Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Busa Máté
Születési dátum: 1999-03-16
Város: Csongrád
Szezon Meccs
  2019/2020
     Időmérő 10
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - AQUA SE  2019/10/27  6-3
       Dél-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vkv - SZVPS  2020/02/15  11-7
          KESI - Túri Fullánkok  2020/02/15  13-11
          Szolnoki Dózsa - SZVPS  2020/02/15  10-12
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI B - CPVSE  2020/02/29  2-23
          KESI - CPVSE  2020/02/29  9-9
          KESI - Békéscsaba  2020/02/29  10-5
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Csongrád  2020/03/08  7-9
          Szegedi VPS II - Békéscsaba  2020/03/08  4-19
          Békéscsaba - Csongrád  2020/03/08  14-9
     Játékvezető 13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - AQUA SE  2019/10/27  7-109/10 (90%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - AQUA SE  2019/10/27  15-78/10 (80%)
       Dél-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Invictus SC - KESI  2020/02/15  2-179/10 (90%)
          SVSE Gyermek II - Békéscsaba  2020/02/15  3-289/10 (90%)
          Békéscsaba - Szolnoki Dózsa  2020/02/15  6-229/10 (90%)
          Invictus SC - Vkv  2020/02/15  4-229/10 (90%)
          Túri Fullánkok - SVSE Gyermek II  2020/02/15  20-79/10 (90%)
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Spartak  2020/02/29  14-39/10 (90%)
          Spartak - KESI B  2020/02/29  13-08/10 (80%)
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS II - Gyula  2020/03/08  30-18/10 (80%)
          Yordo Szentes - HVSC  2020/03/08  5-58/10 (80%)
          AQUA SE - HVSC  2020/03/08  8-48/10 (80%)
          Yordo Szentes - Gyula  2020/03/08  22-18/10 (80%)
  2018/2019
     Játékvezető 14
       Dél-keleti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SVSE - Ceglédi lány  2019/03/23  28-69/10 (90%)
          Szentes - Szolnoki Dózsa  2019/03/23  5-258.5/10 (85%)
          C.S.S.v. - SVSE  2019/03/23  12-178/10 (80%)
          Szolnoki Dózsa - Ceglédi lány  2019/03/23  29-18/10 (80%)
       Dél-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Szegedi VPS  2019/01/26  12-58.5/10 (85%)
          DVSE - Dynamo Ungvar  2019/01/26  14-228.5/10 (85%)
          ZF-Eger - Szentes  2019/01/26  15-48.5/10 (85%)
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2019/02/23  19-98.5/10 (85%)
          Dynamo Ungvar - B.Sport-KÓPÉ  2019/02/23  16-89/10 (90%)
          Dynamo Ungvar - Szentes  2019/02/23  14-69/10 (90%)
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dynamo Ungvar 2007 - Crisul  2019/03/24  5-89/10 (90%)
          DMTK-KVSE - Invictus SC  2019/03/24  5-169.5/10 (95%)
          DMTK-KVSE - Dynamo Ungvar 2007  2019/03/24  11-209/10 (90%)
          Invictus SC - KESI Lány  2019/03/24  10-210/10 (100%)
     Időmérő 14
       Dél-keleti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          C.S.S.v. - Progress Oradea  2019/03/23  14-21
          Szentes - Progress Oradea  2019/03/23  10-13
       Dél-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          B.Sport-KÓPÉ - Crisul  2019/01/26  4-13
          B.Sport-KÓPÉ - ZF-Eger  2019/01/26  3-21
          Szegedi VPS - DVSE  2019/01/26  9-19
          Dynamo Ungvar - Crisul  2019/01/26  10-9
          Szentes - Crisul  2019/02/23  11-16
          ZF-Eger - DVSE  2019/02/23  17-9
          Szegedi VPS - B.Sport-KÓPÉ  2019/02/23  12-15
          Crisul - DVSE  2019/02/23  18-10
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Spartak vegyes - Szentes Lány  2019/03/24  9-6
          Békéscsaba - KESI Lány  2019/03/24  10-2
          Crisul - Spartak vegyes  2019/03/24  3-5
          Szentes Lány - Békéscsaba  2019/03/24  3-12

Férfi OB I

Honvéd - UVSE Hunguest Hotels

2020. szept. 19. 16:15

Férfi OB I

FTC-Telekom - BVSC Zugló

2020. szept. 20. 16:15

BENU Férfi Magyar Kupa

OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa

2020. szept. 26. 16:00

BENU Férfi Magyar Kupa

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. szept. 26. 17:30

BENU Férfi Magyar Kupa

-

2020. szept. 27. 18:45

BENU Férfi Magyar Kupa

-

2020. szept. 27. 20:15

Férfi OB I

PVSK Mecsek Füszért - Honvéd

2020. okt. 03. 16:00

E.ON OB I: ZF-Eger-Debreceni VSE 17-10 (Fotók: Fehér Anna)
BENU Női MK: UVSE-Dunaújváros, eredményhirdetés (Fotó: Kovács Anikó, Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok