Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Schlosser Jenő
Születési dátum: 0000-00-00
Város: Budaörs
Szezon Meccs
  2018/2019
     Ellenőr 184
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/01/26  4-15
          PannErgy-MVLC-Miskol - DVSE  2019/02/09  12-8
          KSI - VasasPlaket  2019/03/06  8-12
          Szolnoki Dózsa - BHSE  2019/03/09  17-6
          Kaposvári VK - Metalcom Szentes  2019/04/17  7-5
          DVSE - BHSE  2019/05/15  13-12
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - Dunakanyar Waterpolo  2018/12/15  17-18
          Fehérvár VSE - Swietelsky Bcsaba  2019/02/02  9-10
          EKE SC - BHSE  2019/02/16  7-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2019/02/16  6-10
          BHSE - FTC Telekom  2019/02/23  9-11
          EKE SC - KVSE  2019/03/02  8-12
          Szolnoki Dózsa - EKE SC  2019/03/09  4-15
          EKE SC - Swietelsky Bcsaba  2019/04/06  7-7
          YBL WPC - Vasas SC  2019/04/12  17-9
          Neptun VSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/28  18-9
          Ceglédi VSE - Neptun VSC  2019/05/11  11-10
          BVSC-Zugló - KVSE  2019/05/23  15-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kecskeméti VE - Balaton VK-Pápa  2019/03/30  10-8
          GyAVC - PVSE  2019/03/30  5-17
          PVSE - Balaton VK-Pápa  2019/03/30  16-8
          Kecskeméti VE - GyAVC  2019/03/30  8-8
          GYŐRI VSE - Vízilo  2019/04/13  4-12
          Ceglédi VSE - Bertók Szentes  2019/04/13  8-9
          Bertók Szentes - Vízilo  2019/04/13  8-8
          GYŐRI VSE - Ceglédi VSE  2019/04/13  12-11
          Balaton VK-Pápa - PVSE  2019/04/28  1-16
          GyAVC - Kecskeméti VE  2019/04/28  9-18
          Balaton VK-Pápa - GyAVC  2019/04/28  14-15
          Kecskeméti VE - PVSE  2019/04/28  10-13
          PVSK-PTE ÁOK - MAFC-BME  2019/05/25  12-6
          Kecskeméti VE - PVSE  2019/05/25  7-3
          MAFC-BME - PVSE  2019/05/25  9-9
          Kecskeméti VE - PVSK-PTE ÁOK  2019/05/25  11-7
          Balaton VK-Pápa - Fehérvár VSE  2019/06/01  6-10
          SZVTK - Erzsébeti SMTK  2019/06/01  12-7
          Balaton VK-Pápa - GyAVC  2019/06/01  5-7
          Fehérvár VSE - Erzsébeti SMTK  2019/06/01  7-5
          GyAVC - SZVTK  2019/06/01  6-13
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Fehérvár VSE  2018/11/25  6-9
          HVSC - UVSE Hunguest H. II.  2018/12/02  13-9
          UVSE Hunguest H. II. - YBL WPC  2018/12/16  14-12
          KSI SE - LEGRAND SZENTES  2019/01/23  14-11
          PSN Zrt. - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/03  12-20
          AVUS - FTC-Telekom  2019/02/17  6-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vízilovak  2019/02/24  14-8
          Market-Vasas - BVSC-Zugló  2019/03/10  5-7
          KESI - HVSC  2019/03/22  6-14
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/03/24  14-5
          Ceglédi VSE - TVSE  2019/03/31  4-16
          UVSE Hunguest H. II. - HVSC  2019/04/10  6-9
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  18-6
          UVSE Hunguest H. II. - Kaposvári VK  2019/06/02  6-10
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2019/06/08  9-10
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Fehérvár VSE  2018/11/25  11-10
          HVSC - UVSE Hunguest H. II.  2018/12/02  1-21
          UVSE Hunguest H. II. - YBL WPC  2018/12/16  14-12
          KSI SE - LEGRAND SZENTES  2019/01/23  16-7
          Százhalombatta - BFSE  2019/01/27  19-11
          PSN Zrt. - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/03  13-9
          AVUS - FTC-Telekom  2019/02/17  5-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vízilovak  2019/02/24  9-5
          Market-Vasas - BVSC-Zugló  2019/03/10  4-7
          KESI - HVSC  2019/03/22  21-8
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/03/24  12-4
          Ceglédi VSE - TVSE  2019/03/31  9-5
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  3-10
          UVSE Hunguest H. II. - Kaposvári VK  2019/06/02  5-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Fehérvár VSE  2018/11/25  16-9
          HVSC - UVSE Hunguest H. II.  2018/12/02  4-24
          UVSE Hunguest H. II. - YBL WPC  2018/12/16  12-4
          KSI SE - LEGRAND SZENTES  2019/01/23  17-4
          Százhalombatta - BFSE  2019/01/27  19-13
          PSN Zrt. - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/03  14-5
          AVUS - FTC-Telekom  2019/02/17  5-22
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vízilovak  2019/02/24  16-4
          KVSE - GYŐRI VSE  2019/03/03  1-14
          Cápa VK - Sportliget S.E.  2019/03/03  1-23
          Balaton VK - POLO Sport Club  2019/03/03  12-7
          VVSE - ASI DSE  2019/03/03  7-9
          Market-Vasas - BVSC-Zugló  2019/03/10  7-13
          KESI - HVSC  2019/03/22  17-7
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/03/24  10-7
          Ceglédi VSE - TVSE  2019/03/31  8-10
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  4-8
          UVSE Hunguest H. II. - Kaposvári VK  2019/06/02  17-7
       Dél-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Szegedi VPS  2019/05/18  15-3
          Crisul - Szentes  2019/05/18  10-6
          Vkv - Szolnoki Dózsa  2019/05/18  9-13
          Szentes - BVSC-Zugló  2019/05/18  7-11
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS  2019/05/18  11-5
          Vkv - Crisul  2019/05/18  9-11
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Jog-Ászok VSK - Sunday Boys  2019/03/19  14-10
          Octopus SE - Vízilovak  2019/03/24  10-9
          Sunday Boys - 1427 VSE  2019/04/02  8-5
          Sunday Boys - Jog-Ászok VSK  2019/04/30  15-17
          MESE - Sunday Boys  2019/05/02  23-13
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2019/05/16  16-6
          Sunday Boys - ELTE-BEAC  2019/05/21  9-18
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE I. - BHSE-ÉRD  2018/12/13  12-3
          BHSE-ÉRD - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/01  6-11
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2018/12/21  10-17
       Észak-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC  2019/02/09  5-27
          SK HORNETS Kosice - AQUA SE  2019/02/09  21-6
          AQUA SE - ZF-Eger  2019/02/09  21-7
          PannErgy-MVLC - SK HORNETS Kosice  2019/02/09  16-12
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - BHSE-Dorog  2018/12/15  10-10
          Fehérvár VSE - Mohács 1  2018/12/15  20-4
          BHSE-Dorog - Mohács 1  2018/12/15  16-0
          Balaton VK - Fehérvár VSE  2018/12/15  8-20
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO I (leány) - Soproni VSE  2019/03/24  6-10
          Fehérvár VSE - POLO SC DVL2007  2019/03/24  4-2
          Soproni VSE - Kanizsa VSE  2019/03/24  8-1
          POLO SC DVL2007 - DFVE-TOPO I (leány)  2019/03/24  10-2
          Kanizsa VSE - Fehérvár VSE  2019/03/24  2-7
          DFVE-TOPO I (leány) - Kanizsa VSE  2019/04/14  3-6
          Soproni VSE - Fehérvár VSE  2019/04/14  5-4
          Kanizsa VSE - POLO SC DVL2007  2019/04/14  7-6
          Fehérvár VSE - DFVE-TOPO I (leány)  2019/04/14  11-4
          POLO SC DVL2007 - Soproni VSE  2019/04/14  8-3
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - DFVE-TOPO  2019/03/03  
          III. Kerületi TVE - Sportliget  2019/03/03  
          DFVE-TOPO - Soproni VSE  2019/03/03  
          GYŐRI VSE - Kaposvári VK  2019/03/03  
          Soproni VSE - Sportliget  2019/03/03  
          GYŐRI VSE - III. Kerületi TVE  2019/03/03  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphic - RB - Tatabánya  2018/12/19  14-4
          Hungerit Szentes - ZF-Eger  2019/02/20  9-10
          RB - Tatabánya - Szeged SZTE  2019/02/23  6-6
          ZF-Eger - BHSE  2019/03/02  12-4
          Hungerit Szentes - UVSE Hunguest Hotels  2019/03/13  5-21
          RB - Tatabánya - BHSE  2019/03/23  7-5
          ZF-Eger - Szeged SZTE  2019/04/06  9-7
          ZF-Eger - Hungerit Szentes  2019/04/27  8-5
          DUE-Maarsk Graphic - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/30  5-9
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - III. Kerületi TVE  2018/12/01  4-14
          POLO Sport Club Utp - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/01  7-18
          Bánki VSE - BVSC-Zugló  2018/12/01  5-19
          A-HID OSC ÚJBUDA - III. Kerületi TVE  2018/12/01  9-19
          Bánki VSE - POLO Sport Club Utp  2018/12/01  9-10
          Bánki VSE - III. Kerületi TVE  2019/01/12  0-32
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2019/01/12  6-14
          III. Kerületi TVE - POLO Sport Club Utp  2019/01/12  17-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - Bánki VSE  2019/01/12  26-5
          POLO Sport Club Utp - BVSC-Zugló  2019/01/12  7-20
          ASI DSE - Bánki VSE  2019/05/05  
          Bánki VSE - DSC-SI  2019/05/05  
          DSC-SI - ASI DSE  2019/05/05  
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2018/11/25  11-8
          FTC-Telekom - SZNVEIF  2018/12/09  5-7
          ZF-Eger - UVSE Hunguest Hotels  2018/12/12  8-19
          DFVE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/24  14-5
          GYŐRI VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/14  14-9
          DFVE - POLO Sport Club  2019/05/05  6-13
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  9-12
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  4-21
          UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger  2019/05/19  14-6
          UVSE Hunguest Hotels - POLO Sport Club  2019/06/02  6-10
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2018/11/25  6-4
          FTC-Telekom - SZNVES  2018/12/09  16-4
          ZF-Eger - UVSE Hunguest Hotels  2018/12/12  6-13
          DFVE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/24  21-6
          GYŐRI VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/14  12-4
          DFVE - POLO Sport Club  2019/05/05  15-13
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  19-3
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  6-10
          UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger  2019/05/19  15-5
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2018/11/25  9-6
          FTC-Telekom - SZNVEGY  2018/12/09  10-8
          ZF-Eger - UVSE Hunguest Hotels  2018/12/12  6-17
          DFVE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/24  6-5
          Fehérvár VSE - CeglédAlap  2019/03/31  6-5
          HVSC - KESI  2019/03/31  0-13
          KESI - Fehérvár VSE  2019/03/31  10-5
          CeglédAlap - HVSC  2019/03/31  10-0
          GYŐRI VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/14  5-8
          DFVE - POLO Sport Club  2019/05/05  10-7
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  14-15
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  7-19
          UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger  2019/05/19  23-3
          HVSC - KESI  2019/05/26  0-13
          Fehérvár VSE - CeglédAlap  2019/05/26  12-12
          KESI - Fehérvár VSE  2019/05/26  12-5
          CeglédAlap - HVSC  2019/05/26  8-2
  2009/2010
     Gólbíró 1
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TEVA VasasPlaket - ZF-Eger  2009/11/22  14-13
     Időmérő 21
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szeged Beton   2009/10/04  6-12
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tipo VSC - Hírös VSE  2009/10/03  13-7
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - ZF-Eger  2009/09/13  9-10
          CVSE - Szentesi VK  2009/09/20  7-16
          CVSE - BVSC- Zugló  2009/09/27  4-13
          UVSE I. - ZF-Eger  2009/10/03  12-9
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - ZF-Eger  2009/10/03  11-10
          CVSE - Vasas-MVM  2009/10/11  5-9
          UVSE II. - FPSE  2009/10/18  16-3
          ZF-Eger - OSC  2009/10/23  7-7
          ZF-Eger - SZVPS  2009/10/25  7-11
          Szentesi VK - CVSE  2009/11/01  8-9
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - ZF-Eger  2009/10/03  15-8
          OSC - Szolnok  2009/10/18  2-42
          ZF-Eger - OSC  2009/10/23  26-3
          Szentes - KESI  2009/12/13  5-4
          Csongrád - BVSC- Zugló  2009/12/13  9-8
       Komjádi Kupa 2009
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budafóka XXII. k - PVSK  2009/11/25  6-13
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa Vízilabd - Pápa SE-Termál  2009/10/17  14-9
          MAFC SCH - Kecskeméti SI  2009/10/31  13-9
          Kertészeti EAC - MAFC SCH  2009/10/31  8-12
     Játékvezető 41
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TEVA VasasPlaket - OSC - Opus-Via  2009/10/14  15-8
          FTC Fisher Klíma - Pécsi Vízmű PVSK  2009/10/28  15-7
          BVSC- Zugló - OSC - Opus-Via  2009/11/14  10-8
          FTC Fisher Klíma - Szentesi VK  2009/12/04  15-7
          Pécsi Vízmű PVSK - UNIQA-UTE  2009/12/06  7-7
          Domino Honvéd - OSC - Opus-Via  2009/12/12  17-7
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki VSE - KSI SE  2009/09/19  7-15
          KVSE - MAFC  2009/10/10  6-5
          Egri Vízmű Sport - EKF SC  2009/10/24  12-18
          Tatabányai Vízmű - Hírös VSE  2009/10/31  12-9
          Tatabányai Vízmű - Tipo VSC  2009/11/15  9-8
          Angyalföldi Spor - SZVPS  2009/11/21  9-6
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVSE - Vasas-MVM  2009/10/11  2-14
          OSC - Szolnok  2009/10/18  5-12
          ZF-Eger - OSC  2009/10/23  9-6
          ZF-Eger - SZVPS  2009/10/25  9-7
          Szentesi VK - CVSE  2009/11/01  11-5
          Szentesi VK - Hírös VSE  2009/12/13  13-5
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - ZF-Eger  2009/09/13  11-10
          CVSE - Szentesi VK  2009/09/20  14-10
          CVSE - BVSC- Zugló  2009/09/27  9-15
          OSC - Szolnok  2009/10/18  11-8
          Szentesi VK - Hírös VSE  2009/12/13  19-2
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - ZF-Eger  2009/09/13  6-7
          CVSE - Szentes  2009/09/20  5-12
          CVSE - BVSC- Zugló  2009/09/27  3-13
          CVSE - Vasas-MVM  2009/10/11  2-14
          UVSE II. - FPSE  2009/10/18  21-9
          ZF-Eger - OSC  2009/10/23  26-3
          ZF-Eger - SZVPS  2009/10/25  7-3
          Szentes - CVSE  2009/11/01  9-5
       Komjádi Kupa 2009
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Újpest Vízilabda - Budafóka XXII. k  2009/11/25  19-4
          PVSK - Újpest Vízilabda  2009/11/25  11-15
          FTC Vízilabda Ut - DOMINO HONVÉD  2009/12/09  4-15
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár PSE - Soproni Vízilabd  2009/10/17  15-8
          Tatabányai Vízmű - Fehérvár PSE  2009/10/17  12-9
          SzolnokiRozmárok - SVSE Baja  2009/10/31  13-9
       Vodafone Női OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diap. - DF-DVCSH  2009/11/14  8-13
          Héraklész II. - Honvéd ELTE POLO  2009/11/28  9-10
          DF-DVCSH - Angyalföldi SI  2009/11/28  20-2
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - BVSC- Zugló  2009/11/22  11-8
  2008/2009
     Gólbíró 2
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DOMINO Honvéd - ZF-Eger  2009/05/01  5-10
          TEVA VasasPlaket - ZF-Eger  2009/05/22  7-8
     Játékvezető 124
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Szeged Beton VE  2008/10/04  8-10
          PVSK - Fehérvár PSE  2008/10/23  14-8
          Szolnok - Szeged Beton VE  2008/10/25  6-10
          ZF-Eger - BVSC  2008/11/08  14-11
          BVSC - Szolnok  2008/11/15  13-9
          TEVA VasasPlaket - DOMINO Honvéd  2008/11/16  12-8
          FTC - ZF-Eger  2008/12/05  8-6
          Szeged Beton VE - PVSK  2008/12/06  7-8
          TEVA VasasPlaket - UNIQA-UTE  2008/12/20  12-10
          Szolnok - TEVA VasasPlaket  2009/01/10  7-16
          UNIQA-UTE - OSC  2009/01/24  13-8
          DOMINO Honvéd - Szentesi VK  2009/01/31  13-5
          ZF-Eger - Szeged Beton VE  2009/02/11  14-10
          PVSK - FTC  2009/02/21  10-9
          OSC - Fehérvár PSE  2009/02/28  6-6
          TEVA VasasPlaket - Szeged Beton VE  2009/03/13  9-9
          Szentesi VK - PVSK  2009/03/27  6-13
          ZF-Eger - Szentesi VK  2009/04/04  20-7
          Szeged Beton VE - FTC  2009/04/18  5-7
          FTC - TEVA VasasPlaket  2009/05/03  7-13
          Szolnok - Fehérvár PSE  2009/05/09  10-7
          PVSK - Szeged Beton VE  2009/05/16  9-10
       Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - BVSC  2008/09/19  18-11
          PVSK - Fehérvár PSE  2008/09/19  8-6
          Fehérvár PSE - ZF-Eger  2008/09/20  8-19
          ZF-Eger - PVSK  2008/09/20  10-8
          Szentesi VK - ZF-Eger  2008/09/27  9-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csabai Csfogók - Tipo VSC  2008/09/27  7-11
          Neptun VSC - Tipo VSC  2008/10/04  7-12
          KSI SE - ASI-Vasas  2008/10/11  12-20
          Egri Vízmű SC - Tipo VSC  2008/10/18  9-7
          Neptun VSC - Egri Vízmű SC  2008/11/01  12-7
          Egri Vízmű SC - YBL WPC  2008/11/08  10-14
          Tipo VSC - Neptun VSC  2008/11/22  13-14
          Bertók SC - Tipo VSC  2008/11/29  9-12
          Bertók SC - Neptun VSC  2009/03/27  12-19
          Egri Vízmű SC - Bertók SC  2009/04/04  12-10
          Kanizsa VSE - Ceglédi VSE  2009/05/02  10-12
          Tatabányai VSE - Hírös VSE  2009/05/09  11-10
          Kaposvári VK - Neptun VSC  2009/05/16  9-11
          Tipo VSC - Kaposvári VK  2009/05/30  9-10
          Ceglédi VSE - Kaposvári VK  2009/06/20  15-11
       Fiú Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - ZF-Eger  2008/09/21  8-9
          UTE - KinderSp-PVSK  2008/10/05  26-5
          Kaposvári VK - KSI SE  2008/10/12  3-13
          Vasas - Szegedi VPS  2008/10/19  11-6
          Szegedi VPS - Szentesi VK  2008/10/26  12-7
          BVSC - Honvéd  2008/11/30  8-9
          KSI SE - FTC  2009/03/22  11-11
          ZF-Eger - FTC  2009/05/10  21-14
          Szentesi VK - Honvéd  2009/05/23  7-20
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2009/05/30  9-6
          BVSC - Vasas  2009/05/31  8-12
          UTE - FTC  2009/06/07  13-10
          KSI SE - UTE  2009/06/10  8-8
          Honvéd - Szentesi VK  2009/06/13  24-4
          Szolnok - KSI SE  2009/06/14  11-12
       Fiú Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - KSI SE  2008/10/12  4-14
          Vasas - Szegedi VPS  2008/10/19  19-3
          UTE - II. - FTC  2008/11/02  7-9
          Hírös VSE - Kaposvári VK  2008/11/09  7-6
          Budafóka SE - Hódmezővh. VSC  2008/11/22  6-7
          Hírös VSE - FTC  2008/11/23  5-12
          FTC - UTE - II.  2009/03/29  7-4
          KinderSp-PVSK - Hódmezővh. VSC  2009/04/05  15-9
           Honvéd - Hódmezővh. VSC  2009/04/19  16-5
          ZF-Eger - FTC  2009/05/10  9-10
          BVSC - UTE - II.  2009/05/17  8-11
          UTE - I. - Vasas  2009/05/24  10-2
          ZF-Eger - Kaposvári VK  2009/05/30  13-8
          BVSC - Vasas  2009/05/31  2-10
          UTE - II. - BVSC  2009/06/07  7-10
           Honvéd - UTE - II.  2009/06/13  29-11
          Szolnok - KSI SE  2009/06/14  8-8
       Fiú Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - ZF-Eger  2008/09/21  11-9
          UTE - I. - KinderSp-PVSK  2008/10/05  17-7
          Szegedi VPS - Szentesi VK  2008/10/26  12-7
          UTE - II. - FTC  2008/11/02  10-11
          Kecskeméti SI - Kaposvári VK  2008/11/09  9-9
          Budafóka SE - Hódmezővh. VSC  2008/11/22  15-7
          Kecskeméti SI - FTC  2008/11/23  5-6
          BVSC - Honvéd  2008/11/30  9-7
          KSI SE - FTC  2009/03/22  13-3
          FTC - UTE - II.  2009/03/29  13-6
          KinderSp-PVSK - Hódmezővh. VSC  2009/04/05  13-6
          Honvéd - Hódmezővh. VSC  2009/04/19  14-4
          BVSC - Szentesi VK  2009/05/17  10-7
          Szentesi VK - Honvéd  2009/05/23  8-8
          UTE - I. - Vasas  2009/05/24  9-8
          KSI SE - BVSC  2009/05/29  10-6
          Fehérvár PSE - Csongrád VSE  2009/06/06  5-21
          UTE - I. - FTC  2009/06/07  17-5
          KSI SE - UTE - I.  2009/06/10  11-10
       Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Honvéd  2008/12/02  7-6
          ZF-Eger - BVSC  2008/12/21  10-9
       Lemhényi Dezső Országos Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UTE - Szolnoki Vízilab  2009/03/01  11-6
          SZVPS - UTE  2009/03/01  12-9
          KSI SE - Ferencvárosi Tor  2009/03/08  11-10
          UTE - Budapesti Honvéd  2009/03/08  4-7
       Vízvári György Országos Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ferencvárosi Tor - Hódmezővásárhely  2009/02/28  16-6
          ZF-Eger - Ceglédi Vasutas   2009/02/28  9-12
          Ferencvárosi Tor - Ceglédi Vasutas   2009/02/28  14-8
          Vasas - Budapesti Honvéd  2009/03/07  16-9
          KSI SE - Ferencvárosi Tor  2009/03/07  5-7
       Férfi OB II Osztályú Országos PIROS
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK - Hódmezővh. VSC  2009/04/11  5-6
          Szegedi VPS - Diósgyőri VSC  2009/04/11  7-5
          Diósgyőri VSC - PVSK  2009/04/11  6-5
          Hírös Sport SI - Kertészeti EAC  2009/06/06  9-7
          AQUA SE - Szolnok  2009/06/06  0-5
          Kertészeti EAC - AQUA SE  2009/06/06  5-0
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UTE - Szentesi VK  2008/10/11  8-8
          ZF-Eger - BVSC  2008/10/18  8-10
          BVSC - Honvéd  2008/11/01  4-16
          DF ELCO DV - UTE  2008/11/05  13-8
          Honvéd - Héraklész  2008/11/10  12-7
          DF ELCO DV - Honvéd  2008/11/19  10-9
          Héraklész - UTE  2009/03/14  5-11
          BVSC - UTE  2009/05/13  5-9
       Női magyar kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújvárosi FVE - ZF-Eger  2008/11/22  9-8
          BVSC - Héraklész  2008/11/22  15-11
       Leány Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Honvéd - BVSC  2009/03/29  6-12
       Leány Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - Dunaújváros VSI  2008/12/14  9-9
          Honvéd - BVSC  2009/03/29  8-5
       Leány Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - Dunaújváros VSI  2008/12/14  25-17
     Időmérő 31
       Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - PVSK  2008/09/20  9-9
          Fehérvár PSE - BVSC  2008/09/20  14-13
       Fiú Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös VSE - Kaposvári VK  2008/11/09  14-3
          Hírös VSE - FTC  2008/11/23  5-13
          BVSC - Szentesi VK  2009/05/17  17-12
          UTE - Vasas  2009/05/24  8-8
       Fiú Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
           Honvéd - ZF-Eger  2008/09/21  11-4
          Szegedi VPS - Szentesi VK  2008/10/26  10-10
          BVSC - Honvéd  2008/11/30  3-10
          KSI SE - FTC  2009/03/22  10-10
          Szentesi VK - Fehérvár PSE  2009/05/23  21-7
          UTE - I. - FTC  2009/06/07  7-7
          KSI SE - UTE - I.  2009/06/10  7-8
       Fiú Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - KSI SE  2008/10/12  9-20
          Vasas - Szegedi VPS  2008/10/19  12-4
          ZF-Eger - UTE - II.  2009/05/30  7-3
          BVSC - Vasas  2009/05/31  9-10
          UTE - II. - Szolnok  2009/06/07  7-8
          Szolnok - Csongrád VSE  2009/06/14  7-9
       Lemhényi Dezső Országos Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Vízilab - SZVPS  2009/03/01  6-12
       Vízvári György Országos Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hódmezővásárhely - ZF-Eger  2009/02/28  6-10
       Férfi OB II Osztályú Országos PIROS
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Eszterházy FSC - Váci SE  2009/04/11  8-3
          Hódmezővh. VSC - Eszterházy FSC  2009/04/11  3-9
          Váci SE - Szegedi VPS  2009/04/11  3-14
          Fehércápák - VUK Miskolc  2009/06/06  5-6
          VUK Miskolc - Hírös Sport SI  2009/06/06  6-6
          Szolnok - Fehércápák  2009/06/06  7-3
       Leány Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Honvéd - Dunaújváros VSI  2008/12/14  4-9
       Leány Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - Villanó Fókák  2008/10/26  16-13
          Villanó Fókák - Szentesi VK  2008/11/09  8-23
       Leány Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - BVSC   2009/03/29  17-14

Diapolo Kupa

Magyarország - Magyar Universiade Válogatott

2019. jún. 26. 19:30

Diapolo Kupa

Magyarország - Olaszország

2019. jún. 27. 19:30

Diapolo Kupa

Magyarország - Hollandia

2019. jún. 28. 19:30

BENU Kupa

Magyarország - Franciaország

2019. jún. 30. 19:30

BENU Kupa

Magyarország - Hollandia

2019. júl. 01. 19:30

BENU Kupa

Magyarország - Görögország

2019. júl. 02. 19:30

FINA Férfi Világliga Szuperdöntő HUN-JPN, 2019.06.20. (Fotók: Madar Dávid)
FINA Férfi Világliga Szuperdöntő HUN-ESP, 2019.06.19. (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok