Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Pásztor Márta
Születési dátum: 1966-04-18
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2018/2019
     Időmérő 91
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - PVSK-Mecsek Füszért  2018/11/10  10-7
          Tatabánya - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/01/12  5-11
          Szolnoki Dózsa - Tatabánya  2019/02/02  9-4
          BHSE - ZF-Eger  2019/02/09  8-10
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2019/02/16  11-11
          BHSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/03/06  7-13
          PannErgy-MVLC-Miskol - BVSC-Zugló  2019/03/16  10-8
          PannErgy-MVLC-Miskol - BHSE  2019/04/10  6-7
          Kaposvári VK - Metalcom Szentes  2019/04/17  7-5
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/04/27  12-12
          BHSE - DVSE  2019/05/11  14-13
          DVSE - BHSE  2019/05/15  13-12
          PVSK-Mecsek Füszért - Metalcom Szentes  2019/05/17  7-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/09/22  17-8
          FTC Telekom - DVSE  2018/09/22  11-6
          Szolnoki Dózsa - KVSE  2019/02/02  12-20
          BHSE - FTC Telekom  2019/02/23  9-11
          MAFC 113 - HVSC  2019/04/27  9-16
          BHSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/11  15-11
          Vasas SC - YBL WPC  2019/05/18  8-9
          ASI DSE - Vasas SC  2019/05/25  11-11
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - VVSE  2019/06/01  18-6
          Oázis SC - SZUVTE BT  2019/06/01  12-12
          TVSE - Oázis SC  2019/06/01  5-9
          SZUVTE BT - VVSE  2019/06/01  13-11
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Vízilovak  2018/11/11  18-7
          LEGRAND SZENTES - FTC-Telekom  2019/02/03  14-12
          KSI SE - DVSE  2019/02/27  14-12
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2018/11/11  15-10
          Oázis SC - Vízilovak  2018/11/11  9-11
          LEGRAND SZENTES - FTC-Telekom  2019/02/03  5-10
          Invictus SC - KVSE  2019/02/24  10-26
          HUVK SE II - KVSE  2019/04/07  9-8
          Aquaworm Serdülő - Invictus SC  2019/05/04  38-11
          Százhalombatta - HUVK SE II  2019/05/05  19-21
          BFSE - AQUA SE  2019/05/12  6-23
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2018/11/11  23-10
          Oázis SC - Vízilovak  2018/11/11  12-3
          LEGRAND SZENTES - FTC-Telekom  2019/02/03  4-12
          Invictus SC - KVSE  2019/02/24  12-21
          HUVK SE II - KVSE  2019/04/07  9-4
          Aquaworm Gyerek - Invictus SC  2019/05/04  11-7
          Százhalombatta - HUVK SE II  2019/05/05  7-25
          BFSE - AQUA SE  2019/05/12  5-15
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Oázis SC Felnőtt  2019/02/20  9-11
          HETE - BVSC-Zugló  2019/03/31  4-7
          1427 VSE - MESE  2019/04/07  10-16
          YBL WPC - Vízilovak  2019/04/07  8-9
          1427 VSE - Ozorai-Faterpolo VSE  2019/05/05  11-4
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2019/05/16  16-6
          SE VK - Octopus SE  2019/05/30  11-13
          1427 VSE - Sunday Boys  2019/06/02  6-4
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2018/11/17  9-10
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - Market-Vasas II.  2018/11/17  6-9
          Oázis SC Serdülő - Vízilovak  2018/11/17  11-7
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd 2005 - UVSE I.  2018/12/01  2-35
          CVSE - HUVK SE  2018/12/01  6-12
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/12/01  9-9
          BVSC-Zugló - ASI-Vasas I.  2019/05/16  10-9
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2018/12/08  5-5
          BVSC-Zugló - FVSE  2018/12/09  
          FVSE - Vasas SC  2018/12/09  
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - VÁCI VSE  2019/06/08  17-2
          Kaposvár-Balaton VK - Soproni VSE  2019/06/08  4-9
          GYŐRI VSE - Balaton VK  2019/06/08  4-3
          VÁCI VSE - Kaposvár-Balaton VK  2019/06/08  3-9
          Soproni VSE - GYŐRI VSE  2019/06/08  7-6
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/06/02  5-4
          BUSC - Erzsébeti SMTK  2019/06/02  10-5
          DFVE-TOPO II (fiú) - Új-Hullám SE Dorog  2019/06/02  15-1
          Erzsébeti SMTK - Sportliget  2019/06/02  8-3
          Új-Hullám SE Dorog - BUSC  2019/06/02  3-19
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged SZTE - ZF-Eger  2018/12/19  12-15
          ZF-Eger - RB - Tatabánya  2019/02/16  8-4
          RB - Tatabánya - Szeged SZTE  2019/02/23  6-6
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2019/03/13  14-8
          Hungerit Szentes - RB - Tatabánya  2019/04/06  10-4
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/27  11-13
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - RB Tatabánya  2018/11/16  21-3
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/09/30  11-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - DFVE  2018/10/14  8-25
          DFVE - Csongrád VVSE  2018/12/16  41-2
          DFVE - GYŐRI VSE  2019/05/12  24-4
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/09/30  14-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - DFVE  2018/10/14  11-21
          DFVE - Csongrád VVSE  2018/12/16  27-12
          DFVE - GYŐRI VSE  2019/05/12  16-6
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/09/30  14-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - DFVE  2018/10/14  3-7
          DFVE - Csongrád VVSE  2018/12/16  10-16
          DFVE - GYŐRI VSE  2019/05/12  12-3
  2017/2018
     Időmérő 6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Neptun VSC  2018/05/19  8-9
          Vasas SC - Swietelsky Bcsaba  2018/05/26  8-9
          UVSE - Swietelsky Bcsaba  2018/06/04  15-7
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - FTC Utánpótlás  2018/06/02  10-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DFVE-YORDO  2018/05/13  10-8
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DFVE-YORDO  2018/05/13  16-10

Diapolo Kupa

Magyarország - Olaszország

2019. jún. 27. 19:30

Diapolo Kupa

Magyarország - Hollandia

2019. jún. 28. 19:30

BENU Kupa

Magyarország - Franciaország

2019. jún. 30. 19:30

BENU Kupa

Magyarország - Hollandia

2019. júl. 01. 19:30

BENU Kupa

Magyarország - Görögország

2019. júl. 02. 19:30

Női válogatott edzés, 2019.06.25. (Fotók: Madar Dávid)
DIAPOLO KUPA, Sajtótájékoztató, 2019.06.25. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok