Játékosok
  Játékos kereső
egyesület: Korosztály: Jogosultak:
Nem: Versenyengedély: Sportorvosi:
Keresőszó:

P. Játékos Egyesület NSSZ Sporto. Szerep. Születési év/Kor Eltiltás
 1.   Ambrus Ádám MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ33861A19 23/02/17 igen 2010
gyermek -2 év
-
 2.   Ančić Izabella MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ41784A22 23/02/28 igen 2013
gyermek -5 év
-
 3.   Andrejkovics Anna MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ41878A22 23/02/28 igen 2011
gyermek -3 év
-
 4.   Árvay Alíz MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ41882A22 23/02/28 igen 2013
gyermek -5 év
-
 5.   Bajor András MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ029233A16 23/03/07 igen 2009
gyermek -1 év
-
 6.   Bak Viktória Szonja MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ41895A22 23/02/28 igen 2012
gyermek -4 év
-
 7.   Bálint Gergő MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ36079A19 23/02/24 igen 2009
gyermek -1 év
-
 8.   Balogh Csongor MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ025899A16 23/01/28 igen 2009
gyermek -1 év
-
 9.   Balogh Soma MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ39475A21 23/01/28 igen 2012
gyermek -4 év
-
 10.   Bárczi Csanád MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ41314A21 23/02/17 igen 2009
gyermek -1 év
-
 11.   Beke András Gergely MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ36226A19 23/01/28 igen 2009
gyermek -1 év
-
 12.   Benkó Dániel MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ41315A21 23/01/28 igen 2009
gyermek -1 év
-
 13.   Benyó Norina MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ42441A22 23/02/28 igen 2013
gyermek -5 év
-
 14.   Bobály Hanna MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ42991A22 23/02/28 igen 2010
gyermek -2 év
-
 15.   Budavári Benedek MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ34466A19 23/02/28 igen 2010
gyermek -2 év
-
 16.   Csige Lilla MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ42416A22 23/02/28 igen 2010
gyermek -2 év
-
 17.   Csige Szabolcs MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ36075A19 23/01/28 igen 2009
gyermek -1 év
-
 18.   Davidovics Magor MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ42525A22 23/01/28 igen 2011
gyermek -3 év
-
 19.   Dobos Miksa MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ43058A22 23/02/28 igen 2009
gyermek -1 év
-
 20.   Egyed Olivér Róbert MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ40709A21 23/01/28 igen 2010
gyermek -2 év
-
 21.   Farkas Kata MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ41879A22 23/02/28 igen 2012
gyermek -4 év
-
 22.   Fehér Máté MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ42527A22 23/01/28 igen 2012
gyermek -4 év
-
 23.   Fock Petra Mária MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ42992A22 23/02/28 igen 2012
gyermek -4 év
-
 24.   Glázer Júlia MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ41865A22 23/02/28 igen 2012
gyermek -4 év
-
 25.   Goda-Béndek Ábel MATE - Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ41319A21 23/01/28 igen 2010
gyermek -2 év
-

Split, Eb: a férfidöntő és az éremátadás képei (Fotók: Kovács Anikó)
Split, Eb: a döntő előtti utolsó átmozgató edzés (Fotók: Dobos Sándor)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok