Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Baracskai Vidor
Születési dátum: 1999-01-17
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2018/2019
     Időmérő 92
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/10  9-10
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/01/26  4-15
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2019/03/06  12-5
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2019/04/27  15-9
          Tatabánya - AVUS  2019/05/11  11-10
          AVUS - Tatabánya  2019/05/18  10-8
          VasasPlaket - Kanizsa Vízilabda Sp  2019/05/29  
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - BVSC-Zugló  2018/10/06  12-12
          BHSE - YBL WPC  2018/11/24  6-14
          YBL WPC - ASI DSE  2018/12/08  10-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2018/12/15  9-16
          BHSE - DVSE  2019/01/26  9-15
          Dunakanyar Waterpolo - Swietelsky Bcsaba  2019/03/23  19-7
          BHSE - Ceglédi VSE  2019/04/06  4-10
          KVSE - SZEGEDI FVCS KFT  2019/04/13  6-6
          Kaposvári VK - FTC Telekom  2019/04/13  8-7
          Neptun VSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/28  18-9
          KVSE - Vasas SC  2019/05/08  8-8
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - KSI SE  2019/02/03  3-14
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  11-6
          FTC-Telekom - Market-Vasas  2019/03/03  8-3
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - BFSE  2019/01/27  19-11
          AVUS - KSI SE  2019/02/03  5-25
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  17-5
          FTC-Telekom - Market-Vasas  2019/03/03  12-10
          BFSE - Invictus SC  2019/03/03  13-9
          HUVK SE II - BFSE  2019/03/31  17-7
          FTC-Telekom - KSI SE  2019/06/14  9-12
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - ASI DSE  2018/10/28  10-8
          POLO Sport Club - KVSE  2018/10/28  19-2
          Cápa VK - Balaton VK  2018/10/28  0-35
          Sportliget S.E. - VVSE  2018/10/28  12-8
          Százhalombatta - BFSE  2019/01/27  19-13
          AVUS - KSI SE  2019/02/03  1-17
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  5-11
          FTC-Telekom - Market-Vasas  2019/03/03  8-2
          BFSE - Invictus SC  2019/03/03  9-4
          HUVK SE II - BFSE  2019/03/31  23-1
          Százhalombatta - Invictus SC  2019/05/19  11-4
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Invictus SC - Koelner-Csongrád  2019/02/23  1-15
          Koelner-Csongrád - AQUA SE  2019/02/23  17-6
          HVSC - Invictus SC  2019/02/23  14-2
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - ELTE-BEAC  2018/10/28  12-10
          YBL WPC - UVSE  2019/03/24  12-9
          Vízilovak - Sportliget  2019/03/31  15-14
          BVSC-Zugló - Oázis Nonprofit Kft  2019/05/19  15-7
          Sportliget - UVSE  2019/05/19  14-14
          Vízilovak - Octopus SE  2019/05/26  8-9
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI Lány - Szentes Lány  2018/12/02  1-16
          Dynamo Ungvar 2007 - Invictus SC  2018/12/02  7-12
          Crisul - KESI Lány  2018/12/02  16-1
          DMTK-KVSE - Békéscsaba  2018/12/02  3-10
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Market-Vasas I. - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/12/15  5-21
          YBL WPC - HUVK SE  2018/12/15  1-15
          POLO SC BVLSZ2002 - BHSE  2018/12/15  11-13
          Market-Vasas II. - Vízilovak  2018/12/15  9-14
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - BVSC-Zugló  2018/12/15  3-18
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/11/17  6-19
          FTC-Telekom II. - YBL WPC  2018/11/17  11-6
          II. kerületi Sport - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/12/06  2-17
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Oázis SC  2019/03/02  9-6
          Pharmacoidea-SZVPS - CVSE  2019/03/02  7-6
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Szegedi VPS  2018/12/09  9-8
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velencei UVE - Kanizsa VSE  2019/02/16  6-18
          CVK - SZVK  2019/02/16  17-3
          SZVK - PÁPAI SE  2019/02/16  8-4
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Velence Plus II. - DFVE-TOPO  2018/11/03  4-12
          Balaton VK - TVSE  2018/11/03  4-7
          CVK - DFVE-TOPO  2018/11/03  7-18
          TVSE - Velence Plus II.  2018/11/03  15-0
          Balaton VK - CVK  2018/11/03  16-1
          Soproni VSE - DFVE-TOPO  2019/03/09  3-14
          DFVE-TOPO - Mohács 3  2019/03/09  25-6
          Mohács 3 - BFSE  2019/03/09  7-15
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Erzsébeti SMTK  2018/11/18  18-7
          Erzsébeti SMTK - GYŐRI VSE  2018/11/18  2-17
          AVUS - Balaton VK  2019/02/24  1-8
          PSN Zrt. - AVUS  2019/02/24  10-5
          Kanizsa VSE - POLO SC DVL2007  2019/04/14  7-6
          POLO SC DVL2007 - Soproni VSE  2019/04/14  8-3
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - RB - Tatabánya  2018/11/03  5-9
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/03/16  15-8
          BVSC-Zugló - Hungerit Szentes  2019/03/17  14-4
          BHSE - RB - Tatabánya  2019/03/20  8-7
          BVSC-Zugló - DUE-Maarsk Graphic  2019/04/09  10-7
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - FTC-Telekom  2018/12/16  6-9
          POLO Sport Club - RB - Tatabánya  2019/03/24  12-6
          GYŐRI VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/14  14-9
          RB - Tatabánya - BVSC-Zugló  2019/04/28  5-8
          SZNVEIF - FTC-Telekom  2019/05/12  8-14
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2019/05/28  8-9
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - CeglédAlap  2019/05/26  12-12
     Gólbíró 3
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - PVSK-Mecsek Füszért  2018/12/01  11-12
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - ZF-Eger  2018/11/17  15-8
       TippMix Férfi Szuperkupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2018/12/22  
     Játékvezető 67
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Invictus SC  2019/05/19  9/10 (90%)
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE 2006 - HVSC  2019/02/23  9-108.5/10 (85%)
          Piranha-KÓPÉ - SZNVE 2006  2019/02/23  7-208.5/10 (85%)
          AQUA SE - Piranha-KÓPÉ  2019/02/23  15-18.5/10 (85%)
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Crisul  2018/12/02  4-118/10 (80%)
          Spartak vegyes - DMTK-KVSE  2018/12/02  16-19/10 (90%)
          Invictus SC - Szentes Lány  2018/12/02  2-68/10 (80%)
          Dynamo Ungvar 2007 - Spartak vegyes  2018/12/02  8-148/10 (80%)
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - Oázis SC Serdülő  2019/04/06  3-138/10 (80%)
          KPSE - Market-Vasas II.  2019/04/06  7-158/10 (80%)
          POLO SC BVLSZ2002 - YBL WPC  2019/04/06  6-198/10 (80%)
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - ASI-Vasas I.  2018/11/17  1-238/10 (80%)
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - ASI-Vasas  2019/03/02  10-88/10 (80%)
          AVUS - KESI  2019/03/02  12-139/10 (90%)
       Budapesti Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Ceglédi VSE  2018/11/11  8/10 (80%)
          Oázis Nonprofit Kft - KÓPÉ ÚVSE  2018/11/11  8/10 (80%)
          A-HID OSC ÚJBUDA - HUVK SE  2018/11/11  8/10 (80%)
          SE VK - KESI  2018/11/11  8/10 (80%)
          SE VK - UVSE I.  2019/05/24  8/10 (80%)
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - CVK  2019/02/16  7-148/10 (80%)
          Balaton VK - DFVE-TOPO  2019/02/16  12-87.5/10 (75%)
          PÁPAI SE - Velencei UVE  2019/02/16  13-78/10 (80%)
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/02/16  9-137.5/10 (75%)
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - POLO SC DVL2006  2019/03/09  0-248.5/10 (85%)
          POLO SC DVL2006 - Soproni VSE  2019/03/09  17-49/10 (90%)
          Soproni VSE - Mohács 3  2019/03/30  19-49/10 (90%)
          DFVE-TOPO - BFSE  2019/03/30  13-19/10 (90%)
          Mohács 3 - POLO SC DVL2006  2019/03/30  3-189/10 (90%)
          BFSE - Soproni VSE  2019/03/30  2-169/10 (90%)
          POLO SC DVL2006 - DFVE-TOPO  2019/03/30  3-78.5/10 (85%)
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - Új-Hullám SE Dorog  2018/11/18  15-08.5/10 (85%)
          Új-Hullám SE Dorog - AVUS  2018/11/18  0-158.5/10 (85%)
          AVUS - Soproni VSE  2018/11/18  13-57/10 (70%)
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2019/02/24  2-109/10 (90%)
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/02/24  6-79/10 (90%)
          GYŐRI VSE - Kaposvári VK  2019/02/24  6-27.5/10 (75%)
          DFVE-TOPO I (leány) - Kanizsa VSE  2019/04/14  3-69/10 (90%)
          Soproni VSE - Fehérvár VSE  2019/04/14  5-49/10 (90%)
          Fehérvár VSE - DFVE-TOPO I (leány)  2019/04/14  11-48/10 (80%)
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - Kanizsa VSE  2019/06/01  8/10 (80%)
          TVSE - VÁCI VSE  2019/06/01  8/10 (80%)
          Kaposvári VK - DFVE-TOPO  2019/06/01  8/10 (80%)
          VÁCI VSE - AVUS  2019/06/01  8/10 (80%)
          DFVE-TOPO - PSN Zrt.  2019/06/01  8/10 (80%)
          Kanizsa VSE - Kaposvári VK  2019/06/01  8/10 (80%)
          AVUS - TVSE  2019/06/01  8/10 (80%)
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - RB - Tatabánya  2018/10/07  9-128/10 (80%)
          FTC-Telekom - POLO Sport Club  2018/10/14  7-188/10 (80%)
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - RB - Tatabánya  2018/10/07  6-147.5/10 (75%)
          FTC-Telekom - POLO Sport Club  2018/10/14  6-108/10 (80%)
          RB - Tatabánya - FTC-Telekom  2018/12/16  5-39/10 (90%)
          POLO Sport Club - RB - Tatabánya  2019/03/24  4-107.5/10 (75%)
          GYŐRI VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/14  12-48.5/10 (85%)
          RB - Tatabánya - BVSC-Zugló  2019/04/28  10-98/10 (80%)
          SZNVES - FTC-Telekom  2019/05/12  1-148/10 (80%)
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2019/05/21  7-68.5/10 (85%)
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - RB - Tatabánya  2018/10/07  2-168/10 (80%)
          FTC-Telekom - POLO Sport Club  2018/10/14  12-77.5/10 (75%)
          RB - Tatabánya - FTC-Telekom  2018/12/16  13-108/10 (80%)
          POLO Sport Club - RB - Tatabánya  2019/03/24  4-107.5/10 (75%)
          GYŐRI VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/14  5-89/10 (90%)
          RB - Tatabánya - BVSC-Zugló  2019/04/28  10-128/10 (80%)
          SZNVEGY - FTC-Telekom  2019/05/12  14-97.5/10 (75%)
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club  2019/05/21  12-18.5/10 (85%)
          HVSC - KESI  2019/05/26  0-139/10 (90%)
          KESI - Fehérvár VSE  2019/05/26  12-59/10 (90%)
          CeglédAlap - HVSC  2019/05/26  8-28/10 (80%)
FINA Férfi Világliga Szuperdöntő HUN-CAN, 2019.06.18. (Fotók: Madar Dávid)
Fiú 2005 A- és B-válogatott edzőtábor, 2019.06.18. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok