Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Kenéz György
Születési dátum: 1956-06-23
Város: Ráckeve
Szezon Meccs
  Férfi OB I
     Ellenőr 7
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/16  10-14
          DEBRECEN - Szolnoki Dózsa  2018/01/20  7-16
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/03  8-9
          CONTITECH SZEGED - UVSE  2018/03/10  7-11
          AVUS - Tatabánya  2018/04/21  15-14
          PannErgy-MVLC - Racionet Honvéd  2018/04/25  8-3
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2018/05/05  7-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - MAFC "112"  2017/10/21  10-9
          KSI SE - EKE SC  2017/11/25  13-6
          MAFC "112" - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/24  9-12
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2018/03/28  19-3
          UVSE - KSI SE  2018/05/12  11-14
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - Tatabánya  2017/09/23  8-8
          PVSK-Mecsek Füszért - PannErgy-MVLC  2017/09/23  6-9
          ZF-Eger - Metalcom Szentes  2017/09/23  18-9
          PannErgy-MVLC - Tatabánya  2017/09/23  12-6
          ZF-Eger - PVSK-Mecsek Füszért  2017/09/23  17-3
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  9-7
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  5-11
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  4-25
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  10-9
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  12-4
          Hírös Sport - KESI - HKPSE  2017/12/10  5-17
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  14-11
          Szvse - FVSE  2018/02/04  6-12
          Szvse - Oázis Ifi  2018/02/18  9-14
          FVSE - Koelner-Csongrád  2018/02/25  21-14
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  11-7
          Dunakanyar Waerpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-16
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  17-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  12-9
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  6-18
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  3-22
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  15-5
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  8-6
          Hírös Sport - KESI - Honvéd KPS  2017/12/10  13-8
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  9-8
          Szvse - FVSE  2018/02/04  8-20
          Szvse - Oázis SC Serdülő  2018/02/18  7-14
          FVSE - Aeroprodukt Csongrád  2018/02/25  13-10
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  12-13
          Váci VSE - AQUA SE  2018/03/25  14-11
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  6-20
          UVSE II. - Vizilovak  2018/04/22  10-9
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  3-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  7-10
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  8-20
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  12-6
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  8-10
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  13-8
          Hírös Sport - KESI - Honvéd KPS  2017/12/10  16-9
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  5-12
          Szvse - FVSE  2018/02/04  7-18
          Szvse - Oázis SC Gyerek  2018/02/18  4-16
          FVSE - Vestfrost-Csongrád  2018/02/25  16-4
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  21-8
          Váci VSE - AQUA SE  2018/03/25  10-12
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-20
          UVSE II. - Vizilovak  2018/04/22  15-2
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  13-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - Cápa VK  2017/09/16  12-8
          Oázis SC - Crisul Oradea I.  2017/09/16  6-12
          Aquaworm WP Göd - POLO Sport Club  2017/09/16  15-7
          BVSC - FTC Utánpótlás  2017/10/28  19-2
          KSI SE - Honvéd-Érd  2017/10/28  38-0
          Aquaworm WP Göd - Városgazda Utánpótlá  2018/02/17  2-8
          POLO Sport Club - Komplex Póló Suli SE  2018/02/17  5-19
          Honvéd-Érd - OSC VSE II.  2018/04/14  5-11
          Vasas Sport Club - Honvéd Kölyök Polo S  2018/04/14  11-6
          Cápa VK - DFVE-TOPO  2018/04/14  10-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RETR-O-SC Közhasznú - Sunday Boys  2017/10/08  15-5
          BVSC Heavy Tools - Jog-Ászok VSK  2017/10/08  8-7
          Octopus SE - Sportliget S.E.  2017/10/15  21-2
          OSC Kft. - UVSE  2017/11/12  5-7
          Csepeli VSE - MAFC A-Team  2017/11/12  8-13
          OSC Kft. - Komplex Póló Suli SE  2017/12/10  8-10
          Octopus SE - OSC VSE  2018/03/04  16-11
          MAFC A-Team - BVSC Heavy Tools  2018/04/15  11-8
          OSC VSE - UVSE  2018/06/10  11-8
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírős Sport Nonprofi - OSC VSE  2017/09/02  4-10
          Oázis SC - Cívis Póló VSE  2017/09/02  8-12
          OSC VSE - HUVK SE  2017/09/02  3-15
          Cívis Póló VSE - Vasas Sport Club  2017/09/02  11-17
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - Győri VSE  2018/02/17  9-5
          OSC VSE II. - FTC Utánpótlás II.  2018/03/04  8-7
          Szolnoki Vízilabda S - FTC Utánpótlás  2018/04/28  5-18
          KSI SE - UVSE I.  2018/04/28  13-12
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2018/04/28  15-8
          OSC VSE - HUVK SE  2018/04/28  3-20
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Kópé UVSE  2018/03/29  12-5
          AVUS - PSN Zrt.  2018/03/29  13-3
          MVLC - Oázis SC  2018/03/29  6-11
          Kistarcsa - HUVK SE  2018/03/29  7-6
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  10-6
          HUVK SE - BVSC  2018/01/27  0-4
          Kópé UVSE - OSC VSE  2018/01/27  6-5
          FTC Utánpótlás - BVSC  2018/05/12  4-8
          OSC VSE - Hírös Sport Nonprofi  2018/05/12  7-7
          UVSE - Kópé UVSE  2018/05/12  12-7
          AVUS - Ceglédi Vasutas Spor  2018/05/12  6-7
          HUVK SE - PSN Zrt.  2018/05/12  11-6
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2018/05/12  2-9
          Ceglédi Vasutas Spor - UVSE  2018/05/12  6-4
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2017/11/19  
          BVSC-Zugló - Oázis Nonprofit Kft.  2017/11/19  
          UVSE - KÓPÉ  2017/11/19  
          UVSE II. - Oázis Nonprofit Kft.  2018/04/08  
          Bókay - KSI - HUVK SE  2018/04/08  
          Hírös Sport Nonprofi - Váci Vízilabda SE  2018/04/08  
          KÓPÉ - KSI SE  2018/04/22  
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2018/04/22  
          UVSE - YBL WPC  2018/04/22  
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - UVSE  2018/01/10  11-11
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - Soproni VSE  2018/05/13  4-13
          CVK Ú-VSE - Győri VSE  2018/05/13  9-5
          Váci VSE - VUA  2018/05/13  8-6
          Győri VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/05/13  11-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2018/05/13  5-11
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Balaton VK  2017/12/03  2-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2017/12/03  7-7
          TVSE - AVUS  2017/12/03  5-3
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE II - Váci VSE  2018/03/25  5-8
          DFVE - Sportliget  2018/03/25  12-2
          DFVE - DFVE II  2018/03/25  20-6
          Sportliget - Váci VSE  2018/03/25  13-8
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Tatabánya  2017/10/25  24-1
          SZTE T&N - UVSE  2018/02/10  4-10
          DUE-Maarsk Graphics - Hungerit Szentes  2018/02/21  10-7
          BVSC-Zugló Diapolo - Tatabánya  2018/03/03  20-5
          FTC - ZF-Eger  2018/03/07  14-9
          SZTE T&N - UVSE Margitsziget  2018/04/04  11-9
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - FTC  2017/10/28  6-26
          UVSE Margitsziget - DUE-Maarsk Graphics  2017/10/28  5-22
       TippMix Női Szuper Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/22  16-15
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  13-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  15-3
          DFVE-YORDO - UVSE II.  2018/01/27  9-5
          DFVE-YORDO - UVSE I.  2018/04/29  8-17
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  8-7
          BVSC-Zugló - Yordo Szentes  2018/06/02  6-13
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  14-5
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport - KESI  2017/10/22  8-7
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  5-11
          Hírös Sport - KESI - FTC Utánpótlás  2017/12/10  3-14
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/04/29  6-16
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  5-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  20-1
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport - KESI  2017/10/22  11-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  12-4
          Hírös Sport - KESI - FTC Utánpótlás  2017/12/10  1-7
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/01/27  6-12
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  7-10
  Férfi OB I/B
     Ellenőr 5
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/16  10-14
          DEBRECEN - Szolnoki Dózsa  2018/01/20  7-16
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/03  8-9
          CONTITECH SZEGED - UVSE  2018/03/10  7-11
          AVUS - Tatabánya  2018/04/21  15-14
          PannErgy-MVLC - Racionet Honvéd  2018/04/25  8-3
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2018/05/05  7-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - MAFC "112"  2017/10/21  10-9
          KSI SE - EKE SC  2017/11/25  13-6
          MAFC "112" - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/24  9-12
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2018/03/28  19-3
          UVSE - KSI SE  2018/05/12  11-14
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - Tatabánya  2017/09/23  8-8
          PVSK-Mecsek Füszért - PannErgy-MVLC  2017/09/23  6-9
          ZF-Eger - Metalcom Szentes  2017/09/23  18-9
          PannErgy-MVLC - Tatabánya  2017/09/23  12-6
          ZF-Eger - PVSK-Mecsek Füszért  2017/09/23  17-3
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  9-7
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  5-11
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  4-25
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  10-9
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  12-4
          Hírös Sport - KESI - HKPSE  2017/12/10  5-17
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  14-11
          Szvse - FVSE  2018/02/04  6-12
          Szvse - Oázis Ifi  2018/02/18  9-14
          FVSE - Koelner-Csongrád  2018/02/25  21-14
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  11-7
          Dunakanyar Waerpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-16
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  17-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  12-9
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  6-18
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  3-22
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  15-5
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  8-6
          Hírös Sport - KESI - Honvéd KPS  2017/12/10  13-8
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  9-8
          Szvse - FVSE  2018/02/04  8-20
          Szvse - Oázis SC Serdülő  2018/02/18  7-14
          FVSE - Aeroprodukt Csongrád  2018/02/25  13-10
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  12-13
          Váci VSE - AQUA SE  2018/03/25  14-11
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  6-20
          UVSE II. - Vizilovak  2018/04/22  10-9
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  3-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  7-10
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  8-20
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  12-6
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  8-10
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  13-8
          Hírös Sport - KESI - Honvéd KPS  2017/12/10  16-9
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  5-12
          Szvse - FVSE  2018/02/04  7-18
          Szvse - Oázis SC Gyerek  2018/02/18  4-16
          FVSE - Vestfrost-Csongrád  2018/02/25  16-4
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  21-8
          Váci VSE - AQUA SE  2018/03/25  10-12
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-20
          UVSE II. - Vizilovak  2018/04/22  15-2
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  13-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - Cápa VK  2017/09/16  12-8
          Oázis SC - Crisul Oradea I.  2017/09/16  6-12
          Aquaworm WP Göd - POLO Sport Club  2017/09/16  15-7
          BVSC - FTC Utánpótlás  2017/10/28  19-2
          KSI SE - Honvéd-Érd  2017/10/28  38-0
          Aquaworm WP Göd - Városgazda Utánpótlá  2018/02/17  2-8
          POLO Sport Club - Komplex Póló Suli SE  2018/02/17  5-19
          Honvéd-Érd - OSC VSE II.  2018/04/14  5-11
          Vasas Sport Club - Honvéd Kölyök Polo S  2018/04/14  11-6
          Cápa VK - DFVE-TOPO  2018/04/14  10-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RETR-O-SC Közhasznú - Sunday Boys  2017/10/08  15-5
          BVSC Heavy Tools - Jog-Ászok VSK  2017/10/08  8-7
          Octopus SE - Sportliget S.E.  2017/10/15  21-2
          OSC Kft. - UVSE  2017/11/12  5-7
          Csepeli VSE - MAFC A-Team  2017/11/12  8-13
          OSC Kft. - Komplex Póló Suli SE  2017/12/10  8-10
          Octopus SE - OSC VSE  2018/03/04  16-11
          MAFC A-Team - BVSC Heavy Tools  2018/04/15  11-8
          OSC VSE - UVSE  2018/06/10  11-8
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírős Sport Nonprofi - OSC VSE  2017/09/02  4-10
          Oázis SC - Cívis Póló VSE  2017/09/02  8-12
          OSC VSE - HUVK SE  2017/09/02  3-15
          Cívis Póló VSE - Vasas Sport Club  2017/09/02  11-17
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - Győri VSE  2018/02/17  9-5
          OSC VSE II. - FTC Utánpótlás II.  2018/03/04  8-7
          Szolnoki Vízilabda S - FTC Utánpótlás  2018/04/28  5-18
          KSI SE - UVSE I.  2018/04/28  13-12
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2018/04/28  15-8
          OSC VSE - HUVK SE  2018/04/28  3-20
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Kópé UVSE  2018/03/29  12-5
          AVUS - PSN Zrt.  2018/03/29  13-3
          MVLC - Oázis SC  2018/03/29  6-11
          Kistarcsa - HUVK SE  2018/03/29  7-6
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  10-6
          HUVK SE - BVSC  2018/01/27  0-4
          Kópé UVSE - OSC VSE  2018/01/27  6-5
          FTC Utánpótlás - BVSC  2018/05/12  4-8
          OSC VSE - Hírös Sport Nonprofi  2018/05/12  7-7
          UVSE - Kópé UVSE  2018/05/12  12-7
          AVUS - Ceglédi Vasutas Spor  2018/05/12  6-7
          HUVK SE - PSN Zrt.  2018/05/12  11-6
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2018/05/12  2-9
          Ceglédi Vasutas Spor - UVSE  2018/05/12  6-4
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2017/11/19  
          BVSC-Zugló - Oázis Nonprofit Kft.  2017/11/19  
          UVSE - KÓPÉ  2017/11/19  
          UVSE II. - Oázis Nonprofit Kft.  2018/04/08  
          Bókay - KSI - HUVK SE  2018/04/08  
          Hírös Sport Nonprofi - Váci Vízilabda SE  2018/04/08  
          KÓPÉ - KSI SE  2018/04/22  
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2018/04/22  
          UVSE - YBL WPC  2018/04/22  
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - UVSE  2018/01/10  11-11
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - Soproni VSE  2018/05/13  4-13
          CVK Ú-VSE - Győri VSE  2018/05/13  9-5
          Váci VSE - VUA  2018/05/13  8-6
          Győri VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/05/13  11-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2018/05/13  5-11
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Balaton VK  2017/12/03  2-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2017/12/03  7-7
          TVSE - AVUS  2017/12/03  5-3
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE II - Váci VSE  2018/03/25  5-8
          DFVE - Sportliget  2018/03/25  12-2
          DFVE - DFVE II  2018/03/25  20-6
          Sportliget - Váci VSE  2018/03/25  13-8
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Tatabánya  2017/10/25  24-1
          SZTE T&N - UVSE  2018/02/10  4-10
          DUE-Maarsk Graphics - Hungerit Szentes  2018/02/21  10-7
          BVSC-Zugló Diapolo - Tatabánya  2018/03/03  20-5
          FTC - ZF-Eger  2018/03/07  14-9
          SZTE T&N - UVSE Margitsziget  2018/04/04  11-9
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - FTC  2017/10/28  6-26
          UVSE Margitsziget - DUE-Maarsk Graphics  2017/10/28  5-22
       TippMix Női Szuper Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/22  16-15
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  13-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  15-3
          DFVE-YORDO - UVSE II.  2018/01/27  9-5
          DFVE-YORDO - UVSE I.  2018/04/29  8-17
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  8-7
          BVSC-Zugló - Yordo Szentes  2018/06/02  6-13
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  14-5
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport - KESI  2017/10/22  8-7
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  5-11
          Hírös Sport - KESI - FTC Utánpótlás  2017/12/10  3-14
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/04/29  6-16
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  5-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  20-1
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport - KESI  2017/10/22  11-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  12-4
          Hírös Sport - KESI - FTC Utánpótlás  2017/12/10  1-7
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/01/27  6-12
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  7-10
  BENU Férfi MK
     Ellenőr 5
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/16  10-14
          DEBRECEN - Szolnoki Dózsa  2018/01/20  7-16
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/03  8-9
          CONTITECH SZEGED - UVSE  2018/03/10  7-11
          AVUS - Tatabánya  2018/04/21  15-14
          PannErgy-MVLC - Racionet Honvéd  2018/04/25  8-3
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2018/05/05  7-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - MAFC "112"  2017/10/21  10-9
          KSI SE - EKE SC  2017/11/25  13-6
          MAFC "112" - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/24  9-12
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2018/03/28  19-3
          UVSE - KSI SE  2018/05/12  11-14
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - Tatabánya  2017/09/23  8-8
          PVSK-Mecsek Füszért - PannErgy-MVLC  2017/09/23  6-9
          ZF-Eger - Metalcom Szentes  2017/09/23  18-9
          PannErgy-MVLC - Tatabánya  2017/09/23  12-6
          ZF-Eger - PVSK-Mecsek Füszért  2017/09/23  17-3
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  9-7
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  5-11
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  4-25
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  10-9
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  12-4
          Hírös Sport - KESI - HKPSE  2017/12/10  5-17
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  14-11
          Szvse - FVSE  2018/02/04  6-12
          Szvse - Oázis Ifi  2018/02/18  9-14
          FVSE - Koelner-Csongrád  2018/02/25  21-14
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  11-7
          Dunakanyar Waerpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-16
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  17-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  12-9
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  6-18
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  3-22
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  15-5
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  8-6
          Hírös Sport - KESI - Honvéd KPS  2017/12/10  13-8
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  9-8
          Szvse - FVSE  2018/02/04  8-20
          Szvse - Oázis SC Serdülő  2018/02/18  7-14
          FVSE - Aeroprodukt Csongrád  2018/02/25  13-10
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  12-13
          Váci VSE - AQUA SE  2018/03/25  14-11
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  6-20
          UVSE II. - Vizilovak  2018/04/22  10-9
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  3-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  7-10
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  8-20
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  12-6
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  8-10
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  13-8
          Hírös Sport - KESI - Honvéd KPS  2017/12/10  16-9
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  5-12
          Szvse - FVSE  2018/02/04  7-18
          Szvse - Oázis SC Gyerek  2018/02/18  4-16
          FVSE - Vestfrost-Csongrád  2018/02/25  16-4
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  21-8
          Váci VSE - AQUA SE  2018/03/25  10-12
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-20
          UVSE II. - Vizilovak  2018/04/22  15-2
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  13-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - Cápa VK  2017/09/16  12-8
          Oázis SC - Crisul Oradea I.  2017/09/16  6-12
          Aquaworm WP Göd - POLO Sport Club  2017/09/16  15-7
          BVSC - FTC Utánpótlás  2017/10/28  19-2
          KSI SE - Honvéd-Érd  2017/10/28  38-0
          Aquaworm WP Göd - Városgazda Utánpótlá  2018/02/17  2-8
          POLO Sport Club - Komplex Póló Suli SE  2018/02/17  5-19
          Honvéd-Érd - OSC VSE II.  2018/04/14  5-11
          Vasas Sport Club - Honvéd Kölyök Polo S  2018/04/14  11-6
          Cápa VK - DFVE-TOPO  2018/04/14  10-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RETR-O-SC Közhasznú - Sunday Boys  2017/10/08  15-5
          BVSC Heavy Tools - Jog-Ászok VSK  2017/10/08  8-7
          Octopus SE - Sportliget S.E.  2017/10/15  21-2
          OSC Kft. - UVSE  2017/11/12  5-7
          Csepeli VSE - MAFC A-Team  2017/11/12  8-13
          OSC Kft. - Komplex Póló Suli SE  2017/12/10  8-10
          Octopus SE - OSC VSE  2018/03/04  16-11
          MAFC A-Team - BVSC Heavy Tools  2018/04/15  11-8
          OSC VSE - UVSE  2018/06/10  11-8
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírős Sport Nonprofi - OSC VSE  2017/09/02  4-10
          Oázis SC - Cívis Póló VSE  2017/09/02  8-12
          OSC VSE - HUVK SE  2017/09/02  3-15
          Cívis Póló VSE - Vasas Sport Club  2017/09/02  11-17
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - Győri VSE  2018/02/17  9-5
          OSC VSE II. - FTC Utánpótlás II.  2018/03/04  8-7
          Szolnoki Vízilabda S - FTC Utánpótlás  2018/04/28  5-18
          KSI SE - UVSE I.  2018/04/28  13-12
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2018/04/28  15-8
          OSC VSE - HUVK SE  2018/04/28  3-20
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Kópé UVSE  2018/03/29  12-5
          AVUS - PSN Zrt.  2018/03/29  13-3
          MVLC - Oázis SC  2018/03/29  6-11
          Kistarcsa - HUVK SE  2018/03/29  7-6
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  10-6
          HUVK SE - BVSC  2018/01/27  0-4
          Kópé UVSE - OSC VSE  2018/01/27  6-5
          FTC Utánpótlás - BVSC  2018/05/12  4-8
          OSC VSE - Hírös Sport Nonprofi  2018/05/12  7-7
          UVSE - Kópé UVSE  2018/05/12  12-7
          AVUS - Ceglédi Vasutas Spor  2018/05/12  6-7
          HUVK SE - PSN Zrt.  2018/05/12  11-6
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2018/05/12  2-9
          Ceglédi Vasutas Spor - UVSE  2018/05/12  6-4
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2017/11/19  
          BVSC-Zugló - Oázis Nonprofit Kft.  2017/11/19  
          UVSE - KÓPÉ  2017/11/19  
          UVSE II. - Oázis Nonprofit Kft.  2018/04/08  
          Bókay - KSI - HUVK SE  2018/04/08  
          Hírös Sport Nonprofi - Váci Vízilabda SE  2018/04/08  
          KÓPÉ - KSI SE  2018/04/22  
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2018/04/22  
          UVSE - YBL WPC  2018/04/22  
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - UVSE  2018/01/10  11-11
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - Soproni VSE  2018/05/13  4-13
          CVK Ú-VSE - Győri VSE  2018/05/13  9-5
          Váci VSE - VUA  2018/05/13  8-6
          Győri VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/05/13  11-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2018/05/13  5-11
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Balaton VK  2017/12/03  2-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2017/12/03  7-7
          TVSE - AVUS  2017/12/03  5-3
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE II - Váci VSE  2018/03/25  5-8
          DFVE - Sportliget  2018/03/25  12-2
          DFVE - DFVE II  2018/03/25  20-6
          Sportliget - Váci VSE  2018/03/25  13-8
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Tatabánya  2017/10/25  24-1
          SZTE T&N - UVSE  2018/02/10  4-10
          DUE-Maarsk Graphics - Hungerit Szentes  2018/02/21  10-7
          BVSC-Zugló Diapolo - Tatabánya  2018/03/03  20-5
          FTC - ZF-Eger  2018/03/07  14-9
          SZTE T&N - UVSE Margitsziget  2018/04/04  11-9
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - FTC  2017/10/28  6-26
          UVSE Margitsziget - DUE-Maarsk Graphics  2017/10/28  5-22
       TippMix Női Szuper Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/22  16-15
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  13-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  15-3
          DFVE-YORDO - UVSE II.  2018/01/27  9-5
          DFVE-YORDO - UVSE I.  2018/04/29  8-17
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  8-7
          BVSC-Zugló - Yordo Szentes  2018/06/02  6-13
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  14-5
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport - KESI  2017/10/22  8-7
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  5-11
          Hírös Sport - KESI - FTC Utánpótlás  2017/12/10  3-14
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/04/29  6-16
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  5-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  20-1
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport - KESI  2017/10/22  11-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  12-4
          Hírös Sport - KESI - FTC Utánpótlás  2017/12/10  1-7
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/01/27  6-12
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  7-10
  BENU Fiú Ifjúsági
     Ellenőr 13
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/16  10-14
          DEBRECEN - Szolnoki Dózsa  2018/01/20  7-16
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/03  8-9
          CONTITECH SZEGED - UVSE  2018/03/10  7-11
          AVUS - Tatabánya  2018/04/21  15-14
          PannErgy-MVLC - Racionet Honvéd  2018/04/25  8-3
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2018/05/05  7-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - MAFC "112"  2017/10/21  10-9
          KSI SE - EKE SC  2017/11/25  13-6
          MAFC "112" - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/24  9-12
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2018/03/28  19-3
          UVSE - KSI SE  2018/05/12  11-14
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - Tatabánya  2017/09/23  8-8
          PVSK-Mecsek Füszért - PannErgy-MVLC  2017/09/23  6-9
          ZF-Eger - Metalcom Szentes  2017/09/23  18-9
          PannErgy-MVLC - Tatabánya  2017/09/23  12-6
          ZF-Eger - PVSK-Mecsek Füszért  2017/09/23  17-3
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  9-7
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  5-11
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  4-25
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  10-9
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  12-4
          Hírös Sport - KESI - HKPSE  2017/12/10  5-17
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  14-11
          Szvse - FVSE  2018/02/04  6-12
          Szvse - Oázis Ifi  2018/02/18  9-14
          FVSE - Koelner-Csongrád  2018/02/25  21-14
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  11-7
          Dunakanyar Waerpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-16
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  17-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  12-9
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  6-18
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  3-22
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  15-5
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  8-6
          Hírös Sport - KESI - Honvéd KPS  2017/12/10  13-8
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  9-8
          Szvse - FVSE  2018/02/04  8-20
          Szvse - Oázis SC Serdülő  2018/02/18  7-14
          FVSE - Aeroprodukt Csongrád  2018/02/25  13-10
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  12-13
          Váci VSE - AQUA SE  2018/03/25  14-11
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  6-20
          UVSE II. - Vizilovak  2018/04/22  10-9
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  3-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  7-10
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  8-20
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  12-6
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  8-10
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  13-8
          Hírös Sport - KESI - Honvéd KPS  2017/12/10  16-9
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  5-12
          Szvse - FVSE  2018/02/04  7-18
          Szvse - Oázis SC Gyerek  2018/02/18  4-16
          FVSE - Vestfrost-Csongrád  2018/02/25  16-4
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  21-8
          Váci VSE - AQUA SE  2018/03/25  10-12
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-20
          UVSE II. - Vizilovak  2018/04/22  15-2
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  13-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - Cápa VK  2017/09/16  12-8
          Oázis SC - Crisul Oradea I.  2017/09/16  6-12
          Aquaworm WP Göd - POLO Sport Club  2017/09/16  15-7
          BVSC - FTC Utánpótlás  2017/10/28  19-2
          KSI SE - Honvéd-Érd  2017/10/28  38-0
          Aquaworm WP Göd - Városgazda Utánpótlá  2018/02/17  2-8
          POLO Sport Club - Komplex Póló Suli SE  2018/02/17  5-19
          Honvéd-Érd - OSC VSE II.  2018/04/14  5-11
          Vasas Sport Club - Honvéd Kölyök Polo S  2018/04/14  11-6
          Cápa VK - DFVE-TOPO  2018/04/14  10-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RETR-O-SC Közhasznú - Sunday Boys  2017/10/08  15-5
          BVSC Heavy Tools - Jog-Ászok VSK  2017/10/08  8-7
          Octopus SE - Sportliget S.E.  2017/10/15  21-2
          OSC Kft. - UVSE  2017/11/12  5-7
          Csepeli VSE - MAFC A-Team  2017/11/12  8-13
          OSC Kft. - Komplex Póló Suli SE  2017/12/10  8-10
          Octopus SE - OSC VSE  2018/03/04  16-11
          MAFC A-Team - BVSC Heavy Tools  2018/04/15  11-8
          OSC VSE - UVSE  2018/06/10  11-8
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírős Sport Nonprofi - OSC VSE  2017/09/02  4-10
          Oázis SC - Cívis Póló VSE  2017/09/02  8-12
          OSC VSE - HUVK SE  2017/09/02  3-15
          Cívis Póló VSE - Vasas Sport Club  2017/09/02  11-17
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - Győri VSE  2018/02/17  9-5
          OSC VSE II. - FTC Utánpótlás II.  2018/03/04  8-7
          Szolnoki Vízilabda S - FTC Utánpótlás  2018/04/28  5-18
          KSI SE - UVSE I.  2018/04/28  13-12
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2018/04/28  15-8
          OSC VSE - HUVK SE  2018/04/28  3-20
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Kópé UVSE  2018/03/29  12-5
          AVUS - PSN Zrt.  2018/03/29  13-3
          MVLC - Oázis SC  2018/03/29  6-11
          Kistarcsa - HUVK SE  2018/03/29  7-6
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  10-6
          HUVK SE - BVSC  2018/01/27  0-4
          Kópé UVSE - OSC VSE  2018/01/27  6-5
          FTC Utánpótlás - BVSC  2018/05/12  4-8
          OSC VSE - Hírös Sport Nonprofi  2018/05/12  7-7
          UVSE - Kópé UVSE  2018/05/12  12-7
          AVUS - Ceglédi Vasutas Spor  2018/05/12  6-7
          HUVK SE - PSN Zrt.  2018/05/12  11-6
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2018/05/12  2-9
          Ceglédi Vasutas Spor - UVSE  2018/05/12  6-4
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2017/11/19  
          BVSC-Zugló - Oázis Nonprofit Kft.  2017/11/19  
          UVSE - KÓPÉ  2017/11/19  
          UVSE II. - Oázis Nonprofit Kft.  2018/04/08  
          Bókay - KSI - HUVK SE  2018/04/08  
          Hírös Sport Nonprofi - Váci Vízilabda SE  2018/04/08  
          KÓPÉ - KSI SE  2018/04/22  
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2018/04/22  
          UVSE - YBL WPC  2018/04/22  
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - UVSE  2018/01/10  11-11
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - Soproni VSE  2018/05/13  4-13
          CVK Ú-VSE - Győri VSE  2018/05/13  9-5
          Váci VSE - VUA  2018/05/13  8-6
          Győri VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/05/13  11-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2018/05/13  5-11
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Balaton VK  2017/12/03  2-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2017/12/03  7-7
          TVSE - AVUS  2017/12/03  5-3
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE II - Váci VSE  2018/03/25  5-8
          DFVE - Sportliget  2018/03/25  12-2
          DFVE - DFVE II  2018/03/25  20-6
          Sportliget - Váci VSE  2018/03/25  13-8
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Tatabánya  2017/10/25  24-1
          SZTE T&N - UVSE  2018/02/10  4-10
          DUE-Maarsk Graphics - Hungerit Szentes  2018/02/21  10-7
          BVSC-Zugló Diapolo - Tatabánya  2018/03/03  20-5
          FTC - ZF-Eger  2018/03/07  14-9
          SZTE T&N - UVSE Margitsziget  2018/04/04  11-9
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - FTC  2017/10/28  6-26
          UVSE Margitsziget - DUE-Maarsk Graphics  2017/10/28  5-22
       TippMix Női Szuper Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/22  16-15
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  13-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  15-3
          DFVE-YORDO - UVSE II.  2018/01/27  9-5
          DFVE-YORDO - UVSE I.  2018/04/29  8-17
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  8-7
          BVSC-Zugló - Yordo Szentes  2018/06/02  6-13
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  14-5
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport - KESI  2017/10/22  8-7
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  5-11
          Hírös Sport - KESI - FTC Utánpótlás  2017/12/10  3-14
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/04/29  6-16
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  5-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  20-1
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport - KESI  2017/10/22  11-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  12-4
          Hírös Sport - KESI - FTC Utánpótlás  2017/12/10  1-7
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/01/27  6-12
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  7-10
  BENU Fiú Serdülő
     Ellenőr 15
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/16  10-14
          DEBRECEN - Szolnoki Dózsa  2018/01/20  7-16
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/03  8-9
          CONTITECH SZEGED - UVSE  2018/03/10  7-11
          AVUS - Tatabánya  2018/04/21  15-14
          PannErgy-MVLC - Racionet Honvéd  2018/04/25  8-3
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2018/05/05  7-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - MAFC "112"  2017/10/21  10-9
          KSI SE - EKE SC  2017/11/25  13-6
          MAFC "112" - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/24  9-12
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2018/03/28  19-3
          UVSE - KSI SE  2018/05/12  11-14
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - Tatabánya  2017/09/23  8-8
          PVSK-Mecsek Füszért - PannErgy-MVLC  2017/09/23  6-9
          ZF-Eger - Metalcom Szentes  2017/09/23  18-9
          PannErgy-MVLC - Tatabánya  2017/09/23  12-6
          ZF-Eger - PVSK-Mecsek Füszért  2017/09/23  17-3
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  9-7
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  5-11
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  4-25
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  10-9
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  12-4
          Hírös Sport - KESI - HKPSE  2017/12/10  5-17
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  14-11
          Szvse - FVSE  2018/02/04  6-12
          Szvse - Oázis Ifi  2018/02/18  9-14
          FVSE - Koelner-Csongrád  2018/02/25  21-14
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  11-7
          Dunakanyar Waerpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-16
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  17-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  12-9
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  6-18
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  3-22
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  15-5
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  8-6
          Hírös Sport - KESI - Honvéd KPS  2017/12/10  13-8
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  9-8
          Szvse - FVSE  2018/02/04  8-20
          Szvse - Oázis SC Serdülő  2018/02/18  7-14
          FVSE - Aeroprodukt Csongrád  2018/02/25  13-10
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  12-13
          Váci VSE - AQUA SE  2018/03/25  14-11
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  6-20
          UVSE II. - Vizilovak  2018/04/22  10-9
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  3-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  7-10
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  8-20
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  12-6
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  8-10
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  13-8
          Hírös Sport - KESI - Honvéd KPS  2017/12/10  16-9
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  5-12
          Szvse - FVSE  2018/02/04  7-18
          Szvse - Oázis SC Gyerek  2018/02/18  4-16
          FVSE - Vestfrost-Csongrád  2018/02/25  16-4
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  21-8
          Váci VSE - AQUA SE  2018/03/25  10-12
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-20
          UVSE II. - Vizilovak  2018/04/22  15-2
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  13-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - Cápa VK  2017/09/16  12-8
          Oázis SC - Crisul Oradea I.  2017/09/16  6-12
          Aquaworm WP Göd - POLO Sport Club  2017/09/16  15-7
          BVSC - FTC Utánpótlás  2017/10/28  19-2
          KSI SE - Honvéd-Érd  2017/10/28  38-0
          Aquaworm WP Göd - Városgazda Utánpótlá  2018/02/17  2-8
          POLO Sport Club - Komplex Póló Suli SE  2018/02/17  5-19
          Honvéd-Érd - OSC VSE II.  2018/04/14  5-11
          Vasas Sport Club - Honvéd Kölyök Polo S  2018/04/14  11-6
          Cápa VK - DFVE-TOPO  2018/04/14  10-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RETR-O-SC Közhasznú - Sunday Boys  2017/10/08  15-5
          BVSC Heavy Tools - Jog-Ászok VSK  2017/10/08  8-7
          Octopus SE - Sportliget S.E.  2017/10/15  21-2
          OSC Kft. - UVSE  2017/11/12  5-7
          Csepeli VSE - MAFC A-Team  2017/11/12  8-13
          OSC Kft. - Komplex Póló Suli SE  2017/12/10  8-10
          Octopus SE - OSC VSE  2018/03/04  16-11
          MAFC A-Team - BVSC Heavy Tools  2018/04/15  11-8
          OSC VSE - UVSE  2018/06/10  11-8
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírős Sport Nonprofi - OSC VSE  2017/09/02  4-10
          Oázis SC - Cívis Póló VSE  2017/09/02  8-12
          OSC VSE - HUVK SE  2017/09/02  3-15
          Cívis Póló VSE - Vasas Sport Club  2017/09/02  11-17
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - Győri VSE  2018/02/17  9-5
          OSC VSE II. - FTC Utánpótlás II.  2018/03/04  8-7
          Szolnoki Vízilabda S - FTC Utánpótlás  2018/04/28  5-18
          KSI SE - UVSE I.  2018/04/28  13-12
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2018/04/28  15-8
          OSC VSE - HUVK SE  2018/04/28  3-20
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Kópé UVSE  2018/03/29  12-5
          AVUS - PSN Zrt.  2018/03/29  13-3
          MVLC - Oázis SC  2018/03/29  6-11
          Kistarcsa - HUVK SE  2018/03/29  7-6
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  10-6
          HUVK SE - BVSC  2018/01/27  0-4
          Kópé UVSE - OSC VSE  2018/01/27  6-5
          FTC Utánpótlás - BVSC  2018/05/12  4-8
          OSC VSE - Hírös Sport Nonprofi  2018/05/12  7-7
          UVSE - Kópé UVSE  2018/05/12  12-7
          AVUS - Ceglédi Vasutas Spor  2018/05/12  6-7
          HUVK SE - PSN Zrt.  2018/05/12  11-6
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2018/05/12  2-9
          Ceglédi Vasutas Spor - UVSE  2018/05/12  6-4
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2017/11/19  
          BVSC-Zugló - Oázis Nonprofit Kft.  2017/11/19  
          UVSE - KÓPÉ  2017/11/19  
          UVSE II. - Oázis Nonprofit Kft.  2018/04/08  
          Bókay - KSI - HUVK SE  2018/04/08  
          Hírös Sport Nonprofi - Váci Vízilabda SE  2018/04/08  
          KÓPÉ - KSI SE  2018/04/22  
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2018/04/22  
          UVSE - YBL WPC  2018/04/22  
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - UVSE  2018/01/10  11-11
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - Soproni VSE  2018/05/13  4-13
          CVK Ú-VSE - Győri VSE  2018/05/13  9-5
          Váci VSE - VUA  2018/05/13  8-6
          Győri VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/05/13  11-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2018/05/13  5-11
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Balaton VK  2017/12/03  2-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2017/12/03  7-7
          TVSE - AVUS  2017/12/03  5-3
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE II - Váci VSE  2018/03/25  5-8
          DFVE - Sportliget  2018/03/25  12-2
          DFVE - DFVE II  2018/03/25  20-6
          Sportliget - Váci VSE  2018/03/25  13-8
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Tatabánya  2017/10/25  24-1
          SZTE T&N - UVSE  2018/02/10  4-10
          DUE-Maarsk Graphics - Hungerit Szentes  2018/02/21  10-7
          BVSC-Zugló Diapolo - Tatabánya  2018/03/03  20-5
          FTC - ZF-Eger  2018/03/07  14-9
          SZTE T&N - UVSE Margitsziget  2018/04/04  11-9
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - FTC  2017/10/28  6-26
          UVSE Margitsziget - DUE-Maarsk Graphics  2017/10/28  5-22
       TippMix Női Szuper Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/22  16-15
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  13-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  15-3
          DFVE-YORDO - UVSE II.  2018/01/27  9-5
          DFVE-YORDO - UVSE I.  2018/04/29  8-17
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  8-7
          BVSC-Zugló - Yordo Szentes  2018/06/02  6-13
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  14-5
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport - KESI  2017/10/22  8-7
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  5-11
          Hírös Sport - KESI - FTC Utánpótlás  2017/12/10  3-14
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/04/29  6-16
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  5-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  20-1
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport - KESI  2017/10/22  11-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  12-4
          Hírös Sport - KESI - FTC Utánpótlás  2017/12/10  1-7
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/01/27  6-12
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  7-10
  BENU Fiú Gyermek
     Ellenőr 15
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/16  10-14
          DEBRECEN - Szolnoki Dózsa  2018/01/20  7-16
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/03  8-9
          CONTITECH SZEGED - UVSE  2018/03/10  7-11
          AVUS - Tatabánya  2018/04/21  15-14
          PannErgy-MVLC - Racionet Honvéd  2018/04/25  8-3
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2018/05/05  7-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - MAFC "112"  2017/10/21  10-9
          KSI SE - EKE SC  2017/11/25  13-6
          MAFC "112" - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/24  9-12
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2018/03/28  19-3
          UVSE - KSI SE  2018/05/12  11-14
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - Tatabánya  2017/09/23  8-8
          PVSK-Mecsek Füszért - PannErgy-MVLC  2017/09/23  6-9
          ZF-Eger - Metalcom Szentes  2017/09/23  18-9
          PannErgy-MVLC - Tatabánya  2017/09/23  12-6
          ZF-Eger - PVSK-Mecsek Füszért  2017/09/23  17-3
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  9-7
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  5-11
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  4-25
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  10-9
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  12-4
          Hírös Sport - KESI - HKPSE  2017/12/10  5-17
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  14-11
          Szvse - FVSE  2018/02/04  6-12
          Szvse - Oázis Ifi  2018/02/18  9-14
          FVSE - Koelner-Csongrád  2018/02/25  21-14
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  11-7
          Dunakanyar Waerpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-16
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  17-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  12-9
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  6-18
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  3-22
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  15-5
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  8-6
          Hírös Sport - KESI - Honvéd KPS  2017/12/10  13-8
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  9-8
          Szvse - FVSE  2018/02/04  8-20
          Szvse - Oázis SC Serdülő  2018/02/18  7-14
          FVSE - Aeroprodukt Csongrád  2018/02/25  13-10
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  12-13
          Váci VSE - AQUA SE  2018/03/25  14-11
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  6-20
          UVSE II. - Vizilovak  2018/04/22  10-9
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  3-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  7-10
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  8-20
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  12-6
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  8-10
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  13-8
          Hírös Sport - KESI - Honvéd KPS  2017/12/10  16-9
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  5-12
          Szvse - FVSE  2018/02/04  7-18
          Szvse - Oázis SC Gyerek  2018/02/18  4-16
          FVSE - Vestfrost-Csongrád  2018/02/25  16-4
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  21-8
          Váci VSE - AQUA SE  2018/03/25  10-12
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-20
          UVSE II. - Vizilovak  2018/04/22  15-2
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  13-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - Cápa VK  2017/09/16  12-8
          Oázis SC - Crisul Oradea I.  2017/09/16  6-12
          Aquaworm WP Göd - POLO Sport Club  2017/09/16  15-7
          BVSC - FTC Utánpótlás  2017/10/28  19-2
          KSI SE - Honvéd-Érd  2017/10/28  38-0
          Aquaworm WP Göd - Városgazda Utánpótlá  2018/02/17  2-8
          POLO Sport Club - Komplex Póló Suli SE  2018/02/17  5-19
          Honvéd-Érd - OSC VSE II.  2018/04/14  5-11
          Vasas Sport Club - Honvéd Kölyök Polo S  2018/04/14  11-6
          Cápa VK - DFVE-TOPO  2018/04/14  10-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RETR-O-SC Közhasznú - Sunday Boys  2017/10/08  15-5
          BVSC Heavy Tools - Jog-Ászok VSK  2017/10/08  8-7
          Octopus SE - Sportliget S.E.  2017/10/15  21-2
          OSC Kft. - UVSE  2017/11/12  5-7
          Csepeli VSE - MAFC A-Team  2017/11/12  8-13
          OSC Kft. - Komplex Póló Suli SE  2017/12/10  8-10
          Octopus SE - OSC VSE  2018/03/04  16-11
          MAFC A-Team - BVSC Heavy Tools  2018/04/15  11-8
          OSC VSE - UVSE  2018/06/10  11-8
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírős Sport Nonprofi - OSC VSE  2017/09/02  4-10
          Oázis SC - Cívis Póló VSE  2017/09/02  8-12
          OSC VSE - HUVK SE  2017/09/02  3-15
          Cívis Póló VSE - Vasas Sport Club  2017/09/02  11-17
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - Győri VSE  2018/02/17  9-5
          OSC VSE II. - FTC Utánpótlás II.  2018/03/04  8-7
          Szolnoki Vízilabda S - FTC Utánpótlás  2018/04/28  5-18
          KSI SE - UVSE I.  2018/04/28  13-12
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2018/04/28  15-8
          OSC VSE - HUVK SE  2018/04/28  3-20
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Kópé UVSE  2018/03/29  12-5
          AVUS - PSN Zrt.  2018/03/29  13-3
          MVLC - Oázis SC  2018/03/29  6-11
          Kistarcsa - HUVK SE  2018/03/29  7-6
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  10-6
          HUVK SE - BVSC  2018/01/27  0-4
          Kópé UVSE - OSC VSE  2018/01/27  6-5
          FTC Utánpótlás - BVSC  2018/05/12  4-8
          OSC VSE - Hírös Sport Nonprofi  2018/05/12  7-7
          UVSE - Kópé UVSE  2018/05/12  12-7
          AVUS - Ceglédi Vasutas Spor  2018/05/12  6-7
          HUVK SE - PSN Zrt.  2018/05/12  11-6
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2018/05/12  2-9
          Ceglédi Vasutas Spor - UVSE  2018/05/12  6-4
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2017/11/19  
          BVSC-Zugló - Oázis Nonprofit Kft.  2017/11/19  
          UVSE - KÓPÉ  2017/11/19  
          UVSE II. - Oázis Nonprofit Kft.  2018/04/08  
          Bókay - KSI - HUVK SE  2018/04/08  
          Hírös Sport Nonprofi - Váci Vízilabda SE  2018/04/08  
          KÓPÉ - KSI SE  2018/04/22  
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2018/04/22  
          UVSE - YBL WPC  2018/04/22  
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - UVSE  2018/01/10  11-11
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - Soproni VSE  2018/05/13  4-13
          CVK Ú-VSE - Győri VSE  2018/05/13  9-5
          Váci VSE - VUA  2018/05/13  8-6
          Győri VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/05/13  11-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2018/05/13  5-11
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Balaton VK  2017/12/03  2-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2017/12/03  7-7
          TVSE - AVUS  2017/12/03  5-3
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE II - Váci VSE  2018/03/25  5-8
          DFVE - Sportliget  2018/03/25  12-2
          DFVE - DFVE II  2018/03/25  20-6
          Sportliget - Váci VSE  2018/03/25  13-8
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Tatabánya  2017/10/25  24-1
          SZTE T&N - UVSE  2018/02/10  4-10
          DUE-Maarsk Graphics - Hungerit Szentes  2018/02/21  10-7
          BVSC-Zugló Diapolo - Tatabánya  2018/03/03  20-5
          FTC - ZF-Eger  2018/03/07  14-9
          SZTE T&N - UVSE Margitsziget  2018/04/04  11-9
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - FTC  2017/10/28  6-26
          UVSE Margitsziget - DUE-Maarsk Graphics  2017/10/28  5-22
       TippMix Női Szuper Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/22  16-15
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  13-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  15-3
          DFVE-YORDO - UVSE II.  2018/01/27  9-5
          DFVE-YORDO - UVSE I.  2018/04/29  8-17
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  8-7
          BVSC-Zugló - Yordo Szentes  2018/06/02  6-13
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  14-5
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport - KESI  2017/10/22  8-7
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  5-11
          Hírös Sport - KESI - FTC Utánpótlás  2017/12/10  3-14
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/04/29  6-16
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  5-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  20-1
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport - KESI  2017/10/22  11-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  12-4
          Hírös Sport - KESI - FTC Utánpótlás  2017/12/10  1-7
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/01/27  6-12
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  7-10
  BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt
     Ellenőr 9
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/16  10-14
          DEBRECEN - Szolnoki Dózsa  2018/01/20  7-16
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/03  8-9
          CONTITECH SZEGED - UVSE  2018/03/10  7-11
          AVUS - Tatabánya  2018/04/21  15-14
          PannErgy-MVLC - Racionet Honvéd  2018/04/25  8-3
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2018/05/05  7-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - MAFC "112"  2017/10/21  10-9
          KSI SE - EKE SC  2017/11/25  13-6
          MAFC "112" - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/24  9-12
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2018/03/28  19-3
          UVSE - KSI SE  2018/05/12  11-14
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - Tatabánya  2017/09/23  8-8
          PVSK-Mecsek Füszért - PannErgy-MVLC  2017/09/23  6-9
          ZF-Eger - Metalcom Szentes  2017/09/23  18-9
          PannErgy-MVLC - Tatabánya  2017/09/23  12-6
          ZF-Eger - PVSK-Mecsek Füszért  2017/09/23  17-3
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  9-7
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  5-11
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  4-25
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  10-9
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  12-4
          Hírös Sport - KESI - HKPSE  2017/12/10  5-17
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  14-11
          Szvse - FVSE  2018/02/04  6-12
          Szvse - Oázis Ifi  2018/02/18  9-14
          FVSE - Koelner-Csongrád  2018/02/25  21-14
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  11-7
          Dunakanyar Waerpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-16
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  17-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  12-9
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  6-18
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  3-22
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  15-5
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  8-6
          Hírös Sport - KESI - Honvéd KPS  2017/12/10  13-8
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  9-8
          Szvse - FVSE  2018/02/04  8-20
          Szvse - Oázis SC Serdülő  2018/02/18  7-14
          FVSE - Aeroprodukt Csongrád  2018/02/25  13-10
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  12-13
          Váci VSE - AQUA SE  2018/03/25  14-11
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  6-20
          UVSE II. - Vizilovak  2018/04/22  10-9
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  3-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  7-10
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  8-20
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  12-6
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  8-10
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  13-8
          Hírös Sport - KESI - Honvéd KPS  2017/12/10  16-9
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  5-12
          Szvse - FVSE  2018/02/04  7-18
          Szvse - Oázis SC Gyerek  2018/02/18  4-16
          FVSE - Vestfrost-Csongrád  2018/02/25  16-4
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  21-8
          Váci VSE - AQUA SE  2018/03/25  10-12
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-20
          UVSE II. - Vizilovak  2018/04/22  15-2
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  13-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - Cápa VK  2017/09/16  12-8
          Oázis SC - Crisul Oradea I.  2017/09/16  6-12
          Aquaworm WP Göd - POLO Sport Club  2017/09/16  15-7
          BVSC - FTC Utánpótlás  2017/10/28  19-2
          KSI SE - Honvéd-Érd  2017/10/28  38-0
          Aquaworm WP Göd - Városgazda Utánpótlá  2018/02/17  2-8
          POLO Sport Club - Komplex Póló Suli SE  2018/02/17  5-19
          Honvéd-Érd - OSC VSE II.  2018/04/14  5-11
          Vasas Sport Club - Honvéd Kölyök Polo S  2018/04/14  11-6
          Cápa VK - DFVE-TOPO  2018/04/14  10-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RETR-O-SC Közhasznú - Sunday Boys  2017/10/08  15-5
          BVSC Heavy Tools - Jog-Ászok VSK  2017/10/08  8-7
          Octopus SE - Sportliget S.E.  2017/10/15  21-2
          OSC Kft. - UVSE  2017/11/12  5-7
          Csepeli VSE - MAFC A-Team  2017/11/12  8-13
          OSC Kft. - Komplex Póló Suli SE  2017/12/10  8-10
          Octopus SE - OSC VSE  2018/03/04  16-11
          MAFC A-Team - BVSC Heavy Tools  2018/04/15  11-8
          OSC VSE - UVSE  2018/06/10  11-8
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírős Sport Nonprofi - OSC VSE  2017/09/02  4-10
          Oázis SC - Cívis Póló VSE  2017/09/02  8-12
          OSC VSE - HUVK SE  2017/09/02  3-15
          Cívis Póló VSE - Vasas Sport Club  2017/09/02  11-17
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - Győri VSE  2018/02/17  9-5
          OSC VSE II. - FTC Utánpótlás II.  2018/03/04  8-7
          Szolnoki Vízilabda S - FTC Utánpótlás  2018/04/28  5-18
          KSI SE - UVSE I.  2018/04/28  13-12
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2018/04/28  15-8
          OSC VSE - HUVK SE  2018/04/28  3-20
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Kópé UVSE  2018/03/29  12-5
          AVUS - PSN Zrt.  2018/03/29  13-3
          MVLC - Oázis SC  2018/03/29  6-11
          Kistarcsa - HUVK SE  2018/03/29  7-6
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  10-6
          HUVK SE - BVSC  2018/01/27  0-4
          Kópé UVSE - OSC VSE  2018/01/27  6-5
          FTC Utánpótlás - BVSC  2018/05/12  4-8
          OSC VSE - Hírös Sport Nonprofi  2018/05/12  7-7
          UVSE - Kópé UVSE  2018/05/12  12-7
          AVUS - Ceglédi Vasutas Spor  2018/05/12  6-7
          HUVK SE - PSN Zrt.  2018/05/12  11-6
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2018/05/12  2-9
          Ceglédi Vasutas Spor - UVSE  2018/05/12  6-4
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2017/11/19  
          BVSC-Zugló - Oázis Nonprofit Kft.  2017/11/19  
          UVSE - KÓPÉ  2017/11/19  
          UVSE II. - Oázis Nonprofit Kft.  2018/04/08  
          Bókay - KSI - HUVK SE  2018/04/08  
          Hírös Sport Nonprofi - Váci Vízilabda SE  2018/04/08  
          KÓPÉ - KSI SE  2018/04/22  
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2018/04/22  
          UVSE - YBL WPC  2018/04/22  
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - UVSE  2018/01/10  11-11
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - Soproni VSE  2018/05/13  4-13
          CVK Ú-VSE - Győri VSE  2018/05/13  9-5
          Váci VSE - VUA  2018/05/13  8-6
          Győri VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/05/13  11-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2018/05/13  5-11
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Balaton VK  2017/12/03  2-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2017/12/03  7-7
          TVSE - AVUS  2017/12/03  5-3
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE II - Váci VSE  2018/03/25  5-8
          DFVE - Sportliget  2018/03/25  12-2
          DFVE - DFVE II  2018/03/25  20-6
          Sportliget - Váci VSE  2018/03/25  13-8
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Tatabánya  2017/10/25  24-1
          SZTE T&N - UVSE  2018/02/10  4-10
          DUE-Maarsk Graphics - Hungerit Szentes  2018/02/21  10-7
          BVSC-Zugló Diapolo - Tatabánya  2018/03/03  20-5
          FTC - ZF-Eger  2018/03/07  14-9
          SZTE T&N - UVSE Margitsziget  2018/04/04  11-9
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - FTC  2017/10/28  6-26
          UVSE Margitsziget - DUE-Maarsk Graphics  2017/10/28  5-22
       TippMix Női Szuper Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/22  16-15
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  13-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  15-3
          DFVE-YORDO - UVSE II.  2018/01/27  9-5
          DFVE-YORDO - UVSE I.  2018/04/29  8-17
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  8-7
          BVSC-Zugló - Yordo Szentes  2018/06/02  6-13
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  14-5
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport - KESI  2017/10/22  8-7
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  5-11
          Hírös Sport - KESI - FTC Utánpótlás  2017/12/10  3-14
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/04/29  6-16
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  5-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  20-1
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport - KESI  2017/10/22  11-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  12-4
          Hírös Sport - KESI - FTC Utánpótlás  2017/12/10  1-7
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/01/27  6-12
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  7-10
  Diapolo Serdülő
     Ellenőr 10
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/16  10-14
          DEBRECEN - Szolnoki Dózsa  2018/01/20  7-16
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/03  8-9
          CONTITECH SZEGED - UVSE  2018/03/10  7-11
          AVUS - Tatabánya  2018/04/21  15-14
          PannErgy-MVLC - Racionet Honvéd  2018/04/25  8-3
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2018/05/05  7-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - MAFC "112"  2017/10/21  10-9
          KSI SE - EKE SC  2017/11/25  13-6
          MAFC "112" - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/24  9-12
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2018/03/28  19-3
          UVSE - KSI SE  2018/05/12  11-14
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - Tatabánya  2017/09/23  8-8
          PVSK-Mecsek Füszért - PannErgy-MVLC  2017/09/23  6-9
          ZF-Eger - Metalcom Szentes  2017/09/23  18-9
          PannErgy-MVLC - Tatabánya  2017/09/23  12-6
          ZF-Eger - PVSK-Mecsek Füszért  2017/09/23  17-3
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  9-7
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  5-11
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  4-25
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  10-9
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  12-4
          Hírös Sport - KESI - HKPSE  2017/12/10  5-17
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  14-11
          Szvse - FVSE  2018/02/04  6-12
          Szvse - Oázis Ifi  2018/02/18  9-14
          FVSE - Koelner-Csongrád  2018/02/25  21-14
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  11-7
          Dunakanyar Waerpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-16
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  17-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  12-9
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  6-18
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  3-22
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  15-5
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  8-6
          Hírös Sport - KESI - Honvéd KPS  2017/12/10  13-8
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  9-8
          Szvse - FVSE  2018/02/04  8-20
          Szvse - Oázis SC Serdülő  2018/02/18  7-14
          FVSE - Aeroprodukt Csongrád  2018/02/25  13-10
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  12-13
          Váci VSE - AQUA SE  2018/03/25  14-11
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  6-20
          UVSE II. - Vizilovak  2018/04/22  10-9
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  3-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  7-10
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  8-20
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  12-6
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  8-10
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  13-8
          Hírös Sport - KESI - Honvéd KPS  2017/12/10  16-9
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  5-12
          Szvse - FVSE  2018/02/04  7-18
          Szvse - Oázis SC Gyerek  2018/02/18  4-16
          FVSE - Vestfrost-Csongrád  2018/02/25  16-4
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  21-8
          Váci VSE - AQUA SE  2018/03/25  10-12
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-20
          UVSE II. - Vizilovak  2018/04/22  15-2
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  13-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - Cápa VK  2017/09/16  12-8
          Oázis SC - Crisul Oradea I.  2017/09/16  6-12
          Aquaworm WP Göd - POLO Sport Club  2017/09/16  15-7
          BVSC - FTC Utánpótlás  2017/10/28  19-2
          KSI SE - Honvéd-Érd  2017/10/28  38-0
          Aquaworm WP Göd - Városgazda Utánpótlá  2018/02/17  2-8
          POLO Sport Club - Komplex Póló Suli SE  2018/02/17  5-19
          Honvéd-Érd - OSC VSE II.  2018/04/14  5-11
          Vasas Sport Club - Honvéd Kölyök Polo S  2018/04/14  11-6
          Cápa VK - DFVE-TOPO  2018/04/14  10-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RETR-O-SC Közhasznú - Sunday Boys  2017/10/08  15-5
          BVSC Heavy Tools - Jog-Ászok VSK  2017/10/08  8-7
          Octopus SE - Sportliget S.E.  2017/10/15  21-2
          OSC Kft. - UVSE  2017/11/12  5-7
          Csepeli VSE - MAFC A-Team  2017/11/12  8-13
          OSC Kft. - Komplex Póló Suli SE  2017/12/10  8-10
          Octopus SE - OSC VSE  2018/03/04  16-11
          MAFC A-Team - BVSC Heavy Tools  2018/04/15  11-8
          OSC VSE - UVSE  2018/06/10  11-8
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírős Sport Nonprofi - OSC VSE  2017/09/02  4-10
          Oázis SC - Cívis Póló VSE  2017/09/02  8-12
          OSC VSE - HUVK SE  2017/09/02  3-15
          Cívis Póló VSE - Vasas Sport Club  2017/09/02  11-17
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - Győri VSE  2018/02/17  9-5
          OSC VSE II. - FTC Utánpótlás II.  2018/03/04  8-7
          Szolnoki Vízilabda S - FTC Utánpótlás  2018/04/28  5-18
          KSI SE - UVSE I.  2018/04/28  13-12
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2018/04/28  15-8
          OSC VSE - HUVK SE  2018/04/28  3-20
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Kópé UVSE  2018/03/29  12-5
          AVUS - PSN Zrt.  2018/03/29  13-3
          MVLC - Oázis SC  2018/03/29  6-11
          Kistarcsa - HUVK SE  2018/03/29  7-6
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  10-6
          HUVK SE - BVSC  2018/01/27  0-4
          Kópé UVSE - OSC VSE  2018/01/27  6-5
          FTC Utánpótlás - BVSC  2018/05/12  4-8
          OSC VSE - Hírös Sport Nonprofi  2018/05/12  7-7
          UVSE - Kópé UVSE  2018/05/12  12-7
          AVUS - Ceglédi Vasutas Spor  2018/05/12  6-7
          HUVK SE - PSN Zrt.  2018/05/12  11-6
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2018/05/12  2-9
          Ceglédi Vasutas Spor - UVSE  2018/05/12  6-4
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2017/11/19  
          BVSC-Zugló - Oázis Nonprofit Kft.  2017/11/19  
          UVSE - KÓPÉ  2017/11/19  
          UVSE II. - Oázis Nonprofit Kft.  2018/04/08  
          Bókay - KSI - HUVK SE  2018/04/08  
          Hírös Sport Nonprofi - Váci Vízilabda SE  2018/04/08  
          KÓPÉ - KSI SE  2018/04/22  
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2018/04/22  
          UVSE - YBL WPC  2018/04/22  
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - UVSE  2018/01/10  11-11
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - Soproni VSE  2018/05/13  4-13
          CVK Ú-VSE - Győri VSE  2018/05/13  9-5
          Váci VSE - VUA  2018/05/13  8-6
          Győri VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/05/13  11-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2018/05/13  5-11
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Balaton VK  2017/12/03  2-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2017/12/03  7-7
          TVSE - AVUS  2017/12/03  5-3
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE II - Váci VSE  2018/03/25  5-8
          DFVE - Sportliget  2018/03/25  12-2
          DFVE - DFVE II  2018/03/25  20-6
          Sportliget - Váci VSE  2018/03/25  13-8
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Tatabánya  2017/10/25  24-1
          SZTE T&N - UVSE  2018/02/10  4-10
          DUE-Maarsk Graphics - Hungerit Szentes  2018/02/21  10-7
          BVSC-Zugló Diapolo - Tatabánya  2018/03/03  20-5
          FTC - ZF-Eger  2018/03/07  14-9
          SZTE T&N - UVSE Margitsziget  2018/04/04  11-9
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - FTC  2017/10/28  6-26
          UVSE Margitsziget - DUE-Maarsk Graphics  2017/10/28  5-22
       TippMix Női Szuper Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/22  16-15
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  13-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  15-3
          DFVE-YORDO - UVSE II.  2018/01/27  9-5
          DFVE-YORDO - UVSE I.  2018/04/29  8-17
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  8-7
          BVSC-Zugló - Yordo Szentes  2018/06/02  6-13
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  14-5
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport - KESI  2017/10/22  8-7
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  5-11
          Hírös Sport - KESI - FTC Utánpótlás  2017/12/10  3-14
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/04/29  6-16
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  5-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  20-1
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport - KESI  2017/10/22  11-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  12-4
          Hírös Sport - KESI - FTC Utánpótlás  2017/12/10  1-7
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/01/27  6-12
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  7-10
  Brandi Kupa 2017
     Ellenőr 4
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/16  10-14
          DEBRECEN - Szolnoki Dózsa  2018/01/20  7-16
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/03  8-9
          CONTITECH SZEGED - UVSE  2018/03/10  7-11
          AVUS - Tatabánya  2018/04/21  15-14
          PannErgy-MVLC - Racionet Honvéd  2018/04/25  8-3
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2018/05/05  7-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - MAFC "112"  2017/10/21  10-9
          KSI SE - EKE SC  2017/11/25  13-6
          MAFC "112" - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/24  9-12
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2018/03/28  19-3
          UVSE - KSI SE  2018/05/12  11-14
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - Tatabánya  2017/09/23  8-8
          PVSK-Mecsek Füszért - PannErgy-MVLC  2017/09/23  6-9
          ZF-Eger - Metalcom Szentes  2017/09/23  18-9
          PannErgy-MVLC - Tatabánya  2017/09/23  12-6
          ZF-Eger - PVSK-Mecsek Füszért  2017/09/23  17-3
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  9-7
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  5-11
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  4-25
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  10-9
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  12-4
          Hírös Sport - KESI - HKPSE  2017/12/10  5-17
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  14-11
          Szvse - FVSE  2018/02/04  6-12
          Szvse - Oázis Ifi  2018/02/18  9-14
          FVSE - Koelner-Csongrád  2018/02/25  21-14
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  11-7
          Dunakanyar Waerpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-16
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  17-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  12-9
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  6-18
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  3-22
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  15-5
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  8-6
          Hírös Sport - KESI - Honvéd KPS  2017/12/10  13-8
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  9-8
          Szvse - FVSE  2018/02/04  8-20
          Szvse - Oázis SC Serdülő  2018/02/18  7-14
          FVSE - Aeroprodukt Csongrád  2018/02/25  13-10
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  12-13
          Váci VSE - AQUA SE  2018/03/25  14-11
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  6-20
          UVSE II. - Vizilovak  2018/04/22  10-9
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  3-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  7-10
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  8-20
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  12-6
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  8-10
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  13-8
          Hírös Sport - KESI - Honvéd KPS  2017/12/10  16-9
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  5-12
          Szvse - FVSE  2018/02/04  7-18
          Szvse - Oázis SC Gyerek  2018/02/18  4-16
          FVSE - Vestfrost-Csongrád  2018/02/25  16-4
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  21-8
          Váci VSE - AQUA SE  2018/03/25  10-12
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-20
          UVSE II. - Vizilovak  2018/04/22  15-2
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  13-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - Cápa VK  2017/09/16  12-8
          Oázis SC - Crisul Oradea I.  2017/09/16  6-12
          Aquaworm WP Göd - POLO Sport Club  2017/09/16  15-7
          BVSC - FTC Utánpótlás  2017/10/28  19-2
          KSI SE - Honvéd-Érd  2017/10/28  38-0
          Aquaworm WP Göd - Városgazda Utánpótlá  2018/02/17  2-8
          POLO Sport Club - Komplex Póló Suli SE  2018/02/17  5-19
          Honvéd-Érd - OSC VSE II.  2018/04/14  5-11
          Vasas Sport Club - Honvéd Kölyök Polo S  2018/04/14  11-6
          Cápa VK - DFVE-TOPO  2018/04/14  10-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RETR-O-SC Közhasznú - Sunday Boys  2017/10/08  15-5
          BVSC Heavy Tools - Jog-Ászok VSK  2017/10/08  8-7
          Octopus SE - Sportliget S.E.  2017/10/15  21-2
          OSC Kft. - UVSE  2017/11/12  5-7
          Csepeli VSE - MAFC A-Team  2017/11/12  8-13
          OSC Kft. - Komplex Póló Suli SE  2017/12/10  8-10
          Octopus SE - OSC VSE  2018/03/04  16-11
          MAFC A-Team - BVSC Heavy Tools  2018/04/15  11-8
          OSC VSE - UVSE  2018/06/10  11-8
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírős Sport Nonprofi - OSC VSE  2017/09/02  4-10
          Oázis SC - Cívis Póló VSE  2017/09/02  8-12
          OSC VSE - HUVK SE  2017/09/02  3-15
          Cívis Póló VSE - Vasas Sport Club  2017/09/02  11-17
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - Győri VSE  2018/02/17  9-5
          OSC VSE II. - FTC Utánpótlás II.  2018/03/04  8-7
          Szolnoki Vízilabda S - FTC Utánpótlás  2018/04/28  5-18
          KSI SE - UVSE I.  2018/04/28  13-12
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2018/04/28  15-8
          OSC VSE - HUVK SE  2018/04/28  3-20
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Kópé UVSE  2018/03/29  12-5
          AVUS - PSN Zrt.  2018/03/29  13-3
          MVLC - Oázis SC  2018/03/29  6-11
          Kistarcsa - HUVK SE  2018/03/29  7-6
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  10-6
          HUVK SE - BVSC  2018/01/27  0-4
          Kópé UVSE - OSC VSE  2018/01/27  6-5
          FTC Utánpótlás - BVSC  2018/05/12  4-8
          OSC VSE - Hírös Sport Nonprofi  2018/05/12  7-7
          UVSE - Kópé UVSE  2018/05/12  12-7
          AVUS - Ceglédi Vasutas Spor  2018/05/12  6-7
          HUVK SE - PSN Zrt.  2018/05/12  11-6
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2018/05/12  2-9
          Ceglédi Vasutas Spor - UVSE  2018/05/12  6-4
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2017/11/19  
          BVSC-Zugló - Oázis Nonprofit Kft.  2017/11/19  
          UVSE - KÓPÉ  2017/11/19  
          UVSE II. - Oázis Nonprofit Kft.  2018/04/08  
          Bókay - KSI - HUVK SE  2018/04/08  
          Hírös Sport Nonprofi - Váci Vízilabda SE  2018/04/08  
          KÓPÉ - KSI SE  2018/04/22  
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2018/04/22  
          UVSE - YBL WPC  2018/04/22  
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - UVSE  2018/01/10  11-11
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - Soproni VSE  2018/05/13  4-13
          CVK Ú-VSE - Győri VSE  2018/05/13  9-5
          Váci VSE - VUA  2018/05/13  8-6
          Győri VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/05/13  11-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2018/05/13  5-11
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Balaton VK  2017/12/03  2-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2017/12/03  7-7
          TVSE - AVUS  2017/12/03  5-3
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE II - Váci VSE  2018/03/25  5-8
          DFVE - Sportliget  2018/03/25  12-2
          DFVE - DFVE II  2018/03/25  20-6
          Sportliget - Váci VSE  2018/03/25  13-8
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Tatabánya  2017/10/25  24-1
          SZTE T&N - UVSE  2018/02/10  4-10
          DUE-Maarsk Graphics - Hungerit Szentes  2018/02/21  10-7
          BVSC-Zugló Diapolo - Tatabánya  2018/03/03  20-5
          FTC - ZF-Eger  2018/03/07  14-9
          SZTE T&N - UVSE Margitsziget  2018/04/04  11-9
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - FTC  2017/10/28  6-26
          UVSE Margitsziget - DUE-Maarsk Graphics  2017/10/28  5-22
       TippMix Női Szuper Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/22  16-15
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  13-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  15-3
          DFVE-YORDO - UVSE II.  2018/01/27  9-5
          DFVE-YORDO - UVSE I.  2018/04/29  8-17
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  8-7
          BVSC-Zugló - Yordo Szentes  2018/06/02  6-13
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  14-5
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport - KESI  2017/10/22  8-7
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  5-11
          Hírös Sport - KESI - FTC Utánpótlás  2017/12/10  3-14
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/04/29  6-16
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  5-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  20-1
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport - KESI  2017/10/22  11-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  12-4
          Hírös Sport - KESI - FTC Utánpótlás  2017/12/10  1-7
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/01/27  6-12
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  7-10
  BVLSZ Gyermek 2004
     Ellenőr 6
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/12/16  10-14
          DEBRECEN - Szolnoki Dózsa  2018/01/20  7-16
          Tatabánya - Racionet Honvéd  2018/02/03  8-9
          CONTITECH SZEGED - UVSE  2018/03/10  7-11
          AVUS - Tatabánya  2018/04/21  15-14
          PannErgy-MVLC - Racionet Honvéd  2018/04/25  8-3
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2018/05/05  7-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - MAFC "112"  2017/10/21  10-9
          KSI SE - EKE SC  2017/11/25  13-6
          MAFC "112" - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/02/24  9-12
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2018/03/28  19-3
          UVSE - KSI SE  2018/05/12  11-14
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - Tatabánya  2017/09/23  8-8
          PVSK-Mecsek Füszért - PannErgy-MVLC  2017/09/23  6-9
          ZF-Eger - Metalcom Szentes  2017/09/23  18-9
          PannErgy-MVLC - Tatabánya  2017/09/23  12-6
          ZF-Eger - PVSK-Mecsek Füszért  2017/09/23  17-3
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  9-7
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  5-11
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  4-25
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  10-9
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  12-4
          Hírös Sport - KESI - HKPSE  2017/12/10  5-17
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  14-11
          Szvse - FVSE  2018/02/04  6-12
          Szvse - Oázis Ifi  2018/02/18  9-14
          FVSE - Koelner-Csongrád  2018/02/25  21-14
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  11-7
          Dunakanyar Waerpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-16
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  17-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  12-9
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  6-18
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  3-22
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  15-5
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  8-6
          Hírös Sport - KESI - Honvéd KPS  2017/12/10  13-8
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  9-8
          Szvse - FVSE  2018/02/04  8-20
          Szvse - Oázis SC Serdülő  2018/02/18  7-14
          FVSE - Aeroprodukt Csongrád  2018/02/25  13-10
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  12-13
          Váci VSE - AQUA SE  2018/03/25  14-11
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  6-20
          UVSE II. - Vizilovak  2018/04/22  10-9
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  3-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Swietelsky Bcsaba  2017/10/01  7-10
          DVSE - KSI SE  2017/10/15  8-20
          Hírös Sport - KESI - PannErgy-MVLC  2017/10/29  12-6
          FVSE - Swietelsky Bcsaba  2017/11/05  8-10
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2017/11/26  13-8
          Hírös Sport - KESI - Honvéd KPS  2017/12/10  16-9
          YBL WPC - Hírös Sport - KESI  2017/12/17  5-12
          Szvse - FVSE  2018/02/04  7-18
          Szvse - Oázis SC Gyerek  2018/02/18  4-16
          FVSE - Vestfrost-Csongrád  2018/02/25  16-4
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/04  21-8
          Váci VSE - AQUA SE  2018/03/25  10-12
          Dunakanyar Waterpolo - PannErgy-MVLC  2018/04/15  9-20
          UVSE II. - Vizilovak  2018/04/22  15-2
          ZF-Eger - Market-Vasas  2018/05/23  13-9
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd Kölyök Polo S - Cápa VK  2017/09/16  12-8
          Oázis SC - Crisul Oradea I.  2017/09/16  6-12
          Aquaworm WP Göd - POLO Sport Club  2017/09/16  15-7
          BVSC - FTC Utánpótlás  2017/10/28  19-2
          KSI SE - Honvéd-Érd  2017/10/28  38-0
          Aquaworm WP Göd - Városgazda Utánpótlá  2018/02/17  2-8
          POLO Sport Club - Komplex Póló Suli SE  2018/02/17  5-19
          Honvéd-Érd - OSC VSE II.  2018/04/14  5-11
          Vasas Sport Club - Honvéd Kölyök Polo S  2018/04/14  11-6
          Cápa VK - DFVE-TOPO  2018/04/14  10-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RETR-O-SC Közhasznú - Sunday Boys  2017/10/08  15-5
          BVSC Heavy Tools - Jog-Ászok VSK  2017/10/08  8-7
          Octopus SE - Sportliget S.E.  2017/10/15  21-2
          OSC Kft. - UVSE  2017/11/12  5-7
          Csepeli VSE - MAFC A-Team  2017/11/12  8-13
          OSC Kft. - Komplex Póló Suli SE  2017/12/10  8-10
          Octopus SE - OSC VSE  2018/03/04  16-11
          MAFC A-Team - BVSC Heavy Tools  2018/04/15  11-8
          OSC VSE - UVSE  2018/06/10  11-8
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírős Sport Nonprofi - OSC VSE  2017/09/02  4-10
          Oázis SC - Cívis Póló VSE  2017/09/02  8-12
          OSC VSE - HUVK SE  2017/09/02  3-15
          Cívis Póló VSE - Vasas Sport Club  2017/09/02  11-17
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - Győri VSE  2018/02/17  9-5
          OSC VSE II. - FTC Utánpótlás II.  2018/03/04  8-7
          Szolnoki Vízilabda S - FTC Utánpótlás  2018/04/28  5-18
          KSI SE - UVSE I.  2018/04/28  13-12
          Hírös Sport Nonprofi - Tatabányai Vízmű Spo  2018/04/28  15-8
          OSC VSE - HUVK SE  2018/04/28  3-20
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Kópé UVSE  2018/03/29  12-5
          AVUS - PSN Zrt.  2018/03/29  13-3
          MVLC - Oázis SC  2018/03/29  6-11
          Kistarcsa - HUVK SE  2018/03/29  7-6
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Vasutas Spor - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  10-6
          HUVK SE - BVSC  2018/01/27  0-4
          Kópé UVSE - OSC VSE  2018/01/27  6-5
          FTC Utánpótlás - BVSC  2018/05/12  4-8
          OSC VSE - Hírös Sport Nonprofi  2018/05/12  7-7
          UVSE - Kópé UVSE  2018/05/12  12-7
          AVUS - Ceglédi Vasutas Spor  2018/05/12  6-7
          HUVK SE - PSN Zrt.  2018/05/12  11-6
          Tatabányai Vízmű Spo - KSI SE  2018/05/12  2-9
          Ceglédi Vasutas Spor - UVSE  2018/05/12  6-4
       LSU-10 Budapest Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Ceglédi VSE  2017/11/19  
          BVSC-Zugló - Oázis Nonprofit Kft.  2017/11/19  
          UVSE - KÓPÉ  2017/11/19  
          UVSE II. - Oázis Nonprofit Kft.  2018/04/08  
          Bókay - KSI - HUVK SE  2018/04/08  
          Hírös Sport Nonprofi - Váci Vízilabda SE  2018/04/08  
          KÓPÉ - KSI SE  2018/04/22  
          FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló  2018/04/22  
          UVSE - YBL WPC  2018/04/22  
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - UVSE  2018/01/10  11-11
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - Soproni VSE  2018/05/13  4-13
          CVK Ú-VSE - Győri VSE  2018/05/13  9-5
          Váci VSE - VUA  2018/05/13  8-6
          Győri VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/05/13  11-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2018/05/13  5-11
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Balaton VK  2017/12/03  2-5
          Váci VSE - Soproni VSE  2017/12/03  7-7
          TVSE - AVUS  2017/12/03  5-3
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE II - Váci VSE  2018/03/25  5-8
          DFVE - Sportliget  2018/03/25  12-2
          DFVE - DFVE II  2018/03/25  20-6
          Sportliget - Váci VSE  2018/03/25  13-8
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Tatabánya  2017/10/25  24-1
          SZTE T&N - UVSE  2018/02/10  4-10
          DUE-Maarsk Graphics - Hungerit Szentes  2018/02/21  10-7
          BVSC-Zugló Diapolo - Tatabánya  2018/03/03  20-5
          FTC - ZF-Eger  2018/03/07  14-9
          SZTE T&N - UVSE Margitsziget  2018/04/04  11-9
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - FTC  2017/10/28  6-26
          UVSE Margitsziget - DUE-Maarsk Graphics  2017/10/28  5-22
       TippMix Női Szuper Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/22  16-15
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  13-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  15-3
          DFVE-YORDO - UVSE II.  2018/01/27  9-5
          DFVE-YORDO - UVSE I.  2018/04/29  8-17
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  8-7
          BVSC-Zugló - Yordo Szentes  2018/06/02  6-13
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  14-5
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport - KESI  2017/10/22  8-7
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  5-11
          Hírös Sport - KESI - FTC Utánpótlás  2017/12/10  3-14
          DFVE-YORDO - UVSE  2018/04/29  6-16
          TVSE - BVSC-Zugló  2018/05/20  5-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2017/10/08  20-1
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport - KESI  2017/10/22  11-6
          TVSE - Győri VSE  2017/12/03  12-4
          Hírös Sport - KESI - FTC Utánpótlás &n