Játékosok
  Játékos kereső
egyesület: Korosztály: Jogosultak:
Nem: Versenyengedély: Sportorvosi:
Keresőszó:
P. Játékos Egyesület NSSZ Sporto. Szerep. Születési év/Kor Eltiltás
 1.   Balatoni Zsolt OCTOPUS Búvár- és Vízilabda Egyesület MVLSZ009635A16 21/02/12 igen 1981
felnőtt
-
 2.   Bánhidy András OCTOPUS Búvár- és Vízilabda Egyesület MVLSZ003331A16 21/09/14 igen 1981
felnőtt
-
 3.   Beliczay Bendegúz OCTOPUS Búvár- és Vízilabda Egyesület MVLSZ013955A16 21/09/07 igen 2000
komjádi
-
 4.   Bólya László, dr. Szegedi Vízilabda és Tömegsport Klub MVLSZ004107A16 21/08/13 igen 1971
felnőtt
-
 5.   Csapó István OCTOPUS Búvár- és Vízilabda Egyesület MVLSZ012065A16 21/08/23 igen 1971
felnőtt
-
 6.   Csurgó Gábor OCTOPUS Búvár- és Vízilabda Egyesület MVLSZ005889A16 21/09/06 igen 1972
felnőtt
-
 7.   Deák Péter Dr. OCTOPUS Búvár- és Vízilabda Egyesület MVLSZ010767A16 20/11/06 igen 1971
felnőtt
-
 8.   Ditzmann Tamás OCTOPUS Búvár- és Vízilabda Egyesület MVLSZ37754A20 21/06/30 igen 1974
felnőtt
-
 9.   Fábián Gergely OCTOPUS Búvár- és Vízilabda Egyesület MVLSZ009334A16 21/09/09 igen 1981
felnőtt
-
 10.   Horváth Mihály Dávid OCTOPUS Búvár- és Vízilabda Egyesület MVLSZ024117A16 21/09/09 igen 1981
felnőtt
-
 11.   Kardos István OCTOPUS Búvár- és Vízilabda Egyesület MVLSZ017917A15 21/02/06 igen 1969
felnőtt
-
 12.   Nyíri Zoltán OCTOPUS Búvár- és Vízilabda Egyesület MVLSZ010297A16 21/08/23 igen 1970
felnőtt
-
 13.   Paján Viktor OCTOPUS Búvár- és Vízilabda Egyesület MVLSZ000734A16 21/09/14 igen 1981
felnőtt
-
 14.   Rákos Márk OCTOPUS Búvár- és Vízilabda Egyesület MVLSZ006613A16 21/08/23 igen 1994
felnőtt
-
 15.   Regős Áron OCTOPUS Búvár- és Vízilabda Egyesület MVLSZ008177A16 21/09/07 igen 1975
felnőtt
-

BENU Férfi Magyar Kupa

OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa

2020. szept. 26. 16:00

BENU Férfi Magyar Kupa

FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket

2020. szept. 26. 17:30

BENU Férfi Magyar Kupa

-

2020. szept. 27. 18:45

BENU Férfi Magyar Kupa

-

2020. szept. 27. 20:15

Férfi OB I

PVSK Mecsek Füszért - Honvéd

2020. okt. 03. 16:00

E.ON OB I: FTC Telekom Waterpolo-BVSC-Zugló 13-9 (Fotók: Dobos Sándor)
E.ON OB I: ZF-Eger-Debreceni VSE 17-10 (Fotók: Fehér Anna)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok