Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Rostás Andrea
Születési dátum: 1968-07-10
Város: Eger
Szezon Meccs
  2020/2021
     Titkár 1
       Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - A-Híd VasasPlaket  2020/10/10  
  2019/2020
     Titkár 14
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Eszterházy SC - Fehérvár VSE  2019/11/30  3-2
          Eszterházy SC - TVSE  2019/12/07  10-3
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Legrand Szentes - Szolnoki Dózsa  2019/11/16  0-8
          Vkv - ZF-Eger  2019/11/16  7-14
          Szegedi VPS - Szolnoki Dózsa  2019/11/16  6-3
          CRIORD - Vkv  2019/11/16  3-8
          ZF-Eger - Legrand Szentes  2019/11/16  7-9
          CRIORD - Szegedi VPS  2019/11/16  5-19
          Vkv - Szegedi VPS  2019/11/17  5-11
          Legrand Szentes - CRIORD  2019/11/17  13-10
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2019/11/17  8-4
          Vkv - Legrand Szentes  2019/11/17  8-9
          Szegedi VPS - ZF-Eger  2019/11/17  7-4
          CRIORD - Szolnoki Dózsa  2019/11/17  5-17
  2018/2019
     Titkár 52
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - PVSK-Mecsek Füszért  2018/10/31  11-3
          ZF-Eger - BHSE  2018/11/09  11-10
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/03/02  11-10
          ZF-Eger - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/10  7-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EKE SC - YBL WPC  2018/11/10  5-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - Dr.Synergy-Miskolc  2019/06/01  11-13
          Egri Vízmű SC - Soproni VSE  2019/06/01  20-6
          Koelner-Csongrád - Egri Vízmű SC  2019/06/01  12-12
          Soproni VSE - Dr.Synergy-Miskolc  2019/06/01  7-14
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - FTC Telekom  2018/11/16  9-12
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - FTC-Telekom  2018/11/11  7-8
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/11/25  10-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Invictus SC - HUVK SE II  2018/10/14  4-34
          ZF-Eger - FTC-Telekom  2018/11/11  7-18
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/11/25  9-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Invictus SC - HUVK SE II  2018/10/14  2-33
          ZF-Eger - FTC-Telekom  2018/11/11  4-11
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/11/25  16-8
       Dél-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dynamo Ungvar - ZF-Eger  2019/03/30  3-17
          DVSE - Szentes  2019/03/30  8-6
          Crisul - Szegedi VPS  2019/03/30  12-8
          B.Sport-KÓPÉ - Szentes  2019/03/30  4-3
          Szegedi VPS - Dynamo Ungvar  2019/03/30  14-10
          B.Sport-KÓPÉ - DVSE  2019/03/30  3-12
          ZF-Eger - Crisul  2019/03/30  12-5
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Gyula - Szolnoki Dózsa  2019/05/11  7-23
          Szentes Fiú - DVSE  2019/05/11  9-4
          Pharmacoidea-SZVPS - ZF-Eger  2019/05/11  4-8
          Crisul - Szolnoki Dózsa  2019/05/11  5-14
       Észak-keleti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - KSK Delfin VK  2019/02/16  15-9
          AQUA SE - Jászberény  2019/02/16  29-2
          GyAVC - Zempléni VK  2019/02/16  8-12
          KSK Delfin VK - PannErgy-MVLC  2019/02/16  4-20
          Zempléni VK - AQUA SE  2019/02/16  8-16
          PannErgy-MVLC - Jászberény  2019/02/16  32-4
       Észak-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          NYVSE - B.Sport - KÓPÉ  2019/04/13  4-12
          MEAFC - Zempléni VK  2019/04/13  6-16
          GyAVC - Octopus BVSE  2019/04/13  7-15
          NYVSE - Zempléni VK  2019/04/13  3-11
          MEAFC - GyAVC  2019/04/13  1-16
          B.Sport - KÓPÉ - Octopus BVSE  2019/04/13  11-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - BVSC-Zugló  2018/12/08  1-5
          ZF-Eger - UVSE Hunguest Hotels  2019/01/06  7-11
          ZF-Eger - BHSE  2019/03/02  12-4
          ZF-Eger - Szeged SZTE  2019/04/06  9-7
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - FTC-Telekom  2018/11/16  12-11
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - POLO Sport Club  2018/11/18  9-10
          ZF-Eger - GYŐRI VSE  2019/04/07  11-1
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - POLO Sport Club  2018/11/18  15-14
          ZF-Eger - GYŐRI VSE  2019/04/07  12-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - POLO Sport Club  2018/11/18  11-14
          ZF-Eger - GYŐRI VSE  2019/04/07  8-5
  2017/2018
     Titkár 10
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - ZF-Eger  2018/04/21  12-16
          Szegedi VPS - Szentes  2018/04/21  12-8
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/04/21  16-2
          Szegedi VPS - DVSE  2018/04/21  10-17
          Szentes - Szolnoki Dózsa  2018/04/21  6-5
       Észak-keleti Liga Kupa - Gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC  2018/04/28  
          DVSE - Váci VSE  2018/04/28  12-22
          PannErgy-MVLC - AQUA SE  2018/04/28  19-5
          Váci VSE - ZF-Eger  2018/04/28  15-11
          AQUA SE - DVSE  2018/04/28  16-9

BENU Férfi Magyar Kupa

OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa

2020. szept. 26. 16:15

BENU Férfi Magyar Kupa

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. szept. 26. 17:45

BENU Férfi Magyar Kupa

-

2020. szept. 27. 18:45

BENU Férfi Magyar Kupa

-

2020. szept. 27. 20:15

Férfi OB I

PVSK Mecsek Füszért - Honvéd

2020. okt. 03. 16:00

Férfi OB I

UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger

2020. okt. 08. 18:30

Férfi OB I

Szolnoki Dózsa - OSC ÚJBUDA

2020. okt. 10. 16:45

Női válogatott: MOB-elnöki látogatás Egerben (Fotók: Derencsényi István)
E.ON OB I: FTC Telekom Waterpolo-BVSC-Zugló 13-9 (Fotók: Dobos Sándor)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok