Következő mérkőzések
 Lemhényi Ifjúsági Kupa
1. forduló
Vasas SC 15
DVSE 6
Komjádi - Jv: Petik András, Marjay Zsolt
1. forduló
BLAMAX-KAPOSVÁRI VK 7
FTC-Telekom 14
Kaposvár - Jv: Csanádi Zsolt, Pintér János
1. forduló
Győri VSE 7
Happy Hippos 21
Aqua SK Győr - Jv: Bereczki Miklós, Ádám Frank
1. forduló
SZVPS 8
OSC ÚJBUDA 9
Szegedi Sportu. - Jv: Kádár József ifj., Pásztor Antal
1. forduló
UVSE Hunguest H. II 13
YBL WPC 7
Hajós A uszoda - 50m-es - Jv: Bors Dorottya, Tóth Imre
1. forduló
LEGRAND SZENTES 2
BVSC-Zugló 2
Szentes - fedett - Jv: Baracskai Vidor, Tóth Sándor
1. forduló
PSN Zrt. 15/07
AVUS 13:45
Pécs-Abay - Jv: Duray András, Bujka János
1. forduló
POLO Sport Club ifj 15/07
Békéscsaba 16:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Várkonyi Gabriella, Csizmadia Zsolt
1. forduló
Szolnoki Dózsa 15/07
KSI SE 18:00
Szolnok - Jv: Juhász Tibor, Berki András
1. forduló
ZF-Eger 15/07
Honvéd 18:30
Eger-Bárány - Jv: Marnitz Miklós, Győri Attila
1. forduló
Fehérvár VSE 15/07
Dunakanyar 19:30
Szentendrei V8 - Jv: Vogel Gábor, Kollár György
 Vízvári Serdülő Kupa
1. forduló
SZVPS 14
OSC ÚJBUDA 8
Szegedi Sportu. - Jv: Pásztor Antal, László Gábor
1. forduló
UVSE Hunguest H. II. 18
YBL WPC 9
Hajós A uszoda - 50m-es - Jv: Tóth Imre, Biró Viktor
1. forduló
LEGRAND SZENTES 15
BVSC-Zugló 11
Szentes - fedett - Jv: Tóth Sándor, Varga Márk
1. forduló
PSN Zrt. 14
AVUS 3
Pécs-Abay - Jv: Bujka János, Sikter Richárd
1. forduló
Vasas SC 15
DVSE 12
Komjádi - Jv: Kollarics Gábor, Petik András
1. forduló
BLAMAX-KAPOSVÁR VK 2
FTC-Telekom 6
Kaposvár - Jv: Pintér János, Csanádi Zsolt
1. forduló
Győri VSE 12
Soproni VSE 5
Aqua SK Győr - Jv: Nóvé Gyula, Bereczki Miklós
1. forduló
Szolnoki Dózsa 15/07
KSI SE 15:00
Szolnok - Jv: Berki András, Orosz László
1. forduló
ZF-Eger 15/07
Honvéd 16:00
Eger-Bárány - Jv: Győri Attila, Horváth József
1. forduló
Fehérvár VSE 15/07
Dunakanyar 18:15
Szentendrei V8 - Jv: Kiss Attila, Vogel Gábor
1. forduló
POLO Sport Club serd 15/07
Békéscsaba 18:30
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Zelki Soma, Várkonyi Gabriella
 Szívós István Gyermek Kupa
1. forduló
Vasas SC 22
DVSE 9
Komjádi - Jv: Marjay Zsolt, Kollarics Gábor
1. forduló
UVSE Hunguest H. II. 7
YBL WPC 16
Hajós A uszoda - 50m-es - Jv: Biró Viktor, Bors Dorottya
1. forduló
SZVPS 8
OSC ÚJBUDA 15
Szegedi Sportu. - Jv: László Gábor, Kádár József ifj.
1. forduló
BLAMAX-KAPOSVÁR VK 10
FTC-Telekom 22
Kaposvár - Jv: Pintér János, Csanádi Zsolt
1. forduló
Győri VSE 16
Soproni VSE 8
Aqua SK Győr - Jv: Ádám Frank, Nóvé Gyula
1. forduló
LEGRAND SZENTES 7
BVSC-Zugló 25
Szentes - fedett - Jv: Varga Márk, Baracskai Vidor
1. forduló
PSN Zrt. 16
AVUS 10
Pécs-Abay - Jv: Sikter Richárd, Duray András
1. forduló
Szolnoki Dózsa 15/07
KSI SE 16:30
Szolnok - Jv: Orosz László, Juhász Tibor
1. forduló
Fehérvár VSE 15/07
Dunakanyar 17:00
Szentendrei V8 - Jv: Kollár György, Kiss Attila
1. forduló
ZF-Eger 15/07
Honvéd 17:15
Eger-Bárány - Jv: Horváth József, Marnitz Miklós
1. forduló
POLO Sport Club gy 15/07
Békéscsaba 17:15
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Csizmadia Zsolt, Zelki Soma

MVLSZ TV

A címvédő Dunaújvárosi Főiskola is készül a BENU Magyar Kupára

BENU Férfi Magyar Kupa

ZF-Eger - TVSE Vízilabda Kft

2020. júl. 25. 14:45

BENU Férfi Magyar Kupa

A-Híd VasasPlaket - Honvéd

2020. júl. 25. 16:15

BENU Férfi Magyar Kupa

PVSK Mecsek Füszért - KSI SE

2020. júl. 26. 14:45

BENU Férfi Magyar Kupa

FTC-Telekom - PannErgy-Miskolc

2020. júl. 26. 16:15

BENU MK-sorsolás, 2020.07.10. (Fotók: Derencsényi István/MVLSZ)
FTC-Vasas edzőmeccs, 2020.07.08. (Fotók: Dobos Sándor/MVLSZ)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok