Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Tengelics Roland
Születési dátum: 1978-07-26
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2019/2020
     Titkár 79
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - UVSE Hunguest Hotels  2019/09/06  18-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - AVUS  2019/09/18  19-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2019/11/02  18-12
          Honvéd - Kaposvári VK  2019/11/27  13-12
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI - Dunakanyar Waterpolo  2019/09/19  19-9
          CVSE - BVSC-Zugló  2019/10/19  9-13
          CVSE - ASI DSE  2020/02/08  8-11
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Egri Vízmű SC - Jászberényi Felnőtt  2019/11/16  38-3
          DVSE - GyAVC  2019/11/16  15-8
          Lamantinok - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/11/16  7-20
          Egri Vízmű SC - MEAFC-Miskolc  2019/11/16  13-9
          Jászberényi Felnőtt - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/11/16  1-43
          Lamantinok - DVSE  2019/11/16  11-22
          GyAVC - MEAFC-Miskolc  2019/11/16  13-17
          Poseidon VSE - SE VK  2019/11/30  8-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Swietelsky Békéscsab  2019/09/22  12-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2019/11/17  17-18
          FTC-Telekom - Vasas SC  2020/02/02  8-3
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Swietelsky Békéscsab  2019/09/22  3-13
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2019/11/17  11-6
          FTC-Telekom - Vasas SC  2020/02/02  9-6
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - Swietelsky Békéscsab  2019/09/22  9-20
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2019/11/17  16-6
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVSE - Honvéd-Érd  2019/10/19  8-12
          A-HID OSC ÚJBUDA 2. - YBL WPC II.  2019/10/19  3-17
          Sportliget - Vasas SC  2019/10/19  9-8
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - ASI DSE  2019/09/28  4-6
          A-HID OSC ÚJBUDA 2. - III. kerületi TVE  2019/09/28  37-2
          A-HID OSC ÚJBUDA - KSI SE  2019/09/28  7-7
          Oxigén 2005 - FTC-Telekom  2019/09/28  2-30
          II. KER SPORT - Honvéd-Érd  2019/09/28  7-7
          Sportliget - Aquaworm Göd  2019/09/28  17-13
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - PSN Zrt. Sportiskola  2019/10/19  1-16
          KSI SE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/10/19  6-7
          CVSE - UVSE  2019/10/19  5-9
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - KPSE  2019/12/14  26-6
          Velence Plus - Erzsébeti SMTK  2019/12/14  1-10
          KPSE - Honvéd-Dorog  2019/12/14  8-14
          Velence Plus - Váci VSE  2019/12/14  1-21
          Honvéd-Dorog - Erzsébeti SMTK  2019/12/14  3-8
          Fehérvár VSE - Mohács 1  2020/02/22  19-7
          Váci VSE - Balaton VK  2020/02/22  9-8
          Mohács 1 - Erzsébeti SMTK  2020/02/22  8-14
          Balaton VK - Fehérvár VSE  2020/02/22  12-7
          Erzsébeti SMTK - Váci VSE  2020/02/22  10-13
       DVL Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - Velence Plus II  2019/10/05  18-2
          TVSE - CVK  2019/10/05  42-0
          Velence Plus II - CVK  2019/10/05  7-8
          TVSE - Soproni VSE  2019/10/05  24-3
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Mohács 3 - Új-Hullám S.E.  2020/02/29  
          BUSC - DFVE fiú  2020/02/29  
          Mohács 3 - BUSC  2020/02/29  
          DFVE fiú - Új-Hullám S.E.  2020/02/29  
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - Velencei-tavi UVE  2020/03/01  
          CVK - Új-Hullám S.E.  2020/03/01  
          Fehérvár VSE - PÁPAI SE  2020/03/01  
          Velencei-tavi UVE - Új-Hullám S.E.  2020/03/01  
          CVK - PÁPAI SE  2020/03/01  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - DUE-Maarsk Graphics  2019/09/28  11-12
          BVSC-Zugló Diapolo - BHSE  2019/10/09  28-3
          Tatabánya - DUE-Maarsk Graphics  2019/11/09  2-13
       Női OB I. - bajnokságon kívül
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Margitsziget - FTC  2019/11/29  12-12
          UVSE-Tungsram-Hungue - UVSE Margitsziget  2020/02/14  23-6
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - ASI DSE  2019/12/15  29-5
          DSC-SI - PTE-PEAC  2019/12/15  16-2
          FTC Telekom - III. kerületi TVE  2019/12/15  14-5
          DSC-SI - ASI DSE  2019/12/15  11-15
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE Hunguest Hotels  2019/11/03  4-29
          A-HID OSC ÚJBUDA - DFVE  2019/11/17  6-12
          FTC-Telekom - Győri VSE  2020/02/09  16-11
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE Hunguest Hotels  2019/11/03  7-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - DFVE  2019/11/17  9-15
          FTC-Telekom - Győri VSE  2020/02/09  13-1
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE Hunguest Hotels  2019/11/03  9-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - DFVE  2019/11/17  13-10
          FTC-Telekom - Győri VSE  2020/02/09  15-11
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Oázis SC  2019/10/26  10-15
          BVSC-Zugló - KSI-Százhalombatta  2019/10/26  10-9
          DFVE - FTC-Telekom  2019/10/26  6-10
     Időmérő 1
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPS - YBL WPC I.  2019/09/21  7-36
  2018/2019
     Időmérő 12
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - KSI SE  2019/03/16  7-8
          HUVK SE - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2019/03/16  6-7
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - TVSE  2019/04/13  5-15
          Kaposvár-Balaton VK - Váci VSE  2019/04/13  19-4
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2019/04/13  6-14
          TVSE - Kaposvár-Balaton VK  2019/04/13  5-12
          Váci VSE - Kanizsa VSE  2019/04/13  11-15
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BUSC - Új-Hullám SE Dorog  2019/04/14  15-0
          DFVE-TOPO II (fiú) - Sportliget  2019/04/14  11-6
          Erzsébeti SMTK - BUSC  2019/04/14  13-5
          Új-Hullám SE Dorog - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/04/14  0-15
          Sportliget - Erzsébeti SMTK  2019/04/14  3-12
     Titkár 69
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE Hunguest Hotels  2019/02/02  12-3
          BHSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/03/06  7-13
          VasasPlaket - AVUS  2019/03/16  6-8
          VasasPlaket - KSI  2019/04/10  10-5
          UVSE Hunguest Hotels - PVSK-Mecsek Füszért  2019/04/10  10-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - KVSE  2018/11/24  4-12
          Dunakanyar Waterpolo - BVSC-Zugló  2019/02/09  6-13
          YBL WPC - EKE SC  2019/02/23  13-8
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2018/12/02  11-4
          Fehérvár VSE - HVSC  2018/12/16  8-11
          YBL WPC - TVSE  2019/02/03  7-21
          YBL WPC - Koelner-Csongrád  2019/02/24  12-10
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2018/12/02  15-12
          Fehérvár VSE - HVSC  2018/12/16  23-1
          YBL WPC - TVSE  2019/02/03  13-10
          YBL WPC - Koelner Csongrád  2019/02/24  8-14
          KVSE - Aquaworm Serdülő  2019/03/03  10-2
          Aquaworm Serdülő - Százhalombatta  2019/03/31  8-14
          HUVK SE II - KVSE  2019/04/07  9-8
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Szolnoki Dózsa  2018/12/02  16-2
          Fehérvár VSE - HVSC  2018/12/16  8-5
          YBL WPC - TVSE  2019/02/03  5-6
          YBL WPC - Aeroprodukt-Csongrád  2019/02/24  13-5
          KVSE - Aquaworm Gyerek  2019/03/03  14-2
          Aquaworm Gyerek - Százhalombatta  2019/03/31  3-12
          HUVK SE II - KVSE  2019/04/07  9-4
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - OSC Kft  2019/03/31  10-17
       Szívós István Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - Oázis SC  2019/05/04  29-0
          Ksi SE II. - Vízilovak  2019/05/04  5-10
          KESI - UVSE  2019/05/04  9-12
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVSE - ASI-Vasas  2019/04/06  9-4
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén - VUK Kistarcsa  2018/11/17  9-22
          KSI SE II. - Oázis SC  2018/11/17  5-6
          UVSE II. - KESI II.  2018/11/17  19-4
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - DVSE  2018/12/22  15-6
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - Sportliget  2019/04/06  7-15
          Mohács 2 - PSN Zrt.  2019/04/06  6-15
          BHSE-Dorog - DFVE-TOPO  2019/04/06  1-7
          Sportliget - Mohács 2  2019/04/06  22-6
          PSN Zrt. - BHSE-Dorog  2019/04/06  22-6
          III. Kerületi TVE - BUSC  2019/04/27  10-18
          Velence Plus I. - Oázis  2019/04/27  6-9
          SZVK - III. Kerületi TVE  2019/04/27  22-11
          BUSC - Velence Plus I.  2019/04/27  4-6
          Oázis - SZVK  2019/04/27  14-11
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVK - Velence Plus II.  2019/03/30  0-15
          CVK - III. Kerületi TVE  2019/03/30  17-2
          Velence Plus II. - HKLSE  2019/03/30  
          Velence Plus II. - HKLSE  2019/03/30  
          III. Kerületi TVE - SZVK  2019/03/30  17-2
          HKLSE - CVK  2019/03/30  
          HKLSE - CVK  2019/03/30  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - DUE-Maarsk Graphic  2018/11/24  8-14
          BHSE - FTC-Telekom  2019/01/06  9-16
          UVSE Hunguest Hotels - RB - Tatabánya  2019/02/27  19-3
          RB - Tatabánya - BHSE  2019/03/16  4-5
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - UVSE Hunguest Hotels  2018/12/01  3-20
          HVSC - DSC-SI  2018/12/01  14-5
          Hungerit Szentes - ZF-Eger  2018/12/01  4-11
          UVSE Hunguest Hotels - DSC-SI  2018/12/01  28-2
          ZF-Eger - HVSC  2018/12/01  11-0
          ASI DSE - Hungerit Szentes  2018/12/01  6-9
          III. Kerületi TVE - BVSC-Zugló  2019/02/23  11-17
          BVSC-Zugló - Bánki VSE  2019/02/23  17-7
          POLO Sport Club Utp - Bánki VSE  2019/02/23  12-7
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/02/10  13-14
          UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger  2019/05/19  14-6
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/02/10  5-9
          UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger  2019/05/19  15-5
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/02/10  17-5
          UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger  2019/05/19  23-3
  2017/2018
     Titkár 2
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - SZNVE T&N  2018/05/13  15-16
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - SZNVE  2018/05/13  16-4

E.ON Férfi OB I

UVSE Hunguest Hotels - PVSK-Mecsek Füszért

2020. febr. 26. 18:00

E.ON Férfi OB I

FTC Telekom - Szolnoki Dózsa

2020. febr. 29. 15:30

Téli Kupa 2020, 2020.02.21. (Fotók: Roszik Ágnes Anetta)
Amerikai program 2020
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok