Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Vojvoda Tímea
Születési dátum: 0000-00-00
Város: Tatabánya
Szezon Meccs
  E.ON Férfi OB I
     Titkár 10
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DVSE  2018/10/06  8-7
          Tatabánya - Szolnoki Dózsa  2018/11/07  4-11
          Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/10  9-10
          Tatabánya - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/01/12  5-11
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/01/26  4-15
          Tatabánya - VasasPlaket  2019/02/16  10-6
          Tatabánya - KSI  2019/03/02  9-8
          Tatabánya - AVUS  2019/04/17  9-7
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/04/27  9-8
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/05/04  5-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - ASI DSE  2018/10/27  7-10
          KVSE - YBL WPC  2018/12/15  11-5
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Soproni VSE  2018/12/08  8-5
          Százhalombatta - Fehérvár VSE  2018/12/08  11-7
          TVSE - GYŐRI VSE  2018/12/08  14-5
          Fehérvár VSE - Balaton VK-Pápa  2018/12/08  13-11
          Százhalombatta - Soproni VSE  2018/12/08  6-12
          GYŐRI VSE - Balaton VK-Pápa  2018/12/08  13-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/15  8-14
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/16  2-7
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  12-9
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  9-6
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  7-11
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  17-7
          TVSE - Koelner-Csongrád  2019/02/17  19-6
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  10-9
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  18-1
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  12-5
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  6-4
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  18-6
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  20-3
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/15  13-15
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/16  8-10
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  9-13
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  10-9
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  6-18
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-10
          TVSE - Koelner Csongrád  2019/02/17  9-15
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  5-12
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  9-11
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  4-8
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  3-13
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  3-10
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  7-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/15  7-18
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/16  11-4
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  7-10
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  8-7
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  17-4
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-11
          TVSE - Aeroprodukt-Csongrád  2019/02/17  18-7
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  17-9
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  12-3
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  15-2
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  4-11
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  4-8
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  13-6
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis Nonprofit Kft - BVSC-Zugló  2018/10/28  7-20
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2019/06/01  10-11
          KSI SE - JSM Alapítvány  2019/06/01  16-1
          KPSE - KPS  2019/06/01  6-7
          Oázis SC Ifi - HUVK SE  2019/06/01  15-8
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - KSI SE  2018/11/17  17-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/17  9-8
          HUVK SE - Aquaworm Göd 2005  2018/11/17  13-0
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - KVSE  2018/12/09  12-9
          KVSE - TVSE  2018/12/09  13-12
          TVSE - AVUS  2018/12/21  10-17
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE-Dorog - Balaton VK  2018/11/24  4-10
          Mohács 1 - Fehérvár VSE  2018/11/24  7-19
          Balaton VK - Mohács 1  2018/11/24  12-4
          Fehérvár VSE - BHSE-Dorog  2018/11/24  7-8
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - Velence Plus II.  2018/10/20  16-1
          CVK - TVSE  2018/10/20  
          DFVE-TOPO - Balaton VK  2018/10/20  3-11
          Velence Plus II. - CVK  2018/10/20  12-5
          TVSE - DFVE-TOPO  2018/10/20  16-1
          DFVE-TOPO - Velence Plus II.  2018/12/15  12-9
          TVSE - Balaton VK  2018/12/15  17-5
          DFVE-TOPO - CVK  2018/12/15  13-8
          Velence Plus II. - TVSE  2018/12/15  5-20
          CVK - Balaton VK  2018/12/15  1-16
          TVSE - Váci VSE  2019/04/27  17-4
          Balaton VK - Kaposvár-Balaton VK  2019/04/27  9-14
          Kanizsa VSE - TVSE  2019/04/27  3-9
          Váci VSE - Balaton VK  2019/04/27  12-16
          Kaposvár-Balaton VK - Kanizsa VSE  2019/04/27  17-12
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE Dorog - Sportliget  2019/02/03  1-16
          BUSC - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/02/03  3-5
          Erzsébeti SMTK - Új-Hullám SE Dorog  2019/02/03  16-1
          Sportliget - BUSC  2019/02/03  5-10
          DFVE-TOPO II (fiú) - Erzsébeti SMTK  2019/02/03  4-12
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Balaton VK  2018/11/25  
          III. Kerületi TVE - Váci VSE  2018/11/25  
          TVSE - Balaton VK  2018/11/25  
          AVUS - III. Kerületi TVE  2018/11/25  
          GYŐRI VSE - Soproni VSE  2018/11/25  
          Váci VSE - AVUS  2018/11/25  
          TVSE - GYŐRI VSE  2018/11/25  
          TVSE - AVUS  2019/06/09  
          Balaton VK - Váci VSE  2019/06/09  
          PSN Zrt. II. - PSN Zrt.  2019/06/09  
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/06/09  
          TVSE - PSN Zrt.  2019/06/09  
          Váci VSE - PSN Zrt. II.  2019/06/09  
          AVUS - Kanizsa VSE  2019/06/09  
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/02/17  
          PSN Zrt. - Kaposvári VK  2019/02/17  
          DFVE-TOPO - AVUS  2019/02/17  
          Kanizsa VSE - VÁCI VSE  2019/02/17  
          Kaposvári VK - TVSE  2019/02/17  
          AVUS - PSN Zrt.  2019/02/17  
          VÁCI VSE - DFVE-TOPO  2019/02/17  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - DUE-Maarsk Graphic  2018/10/03  4-14
          RB - Tatabánya - Hungerit Szentes  2018/10/20  4-10
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2018/11/10  7-12
          RB - Tatabánya - BHSE  2019/02/09  5-4
          RB - Tatabánya - Hungerit Szentes  2019/04/10  7-15
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/17  8-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  7-8
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  9-16
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  24-11
          RB - Tatabánya - SZNVEIF  2019/01/27  12-4
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  9-11
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-11
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  9-12
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  4-21
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  11-10
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  7-8
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  20-5
          RB - Tatabánya - SZNVES  2019/01/27  18-4
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  13-5
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  10-8
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  19-3
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  6-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  14-11
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  10-5
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  10-9
          RB - Tatabánya - SZNVEGY  2019/01/27  13-11
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  13-4
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-8
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  14-15
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  7-19
     Időmérő 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK-Mecsek Füszért - VasasPlaket  2019/04/16  11-6
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - LEGRAND SZENTES  2018/10/28  14-15
          BFSE - Soproni VSE  2018/10/28  6-13
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - LEGRAND SZENTES  2018/10/28  15-4
          BFSE - Soproni VSE  2018/10/28  2-10
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - PSN Zrt.  2019/01/13  6-2
          SZVK - BHSE-Dorog  2019/01/13  3-8
          PSN Zrt. - VÁCI VSE  2019/01/13  10-10
          BHSE-Dorog - SZVK  2019/01/13  14-5
          VÁCI VSE - GYŐRI VSE  2019/01/13  8-11
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC DVL2006 - HKLSE  2018/11/03  18-3
          POLO SC DVL2006 - HKLSE  2018/11/03  18-3
          Soproni VSE - III. Kerületi TVE  2018/11/03  15-0
          Váci VSE - HKLSE  2018/11/03  19-4
          Váci VSE - HKLSE  2018/11/03  19-4
          III. Kerületi TVE - POLO SC DVL2006  2018/11/03  0-15
          Soproni VSE - Váci VSE  2018/11/03  6-14
  Férfi OB I/B
     Titkár 2
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DVSE  2018/10/06  8-7
          Tatabánya - Szolnoki Dózsa  2018/11/07  4-11
          Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/10  9-10
          Tatabánya - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/01/12  5-11
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/01/26  4-15
          Tatabánya - VasasPlaket  2019/02/16  10-6
          Tatabánya - KSI  2019/03/02  9-8
          Tatabánya - AVUS  2019/04/17  9-7
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/04/27  9-8
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/05/04  5-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - ASI DSE  2018/10/27  7-10
          KVSE - YBL WPC  2018/12/15  11-5
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Soproni VSE  2018/12/08  8-5
          Százhalombatta - Fehérvár VSE  2018/12/08  11-7
          TVSE - GYŐRI VSE  2018/12/08  14-5
          Fehérvár VSE - Balaton VK-Pápa  2018/12/08  13-11
          Százhalombatta - Soproni VSE  2018/12/08  6-12
          GYŐRI VSE - Balaton VK-Pápa  2018/12/08  13-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/15  8-14
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/16  2-7
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  12-9
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  9-6
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  7-11
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  17-7
          TVSE - Koelner-Csongrád  2019/02/17  19-6
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  10-9
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  18-1
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  12-5
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  6-4
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  18-6
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  20-3
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/15  13-15
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/16  8-10
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  9-13
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  10-9
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  6-18
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-10
          TVSE - Koelner Csongrád  2019/02/17  9-15
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  5-12
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  9-11
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  4-8
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  3-13
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  3-10
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  7-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/15  7-18
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/16  11-4
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  7-10
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  8-7
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  17-4
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-11
          TVSE - Aeroprodukt-Csongrád  2019/02/17  18-7
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  17-9
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  12-3
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  15-2
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  4-11
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  4-8
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  13-6
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis Nonprofit Kft - BVSC-Zugló  2018/10/28  7-20
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2019/06/01  10-11
          KSI SE - JSM Alapítvány  2019/06/01  16-1
          KPSE - KPS  2019/06/01  6-7
          Oázis SC Ifi - HUVK SE  2019/06/01  15-8
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - KSI SE  2018/11/17  17-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/17  9-8
          HUVK SE - Aquaworm Göd 2005  2018/11/17  13-0
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - KVSE  2018/12/09  12-9
          KVSE - TVSE  2018/12/09  13-12
          TVSE - AVUS  2018/12/21  10-17
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE-Dorog - Balaton VK  2018/11/24  4-10
          Mohács 1 - Fehérvár VSE  2018/11/24  7-19
          Balaton VK - Mohács 1  2018/11/24  12-4
          Fehérvár VSE - BHSE-Dorog  2018/11/24  7-8
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - Velence Plus II.  2018/10/20  16-1
          CVK - TVSE  2018/10/20  
          DFVE-TOPO - Balaton VK  2018/10/20  3-11
          Velence Plus II. - CVK  2018/10/20  12-5
          TVSE - DFVE-TOPO  2018/10/20  16-1
          DFVE-TOPO - Velence Plus II.  2018/12/15  12-9
          TVSE - Balaton VK  2018/12/15  17-5
          DFVE-TOPO - CVK  2018/12/15  13-8
          Velence Plus II. - TVSE  2018/12/15  5-20
          CVK - Balaton VK  2018/12/15  1-16
          TVSE - Váci VSE  2019/04/27  17-4
          Balaton VK - Kaposvár-Balaton VK  2019/04/27  9-14
          Kanizsa VSE - TVSE  2019/04/27  3-9
          Váci VSE - Balaton VK  2019/04/27  12-16
          Kaposvár-Balaton VK - Kanizsa VSE  2019/04/27  17-12
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE Dorog - Sportliget  2019/02/03  1-16
          BUSC - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/02/03  3-5
          Erzsébeti SMTK - Új-Hullám SE Dorog  2019/02/03  16-1
          Sportliget - BUSC  2019/02/03  5-10
          DFVE-TOPO II (fiú) - Erzsébeti SMTK  2019/02/03  4-12
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Balaton VK  2018/11/25  
          III. Kerületi TVE - Váci VSE  2018/11/25  
          TVSE - Balaton VK  2018/11/25  
          AVUS - III. Kerületi TVE  2018/11/25  
          GYŐRI VSE - Soproni VSE  2018/11/25  
          Váci VSE - AVUS  2018/11/25  
          TVSE - GYŐRI VSE  2018/11/25  
          TVSE - AVUS  2019/06/09  
          Balaton VK - Váci VSE  2019/06/09  
          PSN Zrt. II. - PSN Zrt.  2019/06/09  
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/06/09  
          TVSE - PSN Zrt.  2019/06/09  
          Váci VSE - PSN Zrt. II.  2019/06/09  
          AVUS - Kanizsa VSE  2019/06/09  
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/02/17  
          PSN Zrt. - Kaposvári VK  2019/02/17  
          DFVE-TOPO - AVUS  2019/02/17  
          Kanizsa VSE - VÁCI VSE  2019/02/17  
          Kaposvári VK - TVSE  2019/02/17  
          AVUS - PSN Zrt.  2019/02/17  
          VÁCI VSE - DFVE-TOPO  2019/02/17  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - DUE-Maarsk Graphic  2018/10/03  4-14
          RB - Tatabánya - Hungerit Szentes  2018/10/20  4-10
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2018/11/10  7-12
          RB - Tatabánya - BHSE  2019/02/09  5-4
          RB - Tatabánya - Hungerit Szentes  2019/04/10  7-15
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/17  8-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  7-8
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  9-16
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  24-11
          RB - Tatabánya - SZNVEIF  2019/01/27  12-4
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  9-11
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-11
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  9-12
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  4-21
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  11-10
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  7-8
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  20-5
          RB - Tatabánya - SZNVES  2019/01/27  18-4
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  13-5
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  10-8
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  19-3
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  6-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  14-11
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  10-5
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  10-9
          RB - Tatabánya - SZNVEGY  2019/01/27  13-11
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  13-4
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-8
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  14-15
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  7-19
  Férfi OB II
     Titkár 6
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DVSE  2018/10/06  8-7
          Tatabánya - Szolnoki Dózsa  2018/11/07  4-11
          Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/10  9-10
          Tatabánya - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/01/12  5-11
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/01/26  4-15
          Tatabánya - VasasPlaket  2019/02/16  10-6
          Tatabánya - KSI  2019/03/02  9-8
          Tatabánya - AVUS  2019/04/17  9-7
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/04/27  9-8
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/05/04  5-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - ASI DSE  2018/10/27  7-10
          KVSE - YBL WPC  2018/12/15  11-5
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Soproni VSE  2018/12/08  8-5
          Százhalombatta - Fehérvár VSE  2018/12/08  11-7
          TVSE - GYŐRI VSE  2018/12/08  14-5
          Fehérvár VSE - Balaton VK-Pápa  2018/12/08  13-11
          Százhalombatta - Soproni VSE  2018/12/08  6-12
          GYŐRI VSE - Balaton VK-Pápa  2018/12/08  13-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/15  8-14
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/16  2-7
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  12-9
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  9-6
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  7-11
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  17-7
          TVSE - Koelner-Csongrád  2019/02/17  19-6
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  10-9
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  18-1
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  12-5
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  6-4
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  18-6
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  20-3
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/15  13-15
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/16  8-10
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  9-13
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  10-9
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  6-18
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-10
          TVSE - Koelner Csongrád  2019/02/17  9-15
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  5-12
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  9-11
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  4-8
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  3-13
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  3-10
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  7-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/15  7-18
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/16  11-4
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  7-10
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  8-7
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  17-4
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-11
          TVSE - Aeroprodukt-Csongrád  2019/02/17  18-7
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  17-9
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  12-3
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  15-2
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  4-11
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  4-8
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  13-6
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis Nonprofit Kft - BVSC-Zugló  2018/10/28  7-20
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2019/06/01  10-11
          KSI SE - JSM Alapítvány  2019/06/01  16-1
          KPSE - KPS  2019/06/01  6-7
          Oázis SC Ifi - HUVK SE  2019/06/01  15-8
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - KSI SE  2018/11/17  17-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/17  9-8
          HUVK SE - Aquaworm Göd 2005  2018/11/17  13-0
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - KVSE  2018/12/09  12-9
          KVSE - TVSE  2018/12/09  13-12
          TVSE - AVUS  2018/12/21  10-17
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE-Dorog - Balaton VK  2018/11/24  4-10
          Mohács 1 - Fehérvár VSE  2018/11/24  7-19
          Balaton VK - Mohács 1  2018/11/24  12-4
          Fehérvár VSE - BHSE-Dorog  2018/11/24  7-8
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - Velence Plus II.  2018/10/20  16-1
          CVK - TVSE  2018/10/20  
          DFVE-TOPO - Balaton VK  2018/10/20  3-11
          Velence Plus II. - CVK  2018/10/20  12-5
          TVSE - DFVE-TOPO  2018/10/20  16-1
          DFVE-TOPO - Velence Plus II.  2018/12/15  12-9
          TVSE - Balaton VK  2018/12/15  17-5
          DFVE-TOPO - CVK  2018/12/15  13-8
          Velence Plus II. - TVSE  2018/12/15  5-20
          CVK - Balaton VK  2018/12/15  1-16
          TVSE - Váci VSE  2019/04/27  17-4
          Balaton VK - Kaposvár-Balaton VK  2019/04/27  9-14
          Kanizsa VSE - TVSE  2019/04/27  3-9
          Váci VSE - Balaton VK  2019/04/27  12-16
          Kaposvár-Balaton VK - Kanizsa VSE  2019/04/27  17-12
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE Dorog - Sportliget  2019/02/03  1-16
          BUSC - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/02/03  3-5
          Erzsébeti SMTK - Új-Hullám SE Dorog  2019/02/03  16-1
          Sportliget - BUSC  2019/02/03  5-10
          DFVE-TOPO II (fiú) - Erzsébeti SMTK  2019/02/03  4-12
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Balaton VK  2018/11/25  
          III. Kerületi TVE - Váci VSE  2018/11/25  
          TVSE - Balaton VK  2018/11/25  
          AVUS - III. Kerületi TVE  2018/11/25  
          GYŐRI VSE - Soproni VSE  2018/11/25  
          Váci VSE - AVUS  2018/11/25  
          TVSE - GYŐRI VSE  2018/11/25  
          TVSE - AVUS  2019/06/09  
          Balaton VK - Váci VSE  2019/06/09  
          PSN Zrt. II. - PSN Zrt.  2019/06/09  
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/06/09  
          TVSE - PSN Zrt.  2019/06/09  
          Váci VSE - PSN Zrt. II.  2019/06/09  
          AVUS - Kanizsa VSE  2019/06/09  
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/02/17  
          PSN Zrt. - Kaposvári VK  2019/02/17  
          DFVE-TOPO - AVUS  2019/02/17  
          Kanizsa VSE - VÁCI VSE  2019/02/17  
          Kaposvári VK - TVSE  2019/02/17  
          AVUS - PSN Zrt.  2019/02/17  
          VÁCI VSE - DFVE-TOPO  2019/02/17  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - DUE-Maarsk Graphic  2018/10/03  4-14
          RB - Tatabánya - Hungerit Szentes  2018/10/20  4-10
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2018/11/10  7-12
          RB - Tatabánya - BHSE  2019/02/09  5-4
          RB - Tatabánya - Hungerit Szentes  2019/04/10  7-15
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/17  8-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  7-8
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  9-16
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  24-11
          RB - Tatabánya - SZNVEIF  2019/01/27  12-4
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  9-11
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-11
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  9-12
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  4-21
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  11-10
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  7-8
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  20-5
          RB - Tatabánya - SZNVES  2019/01/27  18-4
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  13-5
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  10-8
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  19-3
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  6-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  14-11
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  10-5
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  10-9
          RB - Tatabánya - SZNVEGY  2019/01/27  13-11
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  13-4
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-8
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  14-15
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  7-19
  BENU Fiú Ifjúsági
     Titkár 13
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DVSE  2018/10/06  8-7
          Tatabánya - Szolnoki Dózsa  2018/11/07  4-11
          Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/10  9-10
          Tatabánya - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/01/12  5-11
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/01/26  4-15
          Tatabánya - VasasPlaket  2019/02/16  10-6
          Tatabánya - KSI  2019/03/02  9-8
          Tatabánya - AVUS  2019/04/17  9-7
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/04/27  9-8
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/05/04  5-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - ASI DSE  2018/10/27  7-10
          KVSE - YBL WPC  2018/12/15  11-5
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Soproni VSE  2018/12/08  8-5
          Százhalombatta - Fehérvár VSE  2018/12/08  11-7
          TVSE - GYŐRI VSE  2018/12/08  14-5
          Fehérvár VSE - Balaton VK-Pápa  2018/12/08  13-11
          Százhalombatta - Soproni VSE  2018/12/08  6-12
          GYŐRI VSE - Balaton VK-Pápa  2018/12/08  13-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/15  8-14
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/16  2-7
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  12-9
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  9-6
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  7-11
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  17-7
          TVSE - Koelner-Csongrád  2019/02/17  19-6
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  10-9
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  18-1
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  12-5
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  6-4
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  18-6
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  20-3
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/15  13-15
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/16  8-10
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  9-13
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  10-9
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  6-18
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-10
          TVSE - Koelner Csongrád  2019/02/17  9-15
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  5-12
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  9-11
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  4-8
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  3-13
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  3-10
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  7-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/15  7-18
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/16  11-4
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  7-10
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  8-7
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  17-4
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-11
          TVSE - Aeroprodukt-Csongrád  2019/02/17  18-7
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  17-9
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  12-3
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  15-2
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  4-11
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  4-8
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  13-6
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis Nonprofit Kft - BVSC-Zugló  2018/10/28  7-20
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2019/06/01  10-11
          KSI SE - JSM Alapítvány  2019/06/01  16-1
          KPSE - KPS  2019/06/01  6-7
          Oázis SC Ifi - HUVK SE  2019/06/01  15-8
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - KSI SE  2018/11/17  17-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/17  9-8
          HUVK SE - Aquaworm Göd 2005  2018/11/17  13-0
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - KVSE  2018/12/09  12-9
          KVSE - TVSE  2018/12/09  13-12
          TVSE - AVUS  2018/12/21  10-17
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE-Dorog - Balaton VK  2018/11/24  4-10
          Mohács 1 - Fehérvár VSE  2018/11/24  7-19
          Balaton VK - Mohács 1  2018/11/24  12-4
          Fehérvár VSE - BHSE-Dorog  2018/11/24  7-8
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - Velence Plus II.  2018/10/20  16-1
          CVK - TVSE  2018/10/20  
          DFVE-TOPO - Balaton VK  2018/10/20  3-11
          Velence Plus II. - CVK  2018/10/20  12-5
          TVSE - DFVE-TOPO  2018/10/20  16-1
          DFVE-TOPO - Velence Plus II.  2018/12/15  12-9
          TVSE - Balaton VK  2018/12/15  17-5
          DFVE-TOPO - CVK  2018/12/15  13-8
          Velence Plus II. - TVSE  2018/12/15  5-20
          CVK - Balaton VK  2018/12/15  1-16
          TVSE - Váci VSE  2019/04/27  17-4
          Balaton VK - Kaposvár-Balaton VK  2019/04/27  9-14
          Kanizsa VSE - TVSE  2019/04/27  3-9
          Váci VSE - Balaton VK  2019/04/27  12-16
          Kaposvár-Balaton VK - Kanizsa VSE  2019/04/27  17-12
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE Dorog - Sportliget  2019/02/03  1-16
          BUSC - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/02/03  3-5
          Erzsébeti SMTK - Új-Hullám SE Dorog  2019/02/03  16-1
          Sportliget - BUSC  2019/02/03  5-10
          DFVE-TOPO II (fiú) - Erzsébeti SMTK  2019/02/03  4-12
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Balaton VK  2018/11/25  
          III. Kerületi TVE - Váci VSE  2018/11/25  
          TVSE - Balaton VK  2018/11/25  
          AVUS - III. Kerületi TVE  2018/11/25  
          GYŐRI VSE - Soproni VSE  2018/11/25  
          Váci VSE - AVUS  2018/11/25  
          TVSE - GYŐRI VSE  2018/11/25  
          TVSE - AVUS  2019/06/09  
          Balaton VK - Váci VSE  2019/06/09  
          PSN Zrt. II. - PSN Zrt.  2019/06/09  
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/06/09  
          TVSE - PSN Zrt.  2019/06/09  
          Váci VSE - PSN Zrt. II.  2019/06/09  
          AVUS - Kanizsa VSE  2019/06/09  
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/02/17  
          PSN Zrt. - Kaposvári VK  2019/02/17  
          DFVE-TOPO - AVUS  2019/02/17  
          Kanizsa VSE - VÁCI VSE  2019/02/17  
          Kaposvári VK - TVSE  2019/02/17  
          AVUS - PSN Zrt.  2019/02/17  
          VÁCI VSE - DFVE-TOPO  2019/02/17  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - DUE-Maarsk Graphic  2018/10/03  4-14
          RB - Tatabánya - Hungerit Szentes  2018/10/20  4-10
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2018/11/10  7-12
          RB - Tatabánya - BHSE  2019/02/09  5-4
          RB - Tatabánya - Hungerit Szentes  2019/04/10  7-15
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/17  8-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  7-8
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  9-16
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  24-11
          RB - Tatabánya - SZNVEIF  2019/01/27  12-4
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  9-11
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-11
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  9-12
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  4-21
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  11-10
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  7-8
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  20-5
          RB - Tatabánya - SZNVES  2019/01/27  18-4
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  13-5
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  10-8
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  19-3
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  6-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  14-11
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  10-5
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  10-9
          RB - Tatabánya - SZNVEGY  2019/01/27  13-11
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  13-4
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-8
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  14-15
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  7-19
  BENU Fiú Serdülő
     Titkár 13
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DVSE  2018/10/06  8-7
          Tatabánya - Szolnoki Dózsa  2018/11/07  4-11
          Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/10  9-10
          Tatabánya - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/01/12  5-11
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/01/26  4-15
          Tatabánya - VasasPlaket  2019/02/16  10-6
          Tatabánya - KSI  2019/03/02  9-8
          Tatabánya - AVUS  2019/04/17  9-7
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/04/27  9-8
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/05/04  5-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - ASI DSE  2018/10/27  7-10
          KVSE - YBL WPC  2018/12/15  11-5
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Soproni VSE  2018/12/08  8-5
          Százhalombatta - Fehérvár VSE  2018/12/08  11-7
          TVSE - GYŐRI VSE  2018/12/08  14-5
          Fehérvár VSE - Balaton VK-Pápa  2018/12/08  13-11
          Százhalombatta - Soproni VSE  2018/12/08  6-12
          GYŐRI VSE - Balaton VK-Pápa  2018/12/08  13-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/15  8-14
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/16  2-7
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  12-9
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  9-6
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  7-11
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  17-7
          TVSE - Koelner-Csongrád  2019/02/17  19-6
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  10-9
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  18-1
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  12-5
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  6-4
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  18-6
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  20-3
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/15  13-15
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/16  8-10
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  9-13
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  10-9
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  6-18
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-10
          TVSE - Koelner Csongrád  2019/02/17  9-15
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  5-12
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  9-11
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  4-8
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  3-13
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  3-10
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  7-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/15  7-18
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/16  11-4
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  7-10
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  8-7
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  17-4
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-11
          TVSE - Aeroprodukt-Csongrád  2019/02/17  18-7
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  17-9
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  12-3
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  15-2
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  4-11
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  4-8
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  13-6
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis Nonprofit Kft - BVSC-Zugló  2018/10/28  7-20
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2019/06/01  10-11
          KSI SE - JSM Alapítvány  2019/06/01  16-1
          KPSE - KPS  2019/06/01  6-7
          Oázis SC Ifi - HUVK SE  2019/06/01  15-8
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - KSI SE  2018/11/17  17-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/17  9-8
          HUVK SE - Aquaworm Göd 2005  2018/11/17  13-0
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - KVSE  2018/12/09  12-9
          KVSE - TVSE  2018/12/09  13-12
          TVSE - AVUS  2018/12/21  10-17
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE-Dorog - Balaton VK  2018/11/24  4-10
          Mohács 1 - Fehérvár VSE  2018/11/24  7-19
          Balaton VK - Mohács 1  2018/11/24  12-4
          Fehérvár VSE - BHSE-Dorog  2018/11/24  7-8
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - Velence Plus II.  2018/10/20  16-1
          CVK - TVSE  2018/10/20  
          DFVE-TOPO - Balaton VK  2018/10/20  3-11
          Velence Plus II. - CVK  2018/10/20  12-5
          TVSE - DFVE-TOPO  2018/10/20  16-1
          DFVE-TOPO - Velence Plus II.  2018/12/15  12-9
          TVSE - Balaton VK  2018/12/15  17-5
          DFVE-TOPO - CVK  2018/12/15  13-8
          Velence Plus II. - TVSE  2018/12/15  5-20
          CVK - Balaton VK  2018/12/15  1-16
          TVSE - Váci VSE  2019/04/27  17-4
          Balaton VK - Kaposvár-Balaton VK  2019/04/27  9-14
          Kanizsa VSE - TVSE  2019/04/27  3-9
          Váci VSE - Balaton VK  2019/04/27  12-16
          Kaposvár-Balaton VK - Kanizsa VSE  2019/04/27  17-12
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE Dorog - Sportliget  2019/02/03  1-16
          BUSC - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/02/03  3-5
          Erzsébeti SMTK - Új-Hullám SE Dorog  2019/02/03  16-1
          Sportliget - BUSC  2019/02/03  5-10
          DFVE-TOPO II (fiú) - Erzsébeti SMTK  2019/02/03  4-12
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Balaton VK  2018/11/25  
          III. Kerületi TVE - Váci VSE  2018/11/25  
          TVSE - Balaton VK  2018/11/25  
          AVUS - III. Kerületi TVE  2018/11/25  
          GYŐRI VSE - Soproni VSE  2018/11/25  
          Váci VSE - AVUS  2018/11/25  
          TVSE - GYŐRI VSE  2018/11/25  
          TVSE - AVUS  2019/06/09  
          Balaton VK - Váci VSE  2019/06/09  
          PSN Zrt. II. - PSN Zrt.  2019/06/09  
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/06/09  
          TVSE - PSN Zrt.  2019/06/09  
          Váci VSE - PSN Zrt. II.  2019/06/09  
          AVUS - Kanizsa VSE  2019/06/09  
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/02/17  
          PSN Zrt. - Kaposvári VK  2019/02/17  
          DFVE-TOPO - AVUS  2019/02/17  
          Kanizsa VSE - VÁCI VSE  2019/02/17  
          Kaposvári VK - TVSE  2019/02/17  
          AVUS - PSN Zrt.  2019/02/17  
          VÁCI VSE - DFVE-TOPO  2019/02/17  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - DUE-Maarsk Graphic  2018/10/03  4-14
          RB - Tatabánya - Hungerit Szentes  2018/10/20  4-10
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2018/11/10  7-12
          RB - Tatabánya - BHSE  2019/02/09  5-4
          RB - Tatabánya - Hungerit Szentes  2019/04/10  7-15
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/17  8-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  7-8
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  9-16
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  24-11
          RB - Tatabánya - SZNVEIF  2019/01/27  12-4
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  9-11
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-11
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  9-12
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  4-21
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  11-10
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  7-8
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  20-5
          RB - Tatabánya - SZNVES  2019/01/27  18-4
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  13-5
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  10-8
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  19-3
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  6-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  14-11
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  10-5
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  10-9
          RB - Tatabánya - SZNVEGY  2019/01/27  13-11
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  13-4
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-8
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  14-15
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  7-19
     Időmérő 2
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK-Mecsek Füszért - VasasPlaket  2019/04/16  11-6
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - LEGRAND SZENTES  2018/10/28  14-15
          BFSE - Soproni VSE  2018/10/28  6-13
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - LEGRAND SZENTES  2018/10/28  15-4
          BFSE - Soproni VSE  2018/10/28  2-10
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - PSN Zrt.  2019/01/13  6-2
          SZVK - BHSE-Dorog  2019/01/13  3-8
          PSN Zrt. - VÁCI VSE  2019/01/13  10-10
          BHSE-Dorog - SZVK  2019/01/13  14-5
          VÁCI VSE - GYŐRI VSE  2019/01/13  8-11
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC DVL2006 - HKLSE  2018/11/03  18-3
          POLO SC DVL2006 - HKLSE  2018/11/03  18-3
          Soproni VSE - III. Kerületi TVE  2018/11/03  15-0
          Váci VSE - HKLSE  2018/11/03  19-4
          Váci VSE - HKLSE  2018/11/03  19-4
          III. Kerületi TVE - POLO SC DVL2006  2018/11/03  0-15
          Soproni VSE - Váci VSE  2018/11/03  6-14
  BENU Fiú Gyermek
     Titkár 13
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DVSE  2018/10/06  8-7
          Tatabánya - Szolnoki Dózsa  2018/11/07  4-11
          Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/10  9-10
          Tatabánya - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/01/12  5-11
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/01/26  4-15
          Tatabánya - VasasPlaket  2019/02/16  10-6
          Tatabánya - KSI  2019/03/02  9-8
          Tatabánya - AVUS  2019/04/17  9-7
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/04/27  9-8
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/05/04  5-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - ASI DSE  2018/10/27  7-10
          KVSE - YBL WPC  2018/12/15  11-5
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Soproni VSE  2018/12/08  8-5
          Százhalombatta - Fehérvár VSE  2018/12/08  11-7
          TVSE - GYŐRI VSE  2018/12/08  14-5
          Fehérvár VSE - Balaton VK-Pápa  2018/12/08  13-11
          Százhalombatta - Soproni VSE  2018/12/08  6-12
          GYŐRI VSE - Balaton VK-Pápa  2018/12/08  13-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/15  8-14
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/16  2-7
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  12-9
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  9-6
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  7-11
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  17-7
          TVSE - Koelner-Csongrád  2019/02/17  19-6
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  10-9
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  18-1
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  12-5
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  6-4
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  18-6
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  20-3
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/15  13-15
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/16  8-10
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  9-13
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  10-9
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  6-18
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-10
          TVSE - Koelner Csongrád  2019/02/17  9-15
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  5-12
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  9-11
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  4-8
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  3-13
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  3-10
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  7-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/15  7-18
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/16  11-4
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  7-10
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  8-7
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  17-4
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-11
          TVSE - Aeroprodukt-Csongrád  2019/02/17  18-7
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  17-9
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  12-3
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  15-2
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  4-11
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  4-8
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  13-6
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis Nonprofit Kft - BVSC-Zugló  2018/10/28  7-20
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2019/06/01  10-11
          KSI SE - JSM Alapítvány  2019/06/01  16-1
          KPSE - KPS  2019/06/01  6-7
          Oázis SC Ifi - HUVK SE  2019/06/01  15-8
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - KSI SE  2018/11/17  17-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/17  9-8
          HUVK SE - Aquaworm Göd 2005  2018/11/17  13-0
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - KVSE  2018/12/09  12-9
          KVSE - TVSE  2018/12/09  13-12
          TVSE - AVUS  2018/12/21  10-17
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE-Dorog - Balaton VK  2018/11/24  4-10
          Mohács 1 - Fehérvár VSE  2018/11/24  7-19
          Balaton VK - Mohács 1  2018/11/24  12-4
          Fehérvár VSE - BHSE-Dorog  2018/11/24  7-8
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - Velence Plus II.  2018/10/20  16-1
          CVK - TVSE  2018/10/20  
          DFVE-TOPO - Balaton VK  2018/10/20  3-11
          Velence Plus II. - CVK  2018/10/20  12-5
          TVSE - DFVE-TOPO  2018/10/20  16-1
          DFVE-TOPO - Velence Plus II.  2018/12/15  12-9
          TVSE - Balaton VK  2018/12/15  17-5
          DFVE-TOPO - CVK  2018/12/15  13-8
          Velence Plus II. - TVSE  2018/12/15  5-20
          CVK - Balaton VK  2018/12/15  1-16
          TVSE - Váci VSE  2019/04/27  17-4
          Balaton VK - Kaposvár-Balaton VK  2019/04/27  9-14
          Kanizsa VSE - TVSE  2019/04/27  3-9
          Váci VSE - Balaton VK  2019/04/27  12-16
          Kaposvár-Balaton VK - Kanizsa VSE  2019/04/27  17-12
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE Dorog - Sportliget  2019/02/03  1-16
          BUSC - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/02/03  3-5
          Erzsébeti SMTK - Új-Hullám SE Dorog  2019/02/03  16-1
          Sportliget - BUSC  2019/02/03  5-10
          DFVE-TOPO II (fiú) - Erzsébeti SMTK  2019/02/03  4-12
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Balaton VK  2018/11/25  
          III. Kerületi TVE - Váci VSE  2018/11/25  
          TVSE - Balaton VK  2018/11/25  
          AVUS - III. Kerületi TVE  2018/11/25  
          GYŐRI VSE - Soproni VSE  2018/11/25  
          Váci VSE - AVUS  2018/11/25  
          TVSE - GYŐRI VSE  2018/11/25  
          TVSE - AVUS  2019/06/09  
          Balaton VK - Váci VSE  2019/06/09  
          PSN Zrt. II. - PSN Zrt.  2019/06/09  
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/06/09  
          TVSE - PSN Zrt.  2019/06/09  
          Váci VSE - PSN Zrt. II.  2019/06/09  
          AVUS - Kanizsa VSE  2019/06/09  
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/02/17  
          PSN Zrt. - Kaposvári VK  2019/02/17  
          DFVE-TOPO - AVUS  2019/02/17  
          Kanizsa VSE - VÁCI VSE  2019/02/17  
          Kaposvári VK - TVSE  2019/02/17  
          AVUS - PSN Zrt.  2019/02/17  
          VÁCI VSE - DFVE-TOPO  2019/02/17  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - DUE-Maarsk Graphic  2018/10/03  4-14
          RB - Tatabánya - Hungerit Szentes  2018/10/20  4-10
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2018/11/10  7-12
          RB - Tatabánya - BHSE  2019/02/09  5-4
          RB - Tatabánya - Hungerit Szentes  2019/04/10  7-15
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/17  8-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  7-8
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  9-16
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  24-11
          RB - Tatabánya - SZNVEIF  2019/01/27  12-4
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  9-11
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-11
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  9-12
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  4-21
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  11-10
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  7-8
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  20-5
          RB - Tatabánya - SZNVES  2019/01/27  18-4
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  13-5
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  10-8
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  19-3
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  6-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  14-11
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  10-5
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  10-9
          RB - Tatabánya - SZNVEGY  2019/01/27  13-11
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  13-4
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-8
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  14-15
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  7-19
     Időmérő 2
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK-Mecsek Füszért - VasasPlaket  2019/04/16  11-6
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - LEGRAND SZENTES  2018/10/28  14-15
          BFSE - Soproni VSE  2018/10/28  6-13
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - LEGRAND SZENTES  2018/10/28  15-4
          BFSE - Soproni VSE  2018/10/28  2-10
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - PSN Zrt.  2019/01/13  6-2
          SZVK - BHSE-Dorog  2019/01/13  3-8
          PSN Zrt. - VÁCI VSE  2019/01/13  10-10
          BHSE-Dorog - SZVK  2019/01/13  14-5
          VÁCI VSE - GYŐRI VSE  2019/01/13  8-11
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC DVL2006 - HKLSE  2018/11/03  18-3
          POLO SC DVL2006 - HKLSE  2018/11/03  18-3
          Soproni VSE - III. Kerületi TVE  2018/11/03  15-0
          Váci VSE - HKLSE  2018/11/03  19-4
          Váci VSE - HKLSE  2018/11/03  19-4
          III. Kerületi TVE - POLO SC DVL2006  2018/11/03  0-15
          Soproni VSE - Váci VSE  2018/11/03  6-14
  Budapesti Felnőtt
     Titkár 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DVSE  2018/10/06  8-7
          Tatabánya - Szolnoki Dózsa  2018/11/07  4-11
          Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/10  9-10
          Tatabánya - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/01/12  5-11
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/01/26  4-15
          Tatabánya - VasasPlaket  2019/02/16  10-6
          Tatabánya - KSI  2019/03/02  9-8
          Tatabánya - AVUS  2019/04/17  9-7
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/04/27  9-8
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/05/04  5-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - ASI DSE  2018/10/27  7-10
          KVSE - YBL WPC  2018/12/15  11-5
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Soproni VSE  2018/12/08  8-5
          Százhalombatta - Fehérvár VSE  2018/12/08  11-7
          TVSE - GYŐRI VSE  2018/12/08  14-5
          Fehérvár VSE - Balaton VK-Pápa  2018/12/08  13-11
          Százhalombatta - Soproni VSE  2018/12/08  6-12
          GYŐRI VSE - Balaton VK-Pápa  2018/12/08  13-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/15  8-14
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/16  2-7
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  12-9
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  9-6
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  7-11
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  17-7
          TVSE - Koelner-Csongrád  2019/02/17  19-6
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  10-9
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  18-1
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  12-5
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  6-4
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  18-6
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  20-3
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/15  13-15
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/16  8-10
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  9-13
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  10-9
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  6-18
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-10
          TVSE - Koelner Csongrád  2019/02/17  9-15
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  5-12
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  9-11
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  4-8
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  3-13
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  3-10
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  7-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/15  7-18
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/16  11-4
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  7-10
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  8-7
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  17-4
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-11
          TVSE - Aeroprodukt-Csongrád  2019/02/17  18-7
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  17-9
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  12-3
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  15-2
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  4-11
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  4-8
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  13-6
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis Nonprofit Kft - BVSC-Zugló  2018/10/28  7-20
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2019/06/01  10-11
          KSI SE - JSM Alapítvány  2019/06/01  16-1
          KPSE - KPS  2019/06/01  6-7
          Oázis SC Ifi - HUVK SE  2019/06/01  15-8
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - KSI SE  2018/11/17  17-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/17  9-8
          HUVK SE - Aquaworm Göd 2005  2018/11/17  13-0
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - KVSE  2018/12/09  12-9
          KVSE - TVSE  2018/12/09  13-12
          TVSE - AVUS  2018/12/21  10-17
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE-Dorog - Balaton VK  2018/11/24  4-10
          Mohács 1 - Fehérvár VSE  2018/11/24  7-19
          Balaton VK - Mohács 1  2018/11/24  12-4
          Fehérvár VSE - BHSE-Dorog  2018/11/24  7-8
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - Velence Plus II.  2018/10/20  16-1
          CVK - TVSE  2018/10/20  
          DFVE-TOPO - Balaton VK  2018/10/20  3-11
          Velence Plus II. - CVK  2018/10/20  12-5
          TVSE - DFVE-TOPO  2018/10/20  16-1
          DFVE-TOPO - Velence Plus II.  2018/12/15  12-9
          TVSE - Balaton VK  2018/12/15  17-5
          DFVE-TOPO - CVK  2018/12/15  13-8
          Velence Plus II. - TVSE  2018/12/15  5-20
          CVK - Balaton VK  2018/12/15  1-16
          TVSE - Váci VSE  2019/04/27  17-4
          Balaton VK - Kaposvár-Balaton VK  2019/04/27  9-14
          Kanizsa VSE - TVSE  2019/04/27  3-9
          Váci VSE - Balaton VK  2019/04/27  12-16
          Kaposvár-Balaton VK - Kanizsa VSE  2019/04/27  17-12
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE Dorog - Sportliget  2019/02/03  1-16
          BUSC - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/02/03  3-5
          Erzsébeti SMTK - Új-Hullám SE Dorog  2019/02/03  16-1
          Sportliget - BUSC  2019/02/03  5-10
          DFVE-TOPO II (fiú) - Erzsébeti SMTK  2019/02/03  4-12
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Balaton VK  2018/11/25  
          III. Kerületi TVE - Váci VSE  2018/11/25  
          TVSE - Balaton VK  2018/11/25  
          AVUS - III. Kerületi TVE  2018/11/25  
          GYŐRI VSE - Soproni VSE  2018/11/25  
          Váci VSE - AVUS  2018/11/25  
          TVSE - GYŐRI VSE  2018/11/25  
          TVSE - AVUS  2019/06/09  
          Balaton VK - Váci VSE  2019/06/09  
          PSN Zrt. II. - PSN Zrt.  2019/06/09  
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/06/09  
          TVSE - PSN Zrt.  2019/06/09  
          Váci VSE - PSN Zrt. II.  2019/06/09  
          AVUS - Kanizsa VSE  2019/06/09  
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/02/17  
          PSN Zrt. - Kaposvári VK  2019/02/17  
          DFVE-TOPO - AVUS  2019/02/17  
          Kanizsa VSE - VÁCI VSE  2019/02/17  
          Kaposvári VK - TVSE  2019/02/17  
          AVUS - PSN Zrt.  2019/02/17  
          VÁCI VSE - DFVE-TOPO  2019/02/17  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - DUE-Maarsk Graphic  2018/10/03  4-14
          RB - Tatabánya - Hungerit Szentes  2018/10/20  4-10
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2018/11/10  7-12
          RB - Tatabánya - BHSE  2019/02/09  5-4
          RB - Tatabánya - Hungerit Szentes  2019/04/10  7-15
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/17  8-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  7-8
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  9-16
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  24-11
          RB - Tatabánya - SZNVEIF  2019/01/27  12-4
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  9-11
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-11
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  9-12
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  4-21
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  11-10
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  7-8
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  20-5
          RB - Tatabánya - SZNVES  2019/01/27  18-4
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  13-5
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  10-8
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  19-3
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  6-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  14-11
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  10-5
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  10-9
          RB - Tatabánya - SZNVEGY  2019/01/27  13-11
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  13-4
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-8
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  14-15
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  7-19
  Budapesti Ifjúsági
     Titkár 4
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DVSE  2018/10/06  8-7
          Tatabánya - Szolnoki Dózsa  2018/11/07  4-11
          Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/10  9-10
          Tatabánya - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/01/12  5-11
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/01/26  4-15
          Tatabánya - VasasPlaket  2019/02/16  10-6
          Tatabánya - KSI  2019/03/02  9-8
          Tatabánya - AVUS  2019/04/17  9-7
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/04/27  9-8
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/05/04  5-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - ASI DSE  2018/10/27  7-10
          KVSE - YBL WPC  2018/12/15  11-5
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Soproni VSE  2018/12/08  8-5
          Százhalombatta - Fehérvár VSE  2018/12/08  11-7
          TVSE - GYŐRI VSE  2018/12/08  14-5
          Fehérvár VSE - Balaton VK-Pápa  2018/12/08  13-11
          Százhalombatta - Soproni VSE  2018/12/08  6-12
          GYŐRI VSE - Balaton VK-Pápa  2018/12/08  13-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/15  8-14
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/16  2-7
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  12-9
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  9-6
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  7-11
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  17-7
          TVSE - Koelner-Csongrád  2019/02/17  19-6
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  10-9
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  18-1
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  12-5
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  6-4
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  18-6
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  20-3
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/15  13-15
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/16  8-10
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  9-13
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  10-9
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  6-18
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-10
          TVSE - Koelner Csongrád  2019/02/17  9-15
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  5-12
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  9-11
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  4-8
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  3-13
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  3-10
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  7-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/15  7-18
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/16  11-4
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  7-10
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  8-7
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  17-4
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-11
          TVSE - Aeroprodukt-Csongrád  2019/02/17  18-7
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  17-9
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  12-3
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  15-2
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  4-11
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  4-8
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  13-6
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis Nonprofit Kft - BVSC-Zugló  2018/10/28  7-20
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2019/06/01  10-11
          KSI SE - JSM Alapítvány  2019/06/01  16-1
          KPSE - KPS  2019/06/01  6-7
          Oázis SC Ifi - HUVK SE  2019/06/01  15-8
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - KSI SE  2018/11/17  17-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/17  9-8
          HUVK SE - Aquaworm Göd 2005  2018/11/17  13-0
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - KVSE  2018/12/09  12-9
          KVSE - TVSE  2018/12/09  13-12
          TVSE - AVUS  2018/12/21  10-17
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE-Dorog - Balaton VK  2018/11/24  4-10
          Mohács 1 - Fehérvár VSE  2018/11/24  7-19
          Balaton VK - Mohács 1  2018/11/24  12-4
          Fehérvár VSE - BHSE-Dorog  2018/11/24  7-8
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - Velence Plus II.  2018/10/20  16-1
          CVK - TVSE  2018/10/20  
          DFVE-TOPO - Balaton VK  2018/10/20  3-11
          Velence Plus II. - CVK  2018/10/20  12-5
          TVSE - DFVE-TOPO  2018/10/20  16-1
          DFVE-TOPO - Velence Plus II.  2018/12/15  12-9
          TVSE - Balaton VK  2018/12/15  17-5
          DFVE-TOPO - CVK  2018/12/15  13-8
          Velence Plus II. - TVSE  2018/12/15  5-20
          CVK - Balaton VK  2018/12/15  1-16
          TVSE - Váci VSE  2019/04/27  17-4
          Balaton VK - Kaposvár-Balaton VK  2019/04/27  9-14
          Kanizsa VSE - TVSE  2019/04/27  3-9
          Váci VSE - Balaton VK  2019/04/27  12-16
          Kaposvár-Balaton VK - Kanizsa VSE  2019/04/27  17-12
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE Dorog - Sportliget  2019/02/03  1-16
          BUSC - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/02/03  3-5
          Erzsébeti SMTK - Új-Hullám SE Dorog  2019/02/03  16-1
          Sportliget - BUSC  2019/02/03  5-10
          DFVE-TOPO II (fiú) - Erzsébeti SMTK  2019/02/03  4-12
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Balaton VK  2018/11/25  
          III. Kerületi TVE - Váci VSE  2018/11/25  
          TVSE - Balaton VK  2018/11/25  
          AVUS - III. Kerületi TVE  2018/11/25  
          GYŐRI VSE - Soproni VSE  2018/11/25  
          Váci VSE - AVUS  2018/11/25  
          TVSE - GYŐRI VSE  2018/11/25  
          TVSE - AVUS  2019/06/09  
          Balaton VK - Váci VSE  2019/06/09  
          PSN Zrt. II. - PSN Zrt.  2019/06/09  
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/06/09  
          TVSE - PSN Zrt.  2019/06/09  
          Váci VSE - PSN Zrt. II.  2019/06/09  
          AVUS - Kanizsa VSE  2019/06/09  
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/02/17  
          PSN Zrt. - Kaposvári VK  2019/02/17  
          DFVE-TOPO - AVUS  2019/02/17  
          Kanizsa VSE - VÁCI VSE  2019/02/17  
          Kaposvári VK - TVSE  2019/02/17  
          AVUS - PSN Zrt.  2019/02/17  
          VÁCI VSE - DFVE-TOPO  2019/02/17  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - DUE-Maarsk Graphic  2018/10/03  4-14
          RB - Tatabánya - Hungerit Szentes  2018/10/20  4-10
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2018/11/10  7-12
          RB - Tatabánya - BHSE  2019/02/09  5-4
          RB - Tatabánya - Hungerit Szentes  2019/04/10  7-15
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/17  8-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  7-8
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  9-16
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  24-11
          RB - Tatabánya - SZNVEIF  2019/01/27  12-4
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  9-11
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-11
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  9-12
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  4-21
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  11-10
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  7-8
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  20-5
          RB - Tatabánya - SZNVES  2019/01/27  18-4
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  13-5
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  10-8
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  19-3
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  6-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  14-11
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  10-5
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  10-9
          RB - Tatabánya - SZNVEGY  2019/01/27  13-11
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  13-4
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-8
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  14-15
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  7-19
  Budapesti Gyermek 2005
     Titkár 3
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DVSE  2018/10/06  8-7
          Tatabánya - Szolnoki Dózsa  2018/11/07  4-11
          Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/10  9-10
          Tatabánya - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/01/12  5-11
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/01/26  4-15
          Tatabánya - VasasPlaket  2019/02/16  10-6
          Tatabánya - KSI  2019/03/02  9-8
          Tatabánya - AVUS  2019/04/17  9-7
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/04/27  9-8
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/05/04  5-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - ASI DSE  2018/10/27  7-10
          KVSE - YBL WPC  2018/12/15  11-5
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Soproni VSE  2018/12/08  8-5
          Százhalombatta - Fehérvár VSE  2018/12/08  11-7
          TVSE - GYŐRI VSE  2018/12/08  14-5
          Fehérvár VSE - Balaton VK-Pápa  2018/12/08  13-11
          Százhalombatta - Soproni VSE  2018/12/08  6-12
          GYŐRI VSE - Balaton VK-Pápa  2018/12/08  13-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/15  8-14
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/16  2-7
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  12-9
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  9-6
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  7-11
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  17-7
          TVSE - Koelner-Csongrád  2019/02/17  19-6
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  10-9
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  18-1
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  12-5
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  6-4
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  18-6
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  20-3
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/15  13-15
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/16  8-10
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  9-13
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  10-9
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  6-18
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-10
          TVSE - Koelner Csongrád  2019/02/17  9-15
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  5-12
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  9-11
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  4-8
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  3-13
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  3-10
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  7-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/15  7-18
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/16  11-4
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  7-10
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  8-7
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  17-4
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-11
          TVSE - Aeroprodukt-Csongrád  2019/02/17  18-7
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  17-9
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  12-3
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  15-2
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  4-11
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  4-8
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  13-6
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis Nonprofit Kft - BVSC-Zugló  2018/10/28  7-20
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2019/06/01  10-11
          KSI SE - JSM Alapítvány  2019/06/01  16-1
          KPSE - KPS  2019/06/01  6-7
          Oázis SC Ifi - HUVK SE  2019/06/01  15-8
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - KSI SE  2018/11/17  17-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/17  9-8
          HUVK SE - Aquaworm Göd 2005  2018/11/17  13-0
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - KVSE  2018/12/09  12-9
          KVSE - TVSE  2018/12/09  13-12
          TVSE - AVUS  2018/12/21  10-17
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE-Dorog - Balaton VK  2018/11/24  4-10
          Mohács 1 - Fehérvár VSE  2018/11/24  7-19
          Balaton VK - Mohács 1  2018/11/24  12-4
          Fehérvár VSE - BHSE-Dorog  2018/11/24  7-8
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - Velence Plus II.  2018/10/20  16-1
          CVK - TVSE  2018/10/20  
          DFVE-TOPO - Balaton VK  2018/10/20  3-11
          Velence Plus II. - CVK  2018/10/20  12-5
          TVSE - DFVE-TOPO  2018/10/20  16-1
          DFVE-TOPO - Velence Plus II.  2018/12/15  12-9
          TVSE - Balaton VK  2018/12/15  17-5
          DFVE-TOPO - CVK  2018/12/15  13-8
          Velence Plus II. - TVSE  2018/12/15  5-20
          CVK - Balaton VK  2018/12/15  1-16
          TVSE - Váci VSE  2019/04/27  17-4
          Balaton VK - Kaposvár-Balaton VK  2019/04/27  9-14
          Kanizsa VSE - TVSE  2019/04/27  3-9
          Váci VSE - Balaton VK  2019/04/27  12-16
          Kaposvár-Balaton VK - Kanizsa VSE  2019/04/27  17-12
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE Dorog - Sportliget  2019/02/03  1-16
          BUSC - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/02/03  3-5
          Erzsébeti SMTK - Új-Hullám SE Dorog  2019/02/03  16-1
          Sportliget - BUSC  2019/02/03  5-10
          DFVE-TOPO II (fiú) - Erzsébeti SMTK  2019/02/03  4-12
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Balaton VK  2018/11/25  
          III. Kerületi TVE - Váci VSE  2018/11/25  
          TVSE - Balaton VK  2018/11/25  
          AVUS - III. Kerületi TVE  2018/11/25  
          GYŐRI VSE - Soproni VSE  2018/11/25  
          Váci VSE - AVUS  2018/11/25  
          TVSE - GYŐRI VSE  2018/11/25  
          TVSE - AVUS  2019/06/09  
          Balaton VK - Váci VSE  2019/06/09  
          PSN Zrt. II. - PSN Zrt.  2019/06/09  
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/06/09  
          TVSE - PSN Zrt.  2019/06/09  
          Váci VSE - PSN Zrt. II.  2019/06/09  
          AVUS - Kanizsa VSE  2019/06/09  
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/02/17  
          PSN Zrt. - Kaposvári VK  2019/02/17  
          DFVE-TOPO - AVUS  2019/02/17  
          Kanizsa VSE - VÁCI VSE  2019/02/17  
          Kaposvári VK - TVSE  2019/02/17  
          AVUS - PSN Zrt.  2019/02/17  
          VÁCI VSE - DFVE-TOPO  2019/02/17  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - DUE-Maarsk Graphic  2018/10/03  4-14
          RB - Tatabánya - Hungerit Szentes  2018/10/20  4-10
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2018/11/10  7-12
          RB - Tatabánya - BHSE  2019/02/09  5-4
          RB - Tatabánya - Hungerit Szentes  2019/04/10  7-15
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/17  8-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  7-8
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  9-16
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  24-11
          RB - Tatabánya - SZNVEIF  2019/01/27  12-4
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  9-11
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-11
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  9-12
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  4-21
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  11-10
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  7-8
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  20-5
          RB - Tatabánya - SZNVES  2019/01/27  18-4
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  13-5
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  10-8
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  19-3
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  6-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  14-11
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  10-5
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  10-9
          RB - Tatabánya - SZNVEGY  2019/01/27  13-11
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  13-4
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-8
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  14-15
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  7-19
  Komjádi Kupa 2018
     Titkár 3
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DVSE  2018/10/06  8-7
          Tatabánya - Szolnoki Dózsa  2018/11/07  4-11
          Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/10  9-10
          Tatabánya - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/01/12  5-11
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/01/26  4-15
          Tatabánya - VasasPlaket  2019/02/16  10-6
          Tatabánya - KSI  2019/03/02  9-8
          Tatabánya - AVUS  2019/04/17  9-7
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/04/27  9-8
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/05/04  5-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - ASI DSE  2018/10/27  7-10
          KVSE - YBL WPC  2018/12/15  11-5
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Soproni VSE  2018/12/08  8-5
          Százhalombatta - Fehérvár VSE  2018/12/08  11-7
          TVSE - GYŐRI VSE  2018/12/08  14-5
          Fehérvár VSE - Balaton VK-Pápa  2018/12/08  13-11
          Százhalombatta - Soproni VSE  2018/12/08  6-12
          GYŐRI VSE - Balaton VK-Pápa  2018/12/08  13-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/15  8-14
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/16  2-7
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  12-9
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  9-6
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  7-11
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  17-7
          TVSE - Koelner-Csongrád  2019/02/17  19-6
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  10-9
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  18-1
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  12-5
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  6-4
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  18-6
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  20-3
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/15  13-15
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/16  8-10
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  9-13
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  10-9
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  6-18
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-10
          TVSE - Koelner Csongrád  2019/02/17  9-15
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  5-12
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  9-11
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  4-8
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  3-13
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  3-10
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  7-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/15  7-18
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/16  11-4
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  7-10
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  8-7
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  17-4
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-11
          TVSE - Aeroprodukt-Csongrád  2019/02/17  18-7
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  17-9
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  12-3
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  15-2
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  4-11
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  4-8
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  13-6
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis Nonprofit Kft - BVSC-Zugló  2018/10/28  7-20
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2019/06/01  10-11
          KSI SE - JSM Alapítvány  2019/06/01  16-1
          KPSE - KPS  2019/06/01  6-7
          Oázis SC Ifi - HUVK SE  2019/06/01  15-8
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - KSI SE  2018/11/17  17-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/17  9-8
          HUVK SE - Aquaworm Göd 2005  2018/11/17  13-0
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - KVSE  2018/12/09  12-9
          KVSE - TVSE  2018/12/09  13-12
          TVSE - AVUS  2018/12/21  10-17
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE-Dorog - Balaton VK  2018/11/24  4-10
          Mohács 1 - Fehérvár VSE  2018/11/24  7-19
          Balaton VK - Mohács 1  2018/11/24  12-4
          Fehérvár VSE - BHSE-Dorog  2018/11/24  7-8
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - Velence Plus II.  2018/10/20  16-1
          CVK - TVSE  2018/10/20  
          DFVE-TOPO - Balaton VK  2018/10/20  3-11
          Velence Plus II. - CVK  2018/10/20  12-5
          TVSE - DFVE-TOPO  2018/10/20  16-1
          DFVE-TOPO - Velence Plus II.  2018/12/15  12-9
          TVSE - Balaton VK  2018/12/15  17-5
          DFVE-TOPO - CVK  2018/12/15  13-8
          Velence Plus II. - TVSE  2018/12/15  5-20
          CVK - Balaton VK  2018/12/15  1-16
          TVSE - Váci VSE  2019/04/27  17-4
          Balaton VK - Kaposvár-Balaton VK  2019/04/27  9-14
          Kanizsa VSE - TVSE  2019/04/27  3-9
          Váci VSE - Balaton VK  2019/04/27  12-16
          Kaposvár-Balaton VK - Kanizsa VSE  2019/04/27  17-12
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE Dorog - Sportliget  2019/02/03  1-16
          BUSC - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/02/03  3-5
          Erzsébeti SMTK - Új-Hullám SE Dorog  2019/02/03  16-1
          Sportliget - BUSC  2019/02/03  5-10
          DFVE-TOPO II (fiú) - Erzsébeti SMTK  2019/02/03  4-12
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Balaton VK  2018/11/25  
          III. Kerületi TVE - Váci VSE  2018/11/25  
          TVSE - Balaton VK  2018/11/25  
          AVUS - III. Kerületi TVE  2018/11/25  
          GYŐRI VSE - Soproni VSE  2018/11/25  
          Váci VSE - AVUS  2018/11/25  
          TVSE - GYŐRI VSE  2018/11/25  
          TVSE - AVUS  2019/06/09  
          Balaton VK - Váci VSE  2019/06/09  
          PSN Zrt. II. - PSN Zrt.  2019/06/09  
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/06/09  
          TVSE - PSN Zrt.  2019/06/09  
          Váci VSE - PSN Zrt. II.  2019/06/09  
          AVUS - Kanizsa VSE  2019/06/09  
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/02/17  
          PSN Zrt. - Kaposvári VK  2019/02/17  
          DFVE-TOPO - AVUS  2019/02/17  
          Kanizsa VSE - VÁCI VSE  2019/02/17  
          Kaposvári VK - TVSE  2019/02/17  
          AVUS - PSN Zrt.  2019/02/17  
          VÁCI VSE - DFVE-TOPO  2019/02/17  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - DUE-Maarsk Graphic  2018/10/03  4-14
          RB - Tatabánya - Hungerit Szentes  2018/10/20  4-10
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2018/11/10  7-12
          RB - Tatabánya - BHSE  2019/02/09  5-4
          RB - Tatabánya - Hungerit Szentes  2019/04/10  7-15
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/17  8-6
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  7-8
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  9-16
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  24-11
          RB - Tatabánya - SZNVEIF  2019/01/27  12-4
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  9-11
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-11
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  9-12
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  4-21
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  11-10
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  7-8
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  20-5
          RB - Tatabánya - SZNVES  2019/01/27  18-4
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  13-5
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  10-8
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  19-3
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  6-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RB - Tatabánya - POLO Sport Club  2018/11/04  14-11
          RB - Tatabánya - DFVE  2018/11/08  10-5
          RB - Tatabánya - Csongrád VVSE  2018/11/18  10-9
          RB - Tatabánya - SZNVEGY  2019/01/27  13-11
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2019/03/10  13-4
          DFVE - RB - Tatabánya  2019/04/07  15-8
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  14-15
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  7-19
  DVL Serdülő
     Titkár 4
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - DVSE  2018/10/06  8-7
          Tatabánya - Szolnoki Dózsa  2018/11/07  4-11
          Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/10  9-10
          Tatabánya - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/01/12  5-11
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/01/26  4-15
          Tatabánya - VasasPlaket  2019/02/16  10-6
          Tatabánya - KSI  2019/03/02  9-8
          Tatabánya - AVUS  2019/04/17  9-7
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/04/27  9-8
          Tatabánya - PVSK-Mecsek Füszért  2019/05/04  5-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - ASI DSE  2018/10/27  7-10
          KVSE - YBL WPC  2018/12/15  11-5
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Soproni VSE  2018/12/08  8-5
          Százhalombatta - Fehérvár VSE  2018/12/08  11-7
          TVSE - GYŐRI VSE  2018/12/08  14-5
          Fehérvár VSE - Balaton VK-Pápa  2018/12/08  13-11
          Százhalombatta - Soproni VSE  2018/12/08  6-12
          GYŐRI VSE - Balaton VK-Pápa  2018/12/08  13-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/15  8-14
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/16  2-7
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  12-9
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  9-6
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  7-11
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  17-7
          TVSE - Koelner-Csongrád  2019/02/17  19-6
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  10-9
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  18-1
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  12-5
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  6-4
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  18-6
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  20-3
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/15  13-15
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/09/16  8-10
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  9-13
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  10-9
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  6-18
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-10
          TVSE - Koelner Csongrád  2019/02/17  9-15
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  5-12
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  9-11
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  4-8
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  3-13
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  3-10
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  7-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - TVSE  2018/09/15  7-18
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/09/16  11-4
          TVSE - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/07  7-10
          TVSE - Ceglédi VSE  2018/11/11  8-7
          TVSE - Kaposvári VK  2018/11/25  17-4
          TVSE - Oázis SC  2019/01/27  16-11
          TVSE - Aeroprodukt-Csongrád  2019/02/17  18-7
          TVSE - Fehérvár VSE  2019/03/10  17-9
          TVSE - Békéscsaba  2019/03/24  12-3
          TVSE - Vízilovak  2019/04/07  15-2
          TVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/05  4-11
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  4-8
          TVSE - YBL WPC  2019/06/02  13-6
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis Nonprofit Kft - BVSC-Zugló  2018/10/28  7-20
       Budapest