Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Bors László
Születési dátum: 1959-01-22
Város: Budapest
Szezon Meccs
  BENU Férfi MK
     Időmérő 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2015/11/04  7-8
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd Spo - A-HID OSC   2015/11/21  6-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - YBL WPC  2016/02/20  11-10
  E.ON Férfi OB I
     Titkár 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - KSI SE  2015/11/07  12-2
     Időmérő 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2015/11/04  7-8
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd Spo - A-HID OSC   2015/11/21  6-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - YBL WPC  2016/02/20  11-10
     Ellenőr 8
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - Valdor Szentes  2016/01/30  11-14
          Vasas - Racionet Honvéd  2016/02/13  11-11
          ZF-Eger - Valdor Szentes  2016/02/18  18-6
          Racionet Honvéd - Szolnok  2016/03/02  4-10
          KSI SE - EBP Tatabánya  2016/03/19  7-7
          DVSE - MVLC  2016/03/23  8-9
          FTC-PQS Waterpolo - ZF-Eger  2016/04/23  10-10
          A-HID OSC - FTC-PQS Waterpolo  2016/05/07  10-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tiszavirág SZVPS - SZVSC  2015/09/24  11-9
          Kanizsa Vízilabda Sp - MTK 1888 Vízilabda,   2015/09/26  15-12
          MTK 1888 Vízilabda, - DVSE  2015/10/10  28-11
          ASI DSE - OSC VSE  2015/10/17  11-6
          EKF SC - SZTE EHÖK Sport Egye  2015/10/31  7-4
          BVSC- Zugló - Racionet H  2015/11/21  17-8
          MAFC "110" - Neptun VSC  2015/11/21  9-9
          Ceglédi Vasutas Spor - ASI DSE  2015/12/05  11-13
          Kanizsa Vízilabda Sp - UVSE Continental  2016/04/09  8-9
          EKF SC - ASI DSE  2016/04/16  16-16
          Csabai Csirkefogók V - ASI DSE  2016/05/07  13-14
          Kanizsa Vízilabda Sp - YBL WPC  2016/05/21  9-8
          Neptun VSC - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/05/28  11-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - SZVSC  2015/10/04  11-7
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/11  15-16
          DVSE - AVUS  2015/12/06  14-15
          Vasas-Continental II - Pécsi Sport Nonprofi  2016/02/14  7-16
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2016/02/21  11-10
          KSI SE - AVUS  2016/02/28  11-3
          Rossmann SZVPS - Racionet H  2016/03/13  11-12
          Kaposvári Vízilabda - BVSC- Zugló  2016/03/14  4-20
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/03  5-16
          DVSE - Racionet H  2016/04/24  11-7
          Kölyök Póló Suli - OSC Vízilabda Sporte  2016/05/08  7-19
          MVLC Miskolci Vízila - Csongrád  2016/05/20  15-6
          DVSE - FTC Vízilabda  2016/05/27  6-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - SZVSC  2015/10/04  11-5
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/11  10-19
          DVSE - AVUS  2015/12/06  24-1
          Kaposvári Vízilabda - ZF-Eger  2015/12/13  9-14
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2016/02/21  14-12
          KSI SE - AVUS  2016/02/28  20-0
          Generali SZVPS - RACIONET H  2016/03/13  12-11
          Kaposvári Vízilabda - BVSC- Zugló  2016/03/14  12-18
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/03  9-12
          DVSE - RACIONET H  2016/04/24  9-5
          Honvéd KPS - OSC Vízilabda Sporte  2016/05/08  11-7
          MVLC Miskolci Vízila - Csongrád  2016/05/20  12-8
          DVSE - FTC Vízilabda   2016/05/27  3-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - SZVSC  2015/10/04  18-13
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/11  15-9
          UVSE Continental II. - SVSE  2015/10/18  18-7
          UVSE Continental II. - KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL  2015/10/21  35-1
          OSC Vízilabda Sporte - SVSE  2015/11/15  32-2
          DVSE - AVUS  2015/12/06  11-15
          Kaposvári Vízilabda - ZF-Eger  2015/12/13  8-17
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2016/02/21  14-8
          KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL - UVSE Continental II.  2016/02/21  1-29
          KSI SE - AVUS  2016/02/28  23-12
          Szokody Academy SZVP - RACIONET H  2016/03/13  12-8
          Kaposvári Vízilabda - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/03/14  4-22
          KESI - Váci Vízilabda Sport  2016/04/03  12-15
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/03  18-6
          Honvéd KPS - Pécsi Sport Nonprofi  2016/04/10  11-8
          DVSE - RACIONET H  2016/04/24  10-7
          Váci Vízilabda Sport - Ceglédi Vasutas Spor  2016/05/08  17-6
          Honvéd KPS - OSC Vízilabda Sporte  2016/05/08  3-14
          MVLC Miskolci Vízila - Csongrád  2016/05/20  4-18
          DVSE - FTC Vízilabda   2016/05/27  10-14
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis 2 - Faterpóló VSE  2015/09/13  5-15
          Csepeli VSE - ELTE Vízilabda DSK  2015/09/20  6-14
          Bánki Vízisport Egye - Octopus SE  2015/09/20  4-12
          YBL WPC - OSC VSE  2015/09/27  8-13
          Csepeli VSE - Faterpóló VSE  2015/10/11  11-15
          Oázis 2 - OSC VSE  2015/10/18  7-19
          MAFC-BME - UVSE Continental  2015/10/18  3-11
          UVSE Continental - Bánki Vízisport Egye  2015/11/01  16-3
          Kertészeti Egyetem A - Oázis SC  2015/11/01  7-14
          YBL WPC - Csepeli VSE  2015/11/10  16-7
          Octopus SE - Semmelweis VKS  2015/11/15  9-12
          Csepeli VSE - UVSE Continental  2015/12/06  4-15
          Oázis SC - ELTE Vízilabda DSK  2015/12/11  13-3
          Semmelweis VKS - Octopus SE  2016/02/28  13-9
          Csepeli VSE - Kertészeti Egyetem A  2016/03/17  12-21
          Bánki Vízisport Egye - Komplex Póló Suli SE  2016/03/20  13-15
          UVSE Continental - Oázis 2  2016/04/03  19-12
          Bánki Vízisport Egye - 1427 VSE  2016/04/10  11-12
          ELTE Vízilabda DSK - Octopus SE  2016/05/01  8-14
          Csepeli VSE - Komplex Póló Suli SE  2016/05/01  7-14
          Jog-Ászok VSK - MAFC-BME  2016/05/15  6-17
          Semmelweis VKS - OSC VSE  2016/05/22  6-9
          Bánki Vízisport Egye - Oázis 2  2016/05/29  8-14
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - Vidám Vízilovak VSC  2015/11/18  9-18
          BVSC-Zugló - KVE  2015/12/06  10-9
          Sunday Boys - KVE  2016/03/20  10-12
          HETE - Budaörsi UVVSE  2016/04/10  13-15
          BVSC-Zugló - Sunday Boys  2016/05/22  10-11
       Szívós István Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Balaton Vízilabda Kl  2015/09/12  29-1
          Sportliget SE - Komplex-ASI  2015/09/12  3-7
          OSC VSE - Honvéd Kölyök Polo S  2015/09/12  14-2
          KSI SE - Vidám Vízilovak VSC  2016/02/13  29-6
          OSC VSE - Oázis SC  2016/02/13  4-0
          BVSC-Póló Zugló - Balaton Vízilabda Kl  2016/02/13  18-2
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2016/02/27  2-17
          Balaton Vízilabda Kl - KSI SE  2016/02/27  4-25
          OSC VSE - BVSC-Póló Zugló  2016/02/27  2-8
          Vidám Vízilovak VSC - Oázis SC  2016/02/27  7-12
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2016/02/27  20-9
          Oázis SC - Balaton Vízilabda Kl  2016/02/27  18-4
          Sportliget SE - Városgazda Utánpótlá  2016/03/12  5-9
          Komplex-ASI - Bókay-KSI  2016/03/12  12-6
          Honvéd Kölyök Polo S - Komplex-ASI  2016/03/12  17-9
          Bókay-KSI - Sportliget SE  2016/03/12  4-10
          BVSC-Póló Zugló - OSC VSE  2016/05/21  6-3
          Vidám Vízilovak VSC - Balaton Vízilabda Kl  2016/05/21  14-8
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló leány - Új-Hullám SE  2015/09/26  4-6
          Dunaújvárosi Főiskol - Ceglédi Vasutas Spor  2015/09/26  8-9
          Vidám Vízilovak Vízi - Bókay - KSI  2015/09/26  7-4
          BVSC-Póló leány - Ceglédi Vasutas Spor  2015/10/17  3-13
          Vidám Vízilovak Vízi - Aquaworm Kft  2015/10/17  44-0
          Új-Hullám SE - Bókay - KSI  2015/10/17  8-13
          HUVK SE - Vasas Sport Club  2016/02/20  6-7
          UVSE Continental - Százhalombatta  2016/02/20  12-6
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2016/02/20  17-2
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2016/02/20  8-14
          Dunaújvárosi Főiskol - YBL WPC  2016/04/02  2-15
          Vidám Vízilovak Vízi - Kaposvár Vízilabda K  2016/04/02  10-4
          Ceglédi Vasutas Spor - Tatabányai Vízmű Spo  2016/04/02  9-14
          Kaposvár Vízilabda K - Dunaújvárosi Főiskol  2016/04/02  17-6
          Tatabányai Vízmű Spo - Vidám Vízilovak Vízi  2016/04/02  8-8
          Kópé UVSE - Ceglédi Vasutas Spor  2016/04/02  7-14
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2016/04/09  14-10
          OSC VSE - HUVK SE  2016/04/09  7-10
          Vasas Sport Club - UVSE Continental  2016/04/09  8-13
          Kaposvár Vízilabda K - Tatabányai Vízmű Spo  2016/05/14  11-16
          Dunaújvárosi Főiskol - Ceglédi Vasutas Spor  2016/05/14  6-12
          Kópé UVSE - Kaposvár Vízilabda K  2016/05/14  9-21
          Ceglédi Vasutas Spor - YBL WPC  2016/05/14  9-6
          Vidám Vízilovak Vízi - Dunaújvárosi Főiskol  2016/05/14  13-2
          YBL WPC - Kópé UVSE  2016/05/14  18-7
          Kópé UVSE - Dunaújvárosi Főiskol  2016/05/24  3-7
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Dunaújvárosi Főiskol  2015/09/12  9-12
          Balaton VK - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/10/26  8-15
          ASI-Vasas II. - Bókay - KSI  2015/10/31  8-8
          OSC VSE II. - YBL WPC  2015/10/31  2-18
          FVSE - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/10/31  8-7
          FTC Utánpótlás - BVSC-Póló Zugló  2015/11/21  8-13
          Domino Avus - Hírös Sport Nonprofi  2015/11/21  18-3
          KSI SE - ASI-Vasas I.  2015/11/21  17-5
          UVSE Continental I. - Honvéd UVKSE  2015/11/21  16-5
          ASI-Vasas II. - UVSE Continental II.  2016/04/16  7-8
          Bókay - KSI - Százhalombatta  2016/04/16  4-21
          OSC VSE II. - UVSE Continental II.  2016/04/16  4-10
          Százhalombatta - ASI-Vasas II.  2016/04/16  12-4
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - MVLC Miskolci Vízila  2015/11/26  16-22
          ZF-Eger - Szolnoki  2015/11/26  27-7
          MVLC Miskolci Vízila - ZF-Eger  2015/11/26  20-19
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Domino Avus - Újszilvás KSE  2015/09/19  11-0
          FVSE - KSI SE  2015/09/19  3-22
          Bókay - KSI - OSC VSE  2015/09/19  3-14
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport Nonprofi  2015/09/19  33-0
          HUVK SE - Budafóka XXII. ker.   2015/11/07  14-8
          BVSC-Póló Zugló - YBL WPC  2015/11/07  26-1
          Kópé ÚVSE - ASI-MSA  2015/11/07  20-1
          Oázis SC - Vidám Vízilovak Vízi  2015/11/07  19-3
          Bókay - KSI - Hírös Sport Nonprofi  2015/12/05  15-2
          Újszilvás KSE - OSC VSE  2015/12/05  5-21
          FVSE - FTC Utánpótlás  2015/12/05  3-25
          Vodafone Pólósuli - Százhalombatta  2015/12/12  3-12
          Hírös Sport Nonprofi - Kaposvár Vízilabda K  2015/12/12  16-3
          Cívis Póló VSE - KSI SE II.  2015/12/12  16-5
          Sport és Szabadidő K - Tatabányai Vízmű Spo  2015/12/12  0-29
          FTC Utánpótlás - Újszilvás KSE  2015/12/19  25-2
          Hírös Sport Nonprofi - FVSE  2015/12/19  14-8
          KSI SE - Bókay - KSI  2015/12/19  5-0
          OSC VSE - Domino Avus  2015/12/19  9-5
          Újszilvás KSE - UVSE Continental  2016/02/06  5-28
          UVSE Continental - YBL WPC  2016/02/06  5-0
          HUVK SE - Újszilvás KSE  2016/02/06  21-6
          YBL WPC - Kaposvár Vízilabda K  2016/02/06  0-5
          UVSE Continental - Budafóka XXII. ker.   2016/02/27  21-9
          BVSC-Póló Zugló - FTC Utánpótlás  2016/03/19  7-6
          KSI SE - Hírös Sport Nonprofi  2016/03/19  4-6
          OSC VSE - Oázis SC  2016/03/19  8-8
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű Spo  2016/03/19  6-11
          HUVK SE - Bókay - KSI  2016/06/04  19-2
          Domino Avus - YBL WPC  2016/06/04  6-9
          Százhalombatta - UVSE Continental  2016/06/04  3-11
          YBL WPC - HUVK SE  2016/06/04  0-27
          Domino Avus - Bókay - KSI  2016/06/04  11-5
       2016. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC  2016/01/31  23-10
          Sportliget SE - Budaörsi UVVSE  2016/01/31  12-7
       2016. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - PSN Zrt.  2016/01/23  22-3
          Vasas Sport Club - Kaposvári Vízilabda   2016/01/23  5-12
          PSN Zrt. - Vasas Sport Club  2016/01/23  7-10
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízilabda   2016/01/23  18-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Vízilabda Sport - KVE  2015/10/03  16-3
          Kópé Úszó, -Vízilabd - UVSE Vízilabda Sport  2015/11/07  10-12
          UVSE Vízilabda Sport - KVE  2015/11/18  11-2
          TVSE Vízilabda Kft. - UVSE Vízilabda Sport  2016/01/30  6-8
          TVSE Vízilabda Kft. - Kópé Úszó, -Vízilabd  2016/03/30  8-3
          Kópé Úszó, -Vízilabd - KVE  2016/04/20  19-4
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - POLO SC  2015/11/08  7-9
          EBP Tatabánya - POLO SC  2016/02/21  5-11
          KESI - EBP Tatabánya  2016/03/11  9-6
          DFVE - UVSE Continental I.  2016/03/20  7-15
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - HVSC  2015/10/18  5-8
          DFVE - POLO SC  2015/11/08  10-12
          EBP Tatabánya - POLO SC  2016/02/21  6-8
          KESI - EBP Tatabánya  2016/03/11  5-10
          DFVE - UVSE Continental  2016/03/20  11-16
          Győri VSE - ASI DSE  2016/04/17  14-5
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - EBP Tatabánya  2016/05/22  2-8
          DFVE - POLO SC  2016/05/28  10-13
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - HVSC  2015/10/18  20-3
          DFVE - POLO SC  2015/11/08  9-13
          Váci Vízilabda Sport - Ceglédi Úszó és Vízi  2015/11/22  7-18
          EBP Tatabánya - POLO SC  2016/02/21  8-22
          KESI - EBP Tatabánya  2016/03/11  7-10
          Győri VSE - ASI DSE  2016/04/17  20-8
          Fehérvár Póló Sport - EBP Tatabánya  2016/04/23  12-24
          EBP Tatabánya - Fehérvár Póló Sport   2016/04/30  5-0
          Váci Vízilabda Sport - SZNVE  2016/05/15  11-14
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - DFVE  2016/05/15  11-8
       BVLSZ Leány 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III.kerületi TVE - Váci Vízilabda SE  2015/11/22  7-23
          Kaposvár VK - OSC VSE  2015/11/22  4-20
          Váci Vízilabda SE - III.kerületi TVE  2016/04/04  16-12
  Férfi OB I/B
     Ellenőr 13
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - Valdor Szentes  2016/01/30  11-14
          Vasas - Racionet Honvéd  2016/02/13  11-11
          ZF-Eger - Valdor Szentes  2016/02/18  18-6
          Racionet Honvéd - Szolnok  2016/03/02  4-10
          KSI SE - EBP Tatabánya  2016/03/19  7-7
          DVSE - MVLC  2016/03/23  8-9
          FTC-PQS Waterpolo - ZF-Eger  2016/04/23  10-10
          A-HID OSC - FTC-PQS Waterpolo  2016/05/07  10-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tiszavirág SZVPS - SZVSC  2015/09/24  11-9
          Kanizsa Vízilabda Sp - MTK 1888 Vízilabda,   2015/09/26  15-12
          MTK 1888 Vízilabda, - DVSE  2015/10/10  28-11
          ASI DSE - OSC VSE  2015/10/17  11-6
          EKF SC - SZTE EHÖK Sport Egye  2015/10/31  7-4
          BVSC- Zugló - Racionet H  2015/11/21  17-8
          MAFC "110" - Neptun VSC  2015/11/21  9-9
          Ceglédi Vasutas Spor - ASI DSE  2015/12/05  11-13
          Kanizsa Vízilabda Sp - UVSE Continental  2016/04/09  8-9
          EKF SC - ASI DSE  2016/04/16  16-16
          Csabai Csirkefogók V - ASI DSE  2016/05/07  13-14
          Kanizsa Vízilabda Sp - YBL WPC  2016/05/21  9-8
          Neptun VSC - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/05/28  11-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - SZVSC  2015/10/04  11-7
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/11  15-16
          DVSE - AVUS  2015/12/06  14-15
          Vasas-Continental II - Pécsi Sport Nonprofi  2016/02/14  7-16
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2016/02/21  11-10
          KSI SE - AVUS  2016/02/28  11-3
          Rossmann SZVPS - Racionet H  2016/03/13  11-12
          Kaposvári Vízilabda - BVSC- Zugló  2016/03/14  4-20
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/03  5-16
          DVSE - Racionet H  2016/04/24  11-7
          Kölyök Póló Suli - OSC Vízilabda Sporte  2016/05/08  7-19
          MVLC Miskolci Vízila - Csongrád  2016/05/20  15-6
          DVSE - FTC Vízilabda  2016/05/27  6-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - SZVSC  2015/10/04  11-5
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/11  10-19
          DVSE - AVUS  2015/12/06  24-1
          Kaposvári Vízilabda - ZF-Eger  2015/12/13  9-14
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2016/02/21  14-12
          KSI SE - AVUS  2016/02/28  20-0
          Generali SZVPS - RACIONET H  2016/03/13  12-11
          Kaposvári Vízilabda - BVSC- Zugló  2016/03/14  12-18
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/03  9-12
          DVSE - RACIONET H  2016/04/24  9-5
          Honvéd KPS - OSC Vízilabda Sporte  2016/05/08  11-7
          MVLC Miskolci Vízila - Csongrád  2016/05/20  12-8
          DVSE - FTC Vízilabda   2016/05/27  3-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - SZVSC  2015/10/04  18-13
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/11  15-9
          UVSE Continental II. - SVSE  2015/10/18  18-7
          UVSE Continental II. - KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL  2015/10/21  35-1
          OSC Vízilabda Sporte - SVSE  2015/11/15  32-2
          DVSE - AVUS  2015/12/06  11-15
          Kaposvári Vízilabda - ZF-Eger  2015/12/13  8-17
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2016/02/21  14-8
          KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL - UVSE Continental II.  2016/02/21  1-29
          KSI SE - AVUS  2016/02/28  23-12
          Szokody Academy SZVP - RACIONET H  2016/03/13  12-8
          Kaposvári Vízilabda - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/03/14  4-22
          KESI - Váci Vízilabda Sport  2016/04/03  12-15
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/03  18-6
          Honvéd KPS - Pécsi Sport Nonprofi  2016/04/10  11-8
          DVSE - RACIONET H  2016/04/24  10-7
          Váci Vízilabda Sport - Ceglédi Vasutas Spor  2016/05/08  17-6
          Honvéd KPS - OSC Vízilabda Sporte  2016/05/08  3-14
          MVLC Miskolci Vízila - Csongrád  2016/05/20  4-18
          DVSE - FTC Vízilabda   2016/05/27  10-14
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis 2 - Faterpóló VSE  2015/09/13  5-15
          Csepeli VSE - ELTE Vízilabda DSK  2015/09/20  6-14
          Bánki Vízisport Egye - Octopus SE  2015/09/20  4-12
          YBL WPC - OSC VSE  2015/09/27  8-13
          Csepeli VSE - Faterpóló VSE  2015/10/11  11-15
          Oázis 2 - OSC VSE  2015/10/18  7-19
          MAFC-BME - UVSE Continental  2015/10/18  3-11
          UVSE Continental - Bánki Vízisport Egye  2015/11/01  16-3
          Kertészeti Egyetem A - Oázis SC  2015/11/01  7-14
          YBL WPC - Csepeli VSE  2015/11/10  16-7
          Octopus SE - Semmelweis VKS  2015/11/15  9-12
          Csepeli VSE - UVSE Continental  2015/12/06  4-15
          Oázis SC - ELTE Vízilabda DSK  2015/12/11  13-3
          Semmelweis VKS - Octopus SE  2016/02/28  13-9
          Csepeli VSE - Kertészeti Egyetem A  2016/03/17  12-21
          Bánki Vízisport Egye - Komplex Póló Suli SE  2016/03/20  13-15
          UVSE Continental - Oázis 2  2016/04/03  19-12
          Bánki Vízisport Egye - 1427 VSE  2016/04/10  11-12
          ELTE Vízilabda DSK - Octopus SE  2016/05/01  8-14
          Csepeli VSE - Komplex Póló Suli SE  2016/05/01  7-14
          Jog-Ászok VSK - MAFC-BME  2016/05/15  6-17
          Semmelweis VKS - OSC VSE  2016/05/22  6-9
          Bánki Vízisport Egye - Oázis 2  2016/05/29  8-14
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - Vidám Vízilovak VSC  2015/11/18  9-18
          BVSC-Zugló - KVE  2015/12/06  10-9
          Sunday Boys - KVE  2016/03/20  10-12
          HETE - Budaörsi UVVSE  2016/04/10  13-15
          BVSC-Zugló - Sunday Boys  2016/05/22  10-11
       Szívós István Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Balaton Vízilabda Kl  2015/09/12  29-1
          Sportliget SE - Komplex-ASI  2015/09/12  3-7
          OSC VSE - Honvéd Kölyök Polo S  2015/09/12  14-2
          KSI SE - Vidám Vízilovak VSC  2016/02/13  29-6
          OSC VSE - Oázis SC  2016/02/13  4-0
          BVSC-Póló Zugló - Balaton Vízilabda Kl  2016/02/13  18-2
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2016/02/27  2-17
          Balaton Vízilabda Kl - KSI SE  2016/02/27  4-25
          OSC VSE - BVSC-Póló Zugló  2016/02/27  2-8
          Vidám Vízilovak VSC - Oázis SC  2016/02/27  7-12
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2016/02/27  20-9
          Oázis SC - Balaton Vízilabda Kl  2016/02/27  18-4
          Sportliget SE - Városgazda Utánpótlá  2016/03/12  5-9
          Komplex-ASI - Bókay-KSI  2016/03/12  12-6
          Honvéd Kölyök Polo S - Komplex-ASI  2016/03/12  17-9
          Bókay-KSI - Sportliget SE  2016/03/12  4-10
          BVSC-Póló Zugló - OSC VSE  2016/05/21  6-3
          Vidám Vízilovak VSC - Balaton Vízilabda Kl  2016/05/21  14-8
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló leány - Új-Hullám SE  2015/09/26  4-6
          Dunaújvárosi Főiskol - Ceglédi Vasutas Spor  2015/09/26  8-9
          Vidám Vízilovak Vízi - Bókay - KSI  2015/09/26  7-4
          BVSC-Póló leány - Ceglédi Vasutas Spor  2015/10/17  3-13
          Vidám Vízilovak Vízi - Aquaworm Kft  2015/10/17  44-0
          Új-Hullám SE - Bókay - KSI  2015/10/17  8-13
          HUVK SE - Vasas Sport Club  2016/02/20  6-7
          UVSE Continental - Százhalombatta  2016/02/20  12-6
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2016/02/20  17-2
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2016/02/20  8-14
          Dunaújvárosi Főiskol - YBL WPC  2016/04/02  2-15
          Vidám Vízilovak Vízi - Kaposvár Vízilabda K  2016/04/02  10-4
          Ceglédi Vasutas Spor - Tatabányai Vízmű Spo  2016/04/02  9-14
          Kaposvár Vízilabda K - Dunaújvárosi Főiskol  2016/04/02  17-6
          Tatabányai Vízmű Spo - Vidám Vízilovak Vízi  2016/04/02  8-8
          Kópé UVSE - Ceglédi Vasutas Spor  2016/04/02  7-14
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2016/04/09  14-10
          OSC VSE - HUVK SE  2016/04/09  7-10
          Vasas Sport Club - UVSE Continental  2016/04/09  8-13
          Kaposvár Vízilabda K - Tatabányai Vízmű Spo  2016/05/14  11-16
          Dunaújvárosi Főiskol - Ceglédi Vasutas Spor  2016/05/14  6-12
          Kópé UVSE - Kaposvár Vízilabda K  2016/05/14  9-21
          Ceglédi Vasutas Spor - YBL WPC  2016/05/14  9-6
          Vidám Vízilovak Vízi - Dunaújvárosi Főiskol  2016/05/14  13-2
          YBL WPC - Kópé UVSE  2016/05/14  18-7
          Kópé UVSE - Dunaújvárosi Főiskol  2016/05/24  3-7
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Dunaújvárosi Főiskol  2015/09/12  9-12
          Balaton VK - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/10/26  8-15
          ASI-Vasas II. - Bókay - KSI  2015/10/31  8-8
          OSC VSE II. - YBL WPC  2015/10/31  2-18
          FVSE - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/10/31  8-7
          FTC Utánpótlás - BVSC-Póló Zugló  2015/11/21  8-13
          Domino Avus - Hírös Sport Nonprofi  2015/11/21  18-3
          KSI SE - ASI-Vasas I.  2015/11/21  17-5
          UVSE Continental I. - Honvéd UVKSE  2015/11/21  16-5
          ASI-Vasas II. - UVSE Continental II.  2016/04/16  7-8
          Bókay - KSI - Százhalombatta  2016/04/16  4-21
          OSC VSE II. - UVSE Continental II.  2016/04/16  4-10
          Százhalombatta - ASI-Vasas II.  2016/04/16  12-4
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - MVLC Miskolci Vízila  2015/11/26  16-22
          ZF-Eger - Szolnoki  2015/11/26  27-7
          MVLC Miskolci Vízila - ZF-Eger  2015/11/26  20-19
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Domino Avus - Újszilvás KSE  2015/09/19  11-0
          FVSE - KSI SE  2015/09/19  3-22
          Bókay - KSI - OSC VSE  2015/09/19  3-14
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport Nonprofi  2015/09/19  33-0
          HUVK SE - Budafóka XXII. ker.   2015/11/07  14-8
          BVSC-Póló Zugló - YBL WPC  2015/11/07  26-1
          Kópé ÚVSE - ASI-MSA  2015/11/07  20-1
          Oázis SC - Vidám Vízilovak Vízi  2015/11/07  19-3
          Bókay - KSI - Hírös Sport Nonprofi  2015/12/05  15-2
          Újszilvás KSE - OSC VSE  2015/12/05  5-21
          FVSE - FTC Utánpótlás  2015/12/05  3-25
          Vodafone Pólósuli - Százhalombatta  2015/12/12  3-12
          Hírös Sport Nonprofi - Kaposvár Vízilabda K  2015/12/12  16-3
          Cívis Póló VSE - KSI SE II.  2015/12/12  16-5
          Sport és Szabadidő K - Tatabányai Vízmű Spo  2015/12/12  0-29
          FTC Utánpótlás - Újszilvás KSE  2015/12/19  25-2
          Hírös Sport Nonprofi - FVSE  2015/12/19  14-8
          KSI SE - Bókay - KSI  2015/12/19  5-0
          OSC VSE - Domino Avus  2015/12/19  9-5
          Újszilvás KSE - UVSE Continental  2016/02/06  5-28
          UVSE Continental - YBL WPC  2016/02/06  5-0
          HUVK SE - Újszilvás KSE  2016/02/06  21-6
          YBL WPC - Kaposvár Vízilabda K  2016/02/06  0-5
          UVSE Continental - Budafóka XXII. ker.   2016/02/27  21-9
          BVSC-Póló Zugló - FTC Utánpótlás  2016/03/19  7-6
          KSI SE - Hírös Sport Nonprofi  2016/03/19  4-6
          OSC VSE - Oázis SC  2016/03/19  8-8
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű Spo  2016/03/19  6-11
          HUVK SE - Bókay - KSI  2016/06/04  19-2
          Domino Avus - YBL WPC  2016/06/04  6-9
          Százhalombatta - UVSE Continental  2016/06/04  3-11
          YBL WPC - HUVK SE  2016/06/04  0-27
          Domino Avus - Bókay - KSI  2016/06/04  11-5
       2016. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC  2016/01/31  23-10
          Sportliget SE - Budaörsi UVVSE  2016/01/31  12-7
       2016. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - PSN Zrt.  2016/01/23  22-3
          Vasas Sport Club - Kaposvári Vízilabda   2016/01/23  5-12
          PSN Zrt. - Vasas Sport Club  2016/01/23  7-10
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízilabda   2016/01/23  18-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Vízilabda Sport - KVE  2015/10/03  16-3
          Kópé Úszó, -Vízilabd - UVSE Vízilabda Sport  2015/11/07  10-12
          UVSE Vízilabda Sport - KVE  2015/11/18  11-2
          TVSE Vízilabda Kft. - UVSE Vízilabda Sport  2016/01/30  6-8
          TVSE Vízilabda Kft. - Kópé Úszó, -Vízilabd  2016/03/30  8-3
          Kópé Úszó, -Vízilabd - KVE  2016/04/20  19-4
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - POLO SC  2015/11/08  7-9
          EBP Tatabánya - POLO SC  2016/02/21  5-11
          KESI - EBP Tatabánya  2016/03/11  9-6
          DFVE - UVSE Continental I.  2016/03/20  7-15
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - HVSC  2015/10/18  5-8
          DFVE - POLO SC  2015/11/08  10-12
          EBP Tatabánya - POLO SC  2016/02/21  6-8
          KESI - EBP Tatabánya  2016/03/11  5-10
          DFVE - UVSE Continental  2016/03/20  11-16
          Győri VSE - ASI DSE  2016/04/17  14-5
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - EBP Tatabánya  2016/05/22  2-8
          DFVE - POLO SC  2016/05/28  10-13
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - HVSC  2015/10/18  20-3
          DFVE - POLO SC  2015/11/08  9-13
          Váci Vízilabda Sport - Ceglédi Úszó és Vízi  2015/11/22  7-18
          EBP Tatabánya - POLO SC  2016/02/21  8-22
          KESI - EBP Tatabánya  2016/03/11  7-10
          Győri VSE - ASI DSE  2016/04/17  20-8
          Fehérvár Póló Sport - EBP Tatabánya  2016/04/23  12-24
          EBP Tatabánya - Fehérvár Póló Sport   2016/04/30  5-0
          Váci Vízilabda Sport - SZNVE  2016/05/15  11-14
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - DFVE  2016/05/15  11-8
       BVLSZ Leány 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III.kerületi TVE - Váci Vízilabda SE  2015/11/22  7-23
          Kaposvár VK - OSC VSE  2015/11/22  4-20
          Váci Vízilabda SE - III.kerületi TVE  2016/04/04  16-12
     Időmérő 1
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2015/11/04  7-8
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budapesti Honvéd Spo - A-HID OSC   2015/11/21  6-6
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - YBL WPC  2016/02/20  11-10
  Fiú Ifjúsági
     Ellenőr 13
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - Valdor Szentes  2016/01/30  11-14
          Vasas - Racionet Honvéd  2016/02/13  11-11
          ZF-Eger - Valdor Szentes  2016/02/18  18-6
          Racionet Honvéd - Szolnok  2016/03/02  4-10
          KSI SE - EBP Tatabánya  2016/03/19  7-7
          DVSE - MVLC  2016/03/23  8-9
          FTC-PQS Waterpolo - ZF-Eger  2016/04/23  10-10
          A-HID OSC - FTC-PQS Waterpolo  2016/05/07  10-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tiszavirág SZVPS - SZVSC  2015/09/24  11-9
          Kanizsa Vízilabda Sp - MTK 1888 Vízilabda,   2015/09/26  15-12
          MTK 1888 Vízilabda, - DVSE  2015/10/10  28-11
          ASI DSE - OSC VSE  2015/10/17  11-6
          EKF SC - SZTE EHÖK Sport Egye  2015/10/31  7-4
          BVSC- Zugló - Racionet H  2015/11/21  17-8
          MAFC "110" - Neptun VSC  2015/11/21  9-9
          Ceglédi Vasutas Spor - ASI DSE  2015/12/05  11-13
          Kanizsa Vízilabda Sp - UVSE Continental  2016/04/09  8-9
          EKF SC - ASI DSE  2016/04/16  16-16
          Csabai Csirkefogók V - ASI DSE  2016/05/07  13-14
          Kanizsa Vízilabda Sp - YBL WPC  2016/05/21  9-8
          Neptun VSC - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/05/28  11-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - SZVSC  2015/10/04  11-7
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/11  15-16
          DVSE - AVUS  2015/12/06  14-15
          Vasas-Continental II - Pécsi Sport Nonprofi  2016/02/14  7-16
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2016/02/21  11-10
          KSI SE - AVUS  2016/02/28  11-3
          Rossmann SZVPS - Racionet H  2016/03/13  11-12
          Kaposvári Vízilabda - BVSC- Zugló  2016/03/14  4-20
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/03  5-16
          DVSE - Racionet H  2016/04/24  11-7
          Kölyök Póló Suli - OSC Vízilabda Sporte  2016/05/08  7-19
          MVLC Miskolci Vízila - Csongrád  2016/05/20  15-6
          DVSE - FTC Vízilabda  2016/05/27  6-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - SZVSC  2015/10/04  11-5
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/11  10-19
          DVSE - AVUS  2015/12/06  24-1
          Kaposvári Vízilabda - ZF-Eger  2015/12/13  9-14
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2016/02/21  14-12
          KSI SE - AVUS  2016/02/28  20-0
          Generali SZVPS - RACIONET H  2016/03/13  12-11
          Kaposvári Vízilabda - BVSC- Zugló  2016/03/14  12-18
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/03  9-12
          DVSE - RACIONET H  2016/04/24  9-5
          Honvéd KPS - OSC Vízilabda Sporte  2016/05/08  11-7
          MVLC Miskolci Vízila - Csongrád  2016/05/20  12-8
          DVSE - FTC Vízilabda   2016/05/27  3-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - SZVSC  2015/10/04  18-13
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/11  15-9
          UVSE Continental II. - SVSE  2015/10/18  18-7
          UVSE Continental II. - KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL  2015/10/21  35-1
          OSC Vízilabda Sporte - SVSE  2015/11/15  32-2
          DVSE - AVUS  2015/12/06  11-15
          Kaposvári Vízilabda - ZF-Eger  2015/12/13  8-17
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2016/02/21  14-8
          KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL - UVSE Continental II.  2016/02/21  1-29
          KSI SE - AVUS  2016/02/28  23-12
          Szokody Academy SZVP - RACIONET H  2016/03/13  12-8
          Kaposvári Vízilabda - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/03/14  4-22
          KESI - Váci Vízilabda Sport  2016/04/03  12-15
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/03  18-6
          Honvéd KPS - Pécsi Sport Nonprofi  2016/04/10  11-8
          DVSE - RACIONET H  2016/04/24  10-7
          Váci Vízilabda Sport - Ceglédi Vasutas Spor  2016/05/08  17-6
          Honvéd KPS - OSC Vízilabda Sporte  2016/05/08  3-14
          MVLC Miskolci Vízila - Csongrád  2016/05/20  4-18
          DVSE - FTC Vízilabda   2016/05/27  10-14
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis 2 - Faterpóló VSE  2015/09/13  5-15
          Csepeli VSE - ELTE Vízilabda DSK  2015/09/20  6-14
          Bánki Vízisport Egye - Octopus SE  2015/09/20  4-12
          YBL WPC - OSC VSE  2015/09/27  8-13
          Csepeli VSE - Faterpóló VSE  2015/10/11  11-15
          Oázis 2 - OSC VSE  2015/10/18  7-19
          MAFC-BME - UVSE Continental  2015/10/18  3-11
          UVSE Continental - Bánki Vízisport Egye  2015/11/01  16-3
          Kertészeti Egyetem A - Oázis SC  2015/11/01  7-14
          YBL WPC - Csepeli VSE  2015/11/10  16-7
          Octopus SE - Semmelweis VKS  2015/11/15  9-12
          Csepeli VSE - UVSE Continental  2015/12/06  4-15
          Oázis SC - ELTE Vízilabda DSK  2015/12/11  13-3
          Semmelweis VKS - Octopus SE  2016/02/28  13-9
          Csepeli VSE - Kertészeti Egyetem A  2016/03/17  12-21
          Bánki Vízisport Egye - Komplex Póló Suli SE  2016/03/20  13-15
          UVSE Continental - Oázis 2  2016/04/03  19-12
          Bánki Vízisport Egye - 1427 VSE  2016/04/10  11-12
          ELTE Vízilabda DSK - Octopus SE  2016/05/01  8-14
          Csepeli VSE - Komplex Póló Suli SE  2016/05/01  7-14
          Jog-Ászok VSK - MAFC-BME  2016/05/15  6-17
          Semmelweis VKS - OSC VSE  2016/05/22  6-9
          Bánki Vízisport Egye - Oázis 2  2016/05/29  8-14
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - Vidám Vízilovak VSC  2015/11/18  9-18
          BVSC-Zugló - KVE  2015/12/06  10-9
          Sunday Boys - KVE  2016/03/20  10-12
          HETE - Budaörsi UVVSE  2016/04/10  13-15
          BVSC-Zugló - Sunday Boys  2016/05/22  10-11
       Szívós István Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Balaton Vízilabda Kl  2015/09/12  29-1
          Sportliget SE - Komplex-ASI  2015/09/12  3-7
          OSC VSE - Honvéd Kölyök Polo S  2015/09/12  14-2
          KSI SE - Vidám Vízilovak VSC  2016/02/13  29-6
          OSC VSE - Oázis SC  2016/02/13  4-0
          BVSC-Póló Zugló - Balaton Vízilabda Kl  2016/02/13  18-2
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2016/02/27  2-17
          Balaton Vízilabda Kl - KSI SE  2016/02/27  4-25
          OSC VSE - BVSC-Póló Zugló  2016/02/27  2-8
          Vidám Vízilovak VSC - Oázis SC  2016/02/27  7-12
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2016/02/27  20-9
          Oázis SC - Balaton Vízilabda Kl  2016/02/27  18-4
          Sportliget SE - Városgazda Utánpótlá  2016/03/12  5-9
          Komplex-ASI - Bókay-KSI  2016/03/12  12-6
          Honvéd Kölyök Polo S - Komplex-ASI  2016/03/12  17-9
          Bókay-KSI - Sportliget SE  2016/03/12  4-10
          BVSC-Póló Zugló - OSC VSE  2016/05/21  6-3
          Vidám Vízilovak VSC - Balaton Vízilabda Kl  2016/05/21  14-8
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló leány - Új-Hullám SE  2015/09/26  4-6
          Dunaújvárosi Főiskol - Ceglédi Vasutas Spor  2015/09/26  8-9
          Vidám Vízilovak Vízi - Bókay - KSI  2015/09/26  7-4
          BVSC-Póló leány - Ceglédi Vasutas Spor  2015/10/17  3-13
          Vidám Vízilovak Vízi - Aquaworm Kft  2015/10/17  44-0
          Új-Hullám SE - Bókay - KSI  2015/10/17  8-13
          HUVK SE - Vasas Sport Club  2016/02/20  6-7
          UVSE Continental - Százhalombatta  2016/02/20  12-6
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2016/02/20  17-2
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2016/02/20  8-14
          Dunaújvárosi Főiskol - YBL WPC  2016/04/02  2-15
          Vidám Vízilovak Vízi - Kaposvár Vízilabda K  2016/04/02  10-4
          Ceglédi Vasutas Spor - Tatabányai Vízmű Spo  2016/04/02  9-14
          Kaposvár Vízilabda K - Dunaújvárosi Főiskol  2016/04/02  17-6
          Tatabányai Vízmű Spo - Vidám Vízilovak Vízi  2016/04/02  8-8
          Kópé UVSE - Ceglédi Vasutas Spor  2016/04/02  7-14
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2016/04/09  14-10
          OSC VSE - HUVK SE  2016/04/09  7-10
          Vasas Sport Club - UVSE Continental  2016/04/09  8-13
          Kaposvár Vízilabda K - Tatabányai Vízmű Spo  2016/05/14  11-16
          Dunaújvárosi Főiskol - Ceglédi Vasutas Spor  2016/05/14  6-12
          Kópé UVSE - Kaposvár Vízilabda K  2016/05/14  9-21
          Ceglédi Vasutas Spor - YBL WPC  2016/05/14  9-6
          Vidám Vízilovak Vízi - Dunaújvárosi Főiskol  2016/05/14  13-2
          YBL WPC - Kópé UVSE  2016/05/14  18-7
          Kópé UVSE - Dunaújvárosi Főiskol  2016/05/24  3-7
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Dunaújvárosi Főiskol  2015/09/12  9-12
          Balaton VK - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/10/26  8-15
          ASI-Vasas II. - Bókay - KSI  2015/10/31  8-8
          OSC VSE II. - YBL WPC  2015/10/31  2-18
          FVSE - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/10/31  8-7
          FTC Utánpótlás - BVSC-Póló Zugló  2015/11/21  8-13
          Domino Avus - Hírös Sport Nonprofi  2015/11/21  18-3
          KSI SE - ASI-Vasas I.  2015/11/21  17-5
          UVSE Continental I. - Honvéd UVKSE  2015/11/21  16-5
          ASI-Vasas II. - UVSE Continental II.  2016/04/16  7-8
          Bókay - KSI - Százhalombatta  2016/04/16  4-21
          OSC VSE II. - UVSE Continental II.  2016/04/16  4-10
          Százhalombatta - ASI-Vasas II.  2016/04/16  12-4
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - MVLC Miskolci Vízila  2015/11/26  16-22
          ZF-Eger - Szolnoki  2015/11/26  27-7
          MVLC Miskolci Vízila - ZF-Eger  2015/11/26  20-19
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Domino Avus - Újszilvás KSE  2015/09/19  11-0
          FVSE - KSI SE  2015/09/19  3-22
          Bókay - KSI - OSC VSE  2015/09/19  3-14
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport Nonprofi  2015/09/19  33-0
          HUVK SE - Budafóka XXII. ker.   2015/11/07  14-8
          BVSC-Póló Zugló - YBL WPC  2015/11/07  26-1
          Kópé ÚVSE - ASI-MSA  2015/11/07  20-1
          Oázis SC - Vidám Vízilovak Vízi  2015/11/07  19-3
          Bókay - KSI - Hírös Sport Nonprofi  2015/12/05  15-2
          Újszilvás KSE - OSC VSE  2015/12/05  5-21
          FVSE - FTC Utánpótlás  2015/12/05  3-25
          Vodafone Pólósuli - Százhalombatta  2015/12/12  3-12
          Hírös Sport Nonprofi - Kaposvár Vízilabda K  2015/12/12  16-3
          Cívis Póló VSE - KSI SE II.  2015/12/12  16-5
          Sport és Szabadidő K - Tatabányai Vízmű Spo  2015/12/12  0-29
          FTC Utánpótlás - Újszilvás KSE  2015/12/19  25-2
          Hírös Sport Nonprofi - FVSE  2015/12/19  14-8
          KSI SE - Bókay - KSI  2015/12/19  5-0
          OSC VSE - Domino Avus  2015/12/19  9-5
          Újszilvás KSE - UVSE Continental  2016/02/06  5-28
          UVSE Continental - YBL WPC  2016/02/06  5-0
          HUVK SE - Újszilvás KSE  2016/02/06  21-6
          YBL WPC - Kaposvár Vízilabda K  2016/02/06  0-5
          UVSE Continental - Budafóka XXII. ker.   2016/02/27  21-9
          BVSC-Póló Zugló - FTC Utánpótlás  2016/03/19  7-6
          KSI SE - Hírös Sport Nonprofi  2016/03/19  4-6
          OSC VSE - Oázis SC  2016/03/19  8-8
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű Spo  2016/03/19  6-11
          HUVK SE - Bókay - KSI  2016/06/04  19-2
          Domino Avus - YBL WPC  2016/06/04  6-9
          Százhalombatta - UVSE Continental  2016/06/04  3-11
          YBL WPC - HUVK SE  2016/06/04  0-27
          Domino Avus - Bókay - KSI  2016/06/04  11-5
       2016. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC  2016/01/31  23-10
          Sportliget SE - Budaörsi UVVSE  2016/01/31  12-7
       2016. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - PSN Zrt.  2016/01/23  22-3
          Vasas Sport Club - Kaposvári Vízilabda   2016/01/23  5-12
          PSN Zrt. - Vasas Sport Club  2016/01/23  7-10
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízilabda   2016/01/23  18-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Vízilabda Sport - KVE  2015/10/03  16-3
          Kópé Úszó, -Vízilabd - UVSE Vízilabda Sport  2015/11/07  10-12
          UVSE Vízilabda Sport - KVE  2015/11/18  11-2
          TVSE Vízilabda Kft. - UVSE Vízilabda Sport  2016/01/30  6-8
          TVSE Vízilabda Kft. - Kópé Úszó, -Vízilabd  2016/03/30  8-3
          Kópé Úszó, -Vízilabd - KVE  2016/04/20  19-4
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - POLO SC  2015/11/08  7-9
          EBP Tatabánya - POLO SC  2016/02/21  5-11
          KESI - EBP Tatabánya  2016/03/11  9-6
          DFVE - UVSE Continental I.  2016/03/20  7-15
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - HVSC  2015/10/18  5-8
          DFVE - POLO SC  2015/11/08  10-12
          EBP Tatabánya - POLO SC  2016/02/21  6-8
          KESI - EBP Tatabánya  2016/03/11  5-10
          DFVE - UVSE Continental  2016/03/20  11-16
          Győri VSE - ASI DSE  2016/04/17  14-5
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - EBP Tatabánya  2016/05/22  2-8
          DFVE - POLO SC  2016/05/28  10-13
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - HVSC  2015/10/18  20-3
          DFVE - POLO SC  2015/11/08  9-13
          Váci Vízilabda Sport - Ceglédi Úszó és Vízi  2015/11/22  7-18
          EBP Tatabánya - POLO SC  2016/02/21  8-22
          KESI - EBP Tatabánya  2016/03/11  7-10
          Győri VSE - ASI DSE  2016/04/17  20-8
          Fehérvár Póló Sport - EBP Tatabánya  2016/04/23  12-24
          EBP Tatabánya - Fehérvár Póló Sport   2016/04/30  5-0
          Váci Vízilabda Sport - SZNVE  2016/05/15  11-14
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - DFVE  2016/05/15  11-8
       BVLSZ Leány 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III.kerületi TVE - Váci Vízilabda SE  2015/11/22  7-23
          Kaposvár VK - OSC VSE  2015/11/22  4-20
          Váci Vízilabda SE - III.kerületi TVE  2016/04/04  16-12
  Fiú Serdülő
     Ellenőr 13
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - Valdor Szentes  2016/01/30  11-14
          Vasas - Racionet Honvéd  2016/02/13  11-11
          ZF-Eger - Valdor Szentes  2016/02/18  18-6
          Racionet Honvéd - Szolnok  2016/03/02  4-10
          KSI SE - EBP Tatabánya  2016/03/19  7-7
          DVSE - MVLC  2016/03/23  8-9
          FTC-PQS Waterpolo - ZF-Eger  2016/04/23  10-10
          A-HID OSC - FTC-PQS Waterpolo  2016/05/07  10-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tiszavirág SZVPS - SZVSC  2015/09/24  11-9
          Kanizsa Vízilabda Sp - MTK 1888 Vízilabda,   2015/09/26  15-12
          MTK 1888 Vízilabda, - DVSE  2015/10/10  28-11
          ASI DSE - OSC VSE  2015/10/17  11-6
          EKF SC - SZTE EHÖK Sport Egye  2015/10/31  7-4
          BVSC- Zugló - Racionet H  2015/11/21  17-8
          MAFC "110" - Neptun VSC  2015/11/21  9-9
          Ceglédi Vasutas Spor - ASI DSE  2015/12/05  11-13
          Kanizsa Vízilabda Sp - UVSE Continental  2016/04/09  8-9
          EKF SC - ASI DSE  2016/04/16  16-16
          Csabai Csirkefogók V - ASI DSE  2016/05/07  13-14
          Kanizsa Vízilabda Sp - YBL WPC  2016/05/21  9-8
          Neptun VSC - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/05/28  11-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - SZVSC  2015/10/04  11-7
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/11  15-16
          DVSE - AVUS  2015/12/06  14-15
          Vasas-Continental II - Pécsi Sport Nonprofi  2016/02/14  7-16
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2016/02/21  11-10
          KSI SE - AVUS  2016/02/28  11-3
          Rossmann SZVPS - Racionet H  2016/03/13  11-12
          Kaposvári Vízilabda - BVSC- Zugló  2016/03/14  4-20
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/03  5-16
          DVSE - Racionet H  2016/04/24  11-7
          Kölyök Póló Suli - OSC Vízilabda Sporte  2016/05/08  7-19
          MVLC Miskolci Vízila - Csongrád  2016/05/20  15-6
          DVSE - FTC Vízilabda  2016/05/27  6-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - SZVSC  2015/10/04  11-5
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/11  10-19
          DVSE - AVUS  2015/12/06  24-1
          Kaposvári Vízilabda - ZF-Eger  2015/12/13  9-14
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2016/02/21  14-12
          KSI SE - AVUS  2016/02/28  20-0
          Generali SZVPS - RACIONET H  2016/03/13  12-11
          Kaposvári Vízilabda - BVSC- Zugló  2016/03/14  12-18
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/03  9-12
          DVSE - RACIONET H  2016/04/24  9-5
          Honvéd KPS - OSC Vízilabda Sporte  2016/05/08  11-7
          MVLC Miskolci Vízila - Csongrád  2016/05/20  12-8
          DVSE - FTC Vízilabda   2016/05/27  3-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - SZVSC  2015/10/04  18-13
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/11  15-9
          UVSE Continental II. - SVSE  2015/10/18  18-7
          UVSE Continental II. - KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL  2015/10/21  35-1
          OSC Vízilabda Sporte - SVSE  2015/11/15  32-2
          DVSE - AVUS  2015/12/06  11-15
          Kaposvári Vízilabda - ZF-Eger  2015/12/13  8-17
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2016/02/21  14-8
          KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL - UVSE Continental II.  2016/02/21  1-29
          KSI SE - AVUS  2016/02/28  23-12
          Szokody Academy SZVP - RACIONET H  2016/03/13  12-8
          Kaposvári Vízilabda - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/03/14  4-22
          KESI - Váci Vízilabda Sport  2016/04/03  12-15
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/03  18-6
          Honvéd KPS - Pécsi Sport Nonprofi  2016/04/10  11-8
          DVSE - RACIONET H  2016/04/24  10-7
          Váci Vízilabda Sport - Ceglédi Vasutas Spor  2016/05/08  17-6
          Honvéd KPS - OSC Vízilabda Sporte  2016/05/08  3-14
          MVLC Miskolci Vízila - Csongrád  2016/05/20  4-18
          DVSE - FTC Vízilabda   2016/05/27  10-14
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis 2 - Faterpóló VSE  2015/09/13  5-15
          Csepeli VSE - ELTE Vízilabda DSK  2015/09/20  6-14
          Bánki Vízisport Egye - Octopus SE  2015/09/20  4-12
          YBL WPC - OSC VSE  2015/09/27  8-13
          Csepeli VSE - Faterpóló VSE  2015/10/11  11-15
          Oázis 2 - OSC VSE  2015/10/18  7-19
          MAFC-BME - UVSE Continental  2015/10/18  3-11
          UVSE Continental - Bánki Vízisport Egye  2015/11/01  16-3
          Kertészeti Egyetem A - Oázis SC  2015/11/01  7-14
          YBL WPC - Csepeli VSE  2015/11/10  16-7
          Octopus SE - Semmelweis VKS  2015/11/15  9-12
          Csepeli VSE - UVSE Continental  2015/12/06  4-15
          Oázis SC - ELTE Vízilabda DSK  2015/12/11  13-3
          Semmelweis VKS - Octopus SE  2016/02/28  13-9
          Csepeli VSE - Kertészeti Egyetem A  2016/03/17  12-21
          Bánki Vízisport Egye - Komplex Póló Suli SE  2016/03/20  13-15
          UVSE Continental - Oázis 2  2016/04/03  19-12
          Bánki Vízisport Egye - 1427 VSE  2016/04/10  11-12
          ELTE Vízilabda DSK - Octopus SE  2016/05/01  8-14
          Csepeli VSE - Komplex Póló Suli SE  2016/05/01  7-14
          Jog-Ászok VSK - MAFC-BME  2016/05/15  6-17
          Semmelweis VKS - OSC VSE  2016/05/22  6-9
          Bánki Vízisport Egye - Oázis 2  2016/05/29  8-14
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - Vidám Vízilovak VSC  2015/11/18  9-18
          BVSC-Zugló - KVE  2015/12/06  10-9
          Sunday Boys - KVE  2016/03/20  10-12
          HETE - Budaörsi UVVSE  2016/04/10  13-15
          BVSC-Zugló - Sunday Boys  2016/05/22  10-11
       Szívós István Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Balaton Vízilabda Kl  2015/09/12  29-1
          Sportliget SE - Komplex-ASI  2015/09/12  3-7
          OSC VSE - Honvéd Kölyök Polo S  2015/09/12  14-2
          KSI SE - Vidám Vízilovak VSC  2016/02/13  29-6
          OSC VSE - Oázis SC  2016/02/13  4-0
          BVSC-Póló Zugló - Balaton Vízilabda Kl  2016/02/13  18-2
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2016/02/27  2-17
          Balaton Vízilabda Kl - KSI SE  2016/02/27  4-25
          OSC VSE - BVSC-Póló Zugló  2016/02/27  2-8
          Vidám Vízilovak VSC - Oázis SC  2016/02/27  7-12
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2016/02/27  20-9
          Oázis SC - Balaton Vízilabda Kl  2016/02/27  18-4
          Sportliget SE - Városgazda Utánpótlá  2016/03/12  5-9
          Komplex-ASI - Bókay-KSI  2016/03/12  12-6
          Honvéd Kölyök Polo S - Komplex-ASI  2016/03/12  17-9
          Bókay-KSI - Sportliget SE  2016/03/12  4-10
          BVSC-Póló Zugló - OSC VSE  2016/05/21  6-3
          Vidám Vízilovak VSC - Balaton Vízilabda Kl  2016/05/21  14-8
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló leány - Új-Hullám SE  2015/09/26  4-6
          Dunaújvárosi Főiskol - Ceglédi Vasutas Spor  2015/09/26  8-9
          Vidám Vízilovak Vízi - Bókay - KSI  2015/09/26  7-4
          BVSC-Póló leány - Ceglédi Vasutas Spor  2015/10/17  3-13
          Vidám Vízilovak Vízi - Aquaworm Kft  2015/10/17  44-0
          Új-Hullám SE - Bókay - KSI  2015/10/17  8-13
          HUVK SE - Vasas Sport Club  2016/02/20  6-7
          UVSE Continental - Százhalombatta  2016/02/20  12-6
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2016/02/20  17-2
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2016/02/20  8-14
          Dunaújvárosi Főiskol - YBL WPC  2016/04/02  2-15
          Vidám Vízilovak Vízi - Kaposvár Vízilabda K  2016/04/02  10-4
          Ceglédi Vasutas Spor - Tatabányai Vízmű Spo  2016/04/02  9-14
          Kaposvár Vízilabda K - Dunaújvárosi Főiskol  2016/04/02  17-6
          Tatabányai Vízmű Spo - Vidám Vízilovak Vízi  2016/04/02  8-8
          Kópé UVSE - Ceglédi Vasutas Spor  2016/04/02  7-14
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2016/04/09  14-10
          OSC VSE - HUVK SE  2016/04/09  7-10
          Vasas Sport Club - UVSE Continental  2016/04/09  8-13
          Kaposvár Vízilabda K - Tatabányai Vízmű Spo  2016/05/14  11-16
          Dunaújvárosi Főiskol - Ceglédi Vasutas Spor  2016/05/14  6-12
          Kópé UVSE - Kaposvár Vízilabda K  2016/05/14  9-21
          Ceglédi Vasutas Spor - YBL WPC  2016/05/14  9-6
          Vidám Vízilovak Vízi - Dunaújvárosi Főiskol  2016/05/14  13-2
          YBL WPC - Kópé UVSE  2016/05/14  18-7
          Kópé UVSE - Dunaújvárosi Főiskol  2016/05/24  3-7
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Dunaújvárosi Főiskol  2015/09/12  9-12
          Balaton VK - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/10/26  8-15
          ASI-Vasas II. - Bókay - KSI  2015/10/31  8-8
          OSC VSE II. - YBL WPC  2015/10/31  2-18
          FVSE - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/10/31  8-7
          FTC Utánpótlás - BVSC-Póló Zugló  2015/11/21  8-13
          Domino Avus - Hírös Sport Nonprofi  2015/11/21  18-3
          KSI SE - ASI-Vasas I.  2015/11/21  17-5
          UVSE Continental I. - Honvéd UVKSE  2015/11/21  16-5
          ASI-Vasas II. - UVSE Continental II.  2016/04/16  7-8
          Bókay - KSI - Százhalombatta  2016/04/16  4-21
          OSC VSE II. - UVSE Continental II.  2016/04/16  4-10
          Százhalombatta - ASI-Vasas II.  2016/04/16  12-4
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - MVLC Miskolci Vízila  2015/11/26  16-22
          ZF-Eger - Szolnoki  2015/11/26  27-7
          MVLC Miskolci Vízila - ZF-Eger  2015/11/26  20-19
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Domino Avus - Újszilvás KSE  2015/09/19  11-0
          FVSE - KSI SE  2015/09/19  3-22
          Bókay - KSI - OSC VSE  2015/09/19  3-14
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport Nonprofi  2015/09/19  33-0
          HUVK SE - Budafóka XXII. ker.   2015/11/07  14-8
          BVSC-Póló Zugló - YBL WPC  2015/11/07  26-1
          Kópé ÚVSE - ASI-MSA  2015/11/07  20-1
          Oázis SC - Vidám Vízilovak Vízi  2015/11/07  19-3
          Bókay - KSI - Hírös Sport Nonprofi  2015/12/05  15-2
          Újszilvás KSE - OSC VSE  2015/12/05  5-21
          FVSE - FTC Utánpótlás  2015/12/05  3-25
          Vodafone Pólósuli - Százhalombatta  2015/12/12  3-12
          Hírös Sport Nonprofi - Kaposvár Vízilabda K  2015/12/12  16-3
          Cívis Póló VSE - KSI SE II.  2015/12/12  16-5
          Sport és Szabadidő K - Tatabányai Vízmű Spo  2015/12/12  0-29
          FTC Utánpótlás - Újszilvás KSE  2015/12/19  25-2
          Hírös Sport Nonprofi - FVSE  2015/12/19  14-8
          KSI SE - Bókay - KSI  2015/12/19  5-0
          OSC VSE - Domino Avus  2015/12/19  9-5
          Újszilvás KSE - UVSE Continental  2016/02/06  5-28
          UVSE Continental - YBL WPC  2016/02/06  5-0
          HUVK SE - Újszilvás KSE  2016/02/06  21-6
          YBL WPC - Kaposvár Vízilabda K  2016/02/06  0-5
          UVSE Continental - Budafóka XXII. ker.   2016/02/27  21-9
          BVSC-Póló Zugló - FTC Utánpótlás  2016/03/19  7-6
          KSI SE - Hírös Sport Nonprofi  2016/03/19  4-6
          OSC VSE - Oázis SC  2016/03/19  8-8
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű Spo  2016/03/19  6-11
          HUVK SE - Bókay - KSI  2016/06/04  19-2
          Domino Avus - YBL WPC  2016/06/04  6-9
          Százhalombatta - UVSE Continental  2016/06/04  3-11
          YBL WPC - HUVK SE  2016/06/04  0-27
          Domino Avus - Bókay - KSI  2016/06/04  11-5
       2016. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC  2016/01/31  23-10
          Sportliget SE - Budaörsi UVVSE  2016/01/31  12-7
       2016. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - PSN Zrt.  2016/01/23  22-3
          Vasas Sport Club - Kaposvári Vízilabda   2016/01/23  5-12
          PSN Zrt. - Vasas Sport Club  2016/01/23  7-10
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízilabda   2016/01/23  18-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Vízilabda Sport - KVE  2015/10/03  16-3
          Kópé Úszó, -Vízilabd - UVSE Vízilabda Sport  2015/11/07  10-12
          UVSE Vízilabda Sport - KVE  2015/11/18  11-2
          TVSE Vízilabda Kft. - UVSE Vízilabda Sport  2016/01/30  6-8
          TVSE Vízilabda Kft. - Kópé Úszó, -Vízilabd  2016/03/30  8-3
          Kópé Úszó, -Vízilabd - KVE  2016/04/20  19-4
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - POLO SC  2015/11/08  7-9
          EBP Tatabánya - POLO SC  2016/02/21  5-11
          KESI - EBP Tatabánya  2016/03/11  9-6
          DFVE - UVSE Continental I.  2016/03/20  7-15
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - HVSC  2015/10/18  5-8
          DFVE - POLO SC  2015/11/08  10-12
          EBP Tatabánya - POLO SC  2016/02/21  6-8
          KESI - EBP Tatabánya  2016/03/11  5-10
          DFVE - UVSE Continental  2016/03/20  11-16
          Győri VSE - ASI DSE  2016/04/17  14-5
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - EBP Tatabánya  2016/05/22  2-8
          DFVE - POLO SC  2016/05/28  10-13
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - HVSC  2015/10/18  20-3
          DFVE - POLO SC  2015/11/08  9-13
          Váci Vízilabda Sport - Ceglédi Úszó és Vízi  2015/11/22  7-18
          EBP Tatabánya - POLO SC  2016/02/21  8-22
          KESI - EBP Tatabánya  2016/03/11  7-10
          Győri VSE - ASI DSE  2016/04/17  20-8
          Fehérvár Póló Sport - EBP Tatabánya  2016/04/23  12-24
          EBP Tatabánya - Fehérvár Póló Sport   2016/04/30  5-0
          Váci Vízilabda Sport - SZNVE  2016/05/15  11-14
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - DFVE  2016/05/15  11-8
       BVLSZ Leány 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III.kerületi TVE - Váci Vízilabda SE  2015/11/22  7-23
          Kaposvár VK - OSC VSE  2015/11/22  4-20
          Váci Vízilabda SE - III.kerületi TVE  2016/04/04  16-12
  Fiú Gyermek
     Ellenőr 20
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - Valdor Szentes  2016/01/30  11-14
          Vasas - Racionet Honvéd  2016/02/13  11-11
          ZF-Eger - Valdor Szentes  2016/02/18  18-6
          Racionet Honvéd - Szolnok  2016/03/02  4-10
          KSI SE - EBP Tatabánya  2016/03/19  7-7
          DVSE - MVLC  2016/03/23  8-9
          FTC-PQS Waterpolo - ZF-Eger  2016/04/23  10-10
          A-HID OSC - FTC-PQS Waterpolo  2016/05/07  10-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tiszavirág SZVPS - SZVSC  2015/09/24  11-9
          Kanizsa Vízilabda Sp - MTK 1888 Vízilabda,   2015/09/26  15-12
          MTK 1888 Vízilabda, - DVSE  2015/10/10  28-11
          ASI DSE - OSC VSE  2015/10/17  11-6
          EKF SC - SZTE EHÖK Sport Egye  2015/10/31  7-4
          BVSC- Zugló - Racionet H  2015/11/21  17-8
          MAFC "110" - Neptun VSC  2015/11/21  9-9
          Ceglédi Vasutas Spor - ASI DSE  2015/12/05  11-13
          Kanizsa Vízilabda Sp - UVSE Continental  2016/04/09  8-9
          EKF SC - ASI DSE  2016/04/16  16-16
          Csabai Csirkefogók V - ASI DSE  2016/05/07  13-14
          Kanizsa Vízilabda Sp - YBL WPC  2016/05/21  9-8
          Neptun VSC - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/05/28  11-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - SZVSC  2015/10/04  11-7
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/11  15-16
          DVSE - AVUS  2015/12/06  14-15
          Vasas-Continental II - Pécsi Sport Nonprofi  2016/02/14  7-16
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2016/02/21  11-10
          KSI SE - AVUS  2016/02/28  11-3
          Rossmann SZVPS - Racionet H  2016/03/13  11-12
          Kaposvári Vízilabda - BVSC- Zugló  2016/03/14  4-20
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/03  5-16
          DVSE - Racionet H  2016/04/24  11-7
          Kölyök Póló Suli - OSC Vízilabda Sporte  2016/05/08  7-19
          MVLC Miskolci Vízila - Csongrád  2016/05/20  15-6
          DVSE - FTC Vízilabda  2016/05/27  6-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - SZVSC  2015/10/04  11-5
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/11  10-19
          DVSE - AVUS  2015/12/06  24-1
          Kaposvári Vízilabda - ZF-Eger  2015/12/13  9-14
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2016/02/21  14-12
          KSI SE - AVUS  2016/02/28  20-0
          Generali SZVPS - RACIONET H  2016/03/13  12-11
          Kaposvári Vízilabda - BVSC- Zugló  2016/03/14  12-18
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/03  9-12
          DVSE - RACIONET H  2016/04/24  9-5
          Honvéd KPS - OSC Vízilabda Sporte  2016/05/08  11-7
          MVLC Miskolci Vízila - Csongrád  2016/05/20  12-8
          DVSE - FTC Vízilabda   2016/05/27  3-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - SZVSC  2015/10/04  18-13
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/11  15-9
          UVSE Continental II. - SVSE  2015/10/18  18-7
          UVSE Continental II. - KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL  2015/10/21  35-1
          OSC Vízilabda Sporte - SVSE  2015/11/15  32-2
          DVSE - AVUS  2015/12/06  11-15
          Kaposvári Vízilabda - ZF-Eger  2015/12/13  8-17
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2016/02/21  14-8
          KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL - UVSE Continental II.  2016/02/21  1-29
          KSI SE - AVUS  2016/02/28  23-12
          Szokody Academy SZVP - RACIONET H  2016/03/13  12-8
          Kaposvári Vízilabda - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/03/14  4-22
          KESI - Váci Vízilabda Sport  2016/04/03  12-15
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/03  18-6
          Honvéd KPS - Pécsi Sport Nonprofi  2016/04/10  11-8
          DVSE - RACIONET H  2016/04/24  10-7
          Váci Vízilabda Sport - Ceglédi Vasutas Spor  2016/05/08  17-6
          Honvéd KPS - OSC Vízilabda Sporte  2016/05/08  3-14
          MVLC Miskolci Vízila - Csongrád  2016/05/20  4-18
          DVSE - FTC Vízilabda   2016/05/27  10-14
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis 2 - Faterpóló VSE  2015/09/13  5-15
          Csepeli VSE - ELTE Vízilabda DSK  2015/09/20  6-14
          Bánki Vízisport Egye - Octopus SE  2015/09/20  4-12
          YBL WPC - OSC VSE  2015/09/27  8-13
          Csepeli VSE - Faterpóló VSE  2015/10/11  11-15
          Oázis 2 - OSC VSE  2015/10/18  7-19
          MAFC-BME - UVSE Continental  2015/10/18  3-11
          UVSE Continental - Bánki Vízisport Egye  2015/11/01  16-3
          Kertészeti Egyetem A - Oázis SC  2015/11/01  7-14
          YBL WPC - Csepeli VSE  2015/11/10  16-7
          Octopus SE - Semmelweis VKS  2015/11/15  9-12
          Csepeli VSE - UVSE Continental  2015/12/06  4-15
          Oázis SC - ELTE Vízilabda DSK  2015/12/11  13-3
          Semmelweis VKS - Octopus SE  2016/02/28  13-9
          Csepeli VSE - Kertészeti Egyetem A  2016/03/17  12-21
          Bánki Vízisport Egye - Komplex Póló Suli SE  2016/03/20  13-15
          UVSE Continental - Oázis 2  2016/04/03  19-12
          Bánki Vízisport Egye - 1427 VSE  2016/04/10  11-12
          ELTE Vízilabda DSK - Octopus SE  2016/05/01  8-14
          Csepeli VSE - Komplex Póló Suli SE  2016/05/01  7-14
          Jog-Ászok VSK - MAFC-BME  2016/05/15  6-17
          Semmelweis VKS - OSC VSE  2016/05/22  6-9
          Bánki Vízisport Egye - Oázis 2  2016/05/29  8-14
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - Vidám Vízilovak VSC  2015/11/18  9-18
          BVSC-Zugló - KVE  2015/12/06  10-9
          Sunday Boys - KVE  2016/03/20  10-12
          HETE - Budaörsi UVVSE  2016/04/10  13-15
          BVSC-Zugló - Sunday Boys  2016/05/22  10-11
       Szívós István Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Balaton Vízilabda Kl  2015/09/12  29-1
          Sportliget SE - Komplex-ASI  2015/09/12  3-7
          OSC VSE - Honvéd Kölyök Polo S  2015/09/12  14-2
          KSI SE - Vidám Vízilovak VSC  2016/02/13  29-6
          OSC VSE - Oázis SC  2016/02/13  4-0
          BVSC-Póló Zugló - Balaton Vízilabda Kl  2016/02/13  18-2
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2016/02/27  2-17
          Balaton Vízilabda Kl - KSI SE  2016/02/27  4-25
          OSC VSE - BVSC-Póló Zugló  2016/02/27  2-8
          Vidám Vízilovak VSC - Oázis SC  2016/02/27  7-12
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2016/02/27  20-9
          Oázis SC - Balaton Vízilabda Kl  2016/02/27  18-4
          Sportliget SE - Városgazda Utánpótlá  2016/03/12  5-9
          Komplex-ASI - Bókay-KSI  2016/03/12  12-6
          Honvéd Kölyök Polo S - Komplex-ASI  2016/03/12  17-9
          Bókay-KSI - Sportliget SE  2016/03/12  4-10
          BVSC-Póló Zugló - OSC VSE  2016/05/21  6-3
          Vidám Vízilovak VSC - Balaton Vízilabda Kl  2016/05/21  14-8
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló leány - Új-Hullám SE  2015/09/26  4-6
          Dunaújvárosi Főiskol - Ceglédi Vasutas Spor  2015/09/26  8-9
          Vidám Vízilovak Vízi - Bókay - KSI  2015/09/26  7-4
          BVSC-Póló leány - Ceglédi Vasutas Spor  2015/10/17  3-13
          Vidám Vízilovak Vízi - Aquaworm Kft  2015/10/17  44-0
          Új-Hullám SE - Bókay - KSI  2015/10/17  8-13
          HUVK SE - Vasas Sport Club  2016/02/20  6-7
          UVSE Continental - Százhalombatta  2016/02/20  12-6
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2016/02/20  17-2
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2016/02/20  8-14
          Dunaújvárosi Főiskol - YBL WPC  2016/04/02  2-15
          Vidám Vízilovak Vízi - Kaposvár Vízilabda K  2016/04/02  10-4
          Ceglédi Vasutas Spor - Tatabányai Vízmű Spo  2016/04/02  9-14
          Kaposvár Vízilabda K - Dunaújvárosi Főiskol  2016/04/02  17-6
          Tatabányai Vízmű Spo - Vidám Vízilovak Vízi  2016/04/02  8-8
          Kópé UVSE - Ceglédi Vasutas Spor  2016/04/02  7-14
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2016/04/09  14-10
          OSC VSE - HUVK SE  2016/04/09  7-10
          Vasas Sport Club - UVSE Continental  2016/04/09  8-13
          Kaposvár Vízilabda K - Tatabányai Vízmű Spo  2016/05/14  11-16
          Dunaújvárosi Főiskol - Ceglédi Vasutas Spor  2016/05/14  6-12
          Kópé UVSE - Kaposvár Vízilabda K  2016/05/14  9-21
          Ceglédi Vasutas Spor - YBL WPC  2016/05/14  9-6
          Vidám Vízilovak Vízi - Dunaújvárosi Főiskol  2016/05/14  13-2
          YBL WPC - Kópé UVSE  2016/05/14  18-7
          Kópé UVSE - Dunaújvárosi Főiskol  2016/05/24  3-7
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Dunaújvárosi Főiskol  2015/09/12  9-12
          Balaton VK - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/10/26  8-15
          ASI-Vasas II. - Bókay - KSI  2015/10/31  8-8
          OSC VSE II. - YBL WPC  2015/10/31  2-18
          FVSE - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/10/31  8-7
          FTC Utánpótlás - BVSC-Póló Zugló  2015/11/21  8-13
          Domino Avus - Hírös Sport Nonprofi  2015/11/21  18-3
          KSI SE - ASI-Vasas I.  2015/11/21  17-5
          UVSE Continental I. - Honvéd UVKSE  2015/11/21  16-5
          ASI-Vasas II. - UVSE Continental II.  2016/04/16  7-8
          Bókay - KSI - Százhalombatta  2016/04/16  4-21
          OSC VSE II. - UVSE Continental II.  2016/04/16  4-10
          Százhalombatta - ASI-Vasas II.  2016/04/16  12-4
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - MVLC Miskolci Vízila  2015/11/26  16-22
          ZF-Eger - Szolnoki  2015/11/26  27-7
          MVLC Miskolci Vízila - ZF-Eger  2015/11/26  20-19
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Domino Avus - Újszilvás KSE  2015/09/19  11-0
          FVSE - KSI SE  2015/09/19  3-22
          Bókay - KSI - OSC VSE  2015/09/19  3-14
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport Nonprofi  2015/09/19  33-0
          HUVK SE - Budafóka XXII. ker.   2015/11/07  14-8
          BVSC-Póló Zugló - YBL WPC  2015/11/07  26-1
          Kópé ÚVSE - ASI-MSA  2015/11/07  20-1
          Oázis SC - Vidám Vízilovak Vízi  2015/11/07  19-3
          Bókay - KSI - Hírös Sport Nonprofi  2015/12/05  15-2
          Újszilvás KSE - OSC VSE  2015/12/05  5-21
          FVSE - FTC Utánpótlás  2015/12/05  3-25
          Vodafone Pólósuli - Százhalombatta  2015/12/12  3-12
          Hírös Sport Nonprofi - Kaposvár Vízilabda K  2015/12/12  16-3
          Cívis Póló VSE - KSI SE II.  2015/12/12  16-5
          Sport és Szabadidő K - Tatabányai Vízmű Spo  2015/12/12  0-29
          FTC Utánpótlás - Újszilvás KSE  2015/12/19  25-2
          Hírös Sport Nonprofi - FVSE  2015/12/19  14-8
          KSI SE - Bókay - KSI  2015/12/19  5-0
          OSC VSE - Domino Avus  2015/12/19  9-5
          Újszilvás KSE - UVSE Continental  2016/02/06  5-28
          UVSE Continental - YBL WPC  2016/02/06  5-0
          HUVK SE - Újszilvás KSE  2016/02/06  21-6
          YBL WPC - Kaposvár Vízilabda K  2016/02/06  0-5
          UVSE Continental - Budafóka XXII. ker.   2016/02/27  21-9
          BVSC-Póló Zugló - FTC Utánpótlás  2016/03/19  7-6
          KSI SE - Hírös Sport Nonprofi  2016/03/19  4-6
          OSC VSE - Oázis SC  2016/03/19  8-8
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű Spo  2016/03/19  6-11
          HUVK SE - Bókay - KSI  2016/06/04  19-2
          Domino Avus - YBL WPC  2016/06/04  6-9
          Százhalombatta - UVSE Continental  2016/06/04  3-11
          YBL WPC - HUVK SE  2016/06/04  0-27
          Domino Avus - Bókay - KSI  2016/06/04  11-5
       2016. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC  2016/01/31  23-10
          Sportliget SE - Budaörsi UVVSE  2016/01/31  12-7
       2016. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - PSN Zrt.  2016/01/23  22-3
          Vasas Sport Club - Kaposvári Vízilabda   2016/01/23  5-12
          PSN Zrt. - Vasas Sport Club  2016/01/23  7-10
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízilabda   2016/01/23  18-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Vízilabda Sport - KVE  2015/10/03  16-3
          Kópé Úszó, -Vízilabd - UVSE Vízilabda Sport  2015/11/07  10-12
          UVSE Vízilabda Sport - KVE  2015/11/18  11-2
          TVSE Vízilabda Kft. - UVSE Vízilabda Sport  2016/01/30  6-8
          TVSE Vízilabda Kft. - Kópé Úszó, -Vízilabd  2016/03/30  8-3
          Kópé Úszó, -Vízilabd - KVE  2016/04/20  19-4
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - POLO SC  2015/11/08  7-9
          EBP Tatabánya - POLO SC  2016/02/21  5-11
          KESI - EBP Tatabánya  2016/03/11  9-6
          DFVE - UVSE Continental I.  2016/03/20  7-15
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - HVSC  2015/10/18  5-8
          DFVE - POLO SC  2015/11/08  10-12
          EBP Tatabánya - POLO SC  2016/02/21  6-8
          KESI - EBP Tatabánya  2016/03/11  5-10
          DFVE - UVSE Continental  2016/03/20  11-16
          Győri VSE - ASI DSE  2016/04/17  14-5
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - EBP Tatabánya  2016/05/22  2-8
          DFVE - POLO SC  2016/05/28  10-13
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - HVSC  2015/10/18  20-3
          DFVE - POLO SC  2015/11/08  9-13
          Váci Vízilabda Sport - Ceglédi Úszó és Vízi  2015/11/22  7-18
          EBP Tatabánya - POLO SC  2016/02/21  8-22
          KESI - EBP Tatabánya  2016/03/11  7-10
          Győri VSE - ASI DSE  2016/04/17  20-8
          Fehérvár Póló Sport - EBP Tatabánya  2016/04/23  12-24
          EBP Tatabánya - Fehérvár Póló Sport   2016/04/30  5-0
          Váci Vízilabda Sport - SZNVE  2016/05/15  11-14
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - DFVE  2016/05/15  11-8
       BVLSZ Leány 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III.kerületi TVE - Váci Vízilabda SE  2015/11/22  7-23
          Kaposvár VK - OSC VSE  2015/11/22  4-20
          Váci Vízilabda SE - III.kerületi TVE  2016/04/04  16-12
  BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt
     Ellenőr 23
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - Valdor Szentes  2016/01/30  11-14
          Vasas - Racionet Honvéd  2016/02/13  11-11
          ZF-Eger - Valdor Szentes  2016/02/18  18-6
          Racionet Honvéd - Szolnok  2016/03/02  4-10
          KSI SE - EBP Tatabánya  2016/03/19  7-7
          DVSE - MVLC  2016/03/23  8-9
          FTC-PQS Waterpolo - ZF-Eger  2016/04/23  10-10
          A-HID OSC - FTC-PQS Waterpolo  2016/05/07  10-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tiszavirág SZVPS - SZVSC  2015/09/24  11-9
          Kanizsa Vízilabda Sp - MTK 1888 Vízilabda,   2015/09/26  15-12
          MTK 1888 Vízilabda, - DVSE  2015/10/10  28-11
          ASI DSE - OSC VSE  2015/10/17  11-6
          EKF SC - SZTE EHÖK Sport Egye  2015/10/31  7-4
          BVSC- Zugló - Racionet H  2015/11/21  17-8
          MAFC "110" - Neptun VSC  2015/11/21  9-9
          Ceglédi Vasutas Spor - ASI DSE  2015/12/05  11-13
          Kanizsa Vízilabda Sp - UVSE Continental  2016/04/09  8-9
          EKF SC - ASI DSE  2016/04/16  16-16
          Csabai Csirkefogók V - ASI DSE  2016/05/07  13-14
          Kanizsa Vízilabda Sp - YBL WPC  2016/05/21  9-8
          Neptun VSC - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/05/28  11-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - SZVSC  2015/10/04  11-7
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/11  15-16
          DVSE - AVUS  2015/12/06  14-15
          Vasas-Continental II - Pécsi Sport Nonprofi  2016/02/14  7-16
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2016/02/21  11-10
          KSI SE - AVUS  2016/02/28  11-3
          Rossmann SZVPS - Racionet H  2016/03/13  11-12
          Kaposvári Vízilabda - BVSC- Zugló  2016/03/14  4-20
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/03  5-16
          DVSE - Racionet H  2016/04/24  11-7
          Kölyök Póló Suli - OSC Vízilabda Sporte  2016/05/08  7-19
          MVLC Miskolci Vízila - Csongrád  2016/05/20  15-6
          DVSE - FTC Vízilabda  2016/05/27  6-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - SZVSC  2015/10/04  11-5
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/11  10-19
          DVSE - AVUS  2015/12/06  24-1
          Kaposvári Vízilabda - ZF-Eger  2015/12/13  9-14
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2016/02/21  14-12
          KSI SE - AVUS  2016/02/28  20-0
          Generali SZVPS - RACIONET H  2016/03/13  12-11
          Kaposvári Vízilabda - BVSC- Zugló  2016/03/14  12-18
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/03  9-12
          DVSE - RACIONET H  2016/04/24  9-5
          Honvéd KPS - OSC Vízilabda Sporte  2016/05/08  11-7
          MVLC Miskolci Vízila - Csongrád  2016/05/20  12-8
          DVSE - FTC Vízilabda   2016/05/27  3-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - SZVSC  2015/10/04  18-13
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/11  15-9
          UVSE Continental II. - SVSE  2015/10/18  18-7
          UVSE Continental II. - KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL  2015/10/21  35-1
          OSC Vízilabda Sporte - SVSE  2015/11/15  32-2
          DVSE - AVUS  2015/12/06  11-15
          Kaposvári Vízilabda - ZF-Eger  2015/12/13  8-17
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2016/02/21  14-8
          KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL - UVSE Continental II.  2016/02/21  1-29
          KSI SE - AVUS  2016/02/28  23-12
          Szokody Academy SZVP - RACIONET H  2016/03/13  12-8
          Kaposvári Vízilabda - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/03/14  4-22
          KESI - Váci Vízilabda Sport  2016/04/03  12-15
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/03  18-6
          Honvéd KPS - Pécsi Sport Nonprofi  2016/04/10  11-8
          DVSE - RACIONET H  2016/04/24  10-7
          Váci Vízilabda Sport - Ceglédi Vasutas Spor  2016/05/08  17-6
          Honvéd KPS - OSC Vízilabda Sporte  2016/05/08  3-14
          MVLC Miskolci Vízila - Csongrád  2016/05/20  4-18
          DVSE - FTC Vízilabda   2016/05/27  10-14
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis 2 - Faterpóló VSE  2015/09/13  5-15
          Csepeli VSE - ELTE Vízilabda DSK  2015/09/20  6-14
          Bánki Vízisport Egye - Octopus SE  2015/09/20  4-12
          YBL WPC - OSC VSE  2015/09/27  8-13
          Csepeli VSE - Faterpóló VSE  2015/10/11  11-15
          Oázis 2 - OSC VSE  2015/10/18  7-19
          MAFC-BME - UVSE Continental  2015/10/18  3-11
          UVSE Continental - Bánki Vízisport Egye  2015/11/01  16-3
          Kertészeti Egyetem A - Oázis SC  2015/11/01  7-14
          YBL WPC - Csepeli VSE  2015/11/10  16-7
          Octopus SE - Semmelweis VKS  2015/11/15  9-12
          Csepeli VSE - UVSE Continental  2015/12/06  4-15
          Oázis SC - ELTE Vízilabda DSK  2015/12/11  13-3
          Semmelweis VKS - Octopus SE  2016/02/28  13-9
          Csepeli VSE - Kertészeti Egyetem A  2016/03/17  12-21
          Bánki Vízisport Egye - Komplex Póló Suli SE  2016/03/20  13-15
          UVSE Continental - Oázis 2  2016/04/03  19-12
          Bánki Vízisport Egye - 1427 VSE  2016/04/10  11-12
          ELTE Vízilabda DSK - Octopus SE  2016/05/01  8-14
          Csepeli VSE - Komplex Póló Suli SE  2016/05/01  7-14
          Jog-Ászok VSK - MAFC-BME  2016/05/15  6-17
          Semmelweis VKS - OSC VSE  2016/05/22  6-9
          Bánki Vízisport Egye - Oázis 2  2016/05/29  8-14
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - Vidám Vízilovak VSC  2015/11/18  9-18
          BVSC-Zugló - KVE  2015/12/06  10-9
          Sunday Boys - KVE  2016/03/20  10-12
          HETE - Budaörsi UVVSE  2016/04/10  13-15
          BVSC-Zugló - Sunday Boys  2016/05/22  10-11
       Szívós István Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Balaton Vízilabda Kl  2015/09/12  29-1
          Sportliget SE - Komplex-ASI  2015/09/12  3-7
          OSC VSE - Honvéd Kölyök Polo S  2015/09/12  14-2
          KSI SE - Vidám Vízilovak VSC  2016/02/13  29-6
          OSC VSE - Oázis SC  2016/02/13  4-0
          BVSC-Póló Zugló - Balaton Vízilabda Kl  2016/02/13  18-2
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2016/02/27  2-17
          Balaton Vízilabda Kl - KSI SE  2016/02/27  4-25
          OSC VSE - BVSC-Póló Zugló  2016/02/27  2-8
          Vidám Vízilovak VSC - Oázis SC  2016/02/27  7-12
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2016/02/27  20-9
          Oázis SC - Balaton Vízilabda Kl  2016/02/27  18-4
          Sportliget SE - Városgazda Utánpótlá  2016/03/12  5-9
          Komplex-ASI - Bókay-KSI  2016/03/12  12-6
          Honvéd Kölyök Polo S - Komplex-ASI  2016/03/12  17-9
          Bókay-KSI - Sportliget SE  2016/03/12  4-10
          BVSC-Póló Zugló - OSC VSE  2016/05/21  6-3
          Vidám Vízilovak VSC - Balaton Vízilabda Kl  2016/05/21  14-8
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló leány - Új-Hullám SE  2015/09/26  4-6
          Dunaújvárosi Főiskol - Ceglédi Vasutas Spor  2015/09/26  8-9
          Vidám Vízilovak Vízi - Bókay - KSI  2015/09/26  7-4
          BVSC-Póló leány - Ceglédi Vasutas Spor  2015/10/17  3-13
          Vidám Vízilovak Vízi - Aquaworm Kft  2015/10/17  44-0
          Új-Hullám SE - Bókay - KSI  2015/10/17  8-13
          HUVK SE - Vasas Sport Club  2016/02/20  6-7
          UVSE Continental - Százhalombatta  2016/02/20  12-6
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2016/02/20  17-2
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2016/02/20  8-14
          Dunaújvárosi Főiskol - YBL WPC  2016/04/02  2-15
          Vidám Vízilovak Vízi - Kaposvár Vízilabda K  2016/04/02  10-4
          Ceglédi Vasutas Spor - Tatabányai Vízmű Spo  2016/04/02  9-14
          Kaposvár Vízilabda K - Dunaújvárosi Főiskol  2016/04/02  17-6
          Tatabányai Vízmű Spo - Vidám Vízilovak Vízi  2016/04/02  8-8
          Kópé UVSE - Ceglédi Vasutas Spor  2016/04/02  7-14
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2016/04/09  14-10
          OSC VSE - HUVK SE  2016/04/09  7-10
          Vasas Sport Club - UVSE Continental  2016/04/09  8-13
          Kaposvár Vízilabda K - Tatabányai Vízmű Spo  2016/05/14  11-16
          Dunaújvárosi Főiskol - Ceglédi Vasutas Spor  2016/05/14  6-12
          Kópé UVSE - Kaposvár Vízilabda K  2016/05/14  9-21
          Ceglédi Vasutas Spor - YBL WPC  2016/05/14  9-6
          Vidám Vízilovak Vízi - Dunaújvárosi Főiskol  2016/05/14  13-2
          YBL WPC - Kópé UVSE  2016/05/14  18-7
          Kópé UVSE - Dunaújvárosi Főiskol  2016/05/24  3-7
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Dunaújvárosi Főiskol  2015/09/12  9-12
          Balaton VK - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/10/26  8-15
          ASI-Vasas II. - Bókay - KSI  2015/10/31  8-8
          OSC VSE II. - YBL WPC  2015/10/31  2-18
          FVSE - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/10/31  8-7
          FTC Utánpótlás - BVSC-Póló Zugló  2015/11/21  8-13
          Domino Avus - Hírös Sport Nonprofi  2015/11/21  18-3
          KSI SE - ASI-Vasas I.  2015/11/21  17-5
          UVSE Continental I. - Honvéd UVKSE  2015/11/21  16-5
          ASI-Vasas II. - UVSE Continental II.  2016/04/16  7-8
          Bókay - KSI - Százhalombatta  2016/04/16  4-21
          OSC VSE II. - UVSE Continental II.  2016/04/16  4-10
          Százhalombatta - ASI-Vasas II.  2016/04/16  12-4
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - MVLC Miskolci Vízila  2015/11/26  16-22
          ZF-Eger - Szolnoki  2015/11/26  27-7
          MVLC Miskolci Vízila - ZF-Eger  2015/11/26  20-19
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Domino Avus - Újszilvás KSE  2015/09/19  11-0
          FVSE - KSI SE  2015/09/19  3-22
          Bókay - KSI - OSC VSE  2015/09/19  3-14
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport Nonprofi  2015/09/19  33-0
          HUVK SE - Budafóka XXII. ker.   2015/11/07  14-8
          BVSC-Póló Zugló - YBL WPC  2015/11/07  26-1
          Kópé ÚVSE - ASI-MSA  2015/11/07  20-1
          Oázis SC - Vidám Vízilovak Vízi  2015/11/07  19-3
          Bókay - KSI - Hírös Sport Nonprofi  2015/12/05  15-2
          Újszilvás KSE - OSC VSE  2015/12/05  5-21
          FVSE - FTC Utánpótlás  2015/12/05  3-25
          Vodafone Pólósuli - Százhalombatta  2015/12/12  3-12
          Hírös Sport Nonprofi - Kaposvár Vízilabda K  2015/12/12  16-3
          Cívis Póló VSE - KSI SE II.  2015/12/12  16-5
          Sport és Szabadidő K - Tatabányai Vízmű Spo  2015/12/12  0-29
          FTC Utánpótlás - Újszilvás KSE  2015/12/19  25-2
          Hírös Sport Nonprofi - FVSE  2015/12/19  14-8
          KSI SE - Bókay - KSI  2015/12/19  5-0
          OSC VSE - Domino Avus  2015/12/19  9-5
          Újszilvás KSE - UVSE Continental  2016/02/06  5-28
          UVSE Continental - YBL WPC  2016/02/06  5-0
          HUVK SE - Újszilvás KSE  2016/02/06  21-6
          YBL WPC - Kaposvár Vízilabda K  2016/02/06  0-5
          UVSE Continental - Budafóka XXII. ker.   2016/02/27  21-9
          BVSC-Póló Zugló - FTC Utánpótlás  2016/03/19  7-6
          KSI SE - Hírös Sport Nonprofi  2016/03/19  4-6
          OSC VSE - Oázis SC  2016/03/19  8-8
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű Spo  2016/03/19  6-11
          HUVK SE - Bókay - KSI  2016/06/04  19-2
          Domino Avus - YBL WPC  2016/06/04  6-9
          Százhalombatta - UVSE Continental  2016/06/04  3-11
          YBL WPC - HUVK SE  2016/06/04  0-27
          Domino Avus - Bókay - KSI  2016/06/04  11-5
       2016. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC  2016/01/31  23-10
          Sportliget SE - Budaörsi UVVSE  2016/01/31  12-7
       2016. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - PSN Zrt.  2016/01/23  22-3
          Vasas Sport Club - Kaposvári Vízilabda   2016/01/23  5-12
          PSN Zrt. - Vasas Sport Club  2016/01/23  7-10
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízilabda   2016/01/23  18-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Vízilabda Sport - KVE  2015/10/03  16-3
          Kópé Úszó, -Vízilabd - UVSE Vízilabda Sport  2015/11/07  10-12
          UVSE Vízilabda Sport - KVE  2015/11/18  11-2
          TVSE Vízilabda Kft. - UVSE Vízilabda Sport  2016/01/30  6-8
          TVSE Vízilabda Kft. - Kópé Úszó, -Vízilabd  2016/03/30  8-3
          Kópé Úszó, -Vízilabd - KVE  2016/04/20  19-4
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - POLO SC  2015/11/08  7-9
          EBP Tatabánya - POLO SC  2016/02/21  5-11
          KESI - EBP Tatabánya  2016/03/11  9-6
          DFVE - UVSE Continental I.  2016/03/20  7-15
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - HVSC  2015/10/18  5-8
          DFVE - POLO SC  2015/11/08  10-12
          EBP Tatabánya - POLO SC  2016/02/21  6-8
          KESI - EBP Tatabánya  2016/03/11  5-10
          DFVE - UVSE Continental  2016/03/20  11-16
          Győri VSE - ASI DSE  2016/04/17  14-5
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - EBP Tatabánya  2016/05/22  2-8
          DFVE - POLO SC  2016/05/28  10-13
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - HVSC  2015/10/18  20-3
          DFVE - POLO SC  2015/11/08  9-13
          Váci Vízilabda Sport - Ceglédi Úszó és Vízi  2015/11/22  7-18
          EBP Tatabánya - POLO SC  2016/02/21  8-22
          KESI - EBP Tatabánya  2016/03/11  7-10
          Győri VSE - ASI DSE  2016/04/17  20-8
          Fehérvár Póló Sport - EBP Tatabánya  2016/04/23  12-24
          EBP Tatabánya - Fehérvár Póló Sport   2016/04/30  5-0
          Váci Vízilabda Sport - SZNVE  2016/05/15  11-14
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - DFVE  2016/05/15  11-8
       BVLSZ Leány 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III.kerületi TVE - Váci Vízilabda SE  2015/11/22  7-23
          Kaposvár VK - OSC VSE  2015/11/22  4-20
          Váci Vízilabda SE - III.kerületi TVE  2016/04/04  16-12
  BVLSZ Senior
     Ellenőr 5
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EBP Tatabánya - Valdor Szentes  2016/01/30  11-14
          Vasas - Racionet Honvéd  2016/02/13  11-11
          ZF-Eger - Valdor Szentes  2016/02/18  18-6
          Racionet Honvéd - Szolnok  2016/03/02  4-10
          KSI SE - EBP Tatabánya  2016/03/19  7-7
          DVSE - MVLC  2016/03/23  8-9
          FTC-PQS Waterpolo - ZF-Eger  2016/04/23  10-10
          A-HID OSC - FTC-PQS Waterpolo  2016/05/07  10-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tiszavirág SZVPS - SZVSC  2015/09/24  11-9
          Kanizsa Vízilabda Sp - MTK 1888 Vízilabda,   2015/09/26  15-12
          MTK 1888 Vízilabda, - DVSE  2015/10/10  28-11
          ASI DSE - OSC VSE  2015/10/17  11-6
          EKF SC - SZTE EHÖK Sport Egye  2015/10/31  7-4
          BVSC- Zugló - Racionet H  2015/11/21  17-8
          MAFC "110" - Neptun VSC  2015/11/21  9-9
          Ceglédi Vasutas Spor - ASI DSE  2015/12/05  11-13
          Kanizsa Vízilabda Sp - UVSE Continental  2016/04/09  8-9
          EKF SC - ASI DSE  2016/04/16  16-16
          Csabai Csirkefogók V - ASI DSE  2016/05/07  13-14
          Kanizsa Vízilabda Sp - YBL WPC  2016/05/21  9-8
          Neptun VSC - Kanizsa Vízilabda Sp  2016/05/28  11-8
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - SZVSC  2015/10/04  11-7
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/11  15-16
          DVSE - AVUS  2015/12/06  14-15
          Vasas-Continental II - Pécsi Sport Nonprofi  2016/02/14  7-16
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2016/02/21  11-10
          KSI SE - AVUS  2016/02/28  11-3
          Rossmann SZVPS - Racionet H  2016/03/13  11-12
          Kaposvári Vízilabda - BVSC- Zugló  2016/03/14  4-20
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/03  5-16
          DVSE - Racionet H  2016/04/24  11-7
          Kölyök Póló Suli - OSC Vízilabda Sporte  2016/05/08  7-19
          MVLC Miskolci Vízila - Csongrád  2016/05/20  15-6
          DVSE - FTC Vízilabda  2016/05/27  6-13
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - SZVSC  2015/10/04  11-5
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/11  10-19
          DVSE - AVUS  2015/12/06  24-1
          Kaposvári Vízilabda - ZF-Eger  2015/12/13  9-14
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2016/02/21  14-12
          KSI SE - AVUS  2016/02/28  20-0
          Generali SZVPS - RACIONET H  2016/03/13  12-11
          Kaposvári Vízilabda - BVSC- Zugló  2016/03/14  12-18
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/03  9-12
          DVSE - RACIONET H  2016/04/24  9-5
          Honvéd KPS - OSC Vízilabda Sporte  2016/05/08  11-7
          MVLC Miskolci Vízila - Csongrád  2016/05/20  12-8
          DVSE - FTC Vízilabda   2016/05/27  3-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - SZVSC  2015/10/04  18-13
          Százhalombattai Vízi - Fehérvár Póló Sport   2015/10/11  15-9
          UVSE Continental II. - SVSE  2015/10/18  18-7
          UVSE Continental II. - KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL  2015/10/21  35-1
          OSC Vízilabda Sporte - SVSE  2015/11/15  32-2
          DVSE - AVUS  2015/12/06  11-15
          Kaposvári Vízilabda - ZF-Eger  2015/12/13  8-17
          EBP Tatabánya - Kaposvári Vízilabda   2016/02/21  14-8
          KOMÁROMI VÍZIPÓLÓ KL - UVSE Continental II.  2016/02/21  1-29
          KSI SE - AVUS  2016/02/28  23-12
          Szokody Academy SZVP - RACIONET H  2016/03/13  12-8
          Kaposvári Vízilabda - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/03/14  4-22
          KESI - Váci Vízilabda Sport  2016/04/03  12-15
          Oázis SC - MVLC Miskolci Vízila  2016/04/03  18-6
          Honvéd KPS - Pécsi Sport Nonprofi  2016/04/10  11-8
          DVSE - RACIONET H  2016/04/24  10-7
          Váci Vízilabda Sport - Ceglédi Vasutas Spor  2016/05/08  17-6
          Honvéd KPS - OSC Vízilabda Sporte  2016/05/08  3-14
          MVLC Miskolci Vízila - Csongrád  2016/05/20  4-18
          DVSE - FTC Vízilabda   2016/05/27  10-14
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis 2 - Faterpóló VSE  2015/09/13  5-15
          Csepeli VSE - ELTE Vízilabda DSK  2015/09/20  6-14
          Bánki Vízisport Egye - Octopus SE  2015/09/20  4-12
          YBL WPC - OSC VSE  2015/09/27  8-13
          Csepeli VSE - Faterpóló VSE  2015/10/11  11-15
          Oázis 2 - OSC VSE  2015/10/18  7-19
          MAFC-BME - UVSE Continental  2015/10/18  3-11
          UVSE Continental - Bánki Vízisport Egye  2015/11/01  16-3
          Kertészeti Egyetem A - Oázis SC  2015/11/01  7-14
          YBL WPC - Csepeli VSE  2015/11/10  16-7
          Octopus SE - Semmelweis VKS  2015/11/15  9-12
          Csepeli VSE - UVSE Continental  2015/12/06  4-15
          Oázis SC - ELTE Vízilabda DSK  2015/12/11  13-3
          Semmelweis VKS - Octopus SE  2016/02/28  13-9
          Csepeli VSE - Kertészeti Egyetem A  2016/03/17  12-21
          Bánki Vízisport Egye - Komplex Póló Suli SE  2016/03/20  13-15
          UVSE Continental - Oázis 2  2016/04/03  19-12
          Bánki Vízisport Egye - 1427 VSE  2016/04/10  11-12
          ELTE Vízilabda DSK - Octopus SE  2016/05/01  8-14
          Csepeli VSE - Komplex Póló Suli SE  2016/05/01  7-14
          Jog-Ászok VSK - MAFC-BME  2016/05/15  6-17
          Semmelweis VKS - OSC VSE  2016/05/22  6-9
          Bánki Vízisport Egye - Oázis 2  2016/05/29  8-14
       BVLSZ Senior Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - Vidám Vízilovak VSC  2015/11/18  9-18
          BVSC-Zugló - KVE  2015/12/06  10-9
          Sunday Boys - KVE  2016/03/20  10-12
          HETE - Budaörsi UVVSE  2016/04/10  13-15
          BVSC-Zugló - Sunday Boys  2016/05/22  10-11
       Szívós István Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Balaton Vízilabda Kl  2015/09/12  29-1
          Sportliget SE - Komplex-ASI  2015/09/12  3-7
          OSC VSE - Honvéd Kölyök Polo S  2015/09/12  14-2
          KSI SE - Vidám Vízilovak VSC  2016/02/13  29-6
          OSC VSE - Oázis SC  2016/02/13  4-0
          BVSC-Póló Zugló - Balaton Vízilabda Kl  2016/02/13  18-2
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2016/02/27  2-17
          Balaton Vízilabda Kl - KSI SE  2016/02/27  4-25
          OSC VSE - BVSC-Póló Zugló  2016/02/27  2-8
          Vidám Vízilovak VSC - Oázis SC  2016/02/27  7-12
          KSI SE - BVSC-Póló Zugló  2016/02/27  20-9
          Oázis SC - Balaton Vízilabda Kl  2016/02/27  18-4
          Sportliget SE - Városgazda Utánpótlá  2016/03/12  5-9
          Komplex-ASI - Bókay-KSI  2016/03/12  12-6
          Honvéd Kölyök Polo S - Komplex-ASI  2016/03/12  17-9
          Bókay-KSI - Sportliget SE  2016/03/12  4-10
          BVSC-Póló Zugló - OSC VSE  2016/05/21  6-3
          Vidám Vízilovak VSC - Balaton Vízilabda Kl  2016/05/21  14-8
       Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló leány - Új-Hullám SE  2015/09/26  4-6
          Dunaújvárosi Főiskol - Ceglédi Vasutas Spor  2015/09/26  8-9
          Vidám Vízilovak Vízi - Bókay - KSI  2015/09/26  7-4
          BVSC-Póló leány - Ceglédi Vasutas Spor  2015/10/17  3-13
          Vidám Vízilovak Vízi - Aquaworm Kft  2015/10/17  44-0
          Új-Hullám SE - Bókay - KSI  2015/10/17  8-13
          HUVK SE - Vasas Sport Club  2016/02/20  6-7
          UVSE Continental - Százhalombatta  2016/02/20  12-6
          FTC Utánpótlás - OSC VSE  2016/02/20  17-2
          BVSC-Póló Zugló - KSI SE  2016/02/20  8-14
          Dunaújvárosi Főiskol - YBL WPC  2016/04/02  2-15
          Vidám Vízilovak Vízi - Kaposvár Vízilabda K  2016/04/02  10-4
          Ceglédi Vasutas Spor - Tatabányai Vízmű Spo  2016/04/02  9-14
          Kaposvár Vízilabda K - Dunaújvárosi Főiskol  2016/04/02  17-6
          Tatabányai Vízmű Spo - Vidám Vízilovak Vízi  2016/04/02  8-8
          Kópé UVSE - Ceglédi Vasutas Spor  2016/04/02  7-14
          KSI SE - FTC Utánpótlás  2016/04/09  14-10
          OSC VSE - HUVK SE  2016/04/09  7-10
          Vasas Sport Club - UVSE Continental  2016/04/09  8-13
          Kaposvár Vízilabda K - Tatabányai Vízmű Spo  2016/05/14  11-16
          Dunaújvárosi Főiskol - Ceglédi Vasutas Spor  2016/05/14  6-12
          Kópé UVSE - Kaposvár Vízilabda K  2016/05/14  9-21
          Ceglédi Vasutas Spor - YBL WPC  2016/05/14  9-6
          Vidám Vízilovak Vízi - Dunaújvárosi Főiskol  2016/05/14  13-2
          YBL WPC - Kópé UVSE  2016/05/14  18-7
          Kópé UVSE - Dunaújvárosi Főiskol  2016/05/24  3-7
       Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Dunaújvárosi Főiskol  2015/09/12  9-12
          Balaton VK - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/10/26  8-15
          ASI-Vasas II. - Bókay - KSI  2015/10/31  8-8
          OSC VSE II. - YBL WPC  2015/10/31  2-18
          FVSE - Kanizsa Vízilabda Sp  2015/10/31  8-7
          FTC Utánpótlás - BVSC-Póló Zugló  2015/11/21  8-13
          Domino Avus - Hírös Sport Nonprofi  2015/11/21  18-3
          KSI SE - ASI-Vasas I.  2015/11/21  17-5
          UVSE Continental I. - Honvéd UVKSE  2015/11/21  16-5
          ASI-Vasas II. - UVSE Continental II.  2016/04/16  7-8
          Bókay - KSI - Százhalombatta  2016/04/16  4-21
          OSC VSE II. - UVSE Continental II.  2016/04/16  4-10
          Százhalombatta - ASI-Vasas II.  2016/04/16  12-4
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - MVLC Miskolci Vízila  2015/11/26  16-22
          ZF-Eger - Szolnoki  2015/11/26  27-7
          MVLC Miskolci Vízila - ZF-Eger  2015/11/26  20-19
       Kőnigh György Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Domino Avus - Újszilvás KSE  2015/09/19  11-0
          FVSE - KSI SE  2015/09/19  3-22
          Bókay - KSI - OSC VSE  2015/09/19  3-14
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport Nonprofi  2015/09/19  33-0
          HUVK SE - Budafóka XXII. ker.   2015/11/07  14-8
          BVSC-Póló Zugló - YBL WPC  2015/11/07  26-1
          Kópé ÚVSE - ASI-MSA  2015/11/07  20-1
          Oázis SC - Vidám Vízilovak Vízi  2015/11/07  19-3
          Bókay - KSI - Hírös Sport Nonprofi  2015/12/05  15-2
          Újszilvás KSE - OSC VSE  2015/12/05  5-21
          FVSE - FTC Utánpótlás  2015/12/05  3-25
          Vodafone Pólósuli - Százhalombatta  2015/12/12  3-12
          Hírös Sport Nonprofi - Kaposvár Vízilabda K  2015/12/12  16-3
          Cívis Póló VSE - KSI SE II.  2015/12/12  16-5
          Sport és Szabadidő K - Tatabányai Vízmű Spo  2015/12/12  0-29
          FTC Utánpótlás - Újszilvás KSE  2015/12/19  25-2
          Hírös Sport Nonprofi - FVSE  2015/12/19  14-8
          KSI SE - Bókay - KSI  2015/12/19  5-0
          OSC VSE - Domino Avus  2015/12/19  9-5
          Újszilvás KSE - UVSE Continental  2016/02/06  5-28
          UVSE Continental - YBL WPC  2016/02/06  5-0
          HUVK SE - Újszilvás KSE  2016/02/06  21-6
          YBL WPC - Kaposvár Vízilabda K  2016/02/06  0-5
          UVSE Continental - Budafóka XXII. ker.   2016/02/27  21-9
          BVSC-Póló Zugló - FTC Utánpótlás  2016/03/19  7-6
          KSI SE - Hírös Sport Nonprofi  2016/03/19  4-6
          OSC VSE - Oázis SC  2016/03/19  8-8
          FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű Spo  2016/03/19  6-11
          HUVK SE - Bókay - KSI  2016/06/04  19-2
          Domino Avus - YBL WPC  2016/06/04  6-9
          Százhalombatta - UVSE Continental  2016/06/04  3-11
          YBL WPC - HUVK SE  2016/06/04  0-27
          Domino Avus - Bókay - KSI  2016/06/04  11-5
       2016. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC  2016/01/31  23-10
          Sportliget SE - Budaörsi UVVSE  2016/01/31  12-7
       2016. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - PSN Zrt.  2016/01/23  22-3
          Vasas Sport Club - Kaposvári Vízilabda   2016/01/23  5-12
          PSN Zrt. - Vasas Sport Club  2016/01/23  7-10
          BVSC- Zugló - Kaposvári Vízilabda   2016/01/23  18-6
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Vízilabda Sport - KVE  2015/10/03  16-3
          Kópé Úszó, -Vízilabd - UVSE Vízilabda Sport  2015/11/07  10-12
          UVSE Vízilabda Sport - KVE  2015/11/18  11-2
          TVSE Vízilabda Kft. - UVSE Vízilabda Sport  2016/01/30  6-8
          TVSE Vízilabda Kft. - Kópé Úszó, -Vízilabd  2016/03/30  8-3
          Kópé Úszó, -Vízilabd - KVE  2016/04/20  19-4
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - POLO SC  2015/11/08  7-9
          EBP Tatabánya - POLO SC  2016/02/21  5-11
          KESI - EBP Tatabánya  2016/03/11  9-6
          DFVE - UVSE Continental I.  2016/03/20  7-15
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - HVSC  2015/10/18  5-8
          DFVE - POLO SC  2015/11/08  10-12
          EBP Tatabánya - POLO SC  2016/02/21  6-8
          KESI - EBP Tatabánya  2016/03/11  5-10
          DFVE - UVSE Continental  2016/03/20  11-16
          Győri VSE - ASI DSE  2016/04/17  14-5
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - EBP Tatabánya  2016/05/22  2-8
          DFVE - POLO SC  2016/05/28  10-13
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - HVSC  2015/10/18  20-3
          DFVE - POLO SC  2015/11/08  9-13
          Váci Vízilabda Sport - Ceglédi Úszó és Vízi  2015/11/22  7-18
          EBP Tatabánya - POLO SC  2016/02/21  8-22
          KESI - EBP Tatabánya  2016/03/11  7-10
          Győri VSE - ASI DSE  2016/04/17  20-8
          Fehérvár Póló Sport - EBP Tatabánya  2016/04/23  12-24
          EBP Tatabánya - Fehérvár Póló Sport   2016/04/30  5-0
          Váci Vízilabda Sport - SZNVE  2016/05/15  11-14
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - DFVE  2016/05/15  11-8
       BVLSZ Leány 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III.kerületi TVE - Váci Vízilabda SE  2015/11/22  7-23
          Kaposvár VK - OSC VSE  2015/11/22  4-20
          Váci Vízilabda SE - III.kerületi TVE  2016/04/04  16-12
  BVLSZ Gyermek 2001
     Ellenőr 18