Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Török Sándor
Születési dátum: 1961-06-25
Város: Hódmezővásárhely
Szezon Meccs
  2020/2021
     Ellenőr 7
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVEIF - FTC-Telekom  2020/08/09  6-25
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVESE - FTC-Telekom  2020/08/09  8-13
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - SZNVESE  2020/09/20  19-13
          SZNVESE - YORDO SZENTES  2020/10/11  
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVEGY - FTC-Telekom  2020/08/09  13-21
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - SZNVEGY  2020/09/20  17-14
          SZNVEGY - YORDO SZENTES  2020/10/11  
  2019/2020
     Ellenőr 60
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - SZVTK  2020/02/22  8-9
          SZUVTE BT - HVSC  2020/02/22  13-6
          Békéscsaba - Csongrád  2020/02/22  4-21
          Kecskeméti VE - SZVTK  2020/02/22  8-6
          Csongrád - SZUVTE BT  2020/02/22  11-10
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád - CVSE  2019/09/22  18-14
          Swietelsky Békéscsab - Dunakanyar Waterpolo  2019/09/29  9-7
          Szegedi VPS - Kaposvári VK  2019/10/06  13-8
          Szegedi VPS - ZF-Eger  2019/10/27  10-9
          Szegedi VPS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/11/03  13-8
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/02/09  8-12
          Legrand Szentes - BVSC-Zugló  2020/03/01  16-18
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád - CVSE  2019/09/22  15-14
          Swietelsky Békéscsab - Dunakanyar Waterpolo  2019/09/29  12-11
          Szegedi VPS - Kaposvári VK  2019/10/06  18-7
          Szegedi VPS - ZF-Eger  2019/10/27  10-9
          Szegedi VPS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/11/03  15-9
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/02/09  14-10
          Legrand Szentes - BVSC-Zugló  2020/03/01  5-12
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád - CVSE  2019/09/22  6-18
          Swietelsky Békéscsab - Dunakanyar Waterpolo  2019/09/29  18-12
          Szegedi VPS - Kaposvári VK  2019/10/06  16-9
          Szegedi VPS - ZF-Eger  2019/10/27  16-13
          Szegedi VPS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/11/03  16-5
          Szegedi VPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/02/09  8-7
          Legrand Szentes - BVSC-Zugló  2020/03/01  9-17
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DMTK-KVSE - Invictus SC  2019/11/30  7-20
          Szeged Dél-kelet 3 - Szentes Lány  2019/11/30  8-10
          HVSC - Invictus SC  2019/11/30  12-10
          DMTK-KVSE - Szeged Dél-kelet 3  2019/11/30  10-21
          Szentes Lány - HVSC  2019/11/30  17-4
          Szentes Lány - HVSC  2020/02/29  4-5
          DMTK-KVSE - Szeged Dél-kelet 3  2020/02/29  10-18
          HVSC - Invictus SC  2020/02/29  10-11
          Szeged Dél-kelet 3 - Szentes Lány  2020/02/29  11-11
          DMTK-KVSE - Invictus SC  2020/02/29  11-22
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Csongrád  2019/11/17  6-9
          Gyula - AQUA SE  2020/01/26  5-18
          Békéscsaba - Yordo Szentes  2020/01/26  21-7
          Csongrád - Szegedi VPS II  2020/01/26  0-5
          Békéscsaba - AQUA SE  2020/01/26  18-14
          HVSC - Szegedi VPS II  2020/01/26  6-8
          Csongrád - Yordo Szentes  2020/01/26  0-5
          HVSC - Gyula  2020/01/26  19-3
          Yordo Szentes - Szegedi VPS II  2020/03/07  11-6
          HVSC - Csongrád  2020/03/07  5-10
          Gyula - Békéscsaba  2020/03/07  2-31
          AQUA SE - Yordo Szentes  2020/03/07  10-7
          Békéscsaba - HVSC  2020/03/07  14-5
          Gyula - Csongrád  2020/03/07  1-29
          Szegedi VPS II - AQUA SE  2020/03/07  10-18
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - SZNVEIF  2019/11/17  26-4
          SZNVEIF - FTC-Telekom  2020/02/02  3-15
          YORDO SZENTES - BVSC-Zugló  2020/03/01  12-4
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - SZNVESE  2019/11/17  32-6
          SZNVESE - FTC-Telekom  2020/02/02  4-19
          YORDO SZENTES - BVSC-Zugló  2020/03/01  13-6
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - SZNVEGY  2019/11/17  11-9
          SZNVEGY - FTC-Telekom  2020/02/02  9-12
          YORDO SZENTES - BVSC-Zugló  2020/03/01  5-12
  2018/2019
     Időmérő 5
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZEGEDI FVCS KFT - Fehérvár VSE  2018/11/24  18-8
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - TVSE  2019/05/25  10-9
          VVSE - SZUVTE BT  2019/05/25  12-22
          TVSE - SZUVTE BT  2019/05/25  13-12
          VVSE - Oázis SC  2019/05/25  8-17
     Ellenőr 50
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ceglédi VSE - BHSE  2019/05/04  9-10
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - UVSE Hunguest H. II.  2018/11/25  8-16
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - UVSE Hunguest H. II.  2018/11/25  9-8
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - UVSE Hunguest H. II.  2018/11/25  15-8
       Dél-keleti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SVSE - Szolnoki Dózsa  2019/05/04  2-21
          Szentes - SVSE  2019/05/04  6-6
          Ceglédi lány - Progress Oradea  2019/05/04  6-14
          C.S.S.v. - Szentes  2019/05/04  12-21
          Progress Oradea - Szolnoki Dózsa  2019/05/04  7-8
          Ceglédi lány - C.S.S.v.  2019/05/04  8-16
       Dél-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2019/02/23  19-9
          Szentes - Crisul  2019/02/23  11-16
          Dynamo Ungvar - B.Sport-KÓPÉ  2019/02/23  16-8
          ZF-Eger - DVSE  2019/02/23  17-9
          Szegedi VPS - B.Sport-KÓPÉ  2019/02/23  12-15
          Dynamo Ungvar - Szentes  2019/02/23  14-6
          Crisul - DVSE  2019/02/23  18-10
       Dél-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Crisul - Szolnoki Dózsa  2019/04/06  9-7
          Szentes - Szegedi VPS  2019/04/06  12-7
          BVSC-Zugló - Vkv  2019/04/06  15-12
          Szentes - Szolnoki Dózsa  2019/04/06  8-15
          Szegedi VPS - Vkv  2019/04/06  11-12
          Crisul - BVSC-Zugló  2019/04/06  15-12
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Crisul - DMTK-KVSE  2019/01/20  15-0
          Békéscsaba - Invictus SC  2019/01/20  15-3
          Szentes Lány - Dynamo Ungvar 2007  2019/01/20  14-3
          KESI Lány - Spartak vegyes  2019/01/20  4-18
          Crisul - Dynamo Ungvar 2007  2019/01/20  11-5
          Invictus SC - DMTK-KVSE  2019/01/20  15-0
          Szentes Lány - Spartak vegyes  2019/01/20  7-5
          KESI Lány - Békéscsaba  2019/01/20  0-15
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/05/05  3-13
          Vkv - Szegedi VPS  2019/05/05  5-9
          Szentes fiú - ZF-Eger  2019/05/05  4-9
          Szolnoki Dózsa - AQUA SE  2019/05/05  12-3
          Szegedi VPS - Szentes fiú  2019/05/05  15-11
          AQUA SE - Vkv  2019/05/05  7-4
          AQUA SE - ZF-Eger  2019/06/02  3-12
          Szentes fiú - Vkv  2019/06/02  8-7
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS  2019/06/02  11-4
          Vkv - ZF-Eger  2019/06/02  8-9
          Szegedi VPS - AQUA SE  2019/06/02  18-3
          Szentes fiú - Szolnoki Dózsa  2019/06/02  4-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVEIF - Csongrád VVSE  2018/11/11  36-3
          SZNVEIF - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/02  9-10
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVES - Csongrád VVSE  2018/11/11  18-17
          SZNVES - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/02  17-20
          YORDO SZENTES - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/25  9-9
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVEGY - Csongrád VVSE  2018/11/11  10-12
          SZNVEGY - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/02  12-13
  2017/2018
     Ellenőr 25
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Invictus SC - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/06/09  46-1
          Békéscsaba - SVSE  2018/06/09  7-9
          CSSV Cj - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/06/09  35-6
          SVSE - Invictus SC  2018/06/09  13-6
          CSSV Cj - Békéscsaba  2018/06/09  15-18
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - PROG  2018/04/14  5-13
          SPA-PRO - Szentes  2018/04/14  7-14
          SZNVE 2005 - B.Sport  2018/04/15  7-8
          DMTK-KVSE AQUASPORT - Gyula  2018/04/15  10-6
          Szentes Lány - Invictus SC  2018/04/15  18-5
          Gyula - B.Sport  2018/04/15  1-17
          Invictus SC - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/04/15  8-9
          SZNVE 2005 - Szentes Lány  2018/04/15  5-7
          Szegedi VPS I: - SPA-PRO  2018/06/03  19-6
          DVSE - SPA-PRO  2018/06/03  9-8
          Szegedi VPS I: - DVSE  2018/06/03  17-10
       Vidék bajnokság gyerek V.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - Invictus SC  2018/05/12  12-4
          Békéscsaba - HVSC  2018/05/12  7-3
          Invictus SC - Koelner-Csongrád  2018/05/12  10-2
          HVSC - AQUA SE  2018/05/12  2-10
          Koelner-Csongrád - ZF-Eger  2018/05/12  1-15
          AQUA SE - Békéscsaba  2018/05/12  8-3
          HVSC - Koelner-Csongrád  2018/05/13  4-3
          Békéscsaba - Invictus SC  2018/05/13  9-7
          AQUA SE - ZF-Eger  2018/05/13  4-3

Férfi OB I

Szolnoki Dózsa - UVSE Hunguest Hotels

2020. okt. 03. 16:00

Férfi OB I

UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger

2020. okt. 08. 18:30

Férfi OB I

Szolnoki Dózsa - OSC ÚJBUDA

2020. okt. 10. 16:45

BENU MK-döntő: Szolnoki Dózsa-FTC Telekom Waterpolo (Fotó: Derencsényi István)
BENU MK, bronzmeccs: A-Híd VasasPlaket-BVSC-Zugló (Fotó: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok