Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Piti László
Születési dátum: 1974-06-17
Város: Szeged
Szezon Meccs
  2018/2019
     Időmérő 38
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZEGEDI FVCS KFT - ASI DSE  2019/03/30  16-5
          SZEGEDI FVCS KFT - DVSE  2019/04/06  15-5
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SE VK - Bertók Szentes  2019/05/04  11-11
          Vízilo - SE VK  2019/05/04  10-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tiszavirág-SZVPS - BVSC-Zugló  2019/02/17  7-14
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Rossmann-SZVPS - BVSC-Zugló  2019/02/17  6-10
          KESI - Fehérvár VSE  2019/04/07  8-11
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Mercedes-SZVPS - BVSC-Zugló  2019/02/17  4-12
       Dél-keleti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Újszilvás - Szolnoki Dózsa  2019/04/27  1-23
          Szolnoki Dózsa - Zempléni VK-MVLC  2019/04/27  11-14
          SVSE - Békéscsaba  2019/04/27  11-6
       Dél-keleti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Progress Oradea - Szentes  2019/01/19  14-12
          Szentes - C.S.S.v.  2019/01/19  24-7
          Szolnoki Dózsa - Progress Oradea  2019/02/16  10-11
          Ceglédi lány - Szentes  2019/02/16  2-12
       Dél-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - Szegedi VPS  2019/05/11  13-14
          DVSE - Dynamo Ungvar  2019/05/11  11-13
          Dynamo Ungvar - Crisul  2019/05/11  15-7
          Szegedi VPS - DVSE  2019/05/11  10-15
       Dél-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Spartak lányok - DMTK-KVSE  2019/02/02  6-19
          Invictus SC - Spartak lányok  2019/02/02  11-13
          KESI - Invictus SC  2019/02/02  19-3
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Gyula - Pharmacoidea-SZVPS  2019/03/30  7-14
          Szolnoki Dózsa - Szentes Fiú  2019/03/30  18-7
          ZF-Eger - Szentes Fiú  2019/03/30  9-4
          ZF-Eger - DVSE  2019/03/30  13-2
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2019/03/31  5-10
          Gyula - ZF-Eger  2019/03/31  4-22
          DVSE - Gyula  2019/03/31  12-3
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/05/05  3-13
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/05/05  4-9
          Szegedi VPS - Szentes fiú  2019/05/05  15-11
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - UVSE Hunguest Hotels  2019/01/12  3-13
          UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger  2019/01/12  12-8
          Hungerit Szentes - HVSC  2019/01/12  7-7
          ASI DSE - UVSE Hunguest Hotels  2019/02/23  1-25
          ZF-Eger - ASI DSE  2019/02/23  16-3
          HVSC - DSC-SI  2019/02/23  22-3
     Játékvezető 42
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilo - AQUA SE  2019/05/04  16-27/10 (70%)
          Bertók Szentes - AQUA SE  2019/05/04  12-88/10 (80%)
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - Fehérvár VSE  2019/04/07  8-198/10 (80%)
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - Fehérvár VSE  2019/04/07  15-58/10 (80%)
       Dél-keleti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - Újszilvás  2019/04/27  31-09.5/10 (95%)
          AQUA SE - SVSE  2019/04/27  9-48.5/10 (85%)
          Békéscsaba - KESI  2019/04/27  7-148/10 (80%)
          Szentes - AQUA SE  2019/04/27  8-209/10 (90%)
          Zempléni VK-MVLC - Szentes  2019/04/27  15-88.5/10 (85%)
       Dél-keleti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi lány - Szolnoki Dózsa  2019/01/19  4-319/10 (90%)
          SVSE - C.S.S.v.  2019/01/19  15-109/10 (90%)
          Szolnoki Dózsa - SVSE  2019/01/19  18-59/10 (90%)
          Progress Oradea - Ceglédi lány  2019/01/19  19-910/10 (100%)
          SVSE - Szentes  2019/02/16  6-149/10 (90%)
          C.S.S.v. - Ceglédi lány  2019/02/16  11-49/10 (90%)
          Progress Oradea - SVSE  2019/02/16  22-78.5/10 (85%)
          Szolnoki Dózsa - C.S.S.v.  2019/02/16  21-39/10 (90%)
       Dél-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          B.Sport-KÓPÉ - Crisul  2019/05/11  6-129/10 (90%)
          ZF-Eger - Szentes  2019/05/11  19-29/10 (90%)
          B.Sport-KÓPÉ - ZF-Eger  2019/05/11  1-248.5/10 (85%)
       Dél-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          B.Sport-KÓPÉ - KESI  2019/02/02  9-128.5/10 (85%)
          B.Sport-KÓPÉ - SVSE  2019/02/02  22-48.5/10 (85%)
          SVSE - DMTK-KVSE  2019/02/02  15-78.5/10 (85%)
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - Crisul  2019/03/30  6-158/10 (80%)
          Gyula - Crisul  2019/03/30  6-148.5/10 (85%)
          Szolnoki Dózsa - Pharmacoidea-SZVPS  2019/03/30  8-96/10 (60%)
          Pharmacoidea-SZVPS - Szentes Fiú  2019/03/31  12-78/10 (80%)
          Szentes Fiú - Crisul  2019/03/31  5-128/10 (80%)
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/03/31  8-137.5/10 (75%)
          Crisul - Pharmacoidea-SZVPS  2019/03/31  5-38/10 (80%)
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vkv - Szegedi VPS  2019/05/05  5-98/10 (80%)
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/05/05  12-39/10 (90%)
          AQUA SE - Vkv  2019/05/05  7-49/10 (90%)
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DSC-SI - ZF-Eger  2019/01/12  4-218/10 (80%)
          HVSC - ASI DSE  2019/01/12  13-48.5/10 (85%)
          ASI DSE - DSC-SI  2019/01/12  6-138/10 (80%)
          HVSC - UVSE Hunguest Hotels  2019/02/23  2-349/10 (90%)
          DSC-SI - Hungerit Szentes  2019/02/23  3-259.5/10 (95%)
          Hungerit Szentes - ZF-Eger  2019/02/23  9-179/10 (90%)
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - RB - Tatabánya  2019/03/02  15-88/10 (80%)
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - RB - Tatabánya  2019/03/02  9-58/10 (80%)
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - RB - Tatabánya  2019/03/02  21-78/10 (80%)

Diapolo Kupa

Magyarország - Magyar Universiade Válogatott

2019. jún. 26. 19:30

Diapolo Kupa

Magyarország - Olaszország

2019. jún. 27. 19:30

Diapolo Kupa

Magyarország - Hollandia

2019. jún. 28. 19:30

BENU Kupa

Magyarország - Franciaország

2019. jún. 30. 19:30

BENU Kupa

Magyarország - Hollandia

2019. júl. 01. 19:30

BENU Kupa

Magyarország - Görögország

2019. júl. 02. 19:30

FINA Férfi Világliga Szuperdöntő HUN-JPN, 2019.06.20. (Fotók: Madar Dávid)
FINA Férfi Világliga Szuperdöntő HUN-ESP, 2019.06.19. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok