Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Cséki Tünde
Születési dátum: 1990-11-03
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2018/2019
     Titkár 155
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - KSI  2018/10/31  10-5
          FTC-Telekom - KSI  2018/11/03  17-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - DVSE  2018/11/24  16-6
          VasasPlaket - Szolnoki Dózsa  2019/01/12  3-12
          BHSE - PVSK-Mecsek Füszért  2019/02/02  10-9
          FTC-Telekom - DVSE  2019/03/02  22-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2019/04/17  17-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2019/04/27  8-13
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa  2019/05/01  11-10
          BHSE - BVSC-Zugló  2019/05/08  5-7
          BHSE - DVSE  2019/05/11  14-13
          BHSE - DVSE  2019/05/18  13-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - FTC Telekom  2018/09/29  8-6
          BHSE - Neptun VSC  2018/10/06  7-10
          FTC Telekom - YBL WPC  2019/03/02  7-13
          FTC Telekom - Szolnoki Dózsa  2019/03/23  12-7
          Fehérvár VSE - Szolnoki Dózsa  2019/04/13  14-10
          Vasas SC - YBL WPC  2019/05/18  8-9
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/09/30  6-10
          Oázis SC - Békéscsaba  2018/12/16  20-7
          KSI SE - LEGRAND SZENTES  2019/01/23  14-11
          UVSE Hunguest H. II. - HVSC  2019/04/10  6-9
          BHSE - DVSE  2019/05/19  
          KSI SE - AVUS  2019/06/02  17-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/09/30  9-16
          BFSE - Százhalombatta  2018/10/07  
          Oázis SC - Békéscsaba  2018/12/16  9-4
          UVSE Hunguest H. I. - FTC-Telekom  2019/01/20  7-12
          KSI SE - LEGRAND SZENTES  2019/01/23  16-7
          HUVK SE II - AQUA SE  2019/03/24  11-13
          UVSE Hunguest H. II. - HVSC  2019/04/28  19-2
          BHSE - DVSE  2019/05/19  6-7
          KSI SE - AVUS  2019/06/02  18-3
          UVSE Hunguest H. I. - Szolnoki Dózsa  2019/06/15  4-6
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/09/30  3-11
          Oázis SC - UVSE Hunguest H. II.  2018/09/30  10-8
          BFSE - Százhalombatta  2018/10/07  
          VVSE - GYŐRI VSE  2018/11/11  6-16
          KVSE - Sportliget S.E.  2018/11/11  5-26
          Cápa VK - POLO Sport Club  2018/11/11  2-31
          Balaton VK - ASI DSE  2018/11/11  12-7
          KVSE - ASI DSE  2018/11/25  1-31
          Balaton VK - VVSE  2018/11/25  12-6
          Cápa VK - GYŐRI VSE  2018/11/25  2-34
          POLO Sport Club - Sportliget S.E.  2018/11/25  5-7
          Oázis SC - Békéscsaba  2018/12/16  12-14
          UVSE Hunguest H. I. - FTC-Telekom  2019/01/20  11-9
          KSI SE - LEGRAND SZENTES  2019/01/23  17-4
          HUVK SE II - AQUA SE  2019/03/24  14-3
          UVSE Hunguest H. II. - HVSC  2019/04/28  15-9
          BHSE - DVSE  2019/05/19  9-7
          KSI SE - AVUS  2019/06/02  16-5
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SE VK - Jog-Ászok VSK  2018/10/14  13-9
          Octopus SE - UVSE  2018/10/28  12-9
          Sportliget - Oázis Nonprofit Kft  2018/11/11  25-3
          HETE - MAFC A-team  2018/11/25  4-5
          YBL WPC - Sportliget  2018/12/02  7-8
          MAFC A-team - KPSE-KEAC  2018/12/02  6-8
          MESE - Jog-Ászok VSK  2018/12/02  12-16
          Sportliget - RETR-O-SC  2018/12/09  14-7
          Oázis Nonprofit Kft - Jog-Ászok VSK  2019/03/03  7-8
          YBL WPC - UVSE  2019/03/24  12-9
          UVSE - SE VK  2019/04/28  5-10
          KPSE-KEAC - 1427 VSE  2019/04/28  12-1
          KPSE-KEAC - MESE  2019/05/19  9-8
          HETE - Jog-Ászok VSK  2019/05/19  10-8
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - KPSE  2018/12/01  19-7
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - POLO SC BVLSZ2002  2018/12/01  28-4
          HUVK SE - Market-Vasas I.  2018/12/01  19-5
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Váci VSE  2019/04/27  14-4
          KPS - JSM Alapítvány  2019/04/27  6-6
          KPSE - HUVK SE  2019/04/27  18-10
          KSI SE - BVSC-Zugló  2019/04/27  15-12
       Szívós István Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2019/02/23  3-8
          KSI SI I. - Vízilovak  2019/02/23  15-5
          KESI - Ksi SE II.  2019/02/23  19-5
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/02/23  17-4
          UVSE - Oázis SC  2019/02/23  33-1
          UVSE - FTC-Telekom  2019/03/16  23-7
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - Ksi SE II.  2019/03/16  11-2
          HUVK SE - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/03/16  6-7
          KESI - Oázis SC  2019/03/16  23-4
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - KSI SE  2019/03/30  12-8
          ASI-Vasas I. - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2019/03/30  8-8
          FTC-Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/03/30  14-7
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Városgazda UA - VUK Kistarcsa  2018/10/27  0-15
          YBL WPC II. - Soproni VSE  2018/10/27  7-10
          FTC-Telekom II. - BVSC-Zugló II  2018/10/27  11-5
          UVSE - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/11/24  10-8
          Kaposvári VK - KÓPÉ ÚVSE  2018/11/24  13-5
          Pharmacoidea-SZVPS - YBL WPC I.  2018/11/24  7-4
          Oázis SC - BHSE  2018/11/24  14-5
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - Soproni VSE  2019/01/26  16-1
          Balaton VK - Városgazda UA  2019/01/26  15-0
          Aquaworm Göd 2006 - VUK Kistarcsa  2019/01/26  4-8
          FTC-Telekom II. - YBL WPC II.  2019/01/26  11-4
          KESI - CVSE  2019/05/11  7-11
          PannErgy-MVLC-Miskol - AVUS  2019/05/11  10-13
          ASI-Vasas - Oázis SC  2019/05/11  7-2
          KESI - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/05/11  6-10
          YBL WPC II. - KSI SE II.  2019/06/15  5-8
          Városgazda UA - Százhalombatta  2019/06/15  7-16
          Soproni VSE - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/06/15  8-18
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - KSI SE I.  2019/01/19  3-18
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2019/01/19  8-5
          YBL WPC - CVSE  2019/02/16  13-6
          BVSC-Zugló - KÓPÉ ÚVSE  2019/02/16  14-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE I.  2019/02/16  13-5
       Budapesti Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2019/06/02  
          SE VK - Ceglédi VSE  2019/06/02  
          UVSE I. - BVSC-Zugló  2019/06/02  
          KSI SE - HUVK SE  2019/06/02  
          Oázis Nonprofit Kft - KESI  2019/06/02  
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2018/12/09  9-13
          Vasas SC - UVSE Hunguest Hotels  2019/01/18  10-9
          PannErgy-MVLC-Miskol - AVUS  2019/01/18  12-7
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE-Dorog - Fehérvár VSE  2019/04/13  6-2
          Balaton VK - BUSC  2019/04/13  13-4
          GYŐRI VSE - Erzsébeti SMTK  2019/04/13  17-6
          Fehérvár VSE - Balaton VK  2019/04/13  11-13
          Erzsébeti SMTK - BHSE-Dorog  2019/04/13  11-16
          BUSC - GYŐRI VSE  2019/04/13  7-15
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - POLO SC DVL2006  2018/10/20  3-11
          Váci VSE - III. Kerületi TVE  2018/10/20  16-1
          HKLSE - Soproni VSE  2018/10/20  2-17
          HKLSE - Soproni VSE  2018/10/20  2-17
          POLO SC DVL2006 - Váci VSE  2018/10/20  3-17
          III. Kerületi TVE - HKLSE  2018/10/20  13-9
          III. Kerületi TVE - HKLSE  2018/10/20  13-9
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Szeged SZTE  2018/10/06  20-8
          BHSE - BVSC-Zugló  2018/11/14  2-20
          UVSE Hunguest Hotels - BHSE  2018/12/18  19-8
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2019/02/16  8-8
          UVSE Hunguest Hotels - RB - Tatabánya  2019/02/27  19-3
          BVSC-Zugló - Hungerit Szentes  2019/03/17  14-4
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZEGED SZTE - HUNGERIT SZENTES  2018/10/28  2-14
          HUNGERIT SZENTES - BHSE  2018/10/28  13-5
          BHSE - SZEGED SZTE  2018/10/28  8-16
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - YORDO SZENTES  2018/11/11  4-8
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/12/09  13-14
          UVSE Hunguest Hotels - Csongrád VVSE  2019/02/24  41-3
          POLO Sport Club - RB - Tatabánya  2019/03/24  12-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZNVEIF  2019/05/26  17-12
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - YORDO SZENTES  2018/11/11  9-13
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/12/09  7-9
          UVSE Hunguest Hotels - Csongrád VVSE  2019/02/24  28-4
          POLO Sport Club - RB - Tatabánya  2019/03/24  4-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZNVES  2019/05/26  18-8
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - YORDO SZENTES  2018/11/11  6-17
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/12/09  12-5
          UVSE Hunguest Hotels - Csongrád VVSE  2019/02/24  26-6
          POLO Sport Club - RB - Tatabánya  2019/03/24  4-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - SZNVEGY  2019/05/26  9-5
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén - FTC-Telekom  2018/11/10  6-13
          BVSC-Zugló - KSI-Százhalombatta  2018/11/10  6-5
          Yordo Szentes - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/10  6-7
          UVSE - Oázis SC Leány 2005  2018/11/10  10-2
     Segédtitkár 1
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - BHSE  2019/02/20  24-8
  2017/2018
     Titkár 31
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd  2018/04/28  10-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - ASI DSE  2018/05/12  4-9
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - AQUA SE  2018/05/20  14-4
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - Invictus SC  2018/04/29  17-8
          Balaton VK - Komáromi VSE  2018/04/29  21-3
          ASI DSE - Sportliget S.E.  2018/04/29  25-3
          Aquaworm - Soproni VSE  2018/04/29  8-21
          UVSE II. - AQUA SE  2018/05/20  26-10
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - FTC Utánpótlás  2018/06/02  10-9
          BVSC - HUVK SE  2018/06/12  11-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Kft. - Sportliget S.E.  2018/05/02  7-8
          Oázis SC - Csepeli VSE  2018/05/13  20-4
          Semmelweis VKS - HETE  2018/05/27  14-7
          Semmelweis VKS - MAFC A-Team  2018/05/31  13-6
          OSC VSE - UVSE  2018/06/10  11-8
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű Spo - OSC VSE  2018/05/12  12-8
          BVSC - KSI SE  2018/05/12  7-13
          HUVK SE - Szolnoki Vízilabda S  2018/05/12  12-5
          UVSE I. - Hírös Sport Nonprofi  2018/05/12  18-2
          KSI SE II. - FTC Utánpótlás II.  2018/06/02  5-4
          UVSE I. - HUVK SE  2018/06/02  19-7
          Tatabányai Vízmű Spo - Szolnoki Vízilabda S  2018/06/02  13-7
          BVSC - OSC VSE  2018/06/02  11-9
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár Vízilabda S - FTC Utánpótlás II.  2018/04/22  5-10
          YBL WPC - Váci Vízilabda Sport  2018/05/19  8-14
          Vidám Vízilovak Vízi - FTC Utánpótlás II.  2018/05/19  6-11
          Százhalombatta - Fehérvár Vízilabda S  2018/05/19  6-8
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE II. - DFVE-YORDO  2018/05/16  9-15
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - FVSE  2018/04/22  14-5
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - FVSE  2018/04/22  17-2
          UVSE - DFVE-YORDO  2018/05/16  13-6

Diapolo Kupa

Magyarország - Olaszország

2019. jún. 27. 19:30

Diapolo Kupa

Magyarország - Hollandia

2019. jún. 28. 19:30

BENU Kupa

Magyarország - Franciaország

2019. jún. 30. 19:30

BENU Kupa

Magyarország - Hollandia

2019. júl. 01. 19:30

BENU Kupa

Magyarország - Görögország

2019. júl. 02. 19:30

Diapolo-kupa, HUN-Universiade, 2019.06.26. (Fotók: Madar Dávid)
Női válogatott edzés, 2019.06.25. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok