Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Sajben Nikolett
Születési dátum: 1998-07-12
Város: Tárnok
Szezon Meccs
  2018/2019
     Játékvezető 81
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EKE SC - MAFC 113  2019/05/11  18-69.5/10 (95%)
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - VVSE  2018/12/08  6-108/10 (80%)
          PVSK-PTE ÁOK - MAFC-BME  2018/12/08  13-58/10 (80%)
          VVSE - MAFC-BME  2018/12/08  18-78/10 (80%)
          GYŐRI VSE - Fehérvár VSE  2019/02/09  12-79/10 (90%)
          Balaton VK-Pápa - Soproni VSE  2019/02/09  4-88.5/10 (85%)
          Soproni VSE - Fehérvár VSE  2019/02/09  15-109/10 (90%)
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - TVSE  2019/01/20  5-219/10 (90%)
          TVSE - Koelner-Csongrád  2019/02/17  19-68/10 (80%)
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  24-68.5/10 (85%)
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  18-18/10 (80%)
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  13-59.5/10 (95%)
          Fehérvár VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/14  6-59/10 (90%)
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - TVSE  2019/01/20  12-99/10 (90%)
          Invictus SC - KVSE  2019/02/24  10-269/10 (90%)
          Fehérvár VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/14  8-119/10 (90%)
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - TVSE  2019/01/20  9-88.5/10 (85%)
          TVSE - Aeroprodukt-Csongrád  2019/02/17  18-78/10 (80%)
          Invictus SC - KVSE  2019/02/24  12-219/10 (90%)
          KVSE - GYŐRI VSE  2019/03/03  1-148.5/10 (85%)
          Cápa VK - Sportliget S.E.  2019/03/03  1-239/10 (90%)
          VVSE - ASI DSE  2019/03/03  7-98/10 (80%)
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  11-109/10 (90%)
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  12-37/10 (70%)
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  10-158/10 (80%)
          Fehérvár VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/14  5-189.5/10 (95%)
          Invictus SC - AQUA SE  2019/05/15  5-249/10 (90%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Kft - YBL WPC  2019/05/19  9-78.5/10 (85%)
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - FTC-Telekom  2019/02/02  3-1810/10 (100%)
          Market-Vasas II. - KSI SE  2019/02/02  6-229/10 (90%)
          BHSE - KSI SE  2019/06/01  0-269/10 (90%)
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - FTC-Telekom II.  2018/12/01  28-58/10 (80%)
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - ASI-Vasas II.  2018/12/01  17-69/10 (90%)
          POLO SC BVLSZ2005 - UVSE II.  2018/12/01  12-79/10 (90%)
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE II. - FTC-Telekom  2019/06/01  2-89/10 (90%)
          VUK Kistarcsa - BHSE-ÉRD  2019/06/01  8-159/10 (90%)
          HUVK SE - KESI  2019/06/01  4-89/10 (90%)
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - FTC-Telekom  2018/12/08  17-68/10 (80%)
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - PSN Zrt.  2019/05/12  4-68/10 (80%)
          AVUS - Kaposvári VK  2019/05/12  10-48/10 (80%)
          PSN Zrt. - GYŐRI VSE  2019/05/12  7-48/10 (80%)
          Kaposvári VK - Balaton VK  2019/05/12  4-107.5/10 (75%)
          GYŐRI VSE - AVUS  2019/05/12  3-77/10 (70%)
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2018/10/14  10/10 (100%)
          PSN Zrt. II. - Sportliget  2018/10/14  10/10 (100%)
          PSN Zrt. II. - Kaposvári VK  2018/10/14  8/10 (80%)
          III. Kerületi TVE - Sportliget  2019/03/03  
          Soproni VSE - Sportliget  2019/03/03  
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa VSE - VÁCI VSE  2019/02/17  10/10 (100%)
          AVUS - PSN Zrt.  2019/02/17  10/10 (100%)
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki VSE - III. Kerületi TVE  2019/01/12  0-329/10 (90%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2019/01/12  6-148/10 (80%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - Bánki VSE  2019/01/12  26-59/10 (90%)
          POLO Sport Club Utp - BVSC-Zugló  2019/01/12  7-208/10 (80%)
          DSC-SI - Bánki VSE  2019/05/18  2-109/10 (90%)
          ASI DSE - DSC-SI  2019/05/18  7-59/10 (90%)
          III. Kerületi TVE - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/18  11-207/10 (70%)
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  24-1110/10 (100%)
          GYŐRI VSE - POLO Sport Club  2018/11/25  3-128.5/10 (85%)
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  16-119.5/10 (95%)
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/02/10  13-148.5/10 (85%)
          POLO Sport Club - UVSE Hunguest Hotels  2019/03/17  12-168/10 (80%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - YORDO SZENTES  2019/05/19  7-138.5/10 (85%)
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  20-510/10 (100%)
          GYŐRI VSE - POLO Sport Club  2018/11/25  6-128.5/10 (85%)
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  7-128.5/10 (85%)
          POLO Sport Club - FTC-Telekom  2019/02/24  8-99/10 (90%)
          POLO Sport Club - UVSE Hunguest Hotels  2019/03/17  10-218/10 (80%)
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  10-910/10 (100%)
          GYŐRI VSE - POLO Sport Club  2018/11/25  2-97.5/10 (75%)
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  3-138/10 (80%)
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/02/10  17-58.5/10 (85%)
          POLO Sport Club - FTC-Telekom  2019/02/24  8-159/10 (90%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - YORDO SZENTES  2019/05/19  4-88.5/10 (85%)
          HVSC - KESI  2019/05/26  0-139/10 (90%)
          Fehérvár VSE - CeglédAlap  2019/05/26  12-128/10 (80%)
          CeglédAlap - HVSC  2019/05/26  8-29/10 (90%)
          Fehérvár VSE - HVSC  2019/06/02  11-28/10 (80%)
          CeglédAlap - KESI  2019/06/02  6-58/10 (80%)
          KESI - HVSC  2019/06/02  8-18/10 (80%)
          CeglédAlap - Fehérvár VSE  2019/06/02  4-98/10 (80%)
     Időmérő 45
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK-PTE ÁOK - SE VK  2018/12/08  4-6
          SE VK - Vízilo  2018/12/08  4-9
          Oázis SC - PVSE  2018/12/08  11-7
          Vízilo - PVSE  2018/12/08  12-8
          TVSE - Százhalombatta  2019/02/09  14-7
          Százhalombatta - GYŐRI VSE  2019/02/09  9-10
          Balaton VK-Pápa - TVSE  2019/02/09  5-21
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - BVSC-Zugló  2018/11/11  5-15
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - BVSC-Zugló  2018/11/11  5-14
          Százhalombatta - Aquaworm Serdülő  2018/12/02  15-6
          TVSE - Koelner Csongrád  2019/02/17  9-15
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  15-14
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  9-11
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  7-9
          Invictus SC - AQUA SE  2019/05/15  5-39
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - BVSC-Zugló  2018/11/11  4-11
          Százhalombatta - Aquaworm Gyerek  2018/12/02  14-6
          Balaton VK - POLO Sport Club  2019/03/03  12-7
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SE VK - MESE  2018/11/25  16-10
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - BHSE  2018/11/03  15-5
          YBL WPC - POLO SC BVLSZ2002  2018/11/03  12-7
          Vízilovak - BVSC-Zugló  2019/02/02  10-13
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Vasas I. - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/12/01  10-4
          KPSE - BHSE  2018/12/01  2-30
          Oxigén - II. kerületi Sport  2018/12/01  9-6
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - BHSE  2018/12/08  12-7
          BHSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/12/08  4-13
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - Kaposvári VK  2019/03/03  
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - AVUS  2019/02/17  
          Kaposvári VK - TVSE  2019/02/17  
          VÁCI VSE - DFVE-TOPO  2019/02/17  
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - POLO Sport Club Utp  2019/01/12  17-10
          POLO Sport Club Utp - III. Kerületi TVE  2019/03/08  6-17
          POLO Sport Club Utp - HVSC  2019/05/18  9-11
          Hungerit Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/18  2-11
          Bánki VSE - ASI DSE  2019/05/18  7-7
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - UVSE Hunguest Hotels  2018/10/07  11-18
          POLO Sport Club - FTC-Telekom  2019/02/24  16-8
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - UVSE Hunguest Hotels  2018/10/07  13-21
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/02/10  5-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - YORDO SZENTES  2019/05/19  10-9
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - UVSE Hunguest Hotels  2018/10/07  5-17
          POLO Sport Club - UVSE Hunguest Hotels  2019/03/17  8-26
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2019/04/07  7-8
          KESI - Fehérvár VSE  2019/05/26  12-5
  2017/2018
     Időmérő 45
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szvse - FVSE  2018/02/04  6-12
          Szvse - Oázis Ifi  2018/02/18  9-14
          Szvse - Dunakanyar Waerpolo  2018/03/04  10-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE II - Vizilovak  2017/11/19  6-14
          Váci VSE - AQUA SE  2017/11/26  11-16
          Szvse - FVSE  2018/02/04  8-20
          Szvse - Oázis SC Serdülő  2018/02/18  7-14
          Szvse - Dunakanyar Waterpolo  2018/03/04  17-16
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm - Sportliget S.E.  2017/10/15  12-13
          Balaton VK - Soproni VSE  2017/10/15  3-19
          BFSE - Komáromi VSE  2017/10/15  22-7
          FVSE II. - Invictus SC  2017/10/15  9-27
          HUVK SE II - Vizilovak  2017/11/19  5-43
          Váci VSE - AQUA SE  2017/11/26  10-9
          Szvse - FVSE  2018/02/04  7-18
          Szvse - Oázis SC Gyerek  2018/02/18  4-16
          Szvse - Dunakanyar Waterpolo  2018/03/04  10-20
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Városgazda Utánpótlá - Aquaworm WP Göd  2018/05/19  0-5
          Komplex Póló Suli SE - POLO Sport Club  2018/05/19  13-4
          Cápa VK - OSC VSE II.  2018/05/26  9-7
          Honvéd Kölyök Polo S - Honvéd-Érd  2018/05/26  15-9
          DFVE-TOPO - Vasas Sport Club  2018/05/26  9-16
          FTC Utánpótlás - Oázis SC  2018/06/09  6-12
          Crisul Oradea I. - Vidám Vízilovak VSC  2018/06/09  
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - Jog-Ászok VSK  2017/10/15  7-17
          Csepeli VSE - HETE  2017/10/15  5-14
          Csepeli VSE - Sunday Boys  2018/04/22  8-13
          Sunday Boys - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/05/17  7-16
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci Vízilabda Sport - Honvéd-Érd  2017/11/26  19-2
          Százhalombatta - BVSC II.  2018/03/29  8-6
          YBL WPC - Vidám Vízilovak Vízi  2018/03/29  8-18
          Váci Vízilabda Sport - Balaton VK  2018/03/29  8-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - TVSE  2017/10/08  10-5
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  13-6
          DFVE-YORDO - UVSE II.  2018/01/27  9-5
          DFVE-YORDO - Győri VSE  2018/04/08  16-9
          DFVE-YORDO - UVSE I.  2018/04/29  8-17
          DFVE-YORDO - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/20  20-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - TVSE  2017/10/08  10-7
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  10-9
          FVSE - HVSC  2018/03/18  4-7
          DFVE-YORDO - Győri VSE  2018/04/08  9-5
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/04/29  6-16
          DFVE-YORDO - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/05/20  7-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-YORDO - Yordo Szentes  2017/11/05  9-18
  2016/2017
     Időmérő 13
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE. - Honvéd KPS  2016/10/30  13-11
          Százhalombattai VSE. - PSN Zrt.  2017/04/08  13-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE. - Honvéd KPS  2016/10/30  11-7
          Százhalombattai VSE. - PSN Zrt.  2017/04/08  20-15
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE. - PSN Zrt.  2017/04/08  21-7
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújvárosi Főiskol - Cápa VK  2017/03/18  9-7
          YBL WPC - JSMA  2017/03/18  13-4
          Dunakanyar Waterpolo - Sportliget SE  2017/03/18  7-7
          Bókay - KSI - Komplex Póló Suli SE  2017/03/18  3-26
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE Kft.  2016/11/16  7-4
       BVLSZ Leány Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2017/03/11  0-5
          BVSC-Zugló - III.kerületi TVE  2017/03/11  51-1
          Kaposvár VK - FTC Utánpótlás  2017/03/11  7-14
  2015/2016
     Időmérő 14
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai Vízi - Kölyök Póló Suli  2015/10/22  10-8
          Százhalombattai Vízi - Vasas-Continental II  2015/12/06  12-10
          Százhalombattai Vízi - UVSE Continental II.  2016/02/14  12-14
          Százhalombattai Vízi - OSC Vízilabda Sporte  2016/02/21  5-15
          Százhalombattai Vízi - YBL Water Polo Club   2016/04/03  10-9
          Százhalombattai Vízi - Pécsi Sport Nonprofi  2016/05/08  10-23
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai Vízi - Honvéd KPS  2015/10/22  8-14
          Százhalombattai Vízi - UVSE Continental II.  2016/02/14  9-14
          Százhalombattai Vízi - OSC Vízilabda Sporte  2016/02/21  9-8
          Százhalombattai Vízi - YBL Water Polo Club   2016/04/03  8-9
          Százhalombattai Vízi - Pécsi Sport Nonprofi  2016/05/08  10-20
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SVSE - Százhalombattai Vízi  2015/11/22  6-38
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvár Vízilabda K - Tatabányai Vízmű Spo  2016/05/14  11-16
          Dunaújvárosi Főiskol - Ceglédi Vasutas Spor  2016/05/14  6-12

Diapolo Kupa

Magyarország - Magyar Universiade Válogatott

2019. jún. 26. 19:30

Diapolo Kupa

Magyarország - Olaszország

2019. jún. 27. 19:30

Diapolo Kupa

Magyarország - Hollandia

2019. jún. 28. 19:30

BENU Kupa

Magyarország - Franciaország

2019. jún. 30. 19:30

BENU Kupa

Magyarország - Hollandia

2019. júl. 01. 19:30

BENU Kupa

Magyarország - Görögország

2019. júl. 02. 19:30

FINA Férfi Világliga Szuperdöntő HUN-JPN, 2019.06.20. (Fotók: Madar Dávid)
FINA Férfi Világliga Szuperdöntő HUN-ESP, 2019.06.19. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok