Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Baracskai Vidor
Születési dátum: 1999-01-17
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2020/2021
     Időmérő 5
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          LEGRAND SZENTES - BVSC-Zugló  2020/07/15  15-11
          Vasas SC - KSI SE  2020/07/29  11-12
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Dunakanyar  2020/07/29  15-9
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ALFÖLD - SZNVESE  2020/08/16  
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DFVE  2020/08/09  11-16
     Játékvezető 10
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          LEGRAND SZENTES - BVSC-Zugló  2020/07/15  11-167/10 (70%)
          UVSE Hunguest Hotels - Honvéd  2020/07/22  16-77/10 (70%)
          Győri VSE - Dunakanyar  2020/07/29  7-127.5/10 (75%)
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Dunakanyar  2020/07/29  9-113/10 (30%)
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          LEGRAND SZENTES - BVSC-Zugló  2020/07/15  7-256.5/10 (65%)
          UVSE Hunguest Hotels - Honvéd  2020/07/22  7-47/10 (70%)
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. ker. TVE - DFVE  2020/08/09  2-237/10 (70%)
          ALFÖLD - SZNVEIF  2020/08/16  
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DFVE  2020/08/09  10-116/10 (60%)
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ALFÖLD - SZNVEGY  2020/08/16  
  2019/2020
     Titkár 4
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Honvéd  2019/10/05  17-6
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/11/16  4-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE Hunguest Hotels  2020/03/07  19-7
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Honvéd  2019/10/26  16-5
     Játékvezető 72
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - TVSE  2019/09/21  21-88/10 (80%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa  2019/10/05  15-98/10 (80%)
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2019/10/26  14-158/10 (80%)
          CVSE - Oázis SC  2019/11/16  10-136.5/10 (65%)
          TVSE - KSI  2019/11/30  9-178/10 (80%)
          DVSE - Szolnoki Dózsa  2020/02/01  17-108/10 (80%)
          CVSE - ASI DSE  2020/02/08  8-118/10 (80%)
          Oázis SC - DVSE  2020/02/08  10-197.5/10 (75%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - DVSE  2020/02/29  11-198/10 (80%)
          Nagykanizsa - ASI DSE  2020/03/07  20-28/10 (80%)
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Balaton VK  2019/09/21  13-78/10 (80%)
          PTE-PEAC - Soproni VSE  2019/09/21  9-137.5/10 (75%)
          Jászberényi Felnőtt - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/11/09  2-397.5/10 (75%)
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS - Honvéd  2019/09/29  12-118/10 (80%)
          CPVSE - FTC-Telekom  2019/11/03  3-168.5/10 (85%)
          Fehérvár VSE - YBL WPC  2019/11/17  14-117/10 (70%)
          TVSE - Vidám Vízilovak  2020/02/09  16-76.5/10 (65%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CPVSE - Vasas SC  2019/10/06  19-209/10 (90%)
          TVSE - KVSE  2019/10/27  24-18/10 (80%)
          CPVSE - FTC-Telekom  2019/11/03  9-198/10 (80%)
          Fehérvár VSE - YBL WPC  2019/11/17  11-76/10 (60%)
          TVSE - Vidám Vízilovak  2020/02/09  14-59/10 (90%)
          honvéd - Szegedi VPS  2020/02/16  13-156.5/10 (65%)
          Balaton VK - POLO Sport Club OBs  2020/03/01  15-108.5/10 (85%)
          PSN Zrt. Sportiskola - Szegedi VPS  2020/03/06  14-107.5/10 (75%)
          PannErgy-MVLC-Miskol - AVUS  2020/03/08  15-107/10 (70%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS - Honvéd  2019/09/29  11-48.5/10 (85%)
          CPVSE - Vasas SC  2019/10/06  8-189/10 (90%)
          TVSE - KVSE  2019/10/27  16-68/10 (80%)
          CPVSE - FTC-Telekom  2019/11/03  5-289/10 (90%)
          Fehérvár VSE - YBL WPC  2019/11/17  9-135/10 (50%)
          Honvéd - Szegedi VPS  2020/02/16  6-148/10 (80%)
          Balaton VK - POLO Sport Club OBgy  2020/03/01  14-87/10 (70%)
          PSN Zrt. Sportiskola - Szegedi VPS  2020/03/06  14-107.5/10 (75%)
          PannErgy-MVLC-Miskol - AVUS  2020/03/08  9-128/10 (80%)
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Százhalombattai VSE  2019/10/09  30-78.5/10 (85%)
          YBL WPC II. - Honvéd-Érd  2019/12/14  12-127.5/10 (75%)
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2019/12/14  4-177.5/10 (75%)
          Sportliget - CVSE  2019/12/14  12-127/10 (70%)
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC I. - KÓPÉ ÚVSE  2019/10/26  15-58/10 (80%)
          BVSC-Zugló - CVSE  2019/10/26  18-68/10 (80%)
          KSI SE II. - ASI-Kistarcsa  2019/11/09  4-66.5/10 (65%)
          PannErgy-MVLC-Miskol - Printker Szegedi VPS  2019/11/09  2-138/10 (80%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/02/29  16-138/10 (80%)
          ZF-Eger - CVSE  2020/02/29  11-48/10 (80%)
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - CVSE  2019/10/05  18-77.5/10 (75%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - KESI  2019/10/05  19-59/10 (90%)
       DVL Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - TVSE  2019/12/01  5-189/10 (90%)
          CVK - Soproni VSE  2019/12/01  3-269/10 (90%)
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Balaton VK  2020/02/15  10-77.5/10 (75%)
          Balaton VK - Fehérvár VSE  2020/02/15  10-58/10 (80%)
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Blamax-Kaposvári VK - PSN Zrt. Sportiskola  2019/10/20  10-67.5/10 (75%)
          DFVE fiú - Blamax-Kaposvári VK  2019/10/20  4-69/10 (90%)
          DFVE leány - DFVE fiú  2019/10/20  4-49/10 (90%)
          Soproni VSE - Győri VSE  2019/12/08  4-118/10 (80%)
          Új-Hullám S.E. - PÁPAI SE  2019/12/08  0-18/10 (80%)
          Új-Hullám S.E. - AVUS  2019/12/08  1-208/10 (80%)
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - HVSC  2020/02/22  17-49/10 (90%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - LFÁ-ZF-Eger  2020/02/22  11-149.5/10 (95%)
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVEIF - TVSE  2019/09/29  8-308.5/10 (85%)
          UVSE Hunguest Hotels - DFVE  2019/10/13  15-58/10 (80%)
          Győri VSE - DFVE  2019/11/10  9-78.5/10 (85%)
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club ifj  2019/12/04  23-128/10 (80%)
          DFVE - ZF-Eger  2020/01/26  7-158/10 (80%)
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - DFVE  2019/10/13  21-147/10 (70%)
          Győri VSE - DFVE  2019/11/10  10-148/10 (80%)
          DFVE - ZF-Eger  2020/01/26  16-118/10 (80%)
          TVSE - SZNVESE  2020/02/09  22-118.5/10 (85%)
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVEGY - TVSE  2019/09/29  15-78.5/10 (85%)
          Győri VSE - DFVE  2019/11/10  6-98.5/10 (85%)
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club gy  2019/12/04  24-18.5/10 (85%)
          TVSE - SZNVEGY  2020/02/09  7-167.5/10 (75%)
     Időmérő 47
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - Kaposvári VK  2019/11/02  11-6
          VasasPlaket - ZF-Eger  2019/11/30  11-13
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC-Miskol  2020/03/10  12-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/03/13  15-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Eszterházy SC - Dunakanyar Waterpolo  2019/09/28  15-9
          KSI - Vasas SC  2019/10/11  17-12
          Vasas SC - FTC Telekom  2019/12/18  5-5
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - PTE-PEAC  2019/09/21  6-17
          Fehérvár VSE - Győri VSE  2019/09/21  13-6
          Lamantinok - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/11/09  14-23
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CPVSE - Vasas SC  2019/10/06  9-10
          TVSE - KVSE  2019/10/27  18-4
          Honvéd - Szegedi VPS  2020/02/16  16-7
          PSN Zrt. Sportiskola - Szegedi VPS  2020/03/06  14-6
          PannErgy-MVLC-Miskol - AVUS  2020/03/08  15-9
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS - honvéd  2019/09/29  16-7
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Vidám Vízilovak  2020/02/09  9-1
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-Team - Jog-Ászok VSK  2020/02/23  10-11
          Csepeli VSE - 1427 JSMA  2020/02/23  9-11
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd-Érd - HUVK SE  2019/10/26  12-8
          KESI - ZF-Eger  2019/11/09  8-8
          Oázis SC - POLO SC BP2007  2019/11/09  6-5
          UVSE - FTC-Telekom  2020/02/29  16-10
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - FTC-Telekom I.  2019/10/05  6-8
          UVSE - KSI SE  2019/10/05  10-9
          KESI - CVSE  2019/11/16  3-18
       DVL Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVK - Velence Plus II  2019/12/01  13-4
          TVSE - Velence Plus II  2019/12/01  29-0
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - Soproni VSE  2020/02/15  7-5
          Soproni VSE - PSN Zrt. II.  2020/02/15  11-8
          PSN Zrt. II. - Győri VSE  2020/02/15  4-9
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE leány - Velencei-tavi UVE  2019/10/20  14-1
          PSN Zrt. Sportiskola - Velencei-tavi UVE  2019/10/20  18-3
          Váci VSE - AVUS  2019/12/08  5-13
          Váci VSE - Győri VSE  2019/12/08  14-6
          Soproni VSE - PÁPAI SE  2019/12/08  5-8
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          LFÁ-ZF-Eger - Hungerit Szentes  2019/09/28  8-7
          SZEGED SZTE - III. Kerületi TVE  2020/02/15  11-11
          Hungerit Szentes - FTC Telekom  2020/03/11  9-15
          DUE-Maarsk Graphics - Tatabánya  2020/03/12  17-5
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/02/22  8-11
          HVSC - BVSC-Zugló  2020/02/22  3-9
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - SZNVEIF  2020/02/09  23-5
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVESE - TVSE  2019/09/29  9-22
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club serd  2019/12/04  13-5
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - DFVE  2019/10/13  9-8
          DFVE - ZF-Eger  2020/01/26  14-8
     Gólbíró 1
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE-Tungsram-Hungue - LFÁ-ZF-Eger  2019/10/08  16-11
  2018/2019
     Időmérő 92
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/10  9-10
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/01/26  4-15
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2019/03/06  12-5
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2019/04/27  15-9
          Tatabánya - AVUS  2019/05/11  11-10
          AVUS - Tatabánya  2019/05/18  10-8
          VasasPlaket - Kanizsa Vízilabda Sp  2019/05/29  
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - BVSC-Zugló  2018/10/06  12-12
          BHSE - YBL WPC  2018/11/24  6-14
          YBL WPC - ASI DSE  2018/12/08  10-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2018/12/15  9-16
          BHSE - DVSE  2019/01/26  9-15
          Dunakanyar Waterpolo - Swietelsky Bcsaba  2019/03/23  19-7
          BHSE - Ceglédi VSE  2019/04/06  4-10
          KVSE - SZEGEDI FVCS KFT  2019/04/13  6-6
          Kaposvári VK - FTC Telekom  2019/04/13  8-7
          Neptun VSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/28  18-9
          KVSE - Vasas SC  2019/05/08  8-8
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - KSI SE  2019/02/03  3-14
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  11-6
          FTC-Telekom - Market-Vasas  2019/03/03  8-3
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - BFSE  2019/01/27  19-11
          AVUS - KSI SE  2019/02/03  5-25
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  17-5
          FTC-Telekom - Market-Vasas  2019/03/03  12-10
          BFSE - Invictus SC  2019/03/03  13-9
          HUVK SE II - BFSE  2019/03/31  17-7
          FTC-Telekom - KSI SE  2019/06/14  9-12
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - ASI DSE  2018/10/28  10-8
          POLO Sport Club - KVSE  2018/10/28  19-2
          Cápa VK - Balaton VK  2018/10/28  0-35
          Sportliget S.E. - VVSE  2018/10/28  12-8
          Százhalombatta - BFSE  2019/01/27  19-13
          AVUS - KSI SE  2019/02/03  1-17
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  5-11
          FTC-Telekom - Market-Vasas  2019/03/03  8-2
          BFSE - Invictus SC  2019/03/03  9-4
          HUVK SE II - BFSE  2019/03/31  23-1
          Százhalombatta - Invictus SC  2019/05/19  11-4
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Invictus SC - Koelner-Csongrád  2019/02/23  1-15
          Koelner-Csongrád - AQUA SE  2019/02/23  17-6
          HVSC - Invictus SC  2019/02/23  14-2
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - ELTE-BEAC  2018/10/28  12-10
          YBL WPC - UVSE  2019/03/24  12-9
          Vízilovak - Sportliget  2019/03/31  15-14
          BVSC-Zugló - Oázis Nonprofit Kft  2019/05/19  15-7
          Sportliget - UVSE  2019/05/19  14-14
          Vízilovak - Octopus SE  2019/05/26  8-9
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI Lány - Szentes Lány  2018/12/02  1-16
          Dynamo Ungvar 2007 - Invictus SC  2018/12/02  7-12
          Crisul - KESI Lány  2018/12/02  16-1
          DMTK-KVSE - Békéscsaba  2018/12/02  3-10
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Market-Vasas I. - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/12/15  5-21
          YBL WPC - HUVK SE  2018/12/15  1-15
          POLO SC BVLSZ2002 - BHSE  2018/12/15  11-13
          Market-Vasas II. - Vízilovak  2018/12/15  9-14
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - BVSC-Zugló  2018/12/15  3-18
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/11/17  6-19
          FTC-Telekom II. - YBL WPC  2018/11/17  11-6
          II. kerületi Sport - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/12/06  2-17
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Oázis SC  2019/03/02  9-6
          Pharmacoidea-SZVPS - CVSE  2019/03/02  7-6
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Szegedi VPS  2018/12/09  9-8
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velencei UVE - Kanizsa VSE  2019/02/16  6-18
          CVK - SZVK  2019/02/16  17-3
          SZVK - PÁPAI SE  2019/02/16  8-4
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence Plus II. - DFVE-TOPO  2018/11/03  4-12
          Balaton VK - TVSE  2018/11/03  4-7
          CVK - DFVE-TOPO  2018/11/03  7-18
          TVSE - Velence Plus II.  2018/11/03  15-0
          Balaton VK - CVK  2018/11/03  16-1
          Soproni VSE - DFVE-TOPO  2019/03/09  3-14
          DFVE-TOPO - Mohács 3  2019/03/09  25-6
          Mohács 3 - BFSE  2019/03/09  7-15
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Erzsébeti SMTK  2018/11/18  18-7
          Erzsébeti SMTK - GYŐRI VSE  2018/11/18  2-17
          AVUS - Balaton VK  2019/02/24  1-8
          PSN Zrt. - AVUS  2019/02/24  10-5
          Kanizsa VSE - POLO SC DVL2007  2019/04/14  7-6
          POLO SC DVL2007 - Soproni VSE  2019/04/14  8-3
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - RB - Tatabánya  2018/11/03  5-9
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/03/16  15-8
          BVSC-Zugló - Hungerit Szentes  2019/03/17  14-4
          BHSE - RB - Tatabánya  2019/03/20  8-7
          BVSC-Zugló - DUE-Maarsk Graphic  2019/04/09  10-7
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - FTC-Telekom  2018/12/16  6-9
          POLO Sport Club - RB - Tatabánya  2019/03/24  12-6
          GYŐRI VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/14  14-9
          RB - Tatabánya - BVSC-Zugló  2019/04/28  5-8
          SZNVEIF - FTC-Telekom  2019/05/12  8-14
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2019/05/28  8-9
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - CeglédAlap  2019/05/26  12-12
     Gólbíró 3
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - PVSK-Mecsek Füszért  2018/12/01  11-12
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - ZF-Eger  2018/11/17  15-8
       TippMix Férfi Szuperkupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2018/12/22  
     Játékvezető 67
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Invictus SC  2019/05/19  9/10 (90%)
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE 2006 - HVSC  2019/02/23  9-108.5/10 (85%)
          Piranha-KÓPÉ - SZNVE 2006  2019/02/23  7-208.5/10 (85%)
          AQUA SE - Piranha-KÓPÉ  2019/02/23  15-18.5/10 (85%)
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Crisul  2018/12/02  4-118/10 (80%)
          Spartak vegyes - DMTK-KVSE  2018/12/02  16-19/10 (90%)
          Invictus SC - Szentes Lány  2018/12/02  2-68/10 (80%)
          Dynamo Ungvar 2007 - Spartak vegyes  2018/12/02  8-148/10 (80%)
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - Oázis SC Serdülő  2019/04/06  3-138/10 (80%)
          KPSE - Market-Vasas II.  2019/04/06  7-158/10 (80%)
          POLO SC BVLSZ2002 - YBL WPC  2019/04/06  6-198/10 (80%)
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - ASI-Vasas I.  2018/11/17  1-238/10 (80%)
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - ASI-Vasas  2019/03/02  10-88/10 (80%)
          AVUS - KESI  2019/03/02  12-139/10 (90%)
       Budapesti Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Ceglédi VSE  2018/11/11  8/10 (80%)
          Oázis Nonprofit Kft - KÓPÉ ÚVSE  2018/11/11  8/10 (80%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - HUVK SE  2018/11/11  8/10 (80%)
          SE VK - KESI  2018/11/11  8/10 (80%)
          SE VK - UVSE I.  2019/05/24  8/10 (80%)
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - CVK  2019/02/16  7-148/10 (80%)
          Balaton VK - DFVE-TOPO  2019/02/16  12-87.5/10 (75%)
          PÁPAI SE - Velencei UVE  2019/02/16  13-78/10 (80%)
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/02/16  9-137.5/10 (75%)
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - POLO SC DVL2006  2019/03/09  0-248.5/10 (85%)
          POLO SC DVL2006 - Soproni VSE  2019/03/09  17-49/10 (90%)
          Soproni VSE - Mohács 3  2019/03/30  19-49/10 (90%)
          DFVE-TOPO - BFSE  2019/03/30  13-19/10 (90%)
          Mohács 3 - POLO SC DVL2006  2019/03/30  3-189/10 (90%)
          BFSE - Soproni VSE  2019/03/30  2-169/10 (90%)
          POLO SC DVL2006 - DFVE-TOPO  2019/03/30  3-78.5/10 (85%)
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - Új-Hullám SE Dorog  2018/11/18  15-08.5/10 (85%)
          Új-Hullám SE Dorog - AVUS  2018/11/18  0-158.5/10 (85%)
          AVUS - Soproni VSE  2018/11/18  13-57/10 (70%)
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2019/02/24  2-109/10 (90%)
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/02/24  6-79/10 (90%)
          GYŐRI VSE - Kaposvári VK  2019/02/24  6-27.5/10 (75%)
          DFVE-TOPO I (leány) - Kanizsa VSE  2019/04/14  3-69/10 (90%)
          Soproni VSE - Fehérvár VSE  2019/04/14  5-49/10 (90%)
          Fehérvár VSE - DFVE-TOPO I (leány)  2019/04/14  11-48/10 (80%)
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - Kanizsa VSE  2019/06/01  8/10 (80%)
          TVSE - VÁCI VSE  2019/06/01  8/10 (80%)
          Kaposvári VK - DFVE-TOPO  2019/06/01  8/10 (80%)
          VÁCI VSE - AVUS  2019/06/01  8/10 (80%)
          DFVE-TOPO - PSN Zrt.  2019/06/01  8/10 (80%)
          Kanizsa VSE - Kaposvári VK  2019/06/01  8/10 (80%)
          AVUS - TVSE  2019/06/01  8/10 (80%)
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - RB - Tatabánya  2018/10/07  9-128/10 (80%)
          FTC-Telekom - POLO Sport Club  2018/10/14  7-188/10 (80%)
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - RB - Tatabánya  2018/10/07  6-147.5/10 (75%)
          FTC-Telekom - POLO Sport Club  2018/10/14  6-108/10 (80%)
          RB - Tatabánya - FTC-Telekom  2018/12/16  5-39/10 (90%)
          POLO Sport Club - RB - Tatabánya  2019/03/24  4-107.5/10 (75%)
          GYŐRI VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/14  12-48.5/10 (85%)
          RB - Tatabánya - BVSC-Zugló  2019/04/28  10-98/10 (80%)
          SZNVES - FTC-Telekom  2019/05/12  1-148/10 (80%)
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2019/05/21  7-68.5/10 (85%)
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - RB - Tatabánya  2018/10/07  2-168/10 (80%)
          FTC-Telekom - POLO Sport Club  2018/10/14  12-77.5/10 (75%)
          RB - Tatabánya - FTC-Telekom  2018/12/16  13-108/10 (80%)
          POLO Sport Club - RB - Tatabánya  2019/03/24  4-107.5/10 (75%)
          GYŐRI VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/14  5-89/10 (90%)
          RB - Tatabánya - BVSC-Zugló  2019/04/28  10-128/10 (80%)
          SZNVEGY - FTC-Telekom  2019/05/12  14-97.5/10 (75%)
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2019/05/21  12-18.5/10 (85%)
          HVSC - KESI  2019/05/26  0-139/10 (90%)
          KESI - Fehérvár VSE  2019/05/26  12-59/10 (90%)
          CeglédAlap - HVSC  2019/05/26  8-28/10 (80%)

BENU Női Magyar Kupa

FTC Telekom - UVSE Hunguest Hotels

2020. aug. 11. 18:00

BENU Női Magyar Kupa

BVSC-Zugló - DUE-Maarsk Graphics

2020. aug. 11. 19:30

BENU Férfi Magyar Kupa

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. aug. 12. 19:00

BENU Férfi Magyar Kupa

OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa

2020. aug. 12. 20:15

BENU Női Magyar Kupa

DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló

2020. aug. 28. 17:45

Férfi OB I

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. aug. 30. 14:00

BENU MK, 3. forduló, 2020.08.08., Hajós-uszoda (Fotók: Kovács Anikó/MVLSZ)
BENU MK, 3. forduló, 2020.08.08., Hajós-uszoda (Fotók: Stuber Sándor/vlv.hu)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok