Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Nagy László 2.
Születési dátum: 1990-04-16
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2019/2020
     Időmérő 28
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2019/09/07  12-6
          PVSK-Mecsek Füszért - Kaposvári VK  2020/03/07  12-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2019/11/16  24-6
          TVSE - KSI  2019/11/30  9-17
          ASI DSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/12/07  16-11
          Honvéd - Kaposvári VK  2019/12/14  18-12
          ASI DSE - Neptun VSC  2019/12/14  12-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - DVSE  2020/02/29  11-19
          TVSE - Honvéd  2020/03/07  10-11
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CPVSE - FTC-Telekom  2019/11/03  3-16
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CPVSE - FTC-Telekom  2019/11/03  9-19
          Százhalombattai VSE - Soproni VSE  2019/11/17  15-7
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CPVSE - FTC-Telekom  2019/11/03  5-28
          Százhalombattai VSE - Soproni VSE  2019/11/17  11-15
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC KFT - ASI DSE  2020/03/01  15-9
          Jog-Ászok VSK - HETE  2020/03/01  10-12
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis Nonprofit Kft - Velence Plus I  2019/09/28  9-6
          CVK - KVSE  2019/09/28  7-3
          Oázis Nonprofit Kft - Soproni VSE  2019/09/28  2-25
       DVL Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVK - AVE VE  2019/10/05  9-10
          AVUS 2. - Balaton VK  2019/10/05  16-3
          AVUS 2. - AVE VE  2019/10/05  37-0
          Balaton VK - SZVK  2019/10/05  27-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZEGED SZTE - LFÁ-ZF-Eger  2019/11/13  5-15
          BHSE - Hungerit Szentes  2019/11/16  7-15
       Női OB I. - bajnokságon kívül
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Margitsziget - Tatabánya  2019/11/27  7-6
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Lány - Csongrád  2019/11/24  3-22
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi Lány - Csongrád  2019/11/24  8-14
  2018/2019
     Időmérő 71
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - YBL WPC  2018/10/13  8-14
          FTC Telekom - BHSE  2018/11/10  11-11
          Vasas SC - Kaposvári VK  2018/11/17  16-7
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/11/11  3-23
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE II - KVSE  2018/10/07  10-8
          BFSE - Százhalombatta  2018/10/07  
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/11/11  8-21
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE II - KVSE  2018/10/07  25-2
          BFSE - Százhalombatta  2018/10/07  
          Dunakanyar Waterpolo - Kaposvári VK  2018/11/11  21-6
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Ozorai-Faterpolo VSE  2018/10/14  17-8
          Oázis SC Felnőtt - 1427 VSE  2018/11/11  20-6
          ELTE-BEAC - RETR-O-SC  2018/11/25  8-16
          KPSE-KEAC - Vízilovak  2018/11/25  8-9
          Ozorai-Faterpolo VSE - KPSE-KEAC  2019/06/02  6-8
          OSC Kft - UVSE  2019/06/02  12-10
          Sportliget - SE VK  2019/06/06  12-12
          HETE - Ozorai-Faterpolo VSE  2019/06/07  13-6
       DVL Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - SZVK  2019/04/06  14-1
          CVK - Velencei UVE  2019/04/06  13-3
          Kanizsa VSE - PÁPAI SE  2019/04/06  22-2
          Balaton VK - CVK  2019/04/06  7-7
          SZVK - Kanizsa VSE  2019/04/06  0-25
          Velencei UVE - DFVE-TOPO  2019/04/06  5-10
          PÁPAI SE - Balaton VK  2019/04/06  6-16
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BUSC - BHSE-Dorog  2019/03/23  3-11
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/03/23  11-6
          BUSC - Fehérvár VSE  2019/03/23  2-9
          Erzsébeti SMTK - Balaton VK  2019/03/23  3-4
          GYŐRI VSE - BHSE-Dorog  2019/03/23  16-3
          Fehérvár VSE - Erzsébeti SMTK  2019/03/23  13-5
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - GYŐRI VSE  2019/03/16  7-7
          VÁCI VSE - Kaposvár-Balaton VK  2019/03/16  11-15
          GYŐRI VSE - Balaton VK  2019/03/16  9-6
          Kaposvár-Balaton VK - Soproni VSE  2019/03/16  10-13
          Balaton VK - VÁCI VSE  2019/03/16  9-6
          BUSC - III. Kerületi TVE  2019/06/08  7-2
          Oázis - Velence Plus I.  2019/06/08  5-7
          III. Kerületi TVE - SZVK  2019/06/08  3-7
          Velence Plus I. - BUSC  2019/06/08  9-3
          SZVK - Oázis  2019/06/08  8-12
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Mohács 3 - BFSE  2019/05/18  9-16
          POLO SC DVL2006 - Soproni VSE  2019/05/18  13-4
          DFVE-TOPO - Mohács 3  2019/05/18  18-3
          BFSE - POLO SC DVL2006  2019/05/18  1-16
          Soproni VSE - DFVE-TOPO  2019/05/18  9-11
          Mohács 3 - Soproni VSE  2019/05/26  3-18
          BFSE - DFVE-TOPO  2019/05/26  4-13
          Soproni VSE - BFSE  2019/05/26  16-1
          POLO SC DVL2006 - Mohács 3  2019/05/26  22-7
          DFVE-TOPO - POLO SC DVL2006  2019/05/26  7-10
          SZVK - Velence Plus II.  2019/06/01  0-15
          CVK - III. Kerületi TVE  2019/06/01  8-5
          Velence Plus II. - HKLSE  2019/06/01  
          Velence Plus II. - HKLSE  2019/06/01  
          III. Kerületi TVE - SZVK  2019/06/01  16-1
          HKLSE - CVK  2019/06/01  
          HKLSE - CVK  2019/06/01  
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - Új-Hullám SE Dorog  2019/03/24  18-4
          DFVE-TOPO II (fiú) - BUSC  2019/03/24  8-10
          Új-Hullám SE Dorog - Erzsébeti SMTK  2019/03/24  1-16
          BUSC - Sportliget  2019/03/24  8-8
          Erzsébeti SMTK - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/03/24  16-2
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - Sportliget  2019/05/19  
          DFVE-TOPO - Soproni VSE  2019/05/19  
          GYŐRI VSE - Kaposvári VK  2019/05/19  
          Sportliget - DFVE-TOPO  2019/05/19  
          Soproni VSE - GYŐRI VSE  2019/05/19  
          Kaposvári VK - III. Kerületi TVE  2019/05/19  
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - POLO Sport Club  2018/10/14  7-18
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - POLO Sport Club  2018/10/14  6-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - POLO Sport Club  2018/10/14  12-7
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Yordo Szentes - Oxigén  2019/01/19  12-4
  2017/2018
     Időmérő 6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Szolnoki Dózsa  2018/05/19  15-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Diósgyőri Várfürdő - PVSK-PTE-ÁOK  2018/06/09  
          SZVTK - SZUVTE BT  2018/06/09  
          PVSK-PTE-ÁOK - SZVTK  2018/06/09  
          SZUVTE BT - Diósgyőri Várfürdő  2018/06/09  
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Ceglédi Alapítvány  2018/05/06  16-17

BENU Férfi Magyar Kupa

Szolnoki Dózsa - PannErgy-Miskolc

2020. aug. 06. 18:00

BENU Férfi Magyar Kupa

OSC ÚJBUDA - Honvéd

2020. aug. 06. 19:30

BENU Férfi Magyar Kupa

FTC-Telekom - BVSC-Zugló

2020. aug. 06. 20:45

BENU Férfi Magyar Kupa

A-Híd VasasPlaket - ZF-Eger

2020. aug. 07. 18:45

BENU Női Magyar Kupa

FTC Telekom - UVSE Hunguest Hotels

2020. aug. 11. 18:00

BENU Női Magyar Kupa

BVSC-Zugló - DUE-Maarsk Graphics

2020. aug. 11. 19:30

BENU Női Magyar Kupa

DUE-Maarsk Graphics - BVSC-Zugló

2020. aug. 28. 17:45

Férfi OB I

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. aug. 30. 14:00

Vízvári György Serdülő Kupa, négyes döntő (Fotók: Kovács Anikó)
Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa, 2020. augusztus 5. (Fotó: Kovács Anikó)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok