Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Sajben Nikolett
Születési dátum: 1998-07-12
Város: Tárnok
Szezon Meccs
  BENU Fiú Ifjúsági
     Időmérő 3
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szvse - FVSE  2018/02/04  6-12
          Szvse - Oázis Ifi  2018/02/18  9-14
          Szvse - Dunakanyar Waerpolo  2018/03/04  10-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE II - Vizilovak  2017/11/19  6-14
          Váci VSE - AQUA SE  2017/11/26  11-16
          Szvse - FVSE  2018/02/04  8-20
          Szvse - Oázis SC Serdülő  2018/02/18  7-14
          Szvse - Dunakanyar Waterpolo  2018/03/04  17-16
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm - Sportliget S.E.  2017/10/15  12-13
          Balaton VK - Soproni VSE  2017/10/15  3-19
          BFSE - Komáromi VSE  2017/10/15  22-7
          FVSE II. - Invictus SC  2017/10/15  9-27
          HUVK SE II - Vizilovak  2017/11/19  5-43
          Váci VSE - AQUA SE  2017/11/26  10-9
          Szvse - FVSE  2018/02/04  7-18
          Szvse - Oázis SC Gyerek  2018/02/18  4-16
          Szvse - Dunakanyar Waterpolo  2018/03/04  10-20
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Városgazda Utánpótlá - Aquaworm WP Göd  2018/05/19  0-5
          Komplex Póló Suli SE - POLO Sport Club  2018/05/19  13-4
          Cápa VK - OSC VSE II.  2018/05/26  9-7
          Honvéd Kölyök Polo S - Honvéd-Érd  2018/05/26  15-9
          DFVE-TOPO - Vasas Sport Club  2018/05/26  9-16
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2018/06/09  6-12
          Crisul Oradea I. - Vidám Vízilovak VSC  2018/06/09  
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - Jog-Ászok VSK  2017/10/15  7-17
          Csepeli VSE - HETE  2017/10/15  5-14
          Csepeli VSE - Sunday Boys  2018/04/22  8-13
          Sunday Boys - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/05/17  7-16
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - Honvéd-Érd  2017/11/26  19-2
          Százhalombatta - BVSC II.  2018/03/29  8-6
          YBL WPC - Vidám Vízilovak Vízi  2018/03/29  8-18
          Váci Vízilabda Sport - Balaton VK  2018/03/29  8-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - TVSE  2017/10/08  10-5
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  13-6
          DFVE-YORDO - UVSE II.  2018/01/27  9-5
          DFVE-YORDO - Győri VSE  2018/04/08  16-9
          DFVE-YORDO - UVSE I.  2018/04/29  8-17
          DFVE-YORDO - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/20  20-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - TVSE  2017/10/08  10-7
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  10-9
          FVSE - HVSC  2018/03/18  4-7
          DFVE-YORDO - Győri VSE  2018/04/08  9-5
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/04/29  6-16
          DFVE-YORDO - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/20  7-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  9-18
  BENU Fiú Serdülő
     Időmérő 5
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szvse - FVSE  2018/02/04  6-12
          Szvse - Oázis Ifi  2018/02/18  9-14
          Szvse - Dunakanyar Waerpolo  2018/03/04  10-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE II - Vizilovak  2017/11/19  6-14
          Váci VSE - AQUA SE  2017/11/26  11-16
          Szvse - FVSE  2018/02/04  8-20
          Szvse - Oázis SC Serdülő  2018/02/18  7-14
          Szvse - Dunakanyar Waterpolo  2018/03/04  17-16
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm - Sportliget S.E.  2017/10/15  12-13
          Balaton VK - Soproni VSE  2017/10/15  3-19
          BFSE - Komáromi VSE  2017/10/15  22-7
          FVSE II. - Invictus SC  2017/10/15  9-27
          HUVK SE II - Vizilovak  2017/11/19  5-43
          Váci VSE - AQUA SE  2017/11/26  10-9
          Szvse - FVSE  2018/02/04  7-18
          Szvse - Oázis SC Gyerek  2018/02/18  4-16
          Szvse - Dunakanyar Waterpolo  2018/03/04  10-20
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Városgazda Utánpótlá - Aquaworm WP Göd  2018/05/19  0-5
          Komplex Póló Suli SE - POLO Sport Club  2018/05/19  13-4
          Cápa VK - OSC VSE II.  2018/05/26  9-7
          Honvéd Kölyök Polo S - Honvéd-Érd  2018/05/26  15-9
          DFVE-TOPO - Vasas Sport Club  2018/05/26  9-16
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2018/06/09  6-12
          Crisul Oradea I. - Vidám Vízilovak VSC  2018/06/09  
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - Jog-Ászok VSK  2017/10/15  7-17
          Csepeli VSE - HETE  2017/10/15  5-14
          Csepeli VSE - Sunday Boys  2018/04/22  8-13
          Sunday Boys - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/05/17  7-16
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - Honvéd-Érd  2017/11/26  19-2
          Százhalombatta - BVSC II.  2018/03/29  8-6
          YBL WPC - Vidám Vízilovak Vízi  2018/03/29  8-18
          Váci Vízilabda Sport - Balaton VK  2018/03/29  8-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - TVSE  2017/10/08  10-5
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  13-6
          DFVE-YORDO - UVSE II.  2018/01/27  9-5
          DFVE-YORDO - Győri VSE  2018/04/08  16-9
          DFVE-YORDO - UVSE I.  2018/04/29  8-17
          DFVE-YORDO - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/20  20-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - TVSE  2017/10/08  10-7
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  10-9
          FVSE - HVSC  2018/03/18  4-7
          DFVE-YORDO - Győri VSE  2018/04/08  9-5
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/04/29  6-16
          DFVE-YORDO - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/20  7-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  9-18
  BENU Fiú Gyermek
     Időmérő 9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szvse - FVSE  2018/02/04  6-12
          Szvse - Oázis Ifi  2018/02/18  9-14
          Szvse - Dunakanyar Waerpolo  2018/03/04  10-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE II - Vizilovak  2017/11/19  6-14
          Váci VSE - AQUA SE  2017/11/26  11-16
          Szvse - FVSE  2018/02/04  8-20
          Szvse - Oázis SC Serdülő  2018/02/18  7-14
          Szvse - Dunakanyar Waterpolo  2018/03/04  17-16
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm - Sportliget S.E.  2017/10/15  12-13
          Balaton VK - Soproni VSE  2017/10/15  3-19
          BFSE - Komáromi VSE  2017/10/15  22-7
          FVSE II. - Invictus SC  2017/10/15  9-27
          HUVK SE II - Vizilovak  2017/11/19  5-43
          Váci VSE - AQUA SE  2017/11/26  10-9
          Szvse - FVSE  2018/02/04  7-18
          Szvse - Oázis SC Gyerek  2018/02/18  4-16
          Szvse - Dunakanyar Waterpolo  2018/03/04  10-20
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Városgazda Utánpótlá - Aquaworm WP Göd  2018/05/19  0-5
          Komplex Póló Suli SE - POLO Sport Club  2018/05/19  13-4
          Cápa VK - OSC VSE II.  2018/05/26  9-7
          Honvéd Kölyök Polo S - Honvéd-Érd  2018/05/26  15-9
          DFVE-TOPO - Vasas Sport Club  2018/05/26  9-16
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2018/06/09  6-12
          Crisul Oradea I. - Vidám Vízilovak VSC  2018/06/09  
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - Jog-Ászok VSK  2017/10/15  7-17
          Csepeli VSE - HETE  2017/10/15  5-14
          Csepeli VSE - Sunday Boys  2018/04/22  8-13
          Sunday Boys - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/05/17  7-16
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - Honvéd-Érd  2017/11/26  19-2
          Százhalombatta - BVSC II.  2018/03/29  8-6
          YBL WPC - Vidám Vízilovak Vízi  2018/03/29  8-18
          Váci Vízilabda Sport - Balaton VK  2018/03/29  8-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - TVSE  2017/10/08  10-5
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  13-6
          DFVE-YORDO - UVSE II.  2018/01/27  9-5
          DFVE-YORDO - Győri VSE  2018/04/08  16-9
          DFVE-YORDO - UVSE I.  2018/04/29  8-17
          DFVE-YORDO - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/20  20-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - TVSE  2017/10/08  10-7
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  10-9
          FVSE - HVSC  2018/03/18  4-7
          DFVE-YORDO - Győri VSE  2018/04/08  9-5
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/04/29  6-16
          DFVE-YORDO - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/20  7-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  9-18
  BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt
     Időmérő 4
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szvse - FVSE  2018/02/04  6-12
          Szvse - Oázis Ifi  2018/02/18  9-14
          Szvse - Dunakanyar Waerpolo  2018/03/04  10-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE II - Vizilovak  2017/11/19  6-14
          Váci VSE - AQUA SE  2017/11/26  11-16
          Szvse - FVSE  2018/02/04  8-20
          Szvse - Oázis SC Serdülő  2018/02/18  7-14
          Szvse - Dunakanyar Waterpolo  2018/03/04  17-16
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm - Sportliget S.E.  2017/10/15  12-13
          Balaton VK - Soproni VSE  2017/10/15  3-19
          BFSE - Komáromi VSE  2017/10/15  22-7
          FVSE II. - Invictus SC  2017/10/15  9-27
          HUVK SE II - Vizilovak  2017/11/19  5-43
          Váci VSE - AQUA SE  2017/11/26  10-9
          Szvse - FVSE  2018/02/04  7-18
          Szvse - Oázis SC Gyerek  2018/02/18  4-16
          Szvse - Dunakanyar Waterpolo  2018/03/04  10-20
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Városgazda Utánpótlá - Aquaworm WP Göd  2018/05/19  0-5
          Komplex Póló Suli SE - POLO Sport Club  2018/05/19  13-4
          Cápa VK - OSC VSE II.  2018/05/26  9-7
          Honvéd Kölyök Polo S - Honvéd-Érd  2018/05/26  15-9
          DFVE-TOPO - Vasas Sport Club  2018/05/26  9-16
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2018/06/09  6-12
          Crisul Oradea I. - Vidám Vízilovak VSC  2018/06/09  
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - Jog-Ászok VSK  2017/10/15  7-17
          Csepeli VSE - HETE  2017/10/15  5-14
          Csepeli VSE - Sunday Boys  2018/04/22  8-13
          Sunday Boys - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/05/17  7-16
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - Honvéd-Érd  2017/11/26  19-2
          Százhalombatta - BVSC II.  2018/03/29  8-6
          YBL WPC - Vidám Vízilovak Vízi  2018/03/29  8-18
          Váci Vízilabda Sport - Balaton VK  2018/03/29  8-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - TVSE  2017/10/08  10-5
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  13-6
          DFVE-YORDO - UVSE II.  2018/01/27  9-5
          DFVE-YORDO - Győri VSE  2018/04/08  16-9
          DFVE-YORDO - UVSE I.  2018/04/29  8-17
          DFVE-YORDO - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/20  20-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - TVSE  2017/10/08  10-7
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  10-9
          FVSE - HVSC  2018/03/18  4-7
          DFVE-YORDO - Győri VSE  2018/04/08  9-5
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/04/29  6-16
          DFVE-YORDO - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/20  7-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  9-18
  Diapolo Serdülő
     Időmérő 7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szvse - FVSE  2018/02/04  6-12
          Szvse - Oázis Ifi  2018/02/18  9-14
          Szvse - Dunakanyar Waerpolo  2018/03/04  10-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE II - Vizilovak  2017/11/19  6-14
          Váci VSE - AQUA SE  2017/11/26  11-16
          Szvse - FVSE  2018/02/04  8-20
          Szvse - Oázis SC Serdülő  2018/02/18  7-14
          Szvse - Dunakanyar Waterpolo  2018/03/04  17-16
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm - Sportliget S.E.  2017/10/15  12-13
          Balaton VK - Soproni VSE  2017/10/15  3-19
          BFSE - Komáromi VSE  2017/10/15  22-7
          FVSE II. - Invictus SC  2017/10/15  9-27
          HUVK SE II - Vizilovak  2017/11/19  5-43
          Váci VSE - AQUA SE  2017/11/26  10-9
          Szvse - FVSE  2018/02/04  7-18
          Szvse - Oázis SC Gyerek  2018/02/18  4-16
          Szvse - Dunakanyar Waterpolo  2018/03/04  10-20
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Városgazda Utánpótlá - Aquaworm WP Göd  2018/05/19  0-5
          Komplex Póló Suli SE - POLO Sport Club  2018/05/19  13-4
          Cápa VK - OSC VSE II.  2018/05/26  9-7
          Honvéd Kölyök Polo S - Honvéd-Érd  2018/05/26  15-9
          DFVE-TOPO - Vasas Sport Club  2018/05/26  9-16
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2018/06/09  6-12
          Crisul Oradea I. - Vidám Vízilovak VSC  2018/06/09  
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - Jog-Ászok VSK  2017/10/15  7-17
          Csepeli VSE - HETE  2017/10/15  5-14
          Csepeli VSE - Sunday Boys  2018/04/22  8-13
          Sunday Boys - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/05/17  7-16
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - Honvéd-Érd  2017/11/26  19-2
          Százhalombatta - BVSC II.  2018/03/29  8-6
          YBL WPC - Vidám Vízilovak Vízi  2018/03/29  8-18
          Váci Vízilabda Sport - Balaton VK  2018/03/29  8-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - TVSE  2017/10/08  10-5
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  13-6
          DFVE-YORDO - UVSE II.  2018/01/27  9-5
          DFVE-YORDO - Győri VSE  2018/04/08  16-9
          DFVE-YORDO - UVSE I.  2018/04/29  8-17
          DFVE-YORDO - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/20  20-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - TVSE  2017/10/08  10-7
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  10-9
          FVSE - HVSC  2018/03/18  4-7
          DFVE-YORDO - Győri VSE  2018/04/08  9-5
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/04/29  6-16
          DFVE-YORDO - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/20  7-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  9-18
  BVLSZ Gyermek 2005
     Időmérő 4
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szvse - FVSE  2018/02/04  6-12
          Szvse - Oázis Ifi  2018/02/18  9-14
          Szvse - Dunakanyar Waerpolo  2018/03/04  10-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE II - Vizilovak  2017/11/19  6-14
          Váci VSE - AQUA SE  2017/11/26  11-16
          Szvse - FVSE  2018/02/04  8-20
          Szvse - Oázis SC Serdülő  2018/02/18  7-14
          Szvse - Dunakanyar Waterpolo  2018/03/04  17-16
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm - Sportliget S.E.  2017/10/15  12-13
          Balaton VK - Soproni VSE  2017/10/15  3-19
          BFSE - Komáromi VSE  2017/10/15  22-7
          FVSE II. - Invictus SC  2017/10/15  9-27
          HUVK SE II - Vizilovak  2017/11/19  5-43
          Váci VSE - AQUA SE  2017/11/26  10-9
          Szvse - FVSE  2018/02/04  7-18
          Szvse - Oázis SC Gyerek  2018/02/18  4-16
          Szvse - Dunakanyar Waterpolo  2018/03/04  10-20
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Városgazda Utánpótlá - Aquaworm WP Göd  2018/05/19  0-5
          Komplex Póló Suli SE - POLO Sport Club  2018/05/19  13-4
          Cápa VK - OSC VSE II.  2018/05/26  9-7
          Honvéd Kölyök Polo S - Honvéd-Érd  2018/05/26  15-9
          DFVE-TOPO - Vasas Sport Club  2018/05/26  9-16
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2018/06/09  6-12
          Crisul Oradea I. - Vidám Vízilovak VSC  2018/06/09  
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - Jog-Ászok VSK  2017/10/15  7-17
          Csepeli VSE - HETE  2017/10/15  5-14
          Csepeli VSE - Sunday Boys  2018/04/22  8-13
          Sunday Boys - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/05/17  7-16
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - Honvéd-Érd  2017/11/26  19-2
          Százhalombatta - BVSC II.  2018/03/29  8-6
          YBL WPC - Vidám Vízilovak Vízi  2018/03/29  8-18
          Váci Vízilabda Sport - Balaton VK  2018/03/29  8-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - TVSE  2017/10/08  10-5
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  13-6
          DFVE-YORDO - UVSE II.  2018/01/27  9-5
          DFVE-YORDO - Győri VSE  2018/04/08  16-9
          DFVE-YORDO - UVSE I.  2018/04/29  8-17
          DFVE-YORDO - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/20  20-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - TVSE  2017/10/08  10-7
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  10-9
          FVSE - HVSC  2018/03/18  4-7
          DFVE-YORDO - Győri VSE  2018/04/08  9-5
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/04/29  6-16
          DFVE-YORDO - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/20  7-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  9-18
  BENU Leány Ifjúsági
     Időmérő 6
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szvse - FVSE  2018/02/04  6-12
          Szvse - Oázis Ifi  2018/02/18  9-14
          Szvse - Dunakanyar Waerpolo  2018/03/04  10-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE II - Vizilovak  2017/11/19  6-14
          Váci VSE - AQUA SE  2017/11/26  11-16
          Szvse - FVSE  2018/02/04  8-20
          Szvse - Oázis SC Serdülő  2018/02/18  7-14
          Szvse - Dunakanyar Waterpolo  2018/03/04  17-16
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm - Sportliget S.E.  2017/10/15  12-13
          Balaton VK - Soproni VSE  2017/10/15  3-19
          BFSE - Komáromi VSE  2017/10/15  22-7
          FVSE II. - Invictus SC  2017/10/15  9-27
          HUVK SE II - Vizilovak  2017/11/19  5-43
          Váci VSE - AQUA SE  2017/11/26  10-9
          Szvse - FVSE  2018/02/04  7-18
          Szvse - Oázis SC Gyerek  2018/02/18  4-16
          Szvse - Dunakanyar Waterpolo  2018/03/04  10-20
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Városgazda Utánpótlá - Aquaworm WP Göd  2018/05/19  0-5
          Komplex Póló Suli SE - POLO Sport Club  2018/05/19  13-4
          Cápa VK - OSC VSE II.  2018/05/26  9-7
          Honvéd Kölyök Polo S - Honvéd-Érd  2018/05/26  15-9
          DFVE-TOPO - Vasas Sport Club  2018/05/26  9-16
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2018/06/09  6-12
          Crisul Oradea I. - Vidám Vízilovak VSC  2018/06/09  
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - Jog-Ászok VSK  2017/10/15  7-17
          Csepeli VSE - HETE  2017/10/15  5-14
          Csepeli VSE - Sunday Boys  2018/04/22  8-13
          Sunday Boys - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/05/17  7-16
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - Honvéd-Érd  2017/11/26  19-2
          Százhalombatta - BVSC II.  2018/03/29  8-6
          YBL WPC - Vidám Vízilovak Vízi  2018/03/29  8-18
          Váci Vízilabda Sport - Balaton VK  2018/03/29  8-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - TVSE  2017/10/08  10-5
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  13-6
          DFVE-YORDO - UVSE II.  2018/01/27  9-5
          DFVE-YORDO - Győri VSE  2018/04/08  16-9
          DFVE-YORDO - UVSE I.  2018/04/29  8-17
          DFVE-YORDO - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/20  20-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - TVSE  2017/10/08  10-7
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  10-9
          FVSE - HVSC  2018/03/18  4-7
          DFVE-YORDO - Győri VSE  2018/04/08  9-5
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/04/29  6-16
          DFVE-YORDO - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/20  7-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  9-18
  BENU Leány Serdülő
     Időmérő 6
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szvse - FVSE  2018/02/04  6-12
          Szvse - Oázis Ifi  2018/02/18  9-14
          Szvse - Dunakanyar Waerpolo  2018/03/04  10-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE II - Vizilovak  2017/11/19  6-14
          Váci VSE - AQUA SE  2017/11/26  11-16
          Szvse - FVSE  2018/02/04  8-20
          Szvse - Oázis SC Serdülő  2018/02/18  7-14
          Szvse - Dunakanyar Waterpolo  2018/03/04  17-16
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm - Sportliget S.E.  2017/10/15  12-13
          Balaton VK - Soproni VSE  2017/10/15  3-19
          BFSE - Komáromi VSE  2017/10/15  22-7
          FVSE II. - Invictus SC  2017/10/15  9-27
          HUVK SE II - Vizilovak  2017/11/19  5-43
          Váci VSE - AQUA SE  2017/11/26  10-9
          Szvse - FVSE  2018/02/04  7-18
          Szvse - Oázis SC Gyerek  2018/02/18  4-16
          Szvse - Dunakanyar Waterpolo  2018/03/04  10-20
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Városgazda Utánpótlá - Aquaworm WP Göd  2018/05/19  0-5
          Komplex Póló Suli SE - POLO Sport Club  2018/05/19  13-4
          Cápa VK - OSC VSE II.  2018/05/26  9-7
          Honvéd Kölyök Polo S - Honvéd-Érd  2018/05/26  15-9
          DFVE-TOPO - Vasas Sport Club  2018/05/26  9-16
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2018/06/09  6-12
          Crisul Oradea I. - Vidám Vízilovak VSC  2018/06/09  
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - Jog-Ászok VSK  2017/10/15  7-17
          Csepeli VSE - HETE  2017/10/15  5-14
          Csepeli VSE - Sunday Boys  2018/04/22  8-13
          Sunday Boys - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/05/17  7-16
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - Honvéd-Érd  2017/11/26  19-2
          Százhalombatta - BVSC II.  2018/03/29  8-6
          YBL WPC - Vidám Vízilovak Vízi  2018/03/29  8-18
          Váci Vízilabda Sport - Balaton VK  2018/03/29  8-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - TVSE  2017/10/08  10-5
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  13-6
          DFVE-YORDO - UVSE II.  2018/01/27  9-5
          DFVE-YORDO - Győri VSE  2018/04/08  16-9
          DFVE-YORDO - UVSE I.  2018/04/29  8-17
          DFVE-YORDO - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/20  20-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - TVSE  2017/10/08  10-7
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  10-9
          FVSE - HVSC  2018/03/18  4-7
          DFVE-YORDO - Győri VSE  2018/04/08  9-5
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/04/29  6-16
          DFVE-YORDO - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/20  7-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  9-18
  BENU Leány Gyermek
     Időmérő 1
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szvse - FVSE  2018/02/04  6-12
          Szvse - Oázis Ifi  2018/02/18  9-14
          Szvse - Dunakanyar Waerpolo  2018/03/04  10-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE II - Vizilovak  2017/11/19  6-14
          Váci VSE - AQUA SE  2017/11/26  11-16
          Szvse - FVSE  2018/02/04  8-20
          Szvse - Oázis SC Serdülő  2018/02/18  7-14
          Szvse - Dunakanyar Waterpolo  2018/03/04  17-16
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm - Sportliget S.E.  2017/10/15  12-13
          Balaton VK - Soproni VSE  2017/10/15  3-19
          BFSE - Komáromi VSE  2017/10/15  22-7
          FVSE II. - Invictus SC  2017/10/15  9-27
          HUVK SE II - Vizilovak  2017/11/19  5-43
          Váci VSE - AQUA SE  2017/11/26  10-9
          Szvse - FVSE  2018/02/04  7-18
          Szvse - Oázis SC Gyerek  2018/02/18  4-16
          Szvse - Dunakanyar Waterpolo  2018/03/04  10-20
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Városgazda Utánpótlá - Aquaworm WP Göd  2018/05/19  0-5
          Komplex Póló Suli SE - POLO Sport Club  2018/05/19  13-4
          Cápa VK - OSC VSE II.  2018/05/26  9-7
          Honvéd Kölyök Polo S - Honvéd-Érd  2018/05/26  15-9
          DFVE-TOPO - Vasas Sport Club  2018/05/26  9-16
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2018/06/09  6-12
          Crisul Oradea I. - Vidám Vízilovak VSC  2018/06/09  
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - Jog-Ászok VSK  2017/10/15  7-17
          Csepeli VSE - HETE  2017/10/15  5-14
          Csepeli VSE - Sunday Boys  2018/04/22  8-13
          Sunday Boys - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/05/17  7-16
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - Honvéd-Érd  2017/11/26  19-2
          Százhalombatta - BVSC II.  2018/03/29  8-6
          YBL WPC - Vidám Vízilovak Vízi  2018/03/29  8-18
          Váci Vízilabda Sport - Balaton VK  2018/03/29  8-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - TVSE  2017/10/08  10-5
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  13-6
          DFVE-YORDO - UVSE II.  2018/01/27  9-5
          DFVE-YORDO - Győri VSE  2018/04/08  16-9
          DFVE-YORDO - UVSE I.  2018/04/29  8-17
          DFVE-YORDO - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/20  20-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - TVSE  2017/10/08  10-7
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  10-9
          FVSE - HVSC  2018/03/18  4-7
          DFVE-YORDO - Győri VSE  2018/04/08  9-5
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/04/29  6-16
          DFVE-YORDO - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/20  7-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  9-18
Eger-Honvéd férfibajnoki, 2019.10.19. (Fotók: Fehér Anna)
Női válogatott edzés - 2019.10.15. (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok