Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Mészáros Kitty
Születési dátum: 1990-12-01
Város: Budakalász
Szezon Meccs
  Férfi OB I
     Titkár 4
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2017/10/07  10-6
          Racionet Honvéd - Tatabánya  2017/11/11  9-5
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/02/25  14-10
          UVSE - Tatabánya  2018/03/03  4-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar - YBL WPC  2017/09/30  10-17
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2017/10/07  17-13
          MAFC "112" - Ceglédi VSE  2017/10/07  6-11
          ASI DSE - YBL WPC  2017/10/14  10-11
          Dunakanyar - EKE SC  2018/02/24  9-18
          MAFC "112" - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/24  9-12
          Dunakanyar - DVSE  2018/03/07  11-14
          YBL WPC - BVSC-Zugló  2018/04/14  18-13
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Békéscsaba  2018/05/05  5-0
          Czeglédi Lamantinok - KVSE  2018/05/05  9-3
          Békéscsaba - Czeglédi Lamantinok  2018/05/05  0-5
          Győri VSE - KVSE  2018/05/05  6-6
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waerpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  14-5
          Dunakanyar Waerpolo - Szvse  2017/10/15  10-12
          Dunakanyar Waerpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  8-14
          Dunakanyar Waerpolo - Koelner-Csongrád  2017/11/19  15-14
          Dunakanyar Waerpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  8-20
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  11-6
          Dunakanyar Waerpolo - HKPSE  2018/02/18  10-18
          Dunakanyar Waerpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  5-9
          Dunakanyar Waerpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-16
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  9-10
          Dunakanyar Waterpolo - Szvse  2017/10/15  12-5
          Dunakanyar Waterpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  8-6
          Dunakanyar Waterpolo - Aeroprodukt Csongrád  2017/11/19  11-18
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  5-10
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  15-4
          Dunakanyar Waterpolo - Honvéd KPS  2018/02/18  7-8
          Vizilovak - UVSE II.  2018/02/25  4-16
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  6-20
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  6-20
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  12-10
          Dunakanyar Waterpolo - Szvse  2017/10/15  11-9
          Dunakanyar Waterpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  9-17
          Dunakanyar Waterpolo - Vestfrost-Csongrád  2017/11/19  18-13
          Sportliget S.E. - Komáromi VSE  2017/12/03  10-6
          ASI DSE - Invictus SC  2017/12/03  16-4
          Aquaworm - FVSE II.  2017/12/03  3-4
          Balaton VK - BFSE  2017/12/03  3-15
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  15-11
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  17-7
          Invictus SC - BFSE  2018/01/28  11-12
          Komáromi VSE - Balaton VK  2018/01/28  7-20
          Sportliget S.E. - ASI DSE  2018/01/28  0-16
          Soproni VSE - Aquaworm  2018/01/28  21-1
          Dunakanyar Waterpolo - Honvéd KPS  2018/02/18  17-16
          Vizilovak - UVSE II.  2018/02/25  5-15
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  15-7
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-20
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló Suli SE - KSI SE  2017/12/02  11-24
          BVSC - JSMA  2017/12/02  26-2
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Jog-Ászok VSK - Semmelweis VKS  2017/10/01  8-10
          RETR-O-SC Közhasznú - Sunday Boys  2017/10/08  15-5
          BVSC Heavy Tools - Jog-Ászok VSK  2017/10/08  8-7
          Octopus SE - Sportliget S.E.  2017/10/15  21-2
          HETE - Oázis SC  2017/11/12  9-17
          Sportliget S.E. - MAFC "112"  2017/11/12  4-16
          HETE - Kertészeti Egyetem A  2017/11/26  5-10
          Vidám Vízilovak VSC - Octopus SE  2018/02/25  13-18
          RETR-O-SC Közhasznú - UVSE  2018/03/04  12-7
          MAFC "112" - Vidám Vízilovak VSC  2018/03/04  11-10
          Csepeli VSE - Oázis Nonprofit Kft.  2018/03/04  7-13
          Semmelweis VKS - OSC Kft.  2018/03/25  8-6
          MAFC A-Team - Semmelweis VKS  2018/04/08  5-10
          MAFC A-Team - BVSC Heavy Tools  2018/04/15  11-8
          ELTE Vízilabda DSK - Oázis Nonprofit Kft.  2018/05/06  11-8
          Komplex Póló Suli SE - Semmelweis VKS  2018/05/06  0-5
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló Sul - Cívis Póló VSE  2017/09/03  17-7
          Tatabányai Vízmű SE - OSC VSE  2017/09/03  6-7
          Aquaworm Kft - Makarska  2017/09/03  5-0
          Oázis SC - Hírős Sport Nonprofi  2017/09/03  7-10
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2017/12/02  16-10
          Oázis SC - Bókay-KSI  2017/12/02  23-4
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2018/05/05  9-6
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű Spo - UVSE I.  2018/02/17  4-30
          HUVK SE - BVSC  2018/02/17  5-11
          Progress Oradea - Tatabányai Vízmű Spo  2018/04/07  11-12
          KSI SE - HUVK SE  2018/04/07  14-6
          Hírös Sport Nonprofi - OSC VSE  2018/04/07  15-12
          Szolnoki Vízilabda S - BVSC  2018/04/07  2-23
          FTC Utánpótlás - UVSE I.  2018/04/07  8-13
          OSC VSE II. - UVSE II.  2018/06/13  10-9
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös Sport Nonprofi - Százhalombatta  2017/09/23  14-0
          Oázis SC - Kópé UVSE  2017/09/23  3-7
          Kaposvár Vízilabda K - YBL WPC  2017/09/23  14-3
          Szegedi VPS - Vidám Vízilovak Vízi  2017/09/23  18-3
          Balaton VK - Sport és Szabadidő K  2017/11/04  6-1
          FTC Utánpótlás II. - Aquaworm WP Göd  2017/11/04  13-5
          BVSC II. - OSC VSE II.  2017/11/04  4-3
          Bókay - KSI - UVSE II.  2017/11/04  2-20
          Ceglédi Vasutas Spor - Kópé UVSE  2018/03/29  12-5
          AVUS - PSN Zrt.  2018/03/29  13-3
          MVLC - Oázis SC  2018/03/29  6-11
          Kistarcsa - HUVK SE  2018/03/29  7-6
          Kaposvár Vízilabda K - ASI-Vasas  2018/04/03  10-15
          Kópé UVSE - AVUS  2018/04/21  6-7
          Győri VSE - MVLC  2018/04/21  9-6
          HUVK SE - Ceglédi Vasutas Spor  2018/04/21  5-11
          Oázis SC - Kistarcsa  2018/04/21  15-14
          Balaton VK - Vidám Vízilovak Vízi  2018/06/02  11-9
          FTC Utánpótlás II. - Százhalombatta  2018/06/02  13-6
          Fehérvár Vízilabda S - YBL WPC  2018/06/02  4-6
          Váci Vízilabda Sport - BVSC II.  2018/06/02  4-4
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé UVSE - Győri VSE  2017/09/16  12-3
          Ceglédi Vasutas Spor - Polo SC  2017/09/16  18-3
          YBL WPC - Oázis SC  2017/09/16  3-8
          Polo SC - Kópé UVSE  2017/09/30  1-27
          Győri VSE - YBL WPC  2017/09/30  4-10
          BVSC - Ceglédi Vasutas Spor  2017/09/30  16-5
          HUVK SE - KSI SE  2017/10/14  3-3
          Kaposvár Vízilabda K - Piranha-Kópé  2017/10/14  24-2
          Kanizsa Vízilabda Sp - FTC Utánpótlás II.  2017/10/14  6-4
          FTC Utánpótlás II. - Piranha-Kópé  2017/11/11  11-4
          Kanizsa Vízilabda Sp - KSI SE  2017/11/11  5-16
          Kaposvár Vízilabda K - PSN Zrt.  2017/11/11  8-13
          Kistarcsa - Piranha-Kópé  2018/02/10  9-7
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2018/03/25  
          KSI SE - YBL WPC  2018/03/25  
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/03/25  
          KÓPÉ - Ceglédi VSE  2018/03/25  
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Angyalföldi SI DSE  2018/02/11  12-8
          MAFC "112" - Kertészeti Egyetem A  2018/02/11  12-7
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Győri VSE  2018/04/29  1-17
          Balaton VK - Füred  2018/04/29  15-3
          Kópé Vízilabda Kft - DFVE  2018/04/29  5-12
          Füred - Soproni VSE  2018/04/29  4-18
          DFVE - Győri VSE  2018/04/29  5-10
          Balaton VK - Kópé Vízilabda Kft  2018/04/29  11-9
          Soproni VSE - Kópé Vízilabda Kft  2018/05/20  19-0
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló Diapolo  2017/10/14  3-24
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/11/04  4-11
          Racionet Honvéd - Tatabánya  2017/11/25  7-9
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/21  5-3
          BVSC-Zugló Diapolo - Tatabánya  2018/03/03  20-5
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/03/03  14-11
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - UVSE Margitsziget  2017/10/29  16-7
          DUE-Maarsk Graphics - Racionet Honvéd  2017/10/29  23-7
          UVSE - FTC  2017/10/29  14-8
          UVSE Margitsziget - Racionet Honvéd  2017/10/29  6-9
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE  2017/10/29  10-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  13-6
          UVSE I. - DFVE-YORDO  2018/01/14  18-1
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  11-8
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  14-5
          UVSE - DFVE-YORDO  2018/01/14  18-5
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  12-9
          Ceglédi Alapítvány - FVSE  2018/03/29  9-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  20-1
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  10-9
          Ceglédi Alapítvány - FVSE  2018/03/29  9-10
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - OSC VSE  2018/03/17  10-6
          Oázis SC - III.kerületi TVE  2018/03/17  4-10
  Férfi OB I/B
     Titkár 8
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2017/10/07  10-6
          Racionet Honvéd - Tatabánya  2017/11/11  9-5
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/02/25  14-10
          UVSE - Tatabánya  2018/03/03  4-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar - YBL WPC  2017/09/30  10-17
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2017/10/07  17-13
          MAFC "112" - Ceglédi VSE  2017/10/07  6-11
          ASI DSE - YBL WPC  2017/10/14  10-11
          Dunakanyar - EKE SC  2018/02/24  9-18
          MAFC "112" - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/24  9-12
          Dunakanyar - DVSE  2018/03/07  11-14
          YBL WPC - BVSC-Zugló  2018/04/14  18-13
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Békéscsaba  2018/05/05  5-0
          Czeglédi Lamantinok - KVSE  2018/05/05  9-3
          Békéscsaba - Czeglédi Lamantinok  2018/05/05  0-5
          Győri VSE - KVSE  2018/05/05  6-6
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waerpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  14-5
          Dunakanyar Waerpolo - Szvse  2017/10/15  10-12
          Dunakanyar Waerpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  8-14
          Dunakanyar Waerpolo - Koelner-Csongrád  2017/11/19  15-14
          Dunakanyar Waerpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  8-20
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  11-6
          Dunakanyar Waerpolo - HKPSE  2018/02/18  10-18
          Dunakanyar Waerpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  5-9
          Dunakanyar Waerpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-16
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  9-10
          Dunakanyar Waterpolo - Szvse  2017/10/15  12-5
          Dunakanyar Waterpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  8-6
          Dunakanyar Waterpolo - Aeroprodukt Csongrád  2017/11/19  11-18
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  5-10
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  15-4
          Dunakanyar Waterpolo - Honvéd KPS  2018/02/18  7-8
          Vizilovak - UVSE II.  2018/02/25  4-16
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  6-20
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  6-20
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  12-10
          Dunakanyar Waterpolo - Szvse  2017/10/15  11-9
          Dunakanyar Waterpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  9-17
          Dunakanyar Waterpolo - Vestfrost-Csongrád  2017/11/19  18-13
          Sportliget S.E. - Komáromi VSE  2017/12/03  10-6
          ASI DSE - Invictus SC  2017/12/03  16-4
          Aquaworm - FVSE II.  2017/12/03  3-4
          Balaton VK - BFSE  2017/12/03  3-15
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  15-11
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  17-7
          Invictus SC - BFSE  2018/01/28  11-12
          Komáromi VSE - Balaton VK  2018/01/28  7-20
          Sportliget S.E. - ASI DSE  2018/01/28  0-16
          Soproni VSE - Aquaworm  2018/01/28  21-1
          Dunakanyar Waterpolo - Honvéd KPS  2018/02/18  17-16
          Vizilovak - UVSE II.  2018/02/25  5-15
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  15-7
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-20
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló Suli SE - KSI SE  2017/12/02  11-24
          BVSC - JSMA  2017/12/02  26-2
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Jog-Ászok VSK - Semmelweis VKS  2017/10/01  8-10
          RETR-O-SC Közhasznú - Sunday Boys  2017/10/08  15-5
          BVSC Heavy Tools - Jog-Ászok VSK  2017/10/08  8-7
          Octopus SE - Sportliget S.E.  2017/10/15  21-2
          HETE - Oázis SC  2017/11/12  9-17
          Sportliget S.E. - MAFC "112"  2017/11/12  4-16
          HETE - Kertészeti Egyetem A  2017/11/26  5-10
          Vidám Vízilovak VSC - Octopus SE  2018/02/25  13-18
          RETR-O-SC Közhasznú - UVSE  2018/03/04  12-7
          MAFC "112" - Vidám Vízilovak VSC  2018/03/04  11-10
          Csepeli VSE - Oázis Nonprofit Kft.  2018/03/04  7-13
          Semmelweis VKS - OSC Kft.  2018/03/25  8-6
          MAFC A-Team - Semmelweis VKS  2018/04/08  5-10
          MAFC A-Team - BVSC Heavy Tools  2018/04/15  11-8
          ELTE Vízilabda DSK - Oázis Nonprofit Kft.  2018/05/06  11-8
          Komplex Póló Suli SE - Semmelweis VKS  2018/05/06  0-5
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló Sul - Cívis Póló VSE  2017/09/03  17-7
          Tatabányai Vízmű SE - OSC VSE  2017/09/03  6-7
          Aquaworm Kft - Makarska  2017/09/03  5-0
          Oázis SC - Hírős Sport Nonprofi  2017/09/03  7-10
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2017/12/02  16-10
          Oázis SC - Bókay-KSI  2017/12/02  23-4
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2018/05/05  9-6
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű Spo - UVSE I.  2018/02/17  4-30
          HUVK SE - BVSC  2018/02/17  5-11
          Progress Oradea - Tatabányai Vízmű Spo  2018/04/07  11-12
          KSI SE - HUVK SE  2018/04/07  14-6
          Hírös Sport Nonprofi - OSC VSE  2018/04/07  15-12
          Szolnoki Vízilabda S - BVSC  2018/04/07  2-23
          FTC Utánpótlás - UVSE I.  2018/04/07  8-13
          OSC VSE II. - UVSE II.  2018/06/13  10-9
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös Sport Nonprofi - Százhalombatta  2017/09/23  14-0
          Oázis SC - Kópé UVSE  2017/09/23  3-7
          Kaposvár Vízilabda K - YBL WPC  2017/09/23  14-3
          Szegedi VPS - Vidám Vízilovak Vízi  2017/09/23  18-3
          Balaton VK - Sport és Szabadidő K  2017/11/04  6-1
          FTC Utánpótlás II. - Aquaworm WP Göd  2017/11/04  13-5
          BVSC II. - OSC VSE II.  2017/11/04  4-3
          Bókay - KSI - UVSE II.  2017/11/04  2-20
          Ceglédi Vasutas Spor - Kópé UVSE  2018/03/29  12-5
          AVUS - PSN Zrt.  2018/03/29  13-3
          MVLC - Oázis SC  2018/03/29  6-11
          Kistarcsa - HUVK SE  2018/03/29  7-6
          Kaposvár Vízilabda K - ASI-Vasas  2018/04/03  10-15
          Kópé UVSE - AVUS  2018/04/21  6-7
          Győri VSE - MVLC  2018/04/21  9-6
          HUVK SE - Ceglédi Vasutas Spor  2018/04/21  5-11
          Oázis SC - Kistarcsa  2018/04/21  15-14
          Balaton VK - Vidám Vízilovak Vízi  2018/06/02  11-9
          FTC Utánpótlás II. - Százhalombatta  2018/06/02  13-6
          Fehérvár Vízilabda S - YBL WPC  2018/06/02  4-6
          Váci Vízilabda Sport - BVSC II.  2018/06/02  4-4
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé UVSE - Győri VSE  2017/09/16  12-3
          Ceglédi Vasutas Spor - Polo SC  2017/09/16  18-3
          YBL WPC - Oázis SC  2017/09/16  3-8
          Polo SC - Kópé UVSE  2017/09/30  1-27
          Győri VSE - YBL WPC  2017/09/30  4-10
          BVSC - Ceglédi Vasutas Spor  2017/09/30  16-5
          HUVK SE - KSI SE  2017/10/14  3-3
          Kaposvár Vízilabda K - Piranha-Kópé  2017/10/14  24-2
          Kanizsa Vízilabda Sp - FTC Utánpótlás II.  2017/10/14  6-4
          FTC Utánpótlás II. - Piranha-Kópé  2017/11/11  11-4
          Kanizsa Vízilabda Sp - KSI SE  2017/11/11  5-16
          Kaposvár Vízilabda K - PSN Zrt.  2017/11/11  8-13
          Kistarcsa - Piranha-Kópé  2018/02/10  9-7
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2018/03/25  
          KSI SE - YBL WPC  2018/03/25  
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/03/25  
          KÓPÉ - Ceglédi VSE  2018/03/25  
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Angyalföldi SI DSE  2018/02/11  12-8
          MAFC "112" - Kertészeti Egyetem A  2018/02/11  12-7
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Győri VSE  2018/04/29  1-17
          Balaton VK - Füred  2018/04/29  15-3
          Kópé Vízilabda Kft - DFVE  2018/04/29  5-12
          Füred - Soproni VSE  2018/04/29  4-18
          DFVE - Győri VSE  2018/04/29  5-10
          Balaton VK - Kópé Vízilabda Kft  2018/04/29  11-9
          Soproni VSE - Kópé Vízilabda Kft  2018/05/20  19-0
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló Diapolo  2017/10/14  3-24
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/11/04  4-11
          Racionet Honvéd - Tatabánya  2017/11/25  7-9
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/21  5-3
          BVSC-Zugló Diapolo - Tatabánya  2018/03/03  20-5
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/03/03  14-11
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - UVSE Margitsziget  2017/10/29  16-7
          DUE-Maarsk Graphics - Racionet Honvéd  2017/10/29  23-7
          UVSE - FTC  2017/10/29  14-8
          UVSE Margitsziget - Racionet Honvéd  2017/10/29  6-9
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE  2017/10/29  10-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  13-6
          UVSE I. - DFVE-YORDO  2018/01/14  18-1
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  11-8
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  14-5
          UVSE - DFVE-YORDO  2018/01/14  18-5
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  12-9
          Ceglédi Alapítvány - FVSE  2018/03/29  9-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  20-1
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  10-9
          Ceglédi Alapítvány - FVSE  2018/03/29  9-10
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - OSC VSE  2018/03/17  10-6
          Oázis SC - III.kerületi TVE  2018/03/17  4-10
     Időmérő 2
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar - MAFC "112"  2018/05/19  16-8
          Dunakanyar - Kaposvári VK  2018/05/26  14-12
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waerpolo - Hírös Sport - KESI  2018/05/27  11-5
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Hírös Sport - KESI  2018/05/27  7-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Hírös Sport - KESI  2018/05/27  12-13
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/05/02  11-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-Team - Sportliget S.E.  2018/02/25  6-5
          1427 VSE - Oázis Nonprofit Kft.  2018/04/22  8-13
          Sportliget S.E. - HETE  2018/04/22  6-12
          Oázis SC - Csepeli VSE  2018/05/13  20-4
          Jog-Ászok VSK - HETE  2018/06/10  8-14
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Dunakanyar Waterpolo  2018/05/19  7-10
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay - KSI - Komplex Póló Suli Sp  2018/06/09  5-0
          Oxigén Úszó és Sport - Honvéd-Érd  2018/06/09  3-18
          Aquaworm WP Göd - Új-Hullám SE  2018/06/09  8-8
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 VSE - BVSC-Zugló  2018/02/18  4-6
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2018/02/18  6-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - TVSE  2018/02/04  12-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - TVSE  2018/02/04  15-3
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Oázis SC  2017/10/07  26-3
          III.kerületi TVE - OSC VSE  2017/10/07  4-24
  Férfi OB II
     Titkár 4
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2017/10/07  10-6
          Racionet Honvéd - Tatabánya  2017/11/11  9-5
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/02/25  14-10
          UVSE - Tatabánya  2018/03/03  4-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar - YBL WPC  2017/09/30  10-17
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2017/10/07  17-13
          MAFC "112" - Ceglédi VSE  2017/10/07  6-11
          ASI DSE - YBL WPC  2017/10/14  10-11
          Dunakanyar - EKE SC  2018/02/24  9-18
          MAFC "112" - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/24  9-12
          Dunakanyar - DVSE  2018/03/07  11-14
          YBL WPC - BVSC-Zugló  2018/04/14  18-13
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Békéscsaba  2018/05/05  5-0
          Czeglédi Lamantinok - KVSE  2018/05/05  9-3
          Békéscsaba - Czeglédi Lamantinok  2018/05/05  0-5
          Győri VSE - KVSE  2018/05/05  6-6
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waerpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  14-5
          Dunakanyar Waerpolo - Szvse  2017/10/15  10-12
          Dunakanyar Waerpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  8-14
          Dunakanyar Waerpolo - Koelner-Csongrád  2017/11/19  15-14
          Dunakanyar Waerpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  8-20
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  11-6
          Dunakanyar Waerpolo - HKPSE  2018/02/18  10-18
          Dunakanyar Waerpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  5-9
          Dunakanyar Waerpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-16
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  9-10
          Dunakanyar Waterpolo - Szvse  2017/10/15  12-5
          Dunakanyar Waterpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  8-6
          Dunakanyar Waterpolo - Aeroprodukt Csongrád  2017/11/19  11-18
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  5-10
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  15-4
          Dunakanyar Waterpolo - Honvéd KPS  2018/02/18  7-8
          Vizilovak - UVSE II.  2018/02/25  4-16
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  6-20
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  6-20
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  12-10
          Dunakanyar Waterpolo - Szvse  2017/10/15  11-9
          Dunakanyar Waterpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  9-17
          Dunakanyar Waterpolo - Vestfrost-Csongrád  2017/11/19  18-13
          Sportliget S.E. - Komáromi VSE  2017/12/03  10-6
          ASI DSE - Invictus SC  2017/12/03  16-4
          Aquaworm - FVSE II.  2017/12/03  3-4
          Balaton VK - BFSE  2017/12/03  3-15
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  15-11
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  17-7
          Invictus SC - BFSE  2018/01/28  11-12
          Komáromi VSE - Balaton VK  2018/01/28  7-20
          Sportliget S.E. - ASI DSE  2018/01/28  0-16
          Soproni VSE - Aquaworm  2018/01/28  21-1
          Dunakanyar Waterpolo - Honvéd KPS  2018/02/18  17-16
          Vizilovak - UVSE II.  2018/02/25  5-15
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  15-7
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-20
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló Suli SE - KSI SE  2017/12/02  11-24
          BVSC - JSMA  2017/12/02  26-2
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Jog-Ászok VSK - Semmelweis VKS  2017/10/01  8-10
          RETR-O-SC Közhasznú - Sunday Boys  2017/10/08  15-5
          BVSC Heavy Tools - Jog-Ászok VSK  2017/10/08  8-7
          Octopus SE - Sportliget S.E.  2017/10/15  21-2
          HETE - Oázis SC  2017/11/12  9-17
          Sportliget S.E. - MAFC "112"  2017/11/12  4-16
          HETE - Kertészeti Egyetem A  2017/11/26  5-10
          Vidám Vízilovak VSC - Octopus SE  2018/02/25  13-18
          RETR-O-SC Közhasznú - UVSE  2018/03/04  12-7
          MAFC "112" - Vidám Vízilovak VSC  2018/03/04  11-10
          Csepeli VSE - Oázis Nonprofit Kft.  2018/03/04  7-13
          Semmelweis VKS - OSC Kft.  2018/03/25  8-6
          MAFC A-Team - Semmelweis VKS  2018/04/08  5-10
          MAFC A-Team - BVSC Heavy Tools  2018/04/15  11-8
          ELTE Vízilabda DSK - Oázis Nonprofit Kft.  2018/05/06  11-8
          Komplex Póló Suli SE - Semmelweis VKS  2018/05/06  0-5
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló Sul - Cívis Póló VSE  2017/09/03  17-7
          Tatabányai Vízmű SE - OSC VSE  2017/09/03  6-7
          Aquaworm Kft - Makarska  2017/09/03  5-0
          Oázis SC - Hírős Sport Nonprofi  2017/09/03  7-10
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2017/12/02  16-10
          Oázis SC - Bókay-KSI  2017/12/02  23-4
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2018/05/05  9-6
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű Spo - UVSE I.  2018/02/17  4-30
          HUVK SE - BVSC  2018/02/17  5-11
          Progress Oradea - Tatabányai Vízmű Spo  2018/04/07  11-12
          KSI SE - HUVK SE  2018/04/07  14-6
          Hírös Sport Nonprofi - OSC VSE  2018/04/07  15-12
          Szolnoki Vízilabda S - BVSC  2018/04/07  2-23
          FTC Utánpótlás - UVSE I.  2018/04/07  8-13
          OSC VSE II. - UVSE II.  2018/06/13  10-9
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös Sport Nonprofi - Százhalombatta  2017/09/23  14-0
          Oázis SC - Kópé UVSE  2017/09/23  3-7
          Kaposvár Vízilabda K - YBL WPC  2017/09/23  14-3
          Szegedi VPS - Vidám Vízilovak Vízi  2017/09/23  18-3
          Balaton VK - Sport és Szabadidő K  2017/11/04  6-1
          FTC Utánpótlás II. - Aquaworm WP Göd  2017/11/04  13-5
          BVSC II. - OSC VSE II.  2017/11/04  4-3
          Bókay - KSI - UVSE II.  2017/11/04  2-20
          Ceglédi Vasutas Spor - Kópé UVSE  2018/03/29  12-5
          AVUS - PSN Zrt.  2018/03/29  13-3
          MVLC - Oázis SC  2018/03/29  6-11
          Kistarcsa - HUVK SE  2018/03/29  7-6
          Kaposvár Vízilabda K - ASI-Vasas  2018/04/03  10-15
          Kópé UVSE - AVUS  2018/04/21  6-7
          Győri VSE - MVLC  2018/04/21  9-6
          HUVK SE - Ceglédi Vasutas Spor  2018/04/21  5-11
          Oázis SC - Kistarcsa  2018/04/21  15-14
          Balaton VK - Vidám Vízilovak Vízi  2018/06/02  11-9
          FTC Utánpótlás II. - Százhalombatta  2018/06/02  13-6
          Fehérvár Vízilabda S - YBL WPC  2018/06/02  4-6
          Váci Vízilabda Sport - BVSC II.  2018/06/02  4-4
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé UVSE - Győri VSE  2017/09/16  12-3
          Ceglédi Vasutas Spor - Polo SC  2017/09/16  18-3
          YBL WPC - Oázis SC  2017/09/16  3-8
          Polo SC - Kópé UVSE  2017/09/30  1-27
          Győri VSE - YBL WPC  2017/09/30  4-10
          BVSC - Ceglédi Vasutas Spor  2017/09/30  16-5
          HUVK SE - KSI SE  2017/10/14  3-3
          Kaposvár Vízilabda K - Piranha-Kópé  2017/10/14  24-2
          Kanizsa Vízilabda Sp - FTC Utánpótlás II.  2017/10/14  6-4
          FTC Utánpótlás II. - Piranha-Kópé  2017/11/11  11-4
          Kanizsa Vízilabda Sp - KSI SE  2017/11/11  5-16
          Kaposvár Vízilabda K - PSN Zrt.  2017/11/11  8-13
          Kistarcsa - Piranha-Kópé  2018/02/10  9-7
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2018/03/25  
          KSI SE - YBL WPC  2018/03/25  
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/03/25  
          KÓPÉ - Ceglédi VSE  2018/03/25  
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Angyalföldi SI DSE  2018/02/11  12-8
          MAFC "112" - Kertészeti Egyetem A  2018/02/11  12-7
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Győri VSE  2018/04/29  1-17
          Balaton VK - Füred  2018/04/29  15-3
          Kópé Vízilabda Kft - DFVE  2018/04/29  5-12
          Füred - Soproni VSE  2018/04/29  4-18
          DFVE - Győri VSE  2018/04/29  5-10
          Balaton VK - Kópé Vízilabda Kft  2018/04/29  11-9
          Soproni VSE - Kópé Vízilabda Kft  2018/05/20  19-0
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló Diapolo  2017/10/14  3-24
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/11/04  4-11
          Racionet Honvéd - Tatabánya  2017/11/25  7-9
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/21  5-3
          BVSC-Zugló Diapolo - Tatabánya  2018/03/03  20-5
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/03/03  14-11
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - UVSE Margitsziget  2017/10/29  16-7
          DUE-Maarsk Graphics - Racionet Honvéd  2017/10/29  23-7
          UVSE - FTC  2017/10/29  14-8
          UVSE Margitsziget - Racionet Honvéd  2017/10/29  6-9
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE  2017/10/29  10-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  13-6
          UVSE I. - DFVE-YORDO  2018/01/14  18-1
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  11-8
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  14-5
          UVSE - DFVE-YORDO  2018/01/14  18-5
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  12-9
          Ceglédi Alapítvány - FVSE  2018/03/29  9-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  20-1
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  10-9
          Ceglédi Alapítvány - FVSE  2018/03/29  9-10
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - OSC VSE  2018/03/17  10-6
          Oázis SC - III.kerületi TVE  2018/03/17  4-10
  BENU Fiú Ifjúsági
     Titkár 9
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2017/10/07  10-6
          Racionet Honvéd - Tatabánya  2017/11/11  9-5
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/02/25  14-10
          UVSE - Tatabánya  2018/03/03  4-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar - YBL WPC  2017/09/30  10-17
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2017/10/07  17-13
          MAFC "112" - Ceglédi VSE  2017/10/07  6-11
          ASI DSE - YBL WPC  2017/10/14  10-11
          Dunakanyar - EKE SC  2018/02/24  9-18
          MAFC "112" - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/24  9-12
          Dunakanyar - DVSE  2018/03/07  11-14
          YBL WPC - BVSC-Zugló  2018/04/14  18-13
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Békéscsaba  2018/05/05  5-0
          Czeglédi Lamantinok - KVSE  2018/05/05  9-3
          Békéscsaba - Czeglédi Lamantinok  2018/05/05  0-5
          Győri VSE - KVSE  2018/05/05  6-6
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waerpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  14-5
          Dunakanyar Waerpolo - Szvse  2017/10/15  10-12
          Dunakanyar Waerpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  8-14
          Dunakanyar Waerpolo - Koelner-Csongrád  2017/11/19  15-14
          Dunakanyar Waerpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  8-20
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  11-6
          Dunakanyar Waerpolo - HKPSE  2018/02/18  10-18
          Dunakanyar Waerpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  5-9
          Dunakanyar Waerpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-16
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  9-10
          Dunakanyar Waterpolo - Szvse  2017/10/15  12-5
          Dunakanyar Waterpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  8-6
          Dunakanyar Waterpolo - Aeroprodukt Csongrád  2017/11/19  11-18
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  5-10
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  15-4
          Dunakanyar Waterpolo - Honvéd KPS  2018/02/18  7-8
          Vizilovak - UVSE II.  2018/02/25  4-16
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  6-20
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  6-20
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  12-10
          Dunakanyar Waterpolo - Szvse  2017/10/15  11-9
          Dunakanyar Waterpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  9-17
          Dunakanyar Waterpolo - Vestfrost-Csongrád  2017/11/19  18-13
          Sportliget S.E. - Komáromi VSE  2017/12/03  10-6
          ASI DSE - Invictus SC  2017/12/03  16-4
          Aquaworm - FVSE II.  2017/12/03  3-4
          Balaton VK - BFSE  2017/12/03  3-15
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  15-11
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  17-7
          Invictus SC - BFSE  2018/01/28  11-12
          Komáromi VSE - Balaton VK  2018/01/28  7-20
          Sportliget S.E. - ASI DSE  2018/01/28  0-16
          Soproni VSE - Aquaworm  2018/01/28  21-1
          Dunakanyar Waterpolo - Honvéd KPS  2018/02/18  17-16
          Vizilovak - UVSE II.  2018/02/25  5-15
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  15-7
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-20
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló Suli SE - KSI SE  2017/12/02  11-24
          BVSC - JSMA  2017/12/02  26-2
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Jog-Ászok VSK - Semmelweis VKS  2017/10/01  8-10
          RETR-O-SC Közhasznú - Sunday Boys  2017/10/08  15-5
          BVSC Heavy Tools - Jog-Ászok VSK  2017/10/08  8-7
          Octopus SE - Sportliget S.E.  2017/10/15  21-2
          HETE - Oázis SC  2017/11/12  9-17
          Sportliget S.E. - MAFC "112"  2017/11/12  4-16
          HETE - Kertészeti Egyetem A  2017/11/26  5-10
          Vidám Vízilovak VSC - Octopus SE  2018/02/25  13-18
          RETR-O-SC Közhasznú - UVSE  2018/03/04  12-7
          MAFC "112" - Vidám Vízilovak VSC  2018/03/04  11-10
          Csepeli VSE - Oázis Nonprofit Kft.  2018/03/04  7-13
          Semmelweis VKS - OSC Kft.  2018/03/25  8-6
          MAFC A-Team - Semmelweis VKS  2018/04/08  5-10
          MAFC A-Team - BVSC Heavy Tools  2018/04/15  11-8
          ELTE Vízilabda DSK - Oázis Nonprofit Kft.  2018/05/06  11-8
          Komplex Póló Suli SE - Semmelweis VKS  2018/05/06  0-5
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló Sul - Cívis Póló VSE  2017/09/03  17-7
          Tatabányai Vízmű SE - OSC VSE  2017/09/03  6-7
          Aquaworm Kft - Makarska  2017/09/03  5-0
          Oázis SC - Hírős Sport Nonprofi  2017/09/03  7-10
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2017/12/02  16-10
          Oázis SC - Bókay-KSI  2017/12/02  23-4
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2018/05/05  9-6
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű Spo - UVSE I.  2018/02/17  4-30
          HUVK SE - BVSC  2018/02/17  5-11
          Progress Oradea - Tatabányai Vízmű Spo  2018/04/07  11-12
          KSI SE - HUVK SE  2018/04/07  14-6
          Hírös Sport Nonprofi - OSC VSE  2018/04/07  15-12
          Szolnoki Vízilabda S - BVSC  2018/04/07  2-23
          FTC Utánpótlás - UVSE I.  2018/04/07  8-13
          OSC VSE II. - UVSE II.  2018/06/13  10-9
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös Sport Nonprofi - Százhalombatta  2017/09/23  14-0
          Oázis SC - Kópé UVSE  2017/09/23  3-7
          Kaposvár Vízilabda K - YBL WPC  2017/09/23  14-3
          Szegedi VPS - Vidám Vízilovak Vízi  2017/09/23  18-3
          Balaton VK - Sport és Szabadidő K  2017/11/04  6-1
          FTC Utánpótlás II. - Aquaworm WP Göd  2017/11/04  13-5
          BVSC II. - OSC VSE II.  2017/11/04  4-3
          Bókay - KSI - UVSE II.  2017/11/04  2-20
          Ceglédi Vasutas Spor - Kópé UVSE  2018/03/29  12-5
          AVUS - PSN Zrt.  2018/03/29  13-3
          MVLC - Oázis SC  2018/03/29  6-11
          Kistarcsa - HUVK SE  2018/03/29  7-6
          Kaposvár Vízilabda K - ASI-Vasas  2018/04/03  10-15
          Kópé UVSE - AVUS  2018/04/21  6-7
          Győri VSE - MVLC  2018/04/21  9-6
          HUVK SE - Ceglédi Vasutas Spor  2018/04/21  5-11
          Oázis SC - Kistarcsa  2018/04/21  15-14
          Balaton VK - Vidám Vízilovak Vízi  2018/06/02  11-9
          FTC Utánpótlás II. - Százhalombatta  2018/06/02  13-6
          Fehérvár Vízilabda S - YBL WPC  2018/06/02  4-6
          Váci Vízilabda Sport - BVSC II.  2018/06/02  4-4
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé UVSE - Győri VSE  2017/09/16  12-3
          Ceglédi Vasutas Spor - Polo SC  2017/09/16  18-3
          YBL WPC - Oázis SC  2017/09/16  3-8
          Polo SC - Kópé UVSE  2017/09/30  1-27
          Győri VSE - YBL WPC  2017/09/30  4-10
          BVSC - Ceglédi Vasutas Spor  2017/09/30  16-5
          HUVK SE - KSI SE  2017/10/14  3-3
          Kaposvár Vízilabda K - Piranha-Kópé  2017/10/14  24-2
          Kanizsa Vízilabda Sp - FTC Utánpótlás II.  2017/10/14  6-4
          FTC Utánpótlás II. - Piranha-Kópé  2017/11/11  11-4
          Kanizsa Vízilabda Sp - KSI SE  2017/11/11  5-16
          Kaposvár Vízilabda K - PSN Zrt.  2017/11/11  8-13
          Kistarcsa - Piranha-Kópé  2018/02/10  9-7
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2018/03/25  
          KSI SE - YBL WPC  2018/03/25  
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/03/25  
          KÓPÉ - Ceglédi VSE  2018/03/25  
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Angyalföldi SI DSE  2018/02/11  12-8
          MAFC "112" - Kertészeti Egyetem A  2018/02/11  12-7
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Győri VSE  2018/04/29  1-17
          Balaton VK - Füred  2018/04/29  15-3
          Kópé Vízilabda Kft - DFVE  2018/04/29  5-12
          Füred - Soproni VSE  2018/04/29  4-18
          DFVE - Győri VSE  2018/04/29  5-10
          Balaton VK - Kópé Vízilabda Kft  2018/04/29  11-9
          Soproni VSE - Kópé Vízilabda Kft  2018/05/20  19-0
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló Diapolo  2017/10/14  3-24
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/11/04  4-11
          Racionet Honvéd - Tatabánya  2017/11/25  7-9
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/21  5-3
          BVSC-Zugló Diapolo - Tatabánya  2018/03/03  20-5
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/03/03  14-11
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - UVSE Margitsziget  2017/10/29  16-7
          DUE-Maarsk Graphics - Racionet Honvéd  2017/10/29  23-7
          UVSE - FTC  2017/10/29  14-8
          UVSE Margitsziget - Racionet Honvéd  2017/10/29  6-9
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE  2017/10/29  10-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  13-6
          UVSE I. - DFVE-YORDO  2018/01/14  18-1
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  11-8
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  14-5
          UVSE - DFVE-YORDO  2018/01/14  18-5
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  12-9
          Ceglédi Alapítvány - FVSE  2018/03/29  9-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  20-1
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  10-9
          Ceglédi Alapítvány - FVSE  2018/03/29  9-10
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - OSC VSE  2018/03/17  10-6
          Oázis SC - III.kerületi TVE  2018/03/17  4-10
     Időmérő 1
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar - MAFC "112"  2018/05/19  16-8
          Dunakanyar - Kaposvári VK  2018/05/26  14-12
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waerpolo - Hírös Sport - KESI  2018/05/27  11-5
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Hírös Sport - KESI  2018/05/27  7-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Hírös Sport - KESI  2018/05/27  12-13
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/05/02  11-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-Team - Sportliget S.E.  2018/02/25  6-5
          1427 VSE - Oázis Nonprofit Kft.  2018/04/22  8-13
          Sportliget S.E. - HETE  2018/04/22  6-12
          Oázis SC - Csepeli VSE  2018/05/13  20-4
          Jog-Ászok VSK - HETE  2018/06/10  8-14
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Dunakanyar Waterpolo  2018/05/19  7-10
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay - KSI - Komplex Póló Suli Sp  2018/06/09  5-0
          Oxigén Úszó és Sport - Honvéd-Érd  2018/06/09  3-18
          Aquaworm WP Göd - Új-Hullám SE  2018/06/09  8-8
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 VSE - BVSC-Zugló  2018/02/18  4-6
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2018/02/18  6-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - TVSE  2018/02/04  12-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - TVSE  2018/02/04  15-3
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Oázis SC  2017/10/07  26-3
          III.kerületi TVE - OSC VSE  2017/10/07  4-24
  BENU Fiú Serdülő
     Titkár 10
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2017/10/07  10-6
          Racionet Honvéd - Tatabánya  2017/11/11  9-5
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/02/25  14-10
          UVSE - Tatabánya  2018/03/03  4-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar - YBL WPC  2017/09/30  10-17
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2017/10/07  17-13
          MAFC "112" - Ceglédi VSE  2017/10/07  6-11
          ASI DSE - YBL WPC  2017/10/14  10-11
          Dunakanyar - EKE SC  2018/02/24  9-18
          MAFC "112" - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/24  9-12
          Dunakanyar - DVSE  2018/03/07  11-14
          YBL WPC - BVSC-Zugló  2018/04/14  18-13
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Békéscsaba  2018/05/05  5-0
          Czeglédi Lamantinok - KVSE  2018/05/05  9-3
          Békéscsaba - Czeglédi Lamantinok  2018/05/05  0-5
          Győri VSE - KVSE  2018/05/05  6-6
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waerpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  14-5
          Dunakanyar Waerpolo - Szvse  2017/10/15  10-12
          Dunakanyar Waerpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  8-14
          Dunakanyar Waerpolo - Koelner-Csongrád  2017/11/19  15-14
          Dunakanyar Waerpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  8-20
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  11-6
          Dunakanyar Waerpolo - HKPSE  2018/02/18  10-18
          Dunakanyar Waerpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  5-9
          Dunakanyar Waerpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-16
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  9-10
          Dunakanyar Waterpolo - Szvse  2017/10/15  12-5
          Dunakanyar Waterpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  8-6
          Dunakanyar Waterpolo - Aeroprodukt Csongrád  2017/11/19  11-18
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  5-10
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  15-4
          Dunakanyar Waterpolo - Honvéd KPS  2018/02/18  7-8
          Vizilovak - UVSE II.  2018/02/25  4-16
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  6-20
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  6-20
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  12-10
          Dunakanyar Waterpolo - Szvse  2017/10/15  11-9
          Dunakanyar Waterpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  9-17
          Dunakanyar Waterpolo - Vestfrost-Csongrád  2017/11/19  18-13
          Sportliget S.E. - Komáromi VSE  2017/12/03  10-6
          ASI DSE - Invictus SC  2017/12/03  16-4
          Aquaworm - FVSE II.  2017/12/03  3-4
          Balaton VK - BFSE  2017/12/03  3-15
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  15-11
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  17-7
          Invictus SC - BFSE  2018/01/28  11-12
          Komáromi VSE - Balaton VK  2018/01/28  7-20
          Sportliget S.E. - ASI DSE  2018/01/28  0-16
          Soproni VSE - Aquaworm  2018/01/28  21-1
          Dunakanyar Waterpolo - Honvéd KPS  2018/02/18  17-16
          Vizilovak - UVSE II.  2018/02/25  5-15
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  15-7
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-20
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló Suli SE - KSI SE  2017/12/02  11-24
          BVSC - JSMA  2017/12/02  26-2
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Jog-Ászok VSK - Semmelweis VKS  2017/10/01  8-10
          RETR-O-SC Közhasznú - Sunday Boys  2017/10/08  15-5
          BVSC Heavy Tools - Jog-Ászok VSK  2017/10/08  8-7
          Octopus SE - Sportliget S.E.  2017/10/15  21-2
          HETE - Oázis SC  2017/11/12  9-17
          Sportliget S.E. - MAFC "112"  2017/11/12  4-16
          HETE - Kertészeti Egyetem A  2017/11/26  5-10
          Vidám Vízilovak VSC - Octopus SE  2018/02/25  13-18
          RETR-O-SC Közhasznú - UVSE  2018/03/04  12-7
          MAFC "112" - Vidám Vízilovak VSC  2018/03/04  11-10
          Csepeli VSE - Oázis Nonprofit Kft.  2018/03/04  7-13
          Semmelweis VKS - OSC Kft.  2018/03/25  8-6
          MAFC A-Team - Semmelweis VKS  2018/04/08  5-10
          MAFC A-Team - BVSC Heavy Tools  2018/04/15  11-8
          ELTE Vízilabda DSK - Oázis Nonprofit Kft.  2018/05/06  11-8
          Komplex Póló Suli SE - Semmelweis VKS  2018/05/06  0-5
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló Sul - Cívis Póló VSE  2017/09/03  17-7
          Tatabányai Vízmű SE - OSC VSE  2017/09/03  6-7
          Aquaworm Kft - Makarska  2017/09/03  5-0
          Oázis SC - Hírős Sport Nonprofi  2017/09/03  7-10
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2017/12/02  16-10
          Oázis SC - Bókay-KSI  2017/12/02  23-4
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2018/05/05  9-6
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű Spo - UVSE I.  2018/02/17  4-30
          HUVK SE - BVSC  2018/02/17  5-11
          Progress Oradea - Tatabányai Vízmű Spo  2018/04/07  11-12
          KSI SE - HUVK SE  2018/04/07  14-6
          Hírös Sport Nonprofi - OSC VSE  2018/04/07  15-12
          Szolnoki Vízilabda S - BVSC  2018/04/07  2-23
          FTC Utánpótlás - UVSE I.  2018/04/07  8-13
          OSC VSE II. - UVSE II.  2018/06/13  10-9
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös Sport Nonprofi - Százhalombatta  2017/09/23  14-0
          Oázis SC - Kópé UVSE  2017/09/23  3-7
          Kaposvár Vízilabda K - YBL WPC  2017/09/23  14-3
          Szegedi VPS - Vidám Vízilovak Vízi  2017/09/23  18-3
          Balaton VK - Sport és Szabadidő K  2017/11/04  6-1
          FTC Utánpótlás II. - Aquaworm WP Göd  2017/11/04  13-5
          BVSC II. - OSC VSE II.  2017/11/04  4-3
          Bókay - KSI - UVSE II.  2017/11/04  2-20
          Ceglédi Vasutas Spor - Kópé UVSE  2018/03/29  12-5
          AVUS - PSN Zrt.  2018/03/29  13-3
          MVLC - Oázis SC  2018/03/29  6-11
          Kistarcsa - HUVK SE  2018/03/29  7-6
          Kaposvár Vízilabda K - ASI-Vasas  2018/04/03  10-15
          Kópé UVSE - AVUS  2018/04/21  6-7
          Győri VSE - MVLC  2018/04/21  9-6
          HUVK SE - Ceglédi Vasutas Spor  2018/04/21  5-11
          Oázis SC - Kistarcsa  2018/04/21  15-14
          Balaton VK - Vidám Vízilovak Vízi  2018/06/02  11-9
          FTC Utánpótlás II. - Százhalombatta  2018/06/02  13-6
          Fehérvár Vízilabda S - YBL WPC  2018/06/02  4-6
          Váci Vízilabda Sport - BVSC II.  2018/06/02  4-4
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé UVSE - Győri VSE  2017/09/16  12-3
          Ceglédi Vasutas Spor - Polo SC  2017/09/16  18-3
          YBL WPC - Oázis SC  2017/09/16  3-8
          Polo SC - Kópé UVSE  2017/09/30  1-27
          Győri VSE - YBL WPC  2017/09/30  4-10
          BVSC - Ceglédi Vasutas Spor  2017/09/30  16-5
          HUVK SE - KSI SE  2017/10/14  3-3
          Kaposvár Vízilabda K - Piranha-Kópé  2017/10/14  24-2
          Kanizsa Vízilabda Sp - FTC Utánpótlás II.  2017/10/14  6-4
          FTC Utánpótlás II. - Piranha-Kópé  2017/11/11  11-4
          Kanizsa Vízilabda Sp - KSI SE  2017/11/11  5-16
          Kaposvár Vízilabda K - PSN Zrt.  2017/11/11  8-13
          Kistarcsa - Piranha-Kópé  2018/02/10  9-7
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2018/03/25  
          KSI SE - YBL WPC  2018/03/25  
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/03/25  
          KÓPÉ - Ceglédi VSE  2018/03/25  
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Angyalföldi SI DSE  2018/02/11  12-8
          MAFC "112" - Kertészeti Egyetem A  2018/02/11  12-7
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Győri VSE  2018/04/29  1-17
          Balaton VK - Füred  2018/04/29  15-3
          Kópé Vízilabda Kft - DFVE  2018/04/29  5-12
          Füred - Soproni VSE  2018/04/29  4-18
          DFVE - Győri VSE  2018/04/29  5-10
          Balaton VK - Kópé Vízilabda Kft  2018/04/29  11-9
          Soproni VSE - Kópé Vízilabda Kft  2018/05/20  19-0
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló Diapolo  2017/10/14  3-24
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/11/04  4-11
          Racionet Honvéd - Tatabánya  2017/11/25  7-9
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/21  5-3
          BVSC-Zugló Diapolo - Tatabánya  2018/03/03  20-5
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/03/03  14-11
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - UVSE Margitsziget  2017/10/29  16-7
          DUE-Maarsk Graphics - Racionet Honvéd  2017/10/29  23-7
          UVSE - FTC  2017/10/29  14-8
          UVSE Margitsziget - Racionet Honvéd  2017/10/29  6-9
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE  2017/10/29  10-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  13-6
          UVSE I. - DFVE-YORDO  2018/01/14  18-1
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  11-8
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  14-5
          UVSE - DFVE-YORDO  2018/01/14  18-5
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  12-9
          Ceglédi Alapítvány - FVSE  2018/03/29  9-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  20-1
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  10-9
          Ceglédi Alapítvány - FVSE  2018/03/29  9-10
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - OSC VSE  2018/03/17  10-6
          Oázis SC - III.kerületi TVE  2018/03/17  4-10
     Időmérő 1
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar - MAFC "112"  2018/05/19  16-8
          Dunakanyar - Kaposvári VK  2018/05/26  14-12
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waerpolo - Hírös Sport - KESI  2018/05/27  11-5
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Hírös Sport - KESI  2018/05/27  7-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Hírös Sport - KESI  2018/05/27  12-13
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/05/02  11-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-Team - Sportliget S.E.  2018/02/25  6-5
          1427 VSE - Oázis Nonprofit Kft.  2018/04/22  8-13
          Sportliget S.E. - HETE  2018/04/22  6-12
          Oázis SC - Csepeli VSE  2018/05/13  20-4
          Jog-Ászok VSK - HETE  2018/06/10  8-14
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Dunakanyar Waterpolo  2018/05/19  7-10
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay - KSI - Komplex Póló Suli Sp  2018/06/09  5-0
          Oxigén Úszó és Sport - Honvéd-Érd  2018/06/09  3-18
          Aquaworm WP Göd - Új-Hullám SE  2018/06/09  8-8
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 VSE - BVSC-Zugló  2018/02/18  4-6
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2018/02/18  6-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - TVSE  2018/02/04  12-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - TVSE  2018/02/04  15-3
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Oázis SC  2017/10/07  26-3
          III.kerületi TVE - OSC VSE  2017/10/07  4-24
  BENU Fiú Gyermek
     Titkár 18
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2017/10/07  10-6
          Racionet Honvéd - Tatabánya  2017/11/11  9-5
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/02/25  14-10
          UVSE - Tatabánya  2018/03/03  4-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar - YBL WPC  2017/09/30  10-17
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2017/10/07  17-13
          MAFC "112" - Ceglédi VSE  2017/10/07  6-11
          ASI DSE - YBL WPC  2017/10/14  10-11
          Dunakanyar - EKE SC  2018/02/24  9-18
          MAFC "112" - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/24  9-12
          Dunakanyar - DVSE  2018/03/07  11-14
          YBL WPC - BVSC-Zugló  2018/04/14  18-13
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Békéscsaba  2018/05/05  5-0
          Czeglédi Lamantinok - KVSE  2018/05/05  9-3
          Békéscsaba - Czeglédi Lamantinok  2018/05/05  0-5
          Győri VSE - KVSE  2018/05/05  6-6
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waerpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  14-5
          Dunakanyar Waerpolo - Szvse  2017/10/15  10-12
          Dunakanyar Waerpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  8-14
          Dunakanyar Waerpolo - Koelner-Csongrád  2017/11/19  15-14
          Dunakanyar Waerpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  8-20
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  11-6
          Dunakanyar Waerpolo - HKPSE  2018/02/18  10-18
          Dunakanyar Waerpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  5-9
          Dunakanyar Waerpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-16
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  9-10
          Dunakanyar Waterpolo - Szvse  2017/10/15  12-5
          Dunakanyar Waterpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  8-6
          Dunakanyar Waterpolo - Aeroprodukt Csongrád  2017/11/19  11-18
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  5-10
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  15-4
          Dunakanyar Waterpolo - Honvéd KPS  2018/02/18  7-8
          Vizilovak - UVSE II.  2018/02/25  4-16
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  6-20
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  6-20
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  12-10
          Dunakanyar Waterpolo - Szvse  2017/10/15  11-9
          Dunakanyar Waterpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  9-17
          Dunakanyar Waterpolo - Vestfrost-Csongrád  2017/11/19  18-13
          Sportliget S.E. - Komáromi VSE  2017/12/03  10-6
          ASI DSE - Invictus SC  2017/12/03  16-4
          Aquaworm - FVSE II.  2017/12/03  3-4
          Balaton VK - BFSE  2017/12/03  3-15
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  15-11
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  17-7
          Invictus SC - BFSE  2018/01/28  11-12
          Komáromi VSE - Balaton VK  2018/01/28  7-20
          Sportliget S.E. - ASI DSE  2018/01/28  0-16
          Soproni VSE - Aquaworm  2018/01/28  21-1
          Dunakanyar Waterpolo - Honvéd KPS  2018/02/18  17-16
          Vizilovak - UVSE II.  2018/02/25  5-15
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  15-7
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-20
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló Suli SE - KSI SE  2017/12/02  11-24
          BVSC - JSMA  2017/12/02  26-2
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Jog-Ászok VSK - Semmelweis VKS  2017/10/01  8-10
          RETR-O-SC Közhasznú - Sunday Boys  2017/10/08  15-5
          BVSC Heavy Tools - Jog-Ászok VSK  2017/10/08  8-7
          Octopus SE - Sportliget S.E.  2017/10/15  21-2
          HETE - Oázis SC  2017/11/12  9-17
          Sportliget S.E. - MAFC "112"  2017/11/12  4-16
          HETE - Kertészeti Egyetem A  2017/11/26  5-10
          Vidám Vízilovak VSC - Octopus SE  2018/02/25  13-18
          RETR-O-SC Közhasznú - UVSE  2018/03/04  12-7
          MAFC "112" - Vidám Vízilovak VSC  2018/03/04  11-10
          Csepeli VSE - Oázis Nonprofit Kft.  2018/03/04  7-13
          Semmelweis VKS - OSC Kft.  2018/03/25  8-6
          MAFC A-Team - Semmelweis VKS  2018/04/08  5-10
          MAFC A-Team - BVSC Heavy Tools  2018/04/15  11-8
          ELTE Vízilabda DSK - Oázis Nonprofit Kft.  2018/05/06  11-8
          Komplex Póló Suli SE - Semmelweis VKS  2018/05/06  0-5
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló Sul - Cívis Póló VSE  2017/09/03  17-7
          Tatabányai Vízmű SE - OSC VSE  2017/09/03  6-7
          Aquaworm Kft - Makarska  2017/09/03  5-0
          Oázis SC - Hírős Sport Nonprofi  2017/09/03  7-10
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2017/12/02  16-10
          Oázis SC - Bókay-KSI  2017/12/02  23-4
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2018/05/05  9-6
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű Spo - UVSE I.  2018/02/17  4-30
          HUVK SE - BVSC  2018/02/17  5-11
          Progress Oradea - Tatabányai Vízmű Spo  2018/04/07  11-12
          KSI SE - HUVK SE  2018/04/07  14-6
          Hírös Sport Nonprofi - OSC VSE  2018/04/07  15-12
          Szolnoki Vízilabda S - BVSC  2018/04/07  2-23
          FTC Utánpótlás - UVSE I.  2018/04/07  8-13
          OSC VSE II. - UVSE II.  2018/06/13  10-9
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös Sport Nonprofi - Százhalombatta  2017/09/23  14-0
          Oázis SC - Kópé UVSE  2017/09/23  3-7
          Kaposvár Vízilabda K - YBL WPC  2017/09/23  14-3
          Szegedi VPS - Vidám Vízilovak Vízi  2017/09/23  18-3
          Balaton VK - Sport és Szabadidő K  2017/11/04  6-1
          FTC Utánpótlás II. - Aquaworm WP Göd  2017/11/04  13-5
          BVSC II. - OSC VSE II.  2017/11/04  4-3
          Bókay - KSI - UVSE II.  2017/11/04  2-20
          Ceglédi Vasutas Spor - Kópé UVSE  2018/03/29  12-5
          AVUS - PSN Zrt.  2018/03/29  13-3
          MVLC - Oázis SC  2018/03/29  6-11
          Kistarcsa - HUVK SE  2018/03/29  7-6
          Kaposvár Vízilabda K - ASI-Vasas  2018/04/03  10-15
          Kópé UVSE - AVUS  2018/04/21  6-7
          Győri VSE - MVLC  2018/04/21  9-6
          HUVK SE - Ceglédi Vasutas Spor  2018/04/21  5-11
          Oázis SC - Kistarcsa  2018/04/21  15-14
          Balaton VK - Vidám Vízilovak Vízi  2018/06/02  11-9
          FTC Utánpótlás II. - Százhalombatta  2018/06/02  13-6
          Fehérvár Vízilabda S - YBL WPC  2018/06/02  4-6
          Váci Vízilabda Sport - BVSC II.  2018/06/02  4-4
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé UVSE - Győri VSE  2017/09/16  12-3
          Ceglédi Vasutas Spor - Polo SC  2017/09/16  18-3
          YBL WPC - Oázis SC  2017/09/16  3-8
          Polo SC - Kópé UVSE  2017/09/30  1-27
          Győri VSE - YBL WPC  2017/09/30  4-10
          BVSC - Ceglédi Vasutas Spor  2017/09/30  16-5
          HUVK SE - KSI SE  2017/10/14  3-3
          Kaposvár Vízilabda K - Piranha-Kópé  2017/10/14  24-2
          Kanizsa Vízilabda Sp - FTC Utánpótlás II.  2017/10/14  6-4
          FTC Utánpótlás II. - Piranha-Kópé  2017/11/11  11-4
          Kanizsa Vízilabda Sp - KSI SE  2017/11/11  5-16
          Kaposvár Vízilabda K - PSN Zrt.  2017/11/11  8-13
          Kistarcsa - Piranha-Kópé  2018/02/10  9-7
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2018/03/25  
          KSI SE - YBL WPC  2018/03/25  
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/03/25  
          KÓPÉ - Ceglédi VSE  2018/03/25  
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Angyalföldi SI DSE  2018/02/11  12-8
          MAFC "112" - Kertészeti Egyetem A  2018/02/11  12-7
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Győri VSE  2018/04/29  1-17
          Balaton VK - Füred  2018/04/29  15-3
          Kópé Vízilabda Kft - DFVE  2018/04/29  5-12
          Füred - Soproni VSE  2018/04/29  4-18
          DFVE - Győri VSE  2018/04/29  5-10
          Balaton VK - Kópé Vízilabda Kft  2018/04/29  11-9
          Soproni VSE - Kópé Vízilabda Kft  2018/05/20  19-0
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló Diapolo  2017/10/14  3-24
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/11/04  4-11
          Racionet Honvéd - Tatabánya  2017/11/25  7-9
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/21  5-3
          BVSC-Zugló Diapolo - Tatabánya  2018/03/03  20-5
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/03/03  14-11
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - UVSE Margitsziget  2017/10/29  16-7
          DUE-Maarsk Graphics - Racionet Honvéd  2017/10/29  23-7
          UVSE - FTC  2017/10/29  14-8
          UVSE Margitsziget - Racionet Honvéd  2017/10/29  6-9
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE  2017/10/29  10-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  13-6
          UVSE I. - DFVE-YORDO  2018/01/14  18-1
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  11-8
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  14-5
          UVSE - DFVE-YORDO  2018/01/14  18-5
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  12-9
          Ceglédi Alapítvány - FVSE  2018/03/29  9-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  20-1
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  10-9
          Ceglédi Alapítvány - FVSE  2018/03/29  9-10
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - OSC VSE  2018/03/17  10-6
          Oázis SC - III.kerületi TVE  2018/03/17  4-10
     Időmérő 1
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar - MAFC "112"  2018/05/19  16-8
          Dunakanyar - Kaposvári VK  2018/05/26  14-12
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waerpolo - Hírös Sport - KESI  2018/05/27  11-5
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Hírös Sport - KESI  2018/05/27  7-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Hírös Sport - KESI  2018/05/27  12-13
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/05/02  11-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-Team - Sportliget S.E.  2018/02/25  6-5
          1427 VSE - Oázis Nonprofit Kft.  2018/04/22  8-13
          Sportliget S.E. - HETE  2018/04/22  6-12
          Oázis SC - Csepeli VSE  2018/05/13  20-4
          Jog-Ászok VSK - HETE  2018/06/10  8-14
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Dunakanyar Waterpolo  2018/05/19  7-10
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay - KSI - Komplex Póló Suli Sp  2018/06/09  5-0
          Oxigén Úszó és Sport - Honvéd-Érd  2018/06/09  3-18
          Aquaworm WP Göd - Új-Hullám SE  2018/06/09  8-8
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 VSE - BVSC-Zugló  2018/02/18  4-6
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2018/02/18  6-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - TVSE  2018/02/04  12-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - TVSE  2018/02/04  15-3
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Oázis SC  2017/10/07  26-3
          III.kerületi TVE - OSC VSE  2017/10/07  4-24
  BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt
     Titkár 16
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2017/10/07  10-6
          Racionet Honvéd - Tatabánya  2017/11/11  9-5
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/02/25  14-10
          UVSE - Tatabánya  2018/03/03  4-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar - YBL WPC  2017/09/30  10-17
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2017/10/07  17-13
          MAFC "112" - Ceglédi VSE  2017/10/07  6-11
          ASI DSE - YBL WPC  2017/10/14  10-11
          Dunakanyar - EKE SC  2018/02/24  9-18
          MAFC "112" - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/24  9-12
          Dunakanyar - DVSE  2018/03/07  11-14
          YBL WPC - BVSC-Zugló  2018/04/14  18-13
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Békéscsaba  2018/05/05  5-0
          Czeglédi Lamantinok - KVSE  2018/05/05  9-3
          Békéscsaba - Czeglédi Lamantinok  2018/05/05  0-5
          Győri VSE - KVSE  2018/05/05  6-6
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waerpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  14-5
          Dunakanyar Waerpolo - Szvse  2017/10/15  10-12
          Dunakanyar Waerpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  8-14
          Dunakanyar Waerpolo - Koelner-Csongrád  2017/11/19  15-14
          Dunakanyar Waerpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  8-20
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  11-6
          Dunakanyar Waerpolo - HKPSE  2018/02/18  10-18
          Dunakanyar Waerpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  5-9
          Dunakanyar Waerpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-16
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  9-10
          Dunakanyar Waterpolo - Szvse  2017/10/15  12-5
          Dunakanyar Waterpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  8-6
          Dunakanyar Waterpolo - Aeroprodukt Csongrád  2017/11/19  11-18
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  5-10
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  15-4
          Dunakanyar Waterpolo - Honvéd KPS  2018/02/18  7-8
          Vizilovak - UVSE II.  2018/02/25  4-16
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  6-20
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  6-20
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  12-10
          Dunakanyar Waterpolo - Szvse  2017/10/15  11-9
          Dunakanyar Waterpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  9-17
          Dunakanyar Waterpolo - Vestfrost-Csongrád  2017/11/19  18-13
          Sportliget S.E. - Komáromi VSE  2017/12/03  10-6
          ASI DSE - Invictus SC  2017/12/03  16-4
          Aquaworm - FVSE II.  2017/12/03  3-4
          Balaton VK - BFSE  2017/12/03  3-15
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  15-11
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  17-7
          Invictus SC - BFSE  2018/01/28  11-12
          Komáromi VSE - Balaton VK  2018/01/28  7-20
          Sportliget S.E. - ASI DSE  2018/01/28  0-16
          Soproni VSE - Aquaworm  2018/01/28  21-1
          Dunakanyar Waterpolo - Honvéd KPS  2018/02/18  17-16
          Vizilovak - UVSE II.  2018/02/25  5-15
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  15-7
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-20
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló Suli SE - KSI SE  2017/12/02  11-24
          BVSC - JSMA  2017/12/02  26-2
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Jog-Ászok VSK - Semmelweis VKS  2017/10/01  8-10
          RETR-O-SC Közhasznú - Sunday Boys  2017/10/08  15-5
          BVSC Heavy Tools - Jog-Ászok VSK  2017/10/08  8-7
          Octopus SE - Sportliget S.E.  2017/10/15  21-2
          HETE - Oázis SC  2017/11/12  9-17
          Sportliget S.E. - MAFC "112"  2017/11/12  4-16
          HETE - Kertészeti Egyetem A  2017/11/26  5-10
          Vidám Vízilovak VSC - Octopus SE  2018/02/25  13-18
          RETR-O-SC Közhasznú - UVSE  2018/03/04  12-7
          MAFC "112" - Vidám Vízilovak VSC  2018/03/04  11-10
          Csepeli VSE - Oázis Nonprofit Kft.  2018/03/04  7-13
          Semmelweis VKS - OSC Kft.  2018/03/25  8-6
          MAFC A-Team - Semmelweis VKS  2018/04/08  5-10
          MAFC A-Team - BVSC Heavy Tools  2018/04/15  11-8
          ELTE Vízilabda DSK - Oázis Nonprofit Kft.  2018/05/06  11-8
          Komplex Póló Suli SE - Semmelweis VKS  2018/05/06  0-5
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló Sul - Cívis Póló VSE  2017/09/03  17-7
          Tatabányai Vízmű SE - OSC VSE  2017/09/03  6-7
          Aquaworm Kft - Makarska  2017/09/03  5-0
          Oázis SC - Hírős Sport Nonprofi  2017/09/03  7-10
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2017/12/02  16-10
          Oázis SC - Bókay-KSI  2017/12/02  23-4
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2018/05/05  9-6
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű Spo - UVSE I.  2018/02/17  4-30
          HUVK SE - BVSC  2018/02/17  5-11
          Progress Oradea - Tatabányai Vízmű Spo  2018/04/07  11-12
          KSI SE - HUVK SE  2018/04/07  14-6
          Hírös Sport Nonprofi - OSC VSE  2018/04/07  15-12
          Szolnoki Vízilabda S - BVSC  2018/04/07  2-23
          FTC Utánpótlás - UVSE I.  2018/04/07  8-13
          OSC VSE II. - UVSE II.  2018/06/13  10-9
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös Sport Nonprofi - Százhalombatta  2017/09/23  14-0
          Oázis SC - Kópé UVSE  2017/09/23  3-7
          Kaposvár Vízilabda K - YBL WPC  2017/09/23  14-3
          Szegedi VPS - Vidám Vízilovak Vízi  2017/09/23  18-3
          Balaton VK - Sport és Szabadidő K  2017/11/04  6-1
          FTC Utánpótlás II. - Aquaworm WP Göd  2017/11/04  13-5
          BVSC II. - OSC VSE II.  2017/11/04  4-3
          Bókay - KSI - UVSE II.  2017/11/04  2-20
          Ceglédi Vasutas Spor - Kópé UVSE  2018/03/29  12-5
          AVUS - PSN Zrt.  2018/03/29  13-3
          MVLC - Oázis SC  2018/03/29  6-11
          Kistarcsa - HUVK SE  2018/03/29  7-6
          Kaposvár Vízilabda K - ASI-Vasas  2018/04/03  10-15
          Kópé UVSE - AVUS  2018/04/21  6-7
          Győri VSE - MVLC  2018/04/21  9-6
          HUVK SE - Ceglédi Vasutas Spor  2018/04/21  5-11
          Oázis SC - Kistarcsa  2018/04/21  15-14
          Balaton VK - Vidám Vízilovak Vízi  2018/06/02  11-9
          FTC Utánpótlás II. - Százhalombatta  2018/06/02  13-6
          Fehérvár Vízilabda S - YBL WPC  2018/06/02  4-6
          Váci Vízilabda Sport - BVSC II.  2018/06/02  4-4
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé UVSE - Győri VSE  2017/09/16  12-3
          Ceglédi Vasutas Spor - Polo SC  2017/09/16  18-3
          YBL WPC - Oázis SC  2017/09/16  3-8
          Polo SC - Kópé UVSE  2017/09/30  1-27
          Győri VSE - YBL WPC  2017/09/30  4-10
          BVSC - Ceglédi Vasutas Spor  2017/09/30  16-5
          HUVK SE - KSI SE  2017/10/14  3-3
          Kaposvár Vízilabda K - Piranha-Kópé  2017/10/14  24-2
          Kanizsa Vízilabda Sp - FTC Utánpótlás II.  2017/10/14  6-4
          FTC Utánpótlás II. - Piranha-Kópé  2017/11/11  11-4
          Kanizsa Vízilabda Sp - KSI SE  2017/11/11  5-16
          Kaposvár Vízilabda K - PSN Zrt.  2017/11/11  8-13
          Kistarcsa - Piranha-Kópé  2018/02/10  9-7
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2018/03/25  
          KSI SE - YBL WPC  2018/03/25  
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/03/25  
          KÓPÉ - Ceglédi VSE  2018/03/25  
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Angyalföldi SI DSE  2018/02/11  12-8
          MAFC "112" - Kertészeti Egyetem A  2018/02/11  12-7
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Győri VSE  2018/04/29  1-17
          Balaton VK - Füred  2018/04/29  15-3
          Kópé Vízilabda Kft - DFVE  2018/04/29  5-12
          Füred - Soproni VSE  2018/04/29  4-18
          DFVE - Győri VSE  2018/04/29  5-10
          Balaton VK - Kópé Vízilabda Kft  2018/04/29  11-9
          Soproni VSE - Kópé Vízilabda Kft  2018/05/20  19-0
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló Diapolo  2017/10/14  3-24
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/11/04  4-11
          Racionet Honvéd - Tatabánya  2017/11/25  7-9
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/21  5-3
          BVSC-Zugló Diapolo - Tatabánya  2018/03/03  20-5
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/03/03  14-11
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - UVSE Margitsziget  2017/10/29  16-7
          DUE-Maarsk Graphics - Racionet Honvéd  2017/10/29  23-7
          UVSE - FTC  2017/10/29  14-8
          UVSE Margitsziget - Racionet Honvéd  2017/10/29  6-9
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE  2017/10/29  10-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  13-6
          UVSE I. - DFVE-YORDO  2018/01/14  18-1
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  11-8
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  14-5
          UVSE - DFVE-YORDO  2018/01/14  18-5
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  12-9
          Ceglédi Alapítvány - FVSE  2018/03/29  9-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  20-1
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  10-9
          Ceglédi Alapítvány - FVSE  2018/03/29  9-10
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - OSC VSE  2018/03/17  10-6
          Oázis SC - III.kerületi TVE  2018/03/17  4-10
     Időmérő 5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar - MAFC "112"  2018/05/19  16-8
          Dunakanyar - Kaposvári VK  2018/05/26  14-12
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waerpolo - Hírös Sport - KESI  2018/05/27  11-5
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Hírös Sport - KESI  2018/05/27  7-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Hírös Sport - KESI  2018/05/27  12-13
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/05/02  11-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-Team - Sportliget S.E.  2018/02/25  6-5
          1427 VSE - Oázis Nonprofit Kft.  2018/04/22  8-13
          Sportliget S.E. - HETE  2018/04/22  6-12
          Oázis SC - Csepeli VSE  2018/05/13  20-4
          Jog-Ászok VSK - HETE  2018/06/10  8-14
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Dunakanyar Waterpolo  2018/05/19  7-10
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay - KSI - Komplex Póló Suli Sp  2018/06/09  5-0
          Oxigén Úszó és Sport - Honvéd-Érd  2018/06/09  3-18
          Aquaworm WP Göd - Új-Hullám SE  2018/06/09  8-8
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 VSE - BVSC-Zugló  2018/02/18  4-6
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2018/02/18  6-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - TVSE  2018/02/04  12-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - TVSE  2018/02/04  15-3
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Oázis SC  2017/10/07  26-3
          III.kerületi TVE - OSC VSE  2017/10/07  4-24
  Diapolo Ifjúsági
     Titkár 2
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2017/10/07  10-6
          Racionet Honvéd - Tatabánya  2017/11/11  9-5
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/02/25  14-10
          UVSE - Tatabánya  2018/03/03  4-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar - YBL WPC  2017/09/30  10-17
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2017/10/07  17-13
          MAFC "112" - Ceglédi VSE  2017/10/07  6-11
          ASI DSE - YBL WPC  2017/10/14  10-11
          Dunakanyar - EKE SC  2018/02/24  9-18
          MAFC "112" - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/24  9-12
          Dunakanyar - DVSE  2018/03/07  11-14
          YBL WPC - BVSC-Zugló  2018/04/14  18-13
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Békéscsaba  2018/05/05  5-0
          Czeglédi Lamantinok - KVSE  2018/05/05  9-3
          Békéscsaba - Czeglédi Lamantinok  2018/05/05  0-5
          Győri VSE - KVSE  2018/05/05  6-6
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waerpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  14-5
          Dunakanyar Waerpolo - Szvse  2017/10/15  10-12
          Dunakanyar Waerpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  8-14
          Dunakanyar Waerpolo - Koelner-Csongrád  2017/11/19  15-14
          Dunakanyar Waerpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  8-20
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  11-6
          Dunakanyar Waerpolo - HKPSE  2018/02/18  10-18
          Dunakanyar Waerpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  5-9
          Dunakanyar Waerpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-16
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  9-10
          Dunakanyar Waterpolo - Szvse  2017/10/15  12-5
          Dunakanyar Waterpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  8-6
          Dunakanyar Waterpolo - Aeroprodukt Csongrád  2017/11/19  11-18
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  5-10
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  15-4
          Dunakanyar Waterpolo - Honvéd KPS  2018/02/18  7-8
          Vizilovak - UVSE II.  2018/02/25  4-16
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  6-20
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  6-20
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  12-10
          Dunakanyar Waterpolo - Szvse  2017/10/15  11-9
          Dunakanyar Waterpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  9-17
          Dunakanyar Waterpolo - Vestfrost-Csongrád  2017/11/19  18-13
          Sportliget S.E. - Komáromi VSE  2017/12/03  10-6
          ASI DSE - Invictus SC  2017/12/03  16-4
          Aquaworm - FVSE II.  2017/12/03  3-4
          Balaton VK - BFSE  2017/12/03  3-15
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  15-11
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  17-7
          Invictus SC - BFSE  2018/01/28  11-12
          Komáromi VSE - Balaton VK  2018/01/28  7-20
          Sportliget S.E. - ASI DSE  2018/01/28  0-16
          Soproni VSE - Aquaworm  2018/01/28  21-1
          Dunakanyar Waterpolo - Honvéd KPS  2018/02/18  17-16
          Vizilovak - UVSE II.  2018/02/25  5-15
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  15-7
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-20
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló Suli SE - KSI SE  2017/12/02  11-24
          BVSC - JSMA  2017/12/02  26-2
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Jog-Ászok VSK - Semmelweis VKS  2017/10/01  8-10
          RETR-O-SC Közhasznú - Sunday Boys  2017/10/08  15-5
          BVSC Heavy Tools - Jog-Ászok VSK  2017/10/08  8-7
          Octopus SE - Sportliget S.E.  2017/10/15  21-2
          HETE - Oázis SC  2017/11/12  9-17
          Sportliget S.E. - MAFC "112"  2017/11/12  4-16
          HETE - Kertészeti Egyetem A  2017/11/26  5-10
          Vidám Vízilovak VSC - Octopus SE  2018/02/25  13-18
          RETR-O-SC Közhasznú - UVSE  2018/03/04  12-7
          MAFC "112" - Vidám Vízilovak VSC  2018/03/04  11-10
          Csepeli VSE - Oázis Nonprofit Kft.  2018/03/04  7-13
          Semmelweis VKS - OSC Kft.  2018/03/25  8-6
          MAFC A-Team - Semmelweis VKS  2018/04/08  5-10
          MAFC A-Team - BVSC Heavy Tools  2018/04/15  11-8
          ELTE Vízilabda DSK - Oázis Nonprofit Kft.  2018/05/06  11-8
          Komplex Póló Suli SE - Semmelweis VKS  2018/05/06  0-5
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló Sul - Cívis Póló VSE  2017/09/03  17-7
          Tatabányai Vízmű SE - OSC VSE  2017/09/03  6-7
          Aquaworm Kft - Makarska  2017/09/03  5-0
          Oázis SC - Hírős Sport Nonprofi  2017/09/03  7-10
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2017/12/02  16-10
          Oázis SC - Bókay-KSI  2017/12/02  23-4
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2018/05/05  9-6
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű Spo - UVSE I.  2018/02/17  4-30
          HUVK SE - BVSC  2018/02/17  5-11
          Progress Oradea - Tatabányai Vízmű Spo  2018/04/07  11-12
          KSI SE - HUVK SE  2018/04/07  14-6
          Hírös Sport Nonprofi - OSC VSE  2018/04/07  15-12
          Szolnoki Vízilabda S - BVSC  2018/04/07  2-23
          FTC Utánpótlás - UVSE I.  2018/04/07  8-13
          OSC VSE II. - UVSE II.  2018/06/13  10-9
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös Sport Nonprofi - Százhalombatta  2017/09/23  14-0
          Oázis SC - Kópé UVSE  2017/09/23  3-7
          Kaposvár Vízilabda K - YBL WPC  2017/09/23  14-3
          Szegedi VPS - Vidám Vízilovak Vízi  2017/09/23  18-3
          Balaton VK - Sport és Szabadidő K  2017/11/04  6-1
          FTC Utánpótlás II. - Aquaworm WP Göd  2017/11/04  13-5
          BVSC II. - OSC VSE II.  2017/11/04  4-3
          Bókay - KSI - UVSE II.  2017/11/04  2-20
          Ceglédi Vasutas Spor - Kópé UVSE  2018/03/29  12-5
          AVUS - PSN Zrt.  2018/03/29  13-3
          MVLC - Oázis SC  2018/03/29  6-11
          Kistarcsa - HUVK SE  2018/03/29  7-6
          Kaposvár Vízilabda K - ASI-Vasas  2018/04/03  10-15
          Kópé UVSE - AVUS  2018/04/21  6-7
          Győri VSE - MVLC  2018/04/21  9-6
          HUVK SE - Ceglédi Vasutas Spor  2018/04/21  5-11
          Oázis SC - Kistarcsa  2018/04/21  15-14
          Balaton VK - Vidám Vízilovak Vízi  2018/06/02  11-9
          FTC Utánpótlás II. - Százhalombatta  2018/06/02  13-6
          Fehérvár Vízilabda S - YBL WPC  2018/06/02  4-6
          Váci Vízilabda Sport - BVSC II.  2018/06/02  4-4
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kópé UVSE - Győri VSE  2017/09/16  12-3
          Ceglédi Vasutas Spor - Polo SC  2017/09/16  18-3
          YBL WPC - Oázis SC  2017/09/16  3-8
          Polo SC - Kópé UVSE  2017/09/30  1-27
          Győri VSE - YBL WPC  2017/09/30  4-10
          BVSC - Ceglédi Vasutas Spor  2017/09/30  16-5
          HUVK SE - KSI SE  2017/10/14  3-3
          Kaposvár Vízilabda K - Piranha-Kópé  2017/10/14  24-2
          Kanizsa Vízilabda Sp - FTC Utánpótlás II.  2017/10/14  6-4
          FTC Utánpótlás II. - Piranha-Kópé  2017/11/11  11-4
          Kanizsa Vízilabda Sp - KSI SE  2017/11/11  5-16
          Kaposvár Vízilabda K - PSN Zrt.  2017/11/11  8-13
          Kistarcsa - Piranha-Kópé  2018/02/10  9-7
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2018/03/25  
          KSI SE - YBL WPC  2018/03/25  
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/03/25  
          KÓPÉ - Ceglédi VSE  2018/03/25  
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Angyalföldi SI DSE  2018/02/11  12-8
          MAFC "112" - Kertészeti Egyetem A  2018/02/11  12-7
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Győri VSE  2018/04/29  1-17
          Balaton VK - Füred  2018/04/29  15-3
          Kópé Vízilabda Kft - DFVE  2018/04/29  5-12
          Füred - Soproni VSE  2018/04/29  4-18
          DFVE - Győri VSE  2018/04/29  5-10
          Balaton VK - Kópé Vízilabda Kft  2018/04/29  11-9
          Soproni VSE - Kópé Vízilabda Kft  2018/05/20  19-0
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló Diapolo  2017/10/14  3-24
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/11/04  4-11
          Racionet Honvéd - Tatabánya  2017/11/25  7-9
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/21  5-3
          BVSC-Zugló Diapolo - Tatabánya  2018/03/03  20-5
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/03/03  14-11
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - UVSE Margitsziget  2017/10/29  16-7
          DUE-Maarsk Graphics - Racionet Honvéd  2017/10/29  23-7
          UVSE - FTC  2017/10/29  14-8
          UVSE Margitsziget - Racionet Honvéd  2017/10/29  6-9
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE  2017/10/29  10-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  13-6
          UVSE I. - DFVE-YORDO  2018/01/14  18-1
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  11-8
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  14-5
          UVSE - DFVE-YORDO  2018/01/14  18-5
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  12-9
          Ceglédi Alapítvány - FVSE  2018/03/29  9-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  20-1
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/03/04  10-9
          Ceglédi Alapítvány - FVSE  2018/03/29  9-10
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - OSC VSE  2018/03/17  10-6
          Oázis SC - III.kerületi TVE  2018/03/17  4-10
     Időmérő 1
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar - MAFC "112"  2018/05/19  16-8
          Dunakanyar - Kaposvári VK  2018/05/26  14-12
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waerpolo - Hírös Sport - KESI  2018/05/27  11-5
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Hírös Sport - KESI  2018/05/27  7-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Hírös Sport - KESI  2018/05/27  12-13
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2018/05/02  11-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-Team - Sportliget S.E.  2018/02/25  6-5
          1427 VSE - Oázis Nonprofit Kft.  2018/04/22  8-13
          Sportliget S.E. - HETE  2018/04/22  6-12
          Oázis SC - Csepeli VSE  2018/05/13  20-4
          Jog-Ászok VSK - HETE  2018/06/10  8-14
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Dunakanyar Waterpolo  2018/05/19  7-10
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay - KSI - Komplex Póló Suli Sp  2018/06/09  5-0
          Oxigén Úszó és Sport - Honvéd-Érd  2018/06/09  3-18
          Aquaworm WP Göd - Új-Hullám SE  2018/06/09  8-8
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 VSE - BVSC-Zugló  2018/02/18  4-6
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2018/02/18  6-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - TVSE  2018/02/04  12-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - TVSE  2018/02/04  15-3
       BVLSZ Leány Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Oázis SC  2017/10/07  26-3
          III.kerületi TVE - OSC VSE  2017/10/07  4-24
  Brandi Kupa 2017
     Titkár 4
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2017/10/07  10-6
          Racionet Honvéd - Tatabánya  2017/11/11  9-5
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/02/25  14-10
          UVSE - Tatabánya  2018/03/03  4-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar - YBL WPC  2017/09/30  10-17
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2017/10/07  17-13
          MAFC "112" - Ceglédi VSE  2017/10/07  6-11
          ASI DSE - YBL WPC  2017/10/14  10-11
          Dunakanyar - EKE SC  2018/02/24  9-18
          MAFC "112" - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/24  9-12
          Dunakanyar - DVSE  2018/03/07  11-14
          YBL WPC - BVSC-Zugló  2018/04/14  18-13
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Békéscsaba  2018/05/05  5-0
          Czeglédi Lamantinok - KVSE  2018/05/05  9-3
          Békéscsaba - Czeglédi Lamantinok  2018/05/05  0-5
          Győri VSE - KVSE  2018/05/05  6-6
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waerpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  14-5
          Dunakanyar Waerpolo - Szvse  2017/10/15  10-12
          Dunakanyar Waerpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  8-14
          Dunakanyar Waerpolo - Koelner-Csongrád  2017/11/19  15-14
          Dunakanyar Waerpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  8-20
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  11-6
          Dunakanyar Waerpolo - HKPSE  2018/02/18  10-18
          Dunakanyar Waerpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  5-9
          Dunakanyar Waerpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-16
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  9-10
          Dunakanyar Waterpolo - Szvse  2017/10/15  12-5
          Dunakanyar Waterpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  8-6
          Dunakanyar Waterpolo - Aeroprodukt Csongrád  2017/11/19  11-18
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  5-10
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  15-4
          Dunakanyar Waterpolo - Honvéd KPS  2018/02/18  7-8
          Vizilovak - UVSE II.  2018/02/25  4-16
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  6-20
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  6-20
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Swietelsky Bcsaba  2017/10/06  12-10
          Dunakanyar Waterpolo - Szvse  2017/10/15  11-9
          Dunakanyar Waterpolo - PSN Zrt. Sportiskola  2017/11/05  9-17
          Dunakanyar Waterpolo - Vestfrost-Csongrád  2017/11/19  18-13
          Sportliget S.E. - Komáromi VSE  2017/12/03  10-6
          ASI DSE - Invictus SC  2017/12/03  16-4
          Aquaworm - FVSE II.  2017/12/03  3-4
          Balaton VK - BFSE  2017/12/03  3-15
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  15-11
          FTC Utánpótlás - ZF-Eger  2017/12/17  17-7
          Invictus SC - BFSE  2018/01/28  11-12
          Komáromi VSE - Balaton VK  2018/01/28  7-20
          Sportliget S.E. - ASI DSE  2018/01/28  0-16
          Soproni VSE - Aquaworm  2018/01/28  21-1
          Dunakanyar Waterpolo - Honvéd KPS  2018/02/18  17-16
          Vizilovak - UVSE II.  2018/02/25  5-15
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  15-7
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-20
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex Póló Suli SE - KSI SE  2017/12/02  11-24
          BVSC - JSMA  2017/12/02  26-2
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Jog-Ászok VSK - Semmelweis VKS  2017/10/01  8-10
          RETR-O-SC Közhasznú - Sunday Boys  2017/10/08  15-5
          BVSC Heavy Tools - Jog-Ászok VSK  2017/10/08  8-7
          Octopus SE - Sportliget S.E.  2017/10/15  21-2
          HETE - Oázis SC  2017/11/12  9-17
          Sportliget S.E. - MAFC "112"  2017/11/12  4-16
          HETE - Kertészeti Egyetem A  2017/11/26  5-10
          Vidám Vízilovak VSC - Octopus SE  2018/02/25  13-18
          RETR-O-SC Közhasznú - UVSE  2018/03/04  12-7
          MAFC "112" - Vidám Vízilovak VSC  2018/03/04  11-10
          Csepeli VSE - Oázis Nonprofit Kft.  2018/03/04  7-13
          Semmelweis VKS - OSC Kft.  2018/03/25  8-6
          MAFC A-Team - Semmelweis VKS  2018/04/08  5-10
          MAFC A-Team - BVSC Heavy Tools  2018/04/15  11-8
          ELTE Vízilabda DSK - Oázis Nonprofit Kft.  2018/05/06  11-8
          Komplex Póló Suli SE - Semmelweis VKS  2018/05/06  0-5
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vizipóló Sul - Cívis Póló VSE  2017/09/03  17-7
          Tatabányai Vízmű SE - OSC VSE  2017/09/03  6-7
          Aquaworm Kft - Makarska  2017/09/03  5-0
          Oázis SC - Hírős Sport Nonprofi  2017/09/03  7-10
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2017/12/02  16-10
          Oázis SC - Bókay-KSI  2017/12/02  23-4
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2018/05/05  9-6
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű Spo - UVSE I.  2018/02/17  4-30
          HUVK SE - BVSC  2018/02/17  5-11
          Progress Oradea - Tatabányai Vízmű Spo  2018/04/07  11-12
          KSI SE - HUVK SE  2018/04/07  14-6
          Hírös Sport Nonprofi - OSC VSE  2018/04/07  15-12
          Szolnoki Vízilabda S - BVSC  2018/04/07  2-23
          FTC Utánpótlás - UVSE I.  2018/04/07  8-13
          OSC VSE II. - UVSE II.  2018/06/13  10-9
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös Sport Nonprofi - Százhalombatta  2017/09/23  14-0
          Oázis SC - Kópé UVSE  2017/09/23  3-7
          Kaposvár Vízilabda K - YBL WPC  2017/09/23  14-3
          Szegedi VPS - Vidám Vízilovak Vízi  2017/09/23  18-3
          Balaton VK - Sport és Szabadidő K  2017/11/04  6-1
          FTC Utánpótlás II. - Aquaworm WP Göd  2017/11/04  13-5
          BVSC II. - OSC VSE II.  2017/11/04  4-3
          Bókay - KSI - UVSE II.  2017/11/04  2-20
          Ceglédi Vasutas Spor - Kópé UVSE  2018/03/29  12-5
          AVUS - PSN Zrt.  2018/03/29  13-3