Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Magyar Natali
Születési dátum: 1996-09-09
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2018/2019
     Időmérő 4
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus SE - UVSE  2018/10/28  12-9
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - ASI-Vasas I.  2019/02/16  7-9
          UVSE I. - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2019/02/16  3-9
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/16  12-7
     Titkár 121
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - VasasPlaket  2018/12/01  18-6
          UVSE Hunguest Hotels - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/01/26  5-16
          KSI - BHSE  2019/01/26  5-14
          VasasPlaket - DVSE  2019/01/26  10-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2019/04/17  17-10
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/05/17  9-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2018/12/15  9-16
          BHSE - HVSC  2019/02/09  14-7
          YBL WPC - Neptun VSC  2019/02/09  14-7
          YBL WPC - BHSE  2019/03/09  17-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - Neptun VSC  2019/04/03  6-10
          FTC Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/05  15-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC Telekom  2019/04/24  14-15
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - SZVTK  2019/05/25  12-8
          Erzsébeti SMTK - GyAVC  2019/05/25  7-5
          SZVTK - Balaton VK-Pápa  2019/05/25  14-14
          GyAVC - Fehérvár VSE  2019/05/25  16-10
          Erzsébeti SMTK - Balaton VK-Pápa  2019/05/25  14-8
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - Szolnoki Dózsa  2018/11/11  13-5
          YBL WPC - Vízilovak  2018/12/02  11-12
          UVSE Hunguest H. II. - YBL WPC  2018/12/16  14-12
          Oázis SC - HVSC  2019/02/17  7-10
          Fehérvár VSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/02/24  26-7
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  7-16
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - Szolnoki Dózsa  2018/11/11  9-11
          Százhalombatta - Invictus SC  2018/11/25  29-7
          YBL WPC - Vízilovak  2018/12/02  8-10
          UVSE Hunguest H. II. - YBL WPC  2018/12/16  14-12
          Oázis SC - HVSC  2019/02/17  18-5
          Fehérvár VSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/02/24  13-8
          BFSE - Aquaworm Serdülő  2019/03/24  14-11
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  8-15
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - Szolnoki Dózsa  2018/11/11  7-11
          Százhalombatta - Invictus SC  2018/11/25  16-11
          YBL WPC - Vízilovak  2018/12/02  8-7
          UVSE Hunguest H. II. - YBL WPC  2018/12/16  12-4
          Oázis SC - HVSC  2019/02/17  10-3
          Fehérvár VSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/02/24  5-9
          BFSE - Aquaworm Gyerek  2019/03/24  12-10
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  16-13
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sportliget  2018/11/18  7-15
          Octopus SE - BVSC-Zugló  2018/11/18  24-4
          UVSE - RETR-O-SC  2019/04/07  13-8
          OSC Kft - Sportliget  2019/04/10  10-12
          SE VK - Sportliget  2019/04/14  9-14
          Sunday Boys - Jog-Ászok VSK  2019/04/30  15-17
          MESE - Sunday Boys  2019/05/02  23-13
          SE VK - YBL WPC  2019/05/16  10-13
          Octopus SE - RETR-O-SC  2019/05/19  22-9
          SE VK - Octopus SE  2019/05/30  11-13
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Market-Vasas I. - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/12/15  5-21
          YBL WPC - HUVK SE  2018/12/15  1-15
          POLO SC BVLSZ2002 - BHSE  2018/12/15  11-13
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - JSM Alapítvány  2019/04/12  5-5
       Szívós István Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2019/04/10  5-11
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC BVLSZ2005 - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/10/06  6-9
          II. kerületi Sport - UVSE II.  2018/10/06  1-12
          Oxigén - ASI-Vasas II.  2018/10/06  8-11
          UVSE II. - BHSE  2019/04/27  7-12
          ASI-Vasas II. - Aquaworm Göd 2005  2019/04/27  0-11
          Oxigén - II. kerületi Sport  2019/04/27  7-11
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - Százhalombatta  2018/11/24  15-15
          Fehérvár VSE - AVUS  2018/11/24  8-9
          POLO SC BVLSZ2006 - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/24  7-11
          ASI-Vasas - KSI SE II.  2018/11/24  12-2
          KSI SE A - BVSC-Zugló  2019/04/17  6-13
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - KSI SE I.  2019/04/07  5-6
          KSI SE I. - UVSE I.  2019/05/18  8-5
          BVSC-Zugló - CVSE  2019/05/18  14-0
          A-HID OSC ÚJBUDA - YBL WPC  2019/05/18  9-5
       Budapesti Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - SE VK  2018/10/28  
          KESI - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/28  
          Ceglédi VSE - UVSE I.  2018/10/28  
          HUVK SE - Oázis Nonprofit Kft  2018/10/28  
          KÓPÉ ÚVSE - KSI SE  2018/10/28  
          HUVK SE - FTC-Telekom  2019/03/10  
          KSI SE - FTC-Telekom  2019/04/28  
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BUSC - BHSE-Dorog  2019/03/23  3-11
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/03/23  11-6
          BUSC - Fehérvár VSE  2019/03/23  2-9
          Erzsébeti SMTK - Balaton VK  2019/03/23  3-4
          GYŐRI VSE - BHSE-Dorog  2019/03/23  16-3
          Fehérvár VSE - Erzsébeti SMTK  2019/03/23  13-5
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - VÁCI VSE  2019/04/06  7-6
          Balaton VK - Kaposvár-Balaton VK  2019/04/06  8-2
          VÁCI VSE - Soproni VSE  2019/04/06  2-8
          Kaposvár-Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/04/06  3-9
          Soproni VSE - Balaton VK  2019/04/06  15-5
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - DFVE-TOPO  2019/03/09  3-14
          BFSE - POLO SC DVL2006  2019/03/09  0-24
          DFVE-TOPO - Mohács 3  2019/03/09  25-6
          POLO SC DVL2006 - Soproni VSE  2019/03/09  17-4
          Mohács 3 - BFSE  2019/03/09  7-15
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - BHSE  2018/12/18  19-8
          BHSE - FTC-Telekom  2019/01/06  9-16
          DUE-Maarsk Graphic - UVSE Hunguest Hotels  2019/02/16  8-11
          RB - Tatabánya - Szeged SZTE  2019/02/23  6-6
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/03/16  15-8
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/27  23-4
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/18  0-22
          BVSC-Zugló - RB - Tatabánya  2018/11/25  17-6
          FTC-Telekom - SZNVEIF  2018/12/09  5-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - POLO Sport Club  2019/02/10  5-12
          DFVE - FTC-Telekom  2019/03/10  28-7
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/28  13-9
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/18  0-11
          BVSC-Zugló - RB - Tatabánya  2018/11/25  10-7
          FTC-Telekom - SZNVES  2018/12/09  16-4
          A-HID OSC ÚJBUDA - POLO Sport Club  2019/02/10  9-13
          DFVE - FTC-Telekom  2019/03/10  17-4
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/28  8-3
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/18  4-12
          BVSC-Zugló - RB - Tatabánya  2018/11/25  10-4
          FTC-Telekom - SZNVEGY  2018/12/09  10-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - POLO Sport Club  2019/02/10  9-5
          HVSC - KESI  2019/02/24  3-18
          Fehérvár VSE - CeglédAlap  2019/02/24  5-4
          CeglédAlap - HVSC  2019/02/24  12-6
          KESI - Fehérvár VSE  2019/02/24  12-2
          DFVE - FTC-Telekom  2019/03/10  16-15
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/28  12-9
  2017/2018
     Titkár 5
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm WP Göd - POLO Sport Club  2018/06/09  5-11
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kertészeti Egyetem A - YBL WPC  2018/05/13  0-5
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay-KSI - OSC VSE II.  2018/05/05  2-23
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - TVSE  2018/05/13  11-9
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - TVSE  2018/05/13  19-6
FINA Férfi Világliga Szuperdöntő HUN-CAN, 2019.06.18. (Fotók: Madar Dávid)
Tehetséggondozó tábor 2006-2007, Szombathely, 2019.06.16. (Fotók: Cseh Gábor)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok