Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Juhász Renáta
Születési dátum: 1999-10-03
Város: Pécel
Szezon Meccs
  2018/2019
     Segédtitkár 2
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/11/24  8-12
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/03/09  3-12
     Titkár 110
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - AVUS  2018/12/01  8-5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZEGEDI FVCS KFT  2018/10/06  9-23
          BVSC-Zugló - Ceglédi VSE  2018/11/24  17-12
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - DVSE  2018/11/18  9-11
          BHSE - FTC-Telekom  2018/12/16  5-16
          KSI SE - FTC-Telekom  2019/02/24  17-19
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  9-7
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2019/03/10  28-12
          UVSE Hunguest H. I. - LEGRAND SZENTES  2019/03/24  23-2
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE II - KVSE  2018/10/07  10-8
          Aquaworm Serdülő - AQUA SE  2018/10/14  1-20
          FTC-Telekom - DVSE  2018/11/18  15-8
          BHSE - FTC-Telekom  2018/12/16  9-14
          KSI SE - FTC-Telekom  2019/02/24  11-9
          Aquaworm Serdülő - HUVK SE II  2019/02/24  4-24
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  13-7
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2019/03/10  18-9
          UVSE Hunguest H. I. - LEGRAND SZENTES  2019/03/24  16-7
          Aquaworm Serdülő - Invictus SC  2019/05/04  38-11
          Invictus SC - AQUA SE  2019/05/15  5-39
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE II - KVSE  2018/10/07  25-2
          Aquaworm Gyerek - AQUA SE  2018/10/14  4-18
          FTC-Telekom - DVSE  2018/11/18  10-6
          BHSE - FTC-Telekom  2018/12/16  0-12
          KSI SE - FTC-Telekom  2019/02/24  8-6
          Aquaworm Gyerek - HUVK SE II  2019/02/24  3-26
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  13-8
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2019/03/10  25-5
          UVSE Hunguest H. I. - LEGRAND SZENTES  2019/03/24  17-10
          Aquaworm Gyerek - Invictus SC  2019/05/04  11-7
          Invictus SC - AQUA SE  2019/05/15  5-24
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 VSE - Jog-Ászok VSK  2018/11/25  5-20
          Sportliget - Octopus SE  2018/11/25  9-14
          Octopus SE - Oázis Nonprofit Kft  2018/12/02  24-6
          1427 VSE - Vízilovak  2018/12/09  10-18
          Oázis SC Felnőtt - RETR-O-SC  2019/02/24  11-4
          UVSE - MAFC A-team  2019/03/03  10-11
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - BHSE  2019/02/02  5-9
          HUVK SE - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2019/02/02  5-9
          Market-Vasas I. - KPSE  2019/02/02  12-7
       Szívós István Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - UVSE  2019/05/25  8-9
          Ksi SE II. - KSI SI I.  2019/05/25  7-17
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - FTC-Telekom  2019/05/25  11-3
          HUVK SE - BVSC-Zugló  2019/05/25  4-13
          Oázis SC - Vízilovak  2019/05/25  17-10
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - ASI-Vasas I.  2018/10/06  7-12
          FTC-Telekom II. - BHSE  2018/10/06  0-5
          YBL WPC - KPSE  2018/10/06  41-0
          BHSE - ASI-Vasas I.  2018/11/17  1-23
          PannErgy-MVLC-Miskol - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/11/17  6-19
          FTC-Telekom II. - YBL WPC  2018/11/17  11-6
          YBL WPC - FTC-Telekom II.  2019/02/16  7-2
          HUVK SE - POLO SC BVLSZ2005  2019/02/16  20-8
          CVSE - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/02/16  14-7
          FTC-Telekom II. - YBL WPC  2019/06/08  12-7
          HUVK SE - CVSE  2019/06/08  6-5
          POLO SC BVLSZ2005 - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/06/08  8-9
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - KSI SE A  2018/12/08  10-12
          KESI - CVSE  2018/12/08  15-10
          BVSC-Zugló - PSN Zrt.  2018/12/08  14-8
          FTC-Telekom - TVSE  2018/12/08  10-2
          YBL WPC I. - Balaton VK  2019/02/23  14-8
          KÓPÉ ÚVSE - GYŐRI VSE  2019/02/23  11-10
          FTC-Telekom II. - POLO SC BVLSZ2006  2019/02/23  2-6
          BHSE - Fehérvár VSE  2019/02/23  6-11
          Százhalombatta - KSI SE II.  2019/03/02  10-13
          Aquaworm Göd 2006 - VUK Kistarcsa  2019/03/02  9-11
          YBL WPC II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/03/02  5-12
          Városgazda UA - BVSC-Zugló II  2019/03/02  0-15
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VÁCI VSE - KSI SE II.  2019/03/23  4-4
          HUVK SE - VUK Kistarcsa  2019/03/23  8-6
          YBL WPC - KÓPÉ ÚVSE  2019/03/30  8-4
          CVSE - UVSE I.  2019/03/30  6-5
          Oázis SC - KESI II.  2019/05/04  15-0
          Vízilovak - UVSE II.  2019/05/04  5-9
          ASI-MSA - Oxigén  2019/05/04  22-10
       Budapesti Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Oázis Nonprofit Kft  2019/05/19  
          KESI - KSI SE  2019/05/19  
          HUVK SE - KÓPÉ ÚVSE  2019/05/19  
          BVSC-Zugló - SE VK  2019/05/19  
          Ceglédi VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/19  
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BUSC - GYŐRI VSE  2018/10/13  4-17
          Erzsébeti SMTK - Velence Plus  2018/10/13  19-0
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVK - SZVK  2019/04/13  27-1
          III. Kerületi TVE - Velence Plus II.  2019/04/13  4-11
          SZVK - HKLSE  2019/04/13  
          SZVK - HKLSE  2019/04/13  
          SZVK - Velence Plus II.  2019/06/01  0-15
          CVK - III. Kerületi TVE  2019/06/01  8-5
          Velence Plus II. - HKLSE  2019/06/01  
          Velence Plus II. - HKLSE  2019/06/01  
          III. Kerületi TVE - SZVK  2019/06/01  16-1
          HKLSE - CVK  2019/06/01  
          HKLSE - CVK  2019/06/01  
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC DVL2007 - Balaton VK  2018/10/28  14-15
          Fehérvár VSE - BUSC  2018/10/28  19-4
          Kanizsa VSE - Balaton VK  2018/10/28  7-10
          BUSC - POLO SC DVL2007  2018/10/28  2-17
          Fehérvár VSE - Kanizsa VSE  2018/10/28  6-8
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - ZF-Eger  2018/11/28  6-19
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2019/02/16  8-8
          UVSE Hunguest Hotels - FTC-Telekom  2019/04/06  17-8
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - RB Tatabánya  2018/11/16  21-3
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - GYŐRI VSE  2018/12/02  17-14
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  29-1
          POLO Sport Club - UVSE Hunguest Hotels  2019/06/01  4-12
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - GYŐRI VSE  2018/12/02  7-9
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  19-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - GYŐRI VSE  2018/12/02  14-6
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  10-15
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Yordo Szentes - KSI-Százhalombatta  2019/04/27  4-16
          Oxigén - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/27  3-11
          UVSE - BVSC-Zugló  2019/04/27  1-11
     Időmérő 2
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KPS - KPSE  2019/02/09  11-12
          HUVK SE - Oázis SC Ifi  2019/02/09  8-19
  2017/2018
     Titkár 2
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE II - AQUA SE  2018/04/29  6-15
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE II - AQUA SE  2018/04/29  7-12
FINA Férfi Világliga Szuperdöntő HUN-CAN, 2019.06.18. (Fotók: Madar Dávid)
Fiú 2005 A- és B-válogatott edzőtábor, 2019.06.18. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok