Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Bors László
Születési dátum: 1959-01-22
Város: Budapest
Szezon Meccs
  E.ON Férfi OB I
     Ellenőr 18
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - Metalcom Szentes  2018/10/20  10-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - Tatabánya  2018/10/31  14-3
          PVSK-Mecsek Füszért - BHSE  2018/11/07  8-7
          Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/10  9-10
          Szolnoki Dózsa - DVSE  2018/11/28  17-5
          PVSK-Mecsek Füszért - ZF-Eger  2019/01/25  4-13
          Szolnoki Dózsa - Tatabánya  2019/02/02  9-4
          PVSK-Mecsek Füszért - AVUS  2019/02/09  18-7
          Tatabánya - VasasPlaket  2019/02/16  10-6
          VasasPlaket - UVSE Hunguest Hotels  2019/02/23  7-5
          DVSE - BVSC-Zugló  2019/03/06  9-6
          AVUS - Tatabánya  2019/03/09  8-10
          VasasPlaket - AVUS  2019/03/16  6-8
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2019/03/23  14-15
          UVSE Hunguest Hotels - PVSK-Mecsek Füszért  2019/04/10  10-9
          BHSE - DVSE  2019/04/27  5-4
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/05/17  7-13
          BHSE - DVSE  2019/05/18  13-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Szolnoki Dózsa  2018/10/13  19-5
          BVSC-Zugló - Ceglédi VSE  2018/11/24  17-12
          Kaposvári VK - Swietelsky Bcsaba  2018/11/24  14-6
          Fehérvár VSE - Kaposvári VK  2018/12/08  10-11
          Szolnoki Dózsa - KVSE  2019/02/02  12-20
          KVSE - DVSE  2019/02/09  15-6
          ASI DSE - FTC Telekom  2019/02/16  9-9
          Neptun VSC - DVSE  2019/03/02  10-11
          KVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/03/30  19-14
          FTC Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/05  15-7
          KVSE - SZEGEDI FVCS KFT  2019/04/13  6-6
          Kaposvári VK - FTC Telekom  2019/04/13  8-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC Telekom  2019/04/24  14-15
          MAFC 113 - HVSC  2019/04/27  9-16
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2019/05/04  8-7
          MAFC 113 - Szolnoki Dózsa  2019/05/04  7-14
          EKE SC - MAFC 113  2019/05/11  18-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - VVSE  2018/09/22  7-8
          SE VK - Vízilo  2018/09/22  9-9
          PVSK-PTE ÁOK - MAFC-BME  2018/09/22  3-10
          Oázis SC - PVSE  2018/09/22  15-6
          VVSE - MAFC-BME  2018/09/22  10-6
          PVSK-PTE ÁOK - SE VK  2018/09/22  5-18
          Vízilo - PVSE  2018/09/22  17-10
          AQUA SE - Erzsébeti SMTK  2018/10/06  16-4
          Ceglédi VSE - Dr.Synergy-Miskolc  2018/10/06  7-15
          Erzsébeti SMTK - Egri Vízmű SC  2018/10/06  5-15
          Dr.Synergy-Miskolc - GyAVC  2018/10/06  23-7
          Ceglédi VSE - AQUA SE  2018/10/06  8-9
          Egri Vízmű SC - GyAVC  2018/10/06  19-5
          Koelner-Csongrád - Dr.Synergy-Miskolc  2019/06/01  11-13
          Egri Vízmű SC - Soproni VSE  2019/06/01  20-6
          Koelner-Csongrád - Egri Vízmű SC  2019/06/01  12-12
          Soproni VSE - Dr.Synergy-Miskolc  2019/06/01  7-14
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          METALCOM SZENTES - AVUS  2018/10/28  12-6
          DVSE - ZF-Eger  2018/10/28  10-16
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  12-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  8-13
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  15-12
          Vízilovak - Koelner-Csongrád  2018/11/25  13-18
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  8-10
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  10-14
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  6-8
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  11-6
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  18-3
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  9-7
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  24-6
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  9-12
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  13-5
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  7-16
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  7-6
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  6-15
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  9-17
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  12-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  12-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  10-6
          BFSE - Százhalombatta  2018/10/07  
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  12-11
          Vízilovak - Koelner Csongrád  2018/11/25  15-17
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  8-5
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  13-8
          HUVK SE II - Invictus SC  2019/02/03  42-3
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  13-14
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  17-5
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  19-7
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  13-7
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  15-14
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  5-16
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  7-9
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  8-15
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  14-10
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  6-15
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  10-9
          Aquaworm Serdülő - BFSE  2019/05/19  10-11
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  8-6
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  1-20
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  21-6
          BFSE - Százhalombatta  2018/10/07  
          KVSE - Cápa VK  2018/10/14  17-4
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2018/10/14  7-14
          ASI DSE - Sportliget S.E.  2018/10/14  10-6
          VVSE - POLO Sport Club  2018/10/14  9-5
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  7-12
          VVSE - GYŐRI VSE  2018/11/11  6-16
          KVSE - Sportliget S.E.  2018/11/11  5-26
          Cápa VK - POLO Sport Club  2018/11/11  2-31
          Balaton VK - ASI DSE  2018/11/11  12-7
          Vízilovak - Aeroprodukt-Csongrád  2018/11/25  10-7
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  11-7
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  5-14
          HUVK SE II - Invictus SC  2019/02/03  20-5
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  9-5
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  5-11
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  13-6
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  13-8
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  11-10
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  13-6
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  10-15
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  16-13
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  12-8
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  2-14
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  5-7
          Aquaworm Gyerek - BFSE  2019/05/19  7-9
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  5-7
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 VSE - Vízilovak  2018/12/09  10-18
          UVSE - MAFC A-team  2019/03/03  10-11
          BVSC-Zugló - MESE  2019/04/14  7-9
          RETR-O-SC - OSC Kft  2019/04/14  9-4
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - METALCOM SZENTES  2018/12/07  15-4
          METALCOM SZENTES - AVUS  2018/12/07  7-13
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - BUSC  2018/10/13  5-3
          GYŐRI VSE - Erzsébeti SMTK  2018/10/13  6-6
          Velence Plus - Sportliget  2018/10/13  3-16
          BUSC - GYŐRI VSE  2018/10/13  4-17
          Erzsébeti SMTK - Velence Plus  2018/10/13  19-0
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - TVSE  2019/03/30  1-9
          Kaposvár-Balaton VK - Balaton VK  2019/03/30  11-9
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/03/30  14-4
          Balaton VK - Váci VSE  2019/03/30  9-4
          Kanizsa VSE - Kaposvár-Balaton VK  2019/03/30  9-13
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Balaton VK  2019/02/24  1-8
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2019/02/24  2-10
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/02/24  6-7
          PSN Zrt. - AVUS  2019/02/24  10-5
          GYŐRI VSE - Kaposvári VK  2019/02/24  6-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - UVSE Hunguest Hotels  2018/09/29  5-26
          Hungerit Szentes - FTC-Telekom  2018/10/03  7-8
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2018/11/10  7-12
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphic  2018/11/22  11-8
          Hungerit Szentes - DUE-Maarsk Graphic  2019/01/06  5-14
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/01/19  14-10
          Hungerit Szentes - RB - Tatabánya  2019/04/06  10-4
          DUE-Maarsk Graphic - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/30  5-9
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2018/10/27  12-11
          III. Kerületi TVE - RB Tatabánya  2018/10/27  8-9
          RB Tatabánya - FTC-Telekom  2018/10/28  3-14
          III. Kerületi TVE - ZF-Eger  2018/10/28  6-18
          ZF-Eger - RB Tatabánya  2018/10/28  16-4
          FTC-Telekom - III. Kerületi TVE  2018/10/28  16-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  29-1
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  16-11
          BVSC-Zugló - SZNVEIF  2019/04/14  14-4
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  10-9
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  19-11
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  7-12
          BVSC-Zugló - SZNVES  2019/04/14  22-8
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  13-7
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  10-15
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  3-13
          BVSC-Zugló - SZNVEGY  2019/04/14  7-5
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  10-3
  Férfi OB I/B
     Ellenőr 17
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - Metalcom Szentes  2018/10/20  10-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - Tatabánya  2018/10/31  14-3
          PVSK-Mecsek Füszért - BHSE  2018/11/07  8-7
          Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/10  9-10
          Szolnoki Dózsa - DVSE  2018/11/28  17-5
          PVSK-Mecsek Füszért - ZF-Eger  2019/01/25  4-13
          Szolnoki Dózsa - Tatabánya  2019/02/02  9-4
          PVSK-Mecsek Füszért - AVUS  2019/02/09  18-7
          Tatabánya - VasasPlaket  2019/02/16  10-6
          VasasPlaket - UVSE Hunguest Hotels  2019/02/23  7-5
          DVSE - BVSC-Zugló  2019/03/06  9-6
          AVUS - Tatabánya  2019/03/09  8-10
          VasasPlaket - AVUS  2019/03/16  6-8
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2019/03/23  14-15
          UVSE Hunguest Hotels - PVSK-Mecsek Füszért  2019/04/10  10-9
          BHSE - DVSE  2019/04/27  5-4
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/05/17  7-13
          BHSE - DVSE  2019/05/18  13-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Szolnoki Dózsa  2018/10/13  19-5
          BVSC-Zugló - Ceglédi VSE  2018/11/24  17-12
          Kaposvári VK - Swietelsky Bcsaba  2018/11/24  14-6
          Fehérvár VSE - Kaposvári VK  2018/12/08  10-11
          Szolnoki Dózsa - KVSE  2019/02/02  12-20
          KVSE - DVSE  2019/02/09  15-6
          ASI DSE - FTC Telekom  2019/02/16  9-9
          Neptun VSC - DVSE  2019/03/02  10-11
          KVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/03/30  19-14
          FTC Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/05  15-7
          KVSE - SZEGEDI FVCS KFT  2019/04/13  6-6
          Kaposvári VK - FTC Telekom  2019/04/13  8-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC Telekom  2019/04/24  14-15
          MAFC 113 - HVSC  2019/04/27  9-16
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2019/05/04  8-7
          MAFC 113 - Szolnoki Dózsa  2019/05/04  7-14
          EKE SC - MAFC 113  2019/05/11  18-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - VVSE  2018/09/22  7-8
          SE VK - Vízilo  2018/09/22  9-9
          PVSK-PTE ÁOK - MAFC-BME  2018/09/22  3-10
          Oázis SC - PVSE  2018/09/22  15-6
          VVSE - MAFC-BME  2018/09/22  10-6
          PVSK-PTE ÁOK - SE VK  2018/09/22  5-18
          Vízilo - PVSE  2018/09/22  17-10
          AQUA SE - Erzsébeti SMTK  2018/10/06  16-4
          Ceglédi VSE - Dr.Synergy-Miskolc  2018/10/06  7-15
          Erzsébeti SMTK - Egri Vízmű SC  2018/10/06  5-15
          Dr.Synergy-Miskolc - GyAVC  2018/10/06  23-7
          Ceglédi VSE - AQUA SE  2018/10/06  8-9
          Egri Vízmű SC - GyAVC  2018/10/06  19-5
          Koelner-Csongrád - Dr.Synergy-Miskolc  2019/06/01  11-13
          Egri Vízmű SC - Soproni VSE  2019/06/01  20-6
          Koelner-Csongrád - Egri Vízmű SC  2019/06/01  12-12
          Soproni VSE - Dr.Synergy-Miskolc  2019/06/01  7-14
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          METALCOM SZENTES - AVUS  2018/10/28  12-6
          DVSE - ZF-Eger  2018/10/28  10-16
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  12-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  8-13
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  15-12
          Vízilovak - Koelner-Csongrád  2018/11/25  13-18
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  8-10
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  10-14
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  6-8
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  11-6
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  18-3
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  9-7
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  24-6
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  9-12
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  13-5
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  7-16
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  7-6
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  6-15
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  9-17
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  12-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  12-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  10-6
          BFSE - Százhalombatta  2018/10/07  
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  12-11
          Vízilovak - Koelner Csongrád  2018/11/25  15-17
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  8-5
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  13-8
          HUVK SE II - Invictus SC  2019/02/03  42-3
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  13-14
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  17-5
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  19-7
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  13-7
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  15-14
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  5-16
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  7-9
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  8-15
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  14-10
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  6-15
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  10-9
          Aquaworm Serdülő - BFSE  2019/05/19  10-11
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  8-6
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  1-20
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  21-6
          BFSE - Százhalombatta  2018/10/07  
          KVSE - Cápa VK  2018/10/14  17-4
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2018/10/14  7-14
          ASI DSE - Sportliget S.E.  2018/10/14  10-6
          VVSE - POLO Sport Club  2018/10/14  9-5
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  7-12
          VVSE - GYŐRI VSE  2018/11/11  6-16
          KVSE - Sportliget S.E.  2018/11/11  5-26
          Cápa VK - POLO Sport Club  2018/11/11  2-31
          Balaton VK - ASI DSE  2018/11/11  12-7
          Vízilovak - Aeroprodukt-Csongrád  2018/11/25  10-7
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  11-7
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  5-14
          HUVK SE II - Invictus SC  2019/02/03  20-5
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  9-5
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  5-11
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  13-6
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  13-8
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  11-10
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  13-6
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  10-15
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  16-13
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  12-8
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  2-14
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  5-7
          Aquaworm Gyerek - BFSE  2019/05/19  7-9
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  5-7
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 VSE - Vízilovak  2018/12/09  10-18
          UVSE - MAFC A-team  2019/03/03  10-11
          BVSC-Zugló - MESE  2019/04/14  7-9
          RETR-O-SC - OSC Kft  2019/04/14  9-4
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - METALCOM SZENTES  2018/12/07  15-4
          METALCOM SZENTES - AVUS  2018/12/07  7-13
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - BUSC  2018/10/13  5-3
          GYŐRI VSE - Erzsébeti SMTK  2018/10/13  6-6
          Velence Plus - Sportliget  2018/10/13  3-16
          BUSC - GYŐRI VSE  2018/10/13  4-17
          Erzsébeti SMTK - Velence Plus  2018/10/13  19-0
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - TVSE  2019/03/30  1-9
          Kaposvár-Balaton VK - Balaton VK  2019/03/30  11-9
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/03/30  14-4
          Balaton VK - Váci VSE  2019/03/30  9-4
          Kanizsa VSE - Kaposvár-Balaton VK  2019/03/30  9-13
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Balaton VK  2019/02/24  1-8
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2019/02/24  2-10
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/02/24  6-7
          PSN Zrt. - AVUS  2019/02/24  10-5
          GYŐRI VSE - Kaposvári VK  2019/02/24  6-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - UVSE Hunguest Hotels  2018/09/29  5-26
          Hungerit Szentes - FTC-Telekom  2018/10/03  7-8
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2018/11/10  7-12
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphic  2018/11/22  11-8
          Hungerit Szentes - DUE-Maarsk Graphic  2019/01/06  5-14
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/01/19  14-10
          Hungerit Szentes - RB - Tatabánya  2019/04/06  10-4
          DUE-Maarsk Graphic - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/30  5-9
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2018/10/27  12-11
          III. Kerületi TVE - RB Tatabánya  2018/10/27  8-9
          RB Tatabánya - FTC-Telekom  2018/10/28  3-14
          III. Kerületi TVE - ZF-Eger  2018/10/28  6-18
          ZF-Eger - RB Tatabánya  2018/10/28  16-4
          FTC-Telekom - III. Kerületi TVE  2018/10/28  16-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  29-1
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  16-11
          BVSC-Zugló - SZNVEIF  2019/04/14  14-4
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  10-9
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  19-11
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  7-12
          BVSC-Zugló - SZNVES  2019/04/14  22-8
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  13-7
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  10-15
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  3-13
          BVSC-Zugló - SZNVEGY  2019/04/14  7-5
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  10-3
  Férfi OB II
     Ellenőr 17
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - Metalcom Szentes  2018/10/20  10-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - Tatabánya  2018/10/31  14-3
          PVSK-Mecsek Füszért - BHSE  2018/11/07  8-7
          Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/10  9-10
          Szolnoki Dózsa - DVSE  2018/11/28  17-5
          PVSK-Mecsek Füszért - ZF-Eger  2019/01/25  4-13
          Szolnoki Dózsa - Tatabánya  2019/02/02  9-4
          PVSK-Mecsek Füszért - AVUS  2019/02/09  18-7
          Tatabánya - VasasPlaket  2019/02/16  10-6
          VasasPlaket - UVSE Hunguest Hotels  2019/02/23  7-5
          DVSE - BVSC-Zugló  2019/03/06  9-6
          AVUS - Tatabánya  2019/03/09  8-10
          VasasPlaket - AVUS  2019/03/16  6-8
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2019/03/23  14-15
          UVSE Hunguest Hotels - PVSK-Mecsek Füszért  2019/04/10  10-9
          BHSE - DVSE  2019/04/27  5-4
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/05/17  7-13
          BHSE - DVSE  2019/05/18  13-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Szolnoki Dózsa  2018/10/13  19-5
          BVSC-Zugló - Ceglédi VSE  2018/11/24  17-12
          Kaposvári VK - Swietelsky Bcsaba  2018/11/24  14-6
          Fehérvár VSE - Kaposvári VK  2018/12/08  10-11
          Szolnoki Dózsa - KVSE  2019/02/02  12-20
          KVSE - DVSE  2019/02/09  15-6
          ASI DSE - FTC Telekom  2019/02/16  9-9
          Neptun VSC - DVSE  2019/03/02  10-11
          KVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/03/30  19-14
          FTC Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/05  15-7
          KVSE - SZEGEDI FVCS KFT  2019/04/13  6-6
          Kaposvári VK - FTC Telekom  2019/04/13  8-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC Telekom  2019/04/24  14-15
          MAFC 113 - HVSC  2019/04/27  9-16
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2019/05/04  8-7
          MAFC 113 - Szolnoki Dózsa  2019/05/04  7-14
          EKE SC - MAFC 113  2019/05/11  18-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - VVSE  2018/09/22  7-8
          SE VK - Vízilo  2018/09/22  9-9
          PVSK-PTE ÁOK - MAFC-BME  2018/09/22  3-10
          Oázis SC - PVSE  2018/09/22  15-6
          VVSE - MAFC-BME  2018/09/22  10-6
          PVSK-PTE ÁOK - SE VK  2018/09/22  5-18
          Vízilo - PVSE  2018/09/22  17-10
          AQUA SE - Erzsébeti SMTK  2018/10/06  16-4
          Ceglédi VSE - Dr.Synergy-Miskolc  2018/10/06  7-15
          Erzsébeti SMTK - Egri Vízmű SC  2018/10/06  5-15
          Dr.Synergy-Miskolc - GyAVC  2018/10/06  23-7
          Ceglédi VSE - AQUA SE  2018/10/06  8-9
          Egri Vízmű SC - GyAVC  2018/10/06  19-5
          Koelner-Csongrád - Dr.Synergy-Miskolc  2019/06/01  11-13
          Egri Vízmű SC - Soproni VSE  2019/06/01  20-6
          Koelner-Csongrád - Egri Vízmű SC  2019/06/01  12-12
          Soproni VSE - Dr.Synergy-Miskolc  2019/06/01  7-14
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          METALCOM SZENTES - AVUS  2018/10/28  12-6
          DVSE - ZF-Eger  2018/10/28  10-16
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  12-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  8-13
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  15-12
          Vízilovak - Koelner-Csongrád  2018/11/25  13-18
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  8-10
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  10-14
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  6-8
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  11-6
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  18-3
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  9-7
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  24-6
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  9-12
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  13-5
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  7-16
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  7-6
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  6-15
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  9-17
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  12-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  12-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  10-6
          BFSE - Százhalombatta  2018/10/07  
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  12-11
          Vízilovak - Koelner Csongrád  2018/11/25  15-17
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  8-5
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  13-8
          HUVK SE II - Invictus SC  2019/02/03  42-3
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  13-14
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  17-5
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  19-7
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  13-7
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  15-14
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  5-16
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  7-9
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  8-15
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  14-10
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  6-15
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  10-9
          Aquaworm Serdülő - BFSE  2019/05/19  10-11
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  8-6
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  1-20
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  21-6
          BFSE - Százhalombatta  2018/10/07  
          KVSE - Cápa VK  2018/10/14  17-4
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2018/10/14  7-14
          ASI DSE - Sportliget S.E.  2018/10/14  10-6
          VVSE - POLO Sport Club  2018/10/14  9-5
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  7-12
          VVSE - GYŐRI VSE  2018/11/11  6-16
          KVSE - Sportliget S.E.  2018/11/11  5-26
          Cápa VK - POLO Sport Club  2018/11/11  2-31
          Balaton VK - ASI DSE  2018/11/11  12-7
          Vízilovak - Aeroprodukt-Csongrád  2018/11/25  10-7
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  11-7
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  5-14
          HUVK SE II - Invictus SC  2019/02/03  20-5
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  9-5
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  5-11
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  13-6
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  13-8
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  11-10
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  13-6
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  10-15
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  16-13
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  12-8
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  2-14
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  5-7
          Aquaworm Gyerek - BFSE  2019/05/19  7-9
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  5-7
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 VSE - Vízilovak  2018/12/09  10-18
          UVSE - MAFC A-team  2019/03/03  10-11
          BVSC-Zugló - MESE  2019/04/14  7-9
          RETR-O-SC - OSC Kft  2019/04/14  9-4
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - METALCOM SZENTES  2018/12/07  15-4
          METALCOM SZENTES - AVUS  2018/12/07  7-13
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - BUSC  2018/10/13  5-3
          GYŐRI VSE - Erzsébeti SMTK  2018/10/13  6-6
          Velence Plus - Sportliget  2018/10/13  3-16
          BUSC - GYŐRI VSE  2018/10/13  4-17
          Erzsébeti SMTK - Velence Plus  2018/10/13  19-0
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - TVSE  2019/03/30  1-9
          Kaposvár-Balaton VK - Balaton VK  2019/03/30  11-9
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/03/30  14-4
          Balaton VK - Váci VSE  2019/03/30  9-4
          Kanizsa VSE - Kaposvár-Balaton VK  2019/03/30  9-13
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Balaton VK  2019/02/24  1-8
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2019/02/24  2-10
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/02/24  6-7
          PSN Zrt. - AVUS  2019/02/24  10-5
          GYŐRI VSE - Kaposvári VK  2019/02/24  6-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - UVSE Hunguest Hotels  2018/09/29  5-26
          Hungerit Szentes - FTC-Telekom  2018/10/03  7-8
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2018/11/10  7-12
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphic  2018/11/22  11-8
          Hungerit Szentes - DUE-Maarsk Graphic  2019/01/06  5-14
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/01/19  14-10
          Hungerit Szentes - RB - Tatabánya  2019/04/06  10-4
          DUE-Maarsk Graphic - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/30  5-9
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2018/10/27  12-11
          III. Kerületi TVE - RB Tatabánya  2018/10/27  8-9
          RB Tatabánya - FTC-Telekom  2018/10/28  3-14
          III. Kerületi TVE - ZF-Eger  2018/10/28  6-18
          ZF-Eger - RB Tatabánya  2018/10/28  16-4
          FTC-Telekom - III. Kerületi TVE  2018/10/28  16-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  29-1
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  16-11
          BVSC-Zugló - SZNVEIF  2019/04/14  14-4
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  10-9
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  19-11
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  7-12
          BVSC-Zugló - SZNVES  2019/04/14  22-8
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  13-7
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  10-15
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  3-13
          BVSC-Zugló - SZNVEGY  2019/04/14  7-5
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  10-3
  BENU Férfi MK
     Ellenőr 2
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - Metalcom Szentes  2018/10/20  10-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - Tatabánya  2018/10/31  14-3
          PVSK-Mecsek Füszért - BHSE  2018/11/07  8-7
          Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/10  9-10
          Szolnoki Dózsa - DVSE  2018/11/28  17-5
          PVSK-Mecsek Füszért - ZF-Eger  2019/01/25  4-13
          Szolnoki Dózsa - Tatabánya  2019/02/02  9-4
          PVSK-Mecsek Füszért - AVUS  2019/02/09  18-7
          Tatabánya - VasasPlaket  2019/02/16  10-6
          VasasPlaket - UVSE Hunguest Hotels  2019/02/23  7-5
          DVSE - BVSC-Zugló  2019/03/06  9-6
          AVUS - Tatabánya  2019/03/09  8-10
          VasasPlaket - AVUS  2019/03/16  6-8
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2019/03/23  14-15
          UVSE Hunguest Hotels - PVSK-Mecsek Füszért  2019/04/10  10-9
          BHSE - DVSE  2019/04/27  5-4
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/05/17  7-13
          BHSE - DVSE  2019/05/18  13-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Szolnoki Dózsa  2018/10/13  19-5
          BVSC-Zugló - Ceglédi VSE  2018/11/24  17-12
          Kaposvári VK - Swietelsky Bcsaba  2018/11/24  14-6
          Fehérvár VSE - Kaposvári VK  2018/12/08  10-11
          Szolnoki Dózsa - KVSE  2019/02/02  12-20
          KVSE - DVSE  2019/02/09  15-6
          ASI DSE - FTC Telekom  2019/02/16  9-9
          Neptun VSC - DVSE  2019/03/02  10-11
          KVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/03/30  19-14
          FTC Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/05  15-7
          KVSE - SZEGEDI FVCS KFT  2019/04/13  6-6
          Kaposvári VK - FTC Telekom  2019/04/13  8-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC Telekom  2019/04/24  14-15
          MAFC 113 - HVSC  2019/04/27  9-16
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2019/05/04  8-7
          MAFC 113 - Szolnoki Dózsa  2019/05/04  7-14
          EKE SC - MAFC 113  2019/05/11  18-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - VVSE  2018/09/22  7-8
          SE VK - Vízilo  2018/09/22  9-9
          PVSK-PTE ÁOK - MAFC-BME  2018/09/22  3-10
          Oázis SC - PVSE  2018/09/22  15-6
          VVSE - MAFC-BME  2018/09/22  10-6
          PVSK-PTE ÁOK - SE VK  2018/09/22  5-18
          Vízilo - PVSE  2018/09/22  17-10
          AQUA SE - Erzsébeti SMTK  2018/10/06  16-4
          Ceglédi VSE - Dr.Synergy-Miskolc  2018/10/06  7-15
          Erzsébeti SMTK - Egri Vízmű SC  2018/10/06  5-15
          Dr.Synergy-Miskolc - GyAVC  2018/10/06  23-7
          Ceglédi VSE - AQUA SE  2018/10/06  8-9
          Egri Vízmű SC - GyAVC  2018/10/06  19-5
          Koelner-Csongrád - Dr.Synergy-Miskolc  2019/06/01  11-13
          Egri Vízmű SC - Soproni VSE  2019/06/01  20-6
          Koelner-Csongrád - Egri Vízmű SC  2019/06/01  12-12
          Soproni VSE - Dr.Synergy-Miskolc  2019/06/01  7-14
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          METALCOM SZENTES - AVUS  2018/10/28  12-6
          DVSE - ZF-Eger  2018/10/28  10-16
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  12-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  8-13
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  15-12
          Vízilovak - Koelner-Csongrád  2018/11/25  13-18
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  8-10
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  10-14
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  6-8
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  11-6
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  18-3
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  9-7
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  24-6
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  9-12
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  13-5
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  7-16
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  7-6
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  6-15
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  9-17
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  12-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  12-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  10-6
          BFSE - Százhalombatta  2018/10/07  
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  12-11
          Vízilovak - Koelner Csongrád  2018/11/25  15-17
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  8-5
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  13-8
          HUVK SE II - Invictus SC  2019/02/03  42-3
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  13-14
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  17-5
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  19-7
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  13-7
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  15-14
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  5-16
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  7-9
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  8-15
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  14-10
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  6-15
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  10-9
          Aquaworm Serdülő - BFSE  2019/05/19  10-11
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  8-6
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  1-20
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  21-6
          BFSE - Százhalombatta  2018/10/07  
          KVSE - Cápa VK  2018/10/14  17-4
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2018/10/14  7-14
          ASI DSE - Sportliget S.E.  2018/10/14  10-6
          VVSE - POLO Sport Club  2018/10/14  9-5
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  7-12
          VVSE - GYŐRI VSE  2018/11/11  6-16
          KVSE - Sportliget S.E.  2018/11/11  5-26
          Cápa VK - POLO Sport Club  2018/11/11  2-31
          Balaton VK - ASI DSE  2018/11/11  12-7
          Vízilovak - Aeroprodukt-Csongrád  2018/11/25  10-7
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  11-7
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  5-14
          HUVK SE II - Invictus SC  2019/02/03  20-5
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  9-5
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  5-11
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  13-6
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  13-8
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  11-10
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  13-6
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  10-15
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  16-13
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  12-8
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  2-14
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  5-7
          Aquaworm Gyerek - BFSE  2019/05/19  7-9
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  5-7
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 VSE - Vízilovak  2018/12/09  10-18
          UVSE - MAFC A-team  2019/03/03  10-11
          BVSC-Zugló - MESE  2019/04/14  7-9
          RETR-O-SC - OSC Kft  2019/04/14  9-4
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - METALCOM SZENTES  2018/12/07  15-4
          METALCOM SZENTES - AVUS  2018/12/07  7-13
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - BUSC  2018/10/13  5-3
          GYŐRI VSE - Erzsébeti SMTK  2018/10/13  6-6
          Velence Plus - Sportliget  2018/10/13  3-16
          BUSC - GYŐRI VSE  2018/10/13  4-17
          Erzsébeti SMTK - Velence Plus  2018/10/13  19-0
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - TVSE  2019/03/30  1-9
          Kaposvár-Balaton VK - Balaton VK  2019/03/30  11-9
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/03/30  14-4
          Balaton VK - Váci VSE  2019/03/30  9-4
          Kanizsa VSE - Kaposvár-Balaton VK  2019/03/30  9-13
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Balaton VK  2019/02/24  1-8
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2019/02/24  2-10
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/02/24  6-7
          PSN Zrt. - AVUS  2019/02/24  10-5
          GYŐRI VSE - Kaposvári VK  2019/02/24  6-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - UVSE Hunguest Hotels  2018/09/29  5-26
          Hungerit Szentes - FTC-Telekom  2018/10/03  7-8
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2018/11/10  7-12
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphic  2018/11/22  11-8
          Hungerit Szentes - DUE-Maarsk Graphic  2019/01/06  5-14
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/01/19  14-10
          Hungerit Szentes - RB - Tatabánya  2019/04/06  10-4
          DUE-Maarsk Graphic - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/30  5-9
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2018/10/27  12-11
          III. Kerületi TVE - RB Tatabánya  2018/10/27  8-9
          RB Tatabánya - FTC-Telekom  2018/10/28  3-14
          III. Kerületi TVE - ZF-Eger  2018/10/28  6-18
          ZF-Eger - RB Tatabánya  2018/10/28  16-4
          FTC-Telekom - III. Kerületi TVE  2018/10/28  16-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  29-1
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  16-11
          BVSC-Zugló - SZNVEIF  2019/04/14  14-4
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  10-9
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  19-11
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  7-12
          BVSC-Zugló - SZNVES  2019/04/14  22-8
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  13-7
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  10-15
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  3-13
          BVSC-Zugló - SZNVEGY  2019/04/14  7-5
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  10-3
  BENU Fiú Ifjúsági
     Ellenőr 18
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - Metalcom Szentes  2018/10/20  10-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - Tatabánya  2018/10/31  14-3
          PVSK-Mecsek Füszért - BHSE  2018/11/07  8-7
          Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/10  9-10
          Szolnoki Dózsa - DVSE  2018/11/28  17-5
          PVSK-Mecsek Füszért - ZF-Eger  2019/01/25  4-13
          Szolnoki Dózsa - Tatabánya  2019/02/02  9-4
          PVSK-Mecsek Füszért - AVUS  2019/02/09  18-7
          Tatabánya - VasasPlaket  2019/02/16  10-6
          VasasPlaket - UVSE Hunguest Hotels  2019/02/23  7-5
          DVSE - BVSC-Zugló  2019/03/06  9-6
          AVUS - Tatabánya  2019/03/09  8-10
          VasasPlaket - AVUS  2019/03/16  6-8
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2019/03/23  14-15
          UVSE Hunguest Hotels - PVSK-Mecsek Füszért  2019/04/10  10-9
          BHSE - DVSE  2019/04/27  5-4
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/05/17  7-13
          BHSE - DVSE  2019/05/18  13-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Szolnoki Dózsa  2018/10/13  19-5
          BVSC-Zugló - Ceglédi VSE  2018/11/24  17-12
          Kaposvári VK - Swietelsky Bcsaba  2018/11/24  14-6
          Fehérvár VSE - Kaposvári VK  2018/12/08  10-11
          Szolnoki Dózsa - KVSE  2019/02/02  12-20
          KVSE - DVSE  2019/02/09  15-6
          ASI DSE - FTC Telekom  2019/02/16  9-9
          Neptun VSC - DVSE  2019/03/02  10-11
          KVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/03/30  19-14
          FTC Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/05  15-7
          KVSE - SZEGEDI FVCS KFT  2019/04/13  6-6
          Kaposvári VK - FTC Telekom  2019/04/13  8-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC Telekom  2019/04/24  14-15
          MAFC 113 - HVSC  2019/04/27  9-16
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2019/05/04  8-7
          MAFC 113 - Szolnoki Dózsa  2019/05/04  7-14
          EKE SC - MAFC 113  2019/05/11  18-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - VVSE  2018/09/22  7-8
          SE VK - Vízilo  2018/09/22  9-9
          PVSK-PTE ÁOK - MAFC-BME  2018/09/22  3-10
          Oázis SC - PVSE  2018/09/22  15-6
          VVSE - MAFC-BME  2018/09/22  10-6
          PVSK-PTE ÁOK - SE VK  2018/09/22  5-18
          Vízilo - PVSE  2018/09/22  17-10
          AQUA SE - Erzsébeti SMTK  2018/10/06  16-4
          Ceglédi VSE - Dr.Synergy-Miskolc  2018/10/06  7-15
          Erzsébeti SMTK - Egri Vízmű SC  2018/10/06  5-15
          Dr.Synergy-Miskolc - GyAVC  2018/10/06  23-7
          Ceglédi VSE - AQUA SE  2018/10/06  8-9
          Egri Vízmű SC - GyAVC  2018/10/06  19-5
          Koelner-Csongrád - Dr.Synergy-Miskolc  2019/06/01  11-13
          Egri Vízmű SC - Soproni VSE  2019/06/01  20-6
          Koelner-Csongrád - Egri Vízmű SC  2019/06/01  12-12
          Soproni VSE - Dr.Synergy-Miskolc  2019/06/01  7-14
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          METALCOM SZENTES - AVUS  2018/10/28  12-6
          DVSE - ZF-Eger  2018/10/28  10-16
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  12-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  8-13
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  15-12
          Vízilovak - Koelner-Csongrád  2018/11/25  13-18
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  8-10
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  10-14
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  6-8
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  11-6
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  18-3
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  9-7
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  24-6
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  9-12
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  13-5
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  7-16
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  7-6
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  6-15
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  9-17
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  12-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  12-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  10-6
          BFSE - Százhalombatta  2018/10/07  
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  12-11
          Vízilovak - Koelner Csongrád  2018/11/25  15-17
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  8-5
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  13-8
          HUVK SE II - Invictus SC  2019/02/03  42-3
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  13-14
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  17-5
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  19-7
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  13-7
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  15-14
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  5-16
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  7-9
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  8-15
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  14-10
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  6-15
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  10-9
          Aquaworm Serdülő - BFSE  2019/05/19  10-11
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  8-6
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  1-20
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  21-6
          BFSE - Százhalombatta  2018/10/07  
          KVSE - Cápa VK  2018/10/14  17-4
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2018/10/14  7-14
          ASI DSE - Sportliget S.E.  2018/10/14  10-6
          VVSE - POLO Sport Club  2018/10/14  9-5
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  7-12
          VVSE - GYŐRI VSE  2018/11/11  6-16
          KVSE - Sportliget S.E.  2018/11/11  5-26
          Cápa VK - POLO Sport Club  2018/11/11  2-31
          Balaton VK - ASI DSE  2018/11/11  12-7
          Vízilovak - Aeroprodukt-Csongrád  2018/11/25  10-7
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  11-7
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  5-14
          HUVK SE II - Invictus SC  2019/02/03  20-5
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  9-5
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  5-11
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  13-6
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  13-8
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  11-10
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  13-6
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  10-15
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  16-13
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  12-8
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  2-14
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  5-7
          Aquaworm Gyerek - BFSE  2019/05/19  7-9
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  5-7
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 VSE - Vízilovak  2018/12/09  10-18
          UVSE - MAFC A-team  2019/03/03  10-11
          BVSC-Zugló - MESE  2019/04/14  7-9
          RETR-O-SC - OSC Kft  2019/04/14  9-4
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - METALCOM SZENTES  2018/12/07  15-4
          METALCOM SZENTES - AVUS  2018/12/07  7-13
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - BUSC  2018/10/13  5-3
          GYŐRI VSE - Erzsébeti SMTK  2018/10/13  6-6
          Velence Plus - Sportliget  2018/10/13  3-16
          BUSC - GYŐRI VSE  2018/10/13  4-17
          Erzsébeti SMTK - Velence Plus  2018/10/13  19-0
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - TVSE  2019/03/30  1-9
          Kaposvár-Balaton VK - Balaton VK  2019/03/30  11-9
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/03/30  14-4
          Balaton VK - Váci VSE  2019/03/30  9-4
          Kanizsa VSE - Kaposvár-Balaton VK  2019/03/30  9-13
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Balaton VK  2019/02/24  1-8
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2019/02/24  2-10
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/02/24  6-7
          PSN Zrt. - AVUS  2019/02/24  10-5
          GYŐRI VSE - Kaposvári VK  2019/02/24  6-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - UVSE Hunguest Hotels  2018/09/29  5-26
          Hungerit Szentes - FTC-Telekom  2018/10/03  7-8
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2018/11/10  7-12
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphic  2018/11/22  11-8
          Hungerit Szentes - DUE-Maarsk Graphic  2019/01/06  5-14
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/01/19  14-10
          Hungerit Szentes - RB - Tatabánya  2019/04/06  10-4
          DUE-Maarsk Graphic - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/30  5-9
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2018/10/27  12-11
          III. Kerületi TVE - RB Tatabánya  2018/10/27  8-9
          RB Tatabánya - FTC-Telekom  2018/10/28  3-14
          III. Kerületi TVE - ZF-Eger  2018/10/28  6-18
          ZF-Eger - RB Tatabánya  2018/10/28  16-4
          FTC-Telekom - III. Kerületi TVE  2018/10/28  16-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  29-1
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  16-11
          BVSC-Zugló - SZNVEIF  2019/04/14  14-4
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  10-9
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  19-11
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  7-12
          BVSC-Zugló - SZNVES  2019/04/14  22-8
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  13-7
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  10-15
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  3-13
          BVSC-Zugló - SZNVEGY  2019/04/14  7-5
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  10-3
  BENU Fiú Serdülő
     Ellenőr 21
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - Metalcom Szentes  2018/10/20  10-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - Tatabánya  2018/10/31  14-3
          PVSK-Mecsek Füszért - BHSE  2018/11/07  8-7
          Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/10  9-10
          Szolnoki Dózsa - DVSE  2018/11/28  17-5
          PVSK-Mecsek Füszért - ZF-Eger  2019/01/25  4-13
          Szolnoki Dózsa - Tatabánya  2019/02/02  9-4
          PVSK-Mecsek Füszért - AVUS  2019/02/09  18-7
          Tatabánya - VasasPlaket  2019/02/16  10-6
          VasasPlaket - UVSE Hunguest Hotels  2019/02/23  7-5
          DVSE - BVSC-Zugló  2019/03/06  9-6
          AVUS - Tatabánya  2019/03/09  8-10
          VasasPlaket - AVUS  2019/03/16  6-8
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2019/03/23  14-15
          UVSE Hunguest Hotels - PVSK-Mecsek Füszért  2019/04/10  10-9
          BHSE - DVSE  2019/04/27  5-4
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/05/17  7-13
          BHSE - DVSE  2019/05/18  13-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Szolnoki Dózsa  2018/10/13  19-5
          BVSC-Zugló - Ceglédi VSE  2018/11/24  17-12
          Kaposvári VK - Swietelsky Bcsaba  2018/11/24  14-6
          Fehérvár VSE - Kaposvári VK  2018/12/08  10-11
          Szolnoki Dózsa - KVSE  2019/02/02  12-20
          KVSE - DVSE  2019/02/09  15-6
          ASI DSE - FTC Telekom  2019/02/16  9-9
          Neptun VSC - DVSE  2019/03/02  10-11
          KVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/03/30  19-14
          FTC Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/05  15-7
          KVSE - SZEGEDI FVCS KFT  2019/04/13  6-6
          Kaposvári VK - FTC Telekom  2019/04/13  8-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC Telekom  2019/04/24  14-15
          MAFC 113 - HVSC  2019/04/27  9-16
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2019/05/04  8-7
          MAFC 113 - Szolnoki Dózsa  2019/05/04  7-14
          EKE SC - MAFC 113  2019/05/11  18-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - VVSE  2018/09/22  7-8
          SE VK - Vízilo  2018/09/22  9-9
          PVSK-PTE ÁOK - MAFC-BME  2018/09/22  3-10
          Oázis SC - PVSE  2018/09/22  15-6
          VVSE - MAFC-BME  2018/09/22  10-6
          PVSK-PTE ÁOK - SE VK  2018/09/22  5-18
          Vízilo - PVSE  2018/09/22  17-10
          AQUA SE - Erzsébeti SMTK  2018/10/06  16-4
          Ceglédi VSE - Dr.Synergy-Miskolc  2018/10/06  7-15
          Erzsébeti SMTK - Egri Vízmű SC  2018/10/06  5-15
          Dr.Synergy-Miskolc - GyAVC  2018/10/06  23-7
          Ceglédi VSE - AQUA SE  2018/10/06  8-9
          Egri Vízmű SC - GyAVC  2018/10/06  19-5
          Koelner-Csongrád - Dr.Synergy-Miskolc  2019/06/01  11-13
          Egri Vízmű SC - Soproni VSE  2019/06/01  20-6
          Koelner-Csongrád - Egri Vízmű SC  2019/06/01  12-12
          Soproni VSE - Dr.Synergy-Miskolc  2019/06/01  7-14
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          METALCOM SZENTES - AVUS  2018/10/28  12-6
          DVSE - ZF-Eger  2018/10/28  10-16
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  12-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  8-13
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  15-12
          Vízilovak - Koelner-Csongrád  2018/11/25  13-18
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  8-10
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  10-14
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  6-8
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  11-6
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  18-3
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  9-7
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  24-6
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  9-12
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  13-5
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  7-16
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  7-6
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  6-15
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  9-17
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  12-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  12-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  10-6
          BFSE - Százhalombatta  2018/10/07  
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  12-11
          Vízilovak - Koelner Csongrád  2018/11/25  15-17
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  8-5
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  13-8
          HUVK SE II - Invictus SC  2019/02/03  42-3
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  13-14
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  17-5
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  19-7
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  13-7
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  15-14
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  5-16
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  7-9
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  8-15
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  14-10
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  6-15
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  10-9
          Aquaworm Serdülő - BFSE  2019/05/19  10-11
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  8-6
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  1-20
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  21-6
          BFSE - Százhalombatta  2018/10/07  
          KVSE - Cápa VK  2018/10/14  17-4
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2018/10/14  7-14
          ASI DSE - Sportliget S.E.  2018/10/14  10-6
          VVSE - POLO Sport Club  2018/10/14  9-5
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  7-12
          VVSE - GYŐRI VSE  2018/11/11  6-16
          KVSE - Sportliget S.E.  2018/11/11  5-26
          Cápa VK - POLO Sport Club  2018/11/11  2-31
          Balaton VK - ASI DSE  2018/11/11  12-7
          Vízilovak - Aeroprodukt-Csongrád  2018/11/25  10-7
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  11-7
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  5-14
          HUVK SE II - Invictus SC  2019/02/03  20-5
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  9-5
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  5-11
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  13-6
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  13-8
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  11-10
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  13-6
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  10-15
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  16-13
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  12-8
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  2-14
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  5-7
          Aquaworm Gyerek - BFSE  2019/05/19  7-9
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  5-7
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 VSE - Vízilovak  2018/12/09  10-18
          UVSE - MAFC A-team  2019/03/03  10-11
          BVSC-Zugló - MESE  2019/04/14  7-9
          RETR-O-SC - OSC Kft  2019/04/14  9-4
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - METALCOM SZENTES  2018/12/07  15-4
          METALCOM SZENTES - AVUS  2018/12/07  7-13
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - BUSC  2018/10/13  5-3
          GYŐRI VSE - Erzsébeti SMTK  2018/10/13  6-6
          Velence Plus - Sportliget  2018/10/13  3-16
          BUSC - GYŐRI VSE  2018/10/13  4-17
          Erzsébeti SMTK - Velence Plus  2018/10/13  19-0
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - TVSE  2019/03/30  1-9
          Kaposvár-Balaton VK - Balaton VK  2019/03/30  11-9
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/03/30  14-4
          Balaton VK - Váci VSE  2019/03/30  9-4
          Kanizsa VSE - Kaposvár-Balaton VK  2019/03/30  9-13
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Balaton VK  2019/02/24  1-8
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2019/02/24  2-10
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/02/24  6-7
          PSN Zrt. - AVUS  2019/02/24  10-5
          GYŐRI VSE - Kaposvári VK  2019/02/24  6-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - UVSE Hunguest Hotels  2018/09/29  5-26
          Hungerit Szentes - FTC-Telekom  2018/10/03  7-8
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2018/11/10  7-12
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphic  2018/11/22  11-8
          Hungerit Szentes - DUE-Maarsk Graphic  2019/01/06  5-14
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/01/19  14-10
          Hungerit Szentes - RB - Tatabánya  2019/04/06  10-4
          DUE-Maarsk Graphic - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/30  5-9
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2018/10/27  12-11
          III. Kerületi TVE - RB Tatabánya  2018/10/27  8-9
          RB Tatabánya - FTC-Telekom  2018/10/28  3-14
          III. Kerületi TVE - ZF-Eger  2018/10/28  6-18
          ZF-Eger - RB Tatabánya  2018/10/28  16-4
          FTC-Telekom - III. Kerületi TVE  2018/10/28  16-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  29-1
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  16-11
          BVSC-Zugló - SZNVEIF  2019/04/14  14-4
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  10-9
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  19-11
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  7-12
          BVSC-Zugló - SZNVES  2019/04/14  22-8
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  13-7
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  10-15
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  3-13
          BVSC-Zugló - SZNVEGY  2019/04/14  7-5
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  10-3
  BENU Fiú Gyermek
     Ellenőr 29
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - Metalcom Szentes  2018/10/20  10-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - Tatabánya  2018/10/31  14-3
          PVSK-Mecsek Füszért - BHSE  2018/11/07  8-7
          Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/10  9-10
          Szolnoki Dózsa - DVSE  2018/11/28  17-5
          PVSK-Mecsek Füszért - ZF-Eger  2019/01/25  4-13
          Szolnoki Dózsa - Tatabánya  2019/02/02  9-4
          PVSK-Mecsek Füszért - AVUS  2019/02/09  18-7
          Tatabánya - VasasPlaket  2019/02/16  10-6
          VasasPlaket - UVSE Hunguest Hotels  2019/02/23  7-5
          DVSE - BVSC-Zugló  2019/03/06  9-6
          AVUS - Tatabánya  2019/03/09  8-10
          VasasPlaket - AVUS  2019/03/16  6-8
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2019/03/23  14-15
          UVSE Hunguest Hotels - PVSK-Mecsek Füszért  2019/04/10  10-9
          BHSE - DVSE  2019/04/27  5-4
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/05/17  7-13
          BHSE - DVSE  2019/05/18  13-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Szolnoki Dózsa  2018/10/13  19-5
          BVSC-Zugló - Ceglédi VSE  2018/11/24  17-12
          Kaposvári VK - Swietelsky Bcsaba  2018/11/24  14-6
          Fehérvár VSE - Kaposvári VK  2018/12/08  10-11
          Szolnoki Dózsa - KVSE  2019/02/02  12-20
          KVSE - DVSE  2019/02/09  15-6
          ASI DSE - FTC Telekom  2019/02/16  9-9
          Neptun VSC - DVSE  2019/03/02  10-11
          KVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/03/30  19-14
          FTC Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/05  15-7
          KVSE - SZEGEDI FVCS KFT  2019/04/13  6-6
          Kaposvári VK - FTC Telekom  2019/04/13  8-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC Telekom  2019/04/24  14-15
          MAFC 113 - HVSC  2019/04/27  9-16
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2019/05/04  8-7
          MAFC 113 - Szolnoki Dózsa  2019/05/04  7-14
          EKE SC - MAFC 113  2019/05/11  18-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - VVSE  2018/09/22  7-8
          SE VK - Vízilo  2018/09/22  9-9
          PVSK-PTE ÁOK - MAFC-BME  2018/09/22  3-10
          Oázis SC - PVSE  2018/09/22  15-6
          VVSE - MAFC-BME  2018/09/22  10-6
          PVSK-PTE ÁOK - SE VK  2018/09/22  5-18
          Vízilo - PVSE  2018/09/22  17-10
          AQUA SE - Erzsébeti SMTK  2018/10/06  16-4
          Ceglédi VSE - Dr.Synergy-Miskolc  2018/10/06  7-15
          Erzsébeti SMTK - Egri Vízmű SC  2018/10/06  5-15
          Dr.Synergy-Miskolc - GyAVC  2018/10/06  23-7
          Ceglédi VSE - AQUA SE  2018/10/06  8-9
          Egri Vízmű SC - GyAVC  2018/10/06  19-5
          Koelner-Csongrád - Dr.Synergy-Miskolc  2019/06/01  11-13
          Egri Vízmű SC - Soproni VSE  2019/06/01  20-6
          Koelner-Csongrád - Egri Vízmű SC  2019/06/01  12-12
          Soproni VSE - Dr.Synergy-Miskolc  2019/06/01  7-14
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          METALCOM SZENTES - AVUS  2018/10/28  12-6
          DVSE - ZF-Eger  2018/10/28  10-16
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  12-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  8-13
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  15-12
          Vízilovak - Koelner-Csongrád  2018/11/25  13-18
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  8-10
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  10-14
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  6-8
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  11-6
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  18-3
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  9-7
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  24-6
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  9-12
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  13-5
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  7-16
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  7-6
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  6-15
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  9-17
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  12-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  12-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  10-6
          BFSE - Százhalombatta  2018/10/07  
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  12-11
          Vízilovak - Koelner Csongrád  2018/11/25  15-17
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  8-5
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  13-8
          HUVK SE II - Invictus SC  2019/02/03  42-3
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  13-14
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  17-5
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  19-7
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  13-7
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  15-14
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  5-16
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  7-9
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  8-15
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  14-10
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  6-15
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  10-9
          Aquaworm Serdülő - BFSE  2019/05/19  10-11
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  8-6
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  1-20
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  21-6
          BFSE - Százhalombatta  2018/10/07  
          KVSE - Cápa VK  2018/10/14  17-4
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2018/10/14  7-14
          ASI DSE - Sportliget S.E.  2018/10/14  10-6
          VVSE - POLO Sport Club  2018/10/14  9-5
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  7-12
          VVSE - GYŐRI VSE  2018/11/11  6-16
          KVSE - Sportliget S.E.  2018/11/11  5-26
          Cápa VK - POLO Sport Club  2018/11/11  2-31
          Balaton VK - ASI DSE  2018/11/11  12-7
          Vízilovak - Aeroprodukt-Csongrád  2018/11/25  10-7
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  11-7
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  5-14
          HUVK SE II - Invictus SC  2019/02/03  20-5
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  9-5
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  5-11
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  13-6
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  13-8
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  11-10
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  13-6
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  10-15
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  16-13
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  12-8
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  2-14
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  5-7
          Aquaworm Gyerek - BFSE  2019/05/19  7-9
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  5-7
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 VSE - Vízilovak  2018/12/09  10-18
          UVSE - MAFC A-team  2019/03/03  10-11
          BVSC-Zugló - MESE  2019/04/14  7-9
          RETR-O-SC - OSC Kft  2019/04/14  9-4
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - METALCOM SZENTES  2018/12/07  15-4
          METALCOM SZENTES - AVUS  2018/12/07  7-13
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - BUSC  2018/10/13  5-3
          GYŐRI VSE - Erzsébeti SMTK  2018/10/13  6-6
          Velence Plus - Sportliget  2018/10/13  3-16
          BUSC - GYŐRI VSE  2018/10/13  4-17
          Erzsébeti SMTK - Velence Plus  2018/10/13  19-0
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - TVSE  2019/03/30  1-9
          Kaposvár-Balaton VK - Balaton VK  2019/03/30  11-9
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/03/30  14-4
          Balaton VK - Váci VSE  2019/03/30  9-4
          Kanizsa VSE - Kaposvár-Balaton VK  2019/03/30  9-13
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Balaton VK  2019/02/24  1-8
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2019/02/24  2-10
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/02/24  6-7
          PSN Zrt. - AVUS  2019/02/24  10-5
          GYŐRI VSE - Kaposvári VK  2019/02/24  6-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - UVSE Hunguest Hotels  2018/09/29  5-26
          Hungerit Szentes - FTC-Telekom  2018/10/03  7-8
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2018/11/10  7-12
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphic  2018/11/22  11-8
          Hungerit Szentes - DUE-Maarsk Graphic  2019/01/06  5-14
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/01/19  14-10
          Hungerit Szentes - RB - Tatabánya  2019/04/06  10-4
          DUE-Maarsk Graphic - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/30  5-9
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2018/10/27  12-11
          III. Kerületi TVE - RB Tatabánya  2018/10/27  8-9
          RB Tatabánya - FTC-Telekom  2018/10/28  3-14
          III. Kerületi TVE - ZF-Eger  2018/10/28  6-18
          ZF-Eger - RB Tatabánya  2018/10/28  16-4
          FTC-Telekom - III. Kerületi TVE  2018/10/28  16-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  29-1
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  16-11
          BVSC-Zugló - SZNVEIF  2019/04/14  14-4
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  10-9
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  19-11
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  7-12
          BVSC-Zugló - SZNVES  2019/04/14  22-8
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  13-7
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  10-15
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  3-13
          BVSC-Zugló - SZNVEGY  2019/04/14  7-5
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  10-3
  Budapesti Felnőtt
     Ellenőr 4
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - Metalcom Szentes  2018/10/20  10-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - Tatabánya  2018/10/31  14-3
          PVSK-Mecsek Füszért - BHSE  2018/11/07  8-7
          Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/10  9-10
          Szolnoki Dózsa - DVSE  2018/11/28  17-5
          PVSK-Mecsek Füszért - ZF-Eger  2019/01/25  4-13
          Szolnoki Dózsa - Tatabánya  2019/02/02  9-4
          PVSK-Mecsek Füszért - AVUS  2019/02/09  18-7
          Tatabánya - VasasPlaket  2019/02/16  10-6
          VasasPlaket - UVSE Hunguest Hotels  2019/02/23  7-5
          DVSE - BVSC-Zugló  2019/03/06  9-6
          AVUS - Tatabánya  2019/03/09  8-10
          VasasPlaket - AVUS  2019/03/16  6-8
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2019/03/23  14-15
          UVSE Hunguest Hotels - PVSK-Mecsek Füszért  2019/04/10  10-9
          BHSE - DVSE  2019/04/27  5-4
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/05/17  7-13
          BHSE - DVSE  2019/05/18  13-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Szolnoki Dózsa  2018/10/13  19-5
          BVSC-Zugló - Ceglédi VSE  2018/11/24  17-12
          Kaposvári VK - Swietelsky Bcsaba  2018/11/24  14-6
          Fehérvár VSE - Kaposvári VK  2018/12/08  10-11
          Szolnoki Dózsa - KVSE  2019/02/02  12-20
          KVSE - DVSE  2019/02/09  15-6
          ASI DSE - FTC Telekom  2019/02/16  9-9
          Neptun VSC - DVSE  2019/03/02  10-11
          KVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/03/30  19-14
          FTC Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/05  15-7
          KVSE - SZEGEDI FVCS KFT  2019/04/13  6-6
          Kaposvári VK - FTC Telekom  2019/04/13  8-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC Telekom  2019/04/24  14-15
          MAFC 113 - HVSC  2019/04/27  9-16
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2019/05/04  8-7
          MAFC 113 - Szolnoki Dózsa  2019/05/04  7-14
          EKE SC - MAFC 113  2019/05/11  18-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - VVSE  2018/09/22  7-8
          SE VK - Vízilo  2018/09/22  9-9
          PVSK-PTE ÁOK - MAFC-BME  2018/09/22  3-10
          Oázis SC - PVSE  2018/09/22  15-6
          VVSE - MAFC-BME  2018/09/22  10-6
          PVSK-PTE ÁOK - SE VK  2018/09/22  5-18
          Vízilo - PVSE  2018/09/22  17-10
          AQUA SE - Erzsébeti SMTK  2018/10/06  16-4
          Ceglédi VSE - Dr.Synergy-Miskolc  2018/10/06  7-15
          Erzsébeti SMTK - Egri Vízmű SC  2018/10/06  5-15
          Dr.Synergy-Miskolc - GyAVC  2018/10/06  23-7
          Ceglédi VSE - AQUA SE  2018/10/06  8-9
          Egri Vízmű SC - GyAVC  2018/10/06  19-5
          Koelner-Csongrád - Dr.Synergy-Miskolc  2019/06/01  11-13
          Egri Vízmű SC - Soproni VSE  2019/06/01  20-6
          Koelner-Csongrád - Egri Vízmű SC  2019/06/01  12-12
          Soproni VSE - Dr.Synergy-Miskolc  2019/06/01  7-14
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          METALCOM SZENTES - AVUS  2018/10/28  12-6
          DVSE - ZF-Eger  2018/10/28  10-16
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  12-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  8-13
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  15-12
          Vízilovak - Koelner-Csongrád  2018/11/25  13-18
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  8-10
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  10-14
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  6-8
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  11-6
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  18-3
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  9-7
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  24-6
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  9-12
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  13-5
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  7-16
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  7-6
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  6-15
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  9-17
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  12-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  12-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  10-6
          BFSE - Százhalombatta  2018/10/07  
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  12-11
          Vízilovak - Koelner Csongrád  2018/11/25  15-17
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  8-5
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  13-8
          HUVK SE II - Invictus SC  2019/02/03  42-3
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  13-14
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  17-5
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  19-7
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  13-7
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  15-14
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  5-16
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  7-9
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  8-15
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  14-10
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  6-15
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  10-9
          Aquaworm Serdülő - BFSE  2019/05/19  10-11
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  8-6
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  1-20
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  21-6
          BFSE - Százhalombatta  2018/10/07  
          KVSE - Cápa VK  2018/10/14  17-4
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2018/10/14  7-14
          ASI DSE - Sportliget S.E.  2018/10/14  10-6
          VVSE - POLO Sport Club  2018/10/14  9-5
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  7-12
          VVSE - GYŐRI VSE  2018/11/11  6-16
          KVSE - Sportliget S.E.  2018/11/11  5-26
          Cápa VK - POLO Sport Club  2018/11/11  2-31
          Balaton VK - ASI DSE  2018/11/11  12-7
          Vízilovak - Aeroprodukt-Csongrád  2018/11/25  10-7
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  11-7
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  5-14
          HUVK SE II - Invictus SC  2019/02/03  20-5
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  9-5
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  5-11
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  13-6
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  13-8
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  11-10
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  13-6
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  10-15
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  16-13
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  12-8
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  2-14
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  5-7
          Aquaworm Gyerek - BFSE  2019/05/19  7-9
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  5-7
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 VSE - Vízilovak  2018/12/09  10-18
          UVSE - MAFC A-team  2019/03/03  10-11
          BVSC-Zugló - MESE  2019/04/14  7-9
          RETR-O-SC - OSC Kft  2019/04/14  9-4
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - METALCOM SZENTES  2018/12/07  15-4
          METALCOM SZENTES - AVUS  2018/12/07  7-13
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - BUSC  2018/10/13  5-3
          GYŐRI VSE - Erzsébeti SMTK  2018/10/13  6-6
          Velence Plus - Sportliget  2018/10/13  3-16
          BUSC - GYŐRI VSE  2018/10/13  4-17
          Erzsébeti SMTK - Velence Plus  2018/10/13  19-0
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - TVSE  2019/03/30  1-9
          Kaposvár-Balaton VK - Balaton VK  2019/03/30  11-9
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/03/30  14-4
          Balaton VK - Váci VSE  2019/03/30  9-4
          Kanizsa VSE - Kaposvár-Balaton VK  2019/03/30  9-13
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Balaton VK  2019/02/24  1-8
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2019/02/24  2-10
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/02/24  6-7
          PSN Zrt. - AVUS  2019/02/24  10-5
          GYŐRI VSE - Kaposvári VK  2019/02/24  6-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - UVSE Hunguest Hotels  2018/09/29  5-26
          Hungerit Szentes - FTC-Telekom  2018/10/03  7-8
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2018/11/10  7-12
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphic  2018/11/22  11-8
          Hungerit Szentes - DUE-Maarsk Graphic  2019/01/06  5-14
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/01/19  14-10
          Hungerit Szentes - RB - Tatabánya  2019/04/06  10-4
          DUE-Maarsk Graphic - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/30  5-9
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2018/10/27  12-11
          III. Kerületi TVE - RB Tatabánya  2018/10/27  8-9
          RB Tatabánya - FTC-Telekom  2018/10/28  3-14
          III. Kerületi TVE - ZF-Eger  2018/10/28  6-18
          ZF-Eger - RB Tatabánya  2018/10/28  16-4
          FTC-Telekom - III. Kerületi TVE  2018/10/28  16-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  29-1
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  16-11
          BVSC-Zugló - SZNVEIF  2019/04/14  14-4
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  10-9
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  19-11
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  7-12
          BVSC-Zugló - SZNVES  2019/04/14  22-8
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  13-7
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  10-15
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  3-13
          BVSC-Zugló - SZNVEGY  2019/04/14  7-5
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  10-3
  Komjádi Kupa 2018
     Ellenőr 2
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - Metalcom Szentes  2018/10/20  10-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - Tatabánya  2018/10/31  14-3
          PVSK-Mecsek Füszért - BHSE  2018/11/07  8-7
          Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/10  9-10
          Szolnoki Dózsa - DVSE  2018/11/28  17-5
          PVSK-Mecsek Füszért - ZF-Eger  2019/01/25  4-13
          Szolnoki Dózsa - Tatabánya  2019/02/02  9-4
          PVSK-Mecsek Füszért - AVUS  2019/02/09  18-7
          Tatabánya - VasasPlaket  2019/02/16  10-6
          VasasPlaket - UVSE Hunguest Hotels  2019/02/23  7-5
          DVSE - BVSC-Zugló  2019/03/06  9-6
          AVUS - Tatabánya  2019/03/09  8-10
          VasasPlaket - AVUS  2019/03/16  6-8
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2019/03/23  14-15
          UVSE Hunguest Hotels - PVSK-Mecsek Füszért  2019/04/10  10-9
          BHSE - DVSE  2019/04/27  5-4
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/05/17  7-13
          BHSE - DVSE  2019/05/18  13-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Szolnoki Dózsa  2018/10/13  19-5
          BVSC-Zugló - Ceglédi VSE  2018/11/24  17-12
          Kaposvári VK - Swietelsky Bcsaba  2018/11/24  14-6
          Fehérvár VSE - Kaposvári VK  2018/12/08  10-11
          Szolnoki Dózsa - KVSE  2019/02/02  12-20
          KVSE - DVSE  2019/02/09  15-6
          ASI DSE - FTC Telekom  2019/02/16  9-9
          Neptun VSC - DVSE  2019/03/02  10-11
          KVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/03/30  19-14
          FTC Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/05  15-7
          KVSE - SZEGEDI FVCS KFT  2019/04/13  6-6
          Kaposvári VK - FTC Telekom  2019/04/13  8-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC Telekom  2019/04/24  14-15
          MAFC 113 - HVSC  2019/04/27  9-16
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2019/05/04  8-7
          MAFC 113 - Szolnoki Dózsa  2019/05/04  7-14
          EKE SC - MAFC 113  2019/05/11  18-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - VVSE  2018/09/22  7-8
          SE VK - Vízilo  2018/09/22  9-9
          PVSK-PTE ÁOK - MAFC-BME  2018/09/22  3-10
          Oázis SC - PVSE  2018/09/22  15-6
          VVSE - MAFC-BME  2018/09/22  10-6
          PVSK-PTE ÁOK - SE VK  2018/09/22  5-18
          Vízilo - PVSE  2018/09/22  17-10
          AQUA SE - Erzsébeti SMTK  2018/10/06  16-4
          Ceglédi VSE - Dr.Synergy-Miskolc  2018/10/06  7-15
          Erzsébeti SMTK - Egri Vízmű SC  2018/10/06  5-15
          Dr.Synergy-Miskolc - GyAVC  2018/10/06  23-7
          Ceglédi VSE - AQUA SE  2018/10/06  8-9
          Egri Vízmű SC - GyAVC  2018/10/06  19-5
          Koelner-Csongrád - Dr.Synergy-Miskolc  2019/06/01  11-13
          Egri Vízmű SC - Soproni VSE  2019/06/01  20-6
          Koelner-Csongrád - Egri Vízmű SC  2019/06/01  12-12
          Soproni VSE - Dr.Synergy-Miskolc  2019/06/01  7-14
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          METALCOM SZENTES - AVUS  2018/10/28  12-6
          DVSE - ZF-Eger  2018/10/28  10-16
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  12-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  8-13
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  15-12
          Vízilovak - Koelner-Csongrád  2018/11/25  13-18
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  8-10
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  10-14
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  6-8
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  11-6
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  18-3
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  9-7
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  24-6
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  9-12
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  13-5
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  7-16
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  7-6
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  6-15
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  9-17
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  12-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  12-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  10-6
          BFSE - Százhalombatta  2018/10/07  
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  12-11
          Vízilovak - Koelner Csongrád  2018/11/25  15-17
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  8-5
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  13-8
          HUVK SE II - Invictus SC  2019/02/03  42-3
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  13-14
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  17-5
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  19-7
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  13-7
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  15-14
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  5-16
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  7-9
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  8-15
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  14-10
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  6-15
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  10-9
          Aquaworm Serdülő - BFSE  2019/05/19  10-11
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  8-6
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  1-20
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  21-6
          BFSE - Százhalombatta  2018/10/07  
          KVSE - Cápa VK  2018/10/14  17-4
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2018/10/14  7-14
          ASI DSE - Sportliget S.E.  2018/10/14  10-6
          VVSE - POLO Sport Club  2018/10/14  9-5
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  7-12
          VVSE - GYŐRI VSE  2018/11/11  6-16
          KVSE - Sportliget S.E.  2018/11/11  5-26
          Cápa VK - POLO Sport Club  2018/11/11  2-31
          Balaton VK - ASI DSE  2018/11/11  12-7
          Vízilovak - Aeroprodukt-Csongrád  2018/11/25  10-7
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  11-7
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  5-14
          HUVK SE II - Invictus SC  2019/02/03  20-5
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  9-5
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  5-11
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  13-6
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  13-8
          Oázis SC - KESI  2019/03/10  11-10
          Dunakanyar Waterpolo - Vízilovak  2019/03/22  13-6
          UVSE Hunguest H. II. - KESI  2019/03/31  10-15
          Oázis SC - Kaposvári VK  2019/04/07  16-13
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  12-8
          Market-Vasas - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/05  2-14
          YBL WPC - UVSE Hunguest H. II.  2019/05/05  5-7
          Aquaworm Gyerek - BFSE  2019/05/19  7-9
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2019/05/19  5-7
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 VSE - Vízilovak  2018/12/09  10-18
          UVSE - MAFC A-team  2019/03/03  10-11
          BVSC-Zugló - MESE  2019/04/14  7-9
          RETR-O-SC - OSC Kft  2019/04/14  9-4
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - METALCOM SZENTES  2018/12/07  15-4
          METALCOM SZENTES - AVUS  2018/12/07  7-13
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - BUSC  2018/10/13  5-3
          GYŐRI VSE - Erzsébeti SMTK  2018/10/13  6-6
          Velence Plus - Sportliget  2018/10/13  3-16
          BUSC - GYŐRI VSE  2018/10/13  4-17
          Erzsébeti SMTK - Velence Plus  2018/10/13  19-0
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - TVSE  2019/03/30  1-9
          Kaposvár-Balaton VK - Balaton VK  2019/03/30  11-9
          TVSE - Kanizsa VSE  2019/03/30  14-4
          Balaton VK - Váci VSE  2019/03/30  9-4
          Kanizsa VSE - Kaposvár-Balaton VK  2019/03/30  9-13
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Balaton VK  2019/02/24  1-8
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2019/02/24  2-10
          Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/02/24  6-7
          PSN Zrt. - AVUS  2019/02/24  10-5
          GYŐRI VSE - Kaposvári VK  2019/02/24  6-2
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - UVSE Hunguest Hotels  2018/09/29  5-26
          Hungerit Szentes - FTC-Telekom  2018/10/03  7-8
          RB - Tatabánya - ZF-Eger  2018/11/10  7-12
          UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphic  2018/11/22  11-8
          Hungerit Szentes - DUE-Maarsk Graphic  2019/01/06  5-14
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/01/19  14-10
          Hungerit Szentes - RB - Tatabánya  2019/04/06  10-4
          DUE-Maarsk Graphic - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/30  5-9
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2018/10/27  12-11
          III. Kerületi TVE - RB Tatabánya  2018/10/27  8-9
          RB Tatabánya - FTC-Telekom  2018/10/28  3-14
          III. Kerületi TVE - ZF-Eger  2018/10/28  6-18
          ZF-Eger - RB Tatabánya  2018/10/28  16-4
          FTC-Telekom - III. Kerületi TVE  2018/10/28  16-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  29-1
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  16-11
          BVSC-Zugló - SZNVEIF  2019/04/14  14-4
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  10-9
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  19-11
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  7-12
          BVSC-Zugló - SZNVES  2019/04/14  22-8
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  13-7
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - Csongrád VVSE  2018/12/09  10-15
          POLO Sport Club - BVSC-Zugló  2019/02/03  3-13
          BVSC-Zugló - SZNVEGY  2019/04/14  7-5
          DFVE - ZF-Eger  2019/04/28  10-3
  DVL Serdülő
     Ellenőr 5
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - Metalcom Szentes  2018/10/20  10-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - Tatabánya  2018/10/31  14-3
          PVSK-Mecsek Füszért - BHSE  2018/11/07  8-7
          Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2018/11/10  9-10
          Szolnoki Dózsa - DVSE  2018/11/28  17-5
          PVSK-Mecsek Füszért - ZF-Eger  2019/01/25  4-13
          Szolnoki Dózsa - Tatabánya  2019/02/02  9-4
          PVSK-Mecsek Füszért - AVUS  2019/02/09  18-7
          Tatabánya - VasasPlaket  2019/02/16  10-6
          VasasPlaket - UVSE Hunguest Hotels  2019/02/23  7-5
          DVSE - BVSC-Zugló  2019/03/06  9-6
          AVUS - Tatabánya  2019/03/09  8-10
          VasasPlaket - AVUS  2019/03/16  6-8
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2019/03/23  14-15
          UVSE Hunguest Hotels - PVSK-Mecsek Füszért  2019/04/10  10-9
          BHSE - DVSE  2019/04/27  5-4
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2019/05/17  7-13
          BHSE - DVSE  2019/05/18  13-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Szolnoki Dózsa  2018/10/13  19-5
          BVSC-Zugló - Ceglédi VSE  2018/11/24  17-12
          Kaposvári VK - Swietelsky Bcsaba  2018/11/24  14-6
          Fehérvár VSE - Kaposvári VK  2018/12/08  10-11
          Szolnoki Dózsa - KVSE  2019/02/02  12-20
          KVSE - DVSE  2019/02/09  15-6
          ASI DSE - FTC Telekom  2019/02/16  9-9
          Neptun VSC - DVSE  2019/03/02  10-11
          KVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/03/30  19-14
          FTC Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/05  15-7
          KVSE - SZEGEDI FVCS KFT  2019/04/13  6-6
          Kaposvári VK - FTC Telekom  2019/04/13  8-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC Telekom  2019/04/24  14-15
          MAFC 113 - HVSC  2019/04/27  9-16
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2019/05/04  8-7
          MAFC 113 - Szolnoki Dózsa  2019/05/04  7-14
          EKE SC - MAFC 113  2019/05/11  18-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - VVSE  2018/09/22  7-8
          SE VK - Vízilo  2018/09/22  9-9
          PVSK-PTE ÁOK - MAFC-BME  2018/09/22  3-10
          Oázis SC - PVSE  2018/09/22  15-6
          VVSE - MAFC-BME  2018/09/22  10-6
          PVSK-PTE ÁOK - SE VK  2018/09/22  5-18
          Vízilo - PVSE  2018/09/22  17-10
          AQUA SE - Erzsébeti SMTK  2018/10/06  16-4
          Ceglédi VSE - Dr.Synergy-Miskolc  2018/10/06  7-15
          Erzsébeti SMTK - Egri Vízmű SC  2018/10/06  5-15
          Dr.Synergy-Miskolc - GyAVC  2018/10/06  23-7
          Ceglédi VSE - AQUA SE  2018/10/06  8-9
          Egri Vízmű SC - GyAVC  2018/10/06  19-5
          Koelner-Csongrád - Dr.Synergy-Miskolc  2019/06/01  11-13
          Egri Vízmű SC - Soproni VSE  2019/06/01  20-6
          Koelner-Csongrád - Egri Vízmű SC  2019/06/01  12-12
          Soproni VSE - Dr.Synergy-Miskolc  2019/06/01  7-14
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          METALCOM SZENTES - AVUS  2018/10/28  12-6
          DVSE - ZF-Eger  2018/10/28  10-16
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/09/23  12-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  8-13
          Vízilovak - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/26  15-12
          Vízilovak - Koelner-Csongrád  2018/11/25  13-18
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  8-10
          Vízilovak - UVSE Hunguest H. II.  2019/01/27  10-14
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  6-8
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/24  11-6
          UVSE Hunguest H. I. - ZF-Eger  2019/03/03  18-3
          UVSE Hunguest H. II. - TVSE  2019/03/03  9-7
          Oázis SC - KESI