Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Juhász György ifj.
Születési dátum: 1957-07-07
Város: Budaörs
Szezon Meccs
  Férfi OB I
     Ellenőr 17
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2017/10/07  10-6
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/10/21  3-12
          PannErgy-MVLC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/28  7-10
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2017/11/04  8-3
          UVSE - AVUS  2017/11/18  9-11
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/01/27  14-8
          ZF-Eger - FTC PQS Waterpolo  2018/03/03  10-11
          Tatabánya - AVUS  2018/03/10  7-9
          UVSE - PVSK-Mecsek Füszért  2018/03/17  11-12
          FTC PQS Waterpolo - ZF-Eger  2018/03/24  10-9
          Tatabánya - Kaposvári VK  2018/03/31  10-10
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC  2018/04/21  11-10
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2018/05/05  9-4
          VasasPlaket - Metalcom Szentes  2018/05/12  8-7
          Tatabánya - AVUS  2018/05/16  11-14
          FTC PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa  2018/05/26  8-7
          UVSE - KVSE  2018/06/24  8-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC "112" - Ceglédi VSE  2017/10/07  6-11
          YBL WPC - KSI SE  2018/03/09  10-10
          ASI DSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/14  8-10
          KSI SE - Vasas SC  2018/04/14  9-2
          KSI SE - KVSE  2018/04/28  9-1
          Vasas SC - KSI SE  2018/05/19  5-13
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DEBRECEN - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/09/23  8-12
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2017/09/23  11-9
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2017/09/24  6-6
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2017/11/24  12-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  12-6
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  15-7
          YBL WPC - Koelner-Csongrád  2017/11/05  16-8
          TVSE - UVSE  2017/11/19  5-17
          UVSE - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-6
          Dunakanyar Waerpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  8-20
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  7-14
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/02/25  10-7
          Oázis Ifi - Ceglédi VSE  2018/03/04  15-9
          Dunakanyar Waerpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  5-9
          PannErgy-MVLC - Koelner-Csongrád  2018/04/08  25-4
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  6-10
          UVSE - ZF-Eger  2018/04/29  16-8
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  5-21
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  8-19
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  10-7
          ZF-Eger - UVSE  2018/06/03  9-13
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/06/03  12-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  22-8
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  13-5
          YBL WPC - Aeroprodukt Csongrád  2017/11/05  13-9
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  3-26
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-12
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  5-10
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  6-7
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  10-8
          Oázis SC Serdülő - Ceglédi VSE  2018/03/04  12-16
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  6-20
          PannErgy-MVLC - Aeroprodukt Csongrád  2018/04/08  10-11
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  9-16
          UVSE I. - ZF-Eger  2018/04/29  13-8
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  10-16
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  14-15
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  12-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  18-3
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  17-8
          YBL WPC - Vestfrost-Csongrád  2017/11/05  11-17
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  10-23
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/11/26  23-24
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  15-11
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  11-9
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  6-9
          Oázis SC Gyerek - Ceglédi VSE  2018/03/04  9-5
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  15-7
          Komáromi VSE - Sportliget S.E.  2018/03/25  12-6
          Invictus SC - ASI DSE  2018/03/25  6-18
          FVSE II. - Aquaworm  2018/03/25  2-8
          BFSE - Balaton VK  2018/03/25  12-7
          PannErgy-MVLC - Vestfrost-Csongrád  2018/04/08  25-14
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  11-12
          UVSE I. - ZF-Eger  2018/04/29  22-10
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  13-5
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  11-3
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  8-19
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-Team - 1427 VSE  2017/11/05  7-4
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2018/01/11  4-21
          FTC - Kaposvári VK  2018/02/09  14-4
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2017/11/19  11-7
          Sportliget - Váci VSE  2017/11/19  6-9
          AVUS - Sportliget  2017/11/19  12-8
          Váci VSE - TVSE  2017/11/19  4-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - SZTE T&N  2018/01/13  12-9
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/02/17  9-11
          ZF-Eger - FTC  2018/03/03  11-17
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/06  9-8
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/25  7-5
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - DUE-Maarsk Graphics  2017/11/11  2-20
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/09  10-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  7-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  10-1
  Férfi OB I/B
     Ellenőr 6
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2017/10/07  10-6
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/10/21  3-12
          PannErgy-MVLC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/28  7-10
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2017/11/04  8-3
          UVSE - AVUS  2017/11/18  9-11
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/01/27  14-8
          ZF-Eger - FTC PQS Waterpolo  2018/03/03  10-11
          Tatabánya - AVUS  2018/03/10  7-9
          UVSE - PVSK-Mecsek Füszért  2018/03/17  11-12
          FTC PQS Waterpolo - ZF-Eger  2018/03/24  10-9
          Tatabánya - Kaposvári VK  2018/03/31  10-10
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC  2018/04/21  11-10
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2018/05/05  9-4
          VasasPlaket - Metalcom Szentes  2018/05/12  8-7
          Tatabánya - AVUS  2018/05/16  11-14
          FTC PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa  2018/05/26  8-7
          UVSE - KVSE  2018/06/24  8-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC "112" - Ceglédi VSE  2017/10/07  6-11
          YBL WPC - KSI SE  2018/03/09  10-10
          ASI DSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/14  8-10
          KSI SE - Vasas SC  2018/04/14  9-2
          KSI SE - KVSE  2018/04/28  9-1
          Vasas SC - KSI SE  2018/05/19  5-13
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DEBRECEN - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/09/23  8-12
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2017/09/23  11-9
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2017/09/24  6-6
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2017/11/24  12-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  12-6
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  15-7
          YBL WPC - Koelner-Csongrád  2017/11/05  16-8
          TVSE - UVSE  2017/11/19  5-17
          UVSE - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-6
          Dunakanyar Waerpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  8-20
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  7-14
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/02/25  10-7
          Oázis Ifi - Ceglédi VSE  2018/03/04  15-9
          Dunakanyar Waerpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  5-9
          PannErgy-MVLC - Koelner-Csongrád  2018/04/08  25-4
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  6-10
          UVSE - ZF-Eger  2018/04/29  16-8
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  5-21
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  8-19
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  10-7
          ZF-Eger - UVSE  2018/06/03  9-13
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/06/03  12-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  22-8
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  13-5
          YBL WPC - Aeroprodukt Csongrád  2017/11/05  13-9
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  3-26
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-12
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  5-10
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  6-7
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  10-8
          Oázis SC Serdülő - Ceglédi VSE  2018/03/04  12-16
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  6-20
          PannErgy-MVLC - Aeroprodukt Csongrád  2018/04/08  10-11
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  9-16
          UVSE I. - ZF-Eger  2018/04/29  13-8
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  10-16
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  14-15
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  12-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  18-3
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  17-8
          YBL WPC - Vestfrost-Csongrád  2017/11/05  11-17
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  10-23
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/11/26  23-24
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  15-11
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  11-9
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  6-9
          Oázis SC Gyerek - Ceglédi VSE  2018/03/04  9-5
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  15-7
          Komáromi VSE - Sportliget S.E.  2018/03/25  12-6
          Invictus SC - ASI DSE  2018/03/25  6-18
          FVSE II. - Aquaworm  2018/03/25  2-8
          BFSE - Balaton VK  2018/03/25  12-7
          PannErgy-MVLC - Vestfrost-Csongrád  2018/04/08  25-14
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  11-12
          UVSE I. - ZF-Eger  2018/04/29  22-10
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  13-5
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  11-3
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  8-19
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-Team - 1427 VSE  2017/11/05  7-4
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2018/01/11  4-21
          FTC - Kaposvári VK  2018/02/09  14-4
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2017/11/19  11-7
          Sportliget - Váci VSE  2017/11/19  6-9
          AVUS - Sportliget  2017/11/19  12-8
          Váci VSE - TVSE  2017/11/19  4-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - SZTE T&N  2018/01/13  12-9
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/02/17  9-11
          ZF-Eger - FTC  2018/03/03  11-17
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/06  9-8
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/25  7-5
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - DUE-Maarsk Graphics  2017/11/11  2-20
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/09  10-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  7-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  10-1
  BENU Férfi MK
     Ellenőr 4
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2017/10/07  10-6
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/10/21  3-12
          PannErgy-MVLC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/28  7-10
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2017/11/04  8-3
          UVSE - AVUS  2017/11/18  9-11
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/01/27  14-8
          ZF-Eger - FTC PQS Waterpolo  2018/03/03  10-11
          Tatabánya - AVUS  2018/03/10  7-9
          UVSE - PVSK-Mecsek Füszért  2018/03/17  11-12
          FTC PQS Waterpolo - ZF-Eger  2018/03/24  10-9
          Tatabánya - Kaposvári VK  2018/03/31  10-10
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC  2018/04/21  11-10
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2018/05/05  9-4
          VasasPlaket - Metalcom Szentes  2018/05/12  8-7
          Tatabánya - AVUS  2018/05/16  11-14
          FTC PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa  2018/05/26  8-7
          UVSE - KVSE  2018/06/24  8-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC "112" - Ceglédi VSE  2017/10/07  6-11
          YBL WPC - KSI SE  2018/03/09  10-10
          ASI DSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/14  8-10
          KSI SE - Vasas SC  2018/04/14  9-2
          KSI SE - KVSE  2018/04/28  9-1
          Vasas SC - KSI SE  2018/05/19  5-13
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DEBRECEN - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/09/23  8-12
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2017/09/23  11-9
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2017/09/24  6-6
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2017/11/24  12-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  12-6
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  15-7
          YBL WPC - Koelner-Csongrád  2017/11/05  16-8
          TVSE - UVSE  2017/11/19  5-17
          UVSE - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-6
          Dunakanyar Waerpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  8-20
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  7-14
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/02/25  10-7
          Oázis Ifi - Ceglédi VSE  2018/03/04  15-9
          Dunakanyar Waerpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  5-9
          PannErgy-MVLC - Koelner-Csongrád  2018/04/08  25-4
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  6-10
          UVSE - ZF-Eger  2018/04/29  16-8
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  5-21
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  8-19
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  10-7
          ZF-Eger - UVSE  2018/06/03  9-13
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/06/03  12-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  22-8
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  13-5
          YBL WPC - Aeroprodukt Csongrád  2017/11/05  13-9
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  3-26
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-12
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  5-10
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  6-7
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  10-8
          Oázis SC Serdülő - Ceglédi VSE  2018/03/04  12-16
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  6-20
          PannErgy-MVLC - Aeroprodukt Csongrád  2018/04/08  10-11
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  9-16
          UVSE I. - ZF-Eger  2018/04/29  13-8
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  10-16
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  14-15
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  12-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  18-3
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  17-8
          YBL WPC - Vestfrost-Csongrád  2017/11/05  11-17
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  10-23
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/11/26  23-24
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  15-11
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  11-9
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  6-9
          Oázis SC Gyerek - Ceglédi VSE  2018/03/04  9-5
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  15-7
          Komáromi VSE - Sportliget S.E.  2018/03/25  12-6
          Invictus SC - ASI DSE  2018/03/25  6-18
          FVSE II. - Aquaworm  2018/03/25  2-8
          BFSE - Balaton VK  2018/03/25  12-7
          PannErgy-MVLC - Vestfrost-Csongrád  2018/04/08  25-14
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  11-12
          UVSE I. - ZF-Eger  2018/04/29  22-10
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  13-5
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  11-3
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  8-19
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-Team - 1427 VSE  2017/11/05  7-4
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2018/01/11  4-21
          FTC - Kaposvári VK  2018/02/09  14-4
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2017/11/19  11-7
          Sportliget - Váci VSE  2017/11/19  6-9
          AVUS - Sportliget  2017/11/19  12-8
          Váci VSE - TVSE  2017/11/19  4-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - SZTE T&N  2018/01/13  12-9
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/02/17  9-11
          ZF-Eger - FTC  2018/03/03  11-17
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/06  9-8
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/25  7-5
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - DUE-Maarsk Graphics  2017/11/11  2-20
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/09  10-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  7-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  10-1
  BENU Fiú Ifjúsági
     Ellenőr 18
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2017/10/07  10-6
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/10/21  3-12
          PannErgy-MVLC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/28  7-10
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2017/11/04  8-3
          UVSE - AVUS  2017/11/18  9-11
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/01/27  14-8
          ZF-Eger - FTC PQS Waterpolo  2018/03/03  10-11
          Tatabánya - AVUS  2018/03/10  7-9
          UVSE - PVSK-Mecsek Füszért  2018/03/17  11-12
          FTC PQS Waterpolo - ZF-Eger  2018/03/24  10-9
          Tatabánya - Kaposvári VK  2018/03/31  10-10
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC  2018/04/21  11-10
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2018/05/05  9-4
          VasasPlaket - Metalcom Szentes  2018/05/12  8-7
          Tatabánya - AVUS  2018/05/16  11-14
          FTC PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa  2018/05/26  8-7
          UVSE - KVSE  2018/06/24  8-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC "112" - Ceglédi VSE  2017/10/07  6-11
          YBL WPC - KSI SE  2018/03/09  10-10
          ASI DSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/14  8-10
          KSI SE - Vasas SC  2018/04/14  9-2
          KSI SE - KVSE  2018/04/28  9-1
          Vasas SC - KSI SE  2018/05/19  5-13
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DEBRECEN - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/09/23  8-12
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2017/09/23  11-9
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2017/09/24  6-6
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2017/11/24  12-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  12-6
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  15-7
          YBL WPC - Koelner-Csongrád  2017/11/05  16-8
          TVSE - UVSE  2017/11/19  5-17
          UVSE - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-6
          Dunakanyar Waerpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  8-20
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  7-14
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/02/25  10-7
          Oázis Ifi - Ceglédi VSE  2018/03/04  15-9
          Dunakanyar Waerpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  5-9
          PannErgy-MVLC - Koelner-Csongrád  2018/04/08  25-4
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  6-10
          UVSE - ZF-Eger  2018/04/29  16-8
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  5-21
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  8-19
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  10-7
          ZF-Eger - UVSE  2018/06/03  9-13
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/06/03  12-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  22-8
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  13-5
          YBL WPC - Aeroprodukt Csongrád  2017/11/05  13-9
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  3-26
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-12
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  5-10
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  6-7
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  10-8
          Oázis SC Serdülő - Ceglédi VSE  2018/03/04  12-16
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  6-20
          PannErgy-MVLC - Aeroprodukt Csongrád  2018/04/08  10-11
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  9-16
          UVSE I. - ZF-Eger  2018/04/29  13-8
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  10-16
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  14-15
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  12-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  18-3
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  17-8
          YBL WPC - Vestfrost-Csongrád  2017/11/05  11-17
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  10-23
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/11/26  23-24
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  15-11
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  11-9
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  6-9
          Oázis SC Gyerek - Ceglédi VSE  2018/03/04  9-5
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  15-7
          Komáromi VSE - Sportliget S.E.  2018/03/25  12-6
          Invictus SC - ASI DSE  2018/03/25  6-18
          FVSE II. - Aquaworm  2018/03/25  2-8
          BFSE - Balaton VK  2018/03/25  12-7
          PannErgy-MVLC - Vestfrost-Csongrád  2018/04/08  25-14
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  11-12
          UVSE I. - ZF-Eger  2018/04/29  22-10
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  13-5
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  11-3
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  8-19
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-Team - 1427 VSE  2017/11/05  7-4
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2018/01/11  4-21
          FTC - Kaposvári VK  2018/02/09  14-4
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2017/11/19  11-7
          Sportliget - Váci VSE  2017/11/19  6-9
          AVUS - Sportliget  2017/11/19  12-8
          Váci VSE - TVSE  2017/11/19  4-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - SZTE T&N  2018/01/13  12-9
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/02/17  9-11
          ZF-Eger - FTC  2018/03/03  11-17
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/06  9-8
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/25  7-5
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - DUE-Maarsk Graphics  2017/11/11  2-20
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/09  10-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  7-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  10-1
  BENU Fiú Serdülő
     Ellenőr 16
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2017/10/07  10-6
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/10/21  3-12
          PannErgy-MVLC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/28  7-10
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2017/11/04  8-3
          UVSE - AVUS  2017/11/18  9-11
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/01/27  14-8
          ZF-Eger - FTC PQS Waterpolo  2018/03/03  10-11
          Tatabánya - AVUS  2018/03/10  7-9
          UVSE - PVSK-Mecsek Füszért  2018/03/17  11-12
          FTC PQS Waterpolo - ZF-Eger  2018/03/24  10-9
          Tatabánya - Kaposvári VK  2018/03/31  10-10
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC  2018/04/21  11-10
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2018/05/05  9-4
          VasasPlaket - Metalcom Szentes  2018/05/12  8-7
          Tatabánya - AVUS  2018/05/16  11-14
          FTC PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa  2018/05/26  8-7
          UVSE - KVSE  2018/06/24  8-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC "112" - Ceglédi VSE  2017/10/07  6-11
          YBL WPC - KSI SE  2018/03/09  10-10
          ASI DSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/14  8-10
          KSI SE - Vasas SC  2018/04/14  9-2
          KSI SE - KVSE  2018/04/28  9-1
          Vasas SC - KSI SE  2018/05/19  5-13
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DEBRECEN - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/09/23  8-12
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2017/09/23  11-9
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2017/09/24  6-6
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2017/11/24  12-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  12-6
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  15-7
          YBL WPC - Koelner-Csongrád  2017/11/05  16-8
          TVSE - UVSE  2017/11/19  5-17
          UVSE - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-6
          Dunakanyar Waerpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  8-20
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  7-14
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/02/25  10-7
          Oázis Ifi - Ceglédi VSE  2018/03/04  15-9
          Dunakanyar Waerpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  5-9
          PannErgy-MVLC - Koelner-Csongrád  2018/04/08  25-4
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  6-10
          UVSE - ZF-Eger  2018/04/29  16-8
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  5-21
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  8-19
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  10-7
          ZF-Eger - UVSE  2018/06/03  9-13
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/06/03  12-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  22-8
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  13-5
          YBL WPC - Aeroprodukt Csongrád  2017/11/05  13-9
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  3-26
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-12
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  5-10
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  6-7
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  10-8
          Oázis SC Serdülő - Ceglédi VSE  2018/03/04  12-16
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  6-20
          PannErgy-MVLC - Aeroprodukt Csongrád  2018/04/08  10-11
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  9-16
          UVSE I. - ZF-Eger  2018/04/29  13-8
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  10-16
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  14-15
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  12-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  18-3
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  17-8
          YBL WPC - Vestfrost-Csongrád  2017/11/05  11-17
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  10-23
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/11/26  23-24
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  15-11
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  11-9
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  6-9
          Oázis SC Gyerek - Ceglédi VSE  2018/03/04  9-5
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  15-7
          Komáromi VSE - Sportliget S.E.  2018/03/25  12-6
          Invictus SC - ASI DSE  2018/03/25  6-18
          FVSE II. - Aquaworm  2018/03/25  2-8
          BFSE - Balaton VK  2018/03/25  12-7
          PannErgy-MVLC - Vestfrost-Csongrád  2018/04/08  25-14
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  11-12
          UVSE I. - ZF-Eger  2018/04/29  22-10
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  13-5
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  11-3
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  8-19
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-Team - 1427 VSE  2017/11/05  7-4
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2018/01/11  4-21
          FTC - Kaposvári VK  2018/02/09  14-4
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2017/11/19  11-7
          Sportliget - Váci VSE  2017/11/19  6-9
          AVUS - Sportliget  2017/11/19  12-8
          Váci VSE - TVSE  2017/11/19  4-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - SZTE T&N  2018/01/13  12-9
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/02/17  9-11
          ZF-Eger - FTC  2018/03/03  11-17
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/06  9-8
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/25  7-5
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - DUE-Maarsk Graphics  2017/11/11  2-20
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/09  10-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  7-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  10-1
  BENU Fiú Gyermek
     Ellenőr 20
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2017/10/07  10-6
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/10/21  3-12
          PannErgy-MVLC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/28  7-10
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2017/11/04  8-3
          UVSE - AVUS  2017/11/18  9-11
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/01/27  14-8
          ZF-Eger - FTC PQS Waterpolo  2018/03/03  10-11
          Tatabánya - AVUS  2018/03/10  7-9
          UVSE - PVSK-Mecsek Füszért  2018/03/17  11-12
          FTC PQS Waterpolo - ZF-Eger  2018/03/24  10-9
          Tatabánya - Kaposvári VK  2018/03/31  10-10
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC  2018/04/21  11-10
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2018/05/05  9-4
          VasasPlaket - Metalcom Szentes  2018/05/12  8-7
          Tatabánya - AVUS  2018/05/16  11-14
          FTC PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa  2018/05/26  8-7
          UVSE - KVSE  2018/06/24  8-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC "112" - Ceglédi VSE  2017/10/07  6-11
          YBL WPC - KSI SE  2018/03/09  10-10
          ASI DSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/14  8-10
          KSI SE - Vasas SC  2018/04/14  9-2
          KSI SE - KVSE  2018/04/28  9-1
          Vasas SC - KSI SE  2018/05/19  5-13
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DEBRECEN - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/09/23  8-12
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2017/09/23  11-9
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2017/09/24  6-6
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2017/11/24  12-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  12-6
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  15-7
          YBL WPC - Koelner-Csongrád  2017/11/05  16-8
          TVSE - UVSE  2017/11/19  5-17
          UVSE - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-6
          Dunakanyar Waerpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  8-20
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  7-14
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/02/25  10-7
          Oázis Ifi - Ceglédi VSE  2018/03/04  15-9
          Dunakanyar Waerpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  5-9
          PannErgy-MVLC - Koelner-Csongrád  2018/04/08  25-4
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  6-10
          UVSE - ZF-Eger  2018/04/29  16-8
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  5-21
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  8-19
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  10-7
          ZF-Eger - UVSE  2018/06/03  9-13
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/06/03  12-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  22-8
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  13-5
          YBL WPC - Aeroprodukt Csongrád  2017/11/05  13-9
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  3-26
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-12
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  5-10
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  6-7
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  10-8
          Oázis SC Serdülő - Ceglédi VSE  2018/03/04  12-16
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  6-20
          PannErgy-MVLC - Aeroprodukt Csongrád  2018/04/08  10-11
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  9-16
          UVSE I. - ZF-Eger  2018/04/29  13-8
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  10-16
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  14-15
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  12-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  18-3
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  17-8
          YBL WPC - Vestfrost-Csongrád  2017/11/05  11-17
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  10-23
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/11/26  23-24
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  15-11
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  11-9
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  6-9
          Oázis SC Gyerek - Ceglédi VSE  2018/03/04  9-5
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  15-7
          Komáromi VSE - Sportliget S.E.  2018/03/25  12-6
          Invictus SC - ASI DSE  2018/03/25  6-18
          FVSE II. - Aquaworm  2018/03/25  2-8
          BFSE - Balaton VK  2018/03/25  12-7
          PannErgy-MVLC - Vestfrost-Csongrád  2018/04/08  25-14
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  11-12
          UVSE I. - ZF-Eger  2018/04/29  22-10
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  13-5
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  11-3
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  8-19
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-Team - 1427 VSE  2017/11/05  7-4
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2018/01/11  4-21
          FTC - Kaposvári VK  2018/02/09  14-4
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2017/11/19  11-7
          Sportliget - Váci VSE  2017/11/19  6-9
          AVUS - Sportliget  2017/11/19  12-8
          Váci VSE - TVSE  2017/11/19  4-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - SZTE T&N  2018/01/13  12-9
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/02/17  9-11
          ZF-Eger - FTC  2018/03/03  11-17
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/06  9-8
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/25  7-5
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - DUE-Maarsk Graphics  2017/11/11  2-20
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/09  10-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  7-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  10-1
  BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt
     Ellenőr 1
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2017/10/07  10-6
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/10/21  3-12
          PannErgy-MVLC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/28  7-10
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2017/11/04  8-3
          UVSE - AVUS  2017/11/18  9-11
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/01/27  14-8
          ZF-Eger - FTC PQS Waterpolo  2018/03/03  10-11
          Tatabánya - AVUS  2018/03/10  7-9
          UVSE - PVSK-Mecsek Füszért  2018/03/17  11-12
          FTC PQS Waterpolo - ZF-Eger  2018/03/24  10-9
          Tatabánya - Kaposvári VK  2018/03/31  10-10
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC  2018/04/21  11-10
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2018/05/05  9-4
          VasasPlaket - Metalcom Szentes  2018/05/12  8-7
          Tatabánya - AVUS  2018/05/16  11-14
          FTC PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa  2018/05/26  8-7
          UVSE - KVSE  2018/06/24  8-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC "112" - Ceglédi VSE  2017/10/07  6-11
          YBL WPC - KSI SE  2018/03/09  10-10
          ASI DSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/14  8-10
          KSI SE - Vasas SC  2018/04/14  9-2
          KSI SE - KVSE  2018/04/28  9-1
          Vasas SC - KSI SE  2018/05/19  5-13
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DEBRECEN - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/09/23  8-12
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2017/09/23  11-9
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2017/09/24  6-6
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2017/11/24  12-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  12-6
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  15-7
          YBL WPC - Koelner-Csongrád  2017/11/05  16-8
          TVSE - UVSE  2017/11/19  5-17
          UVSE - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-6
          Dunakanyar Waerpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  8-20
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  7-14
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/02/25  10-7
          Oázis Ifi - Ceglédi VSE  2018/03/04  15-9
          Dunakanyar Waerpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  5-9
          PannErgy-MVLC - Koelner-Csongrád  2018/04/08  25-4
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  6-10
          UVSE - ZF-Eger  2018/04/29  16-8
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  5-21
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  8-19
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  10-7
          ZF-Eger - UVSE  2018/06/03  9-13
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/06/03  12-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  22-8
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  13-5
          YBL WPC - Aeroprodukt Csongrád  2017/11/05  13-9
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  3-26
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-12
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  5-10
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  6-7
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  10-8
          Oázis SC Serdülő - Ceglédi VSE  2018/03/04  12-16
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  6-20
          PannErgy-MVLC - Aeroprodukt Csongrád  2018/04/08  10-11
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  9-16
          UVSE I. - ZF-Eger  2018/04/29  13-8
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  10-16
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  14-15
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  12-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  18-3
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  17-8
          YBL WPC - Vestfrost-Csongrád  2017/11/05  11-17
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  10-23
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/11/26  23-24
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  15-11
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  11-9
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  6-9
          Oázis SC Gyerek - Ceglédi VSE  2018/03/04  9-5
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  15-7
          Komáromi VSE - Sportliget S.E.  2018/03/25  12-6
          Invictus SC - ASI DSE  2018/03/25  6-18
          FVSE II. - Aquaworm  2018/03/25  2-8
          BFSE - Balaton VK  2018/03/25  12-7
          PannErgy-MVLC - Vestfrost-Csongrád  2018/04/08  25-14
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  11-12
          UVSE I. - ZF-Eger  2018/04/29  22-10
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  13-5
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  11-3
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  8-19
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-Team - 1427 VSE  2017/11/05  7-4
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2018/01/11  4-21
          FTC - Kaposvári VK  2018/02/09  14-4
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2017/11/19  11-7
          Sportliget - Váci VSE  2017/11/19  6-9
          AVUS - Sportliget  2017/11/19  12-8
          Váci VSE - TVSE  2017/11/19  4-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - SZTE T&N  2018/01/13  12-9
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/02/17  9-11
          ZF-Eger - FTC  2018/03/03  11-17
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/06  9-8
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/25  7-5
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - DUE-Maarsk Graphics  2017/11/11  2-20
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/09  10-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  7-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  10-1
  Komjádi Kupa
     Ellenőr 2
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2017/10/07  10-6
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/10/21  3-12
          PannErgy-MVLC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/28  7-10
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2017/11/04  8-3
          UVSE - AVUS  2017/11/18  9-11
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/01/27  14-8
          ZF-Eger - FTC PQS Waterpolo  2018/03/03  10-11
          Tatabánya - AVUS  2018/03/10  7-9
          UVSE - PVSK-Mecsek Füszért  2018/03/17  11-12
          FTC PQS Waterpolo - ZF-Eger  2018/03/24  10-9
          Tatabánya - Kaposvári VK  2018/03/31  10-10
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC  2018/04/21  11-10
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2018/05/05  9-4
          VasasPlaket - Metalcom Szentes  2018/05/12  8-7
          Tatabánya - AVUS  2018/05/16  11-14
          FTC PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa  2018/05/26  8-7
          UVSE - KVSE  2018/06/24  8-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC "112" - Ceglédi VSE  2017/10/07  6-11
          YBL WPC - KSI SE  2018/03/09  10-10
          ASI DSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/14  8-10
          KSI SE - Vasas SC  2018/04/14  9-2
          KSI SE - KVSE  2018/04/28  9-1
          Vasas SC - KSI SE  2018/05/19  5-13
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DEBRECEN - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/09/23  8-12
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2017/09/23  11-9
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2017/09/24  6-6
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2017/11/24  12-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  12-6
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  15-7
          YBL WPC - Koelner-Csongrád  2017/11/05  16-8
          TVSE - UVSE  2017/11/19  5-17
          UVSE - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-6
          Dunakanyar Waerpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  8-20
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  7-14
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/02/25  10-7
          Oázis Ifi - Ceglédi VSE  2018/03/04  15-9
          Dunakanyar Waerpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  5-9
          PannErgy-MVLC - Koelner-Csongrád  2018/04/08  25-4
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  6-10
          UVSE - ZF-Eger  2018/04/29  16-8
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  5-21
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  8-19
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  10-7
          ZF-Eger - UVSE  2018/06/03  9-13
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/06/03  12-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  22-8
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  13-5
          YBL WPC - Aeroprodukt Csongrád  2017/11/05  13-9
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  3-26
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-12
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  5-10
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  6-7
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  10-8
          Oázis SC Serdülő - Ceglédi VSE  2018/03/04  12-16
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  6-20
          PannErgy-MVLC - Aeroprodukt Csongrád  2018/04/08  10-11
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  9-16
          UVSE I. - ZF-Eger  2018/04/29  13-8
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  10-16
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  14-15
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  12-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  18-3
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  17-8
          YBL WPC - Vestfrost-Csongrád  2017/11/05  11-17
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  10-23
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/11/26  23-24
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  15-11
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  11-9
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  6-9
          Oázis SC Gyerek - Ceglédi VSE  2018/03/04  9-5
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  15-7
          Komáromi VSE - Sportliget S.E.  2018/03/25  12-6
          Invictus SC - ASI DSE  2018/03/25  6-18
          FVSE II. - Aquaworm  2018/03/25  2-8
          BFSE - Balaton VK  2018/03/25  12-7
          PannErgy-MVLC - Vestfrost-Csongrád  2018/04/08  25-14
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  11-12
          UVSE I. - ZF-Eger  2018/04/29  22-10
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  13-5
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  11-3
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  8-19
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-Team - 1427 VSE  2017/11/05  7-4
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2018/01/11  4-21
          FTC - Kaposvári VK  2018/02/09  14-4
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2017/11/19  11-7
          Sportliget - Váci VSE  2017/11/19  6-9
          AVUS - Sportliget  2017/11/19  12-8
          Váci VSE - TVSE  2017/11/19  4-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - SZTE T&N  2018/01/13  12-9
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/02/17  9-11
          ZF-Eger - FTC  2018/03/03  11-17
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/06  9-8
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/25  7-5
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - DUE-Maarsk Graphics  2017/11/11  2-20
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/09  10-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  7-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  10-1
  DVL Baby B
     Ellenőr 4
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2017/10/07  10-6
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/10/21  3-12
          PannErgy-MVLC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/28  7-10
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2017/11/04  8-3
          UVSE - AVUS  2017/11/18  9-11
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/01/27  14-8
          ZF-Eger - FTC PQS Waterpolo  2018/03/03  10-11
          Tatabánya - AVUS  2018/03/10  7-9
          UVSE - PVSK-Mecsek Füszért  2018/03/17  11-12
          FTC PQS Waterpolo - ZF-Eger  2018/03/24  10-9
          Tatabánya - Kaposvári VK  2018/03/31  10-10
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC  2018/04/21  11-10
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2018/05/05  9-4
          VasasPlaket - Metalcom Szentes  2018/05/12  8-7
          Tatabánya - AVUS  2018/05/16  11-14
          FTC PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa  2018/05/26  8-7
          UVSE - KVSE  2018/06/24  8-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC "112" - Ceglédi VSE  2017/10/07  6-11
          YBL WPC - KSI SE  2018/03/09  10-10
          ASI DSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/14  8-10
          KSI SE - Vasas SC  2018/04/14  9-2
          KSI SE - KVSE  2018/04/28  9-1
          Vasas SC - KSI SE  2018/05/19  5-13
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DEBRECEN - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/09/23  8-12
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2017/09/23  11-9
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2017/09/24  6-6
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2017/11/24  12-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  12-6
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  15-7
          YBL WPC - Koelner-Csongrád  2017/11/05  16-8
          TVSE - UVSE  2017/11/19  5-17
          UVSE - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-6
          Dunakanyar Waerpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  8-20
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  7-14
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/02/25  10-7
          Oázis Ifi - Ceglédi VSE  2018/03/04  15-9
          Dunakanyar Waerpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  5-9
          PannErgy-MVLC - Koelner-Csongrád  2018/04/08  25-4
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  6-10
          UVSE - ZF-Eger  2018/04/29  16-8
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  5-21
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  8-19
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  10-7
          ZF-Eger - UVSE  2018/06/03  9-13
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/06/03  12-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  22-8
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  13-5
          YBL WPC - Aeroprodukt Csongrád  2017/11/05  13-9
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  3-26
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-12
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  5-10
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  6-7
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  10-8
          Oázis SC Serdülő - Ceglédi VSE  2018/03/04  12-16
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  6-20
          PannErgy-MVLC - Aeroprodukt Csongrád  2018/04/08  10-11
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  9-16
          UVSE I. - ZF-Eger  2018/04/29  13-8
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  10-16
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  14-15
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  12-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  18-3
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  17-8
          YBL WPC - Vestfrost-Csongrád  2017/11/05  11-17
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  10-23
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/11/26  23-24
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  15-11
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  11-9
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  6-9
          Oázis SC Gyerek - Ceglédi VSE  2018/03/04  9-5
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  15-7
          Komáromi VSE - Sportliget S.E.  2018/03/25  12-6
          Invictus SC - ASI DSE  2018/03/25  6-18
          FVSE II. - Aquaworm  2018/03/25  2-8
          BFSE - Balaton VK  2018/03/25  12-7
          PannErgy-MVLC - Vestfrost-Csongrád  2018/04/08  25-14
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  11-12
          UVSE I. - ZF-Eger  2018/04/29  22-10
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  13-5
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  11-3
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  8-19
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-Team - 1427 VSE  2017/11/05  7-4
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2018/01/11  4-21
          FTC - Kaposvári VK  2018/02/09  14-4
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2017/11/19  11-7
          Sportliget - Váci VSE  2017/11/19  6-9
          AVUS - Sportliget  2017/11/19  12-8
          Váci VSE - TVSE  2017/11/19  4-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - SZTE T&N  2018/01/13  12-9
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/02/17  9-11
          ZF-Eger - FTC  2018/03/03  11-17
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/06  9-8
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/25  7-5
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - DUE-Maarsk Graphics  2017/11/11  2-20
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/09  10-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  7-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  10-1
  Női OB I
     Ellenőr 5
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2017/10/07  10-6
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/10/21  3-12
          PannErgy-MVLC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/28  7-10
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2017/11/04  8-3
          UVSE - AVUS  2017/11/18  9-11
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/01/27  14-8
          ZF-Eger - FTC PQS Waterpolo  2018/03/03  10-11
          Tatabánya - AVUS  2018/03/10  7-9
          UVSE - PVSK-Mecsek Füszért  2018/03/17  11-12
          FTC PQS Waterpolo - ZF-Eger  2018/03/24  10-9
          Tatabánya - Kaposvári VK  2018/03/31  10-10
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC  2018/04/21  11-10
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2018/05/05  9-4
          VasasPlaket - Metalcom Szentes  2018/05/12  8-7
          Tatabánya - AVUS  2018/05/16  11-14
          FTC PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa  2018/05/26  8-7
          UVSE - KVSE  2018/06/24  8-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC "112" - Ceglédi VSE  2017/10/07  6-11
          YBL WPC - KSI SE  2018/03/09  10-10
          ASI DSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/14  8-10
          KSI SE - Vasas SC  2018/04/14  9-2
          KSI SE - KVSE  2018/04/28  9-1
          Vasas SC - KSI SE  2018/05/19  5-13
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DEBRECEN - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/09/23  8-12
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2017/09/23  11-9
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2017/09/24  6-6
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2017/11/24  12-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  12-6
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  15-7
          YBL WPC - Koelner-Csongrád  2017/11/05  16-8
          TVSE - UVSE  2017/11/19  5-17
          UVSE - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-6
          Dunakanyar Waerpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  8-20
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  7-14
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/02/25  10-7
          Oázis Ifi - Ceglédi VSE  2018/03/04  15-9
          Dunakanyar Waerpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  5-9
          PannErgy-MVLC - Koelner-Csongrád  2018/04/08  25-4
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  6-10
          UVSE - ZF-Eger  2018/04/29  16-8
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  5-21
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  8-19
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  10-7
          ZF-Eger - UVSE  2018/06/03  9-13
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/06/03  12-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  22-8
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  13-5
          YBL WPC - Aeroprodukt Csongrád  2017/11/05  13-9
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  3-26
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-12
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  5-10
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  6-7
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  10-8
          Oázis SC Serdülő - Ceglédi VSE  2018/03/04  12-16
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  6-20
          PannErgy-MVLC - Aeroprodukt Csongrád  2018/04/08  10-11
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  9-16
          UVSE I. - ZF-Eger  2018/04/29  13-8
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  10-16
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  14-15
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  12-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  18-3
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  17-8
          YBL WPC - Vestfrost-Csongrád  2017/11/05  11-17
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  10-23
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/11/26  23-24
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  15-11
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  11-9
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  6-9
          Oázis SC Gyerek - Ceglédi VSE  2018/03/04  9-5
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  15-7
          Komáromi VSE - Sportliget S.E.  2018/03/25  12-6
          Invictus SC - ASI DSE  2018/03/25  6-18
          FVSE II. - Aquaworm  2018/03/25  2-8
          BFSE - Balaton VK  2018/03/25  12-7
          PannErgy-MVLC - Vestfrost-Csongrád  2018/04/08  25-14
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  11-12
          UVSE I. - ZF-Eger  2018/04/29  22-10
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  13-5
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  11-3
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  8-19
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-Team - 1427 VSE  2017/11/05  7-4
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2018/01/11  4-21
          FTC - Kaposvári VK  2018/02/09  14-4
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2017/11/19  11-7
          Sportliget - Váci VSE  2017/11/19  6-9
          AVUS - Sportliget  2017/11/19  12-8
          Váci VSE - TVSE  2017/11/19  4-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - SZTE T&N  2018/01/13  12-9
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/02/17  9-11
          ZF-Eger - FTC  2018/03/03  11-17
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/06  9-8
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/25  7-5
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - DUE-Maarsk Graphics  2017/11/11  2-20
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/09  10-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  7-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  10-1
  Női MK
     Ellenőr 2
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2017/10/07  10-6
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/10/21  3-12
          PannErgy-MVLC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/28  7-10
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2017/11/04  8-3
          UVSE - AVUS  2017/11/18  9-11
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/01/27  14-8
          ZF-Eger - FTC PQS Waterpolo  2018/03/03  10-11
          Tatabánya - AVUS  2018/03/10  7-9
          UVSE - PVSK-Mecsek Füszért  2018/03/17  11-12
          FTC PQS Waterpolo - ZF-Eger  2018/03/24  10-9
          Tatabánya - Kaposvári VK  2018/03/31  10-10
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC  2018/04/21  11-10
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2018/05/05  9-4
          VasasPlaket - Metalcom Szentes  2018/05/12  8-7
          Tatabánya - AVUS  2018/05/16  11-14
          FTC PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa  2018/05/26  8-7
          UVSE - KVSE  2018/06/24  8-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC "112" - Ceglédi VSE  2017/10/07  6-11
          YBL WPC - KSI SE  2018/03/09  10-10
          ASI DSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/14  8-10
          KSI SE - Vasas SC  2018/04/14  9-2
          KSI SE - KVSE  2018/04/28  9-1
          Vasas SC - KSI SE  2018/05/19  5-13
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DEBRECEN - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/09/23  8-12
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2017/09/23  11-9
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2017/09/24  6-6
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2017/11/24  12-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  12-6
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  15-7
          YBL WPC - Koelner-Csongrád  2017/11/05  16-8
          TVSE - UVSE  2017/11/19  5-17
          UVSE - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-6
          Dunakanyar Waerpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  8-20
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  7-14
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/02/25  10-7
          Oázis Ifi - Ceglédi VSE  2018/03/04  15-9
          Dunakanyar Waerpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  5-9
          PannErgy-MVLC - Koelner-Csongrád  2018/04/08  25-4
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  6-10
          UVSE - ZF-Eger  2018/04/29  16-8
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  5-21
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  8-19
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  10-7
          ZF-Eger - UVSE  2018/06/03  9-13
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/06/03  12-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  22-8
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  13-5
          YBL WPC - Aeroprodukt Csongrád  2017/11/05  13-9
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  3-26
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-12
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  5-10
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  6-7
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  10-8
          Oázis SC Serdülő - Ceglédi VSE  2018/03/04  12-16
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  6-20
          PannErgy-MVLC - Aeroprodukt Csongrád  2018/04/08  10-11
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  9-16
          UVSE I. - ZF-Eger  2018/04/29  13-8
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  10-16
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  14-15
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  12-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  18-3
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  17-8
          YBL WPC - Vestfrost-Csongrád  2017/11/05  11-17
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  10-23
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/11/26  23-24
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  15-11
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  11-9
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  6-9
          Oázis SC Gyerek - Ceglédi VSE  2018/03/04  9-5
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  15-7
          Komáromi VSE - Sportliget S.E.  2018/03/25  12-6
          Invictus SC - ASI DSE  2018/03/25  6-18
          FVSE II. - Aquaworm  2018/03/25  2-8
          BFSE - Balaton VK  2018/03/25  12-7
          PannErgy-MVLC - Vestfrost-Csongrád  2018/04/08  25-14
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  11-12
          UVSE I. - ZF-Eger  2018/04/29  22-10
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  13-5
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  11-3
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  8-19
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-Team - 1427 VSE  2017/11/05  7-4
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2018/01/11  4-21
          FTC - Kaposvári VK  2018/02/09  14-4
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2017/11/19  11-7
          Sportliget - Váci VSE  2017/11/19  6-9
          AVUS - Sportliget  2017/11/19  12-8
          Váci VSE - TVSE  2017/11/19  4-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - SZTE T&N  2018/01/13  12-9
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/02/17  9-11
          ZF-Eger - FTC  2018/03/03  11-17
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/06  9-8
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/25  7-5
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - DUE-Maarsk Graphics  2017/11/11  2-20
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/09  10-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  7-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  10-1
  BENU Leány Serdülő
     Ellenőr 1
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2017/10/07  10-6
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/10/21  3-12
          PannErgy-MVLC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/28  7-10
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2017/11/04  8-3
          UVSE - AVUS  2017/11/18  9-11
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/01/27  14-8
          ZF-Eger - FTC PQS Waterpolo  2018/03/03  10-11
          Tatabánya - AVUS  2018/03/10  7-9
          UVSE - PVSK-Mecsek Füszért  2018/03/17  11-12
          FTC PQS Waterpolo - ZF-Eger  2018/03/24  10-9
          Tatabánya - Kaposvári VK  2018/03/31  10-10
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC  2018/04/21  11-10
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2018/05/05  9-4
          VasasPlaket - Metalcom Szentes  2018/05/12  8-7
          Tatabánya - AVUS  2018/05/16  11-14
          FTC PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa  2018/05/26  8-7
          UVSE - KVSE  2018/06/24  8-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC "112" - Ceglédi VSE  2017/10/07  6-11
          YBL WPC - KSI SE  2018/03/09  10-10
          ASI DSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/14  8-10
          KSI SE - Vasas SC  2018/04/14  9-2
          KSI SE - KVSE  2018/04/28  9-1
          Vasas SC - KSI SE  2018/05/19  5-13
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DEBRECEN - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/09/23  8-12
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2017/09/23  11-9
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2017/09/24  6-6
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2017/11/24  12-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  12-6
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  15-7
          YBL WPC - Koelner-Csongrád  2017/11/05  16-8
          TVSE - UVSE  2017/11/19  5-17
          UVSE - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-6
          Dunakanyar Waerpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  8-20
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  7-14
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/02/25  10-7
          Oázis Ifi - Ceglédi VSE  2018/03/04  15-9
          Dunakanyar Waerpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  5-9
          PannErgy-MVLC - Koelner-Csongrád  2018/04/08  25-4
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  6-10
          UVSE - ZF-Eger  2018/04/29  16-8
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  5-21
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  8-19
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  10-7
          ZF-Eger - UVSE  2018/06/03  9-13
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/06/03  12-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  22-8
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  13-5
          YBL WPC - Aeroprodukt Csongrád  2017/11/05  13-9
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  3-26
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-12
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  5-10
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  6-7
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  10-8
          Oázis SC Serdülő - Ceglédi VSE  2018/03/04  12-16
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  6-20
          PannErgy-MVLC - Aeroprodukt Csongrád  2018/04/08  10-11
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  9-16
          UVSE I. - ZF-Eger  2018/04/29  13-8
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  10-16
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  14-15
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  12-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  18-3
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  17-8
          YBL WPC - Vestfrost-Csongrád  2017/11/05  11-17
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  10-23
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/11/26  23-24
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  15-11
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  11-9
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  6-9
          Oázis SC Gyerek - Ceglédi VSE  2018/03/04  9-5
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  15-7
          Komáromi VSE - Sportliget S.E.  2018/03/25  12-6
          Invictus SC - ASI DSE  2018/03/25  6-18
          FVSE II. - Aquaworm  2018/03/25  2-8
          BFSE - Balaton VK  2018/03/25  12-7
          PannErgy-MVLC - Vestfrost-Csongrád  2018/04/08  25-14
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  11-12
          UVSE I. - ZF-Eger  2018/04/29  22-10
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  13-5
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  11-3
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  8-19
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-Team - 1427 VSE  2017/11/05  7-4
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2018/01/11  4-21
          FTC - Kaposvári VK  2018/02/09  14-4
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2017/11/19  11-7
          Sportliget - Váci VSE  2017/11/19  6-9
          AVUS - Sportliget  2017/11/19  12-8
          Váci VSE - TVSE  2017/11/19  4-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - SZTE T&N  2018/01/13  12-9
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/02/17  9-11
          ZF-Eger - FTC  2018/03/03  11-17
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/06  9-8
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/25  7-5
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - DUE-Maarsk Graphics  2017/11/11  2-20
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/09  10-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  7-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  10-1
  BENU Leány Gyermek
     Ellenőr 1
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2017/10/07  10-6
          Racionet Honvéd - ZF-Eger  2017/10/21  3-12
          PannErgy-MVLC - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/28  7-10
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2017/11/04  8-3
          UVSE - AVUS  2017/11/18  9-11
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/01/27  14-8
          ZF-Eger - FTC PQS Waterpolo  2018/03/03  10-11
          Tatabánya - AVUS  2018/03/10  7-9
          UVSE - PVSK-Mecsek Füszért  2018/03/17  11-12
          FTC PQS Waterpolo - ZF-Eger  2018/03/24  10-9
          Tatabánya - Kaposvári VK  2018/03/31  10-10
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC  2018/04/21  11-10
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2018/05/05  9-4
          VasasPlaket - Metalcom Szentes  2018/05/12  8-7
          Tatabánya - AVUS  2018/05/16  11-14
          FTC PQS Waterpolo - Szolnoki Dózsa  2018/05/26  8-7
          UVSE - KVSE  2018/06/24  8-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC "112" - Ceglédi VSE  2017/10/07  6-11
          YBL WPC - KSI SE  2018/03/09  10-10
          ASI DSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/14  8-10
          KSI SE - Vasas SC  2018/04/14  9-2
          KSI SE - KVSE  2018/04/28  9-1
          Vasas SC - KSI SE  2018/05/19  5-13
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DEBRECEN - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/09/23  8-12
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2017/09/23  11-9
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2017/09/24  6-6
          FTC PQS Waterpolo - PannErgy-MVLC  2017/11/24  12-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  12-6
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  15-7
          YBL WPC - Koelner-Csongrád  2017/11/05  16-8
          TVSE - UVSE  2017/11/19  5-17
          UVSE - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-6
          Dunakanyar Waerpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  8-20
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  7-14
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/02/25  10-7
          Oázis Ifi - Ceglédi VSE  2018/03/04  15-9
          Dunakanyar Waerpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  5-9
          PannErgy-MVLC - Koelner-Csongrád  2018/04/08  25-4
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  6-10
          UVSE - ZF-Eger  2018/04/29  16-8
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  5-21
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  8-19
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  10-7
          ZF-Eger - UVSE  2018/06/03  9-13
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/06/03  12-11
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  22-8
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  13-5
          YBL WPC - Aeroprodukt Csongrád  2017/11/05  13-9
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  3-26
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/11/26  13-12
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  5-10
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  6-7
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  10-8
          Oázis SC Serdülő - Ceglédi VSE  2018/03/04  12-16
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  6-20
          PannErgy-MVLC - Aeroprodukt Csongrád  2018/04/08  10-11
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  9-16
          UVSE I. - ZF-Eger  2018/04/29  13-8
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  10-16
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  14-15
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  12-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  18-3
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  17-8
          YBL WPC - Vestfrost-Csongrád  2017/11/05  11-17
          TVSE - UVSE I.  2017/11/19  10-23
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2017/11/26  23-24
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2017/12/10  15-11
          Szolnoki Dózsa - Market-Vasas  2018/02/18  11-9
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2018/02/25  6-9
          Oázis SC Gyerek - Ceglédi VSE  2018/03/04  9-5
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/03/18  15-7
          Komáromi VSE - Sportliget S.E.  2018/03/25  12-6
          Invictus SC - ASI DSE  2018/03/25  6-18
          FVSE II. - Aquaworm  2018/03/25  2-8
          BFSE - Balaton VK  2018/03/25  12-7
          PannErgy-MVLC - Vestfrost-Csongrád  2018/04/08  25-14
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/04/15  11-12
          UVSE I. - ZF-Eger  2018/04/29  22-10
          Hírös Sport - KESI - Kaposvári VK  2018/05/06  13-5
          FVSE - Kaposvári VK  2018/05/13  11-3
          ZF-Eger - FTC Utánpótlás  2018/05/20  8-19
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-Team - 1427 VSE  2017/11/05  7-4
       2017. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2018/01/11  4-21
          FTC - Kaposvári VK  2018/02/09  14-4
       DVL Baby B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2017/11/19  11-7
          Sportliget - Váci VSE  2017/11/19  6-9
          AVUS - Sportliget  2017/11/19  12-8
          Váci VSE - TVSE  2017/11/19  4-16
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - SZTE T&N  2018/01/13  12-9
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/02/17  9-11
          ZF-Eger - FTC  2018/03/03  11-17
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/06  9-8
          UVSE - DUE-Maarsk Graphics  2018/04/25  7-5
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - DUE-Maarsk Graphics  2017/11/11  2-20
          DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló Diapolo  2017/12/09  10-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  7-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - Ceglédi Alapítvány  2017/10/01  10-1

Női OB I

BVSC-Zugló Diapolo - LFÁ-ZF-Eger

2019. okt. 18. 20:00

Női válogatott edzés - 2019.10.15. (Fotók: Derencsényi István)
Eger-Dunaújváros, női bajnoki, 10.12. (Fotók: Fehér Anna)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok