - UVSE   2015/03/14  6-8
          Szolnok - UVSE   2015/04/25  12-12
          YBL Water Polo C - MVLC Miskolci Ví  2015/05/09  9-13
          MVLC Miskolci Ví - YBL Water Polo C  2015/05/30  9-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kertészeti Egyet - Lamantinok  2014/10/11  7-10
          MVLC Miskolci Ví - Szolnok 2  2014/10/11  8-4
          GyAVC - EVSC  2014/10/11  7-14
          Lamantinok - Szolnok 2  2014/10/11  9-4
          EVSC - MVLC Miskolci Ví  2014/10/11  8-13
          Kertészeti Egyet - GyAVC  2014/10/11  16-6
          Fehérvár Póló I. - A-HÍD OSC   2014/11/29  2-16
          KESI - Váci Vízilabda S  2014/11/29  13-6
          MTK 1888 - Főnix  2014/11/29  13-8
          A-HÍD OSC - KESI  2014/11/29  17-5
          Főnix - Fehérvár Póló I.  2014/11/29  16-3
          Váci Vízilabda S - MTK 1888   2014/11/29  4-21
          Csongrád - Szentesi Vízilab  2015/03/28  8-10
          Szegedi Vízilabd - Békéscsaba  2015/03/28  13-8
          SZUVTE BT. - HVSC  2015/03/28  13-9
          Szentesi Vízilab - Békéscsaba  2015/03/28  10-11
          HVSC - Szegedi Vízilabd  2015/03/28  9-10
          Csongrád - SZUVTE BT.  2015/03/28  7-12
          Főnix - Szolnok 2  2015/05/30  15-10
          Tatabányai Vízmű - HVSC  2015/05/30  13-13
          Szolnok 2 - HVSC  2015/05/30  9-11
          Főnix - Tatabányai Vízmű  2015/05/30  20-16
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo C - HKPS  2014/09/28  7-9
          Budapesti Honvéd - FTC Vízilabda Ut  2014/10/12  13-7
          KSI SE - Pécsi Sport Nonp  2014/11/02  10-7
          UVSE - DOMINOAVUS  2014/11/09  27-2
          MTK 1888 Vízilab - KESI  2015/02/15  17-8
          Pécsi Sport Nonp - Szentes  2015/03/01  7-8
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  5-19
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo C - HKPS  2014/09/28  7-4
          RACIONET HONVÉD - FTC Vízilabda Ut  2014/10/12  10-9
          KSI SE - Pécsi Sport Nonp  2014/11/02  21-8
          UVSE - Aligátor Vízilab  2014/11/09  22-3
          MTK 1888 Vízilab - KESI  2015/02/15  6-4
          Pécsi Sport Nonp - Szentes  2015/03/01  4-13
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  9-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo C - HKPS  2014/09/28  17-8
          RACIONET HONVÉD - FTC Vízilabda Ut  2014/10/12  18-9
          HKPS - Balaton VK  2014/10/12  9-8
          UVSE II. - KVSE  2014/10/19  17-3
          KSI SE - Pécsi Sport Nonp  2014/11/02  26-3
          UVSE - Aligátor Vízilab  2014/11/09  19-8
          UVSE II. - Százhalombattai   2014/11/09  8-10
          MTK 1888 Vízilab - KESI  2015/02/15  13-12
          Pécsi Sport Nonp - Szentes  2015/03/01  3-24
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  10-17
       2014. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club  2014/08/31  2-3
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2014/08/31  5-4
          Honvéd UVK SE - Tatabánya VSE  2014/08/31  8-7
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - Balaton Vízilabda Kl  2015/05/10  26-2
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Faterpóló VSE - Sportliget SE  2014/09/14  5-13
          Faterpóló VSE - HETE  2014/09/28  16-9
          Semmelweis VKS - OSC felnőtt  2014/09/28  4-13
          1427 VSE - Octopus SE  2014/10/05  9-18
          Vidám Vízilovak - Komplex Póló Sul  2014/10/05  10-7
          YBL WPC - BVSC Tipo-HeavyT  2014/10/05  13-10
          Sportliget SE - 1427 VSE  2014/10/12  15-8
          RETR-O-SC Közhas - Bánki VSE  2014/10/12  10-6
          YBL WPC - ELTE Vízilabda D  2014/11/09  14-9
          MAFC - Schönherz - YBL WPC  2015/02/15  14-22
          Semmelweis VKS - MAFC - Schönherz  2015/03/22  6-5
          Oázis SC - Octopus SE  2015/04/01  15-10
          Sportliget SE - ELTE Vízilabda D  2015/04/12  10-5
          OSC felnőtt - Komplex Póló Sul  2015/04/12  14-6
          Oázis SC - 1427 VSE  2015/04/15  10-5
          Bánki VSE - Bánki SundayBoys  2015/04/19  5-3
          Vidám Vízilovak - Semmelweis VKS  2015/04/25  13-10
          OSC felnőtt - Sportliget SE  2015/04/26  11-6
          Octopus SE - Bánki VSE  2015/05/03  14-12
          BVSC Tipo-HeavyT - Octopus SE  2015/06/05  12-17
          BVSC Tipo-HeavyT - HETE  2015/06/07  19-7
          Vidám Vízilovak - RETR-O-SC Közhas  2015/06/13  8-9
          Sportliget SE - OSC felnőtt  2015/06/13  10-10
          RETR-O-SC Közhas - Vidám Vízilovak   2015/06/13  7-6
          OSC felnőtt - Sportliget SE  2015/06/13  10-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - OSC Serdülő  2014/10/18  8-11
          Százhalombatta - Bókay - KSI  2014/10/18  10-7
          Dunaújvárosi Fői - Komplex Póló SE  2014/10/18  5-9
          UVSE - Vasas Sport Club  2015/03/09  7-10
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget SE - Vasas Sport Club  2014/10/29  6-29
          BVSC-Póló - OSC Ifi   2014/10/29  11-8
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2014/10/29  15-9
          Váci Vízilabda S - JSMA  2014/10/29  15-10
          Oázis SC - Sportliget SE  2014/10/29  20-6
          OSC Ifi - Váci Vízilabda S  2014/10/29  28-5
          JSMA - Új-Hullám SE  2014/10/29  7-20
          OSC Ifi - Új-Hullám SE  2014/12/06  15-3
          JSMA - Vasas Sport Club  2014/12/06  6-17
          Vasas Sport Club - KSI SE  2015/05/13  3-14
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - BVSC-Póló  2014/11/08  4-17
          Oázis SC - UVSE II.  2014/11/08  12-6
          Angyalföldi Spor - Vasas Sport Club  2014/11/08  1-17
          Oázis SC - Sportliget Sport  2014/11/08  21-0
          UVSE - Cívis Póló VSE  2015/02/17  27-0
          Cívis Póló VSE - Százhalombatta  2015/02/17  9-18
          UVSE - Honvéd Utánpótlá  2015/03/07  14-4
          Vasas Sport Club - BVSC-Póló  2015/03/07  11-8
          Honvéd Utánpótlá - FTC Utánpótlás  2015/03/07  6-7
          Cívis Póló VSE - Oázis SC  2015/03/07  9-5
          Százhalombatta - UVSE  2015/03/07  8-15
          Oázis SC - BVSC-Póló  2015/03/07  14-16
          Cívis Póló VSE - Százhalombatta  2015/03/07  11-10
          FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club  2015/03/07  13-15
          Sportliget Sport - Kópé Utánpótlás   2015/04/11  2-28
          UVSE II. - Új-Hullám SE  2015/04/11  30-0
          YBL WPC - OSC VSE  2015/04/11  10-5
          Komplex Póló SE - Angyalföldi Spor  2015/04/11  14-9
          FTC Utánpótlás - UVSE  2015/05/03  5-19
          Honvéd Utánpótlá - Oázis SC  2015/05/03  14-8
          Vasas Sport Club - Százhalombatta  2015/05/03  14-8
          Cívis Póló VSE - FTC Utánpótlás  2015/05/03  9-12
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé Utánpótlás - B. Sport  2014/09/27  25-3
          Budapesti Honvéd - Bókay - KSI  2014/09/27  7-9
          Kanizsa Vízilabd - Oázis SC  2014/09/27  3-9
          MVLC - FTC Utánpótlás  2014/10/31  1-23
          Diadal SE - Tatabányai Vízmű  2014/10/31  0-24
          Balaton VK - Domino Avus  2014/10/31  1-51
          Tatabányai Vízmű - MVLC  2014/10/31  24-1
          Domino Avus - Diadal SE  2014/10/31  32-3
          Budafóka XXII. k - Balaton VK  2014/10/31  16-8
          KSI SE - Budapesti Honvéd  2014/11/22  34-2
          B. Sport - Kanizsa Vízilabd  2014/11/22  1-17
          Bókay - KSI - Kópé Utánpótlás   2014/11/22  2-25
          Oázis SC - B. Sport  2014/11/22  30-2
          Kanizsa Vízilabd - Bókay - KSI  2014/11/22  19-7
          Kópé Utánpótlás - KSI SE  2014/11/22  2-17
          Honvéd Utánpótlá - Százhalombatta  2014/12/04  11-5
          Honvéd Utánpótlá - Vasas Sport Club  2014/12/22  13-7
          Százhalombatta - Hírös Sport Nonp  2014/12/22  7-13
          OSC gy - POLO SC  2014/12/22  11-4
          Vasas Sport Club - Angyalföldi Spor  2014/12/22  10-8
          POLO SC - Százhalombatta  2014/12/22  1-43
          Angyalföldi Spor - OSC gy  2014/12/22  15-6
          YBL WPC - Százhalombatta  2015/02/28  9-24
          Domino Avus - Váci Vízilabda S  2015/02/28  9-7
          Oázis SC - Kanizsa Vízilabd  2015/02/28  11-7
          MVLC - Százhalombatta  2015/02/28  8-21
          Vasas Sport Club - YBL WPC  2015/02/28  16-9
          Diadal SE - POLO SC  2015/03/21  3-8
          Dunaújvárosi Fői - Bókay - KSI  2015/03/21  8-9
          Diadal SE - Budapesti Honvéd  2015/03/21  6-3
          Bókay - KSI - OSC gy  2015/03/21  3-17
          POLO SC - Dunaújvárosi Fői  2015/03/21  8-10
          Budapesti Honvéd - OSC gy  2015/03/21  2-24
          Vasas Sport Club - Domino Avus  2015/04/04  10-12
          YBL WPC - Kanizsa Vízilabd  2015/04/04  4-9
          MVLC - Domino Avus  2015/04/04  4-20
          Kanizsa Vízilabd - Százhalombatta  2015/04/04  7-17
          Váci Vízilabda S - MVLC  2015/04/04  15-2
          YBL WPC - MVLC  2015/04/18  20-7
          Kanizsa Vízilabd - Domino Avus  2015/04/18  4-16
          Oázis SC - MVLC  2015/04/18  9-4
          YBL WPC - Százhalombatta  2015/04/18  4-19
          B. Sport - Vidám Vízilovak  2015/04/19  12-15
          Kaposvár Vízilab - Balaton VK  2015/04/19  24-3
          Budafóka XXII. k - Vidám Vízilovak  2015/04/19  4-17
          Kaposvár Vízilab - Angyalföldi Spor  2015/04/19  10-1
          Balaton VK - B. Sport  2015/04/19  12-10
          Angyalföldi Spor - Budafóka XXII. k  2015/04/19  19-1
          B. Sport - Budafóka XXII. k  2015/05/09  10-13
          Angyalföldi Spor - Balaton VK  2015/05/09  26-4
          Kaposvár Vízilab - Budafóka XXII. k  2015/05/09  18-3
          Vidám Vízilovak - Balaton VK  2015/05/09  13-3
          KSI SE - Honvéd Utánpótlá  2015/06/06  21-7
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű  2015/06/06  9-10
          Honvéd Utánpótlá - Kópé Utánpótlás   2015/06/06  5-9
          BVSC-Póló - UVSE  2015/06/06  9-7
          Tatabányai Vízmű - KSI SE  2015/06/06  11-19
          Kópé Utánpótlás - Hírös Sport Nonp  2015/06/06  15-11
       2014. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas - A-HÍD OSC   2014/11/12  35-9
          Tiszavirág SZVPS - Racionet H  2014/12/01  14-10
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Honvéd Utánp.II.  2014/09/13  35-0
          BVSC-Póló - KESI II.  2014/09/13  36-0
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2014/09/13  4-6
          KESI II. - Dunaújvárosi Fői  2014/09/20  1-26
          Dunaújvárosi Fői - Kópé ÚVSE  2014/09/20  9-7
          FTC Utánpótlás - KESI II.  2014/10/25  22-1
          Újszilvás KSE - Honvéd Utánp.II.  2014/10/25  17-0
          KESI I. - Százhalombatta  2014/11/15  11-1
          Kaposvár VK I. - Budafóka XXII. k  2014/11/15  6-9
          Vodafone Pólósul - KSI SE  2014/11/15  2-21
          Kaposvár VK I. - Diadal SE  2014/11/15  5-0
          KSI SE - Diadal SE  2014/11/15  5-0
          Budafóka XXII. k - Diadal SE  2014/11/23  9-5
          Kaposvár VK I. - Százhalombatta  2014/11/23  15-3
          KSI SE - Budafóka XXII. k  2014/11/23  32-0
          Százhalombatta - Vodafone Pólósul  2014/11/23  0-16
          Vodafone Pólósul - OSC VSE  2014/12/13  18-5
          KESI I. - Kaposvár VK I.  2014/12/13  10-5
          Százhalombatta - Vodafone Pólósul  2014/12/13  7-15
          OSC VSE - Kaposvár VK I.  2014/12/13  13-7
          Fehérvár Póló Sp - KESI I.  2014/12/13  4-16
          Budafóka XXII. k - Diadal SE  2014/12/13  7-9
          Fehérvár Póló Sp - Budafóka XXII. k  2014/12/13  8-12
          Dunaújvárosi Fői - BVSC-Póló  2015/02/07  3-16
          KESI II. - Kópé ÚVSE  2015/02/07  4-14
          Honvéd Utánp.II. - Dunaújvárosi Fői  2015/02/07  5-13
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2015/04/25  5-8
          Vodafone Pólósul - Honvéd Utánp. I.  2015/04/25  5-7
          FTC Utánpótlás - KESI I.  2015/04/25  5-0
          UVSE - Honvéd Utánp. I.  2015/04/25  13-4
          Honvéd Utánp. I. - Tatabányai Vízmű  2015/04/26  7-12
          KSI SE - BVSC-Póló  2015/04/26  13-2
          Újszilvás KSE - UVSE  2015/04/26  3-16
          FTC Utánpótlás - Vodafone Pólósul  2015/04/26  11-2
          Budafóka XXII. k - Vidám Vízilovak   2015/05/16  3-11
          Dunaújvárosi Fői - Oázis SC  2015/05/16  5-7
          Vidám Vízilovak - OSC VSE  2015/05/16  13-3
          Oázis SC - Budafóka XXII. k  2015/05/16  10-3
          Kaposvár VK I. - Kópé ÚVSE  2015/05/16  6-6
          OSC VSE - Kaposvár VK I.  2015/05/16  7-9
          Kópé ÚVSE - Domino Avus  2015/05/16  7-15
          KSI SE - Honvéd Utánp. I.  2015/06/07  11-5
          UVSE - KESI I.  2015/06/07  14-7
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2015/06/07  4-7
          UVSE - Honvéd Utánp. I.  2015/06/07  13-7
          UVSE - FTC Utánpótlás  2015/06/14  7-5
          KESI I. - Tatabányai Vízmű  2015/06/14  7-13
          Újszilvás KSE - UVSE  2015/06/14  8-12
          BVSC-Póló - Vodafone Pólósul  2015/06/14  7-3
       2015. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC - MTK 1888  2015/01/11  12-12
          Kanizsa VSE - Kaposvár VK  2015/01/11  9-6
          Tatabányai Vízmű - UVSE II.  2015/01/11  12-3
          ASI DSE - Budaörsi UVVSE  2015/01/11  20-5
          KEAC - Vidám Vízilovak   2015/01/25  6-7
          Budaörsi UVVSE - UVSE II.  2015/01/25  7-20
          Tatabányai Vízmű - ASI DSE  2015/01/25  9-9
          Kanizsa VSE - UVSE I.  2015/02/01  8-5
          Neptun VSC - Tatabányai Vízmű  2015/02/01  10-11
          MAFC - Vidám Vízilovak   2015/02/08  9-7
          UVSE I. - Neptun VSC  2015/02/08  6-9
          Kanizsa VSE - Tatabányai Vízmű  2015/02/08  4-10
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          R.HONVÉD U - Szegedi Vizipóló  2015/05/31  9-4
          Tatabányai Vízmű Spo - Cívis Póló Vízilabda  2015/05/31  10-7
          Cívis Póló Vízilabda - Szegedi Vizipóló  2015/05/31  8-7
          Tatabányai Vízmű Spo - R.HONVÉD U  2015/05/31  10-14
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE-Centrál - ZF-Eger-EKF  2014/11/29  16-9
          KÓPÉ ÚVSE - Dunaújvárosi Fői  2014/12/10  4-26
          UVSE-Centrál - SZNVE  2015/02/07  21-3
          UVSE - KÓPÉ ÚVSE  2015/02/14  11-4
          Hungerit Szentes - BVSC- Zugló  2015/03/06  8-6
          UVSE-Centrál - Dunaújvárosi Fői  2015/03/18  11-10
       Női Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger-EKF - UVSE-Centrál  2014/12/06  9-15
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - HVSC  2015/05/10  13-3
          Bánki VSE - DSC-SI  2015/05/10  4-5
          ASI DSE - HVSC  2015/05/10  9-9
          Bánki VSE - BVSC- Zugló  2015/05/10  4-15
          DSC-SI - ASI DSE  2015/05/10  4-7
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - DFVE  2014/11/02  8-17
          SZNVE - ZF-Eger  2014/12/05  9-12
          UVSE II. - DFVE  2015/05/07  6-21
          UVSE - DFVE  2015/05/07  15-10
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - DFVE  2014/11/02  11-8
          SZNVE - ZF-Eger  2014/12/05  7-12
          DFVE - Tatabányai Vízmű  2015/04/21  9-12
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - DFVE  2014/12/10  29-0
          H POLO - UVSE   2015/02/14  15-9
          DFVE - UVSE   2015/04/21  6-13
  Férfi OB I/B
     Ellenőr 9
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Valdor Szentes - Szolnok  2014/10/08  9-17
          Szolnok - Tiszavirág Szeged  2014/10/25  19-7
          FTC - Tiszavirág Szeged  2014/10/31  10-9
          ZF-Eger - Valdor Szentes  2014/11/05  19-4
          Szolnok - BVSC Wáberer  2014/12/20  11-6
          Szolnok - FTC   2015/01/10  18-3
          DVSE - FTC   2015/01/31  9-14
          Tiszavirág Szeged - Kaposvári VK  2015/02/11  11-10
          UVSE-Hunguest H. - Szolnok  2015/02/25  9-17
          KSI SE - A-HÍD OSC   2015/02/28  10-13
          Vasas Plaket - Tiszavirág Szeged  2015/03/07  6-9
          Vasas Plaket - FTC   2015/03/11  6-10
          DVSE - Valdor Szentes  2015/03/14  9-8
          RACIONET Honvéd - DVSE  2015/03/21  13-8
          Valdor Szentes - Kaposvári VK  2015/03/28  11-10
          ZF-Eger - RACIONET Honvéd  2015/04/11  7-9
          Tiszavirág Szeged - RACIONET Honvéd  2015/05/02  9-8
          ZF-Eger - A-HÍD OSC   2015/05/06  10-11
          Szolnok - A-HÍD OSC   2015/05/12  13-9
       Férfi Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - Szolnoki Dózsa  2014/11/08  7-10
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas - MVLC Miskolci Ví  2014/10/11  11-16
          SZTE EHÖK Sport - Békéscsaba  2014/11/08  8-9
          KVSE - DVSE  2014/11/22  18-3
          Neptun VSC - EKF SC  2014/11/22  17-9
          UVSE - BVSC- Zugló  2015/02/14  5-13
          DVSE - UVSE   2015/03/14  6-8
          Szolnok - UVSE   2015/04/25  12-12
          YBL Water Polo C - MVLC Miskolci Ví  2015/05/09  9-13
          MVLC Miskolci Ví - YBL Water Polo C  2015/05/30  9-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kertészeti Egyet - Lamantinok  2014/10/11  7-10
          MVLC Miskolci Ví - Szolnok 2  2014/10/11  8-4
          GyAVC - EVSC  2014/10/11  7-14
          Lamantinok - Szolnok 2  2014/10/11  9-4
          EVSC - MVLC Miskolci Ví  2014/10/11  8-13
          Kertészeti Egyet - GyAVC  2014/10/11  16-6
          Fehérvár Póló I. - A-HÍD OSC   2014/11/29  2-16
          KESI - Váci Vízilabda S  2014/11/29  13-6
          MTK 1888 - Főnix  2014/11/29  13-8
          A-HÍD OSC - KESI  2014/11/29  17-5
          Főnix - Fehérvár Póló I.  2014/11/29  16-3
          Váci Vízilabda S - MTK 1888   2014/11/29  4-21
          Csongrád - Szentesi Vízilab  2015/03/28  8-10
          Szegedi Vízilabd - Békéscsaba  2015/03/28  13-8
          SZUVTE BT. - HVSC  2015/03/28  13-9
          Szentesi Vízilab - Békéscsaba  2015/03/28  10-11
          HVSC - Szegedi Vízilabd  2015/03/28  9-10
          Csongrád - SZUVTE BT.  2015/03/28  7-12
          Főnix - Szolnok 2  2015/05/30  15-10
          Tatabányai Vízmű - HVSC  2015/05/30  13-13
          Szolnok 2 - HVSC  2015/05/30  9-11
          Főnix - Tatabányai Vízmű  2015/05/30  20-16
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo C - HKPS  2014/09/28  7-9
          Budapesti Honvéd - FTC Vízilabda Ut  2014/10/12  13-7
          KSI SE - Pécsi Sport Nonp  2014/11/02  10-7
          UVSE - DOMINOAVUS  2014/11/09  27-2
          MTK 1888 Vízilab - KESI  2015/02/15  17-8
          Pécsi Sport Nonp - Szentes  2015/03/01  7-8
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  5-19
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo C - HKPS  2014/09/28  7-4
          RACIONET HONVÉD - FTC Vízilabda Ut  2014/10/12  10-9
          KSI SE - Pécsi Sport Nonp  2014/11/02  21-8
          UVSE - Aligátor Vízilab  2014/11/09  22-3
          MTK 1888 Vízilab - KESI  2015/02/15  6-4
          Pécsi Sport Nonp - Szentes  2015/03/01  4-13
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  9-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo C - HKPS  2014/09/28  17-8
          RACIONET HONVÉD - FTC Vízilabda Ut  2014/10/12  18-9
          HKPS - Balaton VK  2014/10/12  9-8
          UVSE II. - KVSE  2014/10/19  17-3
          KSI SE - Pécsi Sport Nonp  2014/11/02  26-3
          UVSE - Aligátor Vízilab  2014/11/09  19-8
          UVSE II. - Százhalombattai   2014/11/09  8-10
          MTK 1888 Vízilab - KESI  2015/02/15  13-12
          Pécsi Sport Nonp - Szentes  2015/03/01  3-24
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  10-17
       2014. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club  2014/08/31  2-3
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2014/08/31  5-4
          Honvéd UVK SE - Tatabánya VSE  2014/08/31  8-7
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - Balaton Vízilabda Kl  2015/05/10  26-2
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Faterpóló VSE - Sportliget SE  2014/09/14  5-13
          Faterpóló VSE - HETE  2014/09/28  16-9
          Semmelweis VKS - OSC felnőtt  2014/09/28  4-13
          1427 VSE - Octopus SE  2014/10/05  9-18
          Vidám Vízilovak - Komplex Póló Sul  2014/10/05  10-7
          YBL WPC - BVSC Tipo-HeavyT  2014/10/05  13-10
          Sportliget SE - 1427 VSE  2014/10/12  15-8
          RETR-O-SC Közhas - Bánki VSE  2014/10/12  10-6
          YBL WPC - ELTE Vízilabda D  2014/11/09  14-9
          MAFC - Schönherz - YBL WPC  2015/02/15  14-22
          Semmelweis VKS - MAFC - Schönherz  2015/03/22  6-5
          Oázis SC - Octopus SE  2015/04/01  15-10
          Sportliget SE - ELTE Vízilabda D  2015/04/12  10-5
          OSC felnőtt - Komplex Póló Sul  2015/04/12  14-6
          Oázis SC - 1427 VSE  2015/04/15  10-5
          Bánki VSE - Bánki SundayBoys  2015/04/19  5-3
          Vidám Vízilovak - Semmelweis VKS  2015/04/25  13-10
          OSC felnőtt - Sportliget SE  2015/04/26  11-6
          Octopus SE - Bánki VSE  2015/05/03  14-12
          BVSC Tipo-HeavyT - Octopus SE  2015/06/05  12-17
          BVSC Tipo-HeavyT - HETE  2015/06/07  19-7
          Vidám Vízilovak - RETR-O-SC Közhas  2015/06/13  8-9
          Sportliget SE - OSC felnőtt  2015/06/13  10-10
          RETR-O-SC Közhas - Vidám Vízilovak   2015/06/13  7-6
          OSC felnőtt - Sportliget SE  2015/06/13  10-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - OSC Serdülő  2014/10/18  8-11
          Százhalombatta - Bókay - KSI  2014/10/18  10-7
          Dunaújvárosi Fői - Komplex Póló SE  2014/10/18  5-9
          UVSE - Vasas Sport Club  2015/03/09  7-10
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget SE - Vasas Sport Club  2014/10/29  6-29
          BVSC-Póló - OSC Ifi   2014/10/29  11-8
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2014/10/29  15-9
          Váci Vízilabda S - JSMA  2014/10/29  15-10
          Oázis SC - Sportliget SE  2014/10/29  20-6
          OSC Ifi - Váci Vízilabda S  2014/10/29  28-5
          JSMA - Új-Hullám SE  2014/10/29  7-20
          OSC Ifi - Új-Hullám SE  2014/12/06  15-3
          JSMA - Vasas Sport Club  2014/12/06  6-17
          Vasas Sport Club - KSI SE  2015/05/13  3-14
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - BVSC-Póló  2014/11/08  4-17
          Oázis SC - UVSE II.  2014/11/08  12-6
          Angyalföldi Spor - Vasas Sport Club  2014/11/08  1-17
          Oázis SC - Sportliget Sport  2014/11/08  21-0
          UVSE - Cívis Póló VSE  2015/02/17  27-0
          Cívis Póló VSE - Százhalombatta  2015/02/17  9-18
          UVSE - Honvéd Utánpótlá  2015/03/07  14-4
          Vasas Sport Club - BVSC-Póló  2015/03/07  11-8
          Honvéd Utánpótlá - FTC Utánpótlás  2015/03/07  6-7
          Cívis Póló VSE - Oázis SC  2015/03/07  9-5
          Százhalombatta - UVSE  2015/03/07  8-15
          Oázis SC - BVSC-Póló  2015/03/07  14-16
          Cívis Póló VSE - Százhalombatta  2015/03/07  11-10
          FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club  2015/03/07  13-15
          Sportliget Sport - Kópé Utánpótlás   2015/04/11  2-28
          UVSE II. - Új-Hullám SE  2015/04/11  30-0
          YBL WPC - OSC VSE  2015/04/11  10-5
          Komplex Póló SE - Angyalföldi Spor  2015/04/11  14-9
          FTC Utánpótlás - UVSE  2015/05/03  5-19
          Honvéd Utánpótlá - Oázis SC  2015/05/03  14-8
          Vasas Sport Club - Százhalombatta  2015/05/03  14-8
          Cívis Póló VSE - FTC Utánpótlás  2015/05/03  9-12
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé Utánpótlás - B. Sport  2014/09/27  25-3
          Budapesti Honvéd - Bókay - KSI  2014/09/27  7-9
          Kanizsa Vízilabd - Oázis SC  2014/09/27  3-9
          MVLC - FTC Utánpótlás  2014/10/31  1-23
          Diadal SE - Tatabányai Vízmű  2014/10/31  0-24
          Balaton VK - Domino Avus  2014/10/31  1-51
          Tatabányai Vízmű - MVLC  2014/10/31  24-1
          Domino Avus - Diadal SE  2014/10/31  32-3
          Budafóka XXII. k - Balaton VK  2014/10/31  16-8
          KSI SE - Budapesti Honvéd  2014/11/22  34-2
          B. Sport - Kanizsa Vízilabd  2014/11/22  1-17
          Bókay - KSI - Kópé Utánpótlás   2014/11/22  2-25
          Oázis SC - B. Sport  2014/11/22  30-2
          Kanizsa Vízilabd - Bókay - KSI  2014/11/22  19-7
          Kópé Utánpótlás - KSI SE  2014/11/22  2-17
          Honvéd Utánpótlá - Százhalombatta  2014/12/04  11-5
          Honvéd Utánpótlá - Vasas Sport Club  2014/12/22  13-7
          Százhalombatta - Hírös Sport Nonp  2014/12/22  7-13
          OSC gy - POLO SC  2014/12/22  11-4
          Vasas Sport Club - Angyalföldi Spor  2014/12/22  10-8
          POLO SC - Százhalombatta  2014/12/22  1-43
          Angyalföldi Spor - OSC gy  2014/12/22  15-6
          YBL WPC - Százhalombatta  2015/02/28  9-24
          Domino Avus - Váci Vízilabda S  2015/02/28  9-7
          Oázis SC - Kanizsa Vízilabd  2015/02/28  11-7
          MVLC - Százhalombatta  2015/02/28  8-21
          Vasas Sport Club - YBL WPC  2015/02/28  16-9
          Diadal SE - POLO SC  2015/03/21  3-8
          Dunaújvárosi Fői - Bókay - KSI  2015/03/21  8-9
          Diadal SE - Budapesti Honvéd  2015/03/21  6-3
          Bókay - KSI - OSC gy  2015/03/21  3-17
          POLO SC - Dunaújvárosi Fői  2015/03/21  8-10
          Budapesti Honvéd - OSC gy  2015/03/21  2-24
          Vasas Sport Club - Domino Avus  2015/04/04  10-12
          YBL WPC - Kanizsa Vízilabd  2015/04/04  4-9
          MVLC - Domino Avus  2015/04/04  4-20
          Kanizsa Vízilabd - Százhalombatta  2015/04/04  7-17
          Váci Vízilabda S - MVLC  2015/04/04  15-2
          YBL WPC - MVLC  2015/04/18  20-7
          Kanizsa Vízilabd - Domino Avus  2015/04/18  4-16
          Oázis SC - MVLC  2015/04/18  9-4
          YBL WPC - Százhalombatta  2015/04/18  4-19
          B. Sport - Vidám Vízilovak  2015/04/19  12-15
          Kaposvár Vízilab - Balaton VK  2015/04/19  24-3
          Budafóka XXII. k - Vidám Vízilovak  2015/04/19  4-17
          Kaposvár Vízilab - Angyalföldi Spor  2015/04/19  10-1
          Balaton VK - B. Sport  2015/04/19  12-10
          Angyalföldi Spor - Budafóka XXII. k  2015/04/19  19-1
          B. Sport - Budafóka XXII. k  2015/05/09  10-13
          Angyalföldi Spor - Balaton VK  2015/05/09  26-4
          Kaposvár Vízilab - Budafóka XXII. k  2015/05/09  18-3
          Vidám Vízilovak - Balaton VK  2015/05/09  13-3
          KSI SE - Honvéd Utánpótlá  2015/06/06  21-7
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű  2015/06/06  9-10
          Honvéd Utánpótlá - Kópé Utánpótlás   2015/06/06  5-9
          BVSC-Póló - UVSE  2015/06/06  9-7
          Tatabányai Vízmű - KSI SE  2015/06/06  11-19
          Kópé Utánpótlás - Hírös Sport Nonp  2015/06/06  15-11
       2014. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas - A-HÍD OSC   2014/11/12  35-9
          Tiszavirág SZVPS - Racionet H  2014/12/01  14-10
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Honvéd Utánp.II.  2014/09/13  35-0
          BVSC-Póló - KESI II.  2014/09/13  36-0
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2014/09/13  4-6
          KESI II. - Dunaújvárosi Fői  2014/09/20  1-26
          Dunaújvárosi Fői - Kópé ÚVSE  2014/09/20  9-7
          FTC Utánpótlás - KESI II.  2014/10/25  22-1
          Újszilvás KSE - Honvéd Utánp.II.  2014/10/25  17-0
          KESI I. - Százhalombatta  2014/11/15  11-1
          Kaposvár VK I. - Budafóka XXII. k  2014/11/15  6-9
          Vodafone Pólósul - KSI SE  2014/11/15  2-21
          Kaposvár VK I. - Diadal SE  2014/11/15  5-0
          KSI SE - Diadal SE  2014/11/15  5-0
          Budafóka XXII. k - Diadal SE  2014/11/23  9-5
          Kaposvár VK I. - Százhalombatta  2014/11/23  15-3
          KSI SE - Budafóka XXII. k  2014/11/23  32-0
          Százhalombatta - Vodafone Pólósul  2014/11/23  0-16
          Vodafone Pólósul - OSC VSE  2014/12/13  18-5
          KESI I. - Kaposvár VK I.  2014/12/13  10-5
          Százhalombatta - Vodafone Pólósul  2014/12/13  7-15
          OSC VSE - Kaposvár VK I.  2014/12/13  13-7
          Fehérvár Póló Sp - KESI I.  2014/12/13  4-16
          Budafóka XXII. k - Diadal SE  2014/12/13  7-9
          Fehérvár Póló Sp - Budafóka XXII. k  2014/12/13  8-12
          Dunaújvárosi Fői - BVSC-Póló  2015/02/07  3-16
          KESI II. - Kópé ÚVSE  2015/02/07  4-14
          Honvéd Utánp.II. - Dunaújvárosi Fői  2015/02/07  5-13
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2015/04/25  5-8
          Vodafone Pólósul - Honvéd Utánp. I.  2015/04/25  5-7
          FTC Utánpótlás - KESI I.  2015/04/25  5-0
          UVSE - Honvéd Utánp. I.  2015/04/25  13-4
          Honvéd Utánp. I. - Tatabányai Vízmű  2015/04/26  7-12
          KSI SE - BVSC-Póló  2015/04/26  13-2
          Újszilvás KSE - UVSE  2015/04/26  3-16
          FTC Utánpótlás - Vodafone Pólósul  2015/04/26  11-2
          Budafóka XXII. k - Vidám Vízilovak   2015/05/16  3-11
          Dunaújvárosi Fői - Oázis SC  2015/05/16  5-7
          Vidám Vízilovak - OSC VSE  2015/05/16  13-3
          Oázis SC - Budafóka XXII. k  2015/05/16  10-3
          Kaposvár VK I. - Kópé ÚVSE  2015/05/16  6-6
          OSC VSE - Kaposvár VK I.  2015/05/16  7-9
          Kópé ÚVSE - Domino Avus  2015/05/16  7-15
          KSI SE - Honvéd Utánp. I.  2015/06/07  11-5
          UVSE - KESI I.  2015/06/07  14-7
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2015/06/07  4-7
          UVSE - Honvéd Utánp. I.  2015/06/07  13-7
          UVSE - FTC Utánpótlás  2015/06/14  7-5
          KESI I. - Tatabányai Vízmű  2015/06/14  7-13
          Újszilvás KSE - UVSE  2015/06/14  8-12
          BVSC-Póló - Vodafone Pólósul  2015/06/14  7-3
       2015. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC - MTK 1888  2015/01/11  12-12
          Kanizsa VSE - Kaposvár VK  2015/01/11  9-6
          Tatabányai Vízmű - UVSE II.  2015/01/11  12-3
          ASI DSE - Budaörsi UVVSE  2015/01/11  20-5
          KEAC - Vidám Vízilovak   2015/01/25  6-7
          Budaörsi UVVSE - UVSE II.  2015/01/25  7-20
          Tatabányai Vízmű - ASI DSE  2015/01/25  9-9
          Kanizsa VSE - UVSE I.  2015/02/01  8-5
          Neptun VSC - Tatabányai Vízmű  2015/02/01  10-11
          MAFC - Vidám Vízilovak   2015/02/08  9-7
          UVSE I. - Neptun VSC  2015/02/08  6-9
          Kanizsa VSE - Tatabányai Vízmű  2015/02/08  4-10
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          R.HONVÉD U - Szegedi Vizipóló  2015/05/31  9-4
          Tatabányai Vízmű Spo - Cívis Póló Vízilabda  2015/05/31  10-7
          Cívis Póló Vízilabda - Szegedi Vizipóló  2015/05/31  8-7
          Tatabányai Vízmű Spo - R.HONVÉD U  2015/05/31  10-14
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE-Centrál - ZF-Eger-EKF  2014/11/29  16-9
          KÓPÉ ÚVSE - Dunaújvárosi Fői  2014/12/10  4-26
          UVSE-Centrál - SZNVE  2015/02/07  21-3
          UVSE - KÓPÉ ÚVSE  2015/02/14  11-4
          Hungerit Szentes - BVSC- Zugló  2015/03/06  8-6
          UVSE-Centrál - Dunaújvárosi Fői  2015/03/18  11-10
       Női Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger-EKF - UVSE-Centrál  2014/12/06  9-15
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - HVSC  2015/05/10  13-3
          Bánki VSE - DSC-SI  2015/05/10  4-5
          ASI DSE - HVSC  2015/05/10  9-9
          Bánki VSE - BVSC- Zugló  2015/05/10  4-15
          DSC-SI - ASI DSE  2015/05/10  4-7
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - DFVE  2014/11/02  8-17
          SZNVE - ZF-Eger  2014/12/05  9-12
          UVSE II. - DFVE  2015/05/07  6-21
          UVSE - DFVE  2015/05/07  15-10
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - DFVE  2014/11/02  11-8
          SZNVE - ZF-Eger  2014/12/05  7-12
          DFVE - Tatabányai Vízmű  2015/04/21  9-12
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - DFVE  2014/12/10  29-0
          H POLO - UVSE   2015/02/14  15-9
          DFVE - UVSE   2015/04/21  6-13
  Férfi OB II
     Ellenőr 22
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Valdor Szentes - Szolnok  2014/10/08  9-17
          Szolnok - Tiszavirág Szeged  2014/10/25  19-7
          FTC - Tiszavirág Szeged  2014/10/31  10-9
          ZF-Eger - Valdor Szentes  2014/11/05  19-4
          Szolnok - BVSC Wáberer  2014/12/20  11-6
          Szolnok - FTC   2015/01/10  18-3
          DVSE - FTC   2015/01/31  9-14
          Tiszavirág Szeged - Kaposvári VK  2015/02/11  11-10
          UVSE-Hunguest H. - Szolnok  2015/02/25  9-17
          KSI SE - A-HÍD OSC   2015/02/28  10-13
          Vasas Plaket - Tiszavirág Szeged  2015/03/07  6-9
          Vasas Plaket - FTC   2015/03/11  6-10
          DVSE - Valdor Szentes  2015/03/14  9-8
          RACIONET Honvéd - DVSE  2015/03/21  13-8
          Valdor Szentes - Kaposvári VK  2015/03/28  11-10
          ZF-Eger - RACIONET Honvéd  2015/04/11  7-9
          Tiszavirág Szeged - RACIONET Honvéd  2015/05/02  9-8
          ZF-Eger - A-HÍD OSC   2015/05/06  10-11
          Szolnok - A-HÍD OSC   2015/05/12  13-9
       Férfi Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - Szolnoki Dózsa  2014/11/08  7-10
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas - MVLC Miskolci Ví  2014/10/11  11-16
          SZTE EHÖK Sport - Békéscsaba  2014/11/08  8-9
          KVSE - DVSE  2014/11/22  18-3
          Neptun VSC - EKF SC  2014/11/22  17-9
          UVSE - BVSC- Zugló  2015/02/14  5-13
          DVSE - UVSE   2015/03/14  6-8
          Szolnok - UVSE   2015/04/25  12-12
          YBL Water Polo C - MVLC Miskolci Ví  2015/05/09  9-13
          MVLC Miskolci Ví - YBL Water Polo C  2015/05/30  9-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kertészeti Egyet - Lamantinok  2014/10/11  7-10
          MVLC Miskolci Ví - Szolnok 2  2014/10/11  8-4
          GyAVC - EVSC  2014/10/11  7-14
          Lamantinok - Szolnok 2  2014/10/11  9-4
          EVSC - MVLC Miskolci Ví  2014/10/11  8-13
          Kertészeti Egyet - GyAVC  2014/10/11  16-6
          Fehérvár Póló I. - A-HÍD OSC   2014/11/29  2-16
          KESI - Váci Vízilabda S  2014/11/29  13-6
          MTK 1888 - Főnix  2014/11/29  13-8
          A-HÍD OSC - KESI  2014/11/29  17-5
          Főnix - Fehérvár Póló I.  2014/11/29  16-3
          Váci Vízilabda S - MTK 1888   2014/11/29  4-21
          Csongrád - Szentesi Vízilab  2015/03/28  8-10
          Szegedi Vízilabd - Békéscsaba  2015/03/28  13-8
          SZUVTE BT. - HVSC  2015/03/28  13-9
          Szentesi Vízilab - Békéscsaba  2015/03/28  10-11
          HVSC - Szegedi Vízilabd  2015/03/28  9-10
          Csongrád - SZUVTE BT.  2015/03/28  7-12
          Főnix - Szolnok 2  2015/05/30  15-10
          Tatabányai Vízmű - HVSC  2015/05/30  13-13
          Szolnok 2 - HVSC  2015/05/30  9-11
          Főnix - Tatabányai Vízmű  2015/05/30  20-16
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo C - HKPS  2014/09/28  7-9
          Budapesti Honvéd - FTC Vízilabda Ut  2014/10/12  13-7
          KSI SE - Pécsi Sport Nonp  2014/11/02  10-7
          UVSE - DOMINOAVUS  2014/11/09  27-2
          MTK 1888 Vízilab - KESI  2015/02/15  17-8
          Pécsi Sport Nonp - Szentes  2015/03/01  7-8
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  5-19
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo C - HKPS  2014/09/28  7-4
          RACIONET HONVÉD - FTC Vízilabda Ut  2014/10/12  10-9
          KSI SE - Pécsi Sport Nonp  2014/11/02  21-8
          UVSE - Aligátor Vízilab  2014/11/09  22-3
          MTK 1888 Vízilab - KESI  2015/02/15  6-4
          Pécsi Sport Nonp - Szentes  2015/03/01  4-13
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  9-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo C - HKPS  2014/09/28  17-8
          RACIONET HONVÉD - FTC Vízilabda Ut  2014/10/12  18-9
          HKPS - Balaton VK  2014/10/12  9-8
          UVSE II. - KVSE  2014/10/19  17-3
          KSI SE - Pécsi Sport Nonp  2014/11/02  26-3
          UVSE - Aligátor Vízilab  2014/11/09  19-8
          UVSE II. - Százhalombattai   2014/11/09  8-10
          MTK 1888 Vízilab - KESI  2015/02/15  13-12
          Pécsi Sport Nonp - Szentes  2015/03/01  3-24
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  10-17
       2014. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club  2014/08/31  2-3
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2014/08/31  5-4
          Honvéd UVK SE - Tatabánya VSE  2014/08/31  8-7
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - Balaton Vízilabda Kl  2015/05/10  26-2
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Faterpóló VSE - Sportliget SE  2014/09/14  5-13
          Faterpóló VSE - HETE  2014/09/28  16-9
          Semmelweis VKS - OSC felnőtt  2014/09/28  4-13
          1427 VSE - Octopus SE  2014/10/05  9-18
          Vidám Vízilovak - Komplex Póló Sul  2014/10/05  10-7
          YBL WPC - BVSC Tipo-HeavyT  2014/10/05  13-10
          Sportliget SE - 1427 VSE  2014/10/12  15-8
          RETR-O-SC Közhas - Bánki VSE  2014/10/12  10-6
          YBL WPC - ELTE Vízilabda D  2014/11/09  14-9
          MAFC - Schönherz - YBL WPC  2015/02/15  14-22
          Semmelweis VKS - MAFC - Schönherz  2015/03/22  6-5
          Oázis SC - Octopus SE  2015/04/01  15-10
          Sportliget SE - ELTE Vízilabda D  2015/04/12  10-5
          OSC felnőtt - Komplex Póló Sul  2015/04/12  14-6
          Oázis SC - 1427 VSE  2015/04/15  10-5
          Bánki VSE - Bánki SundayBoys  2015/04/19  5-3
          Vidám Vízilovak - Semmelweis VKS  2015/04/25  13-10
          OSC felnőtt - Sportliget SE  2015/04/26  11-6
          Octopus SE - Bánki VSE  2015/05/03  14-12
          BVSC Tipo-HeavyT - Octopus SE  2015/06/05  12-17
          BVSC Tipo-HeavyT - HETE  2015/06/07  19-7
          Vidám Vízilovak - RETR-O-SC Közhas  2015/06/13  8-9
          Sportliget SE - OSC felnőtt  2015/06/13  10-10
          RETR-O-SC Közhas - Vidám Vízilovak   2015/06/13  7-6
          OSC felnőtt - Sportliget SE  2015/06/13  10-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - OSC Serdülő  2014/10/18  8-11
          Százhalombatta - Bókay - KSI  2014/10/18  10-7
          Dunaújvárosi Fői - Komplex Póló SE  2014/10/18  5-9
          UVSE - Vasas Sport Club  2015/03/09  7-10
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget SE - Vasas Sport Club  2014/10/29  6-29
          BVSC-Póló - OSC Ifi   2014/10/29  11-8
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2014/10/29  15-9
          Váci Vízilabda S - JSMA  2014/10/29  15-10
          Oázis SC - Sportliget SE  2014/10/29  20-6
          OSC Ifi - Váci Vízilabda S  2014/10/29  28-5
          JSMA - Új-Hullám SE  2014/10/29  7-20
          OSC Ifi - Új-Hullám SE  2014/12/06  15-3
          JSMA - Vasas Sport Club  2014/12/06  6-17
          Vasas Sport Club - KSI SE  2015/05/13  3-14
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - BVSC-Póló  2014/11/08  4-17
          Oázis SC - UVSE II.  2014/11/08  12-6
          Angyalföldi Spor - Vasas Sport Club  2014/11/08  1-17
          Oázis SC - Sportliget Sport  2014/11/08  21-0
          UVSE - Cívis Póló VSE  2015/02/17  27-0
          Cívis Póló VSE - Százhalombatta  2015/02/17  9-18
          UVSE - Honvéd Utánpótlá  2015/03/07  14-4
          Vasas Sport Club - BVSC-Póló  2015/03/07  11-8
          Honvéd Utánpótlá - FTC Utánpótlás  2015/03/07  6-7
          Cívis Póló VSE - Oázis SC  2015/03/07  9-5
          Százhalombatta - UVSE  2015/03/07  8-15
          Oázis SC - BVSC-Póló  2015/03/07  14-16
          Cívis Póló VSE - Százhalombatta  2015/03/07  11-10
          FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club  2015/03/07  13-15
          Sportliget Sport - Kópé Utánpótlás   2015/04/11  2-28
          UVSE II. - Új-Hullám SE  2015/04/11  30-0
          YBL WPC - OSC VSE  2015/04/11  10-5
          Komplex Póló SE - Angyalföldi Spor  2015/04/11  14-9
          FTC Utánpótlás - UVSE  2015/05/03  5-19
          Honvéd Utánpótlá - Oázis SC  2015/05/03  14-8
          Vasas Sport Club - Százhalombatta  2015/05/03  14-8
          Cívis Póló VSE - FTC Utánpótlás  2015/05/03  9-12
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé Utánpótlás - B. Sport  2014/09/27  25-3
          Budapesti Honvéd - Bókay - KSI  2014/09/27  7-9
          Kanizsa Vízilabd - Oázis SC  2014/09/27  3-9
          MVLC - FTC Utánpótlás  2014/10/31  1-23
          Diadal SE - Tatabányai Vízmű  2014/10/31  0-24
          Balaton VK - Domino Avus  2014/10/31  1-51
          Tatabányai Vízmű - MVLC  2014/10/31  24-1
          Domino Avus - Diadal SE  2014/10/31  32-3
          Budafóka XXII. k - Balaton VK  2014/10/31  16-8
          KSI SE - Budapesti Honvéd  2014/11/22  34-2
          B. Sport - Kanizsa Vízilabd  2014/11/22  1-17
          Bókay - KSI - Kópé Utánpótlás   2014/11/22  2-25
          Oázis SC - B. Sport  2014/11/22  30-2
          Kanizsa Vízilabd - Bókay - KSI  2014/11/22  19-7
          Kópé Utánpótlás - KSI SE  2014/11/22  2-17
          Honvéd Utánpótlá - Százhalombatta  2014/12/04  11-5
          Honvéd Utánpótlá - Vasas Sport Club  2014/12/22  13-7
          Százhalombatta - Hírös Sport Nonp  2014/12/22  7-13
          OSC gy - POLO SC  2014/12/22  11-4
          Vasas Sport Club - Angyalföldi Spor  2014/12/22  10-8
          POLO SC - Százhalombatta  2014/12/22  1-43
          Angyalföldi Spor - OSC gy  2014/12/22  15-6
          YBL WPC - Százhalombatta  2015/02/28  9-24
          Domino Avus - Váci Vízilabda S  2015/02/28  9-7
          Oázis SC - Kanizsa Vízilabd  2015/02/28  11-7
          MVLC - Százhalombatta  2015/02/28  8-21
          Vasas Sport Club - YBL WPC  2015/02/28  16-9
          Diadal SE - POLO SC  2015/03/21  3-8
          Dunaújvárosi Fői - Bókay - KSI  2015/03/21  8-9
          Diadal SE - Budapesti Honvéd  2015/03/21  6-3
          Bókay - KSI - OSC gy  2015/03/21  3-17
          POLO SC - Dunaújvárosi Fői  2015/03/21  8-10
          Budapesti Honvéd - OSC gy  2015/03/21  2-24
          Vasas Sport Club - Domino Avus  2015/04/04  10-12
          YBL WPC - Kanizsa Vízilabd  2015/04/04  4-9
          MVLC - Domino Avus  2015/04/04  4-20
          Kanizsa Vízilabd - Százhalombatta  2015/04/04  7-17
          Váci Vízilabda S - MVLC  2015/04/04  15-2
          YBL WPC - MVLC  2015/04/18  20-7
          Kanizsa Vízilabd - Domino Avus  2015/04/18  4-16
          Oázis SC - MVLC  2015/04/18  9-4
          YBL WPC - Százhalombatta  2015/04/18  4-19
          B. Sport - Vidám Vízilovak  2015/04/19  12-15
          Kaposvár Vízilab - Balaton VK  2015/04/19  24-3
          Budafóka XXII. k - Vidám Vízilovak  2015/04/19  4-17
          Kaposvár Vízilab - Angyalföldi Spor  2015/04/19  10-1
          Balaton VK - B. Sport  2015/04/19  12-10
          Angyalföldi Spor - Budafóka XXII. k  2015/04/19  19-1
          B. Sport - Budafóka XXII. k  2015/05/09  10-13
          Angyalföldi Spor - Balaton VK  2015/05/09  26-4
          Kaposvár Vízilab - Budafóka XXII. k  2015/05/09  18-3
          Vidám Vízilovak - Balaton VK  2015/05/09  13-3
          KSI SE - Honvéd Utánpótlá  2015/06/06  21-7
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű  2015/06/06  9-10
          Honvéd Utánpótlá - Kópé Utánpótlás   2015/06/06  5-9
          BVSC-Póló - UVSE  2015/06/06  9-7
          Tatabányai Vízmű - KSI SE  2015/06/06  11-19
          Kópé Utánpótlás - Hírös Sport Nonp  2015/06/06  15-11
       2014. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas - A-HÍD OSC   2014/11/12  35-9
          Tiszavirág SZVPS - Racionet H  2014/12/01  14-10
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Honvéd Utánp.II.  2014/09/13  35-0
          BVSC-Póló - KESI II.  2014/09/13  36-0
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2014/09/13  4-6
          KESI II. - Dunaújvárosi Fői  2014/09/20  1-26
          Dunaújvárosi Fői - Kópé ÚVSE  2014/09/20  9-7
          FTC Utánpótlás - KESI II.  2014/10/25  22-1
          Újszilvás KSE - Honvéd Utánp.II.  2014/10/25  17-0
          KESI I. - Százhalombatta  2014/11/15  11-1
          Kaposvár VK I. - Budafóka XXII. k  2014/11/15  6-9
          Vodafone Pólósul - KSI SE  2014/11/15  2-21
          Kaposvár VK I. - Diadal SE  2014/11/15  5-0
          KSI SE - Diadal SE  2014/11/15  5-0
          Budafóka XXII. k - Diadal SE  2014/11/23  9-5
          Kaposvár VK I. - Százhalombatta  2014/11/23  15-3
          KSI SE - Budafóka XXII. k  2014/11/23  32-0
          Százhalombatta - Vodafone Pólósul  2014/11/23  0-16
          Vodafone Pólósul - OSC VSE  2014/12/13  18-5
          KESI I. - Kaposvár VK I.  2014/12/13  10-5
          Százhalombatta - Vodafone Pólósul  2014/12/13  7-15
          OSC VSE - Kaposvár VK I.  2014/12/13  13-7
          Fehérvár Póló Sp - KESI I.  2014/12/13  4-16
          Budafóka XXII. k - Diadal SE  2014/12/13  7-9
          Fehérvár Póló Sp - Budafóka XXII. k  2014/12/13  8-12
          Dunaújvárosi Fői - BVSC-Póló  2015/02/07  3-16
          KESI II. - Kópé ÚVSE  2015/02/07  4-14
          Honvéd Utánp.II. - Dunaújvárosi Fői  2015/02/07  5-13
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2015/04/25  5-8
          Vodafone Pólósul - Honvéd Utánp. I.  2015/04/25  5-7
          FTC Utánpótlás - KESI I.  2015/04/25  5-0
          UVSE - Honvéd Utánp. I.  2015/04/25  13-4
          Honvéd Utánp. I. - Tatabányai Vízmű  2015/04/26  7-12
          KSI SE - BVSC-Póló  2015/04/26  13-2
          Újszilvás KSE - UVSE  2015/04/26  3-16
          FTC Utánpótlás - Vodafone Pólósul  2015/04/26  11-2
          Budafóka XXII. k - Vidám Vízilovak   2015/05/16  3-11
          Dunaújvárosi Fői - Oázis SC  2015/05/16  5-7
          Vidám Vízilovak - OSC VSE  2015/05/16  13-3
          Oázis SC - Budafóka XXII. k  2015/05/16  10-3
          Kaposvár VK I. - Kópé ÚVSE  2015/05/16  6-6
          OSC VSE - Kaposvár VK I.  2015/05/16  7-9
          Kópé ÚVSE - Domino Avus  2015/05/16  7-15
          KSI SE - Honvéd Utánp. I.  2015/06/07  11-5
          UVSE - KESI I.  2015/06/07  14-7
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2015/06/07  4-7
          UVSE - Honvéd Utánp. I.  2015/06/07  13-7
          UVSE - FTC Utánpótlás  2015/06/14  7-5
          KESI I. - Tatabányai Vízmű  2015/06/14  7-13
          Újszilvás KSE - UVSE  2015/06/14  8-12
          BVSC-Póló - Vodafone Pólósul  2015/06/14  7-3
       2015. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC - MTK 1888  2015/01/11  12-12
          Kanizsa VSE - Kaposvár VK  2015/01/11  9-6
          Tatabányai Vízmű - UVSE II.  2015/01/11  12-3
          ASI DSE - Budaörsi UVVSE  2015/01/11  20-5
          KEAC - Vidám Vízilovak   2015/01/25  6-7
          Budaörsi UVVSE - UVSE II.  2015/01/25  7-20
          Tatabányai Vízmű - ASI DSE  2015/01/25  9-9
          Kanizsa VSE - UVSE I.  2015/02/01  8-5
          Neptun VSC - Tatabányai Vízmű  2015/02/01  10-11
          MAFC - Vidám Vízilovak   2015/02/08  9-7
          UVSE I. - Neptun VSC  2015/02/08  6-9
          Kanizsa VSE - Tatabányai Vízmű  2015/02/08  4-10
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          R.HONVÉD U - Szegedi Vizipóló  2015/05/31  9-4
          Tatabányai Vízmű Spo - Cívis Póló Vízilabda  2015/05/31  10-7
          Cívis Póló Vízilabda - Szegedi Vizipóló  2015/05/31  8-7
          Tatabányai Vízmű Spo - R.HONVÉD U  2015/05/31  10-14
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE-Centrál - ZF-Eger-EKF  2014/11/29  16-9
          KÓPÉ ÚVSE - Dunaújvárosi Fői  2014/12/10  4-26
          UVSE-Centrál - SZNVE  2015/02/07  21-3
          UVSE - KÓPÉ ÚVSE  2015/02/14  11-4
          Hungerit Szentes - BVSC- Zugló  2015/03/06  8-6
          UVSE-Centrál - Dunaújvárosi Fői  2015/03/18  11-10
       Női Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger-EKF - UVSE-Centrál  2014/12/06  9-15
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - HVSC  2015/05/10  13-3
          Bánki VSE - DSC-SI  2015/05/10  4-5
          ASI DSE - HVSC  2015/05/10  9-9
          Bánki VSE - BVSC- Zugló  2015/05/10  4-15
          DSC-SI - ASI DSE  2015/05/10  4-7
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - DFVE  2014/11/02  8-17
          SZNVE - ZF-Eger  2014/12/05  9-12
          UVSE II. - DFVE  2015/05/07  6-21
          UVSE - DFVE  2015/05/07  15-10
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - DFVE  2014/11/02  11-8
          SZNVE - ZF-Eger  2014/12/05  7-12
          DFVE - Tatabányai Vízmű  2015/04/21  9-12
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - DFVE  2014/12/10  29-0
          H POLO - UVSE   2015/02/14  15-9
          DFVE - UVSE   2015/04/21  6-13
  Fiú Ifjúsági
     Ellenőr 7
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Valdor Szentes - Szolnok  2014/10/08  9-17
          Szolnok - Tiszavirág Szeged  2014/10/25  19-7
          FTC - Tiszavirág Szeged  2014/10/31  10-9
          ZF-Eger - Valdor Szentes  2014/11/05  19-4
          Szolnok - BVSC Wáberer  2014/12/20  11-6
          Szolnok - FTC   2015/01/10  18-3
          DVSE - FTC   2015/01/31  9-14
          Tiszavirág Szeged - Kaposvári VK  2015/02/11  11-10
          UVSE-Hunguest H. - Szolnok  2015/02/25  9-17
          KSI SE - A-HÍD OSC   2015/02/28  10-13
          Vasas Plaket - Tiszavirág Szeged  2015/03/07  6-9
          Vasas Plaket - FTC   2015/03/11  6-10
          DVSE - Valdor Szentes  2015/03/14  9-8
          RACIONET Honvéd - DVSE  2015/03/21  13-8
          Valdor Szentes - Kaposvári VK  2015/03/28  11-10
          ZF-Eger - RACIONET Honvéd  2015/04/11  7-9
          Tiszavirág Szeged - RACIONET Honvéd  2015/05/02  9-8
          ZF-Eger - A-HÍD OSC   2015/05/06  10-11
          Szolnok - A-HÍD OSC   2015/05/12  13-9
       Férfi Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - Szolnoki Dózsa  2014/11/08  7-10
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas - MVLC Miskolci Ví  2014/10/11  11-16
          SZTE EHÖK Sport - Békéscsaba  2014/11/08  8-9
          KVSE - DVSE  2014/11/22  18-3
          Neptun VSC - EKF SC  2014/11/22  17-9
          UVSE - BVSC- Zugló  2015/02/14  5-13
          DVSE - UVSE   2015/03/14  6-8
          Szolnok - UVSE   2015/04/25  12-12
          YBL Water Polo C - MVLC Miskolci Ví  2015/05/09  9-13
          MVLC Miskolci Ví - YBL Water Polo C  2015/05/30  9-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kertészeti Egyet - Lamantinok  2014/10/11  7-10
          MVLC Miskolci Ví - Szolnok 2  2014/10/11  8-4
          GyAVC - EVSC  2014/10/11  7-14
          Lamantinok - Szolnok 2  2014/10/11  9-4
          EVSC - MVLC Miskolci Ví  2014/10/11  8-13
          Kertészeti Egyet - GyAVC  2014/10/11  16-6
          Fehérvár Póló I. - A-HÍD OSC   2014/11/29  2-16
          KESI - Váci Vízilabda S  2014/11/29  13-6
          MTK 1888 - Főnix  2014/11/29  13-8
          A-HÍD OSC - KESI  2014/11/29  17-5
          Főnix - Fehérvár Póló I.  2014/11/29  16-3
          Váci Vízilabda S - MTK 1888   2014/11/29  4-21
          Csongrád - Szentesi Vízilab  2015/03/28  8-10
          Szegedi Vízilabd - Békéscsaba  2015/03/28  13-8
          SZUVTE BT. - HVSC  2015/03/28  13-9
          Szentesi Vízilab - Békéscsaba  2015/03/28  10-11
          HVSC - Szegedi Vízilabd  2015/03/28  9-10
          Csongrád - SZUVTE BT.  2015/03/28  7-12
          Főnix - Szolnok 2  2015/05/30  15-10
          Tatabányai Vízmű - HVSC  2015/05/30  13-13
          Szolnok 2 - HVSC  2015/05/30  9-11
          Főnix - Tatabányai Vízmű  2015/05/30  20-16
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo C - HKPS  2014/09/28  7-9
          Budapesti Honvéd - FTC Vízilabda Ut  2014/10/12  13-7
          KSI SE - Pécsi Sport Nonp  2014/11/02  10-7
          UVSE - DOMINOAVUS  2014/11/09  27-2
          MTK 1888 Vízilab - KESI  2015/02/15  17-8
          Pécsi Sport Nonp - Szentes  2015/03/01  7-8
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  5-19
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo C - HKPS  2014/09/28  7-4
          RACIONET HONVÉD - FTC Vízilabda Ut  2014/10/12  10-9
          KSI SE - Pécsi Sport Nonp  2014/11/02  21-8
          UVSE - Aligátor Vízilab  2014/11/09  22-3
          MTK 1888 Vízilab - KESI  2015/02/15  6-4
          Pécsi Sport Nonp - Szentes  2015/03/01  4-13
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  9-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo C - HKPS  2014/09/28  17-8
          RACIONET HONVÉD - FTC Vízilabda Ut  2014/10/12  18-9
          HKPS - Balaton VK  2014/10/12  9-8
          UVSE II. - KVSE  2014/10/19  17-3
          KSI SE - Pécsi Sport Nonp  2014/11/02  26-3
          UVSE - Aligátor Vízilab  2014/11/09  19-8
          UVSE II. - Százhalombattai   2014/11/09  8-10
          MTK 1888 Vízilab - KESI  2015/02/15  13-12
          Pécsi Sport Nonp - Szentes  2015/03/01  3-24
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  10-17
       2014. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club  2014/08/31  2-3
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2014/08/31  5-4
          Honvéd UVK SE - Tatabánya VSE  2014/08/31  8-7
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - Balaton Vízilabda Kl  2015/05/10  26-2
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Faterpóló VSE - Sportliget SE  2014/09/14  5-13
          Faterpóló VSE - HETE  2014/09/28  16-9
          Semmelweis VKS - OSC felnőtt  2014/09/28  4-13
          1427 VSE - Octopus SE  2014/10/05  9-18
          Vidám Vízilovak - Komplex Póló Sul  2014/10/05  10-7
          YBL WPC - BVSC Tipo-HeavyT  2014/10/05  13-10
          Sportliget SE - 1427 VSE  2014/10/12  15-8
          RETR-O-SC Közhas - Bánki VSE  2014/10/12  10-6
          YBL WPC - ELTE Vízilabda D  2014/11/09  14-9
          MAFC - Schönherz - YBL WPC  2015/02/15  14-22
          Semmelweis VKS - MAFC - Schönherz  2015/03/22  6-5
          Oázis SC - Octopus SE  2015/04/01  15-10
          Sportliget SE - ELTE Vízilabda D  2015/04/12  10-5
          OSC felnőtt - Komplex Póló Sul  2015/04/12  14-6
          Oázis SC - 1427 VSE  2015/04/15  10-5
          Bánki VSE - Bánki SundayBoys  2015/04/19  5-3
          Vidám Vízilovak - Semmelweis VKS  2015/04/25  13-10
          OSC felnőtt - Sportliget SE  2015/04/26  11-6
          Octopus SE - Bánki VSE  2015/05/03  14-12
          BVSC Tipo-HeavyT - Octopus SE  2015/06/05  12-17
          BVSC Tipo-HeavyT - HETE  2015/06/07  19-7
          Vidám Vízilovak - RETR-O-SC Közhas  2015/06/13  8-9
          Sportliget SE - OSC felnőtt  2015/06/13  10-10
          RETR-O-SC Közhas - Vidám Vízilovak   2015/06/13  7-6
          OSC felnőtt - Sportliget SE  2015/06/13  10-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - OSC Serdülő  2014/10/18  8-11
          Százhalombatta - Bókay - KSI  2014/10/18  10-7
          Dunaújvárosi Fői - Komplex Póló SE  2014/10/18  5-9
          UVSE - Vasas Sport Club  2015/03/09  7-10
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget SE - Vasas Sport Club  2014/10/29  6-29
          BVSC-Póló - OSC Ifi   2014/10/29  11-8
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2014/10/29  15-9
          Váci Vízilabda S - JSMA  2014/10/29  15-10
          Oázis SC - Sportliget SE  2014/10/29  20-6
          OSC Ifi - Váci Vízilabda S  2014/10/29  28-5
          JSMA - Új-Hullám SE  2014/10/29  7-20
          OSC Ifi - Új-Hullám SE  2014/12/06  15-3
          JSMA - Vasas Sport Club  2014/12/06  6-17
          Vasas Sport Club - KSI SE  2015/05/13  3-14
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - BVSC-Póló  2014/11/08  4-17
          Oázis SC - UVSE II.  2014/11/08  12-6
          Angyalföldi Spor - Vasas Sport Club  2014/11/08  1-17
          Oázis SC - Sportliget Sport  2014/11/08  21-0
          UVSE - Cívis Póló VSE  2015/02/17  27-0
          Cívis Póló VSE - Százhalombatta  2015/02/17  9-18
          UVSE - Honvéd Utánpótlá  2015/03/07  14-4
          Vasas Sport Club - BVSC-Póló  2015/03/07  11-8
          Honvéd Utánpótlá - FTC Utánpótlás  2015/03/07  6-7
          Cívis Póló VSE - Oázis SC  2015/03/07  9-5
          Százhalombatta - UVSE  2015/03/07  8-15
          Oázis SC - BVSC-Póló  2015/03/07  14-16
          Cívis Póló VSE - Százhalombatta  2015/03/07  11-10
          FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club  2015/03/07  13-15
          Sportliget Sport - Kópé Utánpótlás   2015/04/11  2-28
          UVSE II. - Új-Hullám SE  2015/04/11  30-0
          YBL WPC - OSC VSE  2015/04/11  10-5
          Komplex Póló SE - Angyalföldi Spor  2015/04/11  14-9
          FTC Utánpótlás - UVSE  2015/05/03  5-19
          Honvéd Utánpótlá - Oázis SC  2015/05/03  14-8
          Vasas Sport Club - Százhalombatta  2015/05/03  14-8
          Cívis Póló VSE - FTC Utánpótlás  2015/05/03  9-12
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé Utánpótlás - B. Sport  2014/09/27  25-3
          Budapesti Honvéd - Bókay - KSI  2014/09/27  7-9
          Kanizsa Vízilabd - Oázis SC  2014/09/27  3-9
          MVLC - FTC Utánpótlás  2014/10/31  1-23
          Diadal SE - Tatabányai Vízmű  2014/10/31  0-24
          Balaton VK - Domino Avus  2014/10/31  1-51
          Tatabányai Vízmű - MVLC  2014/10/31  24-1
          Domino Avus - Diadal SE  2014/10/31  32-3
          Budafóka XXII. k - Balaton VK  2014/10/31  16-8
          KSI SE - Budapesti Honvéd  2014/11/22  34-2
          B. Sport - Kanizsa Vízilabd  2014/11/22  1-17
          Bókay - KSI - Kópé Utánpótlás   2014/11/22  2-25
          Oázis SC - B. Sport  2014/11/22  30-2
          Kanizsa Vízilabd - Bókay - KSI  2014/11/22  19-7
          Kópé Utánpótlás - KSI SE  2014/11/22  2-17
          Honvéd Utánpótlá - Százhalombatta  2014/12/04  11-5
          Honvéd Utánpótlá - Vasas Sport Club  2014/12/22  13-7
          Százhalombatta - Hírös Sport Nonp  2014/12/22  7-13
          OSC gy - POLO SC  2014/12/22  11-4
          Vasas Sport Club - Angyalföldi Spor  2014/12/22  10-8
          POLO SC - Százhalombatta  2014/12/22  1-43
          Angyalföldi Spor - OSC gy  2014/12/22  15-6
          YBL WPC - Százhalombatta  2015/02/28  9-24
          Domino Avus - Váci Vízilabda S  2015/02/28  9-7
          Oázis SC - Kanizsa Vízilabd  2015/02/28  11-7
          MVLC - Százhalombatta  2015/02/28  8-21
          Vasas Sport Club - YBL WPC  2015/02/28  16-9
          Diadal SE - POLO SC  2015/03/21  3-8
          Dunaújvárosi Fői - Bókay - KSI  2015/03/21  8-9
          Diadal SE - Budapesti Honvéd  2015/03/21  6-3
          Bókay - KSI - OSC gy  2015/03/21  3-17
          POLO SC - Dunaújvárosi Fői  2015/03/21  8-10
          Budapesti Honvéd - OSC gy  2015/03/21  2-24
          Vasas Sport Club - Domino Avus  2015/04/04  10-12
          YBL WPC - Kanizsa Vízilabd  2015/04/04  4-9
          MVLC - Domino Avus  2015/04/04  4-20
          Kanizsa Vízilabd - Százhalombatta  2015/04/04  7-17
          Váci Vízilabda S - MVLC  2015/04/04  15-2
          YBL WPC - MVLC  2015/04/18  20-7
          Kanizsa Vízilabd - Domino Avus  2015/04/18  4-16
          Oázis SC - MVLC  2015/04/18  9-4
          YBL WPC - Százhalombatta  2015/04/18  4-19
          B. Sport - Vidám Vízilovak  2015/04/19  12-15
          Kaposvár Vízilab - Balaton VK  2015/04/19  24-3
          Budafóka XXII. k - Vidám Vízilovak  2015/04/19  4-17
          Kaposvár Vízilab - Angyalföldi Spor  2015/04/19  10-1
          Balaton VK - B. Sport  2015/04/19  12-10
          Angyalföldi Spor - Budafóka XXII. k  2015/04/19  19-1
          B. Sport - Budafóka XXII. k  2015/05/09  10-13
          Angyalföldi Spor - Balaton VK  2015/05/09  26-4
          Kaposvár Vízilab - Budafóka XXII. k  2015/05/09  18-3
          Vidám Vízilovak - Balaton VK  2015/05/09  13-3
          KSI SE - Honvéd Utánpótlá  2015/06/06  21-7
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű  2015/06/06  9-10
          Honvéd Utánpótlá - Kópé Utánpótlás   2015/06/06  5-9
          BVSC-Póló - UVSE  2015/06/06  9-7
          Tatabányai Vízmű - KSI SE  2015/06/06  11-19
          Kópé Utánpótlás - Hírös Sport Nonp  2015/06/06  15-11
       2014. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas - A-HÍD OSC   2014/11/12  35-9
          Tiszavirág SZVPS - Racionet H  2014/12/01  14-10
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Honvéd Utánp.II.  2014/09/13  35-0
          BVSC-Póló - KESI II.  2014/09/13  36-0
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2014/09/13  4-6
          KESI II. - Dunaújvárosi Fői  2014/09/20  1-26
          Dunaújvárosi Fői - Kópé ÚVSE  2014/09/20  9-7
          FTC Utánpótlás - KESI II.  2014/10/25  22-1
          Újszilvás KSE - Honvéd Utánp.II.  2014/10/25  17-0
          KESI I. - Százhalombatta  2014/11/15  11-1
          Kaposvár VK I. - Budafóka XXII. k  2014/11/15  6-9
          Vodafone Pólósul - KSI SE  2014/11/15  2-21
          Kaposvár VK I. - Diadal SE  2014/11/15  5-0
          KSI SE - Diadal SE  2014/11/15  5-0
          Budafóka XXII. k - Diadal SE  2014/11/23  9-5
          Kaposvár VK I. - Százhalombatta  2014/11/23  15-3
          KSI SE - Budafóka XXII. k  2014/11/23  32-0
          Százhalombatta - Vodafone Pólósul  2014/11/23  0-16
          Vodafone Pólósul - OSC VSE  2014/12/13  18-5
          KESI I. - Kaposvár VK I.  2014/12/13  10-5
          Százhalombatta - Vodafone Pólósul  2014/12/13  7-15
          OSC VSE - Kaposvár VK I.  2014/12/13  13-7
          Fehérvár Póló Sp - KESI I.  2014/12/13  4-16
          Budafóka XXII. k - Diadal SE  2014/12/13  7-9
          Fehérvár Póló Sp - Budafóka XXII. k  2014/12/13  8-12
          Dunaújvárosi Fői - BVSC-Póló  2015/02/07  3-16
          KESI II. - Kópé ÚVSE  2015/02/07  4-14
          Honvéd Utánp.II. - Dunaújvárosi Fői  2015/02/07  5-13
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2015/04/25  5-8
          Vodafone Pólósul - Honvéd Utánp. I.  2015/04/25  5-7
          FTC Utánpótlás - KESI I.  2015/04/25  5-0
          UVSE - Honvéd Utánp. I.  2015/04/25  13-4
          Honvéd Utánp. I. - Tatabányai Vízmű  2015/04/26  7-12
          KSI SE - BVSC-Póló  2015/04/26  13-2
          Újszilvás KSE - UVSE  2015/04/26  3-16
          FTC Utánpótlás - Vodafone Pólósul  2015/04/26  11-2
          Budafóka XXII. k - Vidám Vízilovak   2015/05/16  3-11
          Dunaújvárosi Fői - Oázis SC  2015/05/16  5-7
          Vidám Vízilovak - OSC VSE  2015/05/16  13-3
          Oázis SC - Budafóka XXII. k  2015/05/16  10-3
          Kaposvár VK I. - Kópé ÚVSE  2015/05/16  6-6
          OSC VSE - Kaposvár VK I.  2015/05/16  7-9
          Kópé ÚVSE - Domino Avus  2015/05/16  7-15
          KSI SE - Honvéd Utánp. I.  2015/06/07  11-5
          UVSE - KESI I.  2015/06/07  14-7
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2015/06/07  4-7
          UVSE - Honvéd Utánp. I.  2015/06/07  13-7
          UVSE - FTC Utánpótlás  2015/06/14  7-5
          KESI I. - Tatabányai Vízmű  2015/06/14  7-13
          Újszilvás KSE - UVSE  2015/06/14  8-12
          BVSC-Póló - Vodafone Pólósul  2015/06/14  7-3
       2015. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC - MTK 1888  2015/01/11  12-12
          Kanizsa VSE - Kaposvár VK  2015/01/11  9-6
          Tatabányai Vízmű - UVSE II.  2015/01/11  12-3
          ASI DSE - Budaörsi UVVSE  2015/01/11  20-5
          KEAC - Vidám Vízilovak   2015/01/25  6-7
          Budaörsi UVVSE - UVSE II.  2015/01/25  7-20
          Tatabányai Vízmű - ASI DSE  2015/01/25  9-9
          Kanizsa VSE - UVSE I.  2015/02/01  8-5
          Neptun VSC - Tatabányai Vízmű  2015/02/01  10-11
          MAFC - Vidám Vízilovak   2015/02/08  9-7
          UVSE I. - Neptun VSC  2015/02/08  6-9
          Kanizsa VSE - Tatabányai Vízmű  2015/02/08  4-10
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          R.HONVÉD U - Szegedi Vizipóló  2015/05/31  9-4
          Tatabányai Vízmű Spo - Cívis Póló Vízilabda  2015/05/31  10-7
          Cívis Póló Vízilabda - Szegedi Vizipóló  2015/05/31  8-7
          Tatabányai Vízmű Spo - R.HONVÉD U  2015/05/31  10-14
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE-Centrál - ZF-Eger-EKF  2014/11/29  16-9
          KÓPÉ ÚVSE - Dunaújvárosi Fői  2014/12/10  4-26
          UVSE-Centrál - SZNVE  2015/02/07  21-3
          UVSE - KÓPÉ ÚVSE  2015/02/14  11-4
          Hungerit Szentes - BVSC- Zugló  2015/03/06  8-6
          UVSE-Centrál - Dunaújvárosi Fői  2015/03/18  11-10
       Női Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger-EKF - UVSE-Centrál  2014/12/06  9-15
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - HVSC  2015/05/10  13-3
          Bánki VSE - DSC-SI  2015/05/10  4-5
          ASI DSE - HVSC  2015/05/10  9-9
          Bánki VSE - BVSC- Zugló  2015/05/10  4-15
          DSC-SI - ASI DSE  2015/05/10  4-7
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - DFVE  2014/11/02  8-17
          SZNVE - ZF-Eger  2014/12/05  9-12
          UVSE II. - DFVE  2015/05/07  6-21
          UVSE - DFVE  2015/05/07  15-10
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - DFVE  2014/11/02  11-8
          SZNVE - ZF-Eger  2014/12/05  7-12
          DFVE - Tatabányai Vízmű  2015/04/21  9-12
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          H POLO - DFVE  2014/12/10  29-0
          H POLO - UVSE   2015/02/14  15-9
          DFVE - UVSE   2015/04/21  6-13
  Fiú Serdülő
     Ellenőr 7
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Valdor Szentes - Szolnok  2014/10/08  9-17
          Szolnok - Tiszavirág Szeged  2014/10/25  19-7
          FTC - Tiszavirág Szeged  2014/10/31  10-9
          ZF-Eger - Valdor Szentes  2014/11/05  19-4
          Szolnok - BVSC Wáberer  2014/12/20  11-6
          Szolnok - FTC   2015/01/10  18-3
          DVSE - FTC   2015/01/31  9-14
          Tiszavirág Szeged - Kaposvári VK  2015/02/11  11-10
          UVSE-Hunguest H. - Szolnok  2015/02/25  9-17
          KSI SE - A-HÍD OSC   2015/02/28  10-13
          Vasas Plaket - Tiszavirág Szeged  2015/03/07  6-9
          Vasas Plaket - FTC   2015/03/11  6-10
          DVSE - Valdor Szentes  2015/03/14  9-8
          RACIONET Honvéd - DVSE  2015/03/21  13-8
          Valdor Szentes - Kaposvári VK  2015/03/28  11-10
          ZF-Eger - RACIONET Honvéd  2015/04/11  7-9
          Tiszavirág Szeged - RACIONET Honvéd  2015/05/02  9-8
          ZF-Eger - A-HÍD OSC   2015/05/06  10-11
          Szolnok - A-HÍD OSC   2015/05/12  13-9
       Férfi Theodora Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - Szolnoki Dózsa  2014/11/08  7-10
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas - MVLC Miskolci Ví  2014/10/11  11-16
          SZTE EHÖK Sport - Békéscsaba  2014/11/08  8-9
          KVSE - DVSE  2014/11/22  18-3
          Neptun VSC - EKF SC  2014/11/22  17-9
          UVSE - BVSC- Zugló  2015/02/14  5-13
          DVSE - UVSE   2015/03/14  6-8
          Szolnok - UVSE   2015/04/25  12-12
          YBL Water Polo C - MVLC Miskolci Ví  2015/05/09  9-13
          MVLC Miskolci Ví - YBL Water Polo C  2015/05/30  9-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kertészeti Egyet - Lamantinok  2014/10/11  7-10
          MVLC Miskolci Ví - Szolnok 2  2014/10/11  8-4
          GyAVC - EVSC  2014/10/11  7-14
          Lamantinok - Szolnok 2  2014/10/11  9-4
          EVSC - MVLC Miskolci Ví  2014/10/11  8-13
          Kertészeti Egyet - GyAVC  2014/10/11  16-6
          Fehérvár Póló I. - A-HÍD OSC   2014/11/29  2-16
          KESI - Váci Vízilabda S  2014/11/29  13-6
          MTK 1888 - Főnix  2014/11/29  13-8
          A-HÍD OSC - KESI  2014/11/29  17-5
          Főnix - Fehérvár Póló I.  2014/11/29  16-3
          Váci Vízilabda S - MTK 1888   2014/11/29  4-21
          Csongrád - Szentesi Vízilab  2015/03/28  8-10
          Szegedi Vízilabd - Békéscsaba  2015/03/28  13-8
          SZUVTE BT. - HVSC  2015/03/28  13-9
          Szentesi Vízilab - Békéscsaba  2015/03/28  10-11
          HVSC - Szegedi Vízilabd  2015/03/28  9-10
          Csongrád - SZUVTE BT.  2015/03/28  7-12
          Főnix - Szolnok 2  2015/05/30  15-10
          Tatabányai Vízmű - HVSC  2015/05/30  13-13
          Szolnok 2 - HVSC  2015/05/30  9-11
          Főnix - Tatabányai Vízmű  2015/05/30  20-16
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo C - HKPS  2014/09/28  7-9
          Budapesti Honvéd - FTC Vízilabda Ut  2014/10/12  13-7
          KSI SE - Pécsi Sport Nonp  2014/11/02  10-7
          UVSE - DOMINOAVUS  2014/11/09  27-2
          MTK 1888 Vízilab - KESI  2015/02/15  17-8
          Pécsi Sport Nonp - Szentes  2015/03/01  7-8
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  5-19
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo C - HKPS  2014/09/28  7-4
          RACIONET HONVÉD - FTC Vízilabda Ut  2014/10/12  10-9
          KSI SE - Pécsi Sport Nonp  2014/11/02  21-8
          UVSE - Aligátor Vízilab  2014/11/09  22-3
          MTK 1888 Vízilab - KESI  2015/02/15  6-4
          Pécsi Sport Nonp - Szentes  2015/03/01  4-13
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  9-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo C - HKPS  2014/09/28  17-8
          RACIONET HONVÉD - FTC Vízilabda Ut  2014/10/12  18-9
          HKPS - Balaton VK  2014/10/12  9-8
          UVSE II. - KVSE  2014/10/19  17-3
          KSI SE - Pécsi Sport Nonp  2014/11/02  26-3
          UVSE - Aligátor Vízilab  2014/11/09  19-8
          UVSE II. - Százhalombattai   2014/11/09  8-10
          MTK 1888 Vízilab - KESI  2015/02/15  13-12
          Pécsi Sport Nonp - Szentes  2015/03/01  3-24
          YBL Water Polo C - Kaposvári Vízila  2015/03/22  10-17
       2014. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club  2014/08/31  2-3
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2014/08/31  5-4
          Honvéd UVK SE - Tatabánya VSE  2014/08/31  8-7
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - Balaton Vízilabda Kl  2015/05/10  26-2
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Faterpóló VSE - Sportliget SE  2014/09/14  5-13
          Faterpóló VSE - HETE  2014/09/28  16-9
          Semmelweis VKS - OSC felnőtt  2014/09/28  4-13
          1427 VSE - Octopus SE  2014/10/05  9-18
          Vidám Vízilovak - Komplex Póló Sul  2014/10/05  10-7
          YBL WPC - BVSC Tipo-HeavyT  2014/10/05  13-10
          Sportliget SE - 1427 VSE  2014/10/12  15-8
          RETR-O-SC Közhas - Bánki VSE  2014/10/12  10-6
          YBL WPC - ELTE Vízilabda D  2014/11/09  14-9
          MAFC - Schönherz - YBL WPC  2015/02/15  14-22
          Semmelweis VKS - MAFC - Schönherz  2015/03/22  6-5
          Oázis SC - Octopus SE  2015/04/01  15-10
          Sportliget SE - ELTE Vízilabda D  2015/04/12  10-5
          OSC felnőtt - Komplex Póló Sul  2015/04/12  14-6
          Oázis SC - 1427 VSE  2015/04/15  10-5
          Bánki VSE - Bánki SundayBoys  2015/04/19  5-3
          Vidám Vízilovak - Semmelweis VKS  2015/04/25  13-10
          OSC felnőtt - Sportliget SE  2015/04/26  11-6
          Octopus SE - Bánki VSE  2015/05/03  14-12
          BVSC Tipo-HeavyT - Octopus SE  2015/06/05  12-17
          BVSC Tipo-HeavyT - HETE  2015/06/07  19-7
          Vidám Vízilovak - RETR-O-SC Közhas  2015/06/13  8-9
          Sportliget SE - OSC felnőtt  2015/06/13  10-10
          RETR-O-SC Közhas - Vidám Vízilovak   2015/06/13  7-6
          OSC felnőtt - Sportliget SE  2015/06/13  10-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - OSC Serdülő  2014/10/18  8-11
          Százhalombatta - Bókay - KSI  2014/10/18  10-7
          Dunaújvárosi Fői - Komplex Póló SE  2014/10/18  5-9
          UVSE - Vasas Sport Club  2015/03/09  7-10
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget SE - Vasas Sport Club  2014/10/29  6-29
          BVSC-Póló - OSC Ifi   2014/10/29  11-8
          Új-Hullám SE - Oázis SC  2014/10/29  15-9
          Váci Vízilabda S - JSMA  2014/10/29  15-10
          Oázis SC - Sportliget SE  2014/10/29  20-6
          OSC Ifi - Váci Vízilabda S  2014/10/29  28-5
          JSMA - Új-Hullám SE  2014/10/29  7-20
          OSC Ifi - Új-Hullám SE  2014/12/06  15-3
          JSMA - Vasas Sport Club  2014/12/06  6-17
          Vasas Sport Club - KSI SE  2015/05/13  3-14
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - BVSC-Póló  2014/11/08  4-17
          Oázis SC - UVSE II.  2014/11/08  12-6
          Angyalföldi Spor - Vasas Sport Club  2014/11/08  1-17
          Oázis SC - Sportliget Sport  2014/11/08  21-0
          UVSE - Cívis Póló VSE  2015/02/17  27-0
          Cívis Póló VSE - Százhalombatta  2015/02/17  9-18
          UVSE - Honvéd Utánpótlá  2015/03/07  14-4
          Vasas Sport Club - BVSC-Póló  2015/03/07  11-8
          Honvéd Utánpótlá - FTC Utánpótlás  2015/03/07  6-7
          Cívis Póló VSE - Oázis SC  2015/03/07  9-5
          Százhalombatta - UVSE  2015/03/07  8-15
          Oázis SC - BVSC-Póló  2015/03/07  14-16
          Cívis Póló VSE - Százhalombatta  2015/03/07  11-10
          FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club  2015/03/07  13-15
          Sportliget Sport - Kópé Utánpótlás   2015/04/11  2-28
          UVSE II. - Új-Hullám SE  2015/04/11  30-0
          YBL WPC - OSC VSE  2015/04/11  10-5
          Komplex Póló SE - Angyalföldi Spor  2015/04/11  14-9
          FTC Utánpótlás - UVSE  2015/05/03  5-19
          Honvéd Utánpótlá - Oázis SC  2015/05/03  14-8
          Vasas Sport Club - Százhalombatta  2015/05/03  14-8
          Cívis Póló VSE - FTC Utánpótlás  2015/05/03  9-12
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé Utánpótlás - B. Sport  2014/09/27  25-3
          Budapesti Honvéd - Bókay - KSI  2014/09/27  7-9
          Kanizsa Vízilabd - Oázis SC  2014/09/27  3-9
          MVLC - FTC Utánpótlás  2014/10/31  1-23
          Diadal SE - Tatabányai Vízmű  2014/10/31  0-24
          Balaton VK - Domino Avus  2014/10/31  1-51
          Tatabányai Vízmű - MVLC  2014/10/31  24-1
          Domino Avus - Diadal SE  2014/10/31  32-3
          Budafóka XXII. k - Balaton VK  2014/10/31  16-8
          KSI SE - Budapesti Honvéd  2014/11/22  34-2
          B. Sport - Kanizsa Vízilabd  2014/11/22  1-17
          Bókay - KSI - Kópé Utánpótlás   2014/11/22  2-25
          Oázis SC - B. Sport  2014/11/22  30-2
          Kanizsa Vízilabd - Bókay - KSI  2014/11/22  19-7
          Kópé Utánpótlás - KSI SE  2014/11/22  2-17
          Honvéd Utánpótlá - Százhalombatta  2014/12/04  11-5
          Honvéd Utánpótlá - Vasas Sport Club  2014/12/22  13-7
          Százhalombatta - Hírös Sport Nonp  2014/12/22  7-13
          OSC gy - POLO SC  2014/12/22  11-4
          Vasas Sport Club - Angyalföldi Spor  2014/12/22  10-8
          POLO SC - Százhalombatta  2014/12/22  1-43
          Angyalföldi Spor - OSC gy  2014/12/22  15-6
          YBL WPC - Százhalombatta  2015/02/28  9-24
          Domino Avus - Váci Vízilabda S  2015/02/28  9-7
          Oázis SC - Kanizsa Vízilabd  2015/02/28  11-7
          MVLC - Százhalombatta  2015/02/28  8-21
          Vasas Sport Club - YBL WPC  2015/02/28  16-9
          Diadal SE - POLO SC  2015/03/21  3-8
          Dunaújvárosi Fői - Bókay - KSI  2015/03/21  8-9
          Diadal SE - Budapesti Honvéd  2015/03/21  6-3
          Bókay - KSI - OSC gy  2015/03/21  3-17
          POLO SC - Dunaújvárosi Fői  2015/03/21  8-10
&