Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Biró Viktor
Születési dátum: 1967-01-22
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2018/2019
     Gólbíró 2
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - DVSE  2019/01/12  9-6
          BHSE - ZF-Eger  2019/02/09  8-10
     Időmérő 68
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - FTC-Telekom  2019/01/26  6-17
          Tatabánya - KSI  2019/03/02  9-8
          KSI - VasasPlaket  2019/03/06  8-12
          PVSK-Mecsek Füszért - Tatabánya  2019/03/16  11-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - KVSE  2019/02/16  9-17
          Vasas SC - DVSE  2019/03/30  14-7
          EKE SC - Swietelsky Bcsaba  2019/04/06  7-7
          YBL WPC - Vasas SC  2019/04/12  17-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC Telekom  2019/04/24  14-15
          FTC Telekom - Ceglédi VSE  2019/04/26  11-5
          Dunakanyar Waterpolo - DVSE  2019/05/02  19-16
          Dunakanyar Waterpolo - KVSE  2019/05/04  9-16
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. II. - Ceglédi VSE  2019/01/20  14-8
          FTC-Telekom - PSN Zrt.  2019/01/27  22-1
          UVSE Hunguest H. II. - Oázis SC  2019/02/24  6-13
          Dunakanyar Waterpolo - KESI  2019/03/03  25-13
          Tiszavirág-SZVPS - LEGRAND SZENTES  2019/03/10  7-11
          UVSE Hunguest H. II. - HVSC  2019/04/10  6-9
          FTC-Telekom - BHSE  2019/05/05  13-12
          Ceglédi VSE - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/12  11-10
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2019/06/08  9-10
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. I. - FTC-Telekom  2019/01/20  7-12
          UVSE Hunguest H. II. - Ceglédi VSE  2019/01/20  18-5
          FTC-Telekom - PSN Zrt.  2019/01/27  14-6
          Soproni VSE - Százhalombatta  2019/02/18  11-20
          UVSE Hunguest H. II. - Oázis SC  2019/02/24  11-6
          Dunakanyar Waterpolo - KESI  2019/03/03  15-10
          Rossmann-SZVPS - LEGRAND SZENTES  2019/03/10  11-9
          Soproni VSE - Aquaworm Serdülő  2019/04/07  9-10
          FTC-Telekom - BHSE  2019/05/05  22-9
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. I. - FTC-Telekom  2019/01/20  11-9
          UVSE Hunguest H. II. - Ceglédi VSE  2019/01/20  12-11
          FTC-Telekom - PSN Zrt.  2019/01/27  9-4
          Soproni VSE - Százhalombatta  2019/02/18  12-4
          Dunakanyar Waterpolo - KESI  2019/03/03  11-10
          Mercedes-SZVPS - LEGRAND SZENTES  2019/03/10  9-8
          Soproni VSE - Aquaworm Gyerek  2019/04/07  15-0
       Dél-keleti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Újszilvás  2019/05/12  29-2
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SE VK - UVSE  2019/02/24  14-12
          Oázis SC Felnőtt - UVSE  2019/05/01  13-11
          Sunday Boys - ELTE-BEAC  2019/05/21  9-18
          YBL WPC - Oázis SC Felnőtt  2019/06/07  15-13
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Vízilovak  2019/05/11  17-7
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          JSM Alapítvány - KSI SE  2019/02/09  2-24
          A-HID OSC ÚJBUDA - KPSE  2019/03/23  16-8
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPSE - UVSE II.  2019/05/18  0-5
          Aquaworm Göd 2005 - Oxigén  2019/05/18  12-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/23  16-4
          ASI-Vasas - AVUS  2019/02/23  14-10
          CVSE - Oázis SC  2019/02/23  10-7
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVK - Velence Plus II.  2019/03/30  0-15
          CVK - III. Kerületi TVE  2019/03/30  17-2
          Velence Plus II. - HKLSE  2019/03/30  
          Velence Plus II. - HKLSE  2019/03/30  
          III. Kerületi TVE - SZVK  2019/03/30  17-2
          HKLSE - CVK  2019/03/30  
          HKLSE - CVK  2019/03/30  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - RB - Tatabánya  2019/02/02  13-6
          Hungerit Szentes - UVSE Hunguest Hotels  2019/03/13  5-21
          ZF-Eger - Szeged SZTE  2019/04/06  9-7
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - ZF-Eger  2019/04/17  13-8
          UVSE Hunguest Hotels - BVSC-Zugló  2019/05/14  18-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/28  13-9
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2019/05/16  11-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - YORDO SZENTES  2019/05/19  7-13
          UVSE Hunguest Hotels - FTC-Telekom  2019/05/21  22-4
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVES - YORDO SZENTES  2019/02/10  5-17
          BVSC-Zugló - DFVE  2019/05/26  14-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  6-14
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Yordo Szentes - Oázis SC Leány 2005  2019/02/02  19-2
     Játékvezető 32
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - Soproni VSE  2019/04/28  9-129/10 (90%)
          Ceglédi VSE - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/12  6-148.5/10 (85%)
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. II. - Oázis SC  2019/02/24  17-116/10 (60%)
          BFSE - Soproni VSE  2019/04/28  1-239/10 (90%)
          FTC-Telekom - BHSE  2019/05/05  12-47/10 (70%)
          Ceglédi VSE - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/12  5-88/10 (80%)
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Kft - YBL WPC  2019/05/19  9-78.5/10 (85%)
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - HUVK SE  2019/05/11  11-58/10 (80%)
          KSI SE - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2019/05/11  12-48/10 (80%)
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/09  7-610/10 (100%)
          BVSC-Zugló - JSM Alapítvány  2019/03/23  12-710/10 (100%)
          Váci VSE - HUVK SE  2019/03/23  3-49/10 (90%)
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - ASI-Vasas II.  2019/05/18  18-68/10 (80%)
       Budapesti Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KÓPÉ ÚVSE - Ceglédi VSE  2019/03/24  7/10 (70%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - SE VK  2019/03/24  7/10 (70%)
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Balaton VK  2019/03/09  14-78/10 (80%)
          Kanizsa VSE - Váci VSE  2019/03/09  11-88/10 (80%)
          Kaposvár-Balaton VK - TVSE  2019/03/09  7-119/10 (90%)
          Balaton VK - Kanizsa VSE  2019/03/09  23-98.5/10 (85%)
          Váci VSE - Kaposvár-Balaton VK  2019/03/09  10-179/10 (90%)
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVEIF - YORDO SZENTES  2019/02/10  4-208/10 (80%)
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  12-6
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - YORDO SZENTES  2019/04/14  7-118/10 (80%)
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/28  8-37.5/10 (75%)
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2019/05/16  5-97.5/10 (75%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - YORDO SZENTES  2019/05/19  10-98.5/10 (85%)
          UVSE Hunguest Hotels - FTC-Telekom  2019/05/21  10-78/10 (80%)
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVEGY - YORDO SZENTES  2019/02/10  13-178/10 (80%)
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/28  12-98/10 (80%)
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2019/05/16  2-168/10 (80%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - YORDO SZENTES  2019/05/19  4-88.5/10 (85%)
          UVSE Hunguest Hotels - FTC-Telekom  2019/05/21  17-98/10 (80%)

Diapolo Kupa

Magyarország - Olaszország

2019. jún. 27. 19:30

Diapolo Kupa

Magyarország - Hollandia

2019. jún. 28. 19:30

BENU Kupa

Magyarország - Franciaország

2019. jún. 30. 19:30

BENU Kupa

Magyarország - Hollandia

2019. júl. 01. 19:30

BENU Kupa

Magyarország - Görögország

2019. júl. 02. 19:30

Diapolo-kupa, HUN-Universiade, 2019.06.26. (Fotók: Madar Dávid)
Női válogatott edzés, 2019.06.25. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok