Játékosok
  Játékos kereső
egyesület: Korosztály: Jogosultak:
Nem: Versenyengedély: Sportorvosi:
Keresőszó:

P. Játékos Egyesület NSSZ Sporto. Szerep. Születési év/Kor Eltiltás
 1.   Antal Natasa Anna III. kerületi Torna és Vívó Egylet MVLSZ028450A16 21/01/06 igen 2006
gyermek
-
 2.   Bacsó Lili Panka III. kerületi Torna és Vívó Egylet MVLSZ36268A20 21/01/06 igen 2008
gyermek -2 év
-
 3.   Bakonyvári András III. kerületi Torna és Vívó Egylet MVLSZ018675A16 21/01/06 igen 2006
gyermek
-
 4.   Barcza Kata KSI SE MVLSZ025789A16 20/12/23 igen 2005
serdülő
-
 5.   Bathelt Balázs III. kerületi Torna és Vívó Egylet MVLSZ33573A19 21/01/06 igen 2009
gyermek -3 év
-
 6.   Bodrácska Lilla KSI SE MVLSZ37738A20 20/12/23 igen 2002
ifjúsági
-
 7.   Crittenden Patrícia III. kerületi Torna és Vívó Egylet MVLSZ003137A16 21/07/19 igen 1990
felnőtt
-
 8.   Csermák Szabolcs III. kerületi Torna és Vívó Egylet MVLSZ35525A19 21/02/27 igen 2008
gyermek -2 év
-
 9.   Csizmár Petra III. kerületi Torna és Vívó Egylet MVLSZ024603A16 21/01/06 igen 2004
serdülő
-
 10.   Csurilla Botond III. kerületi Torna és Vívó Egylet MVLSZ030581A18 21/01/06 igen 2008
gyermek -2 év
-
 11.   Csurilla Dániel III. kerületi Torna és Vívó Egylet MVLSZ030580A18 21/01/06 igen 2009
gyermek -3 év
-
 12.   Dégi Melinda III. kerületi Torna és Vívó Egylet MVLSZ030578A18 21/01/19 igen 2007
gyermek -1 év
-
 13.   Dibáczi Hunor III. kerületi Torna és Vívó Egylet MVLSZ33506A18 21/01/06 igen 2006
gyermek
-
 14.   Drávucz Rita III. kerületi Torna és Vívó Egylet MVLSZ010108A16 21/08/05 igen 1980
felnőtt
-
 15.   Dugalits Levente III. kerületi Torna és Vívó Egylet MVLSZ35503A19 21/01/06 igen 2008
gyermek -2 év
-
 16.   Dulic Maja Lizy III. kerületi Torna és Vívó Egylet MVLSZ026449A16 21/01/06 igen 2004
serdülő
-
 17.   Fodor Beatrix III. kerületi Torna és Vívó Egylet MVLSZ030451A18 21/01/06 igen 2007
gyermek -1 év
-
 18.   Frank Dániel III. kerületi Torna és Vívó Egylet MVLSZ33356A18 21/01/06 igen 2006
gyermek
-
 19.   Gellér Anna III. kerületi Torna és Vívó Egylet MVLSZ023687A16 21/01/06 igen 2004
serdülő
-
 20.   Gömöri Kristóf III. kerületi Torna és Vívó Egylet MVLSZ030582A18 21/01/06 igen 2010
gyermek -4 év
-
 21.   Görner Luca KSI SE MVLSZ030392A18 20/12/23 igen 2004
serdülő
-
 22.   Hajdú Róza III. kerületi Torna és Vívó Egylet MVLSZ014595A16 21/07/06 igen 2001
komjádi
-
 23.   Illés Henrietta Katalin III. kerületi Torna és Vívó Egylet MVLSZ006005A16 21/07/06 igen 1995
felnőtt
-
 24.   Juhász Loránd III. kerületi Torna és Vívó Egylet MVLSZ36264A20 21/01/06 igen 2008
gyermek -2 év
-
 25.   Kardos Nagy Máté III. kerületi Torna és Vívó Egylet MVLSZ031949A18 20/12/30 igen 2007
gyermek -1 év
-

Férfi OB I

Szolnoki Dózsa - UVSE Hunguest Hotels

2020. okt. 03. 16:00

Férfi OB I

UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger

2020. okt. 08. 18:30

Férfi OB I

Szolnoki Dózsa - OSC ÚJBUDA

2020. okt. 10. 16:45

BENU MK-döntő: Szolnoki Dózsa-FTC Telekom Waterpolo (Fotó: Derencsényi István)
BENU MK, bronzmeccs: A-Híd VasasPlaket-BVSC-Zugló (Fotó: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok