Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Németh Soma
Születési dátum: 1995-08-10
Város: Budakalász
Szezon Meccs
  2018/2019
     Titkár 122
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár VSE  2018/09/22  12-8
          Dunakanyar Waterpolo - MAFC 113  2018/10/06  16-7
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/17  8-11
          Dunakanyar Waterpolo - Vasas SC  2018/11/24  4-13
          Dunakanyar Waterpolo - SZEGEDI FVCS KFT  2018/12/12  9-15
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2019/01/26  11-10
          Fehérvár VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/09  12-14
          Dunakanyar Waterpolo - Swietelsky Bcsaba  2019/03/23  19-7
          Fehérvár VSE - HVSC  2019/04/06  10-10
          Fehérvár VSE - EKE SC  2019/05/09  7-5
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár VSE  2018/09/30  9-21
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/14  4-24
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  10-11
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2018/12/16  7-16
          Dunakanyar Waterpolo - TVSE  2019/01/20  5-21
          Dunakanyar Waterpolo - YBL WPC  2019/04/07  11-15
          Fehérvár VSE - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/26  12-16
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár VSE  2018/09/30  13-16
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/14  7-13
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  12-7
          BFSE - AQUA SE  2018/11/18  2-16
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2018/12/16  15-7
          Dunakanyar Waterpolo - TVSE  2019/01/20  12-9
          Aquaworm Serdülő - Soproni VSE  2019/01/27  7-14
          BFSE - KVSE  2019/02/03  9-18
          BFSE - Invictus SC  2019/03/03  13-9
          Dunakanyar Waterpolo - YBL WPC  2019/04/07  12-10
          Fehérvár VSE - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/26  13-6
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár VSE  2018/09/30  13-7
          Dunakanyar Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/14  7-11
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  15-11
          BFSE - AQUA SE  2018/11/18  2-16
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2018/12/16  11-5
          Dunakanyar Waterpolo - TVSE  2019/01/20  9-8
          Aquaworm Gyerek - Soproni VSE  2019/01/27  3-16
          BFSE - KVSE  2019/02/03  11-22
          BFSE - Invictus SC  2019/03/03  9-4
          Dunakanyar Waterpolo - YBL WPC  2019/04/07  9-8
          Fehérvár VSE - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/26  4-14
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - HVSC  2018/11/17  19-9
          Invictus SC - Piranha-KÓPÉ  2018/11/17  8-15
          SZNVE 2006 - AQUA SE  2018/11/17  6-7
          Piranha-KÓPÉ - Koelner-Csongrád  2018/11/17  15-23
          AQUA SE - HVSC  2018/11/17  2-10
          SZNVE 2006 - Invictus SC  2018/11/17  19-5
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - RETR-O-SC  2018/10/13  8-6
          ELTE-BEAC - RETR-O-SC  2018/11/25  8-16
          KPSE-KEAC - Vízilovak  2018/11/25  8-9
          Ozorai-Faterpolo VSE - BVSC-Zugló  2019/04/28  8-11
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC BVLSZ2002 - Market-Vasas I.  2018/10/06  6-8
          KPSE - YBL WPC  2018/10/06  2-19
          BHSE - HUVK SE  2018/10/06  2-12
          HUVK SE - KSI SE  2019/05/04  3-17
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - BHSE  2019/05/04  23-0
          Market-Vasas II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/05/04  7-5
          YBL WPC - KPSE  2019/05/04  16-2
          Market-Vasas I. - POLO SC BVLSZ2002  2019/05/04  9-7
          Vízilovak - HUVK SE  2019/06/08  6-11
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2019/06/08  10-9
          BVSC-Zugló - BHSE  2019/06/08  13-5
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC-Miskol - FTC-Telekom II.  2018/10/20  9-9
          KPSE - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/10/20  0-48
          BHSE - YBL WPC  2018/10/20  9-12
          Aquaworm Göd 2005 - BHSE  2019/03/09  4-7
          Oxigén - UVSE II.  2019/03/09  2-12
          II. kerületi Sport - KPSE  2019/03/09  21-4
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - KESI  2018/09/29  16-1
          HUVK SE - PSN Zrt.  2018/09/29  11-6
          FTC-Telekom - CVSE  2018/09/29  13-3
          KSI SE A - TVSE  2018/09/29  11-1
          TVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/23  16-4
          ASI-Vasas - AVUS  2019/02/23  14-10
          CVSE - Oázis SC  2019/02/23  10-7
          BHSE - POLO SC BVLSZ2006  2019/03/23  7-11
          FTC-Telekom II. - Balaton VK  2019/03/23  8-7
          Fehérvár VSE - GYŐRI VSE  2019/03/23  12-7
          KÓPÉ ÚVSE - YBL WPC I.  2019/03/23  12-12
          KÓPÉ ÚVSE - Balaton VK  2019/04/16  7-12
          TVSE - Pharmacoidea-SZVPS  2019/05/10  6-4
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KÓPÉ ÚVSE - CVSE  2018/11/03  1-6
          Vízilovak - ASI-MSA  2018/11/03  4-19
          Vízilovak - UVSE I.  2018/12/01  1-16
          VÁCI VSE - CVSE  2018/12/01  0-8
          HUVK SE - ASI-MSA  2018/12/01  12-7
          UVSE I. - VÁCI VSE  2018/12/01  10-6
          KÓPÉ ÚVSE - Vízilovak  2018/12/15  17-2
          CVSE - HUVK SE  2018/12/15  16-1
          KSI SE II. - HUVK SE  2019/04/13  4-9
          BHSE-ÉRD - KESI  2019/04/13  9-7
          KÓPÉ ÚVSE - KSI SE I.  2019/06/01  1-16
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2019/06/01  4-8
          CVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/06/01  6-12
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Szegedi VPS  2018/12/09  9-8
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Mohács 3 - DFVE-TOPO  2019/04/13  5-18
          POLO SC DVL2006 - BFSE  2019/04/13  14-2
          DFVE-TOPO - Soproni VSE  2019/04/13  5-9
          BFSE - Mohács 3  2019/04/13  21-5
          Soproni VSE - POLO SC DVL2006  2019/04/13  3-14
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa VSE - Soproni VSE  2019/05/12  7-8
          POLO SC DVL2007 - Fehérvár VSE  2019/05/12  3-5
          Sportliget - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/06/02  5-4
          BUSC - Erzsébeti SMTK  2019/06/02  10-5
          DFVE-TOPO II (fiú) - Új-Hullám SE Dorog  2019/06/02  15-1
          Erzsébeti SMTK - Sportliget  2019/06/02  8-3
          Új-Hullám SE Dorog - BUSC  2019/06/02  3-19
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphic - BVSC-Zugló  2019/03/02  8-7
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club Utp - III. Kerületi TVE  2019/03/08  6-17
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - ZF-Eger  2018/11/11  3-17
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - ZF-Eger  2018/11/11  8-3
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - ZF-Eger  2018/11/11  6-14
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén - UVSE  2018/10/27  4-13
          BVSC-Zugló - Yordo Szentes  2018/10/27  7-1
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/27  5-3
          KSI-Százhalombatta - Oázis SC Leány 2005  2018/10/27  23-2
          Oázis SC Leány 2005 - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/08  5-13
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/12/08  9-2
          UVSE - KSI-Százhalombatta  2018/12/08  6-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2019/01/12  1-5
          FTC-Telekom - KSI-Százhalombatta  2019/01/12  3-10
          Yordo Szentes - UVSE  2019/01/12  10-4
          Oxigén - Oázis SC Leány 2005  2019/01/12  4-13
          Yordo Szentes - Oxigén  2019/01/19  12-4
     Időmérő 8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - ASI DSE  2019/05/18  12-16
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus SE - RETR-O-SC  2019/05/19  22-9
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC Serdülő - Market-Vasas I.  2019/06/01  13-5
          Market-Vasas II. - YBL WPC  2019/06/01  14-12
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - POLO SC BVLSZ2002  2019/06/01  9-8
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - DFVE-TOPO I (leány)  2019/05/12  11-3
          Fehérvár VSE - Kanizsa VSE  2019/05/12  7-0
          DFVE-TOPO I (leány) - POLO SC DVL2007  2019/05/12  2-13
  2017/2018
     Titkár 16
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar - MAFC "112"  2018/05/19  16-8
          Dunakanyar - Kaposvári VK  2018/05/26  14-12
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waerpolo - Hírös Sport - KESI  2018/05/27  11-5
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vizilovak - Váci VSE  2018/05/06  18-7
          Dunakanyar Waterpolo - Hírös Sport - KESI  2018/05/27  7-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vizilovak - Váci VSE  2018/05/06  12-8
          Dunakanyar Waterpolo - Hírös Sport - KESI  2018/05/27  12-13
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm WP Göd - Komplex Póló Suli SE  2018/04/28  5-14
          YBL WPC - KSI SE  2018/05/23  3-23
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Semmelweis VKS - Sportliget S.E.  2018/05/13  17-8
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Dunakanyar Waterpolo  2018/05/19  7-10
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kistarcsa - Győri VSE  2018/05/05  8-7
          AVUS - HUVK SE  2018/05/05  16-5
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kistarcsa - DFVE-TOPO  2018/05/26  13-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE I.  2018/05/16  5-9
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - UVSE  2018/05/16  1-15
FINA Férfi Világliga Szuperdöntő HUN-CAN, 2019.06.18. (Fotók: Madar Dávid)
Fiú 2005 A- és B-válogatott edzőtábor, 2019.06.18. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok