Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Benedek Tamás
Születési dátum: 1983-09-12
Város: Szentes
Szezon Meccs
  2018/2019
     Titkár 150
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - BVSC-Zugló  2018/11/03  9-12
          Metalcom Szentes - FTC-Telekom  2018/11/07  7-10
          Metalcom Szentes - KSI  2018/11/10  10-6
          Metalcom Szentes - AVUS  2018/11/28  11-9
          Metalcom Szentes - BHSE  2019/01/12  10-9
          Metalcom Szentes - PVSK-Mecsek Füszért  2019/02/16  8-7
          Metalcom Szentes - Kaposvári VK  2019/03/09  13-8
          Metalcom Szentes - UVSE Hunguest Hotels  2019/03/16  12-9
          Metalcom Szentes - Tatabánya  2019/04/10  11-10
          Metalcom Szentes - AVUS  2019/05/01  12-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - EKE SC  2019/01/26  8-3
          DVSE - BVSC-Zugló  2019/05/18  6-19
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZUVTE BT - Kecskeméti VE  2018/11/17  11-6
          Koelner-Csongrád - SZVTK  2018/11/17  19-8
          Szentes - Bertók Szentes  2018/11/17  3-12
          SZVTK - SZUVTE BT  2018/11/17  8-14
          Bertók Szentes - Kecskeméti VE  2018/11/17  14-8
          Koelner-Csongrád - Szentes  2018/11/17  19-8
          SZUVTE BT - Bertók Szentes  2018/12/08  14-9
          Szentes - SZVTK  2018/12/08  15-6
          Kecskeméti VE - Koelner-Csongrád  2018/12/08  6-19
          Szentes - SZUVTE BT  2018/12/08  9-14
          Koelner-Csongrád - Bertók Szentes  2018/12/08  12-10
          Kecskeméti VE - SZVTK  2018/12/08  9-12
          SZUVTE BT - Koelner-Csongrád  2019/02/09  11-14
          Szentes - Kecskeméti VE  2019/02/09  12-9
          Bertók Szentes - SZVTK  2019/02/09  16-5
          Kecskeméti VE - SZUVTE BT  2019/02/09  6-12
          SZVTK - Koelner-Csongrád  2019/02/09  8-18
          Bertók Szentes - Szentes  2019/02/09  7-6
          Szentes - Százhalombatta  2019/03/23  6-8
          AQUA SE - SE VK  2019/03/23  9-9
          SE VK - Százhalombatta  2019/03/23  18-4
          Szentes - AQUA SE  2019/03/23  6-9
          GYŐRI VSE - Szentes  2019/05/04  6-12
          Százhalombatta - Ceglédi VSE  2019/05/04  11-9
          Ceglédi VSE - Szentes  2019/05/04  5-12
          GYŐRI VSE - Százhalombatta  2019/05/04  10-8
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/11/17  4-12
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - TVSE  2018/09/23  9-14
          Koelner-Csongrád - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/14  17-16
          LEGRAND SZENTES - UVSE Hunguest H. I.  2018/11/11  10-16
          Fehérvár VSE - KESI  2018/11/18  16-3
          LEGRAND SZENTES - Market-Vasas  2018/11/25  14-15
          LEGRAND SZENTES - DVSE  2018/12/16  6-11
          LEGRAND SZENTES - AVUS  2019/01/20  9-10
          LEGRAND SZENTES - FTC-Telekom  2019/02/03  14-12
          LEGRAND SZENTES - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/17  10-12
          LEGRAND SZENTES - Szolnoki Dózsa  2019/02/24  16-10
          LEGRAND SZENTES - BVSC-Zugló  2019/03/17  9-20
          Koelner-Csongrád - Ceglédi VSE  2019/04/07  9-5
          Koelner-Csongrád - Fehérvár VSE  2019/04/28  11-14
          LEGRAND SZENTES - KSI SE  2019/05/19  12-20
          Koelner-Csongrád - Oázis SC  2019/06/02  10-27
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner Csongrád - TVSE  2018/09/23  17-7
          Koelner Csongrád - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/14  12-6
          LEGRAND SZENTES - UVSE Hunguest H. I.  2018/11/11  18-16
          Fehérvár VSE - KESI  2018/11/18  21-4
          LEGRAND SZENTES - Market-Vasas  2018/11/25  12-8
          LEGRAND SZENTES - DVSE  2018/12/16  6-14
          LEGRAND SZENTES - AVUS  2019/01/20  13-6
          LEGRAND SZENTES - FTC-Telekom  2019/02/03  5-10
          LEGRAND SZENTES - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/17  16-12
          LEGRAND SZENTES - Szolnoki Dózsa  2019/02/24  7-12
          LEGRAND SZENTES - BVSC-Zugló  2019/03/17  9-7
          Invictus SC - Százhalombatta  2019/03/24  15-45
          Koelner Csongrád - Ceglédi VSE  2019/04/07  21-6
          Koelner Csongrád - Fehérvár VSE  2019/04/28  11-8
          LEGRAND SZENTES - KSI SE  2019/05/19  13-15
          Koelner Csongrád - Oázis SC  2019/06/02  23-14
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aeroprodukt-Csongrád - TVSE  2018/09/23  6-11
          Aeroprodukt-Csongrád - UVSE Hunguest H. II.  2018/10/14  9-18
          LEGRAND SZENTES - UVSE Hunguest H. I.  2018/11/11  4-19
          Fehérvár VSE - KESI  2018/11/18  7-17
          LEGRAND SZENTES - Market-Vasas  2018/11/25  8-10
          LEGRAND SZENTES - DVSE  2018/12/16  11-9
          LEGRAND SZENTES - AVUS  2019/01/20  13-2
          LEGRAND SZENTES - FTC-Telekom  2019/02/03  4-12
          LEGRAND SZENTES - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/17  7-8
          LEGRAND SZENTES - Szolnoki Dózsa  2019/02/24  5-10
          LEGRAND SZENTES - BVSC-Zugló  2019/03/17  11-15
          Invictus SC - Százhalombatta  2019/03/24  8-22
          Aeroprodukt-Csongrád - Ceglédi VSE  2019/04/07  7-6
          Aeroprodukt-Csongrád - Fehérvár VSE  2019/04/28  9-6
          LEGRAND SZENTES - KSI SE  2019/05/19  5-25
          Aeroprodukt-Csongrád - Oázis SC  2019/06/02  17-23
       Dél-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Invictus SC - DMTK-KVSE  2019/02/23  18-7
          Békéscsaba - Szolnoki Dózsa  2019/02/23  16-2
          SVSE - Invictus SC  2019/02/23  8-11
          DMTK-KVSE - Békéscsaba  2019/02/23  4-20
          Szolnoki Dózsa - SVSE  2019/02/23  9-4
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AQUA SE - HVSC  2019/01/26  6-11
          Piranha-KÓPÉ - Koelner-Csongrád  2019/01/26  0-15
          SZNVE 2006 - Invictus SC  2019/01/26  18-8
          HVSC - Piranha-KÓPÉ  2019/01/26  16-1
          Invictus SC - AQUA SE  2019/01/26  3-18
          Koelner-Csongrád - SZNVE 2006  2019/01/26  18-3
          Koelner-Csongrád - HVSC  2019/03/31  15-10
          SZNVE 2006 - AQUA SE  2019/03/31  0-9
          Invictus SC - Piranha-KÓPÉ  2019/03/31  15-2
          Koelner-Csongrád - AQUA SE  2019/03/31  16-9
          HVSC - Invictus SC  2019/03/31  17-7
          Piranha-KÓPÉ - SZNVE 2006  2019/03/31  5-17
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Crisul - KESI Lány  2019/04/06  15-1
          Invictus SC - Szentes Lány  2019/04/06  0-8
          DMTK-KVSE - Békéscsaba  2019/04/06  0-20
          Dynamo Ungvar 2007 - Spartak vegyes  2019/04/06  0-13
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - METALCOM SZENTES  2018/12/07  15-4
          METALCOM SZENTES - AVUS  2018/12/07  7-13
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hungerit Szentes - BVSC-Zugló  2018/11/03  5-15
          Hungerit Szentes - BHSE  2018/11/10  17-1
          Hungerit Szentes - Szeged SZTE  2018/12/01  16-11
          Hungerit Szentes - DUE-Maarsk Graphic  2019/01/06  5-14
          Hungerit Szentes - RB - Tatabánya  2019/02/02  13-6
          Hungerit Szentes - ZF-Eger  2019/02/20  9-10
          Hungerit Szentes - UVSE Hunguest Hotels  2019/03/13  5-21
          Hungerit Szentes - ZF-Eger  2019/04/30  5-10
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - GYŐRI VSE  2018/09/30  5-28
          Csongrád VVSE - BVSC-Zugló  2018/10/07  5-29
          Csongrád VVSE - UVSE Hunguest Hotels  2018/10/14  2-41
          YORDO SZENTES - Csongrád VVSE  2018/11/25  25-1
          YORDO SZENTES - BVSC-Zugló  2018/12/02  10-9
          YORDO SZENTES - DFVE  2018/12/05  15-9
          YORDO SZENTES - FTC-Telekom  2019/01/27  12-7
          YORDO SZENTES - RB - Tatabánya  2019/03/02  15-8
          YORDO SZENTES - GYŐRI VSE  2019/03/10  15-7
          Csongrád VVSE - SZNVEIF  2019/04/07  6-27
          YORDO SZENTES - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/12  10-18
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - GYŐRI VSE  2018/09/30  10-15
          Csongrád VVSE - BVSC-Zugló  2018/10/07  4-15
          Csongrád VVSE - UVSE Hunguest Hotels  2018/10/14  6-33
          YORDO SZENTES - Csongrád VVSE  2018/11/25  15-6
          YORDO SZENTES - BVSC-Zugló  2018/12/02  8-7
          YORDO SZENTES - DFVE  2018/12/05  12-9
          YORDO SZENTES - FTC-Telekom  2019/01/27  9-4
          YORDO SZENTES - RB - Tatabánya  2019/03/02  9-5
          YORDO SZENTES - GYŐRI VSE  2019/03/10  13-6
          Csongrád VVSE - SZNVES  2019/04/07  13-11
          YORDO SZENTES - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/12  8-12
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csongrád VVSE - GYŐRI VSE  2018/09/30  17-3
          Csongrád VVSE - BVSC-Zugló  2018/10/07  4-9
          Csongrád VVSE - UVSE Hunguest Hotels  2018/10/14  7-20
          YORDO SZENTES - Csongrád VVSE  2018/11/25  9-8
          YORDO SZENTES - BVSC-Zugló  2018/12/02  8-9
          YORDO SZENTES - DFVE  2018/12/05  16-8
          YORDO SZENTES - FTC-Telekom  2019/01/27  21-4
          YORDO SZENTES - RB - Tatabánya  2019/03/02  21-7
          YORDO SZENTES - GYŐRI VSE  2019/03/10  19-0
          Csongrád VVSE - SZNVEGY  2019/04/07  9-12
          YORDO SZENTES - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/12  6-13
     Időmérő 12
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - MAFC 113  2019/04/06  20-10
          Szolnoki Dózsa - Swietelsky Bcsaba  2019/04/27  11-7
          Swietelsky Bcsaba - Tatabányai Vízmű SE  2019/06/13  
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - HVSC  2018/10/07  9-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner Csongrád - HVSC  2018/10/07  22-3
          Szolnoki Dózsa - UVSE Hunguest H. I.  2019/06/16  8-5
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aeroprodukt-Csongrád - HVSC  2018/10/07  14-5
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged SZTE - RB - Tatabánya  2019/05/03  4-3
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - ZF-Eger  2018/11/04  7-4
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - ZF-Eger  2018/11/04  10-8
          YORDO SZENTES - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/25  9-9
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - ZF-Eger  2018/11/04  17-10
  2017/2018
     Titkár 31
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZUVTE BT - PVSK-PTE-ÁOK  2018/05/05  19-15
          Diósgyőri Várfürdő - SZVTK  2018/05/05  8-10
          PVSK-PTE-ÁOK - Diósgyőri Várfürdő  2018/05/05  7-17
          SZUVTE BT - SZVTK  2018/05/05  15-5
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Koelner-Csongrád - Hírös Sport - KESI  2018/04/15  16-10
          Koelner-Csongrád - YBL WPC  2018/05/13  5-20
          Koelner-Csongrád - Szvse  2018/05/20  13-12
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aeroprodukt Csongrád - Hírös Sport - KESI  2018/04/15  20-7
          Aeroprodukt Csongrád - YBL WPC  2018/05/13  17-7
          Aeroprodukt Csongrád - Szvse  2018/05/20  23-11
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vestfrost-Csongrád - Hírös Sport - KESI  2018/04/15  11-16
          Vestfrost-Csongrád - YBL WPC  2018/05/13  14-15
          Vestfrost-Csongrád - Szvse  2018/05/20  19-12
       Vidék bajnokság ifjúsági
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DMTK-KVSE AQUASPORT - SVSE  2018/04/28  4-23
          Szegedi VPS - Üdülőközpont Szentes  2018/04/28  3-7
          SVSE - Zempléni VK-MVLC  2018/04/28  3-6
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DMTK-KVSE AQUASPORT - SZNVE 2005  2018/06/09  3-14
          B.Sport - Szentes Lány  2018/06/09  7-8
          Gyula - Invictus SC  2018/06/09  3-14
          Szentes Lány - DMTK-KVSE AQUASPORT  2018/06/09  17-3
          SZNVE 2005 - Gyula  2018/06/09  19-2
          Invictus SC - B.Sport  2018/06/09  3-20
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szekszárdi SKV - PÁPAI SE  2018/05/27  2-19
          Velence-SL - ESMTK  2018/05/27  10-7
          Mohács - PÁPAI SE  2018/05/27  8-22
          Balaton VK - Szekszárdi SKV  2018/05/27  16-2
          ESMTK - Mohács  2018/05/27  14-6
          Balaton VK - Velence-SL  2018/05/27  12-8
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ecorgan-Csongrád - HVSC  2018/04/22  29-2
          Ecorgan-Csongrád - Hírös Sport - KESI  2018/05/12  15-3
          Ecorgan-Csongrád - Ceglédi Alapítvány  2018/05/13  18-4
FINA Férfi Világliga Szuperdöntő HUN-CAN, 2019.06.18. (Fotók: Madar Dávid)
Fiú 2005 A- és B-válogatott edzőtábor, 2019.06.18. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok