Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Bors László
Születési dátum: 1959-01-22
Város: Budapest
Szezon Meccs
  Férfi OB I
     Ellenőr 14
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - ZF-Eger  2017/10/04  4-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - Metalcom Szentes  2017/10/07  13-4
          VasasPlaket - Kaposvári VK  2017/10/12  10-3
          Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/10/21  6-3
          UVSE - DEBRECEN  2017/10/28  4-13
          AVUS - UVSE  2018/02/21  9-4
          ZF-Eger - DEBRECEN  2018/02/26  16-8
          PVSK-Mecsek Füszért - VasasPlaket  2018/03/03  8-7
          PannErgy-MVLC - Szolnoki Dózsa  2018/03/07  8-16
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2018/03/10  12-3
          AVUS - CONTITECH SZEGED  2018/03/24  13-11
          AVUS - CONTITECH SZEGED  2018/04/25  12-7
          PVSK-Mecsek Füszért - Kaposvári VK  2018/05/14  13-9
          Kaposvári VK - PVSK-Mecsek Füszért  2018/05/19  7-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Ceglédi VSE  2017/11/11  12-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2017/11/11  11-11
          Swietelsky Bcsaba - YBL WPC  2017/11/18  9-14
          Kaposvári VK - BVSC-Zugló  2017/11/25  6-10
          YBL WPC - Dunakanyar  2017/12/02  14-9
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/02/24  7-8
          Vasas SC - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/04  8-6
          Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa  2018/04/14  11-10
          Racionet Honvéd - Neptun VSC  2018/05/05  8-11
          Neptun VSC - ASI DSE  2018/05/09  7-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - PVSK-PTE-ÁOK  2018/04/14  13-5
          Váci Vse - SZVTK  2018/04/14  
          FVSE - Váci Vse  2018/04/14  11-6
          SZVTK - PVSK-PTE-ÁOK  2018/04/14  10-9
          BME - Poseidon VSE  2018/05/05  9-9
          SZÖRF - HVSC  2018/05/05  6-9
          Poseidon VSE - SZÖRF  2018/05/05  16-9
          BME - HVSC  2018/05/05  16-9
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd  2017/09/23  10-4
          DEBRECEN - BVSC-Zugló  2017/09/23  8-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2017/09/24  9-7
          Kaposvári VK - ZF-Eger  2017/11/25  11-16
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  12-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE  2017/10/06  7-14
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  16-8
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  8-10
          HKPSE - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  12-16
          HKPSE - Koelner-Csongrád  2017/10/29  16-10
          UVSE - Szegedi VPS  2017/11/05  17-7
          HKPSE - FVSE  2017/11/19  11-14
          HKPSE - Szvse  2017/11/26  10-7
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  8-7
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  7-15
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-15
          PSN Zrt. Sportiskola - HKPSE  2018/03/04  12-13
          FVSE - Oázis Ifi  2018/03/18  6-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  5-17
          FVSE - HKPSE  2018/03/25  12-9
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  7-8
          TVSE - AVUS  2018/04/22  4-14
          UVSE - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  17-5
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  3-14
          Oázis Ifi - HKPSE  2018/05/20  12-9
          Kaposvári VK - Koelner-Csongrád  2018/05/21  30-4
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  13-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE I.  2017/10/06  5-22
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  7-10
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  11-14
          Honvéd KPS - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  6-12
          Honvéd KPS - Aeroprodukt Csongrád  2017/10/29  6-16
          HUVK SE II - Váci VSE  2017/10/29  5-12
          UVSE I. - Szegedi VPS  2017/11/05  15-5
          UVSE II. - KVSE  2017/11/05  17-3
          Honvéd KPS - FVSE  2017/11/19  5-19
          Honvéd KPS - Szvse  2017/11/26  11-9
          Vizilovak - KVSE  2017/11/26  11-10
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  8-9
          UVSE II. - Vizilovak  2017/12/10  8-7
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  12-14
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Honvéd KPS  2018/03/04  11-7
          FVSE - Oázis SC Serdülő  2018/03/18  14-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  9-16
          FVSE - Honvéd KPS  2018/03/25  16-9
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  12-7
          TVSE - AVUS  2018/04/22  11-12
          UVSE I. - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  19-10
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  4-14
          Oázis SC Serdülő - Honvéd KPS  2018/05/20  12-8
          Kaposvári VK - Aeroprodukt Csongrád  2018/05/21  13-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  8-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE I.  2017/10/06  6-20
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  8-11
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  7-15
          Honvéd KPS - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  5-10
          Honvéd KPS - Vestfrost-Csongrád  2017/10/29  7-18
          HUVK SE II - Váci VSE  2017/10/29  6-26
          UVSE I. - Szegedi VPS  2017/11/05  21-10
          UVSE II. - KVSE  2017/11/05  21-5
          Honvéd KPS - FVSE  2017/11/19  10-11
          Honvéd KPS - Szvse  2017/11/26  16-6
          Vizilovak - KVSE  2017/11/26  13-5
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  11-8
          UVSE II. - Vizilovak  2017/12/10  12-8
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  17-9
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  5-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Honvéd KPS  2018/03/04  19-4
          FVSE - Oázis SC Gyerek  2018/03/18  16-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  9-14
          FVSE - Honvéd KPS  2018/03/25  12-5
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  17-3
          TVSE - AVUS  2018/04/22  8-13
          UVSE I. - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  15-8
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  18-9
          Oázis SC Gyerek - Honvéd KPS  2018/05/20  8-11
          Kaposvári VK - Vestfrost-Csongrád  2018/05/21  17-8
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          B.Sport - SVSE  2017/11/18  14-9
          Békéscsaba B - Invictus SC  2017/11/18  3-13
          Zempléni VK - B.Sport  2017/11/18  11-9
          Invictus SC - SVSE  2017/11/18  18-5
          Zempléni VK - Békéscsaba B  2017/11/18  9-4
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Oázis SC  2018/02/24  12-15
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Sunday Boys  2017/09/24  17-6
          OSC Kft. - HETE  2017/09/24  3-6
          MAFC "112" - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/09/29  11-8
          OSC VSE - RETR-O-SC Közhasznú   2017/10/01  9-6
          MAFC A-Team - UVSE  2017/10/01  7-8
          UVSE - Kertészeti Egyetem A  2017/11/05  7-7
          Oázis SC - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/04/22  12-7
          Kertészeti Egyetem A - YBL WPC  2018/05/13  0-5
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - Oázis SC  2018/05/05  11-8
          Vidám Vízilovak VSC - Honvéd Kölyök Polo S  2018/05/05  6-11
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - Győri VSE  2017/09/30  8-13
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - Kanizsa Vízilabda Sp  2018/05/12  11-7
          Fehérvár Vízilabda S - Kaposvár Vízilabda K  2018/05/12  7-18
          OSC VSE II - YBL WPC  2018/05/12  5-8
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - CVK Ú-VSE  2018/04/07  1-14
          PSN Zrt. Sportiskola - Váci VSE  2018/04/07  8-7
          CVK Ú-VSE - VUA  2018/04/07  14-7
       DVL Gyermek A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HKLSE - Füred  2017/10/07  2-31
          Velence Plus A - Soproni VSE  2017/10/07  1-19
          ESMTK - Győri VSE  2017/10/07  10-19
          Mohács 2 - Szekszárdi SKV  2018/03/17  6-4
          Sportliget - HKLSE  2018/03/17  5-0
          Velence Plus A - Füred  2018/03/17  3-13
          HKLSE - Mohács 2  2018/03/17  0-5
          Füred - Szekszárdi SKV  2018/03/17  13-6
          Sportliget - Velence Plus A  2018/03/17  11-4
          BFSE - VUA  2018/04/21  8-10
          ESMTK - Balaton VK  2018/04/21  5-14
          Soproni VSE - VUA  2018/04/21  10-3
          Győri VSE - Kaposvári VK-Balaton  2018/04/21  6-12
          BFSE - ESMTK  2018/04/21  14-6
          Balaton VK - Kaposvári VK-Balaton  2018/04/21  8-20
          Győri VSE - Soproni VSE  2018/04/21  3-10
       DVL Gyermek B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - KVSE  2018/06/16  4-11
          Sportliget - PSN Zrt. Sportiskola  2018/06/16  5-13
          KVSE - Balaton VK  2018/06/16  8-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Soproni VSE  2018/06/16  13-4
          Balaton VK - Sportliget  2018/06/16  3-10
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2018/04/29  4-4
          Váci VSE - Kaposvári VK  2018/04/29  3-6
          PSN Zrt. Sportiskola - KVSE  2018/04/29  0-20
          Kaposvári VK - TVSE  2018/04/29  2-16
          Váci VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/04/29  11-2
          KVSE - AVUS  2018/04/29  6-10
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE  2017/10/14  5-24
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE Margitsziget  2017/11/04  14-5
          Hungerit Szentes - SZTE T&N  2017/12/06  11-3
          Hungerit Szentes - ZF-Eger  2018/04/06  11-6
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - UVSE  2017/12/09  10-11
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/15  17-7
          UVSE II. - TVSE  2017/12/10  7-12
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  11-6
          UVSE I. - TVSE  2018/05/13  11-9
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/15  8-10
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  5-3
          UVSE - TVSE  2018/05/13  19-6
          UVSE - Yordo Szentes  2018/06/10  4-7
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/15  5-13
          UVSE - TVSE  2017/12/10  22-10
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  23-3
  Férfi OB I/B
     Ellenőr 10
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - ZF-Eger  2017/10/04  4-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - Metalcom Szentes  2017/10/07  13-4
          VasasPlaket - Kaposvári VK  2017/10/12  10-3
          Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/10/21  6-3
          UVSE - DEBRECEN  2017/10/28  4-13
          AVUS - UVSE  2018/02/21  9-4
          ZF-Eger - DEBRECEN  2018/02/26  16-8
          PVSK-Mecsek Füszért - VasasPlaket  2018/03/03  8-7
          PannErgy-MVLC - Szolnoki Dózsa  2018/03/07  8-16
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2018/03/10  12-3
          AVUS - CONTITECH SZEGED  2018/03/24  13-11
          AVUS - CONTITECH SZEGED  2018/04/25  12-7
          PVSK-Mecsek Füszért - Kaposvári VK  2018/05/14  13-9
          Kaposvári VK - PVSK-Mecsek Füszért  2018/05/19  7-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Ceglédi VSE  2017/11/11  12-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2017/11/11  11-11
          Swietelsky Bcsaba - YBL WPC  2017/11/18  9-14
          Kaposvári VK - BVSC-Zugló  2017/11/25  6-10
          YBL WPC - Dunakanyar  2017/12/02  14-9
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/02/24  7-8
          Vasas SC - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/04  8-6
          Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa  2018/04/14  11-10
          Racionet Honvéd - Neptun VSC  2018/05/05  8-11
          Neptun VSC - ASI DSE  2018/05/09  7-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - PVSK-PTE-ÁOK  2018/04/14  13-5
          Váci Vse - SZVTK  2018/04/14  
          FVSE - Váci Vse  2018/04/14  11-6
          SZVTK - PVSK-PTE-ÁOK  2018/04/14  10-9
          BME - Poseidon VSE  2018/05/05  9-9
          SZÖRF - HVSC  2018/05/05  6-9
          Poseidon VSE - SZÖRF  2018/05/05  16-9
          BME - HVSC  2018/05/05  16-9
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd  2017/09/23  10-4
          DEBRECEN - BVSC-Zugló  2017/09/23  8-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2017/09/24  9-7
          Kaposvári VK - ZF-Eger  2017/11/25  11-16
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  12-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE  2017/10/06  7-14
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  16-8
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  8-10
          HKPSE - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  12-16
          HKPSE - Koelner-Csongrád  2017/10/29  16-10
          UVSE - Szegedi VPS  2017/11/05  17-7
          HKPSE - FVSE  2017/11/19  11-14
          HKPSE - Szvse  2017/11/26  10-7
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  8-7
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  7-15
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-15
          PSN Zrt. Sportiskola - HKPSE  2018/03/04  12-13
          FVSE - Oázis Ifi  2018/03/18  6-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  5-17
          FVSE - HKPSE  2018/03/25  12-9
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  7-8
          TVSE - AVUS  2018/04/22  4-14
          UVSE - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  17-5
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  3-14
          Oázis Ifi - HKPSE  2018/05/20  12-9
          Kaposvári VK - Koelner-Csongrád  2018/05/21  30-4
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  13-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE I.  2017/10/06  5-22
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  7-10
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  11-14
          Honvéd KPS - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  6-12
          Honvéd KPS - Aeroprodukt Csongrád  2017/10/29  6-16
          HUVK SE II - Váci VSE  2017/10/29  5-12
          UVSE I. - Szegedi VPS  2017/11/05  15-5
          UVSE II. - KVSE  2017/11/05  17-3
          Honvéd KPS - FVSE  2017/11/19  5-19
          Honvéd KPS - Szvse  2017/11/26  11-9
          Vizilovak - KVSE  2017/11/26  11-10
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  8-9
          UVSE II. - Vizilovak  2017/12/10  8-7
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  12-14
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Honvéd KPS  2018/03/04  11-7
          FVSE - Oázis SC Serdülő  2018/03/18  14-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  9-16
          FVSE - Honvéd KPS  2018/03/25  16-9
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  12-7
          TVSE - AVUS  2018/04/22  11-12
          UVSE I. - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  19-10
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  4-14
          Oázis SC Serdülő - Honvéd KPS  2018/05/20  12-8
          Kaposvári VK - Aeroprodukt Csongrád  2018/05/21  13-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  8-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE I.  2017/10/06  6-20
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  8-11
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  7-15
          Honvéd KPS - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  5-10
          Honvéd KPS - Vestfrost-Csongrád  2017/10/29  7-18
          HUVK SE II - Váci VSE  2017/10/29  6-26
          UVSE I. - Szegedi VPS  2017/11/05  21-10
          UVSE II. - KVSE  2017/11/05  21-5
          Honvéd KPS - FVSE  2017/11/19  10-11
          Honvéd KPS - Szvse  2017/11/26  16-6
          Vizilovak - KVSE  2017/11/26  13-5
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  11-8
          UVSE II. - Vizilovak  2017/12/10  12-8
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  17-9
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  5-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Honvéd KPS  2018/03/04  19-4
          FVSE - Oázis SC Gyerek  2018/03/18  16-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  9-14
          FVSE - Honvéd KPS  2018/03/25  12-5
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  17-3
          TVSE - AVUS  2018/04/22  8-13
          UVSE I. - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  15-8
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  18-9
          Oázis SC Gyerek - Honvéd KPS  2018/05/20  8-11
          Kaposvári VK - Vestfrost-Csongrád  2018/05/21  17-8
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          B.Sport - SVSE  2017/11/18  14-9
          Békéscsaba B - Invictus SC  2017/11/18  3-13
          Zempléni VK - B.Sport  2017/11/18  11-9
          Invictus SC - SVSE  2017/11/18  18-5
          Zempléni VK - Békéscsaba B  2017/11/18  9-4
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Oázis SC  2018/02/24  12-15
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Sunday Boys  2017/09/24  17-6
          OSC Kft. - HETE  2017/09/24  3-6
          MAFC "112" - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/09/29  11-8
          OSC VSE - RETR-O-SC Közhasznú   2017/10/01  9-6
          MAFC A-Team - UVSE  2017/10/01  7-8
          UVSE - Kertészeti Egyetem A  2017/11/05  7-7
          Oázis SC - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/04/22  12-7
          Kertészeti Egyetem A - YBL WPC  2018/05/13  0-5
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - Oázis SC  2018/05/05  11-8
          Vidám Vízilovak VSC - Honvéd Kölyök Polo S  2018/05/05  6-11
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - Győri VSE  2017/09/30  8-13
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - Kanizsa Vízilabda Sp  2018/05/12  11-7
          Fehérvár Vízilabda S - Kaposvár Vízilabda K  2018/05/12  7-18
          OSC VSE II - YBL WPC  2018/05/12  5-8
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - CVK Ú-VSE  2018/04/07  1-14
          PSN Zrt. Sportiskola - Váci VSE  2018/04/07  8-7
          CVK Ú-VSE - VUA  2018/04/07  14-7
       DVL Gyermek A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HKLSE - Füred  2017/10/07  2-31
          Velence Plus A - Soproni VSE  2017/10/07  1-19
          ESMTK - Győri VSE  2017/10/07  10-19
          Mohács 2 - Szekszárdi SKV  2018/03/17  6-4
          Sportliget - HKLSE  2018/03/17  5-0
          Velence Plus A - Füred  2018/03/17  3-13
          HKLSE - Mohács 2  2018/03/17  0-5
          Füred - Szekszárdi SKV  2018/03/17  13-6
          Sportliget - Velence Plus A  2018/03/17  11-4
          BFSE - VUA  2018/04/21  8-10
          ESMTK - Balaton VK  2018/04/21  5-14
          Soproni VSE - VUA  2018/04/21  10-3
          Győri VSE - Kaposvári VK-Balaton  2018/04/21  6-12
          BFSE - ESMTK  2018/04/21  14-6
          Balaton VK - Kaposvári VK-Balaton  2018/04/21  8-20
          Győri VSE - Soproni VSE  2018/04/21  3-10
       DVL Gyermek B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - KVSE  2018/06/16  4-11
          Sportliget - PSN Zrt. Sportiskola  2018/06/16  5-13
          KVSE - Balaton VK  2018/06/16  8-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Soproni VSE  2018/06/16  13-4
          Balaton VK - Sportliget  2018/06/16  3-10
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2018/04/29  4-4
          Váci VSE - Kaposvári VK  2018/04/29  3-6
          PSN Zrt. Sportiskola - KVSE  2018/04/29  0-20
          Kaposvári VK - TVSE  2018/04/29  2-16
          Váci VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/04/29  11-2
          KVSE - AVUS  2018/04/29  6-10
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE  2017/10/14  5-24
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE Margitsziget  2017/11/04  14-5
          Hungerit Szentes - SZTE T&N  2017/12/06  11-3
          Hungerit Szentes - ZF-Eger  2018/04/06  11-6
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - UVSE  2017/12/09  10-11
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/15  17-7
          UVSE II. - TVSE  2017/12/10  7-12
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  11-6
          UVSE I. - TVSE  2018/05/13  11-9
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/15  8-10
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  5-3
          UVSE - TVSE  2018/05/13  19-6
          UVSE - Yordo Szentes  2018/06/10  4-7
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/15  5-13
          UVSE - TVSE  2017/12/10  22-10
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  23-3
  Férfi OB II
     Ellenőr 8
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - ZF-Eger  2017/10/04  4-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - Metalcom Szentes  2017/10/07  13-4
          VasasPlaket - Kaposvári VK  2017/10/12  10-3
          Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/10/21  6-3
          UVSE - DEBRECEN  2017/10/28  4-13
          AVUS - UVSE  2018/02/21  9-4
          ZF-Eger - DEBRECEN  2018/02/26  16-8
          PVSK-Mecsek Füszért - VasasPlaket  2018/03/03  8-7
          PannErgy-MVLC - Szolnoki Dózsa  2018/03/07  8-16
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2018/03/10  12-3
          AVUS - CONTITECH SZEGED  2018/03/24  13-11
          AVUS - CONTITECH SZEGED  2018/04/25  12-7
          PVSK-Mecsek Füszért - Kaposvári VK  2018/05/14  13-9
          Kaposvári VK - PVSK-Mecsek Füszért  2018/05/19  7-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Ceglédi VSE  2017/11/11  12-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2017/11/11  11-11
          Swietelsky Bcsaba - YBL WPC  2017/11/18  9-14
          Kaposvári VK - BVSC-Zugló  2017/11/25  6-10
          YBL WPC - Dunakanyar  2017/12/02  14-9
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/02/24  7-8
          Vasas SC - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/04  8-6
          Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa  2018/04/14  11-10
          Racionet Honvéd - Neptun VSC  2018/05/05  8-11
          Neptun VSC - ASI DSE  2018/05/09  7-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - PVSK-PTE-ÁOK  2018/04/14  13-5
          Váci Vse - SZVTK  2018/04/14  
          FVSE - Váci Vse  2018/04/14  11-6
          SZVTK - PVSK-PTE-ÁOK  2018/04/14  10-9
          BME - Poseidon VSE  2018/05/05  9-9
          SZÖRF - HVSC  2018/05/05  6-9
          Poseidon VSE - SZÖRF  2018/05/05  16-9
          BME - HVSC  2018/05/05  16-9
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd  2017/09/23  10-4
          DEBRECEN - BVSC-Zugló  2017/09/23  8-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2017/09/24  9-7
          Kaposvári VK - ZF-Eger  2017/11/25  11-16
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  12-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE  2017/10/06  7-14
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  16-8
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  8-10
          HKPSE - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  12-16
          HKPSE - Koelner-Csongrád  2017/10/29  16-10
          UVSE - Szegedi VPS  2017/11/05  17-7
          HKPSE - FVSE  2017/11/19  11-14
          HKPSE - Szvse  2017/11/26  10-7
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  8-7
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  7-15
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-15
          PSN Zrt. Sportiskola - HKPSE  2018/03/04  12-13
          FVSE - Oázis Ifi  2018/03/18  6-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  5-17
          FVSE - HKPSE  2018/03/25  12-9
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  7-8
          TVSE - AVUS  2018/04/22  4-14
          UVSE - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  17-5
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  3-14
          Oázis Ifi - HKPSE  2018/05/20  12-9
          Kaposvári VK - Koelner-Csongrád  2018/05/21  30-4
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  13-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE I.  2017/10/06  5-22
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  7-10
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  11-14
          Honvéd KPS - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  6-12
          Honvéd KPS - Aeroprodukt Csongrád  2017/10/29  6-16
          HUVK SE II - Váci VSE  2017/10/29  5-12
          UVSE I. - Szegedi VPS  2017/11/05  15-5
          UVSE II. - KVSE  2017/11/05  17-3
          Honvéd KPS - FVSE  2017/11/19  5-19
          Honvéd KPS - Szvse  2017/11/26  11-9
          Vizilovak - KVSE  2017/11/26  11-10
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  8-9
          UVSE II. - Vizilovak  2017/12/10  8-7
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  12-14
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Honvéd KPS  2018/03/04  11-7
          FVSE - Oázis SC Serdülő  2018/03/18  14-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  9-16
          FVSE - Honvéd KPS  2018/03/25  16-9
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  12-7
          TVSE - AVUS  2018/04/22  11-12
          UVSE I. - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  19-10
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  4-14
          Oázis SC Serdülő - Honvéd KPS  2018/05/20  12-8
          Kaposvári VK - Aeroprodukt Csongrád  2018/05/21  13-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  8-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE I.  2017/10/06  6-20
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  8-11
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  7-15
          Honvéd KPS - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  5-10
          Honvéd KPS - Vestfrost-Csongrád  2017/10/29  7-18
          HUVK SE II - Váci VSE  2017/10/29  6-26
          UVSE I. - Szegedi VPS  2017/11/05  21-10
          UVSE II. - KVSE  2017/11/05  21-5
          Honvéd KPS - FVSE  2017/11/19  10-11
          Honvéd KPS - Szvse  2017/11/26  16-6
          Vizilovak - KVSE  2017/11/26  13-5
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  11-8
          UVSE II. - Vizilovak  2017/12/10  12-8
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  17-9
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  5-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Honvéd KPS  2018/03/04  19-4
          FVSE - Oázis SC Gyerek  2018/03/18  16-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  9-14
          FVSE - Honvéd KPS  2018/03/25  12-5
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  17-3
          TVSE - AVUS  2018/04/22  8-13
          UVSE I. - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  15-8
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  18-9
          Oázis SC Gyerek - Honvéd KPS  2018/05/20  8-11
          Kaposvári VK - Vestfrost-Csongrád  2018/05/21  17-8
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          B.Sport - SVSE  2017/11/18  14-9
          Békéscsaba B - Invictus SC  2017/11/18  3-13
          Zempléni VK - B.Sport  2017/11/18  11-9
          Invictus SC - SVSE  2017/11/18  18-5
          Zempléni VK - Békéscsaba B  2017/11/18  9-4
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Oázis SC  2018/02/24  12-15
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Sunday Boys  2017/09/24  17-6
          OSC Kft. - HETE  2017/09/24  3-6
          MAFC "112" - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/09/29  11-8
          OSC VSE - RETR-O-SC Közhasznú   2017/10/01  9-6
          MAFC A-Team - UVSE  2017/10/01  7-8
          UVSE - Kertészeti Egyetem A  2017/11/05  7-7
          Oázis SC - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/04/22  12-7
          Kertészeti Egyetem A - YBL WPC  2018/05/13  0-5
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - Oázis SC  2018/05/05  11-8
          Vidám Vízilovak VSC - Honvéd Kölyök Polo S  2018/05/05  6-11
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - Győri VSE  2017/09/30  8-13
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - Kanizsa Vízilabda Sp  2018/05/12  11-7
          Fehérvár Vízilabda S - Kaposvár Vízilabda K  2018/05/12  7-18
          OSC VSE II - YBL WPC  2018/05/12  5-8
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - CVK Ú-VSE  2018/04/07  1-14
          PSN Zrt. Sportiskola - Váci VSE  2018/04/07  8-7
          CVK Ú-VSE - VUA  2018/04/07  14-7
       DVL Gyermek A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HKLSE - Füred  2017/10/07  2-31
          Velence Plus A - Soproni VSE  2017/10/07  1-19
          ESMTK - Győri VSE  2017/10/07  10-19
          Mohács 2 - Szekszárdi SKV  2018/03/17  6-4
          Sportliget - HKLSE  2018/03/17  5-0
          Velence Plus A - Füred  2018/03/17  3-13
          HKLSE - Mohács 2  2018/03/17  0-5
          Füred - Szekszárdi SKV  2018/03/17  13-6
          Sportliget - Velence Plus A  2018/03/17  11-4
          BFSE - VUA  2018/04/21  8-10
          ESMTK - Balaton VK  2018/04/21  5-14
          Soproni VSE - VUA  2018/04/21  10-3
          Győri VSE - Kaposvári VK-Balaton  2018/04/21  6-12
          BFSE - ESMTK  2018/04/21  14-6
          Balaton VK - Kaposvári VK-Balaton  2018/04/21  8-20
          Győri VSE - Soproni VSE  2018/04/21  3-10
       DVL Gyermek B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - KVSE  2018/06/16  4-11
          Sportliget - PSN Zrt. Sportiskola  2018/06/16  5-13
          KVSE - Balaton VK  2018/06/16  8-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Soproni VSE  2018/06/16  13-4
          Balaton VK - Sportliget  2018/06/16  3-10
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2018/04/29  4-4
          Váci VSE - Kaposvári VK  2018/04/29  3-6
          PSN Zrt. Sportiskola - KVSE  2018/04/29  0-20
          Kaposvári VK - TVSE  2018/04/29  2-16
          Váci VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/04/29  11-2
          KVSE - AVUS  2018/04/29  6-10
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE  2017/10/14  5-24
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE Margitsziget  2017/11/04  14-5
          Hungerit Szentes - SZTE T&N  2017/12/06  11-3
          Hungerit Szentes - ZF-Eger  2018/04/06  11-6
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - UVSE  2017/12/09  10-11
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/15  17-7
          UVSE II. - TVSE  2017/12/10  7-12
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  11-6
          UVSE I. - TVSE  2018/05/13  11-9
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/15  8-10
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  5-3
          UVSE - TVSE  2018/05/13  19-6
          UVSE - Yordo Szentes  2018/06/10  4-7
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/15  5-13
          UVSE - TVSE  2017/12/10  22-10
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  23-3
  BENU Férfi MK
     Ellenőr 4
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - ZF-Eger  2017/10/04  4-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - Metalcom Szentes  2017/10/07  13-4
          VasasPlaket - Kaposvári VK  2017/10/12  10-3
          Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/10/21  6-3
          UVSE - DEBRECEN  2017/10/28  4-13
          AVUS - UVSE  2018/02/21  9-4
          ZF-Eger - DEBRECEN  2018/02/26  16-8
          PVSK-Mecsek Füszért - VasasPlaket  2018/03/03  8-7
          PannErgy-MVLC - Szolnoki Dózsa  2018/03/07  8-16
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2018/03/10  12-3
          AVUS - CONTITECH SZEGED  2018/03/24  13-11
          AVUS - CONTITECH SZEGED  2018/04/25  12-7
          PVSK-Mecsek Füszért - Kaposvári VK  2018/05/14  13-9
          Kaposvári VK - PVSK-Mecsek Füszért  2018/05/19  7-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Ceglédi VSE  2017/11/11  12-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2017/11/11  11-11
          Swietelsky Bcsaba - YBL WPC  2017/11/18  9-14
          Kaposvári VK - BVSC-Zugló  2017/11/25  6-10
          YBL WPC - Dunakanyar  2017/12/02  14-9
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/02/24  7-8
          Vasas SC - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/04  8-6
          Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa  2018/04/14  11-10
          Racionet Honvéd - Neptun VSC  2018/05/05  8-11
          Neptun VSC - ASI DSE  2018/05/09  7-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - PVSK-PTE-ÁOK  2018/04/14  13-5
          Váci Vse - SZVTK  2018/04/14  
          FVSE - Váci Vse  2018/04/14  11-6
          SZVTK - PVSK-PTE-ÁOK  2018/04/14  10-9
          BME - Poseidon VSE  2018/05/05  9-9
          SZÖRF - HVSC  2018/05/05  6-9
          Poseidon VSE - SZÖRF  2018/05/05  16-9
          BME - HVSC  2018/05/05  16-9
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd  2017/09/23  10-4
          DEBRECEN - BVSC-Zugló  2017/09/23  8-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2017/09/24  9-7
          Kaposvári VK - ZF-Eger  2017/11/25  11-16
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  12-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE  2017/10/06  7-14
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  16-8
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  8-10
          HKPSE - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  12-16
          HKPSE - Koelner-Csongrád  2017/10/29  16-10
          UVSE - Szegedi VPS  2017/11/05  17-7
          HKPSE - FVSE  2017/11/19  11-14
          HKPSE - Szvse  2017/11/26  10-7
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  8-7
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  7-15
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-15
          PSN Zrt. Sportiskola - HKPSE  2018/03/04  12-13
          FVSE - Oázis Ifi  2018/03/18  6-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  5-17
          FVSE - HKPSE  2018/03/25  12-9
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  7-8
          TVSE - AVUS  2018/04/22  4-14
          UVSE - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  17-5
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  3-14
          Oázis Ifi - HKPSE  2018/05/20  12-9
          Kaposvári VK - Koelner-Csongrád  2018/05/21  30-4
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  13-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE I.  2017/10/06  5-22
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  7-10
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  11-14
          Honvéd KPS - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  6-12
          Honvéd KPS - Aeroprodukt Csongrád  2017/10/29  6-16
          HUVK SE II - Váci VSE  2017/10/29  5-12
          UVSE I. - Szegedi VPS  2017/11/05  15-5
          UVSE II. - KVSE  2017/11/05  17-3
          Honvéd KPS - FVSE  2017/11/19  5-19
          Honvéd KPS - Szvse  2017/11/26  11-9
          Vizilovak - KVSE  2017/11/26  11-10
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  8-9
          UVSE II. - Vizilovak  2017/12/10  8-7
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  12-14
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Honvéd KPS  2018/03/04  11-7
          FVSE - Oázis SC Serdülő  2018/03/18  14-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  9-16
          FVSE - Honvéd KPS  2018/03/25  16-9
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  12-7
          TVSE - AVUS  2018/04/22  11-12
          UVSE I. - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  19-10
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  4-14
          Oázis SC Serdülő - Honvéd KPS  2018/05/20  12-8
          Kaposvári VK - Aeroprodukt Csongrád  2018/05/21  13-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  8-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE I.  2017/10/06  6-20
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  8-11
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  7-15
          Honvéd KPS - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  5-10
          Honvéd KPS - Vestfrost-Csongrád  2017/10/29  7-18
          HUVK SE II - Váci VSE  2017/10/29  6-26
          UVSE I. - Szegedi VPS  2017/11/05  21-10
          UVSE II. - KVSE  2017/11/05  21-5
          Honvéd KPS - FVSE  2017/11/19  10-11
          Honvéd KPS - Szvse  2017/11/26  16-6
          Vizilovak - KVSE  2017/11/26  13-5
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  11-8
          UVSE II. - Vizilovak  2017/12/10  12-8
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  17-9
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  5-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Honvéd KPS  2018/03/04  19-4
          FVSE - Oázis SC Gyerek  2018/03/18  16-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  9-14
          FVSE - Honvéd KPS  2018/03/25  12-5
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  17-3
          TVSE - AVUS  2018/04/22  8-13
          UVSE I. - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  15-8
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  18-9
          Oázis SC Gyerek - Honvéd KPS  2018/05/20  8-11
          Kaposvári VK - Vestfrost-Csongrád  2018/05/21  17-8
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          B.Sport - SVSE  2017/11/18  14-9
          Békéscsaba B - Invictus SC  2017/11/18  3-13
          Zempléni VK - B.Sport  2017/11/18  11-9
          Invictus SC - SVSE  2017/11/18  18-5
          Zempléni VK - Békéscsaba B  2017/11/18  9-4
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Oázis SC  2018/02/24  12-15
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Sunday Boys  2017/09/24  17-6
          OSC Kft. - HETE  2017/09/24  3-6
          MAFC "112" - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/09/29  11-8
          OSC VSE - RETR-O-SC Közhasznú   2017/10/01  9-6
          MAFC A-Team - UVSE  2017/10/01  7-8
          UVSE - Kertészeti Egyetem A  2017/11/05  7-7
          Oázis SC - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/04/22  12-7
          Kertészeti Egyetem A - YBL WPC  2018/05/13  0-5
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - Oázis SC  2018/05/05  11-8
          Vidám Vízilovak VSC - Honvéd Kölyök Polo S  2018/05/05  6-11
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - Győri VSE  2017/09/30  8-13
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - Kanizsa Vízilabda Sp  2018/05/12  11-7
          Fehérvár Vízilabda S - Kaposvár Vízilabda K  2018/05/12  7-18
          OSC VSE II - YBL WPC  2018/05/12  5-8
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - CVK Ú-VSE  2018/04/07  1-14
          PSN Zrt. Sportiskola - Váci VSE  2018/04/07  8-7
          CVK Ú-VSE - VUA  2018/04/07  14-7
       DVL Gyermek A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HKLSE - Füred  2017/10/07  2-31
          Velence Plus A - Soproni VSE  2017/10/07  1-19
          ESMTK - Győri VSE  2017/10/07  10-19
          Mohács 2 - Szekszárdi SKV  2018/03/17  6-4
          Sportliget - HKLSE  2018/03/17  5-0
          Velence Plus A - Füred  2018/03/17  3-13
          HKLSE - Mohács 2  2018/03/17  0-5
          Füred - Szekszárdi SKV  2018/03/17  13-6
          Sportliget - Velence Plus A  2018/03/17  11-4
          BFSE - VUA  2018/04/21  8-10
          ESMTK - Balaton VK  2018/04/21  5-14
          Soproni VSE - VUA  2018/04/21  10-3
          Győri VSE - Kaposvári VK-Balaton  2018/04/21  6-12
          BFSE - ESMTK  2018/04/21  14-6
          Balaton VK - Kaposvári VK-Balaton  2018/04/21  8-20
          Győri VSE - Soproni VSE  2018/04/21  3-10
       DVL Gyermek B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - KVSE  2018/06/16  4-11
          Sportliget - PSN Zrt. Sportiskola  2018/06/16  5-13
          KVSE - Balaton VK  2018/06/16  8-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Soproni VSE  2018/06/16  13-4
          Balaton VK - Sportliget  2018/06/16  3-10
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2018/04/29  4-4
          Váci VSE - Kaposvári VK  2018/04/29  3-6
          PSN Zrt. Sportiskola - KVSE  2018/04/29  0-20
          Kaposvári VK - TVSE  2018/04/29  2-16
          Váci VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/04/29  11-2
          KVSE - AVUS  2018/04/29  6-10
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE  2017/10/14  5-24
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE Margitsziget  2017/11/04  14-5
          Hungerit Szentes - SZTE T&N  2017/12/06  11-3
          Hungerit Szentes - ZF-Eger  2018/04/06  11-6
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - UVSE  2017/12/09  10-11
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/15  17-7
          UVSE II. - TVSE  2017/12/10  7-12
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  11-6
          UVSE I. - TVSE  2018/05/13  11-9
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/15  8-10
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  5-3
          UVSE - TVSE  2018/05/13  19-6
          UVSE - Yordo Szentes  2018/06/10  4-7
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/15  5-13
          UVSE - TVSE  2017/12/10  22-10
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  23-3
  BENU Fiú Ifjúsági
     Ellenőr 22
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - ZF-Eger  2017/10/04  4-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - Metalcom Szentes  2017/10/07  13-4
          VasasPlaket - Kaposvári VK  2017/10/12  10-3
          Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/10/21  6-3
          UVSE - DEBRECEN  2017/10/28  4-13
          AVUS - UVSE  2018/02/21  9-4
          ZF-Eger - DEBRECEN  2018/02/26  16-8
          PVSK-Mecsek Füszért - VasasPlaket  2018/03/03  8-7
          PannErgy-MVLC - Szolnoki Dózsa  2018/03/07  8-16
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2018/03/10  12-3
          AVUS - CONTITECH SZEGED  2018/03/24  13-11
          AVUS - CONTITECH SZEGED  2018/04/25  12-7
          PVSK-Mecsek Füszért - Kaposvári VK  2018/05/14  13-9
          Kaposvári VK - PVSK-Mecsek Füszért  2018/05/19  7-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Ceglédi VSE  2017/11/11  12-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2017/11/11  11-11
          Swietelsky Bcsaba - YBL WPC  2017/11/18  9-14
          Kaposvári VK - BVSC-Zugló  2017/11/25  6-10
          YBL WPC - Dunakanyar  2017/12/02  14-9
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/02/24  7-8
          Vasas SC - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/04  8-6
          Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa  2018/04/14  11-10
          Racionet Honvéd - Neptun VSC  2018/05/05  8-11
          Neptun VSC - ASI DSE  2018/05/09  7-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - PVSK-PTE-ÁOK  2018/04/14  13-5
          Váci Vse - SZVTK  2018/04/14  
          FVSE - Váci Vse  2018/04/14  11-6
          SZVTK - PVSK-PTE-ÁOK  2018/04/14  10-9
          BME - Poseidon VSE  2018/05/05  9-9
          SZÖRF - HVSC  2018/05/05  6-9
          Poseidon VSE - SZÖRF  2018/05/05  16-9
          BME - HVSC  2018/05/05  16-9
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd  2017/09/23  10-4
          DEBRECEN - BVSC-Zugló  2017/09/23  8-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2017/09/24  9-7
          Kaposvári VK - ZF-Eger  2017/11/25  11-16
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  12-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE  2017/10/06  7-14
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  16-8
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  8-10
          HKPSE - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  12-16
          HKPSE - Koelner-Csongrád  2017/10/29  16-10
          UVSE - Szegedi VPS  2017/11/05  17-7
          HKPSE - FVSE  2017/11/19  11-14
          HKPSE - Szvse  2017/11/26  10-7
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  8-7
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  7-15
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-15
          PSN Zrt. Sportiskola - HKPSE  2018/03/04  12-13
          FVSE - Oázis Ifi  2018/03/18  6-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  5-17
          FVSE - HKPSE  2018/03/25  12-9
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  7-8
          TVSE - AVUS  2018/04/22  4-14
          UVSE - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  17-5
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  3-14
          Oázis Ifi - HKPSE  2018/05/20  12-9
          Kaposvári VK - Koelner-Csongrád  2018/05/21  30-4
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  13-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE I.  2017/10/06  5-22
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  7-10
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  11-14
          Honvéd KPS - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  6-12
          Honvéd KPS - Aeroprodukt Csongrád  2017/10/29  6-16
          HUVK SE II - Váci VSE  2017/10/29  5-12
          UVSE I. - Szegedi VPS  2017/11/05  15-5
          UVSE II. - KVSE  2017/11/05  17-3
          Honvéd KPS - FVSE  2017/11/19  5-19
          Honvéd KPS - Szvse  2017/11/26  11-9
          Vizilovak - KVSE  2017/11/26  11-10
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  8-9
          UVSE II. - Vizilovak  2017/12/10  8-7
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  12-14
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Honvéd KPS  2018/03/04  11-7
          FVSE - Oázis SC Serdülő  2018/03/18  14-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  9-16
          FVSE - Honvéd KPS  2018/03/25  16-9
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  12-7
          TVSE - AVUS  2018/04/22  11-12
          UVSE I. - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  19-10
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  4-14
          Oázis SC Serdülő - Honvéd KPS  2018/05/20  12-8
          Kaposvári VK - Aeroprodukt Csongrád  2018/05/21  13-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  8-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE I.  2017/10/06  6-20
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  8-11
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  7-15
          Honvéd KPS - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  5-10
          Honvéd KPS - Vestfrost-Csongrád  2017/10/29  7-18
          HUVK SE II - Váci VSE  2017/10/29  6-26
          UVSE I. - Szegedi VPS  2017/11/05  21-10
          UVSE II. - KVSE  2017/11/05  21-5
          Honvéd KPS - FVSE  2017/11/19  10-11
          Honvéd KPS - Szvse  2017/11/26  16-6
          Vizilovak - KVSE  2017/11/26  13-5
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  11-8
          UVSE II. - Vizilovak  2017/12/10  12-8
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  17-9
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  5-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Honvéd KPS  2018/03/04  19-4
          FVSE - Oázis SC Gyerek  2018/03/18  16-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  9-14
          FVSE - Honvéd KPS  2018/03/25  12-5
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  17-3
          TVSE - AVUS  2018/04/22  8-13
          UVSE I. - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  15-8
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  18-9
          Oázis SC Gyerek - Honvéd KPS  2018/05/20  8-11
          Kaposvári VK - Vestfrost-Csongrád  2018/05/21  17-8
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          B.Sport - SVSE  2017/11/18  14-9
          Békéscsaba B - Invictus SC  2017/11/18  3-13
          Zempléni VK - B.Sport  2017/11/18  11-9
          Invictus SC - SVSE  2017/11/18  18-5
          Zempléni VK - Békéscsaba B  2017/11/18  9-4
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Oázis SC  2018/02/24  12-15
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Sunday Boys  2017/09/24  17-6
          OSC Kft. - HETE  2017/09/24  3-6
          MAFC "112" - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/09/29  11-8
          OSC VSE - RETR-O-SC Közhasznú   2017/10/01  9-6
          MAFC A-Team - UVSE  2017/10/01  7-8
          UVSE - Kertészeti Egyetem A  2017/11/05  7-7
          Oázis SC - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/04/22  12-7
          Kertészeti Egyetem A - YBL WPC  2018/05/13  0-5
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - Oázis SC  2018/05/05  11-8
          Vidám Vízilovak VSC - Honvéd Kölyök Polo S  2018/05/05  6-11
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - Győri VSE  2017/09/30  8-13
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - Kanizsa Vízilabda Sp  2018/05/12  11-7
          Fehérvár Vízilabda S - Kaposvár Vízilabda K  2018/05/12  7-18
          OSC VSE II - YBL WPC  2018/05/12  5-8
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - CVK Ú-VSE  2018/04/07  1-14
          PSN Zrt. Sportiskola - Váci VSE  2018/04/07  8-7
          CVK Ú-VSE - VUA  2018/04/07  14-7
       DVL Gyermek A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HKLSE - Füred  2017/10/07  2-31
          Velence Plus A - Soproni VSE  2017/10/07  1-19
          ESMTK - Győri VSE  2017/10/07  10-19
          Mohács 2 - Szekszárdi SKV  2018/03/17  6-4
          Sportliget - HKLSE  2018/03/17  5-0
          Velence Plus A - Füred  2018/03/17  3-13
          HKLSE - Mohács 2  2018/03/17  0-5
          Füred - Szekszárdi SKV  2018/03/17  13-6
          Sportliget - Velence Plus A  2018/03/17  11-4
          BFSE - VUA  2018/04/21  8-10
          ESMTK - Balaton VK  2018/04/21  5-14
          Soproni VSE - VUA  2018/04/21  10-3
          Győri VSE - Kaposvári VK-Balaton  2018/04/21  6-12
          BFSE - ESMTK  2018/04/21  14-6
          Balaton VK - Kaposvári VK-Balaton  2018/04/21  8-20
          Győri VSE - Soproni VSE  2018/04/21  3-10
       DVL Gyermek B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - KVSE  2018/06/16  4-11
          Sportliget - PSN Zrt. Sportiskola  2018/06/16  5-13
          KVSE - Balaton VK  2018/06/16  8-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Soproni VSE  2018/06/16  13-4
          Balaton VK - Sportliget  2018/06/16  3-10
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2018/04/29  4-4
          Váci VSE - Kaposvári VK  2018/04/29  3-6
          PSN Zrt. Sportiskola - KVSE  2018/04/29  0-20
          Kaposvári VK - TVSE  2018/04/29  2-16
          Váci VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/04/29  11-2
          KVSE - AVUS  2018/04/29  6-10
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE  2017/10/14  5-24
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE Margitsziget  2017/11/04  14-5
          Hungerit Szentes - SZTE T&N  2017/12/06  11-3
          Hungerit Szentes - ZF-Eger  2018/04/06  11-6
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - UVSE  2017/12/09  10-11
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/15  17-7
          UVSE II. - TVSE  2017/12/10  7-12
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  11-6
          UVSE I. - TVSE  2018/05/13  11-9
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/15  8-10
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  5-3
          UVSE - TVSE  2018/05/13  19-6
          UVSE - Yordo Szentes  2018/06/10  4-7
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/15  5-13
          UVSE - TVSE  2017/12/10  22-10
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  23-3
  BENU Fiú Serdülő
     Ellenőr 26
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - ZF-Eger  2017/10/04  4-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - Metalcom Szentes  2017/10/07  13-4
          VasasPlaket - Kaposvári VK  2017/10/12  10-3
          Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/10/21  6-3
          UVSE - DEBRECEN  2017/10/28  4-13
          AVUS - UVSE  2018/02/21  9-4
          ZF-Eger - DEBRECEN  2018/02/26  16-8
          PVSK-Mecsek Füszért - VasasPlaket  2018/03/03  8-7
          PannErgy-MVLC - Szolnoki Dózsa  2018/03/07  8-16
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2018/03/10  12-3
          AVUS - CONTITECH SZEGED  2018/03/24  13-11
          AVUS - CONTITECH SZEGED  2018/04/25  12-7
          PVSK-Mecsek Füszért - Kaposvári VK  2018/05/14  13-9
          Kaposvári VK - PVSK-Mecsek Füszért  2018/05/19  7-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Ceglédi VSE  2017/11/11  12-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2017/11/11  11-11
          Swietelsky Bcsaba - YBL WPC  2017/11/18  9-14
          Kaposvári VK - BVSC-Zugló  2017/11/25  6-10
          YBL WPC - Dunakanyar  2017/12/02  14-9
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/02/24  7-8
          Vasas SC - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/04  8-6
          Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa  2018/04/14  11-10
          Racionet Honvéd - Neptun VSC  2018/05/05  8-11
          Neptun VSC - ASI DSE  2018/05/09  7-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - PVSK-PTE-ÁOK  2018/04/14  13-5
          Váci Vse - SZVTK  2018/04/14  
          FVSE - Váci Vse  2018/04/14  11-6
          SZVTK - PVSK-PTE-ÁOK  2018/04/14  10-9
          BME - Poseidon VSE  2018/05/05  9-9
          SZÖRF - HVSC  2018/05/05  6-9
          Poseidon VSE - SZÖRF  2018/05/05  16-9
          BME - HVSC  2018/05/05  16-9
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd  2017/09/23  10-4
          DEBRECEN - BVSC-Zugló  2017/09/23  8-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2017/09/24  9-7
          Kaposvári VK - ZF-Eger  2017/11/25  11-16
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  12-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE  2017/10/06  7-14
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  16-8
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  8-10
          HKPSE - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  12-16
          HKPSE - Koelner-Csongrád  2017/10/29  16-10
          UVSE - Szegedi VPS  2017/11/05  17-7
          HKPSE - FVSE  2017/11/19  11-14
          HKPSE - Szvse  2017/11/26  10-7
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  8-7
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  7-15
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-15
          PSN Zrt. Sportiskola - HKPSE  2018/03/04  12-13
          FVSE - Oázis Ifi  2018/03/18  6-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  5-17
          FVSE - HKPSE  2018/03/25  12-9
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  7-8
          TVSE - AVUS  2018/04/22  4-14
          UVSE - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  17-5
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  3-14
          Oázis Ifi - HKPSE  2018/05/20  12-9
          Kaposvári VK - Koelner-Csongrád  2018/05/21  30-4
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  13-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE I.  2017/10/06  5-22
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  7-10
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  11-14
          Honvéd KPS - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  6-12
          Honvéd KPS - Aeroprodukt Csongrád  2017/10/29  6-16
          HUVK SE II - Váci VSE  2017/10/29  5-12
          UVSE I. - Szegedi VPS  2017/11/05  15-5
          UVSE II. - KVSE  2017/11/05  17-3
          Honvéd KPS - FVSE  2017/11/19  5-19
          Honvéd KPS - Szvse  2017/11/26  11-9
          Vizilovak - KVSE  2017/11/26  11-10
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  8-9
          UVSE II. - Vizilovak  2017/12/10  8-7
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  12-14
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Honvéd KPS  2018/03/04  11-7
          FVSE - Oázis SC Serdülő  2018/03/18  14-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  9-16
          FVSE - Honvéd KPS  2018/03/25  16-9
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  12-7
          TVSE - AVUS  2018/04/22  11-12
          UVSE I. - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  19-10
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  4-14
          Oázis SC Serdülő - Honvéd KPS  2018/05/20  12-8
          Kaposvári VK - Aeroprodukt Csongrád  2018/05/21  13-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  8-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE I.  2017/10/06  6-20
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  8-11
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  7-15
          Honvéd KPS - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  5-10
          Honvéd KPS - Vestfrost-Csongrád  2017/10/29  7-18
          HUVK SE II - Váci VSE  2017/10/29  6-26
          UVSE I. - Szegedi VPS  2017/11/05  21-10
          UVSE II. - KVSE  2017/11/05  21-5
          Honvéd KPS - FVSE  2017/11/19  10-11
          Honvéd KPS - Szvse  2017/11/26  16-6
          Vizilovak - KVSE  2017/11/26  13-5
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  11-8
          UVSE II. - Vizilovak  2017/12/10  12-8
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  17-9
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  5-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Honvéd KPS  2018/03/04  19-4
          FVSE - Oázis SC Gyerek  2018/03/18  16-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  9-14
          FVSE - Honvéd KPS  2018/03/25  12-5
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  17-3
          TVSE - AVUS  2018/04/22  8-13
          UVSE I. - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  15-8
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  18-9
          Oázis SC Gyerek - Honvéd KPS  2018/05/20  8-11
          Kaposvári VK - Vestfrost-Csongrád  2018/05/21  17-8
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          B.Sport - SVSE  2017/11/18  14-9
          Békéscsaba B - Invictus SC  2017/11/18  3-13
          Zempléni VK - B.Sport  2017/11/18  11-9
          Invictus SC - SVSE  2017/11/18  18-5
          Zempléni VK - Békéscsaba B  2017/11/18  9-4
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Oázis SC  2018/02/24  12-15
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Sunday Boys  2017/09/24  17-6
          OSC Kft. - HETE  2017/09/24  3-6
          MAFC "112" - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/09/29  11-8
          OSC VSE - RETR-O-SC Közhasznú   2017/10/01  9-6
          MAFC A-Team - UVSE  2017/10/01  7-8
          UVSE - Kertészeti Egyetem A  2017/11/05  7-7
          Oázis SC - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/04/22  12-7
          Kertészeti Egyetem A - YBL WPC  2018/05/13  0-5
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - Oázis SC  2018/05/05  11-8
          Vidám Vízilovak VSC - Honvéd Kölyök Polo S  2018/05/05  6-11
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - Győri VSE  2017/09/30  8-13
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - Kanizsa Vízilabda Sp  2018/05/12  11-7
          Fehérvár Vízilabda S - Kaposvár Vízilabda K  2018/05/12  7-18
          OSC VSE II - YBL WPC  2018/05/12  5-8
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - CVK Ú-VSE  2018/04/07  1-14
          PSN Zrt. Sportiskola - Váci VSE  2018/04/07  8-7
          CVK Ú-VSE - VUA  2018/04/07  14-7
       DVL Gyermek A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HKLSE - Füred  2017/10/07  2-31
          Velence Plus A - Soproni VSE  2017/10/07  1-19
          ESMTK - Győri VSE  2017/10/07  10-19
          Mohács 2 - Szekszárdi SKV  2018/03/17  6-4
          Sportliget - HKLSE  2018/03/17  5-0
          Velence Plus A - Füred  2018/03/17  3-13
          HKLSE - Mohács 2  2018/03/17  0-5
          Füred - Szekszárdi SKV  2018/03/17  13-6
          Sportliget - Velence Plus A  2018/03/17  11-4
          BFSE - VUA  2018/04/21  8-10
          ESMTK - Balaton VK  2018/04/21  5-14
          Soproni VSE - VUA  2018/04/21  10-3
          Győri VSE - Kaposvári VK-Balaton  2018/04/21  6-12
          BFSE - ESMTK  2018/04/21  14-6
          Balaton VK - Kaposvári VK-Balaton  2018/04/21  8-20
          Győri VSE - Soproni VSE  2018/04/21  3-10
       DVL Gyermek B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - KVSE  2018/06/16  4-11
          Sportliget - PSN Zrt. Sportiskola  2018/06/16  5-13
          KVSE - Balaton VK  2018/06/16  8-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Soproni VSE  2018/06/16  13-4
          Balaton VK - Sportliget  2018/06/16  3-10
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2018/04/29  4-4
          Váci VSE - Kaposvári VK  2018/04/29  3-6
          PSN Zrt. Sportiskola - KVSE  2018/04/29  0-20
          Kaposvári VK - TVSE  2018/04/29  2-16
          Váci VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/04/29  11-2
          KVSE - AVUS  2018/04/29  6-10
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE  2017/10/14  5-24
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE Margitsziget  2017/11/04  14-5
          Hungerit Szentes - SZTE T&N  2017/12/06  11-3
          Hungerit Szentes - ZF-Eger  2018/04/06  11-6
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - UVSE  2017/12/09  10-11
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/15  17-7
          UVSE II. - TVSE  2017/12/10  7-12
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  11-6
          UVSE I. - TVSE  2018/05/13  11-9
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/15  8-10
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  5-3
          UVSE - TVSE  2018/05/13  19-6
          UVSE - Yordo Szentes  2018/06/10  4-7
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/15  5-13
          UVSE - TVSE  2017/12/10  22-10
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  23-3
  BENU Fiú Gyermek
     Ellenőr 26
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - ZF-Eger  2017/10/04  4-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - Metalcom Szentes  2017/10/07  13-4
          VasasPlaket - Kaposvári VK  2017/10/12  10-3
          Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/10/21  6-3
          UVSE - DEBRECEN  2017/10/28  4-13
          AVUS - UVSE  2018/02/21  9-4
          ZF-Eger - DEBRECEN  2018/02/26  16-8
          PVSK-Mecsek Füszért - VasasPlaket  2018/03/03  8-7
          PannErgy-MVLC - Szolnoki Dózsa  2018/03/07  8-16
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2018/03/10  12-3
          AVUS - CONTITECH SZEGED  2018/03/24  13-11
          AVUS - CONTITECH SZEGED  2018/04/25  12-7
          PVSK-Mecsek Füszért - Kaposvári VK  2018/05/14  13-9
          Kaposvári VK - PVSK-Mecsek Füszért  2018/05/19  7-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Ceglédi VSE  2017/11/11  12-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2017/11/11  11-11
          Swietelsky Bcsaba - YBL WPC  2017/11/18  9-14
          Kaposvári VK - BVSC-Zugló  2017/11/25  6-10
          YBL WPC - Dunakanyar  2017/12/02  14-9
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/02/24  7-8
          Vasas SC - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/04  8-6
          Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa  2018/04/14  11-10
          Racionet Honvéd - Neptun VSC  2018/05/05  8-11
          Neptun VSC - ASI DSE  2018/05/09  7-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - PVSK-PTE-ÁOK  2018/04/14  13-5
          Váci Vse - SZVTK  2018/04/14  
          FVSE - Váci Vse  2018/04/14  11-6
          SZVTK - PVSK-PTE-ÁOK  2018/04/14  10-9
          BME - Poseidon VSE  2018/05/05  9-9
          SZÖRF - HVSC  2018/05/05  6-9
          Poseidon VSE - SZÖRF  2018/05/05  16-9
          BME - HVSC  2018/05/05  16-9
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd  2017/09/23  10-4
          DEBRECEN - BVSC-Zugló  2017/09/23  8-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2017/09/24  9-7
          Kaposvári VK - ZF-Eger  2017/11/25  11-16
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  12-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE  2017/10/06  7-14
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  16-8
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  8-10
          HKPSE - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  12-16
          HKPSE - Koelner-Csongrád  2017/10/29  16-10
          UVSE - Szegedi VPS  2017/11/05  17-7
          HKPSE - FVSE  2017/11/19  11-14
          HKPSE - Szvse  2017/11/26  10-7
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  8-7
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  7-15
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-15
          PSN Zrt. Sportiskola - HKPSE  2018/03/04  12-13
          FVSE - Oázis Ifi  2018/03/18  6-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  5-17
          FVSE - HKPSE  2018/03/25  12-9
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  7-8
          TVSE - AVUS  2018/04/22  4-14
          UVSE - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  17-5
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  3-14
          Oázis Ifi - HKPSE  2018/05/20  12-9
          Kaposvári VK - Koelner-Csongrád  2018/05/21  30-4
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  13-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE I.  2017/10/06  5-22
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  7-10
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  11-14
          Honvéd KPS - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  6-12
          Honvéd KPS - Aeroprodukt Csongrád  2017/10/29  6-16
          HUVK SE II - Váci VSE  2017/10/29  5-12
          UVSE I. - Szegedi VPS  2017/11/05  15-5
          UVSE II. - KVSE  2017/11/05  17-3
          Honvéd KPS - FVSE  2017/11/19  5-19
          Honvéd KPS - Szvse  2017/11/26  11-9
          Vizilovak - KVSE  2017/11/26  11-10
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  8-9
          UVSE II. - Vizilovak  2017/12/10  8-7
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  12-14
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Honvéd KPS  2018/03/04  11-7
          FVSE - Oázis SC Serdülő  2018/03/18  14-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  9-16
          FVSE - Honvéd KPS  2018/03/25  16-9
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  12-7
          TVSE - AVUS  2018/04/22  11-12
          UVSE I. - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  19-10
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  4-14
          Oázis SC Serdülő - Honvéd KPS  2018/05/20  12-8
          Kaposvári VK - Aeroprodukt Csongrád  2018/05/21  13-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  8-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE I.  2017/10/06  6-20
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  8-11
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  7-15
          Honvéd KPS - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  5-10
          Honvéd KPS - Vestfrost-Csongrád  2017/10/29  7-18
          HUVK SE II - Váci VSE  2017/10/29  6-26
          UVSE I. - Szegedi VPS  2017/11/05  21-10
          UVSE II. - KVSE  2017/11/05  21-5
          Honvéd KPS - FVSE  2017/11/19  10-11
          Honvéd KPS - Szvse  2017/11/26  16-6
          Vizilovak - KVSE  2017/11/26  13-5
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  11-8
          UVSE II. - Vizilovak  2017/12/10  12-8
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  17-9
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  5-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Honvéd KPS  2018/03/04  19-4
          FVSE - Oázis SC Gyerek  2018/03/18  16-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  9-14
          FVSE - Honvéd KPS  2018/03/25  12-5
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  17-3
          TVSE - AVUS  2018/04/22  8-13
          UVSE I. - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  15-8
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  18-9
          Oázis SC Gyerek - Honvéd KPS  2018/05/20  8-11
          Kaposvári VK - Vestfrost-Csongrád  2018/05/21  17-8
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          B.Sport - SVSE  2017/11/18  14-9
          Békéscsaba B - Invictus SC  2017/11/18  3-13
          Zempléni VK - B.Sport  2017/11/18  11-9
          Invictus SC - SVSE  2017/11/18  18-5
          Zempléni VK - Békéscsaba B  2017/11/18  9-4
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Oázis SC  2018/02/24  12-15
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Sunday Boys  2017/09/24  17-6
          OSC Kft. - HETE  2017/09/24  3-6
          MAFC "112" - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/09/29  11-8
          OSC VSE - RETR-O-SC Közhasznú   2017/10/01  9-6
          MAFC A-Team - UVSE  2017/10/01  7-8
          UVSE - Kertészeti Egyetem A  2017/11/05  7-7
          Oázis SC - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/04/22  12-7
          Kertészeti Egyetem A - YBL WPC  2018/05/13  0-5
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - Oázis SC  2018/05/05  11-8
          Vidám Vízilovak VSC - Honvéd Kölyök Polo S  2018/05/05  6-11
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - Győri VSE  2017/09/30  8-13
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - Kanizsa Vízilabda Sp  2018/05/12  11-7
          Fehérvár Vízilabda S - Kaposvár Vízilabda K  2018/05/12  7-18
          OSC VSE II - YBL WPC  2018/05/12  5-8
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - CVK Ú-VSE  2018/04/07  1-14
          PSN Zrt. Sportiskola - Váci VSE  2018/04/07  8-7
          CVK Ú-VSE - VUA  2018/04/07  14-7
       DVL Gyermek A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HKLSE - Füred  2017/10/07  2-31
          Velence Plus A - Soproni VSE  2017/10/07  1-19
          ESMTK - Győri VSE  2017/10/07  10-19
          Mohács 2 - Szekszárdi SKV  2018/03/17  6-4
          Sportliget - HKLSE  2018/03/17  5-0
          Velence Plus A - Füred  2018/03/17  3-13
          HKLSE - Mohács 2  2018/03/17  0-5
          Füred - Szekszárdi SKV  2018/03/17  13-6
          Sportliget - Velence Plus A  2018/03/17  11-4
          BFSE - VUA  2018/04/21  8-10
          ESMTK - Balaton VK  2018/04/21  5-14
          Soproni VSE - VUA  2018/04/21  10-3
          Győri VSE - Kaposvári VK-Balaton  2018/04/21  6-12
          BFSE - ESMTK  2018/04/21  14-6
          Balaton VK - Kaposvári VK-Balaton  2018/04/21  8-20
          Győri VSE - Soproni VSE  2018/04/21  3-10
       DVL Gyermek B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - KVSE  2018/06/16  4-11
          Sportliget - PSN Zrt. Sportiskola  2018/06/16  5-13
          KVSE - Balaton VK  2018/06/16  8-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Soproni VSE  2018/06/16  13-4
          Balaton VK - Sportliget  2018/06/16  3-10
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2018/04/29  4-4
          Váci VSE - Kaposvári VK  2018/04/29  3-6
          PSN Zrt. Sportiskola - KVSE  2018/04/29  0-20
          Kaposvári VK - TVSE  2018/04/29  2-16
          Váci VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/04/29  11-2
          KVSE - AVUS  2018/04/29  6-10
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE  2017/10/14  5-24
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE Margitsziget  2017/11/04  14-5
          Hungerit Szentes - SZTE T&N  2017/12/06  11-3
          Hungerit Szentes - ZF-Eger  2018/04/06  11-6
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - UVSE  2017/12/09  10-11
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/15  17-7
          UVSE II. - TVSE  2017/12/10  7-12
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  11-6
          UVSE I. - TVSE  2018/05/13  11-9
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/15  8-10
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  5-3
          UVSE - TVSE  2018/05/13  19-6
          UVSE - Yordo Szentes  2018/06/10  4-7
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/15  5-13
          UVSE - TVSE  2017/12/10  22-10
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  23-3
  Vidék gyerek II.
     Ellenőr 5
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - ZF-Eger  2017/10/04  4-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - Metalcom Szentes  2017/10/07  13-4
          VasasPlaket - Kaposvári VK  2017/10/12  10-3
          Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/10/21  6-3
          UVSE - DEBRECEN  2017/10/28  4-13
          AVUS - UVSE  2018/02/21  9-4
          ZF-Eger - DEBRECEN  2018/02/26  16-8
          PVSK-Mecsek Füszért - VasasPlaket  2018/03/03  8-7
          PannErgy-MVLC - Szolnoki Dózsa  2018/03/07  8-16
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2018/03/10  12-3
          AVUS - CONTITECH SZEGED  2018/03/24  13-11
          AVUS - CONTITECH SZEGED  2018/04/25  12-7
          PVSK-Mecsek Füszért - Kaposvári VK  2018/05/14  13-9
          Kaposvári VK - PVSK-Mecsek Füszért  2018/05/19  7-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Ceglédi VSE  2017/11/11  12-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2017/11/11  11-11
          Swietelsky Bcsaba - YBL WPC  2017/11/18  9-14
          Kaposvári VK - BVSC-Zugló  2017/11/25  6-10
          YBL WPC - Dunakanyar  2017/12/02  14-9
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/02/24  7-8
          Vasas SC - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/04  8-6
          Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa  2018/04/14  11-10
          Racionet Honvéd - Neptun VSC  2018/05/05  8-11
          Neptun VSC - ASI DSE  2018/05/09  7-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - PVSK-PTE-ÁOK  2018/04/14  13-5
          Váci Vse - SZVTK  2018/04/14  
          FVSE - Váci Vse  2018/04/14  11-6
          SZVTK - PVSK-PTE-ÁOK  2018/04/14  10-9
          BME - Poseidon VSE  2018/05/05  9-9
          SZÖRF - HVSC  2018/05/05  6-9
          Poseidon VSE - SZÖRF  2018/05/05  16-9
          BME - HVSC  2018/05/05  16-9
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd  2017/09/23  10-4
          DEBRECEN - BVSC-Zugló  2017/09/23  8-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2017/09/24  9-7
          Kaposvári VK - ZF-Eger  2017/11/25  11-16
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  12-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE  2017/10/06  7-14
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  16-8
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  8-10
          HKPSE - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  12-16
          HKPSE - Koelner-Csongrád  2017/10/29  16-10
          UVSE - Szegedi VPS  2017/11/05  17-7
          HKPSE - FVSE  2017/11/19  11-14
          HKPSE - Szvse  2017/11/26  10-7
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  8-7
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  7-15
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-15
          PSN Zrt. Sportiskola - HKPSE  2018/03/04  12-13
          FVSE - Oázis Ifi  2018/03/18  6-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  5-17
          FVSE - HKPSE  2018/03/25  12-9
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  7-8
          TVSE - AVUS  2018/04/22  4-14
          UVSE - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  17-5
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  3-14
          Oázis Ifi - HKPSE  2018/05/20  12-9
          Kaposvári VK - Koelner-Csongrád  2018/05/21  30-4
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  13-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE I.  2017/10/06  5-22
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  7-10
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  11-14
          Honvéd KPS - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  6-12
          Honvéd KPS - Aeroprodukt Csongrád  2017/10/29  6-16
          HUVK SE II - Váci VSE  2017/10/29  5-12
          UVSE I. - Szegedi VPS  2017/11/05  15-5
          UVSE II. - KVSE  2017/11/05  17-3
          Honvéd KPS - FVSE  2017/11/19  5-19
          Honvéd KPS - Szvse  2017/11/26  11-9
          Vizilovak - KVSE  2017/11/26  11-10
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  8-9
          UVSE II. - Vizilovak  2017/12/10  8-7
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  12-14
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Honvéd KPS  2018/03/04  11-7
          FVSE - Oázis SC Serdülő  2018/03/18  14-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  9-16
          FVSE - Honvéd KPS  2018/03/25  16-9
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  12-7
          TVSE - AVUS  2018/04/22  11-12
          UVSE I. - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  19-10
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  4-14
          Oázis SC Serdülő - Honvéd KPS  2018/05/20  12-8
          Kaposvári VK - Aeroprodukt Csongrád  2018/05/21  13-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  8-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE I.  2017/10/06  6-20
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  8-11
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  7-15
          Honvéd KPS - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  5-10
          Honvéd KPS - Vestfrost-Csongrád  2017/10/29  7-18
          HUVK SE II - Váci VSE  2017/10/29  6-26
          UVSE I. - Szegedi VPS  2017/11/05  21-10
          UVSE II. - KVSE  2017/11/05  21-5
          Honvéd KPS - FVSE  2017/11/19  10-11
          Honvéd KPS - Szvse  2017/11/26  16-6
          Vizilovak - KVSE  2017/11/26  13-5
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  11-8
          UVSE II. - Vizilovak  2017/12/10  12-8
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  17-9
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  5-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Honvéd KPS  2018/03/04  19-4
          FVSE - Oázis SC Gyerek  2018/03/18  16-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  9-14
          FVSE - Honvéd KPS  2018/03/25  12-5
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  17-3
          TVSE - AVUS  2018/04/22  8-13
          UVSE I. - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  15-8
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  18-9
          Oázis SC Gyerek - Honvéd KPS  2018/05/20  8-11
          Kaposvári VK - Vestfrost-Csongrád  2018/05/21  17-8
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          B.Sport - SVSE  2017/11/18  14-9
          Békéscsaba B - Invictus SC  2017/11/18  3-13
          Zempléni VK - B.Sport  2017/11/18  11-9
          Invictus SC - SVSE  2017/11/18  18-5
          Zempléni VK - Békéscsaba B  2017/11/18  9-4
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Oázis SC  2018/02/24  12-15
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Sunday Boys  2017/09/24  17-6
          OSC Kft. - HETE  2017/09/24  3-6
          MAFC "112" - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/09/29  11-8
          OSC VSE - RETR-O-SC Közhasznú   2017/10/01  9-6
          MAFC A-Team - UVSE  2017/10/01  7-8
          UVSE - Kertészeti Egyetem A  2017/11/05  7-7
          Oázis SC - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/04/22  12-7
          Kertészeti Egyetem A - YBL WPC  2018/05/13  0-5
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - Oázis SC  2018/05/05  11-8
          Vidám Vízilovak VSC - Honvéd Kölyök Polo S  2018/05/05  6-11
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - Győri VSE  2017/09/30  8-13
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - Kanizsa Vízilabda Sp  2018/05/12  11-7
          Fehérvár Vízilabda S - Kaposvár Vízilabda K  2018/05/12  7-18
          OSC VSE II - YBL WPC  2018/05/12  5-8
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - CVK Ú-VSE  2018/04/07  1-14
          PSN Zrt. Sportiskola - Váci VSE  2018/04/07  8-7
          CVK Ú-VSE - VUA  2018/04/07  14-7
       DVL Gyermek A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HKLSE - Füred  2017/10/07  2-31
          Velence Plus A - Soproni VSE  2017/10/07  1-19
          ESMTK - Győri VSE  2017/10/07  10-19
          Mohács 2 - Szekszárdi SKV  2018/03/17  6-4
          Sportliget - HKLSE  2018/03/17  5-0
          Velence Plus A - Füred  2018/03/17  3-13
          HKLSE - Mohács 2  2018/03/17  0-5
          Füred - Szekszárdi SKV  2018/03/17  13-6
          Sportliget - Velence Plus A  2018/03/17  11-4
          BFSE - VUA  2018/04/21  8-10
          ESMTK - Balaton VK  2018/04/21  5-14
          Soproni VSE - VUA  2018/04/21  10-3
          Győri VSE - Kaposvári VK-Balaton  2018/04/21  6-12
          BFSE - ESMTK  2018/04/21  14-6
          Balaton VK - Kaposvári VK-Balaton  2018/04/21  8-20
          Győri VSE - Soproni VSE  2018/04/21  3-10
       DVL Gyermek B bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - KVSE  2018/06/16  4-11
          Sportliget - PSN Zrt. Sportiskola  2018/06/16  5-13
          KVSE - Balaton VK  2018/06/16  8-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Soproni VSE  2018/06/16  13-4
          Balaton VK - Sportliget  2018/06/16  3-10
       DVL Baby A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2018/04/29  4-4
          Váci VSE - Kaposvári VK  2018/04/29  3-6
          PSN Zrt. Sportiskola - KVSE  2018/04/29  0-20
          Kaposvári VK - TVSE  2018/04/29  2-16
          Váci VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2018/04/29  11-2
          KVSE - AVUS  2018/04/29  6-10
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - UVSE  2017/10/14  5-24
          DUE-Maarsk Graphics - UVSE Margitsziget  2017/11/04  14-5
          Hungerit Szentes - SZTE T&N  2017/12/06  11-3
          Hungerit Szentes - ZF-Eger  2018/04/06  11-6
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - UVSE  2017/12/09  10-11
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/15  17-7
          UVSE II. - TVSE  2017/12/10  7-12
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  11-6
          UVSE I. - TVSE  2018/05/13  11-9
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/15  8-10
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  5-3
          UVSE - TVSE  2018/05/13  19-6
          UVSE - Yordo Szentes  2018/06/10  4-7
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/10/15  5-13
          UVSE - TVSE  2017/12/10  22-10
          Yordo Szentes - DFVE-YORDO  2018/03/29  23-3
  BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt
     Ellenőr 8
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Metalcom Szentes - ZF-Eger  2017/10/04  4-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - Metalcom Szentes  2017/10/07  13-4
          VasasPlaket - Kaposvári VK  2017/10/12  10-3
          Tatabánya - PannErgy-MVLC  2017/10/21  6-3
          UVSE - DEBRECEN  2017/10/28  4-13
          AVUS - UVSE  2018/02/21  9-4
          ZF-Eger - DEBRECEN  2018/02/26  16-8
          PVSK-Mecsek Füszért - VasasPlaket  2018/03/03  8-7
          PannErgy-MVLC - Szolnoki Dózsa  2018/03/07  8-16
          Racionet Honvéd - DEBRECEN  2018/03/10  12-3
          AVUS - CONTITECH SZEGED  2018/03/24  13-11
          AVUS - CONTITECH SZEGED  2018/04/25  12-7
          PVSK-Mecsek Füszért - Kaposvári VK  2018/05/14  13-9
          Kaposvári VK - PVSK-Mecsek Füszért  2018/05/19  7-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Ceglédi VSE  2017/11/11  12-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2017/11/11  11-11
          Swietelsky Bcsaba - YBL WPC  2017/11/18  9-14
          Kaposvári VK - BVSC-Zugló  2017/11/25  6-10
          YBL WPC - Dunakanyar  2017/12/02  14-9
          UVSE - BVSC-Zugló  2018/02/24  7-8
          Vasas SC - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/04  8-6
          Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa  2018/04/14  11-10
          Racionet Honvéd - Neptun VSC  2018/05/05  8-11
          Neptun VSC - ASI DSE  2018/05/09  7-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - PVSK-PTE-ÁOK  2018/04/14  13-5
          Váci Vse - SZVTK  2018/04/14  
          FVSE - Váci Vse  2018/04/14  11-6
          SZVTK - PVSK-PTE-ÁOK  2018/04/14  10-9
          BME - Poseidon VSE  2018/05/05  9-9
          SZÖRF - HVSC  2018/05/05  6-9
          Poseidon VSE - SZÖRF  2018/05/05  16-9
          BME - HVSC  2018/05/05  16-9
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd  2017/09/23  10-4
          DEBRECEN - BVSC-Zugló  2017/09/23  8-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2017/09/24  9-7
          Kaposvári VK - ZF-Eger  2017/11/25  11-16
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  12-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE  2017/10/06  7-14
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  16-8
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  8-10
          HKPSE - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  12-16
          HKPSE - Koelner-Csongrád  2017/10/29  16-10
          UVSE - Szegedi VPS  2017/11/05  17-7
          HKPSE - FVSE  2017/11/19  11-14
          HKPSE - Szvse  2017/11/26  10-7
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  8-7
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  7-15
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-15
          PSN Zrt. Sportiskola - HKPSE  2018/03/04  12-13
          FVSE - Oázis Ifi  2018/03/18  6-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  5-17
          FVSE - HKPSE  2018/03/25  12-9
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  7-8
          TVSE - AVUS  2018/04/22  4-14
          UVSE - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  17-5
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  3-14
          Oázis Ifi - HKPSE  2018/05/20  12-9
          Kaposvári VK - Koelner-Csongrád  2018/05/21  30-4
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  13-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE I.  2017/10/06  5-22
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  7-10
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  11-14
          Honvéd KPS - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  6-12
          Honvéd KPS - Aeroprodukt Csongrád  2017/10/29  6-16
          HUVK SE II - Váci VSE  2017/10/29  5-12
          UVSE I. - Szegedi VPS  2017/11/05  15-5
          UVSE II. - KVSE  2017/11/05  17-3
          Honvéd KPS - FVSE  2017/11/19  5-19
          Honvéd KPS - Szvse  2017/11/26  11-9
          Vizilovak - KVSE  2017/11/26  11-10
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  8-9
          UVSE II. - Vizilovak  2017/12/10  8-7
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  12-14
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  8-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Honvéd KPS  2018/03/04  11-7
          FVSE - Oázis SC Serdülő  2018/03/18  14-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  9-16
          FVSE - Honvéd KPS  2018/03/25  16-9
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  12-7
          TVSE - AVUS  2018/04/22  11-12
          UVSE I. - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  19-10
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  4-14
          Oázis SC Serdülő - Honvéd KPS  2018/05/20  12-8
          Kaposvári VK - Aeroprodukt Csongrád  2018/05/21  13-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa  2017/10/01  8-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE I.  2017/10/06  6-20
          Market-Vasas - Szolnoki Dózsa  2017/10/08  8-11
          DVSE - FTC Utánpótlás  2017/10/13  7-15
          Honvéd KPS - PSN Zrt. Sportiskola  2017/10/15  5-10
          Honvéd KPS - Vestfrost-Csongrád  2017/10/29  7-18
          HUVK SE II - Váci VSE  2017/10/29  6-26
          UVSE I. - Szegedi VPS  2017/11/05  21-10
          UVSE II. - KVSE  2017/11/05  21-5
          Honvéd KPS - FVSE  2017/11/19  10-11
          Honvéd KPS - Szvse  2017/11/26  16-6
          Vizilovak - KVSE  2017/11/26  13-5
          Legrand Szentes - DVSE  2017/12/03  11-8
          UVSE II. - Vizilovak  2017/12/10  12-8
          Hírös Sport - KESI - Szvse  2018/02/23  17-9
          TVSE - ZF-Eger  2018/02/25  5-16
          PSN Zrt. Sportiskola - Honvéd KPS  2018/03/04  19-4
          FVSE - Oázis SC Gyerek  2018/03/18  16-17
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2018/03/22  9-14
          FVSE - Honvéd KPS  2018/03/25  12-5
          FVSE - Ceglédi VSE  2018/04/15  17-3
          TVSE - AVUS  2018/04/22  8-13
          UVSE I. - Szolnoki Dózsa  2018/04/22  15-8
          Hírös Sport - KESI - YBL WPC  2018/05/18  18-9
          Oázis SC Gyerek - Honvéd KPS  2018/05/20  8-11
          Kaposvári VK - Vestfrost-Csongrád  2018/05/21  17-8
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          B.Sport - SVSE  2017/11/18  14-9
          Békéscsaba B - Invictus SC  2017/11/18  3-13
          Zempléni VK - B.Sport  2017/11/18  11-9
          Invictus SC - SVSE  2017/11/18  18-5
          Zempléni VK - Békéscsaba B  2017/11/18  9-4
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Oázis SC  2018/02/24  12-15
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Sunday Boys  2017/09/24  17-6
          OSC Kft. - HETE  2017/09/24  3-6
          MAFC "112" - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/09/29  11-8
          OSC VSE - RETR-O-SC Közhasznú   2017/10/01  9-6
          MAFC A-Team - UVSE  2017/10/01  7-8
          UVSE - Kertészeti Egyetem A  2017/11/05  7-7
          Oázis SC - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/04/22  12-7
          Kertészeti Egyetem A - YBL WPC  2018/05/13  0-5
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas Sport Club - Oázis SC  2018/05/05  11-8
          Vidám Vízilovak VSC - Honvéd Kölyök Polo S  2018/05/05  6-11
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - Győri VSE  2017/09/30  8-13
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - Kanizsa Vízilabda Sp  2018/05/12  11-7
          Fehérvár Vízilabda S - Kaposvár Vízilabda K  2018/05/12  7-18
          OSC VSE II - YBL WPC  2018/05/12  5-8
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - CVK Ú-VSE  2018/04/07  1-14
          PSN Zrt. Sportiskola - Váci VSE  2018/04/07  8-7
          CVK Ú-VSE - VUA  2018/04/07  14-7
       DVL Gyermek A bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HKLSE - Füred  2017/10/07  2-31
          Velence Plus A - Soproni VSE  2017/10/07  1-19
          ESMTK - Győri VSE  2017/10/07  10-19
          Mohács 2 - Szekszárdi SKV  2018/03/17  6-4
          Sportliget - HKLSE  2018/03/17  5-0
          Velence Plus A - Füred  2018/03/17  3-13
          HKLSE - Mohács 2  2018/03/17  0-5
          Füred - Szekszárdi SKV  2018/03/17  13-6
          Sportliget - Velence Plus A  2018/03/17  11-4
          BFSE - VUA  2018/04/21  8-10
          ESMTK - Balaton VK  2018/04/21  5-14
          Soproni VSE - VUA  2018/04/21  10-3
          Győri VSE - Kaposvári VK-Balaton  2018/04/21  6-12
          BFSE - ESMTK  2018/04/21  14-6