Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Fülöp Ádám
Születési dátum: 1994-07-26
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2018/2019
     Titkár 3
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/23  7-7
          UVSE Hunguest Hotels - AVUS  2019/03/02  9-9
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphic - BVSC-Zugló  2019/04/06  11-10
     Időmérő 25
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VasasPlaket - PVSK-Mecsek Füszért  2019/03/09  9-5
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/05/01  8-11
          KSI - VasasPlaket  2019/05/18  10-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Dunakanyar Waterpolo  2019/03/09  19-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2019/03/13  5-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  9-13
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  13-10
          BFSE - KVSE  2019/02/03  9-18
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  9-6
          BFSE - KVSE  2019/02/03  11-22
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - KPSE  2019/05/04  16-2
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - HUVK SE  2019/03/30  3-11
          CVSE - POLO SC BVLSZ2005  2019/03/30  14-4
          ASI-Vasas II. - KPSE  2019/06/01  20-5
          Oxigén - BHSE  2019/06/01  8-11
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd 2006 - VUK Kistarcsa  2019/03/02  9-11
          Városgazda UA - BVSC-Zugló II  2019/03/02  0-15
          YBL WPC II. - Soproni VSE  2019/04/06  10-6
          Százhalombatta - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/04/06  6-14
          GYŐRI VSE - FTC-Telekom II.  2019/05/25  9-7
          Fehérvár VSE - KÓPÉ ÚVSE  2019/05/25  13-11
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - CVK  2019/02/16  7-14
          PÁPAI SE - Velencei UVE  2019/02/16  13-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - BHSE  2019/02/09  5-4
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/27  23-4
     Játékvezető 18
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Market-Vasas I. - POLO SC BVLSZ2002  2019/05/04  9-79/10 (90%)
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPS - KPSE  2019/02/09  11-129/10 (90%)
          HUVK SE - KPS  2019/04/13  6-78/10 (80%)
          BVSC-Zugló - KPSE  2019/04/13  24-89/10 (90%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - Oázis SC Ifi  2019/04/13  20-58/10 (80%)
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/03/30  9-77/10 (70%)
          II. kerületi Sport - Aquaworm Göd 2005  2019/06/01  4-108/10 (80%)
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - KSI SE II.  2019/03/02  10-137.5/10 (75%)
          YBL WPC II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/03/02  5-127/10 (70%)
          KSI SE II. - BVSC-Zugló II  2019/04/06  9-47/10 (70%)
          Városgazda UA - VUK Kistarcsa  2019/04/06  2-178/10 (80%)
          POLO SC BVLSZ2006 - YBL WPC I.  2019/05/25  6-236/10 (60%)
          BHSE - Balaton VK  2019/05/25  16-78/10 (80%)
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velencei UVE - Kanizsa VSE  2019/02/16  6-188/10 (80%)
          Balaton VK - DFVE-TOPO  2019/02/16  12-88/10 (80%)
          CVK - SZVK  2019/02/16  17-38/10 (80%)
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/02/16  9-137.5/10 (75%)
          SZVK - PÁPAI SE  2019/02/16  8-48/10 (80%)
Tehetséggondozó tábor 2006-2007, Szombathely, 2019.06.16. (Fotók: Cseh Gábor)
Férfiválogatott edzés, 2019.06.14. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok