Következő mérkőzések
 E.ON Férfi OB I
16. forduló
KSI SE 16/01
Tigra-ZF-Eger 11:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Várkonyi Gabriella, Tóth Sándor
DVSE 16/01
UVSE Hunguest Hotels 12:00
Debrecen - Jv: Füzesi Zsolt, Marjay Zsolt
SZVE 16/01
OSC ÚJBUDA 16:00
Szegedi Sportu. - Jv: Homonnai Dániel, Rubos Károly
Kaposvári VK 16/01
Szolnoki Dózsa 16:00
Kaposvár - Jv: Tóth Imre, Kollár György
A-Híd VasasPlaket 16/01
FTC-Telekom 17:00
Komjádi - Jv: Kun György, Kovács Soma
BVSC Zugló 16/01
PVSK Mecsek Füszért 17:00
Szőnyi út - Jv: Kenéz György ifj., Vogel Gábor
PannErgy-Miskolc 16/01
Honvéd 17:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: Csizmadia Zsolt, Csanádi Zsolt
METALCOM SZENTES 16/01
TVSE Vízilabda Kft 18:00
Szentes - fedett - Jv: Kovács Cs. Tamás, Sándor Péter
 Női OB I/B
4. forduló
OSC ÚJBUDA 16/01
III. Kerületi TVE 11:00
Hmvásárhely - Jv: Juhász Tibor,
Győri VSE 16/01
UVSE Hunguest H. 12:15
Hmvásárhely - Jv: Orosz László,
OSC ÚJBUDA 16/01
ASI DSE 13:30
Hmvásárhely - Jv: Juhász Tibor,
Győri VSE 16/01
BVSC-Zugló 14:45
Hmvásárhely - Jv: Orosz László,
III. Kerületi TVE 16/01
HVSC 16:00
Hmvásárhely - Jv: Kádár József ifj.,
UVSE Hunguest H. 16/01
ASI DSE 17:15
Hmvásárhely - Jv: Pásztor Antal,
HVSC 16/01
BVSC-Zugló 18:30
Hmvásárhely - Jv: Kádár József ifj.,
 Délkeleti gyermek I.
4. forduló
Szolnoki Dózsa 9
Békéscsaba 2
Szolnok - Jv: László Gábor,
Invictus Sc 16/01
SZVPS 11:00
Szolnok - Jv: Berki András,
Békéscsaba 16/01
Ceglédi Lányok 12:00
Szolnok - Jv: László Gábor,
SZVPS 16/01
SVSE Gyermek I 13:00
Szolnok - Jv: Berki András,
Ceglédi Lányok 16/01
Invictus Sc 14:00
Szolnok - Jv: László Gábor,
SVSE Gyermek I 16/01
Szolnoki Dózsa 15:00
Szolnok - Jv: Berki András,
 Délkeleti baby I.
5. forduló
Békéscsaba 0
Csongrád 0
Cegléd - Jv: Piti László,
Újszilvás SE 16/01
SZVPS 10:50
Cegléd - Jv: Piti László,
Békéscsaba 16/01
KESI 11:40
Cegléd - Jv: Piti László,
Csongrád 16/01
HVSC 12:30
Cegléd - Jv: Piti László,
Szolnoki Dózsa 16/01
SZVPS 13:20
Cegléd - Jv: Monostori Péter Döme,
Legrand Szentes 16/01
KESI 14:10
Cegléd - Jv: Monostori Péter Döme,
Szolnoki Dózsa 16/01
HVSC 15:00
Cegléd - Jv: Monostori Péter Döme,
Újszilvás SE 16/01
Legrand Szentes 15:50
Cegléd - Jv: Monostori Péter Döme,
 2021. évi Budapesti Téli Kupa
1. forduló
BVSC-Zugló Heavy 16/01
Vizilovak 12:00
Szőnyi út - Jv: Bujka János, Irmes Máté Benedek
1. forduló
Komplex PSE 16/01
Octopus SE 13:00
Szőnyi út - Jv: Nóvé Gyula, Bujka János
1. forduló
Fehérvár VSE 16/01
RETR-O-SC 14:00
Szőnyi út - Jv: Irmes Máté Benedek, Nóvé Gyula
 Észak-keleti gyermek IV.
2. forduló
Tigra-ZF-Eger fiú 16/01
Vágta MSC 12:30
Termálfürdő-Eger - Jv: Madarasi Gyula,
Tigra-ZF-Eger leány 16/01
Zempléni VK 13:30
Termálfürdő-Eger - Jv: Madarasi Gyula,
KSKDVK 16/01
Vágta MSC 14:30
Termálfürdő-Eger - Jv: Soltész Norbert András,
Tigra-ZF-Eger fiú 16/01
Zempléni VK 15:30
Termálfürdő-Eger - Jv: Némethy Richárd,
Tigra-ZF-Eger leány 16/01
KSKDVK 16:30
Termálfürdő-Eger - Jv: Némethy Richárd,
 Dunántúli Serdülő
4. forduló
Balaton VK 2. 1
PSN Zrt. Sportiskola 7
Pécs-Abay - Jv: Petik András,
4. forduló
Velence PLUS 16/01
Honvéd-Dorog 11:30
Komjádi - Jv: Kendeházi Máté,
4. forduló
Balaton VK 16/01
MTE 1888 Serdulo 11:30
Pécs-Abay - Jv: Csák Marcell,
Balaton VK 2. 16/01
Szekszárd 2 12:30
Pécs-Abay - Jv: Csák Marcell,
PSN Zrt. Sportiskola 16/01
MTE 1888 Serdulo 13:30
Pécs-Abay - Jv: Petik András,
Balaton VK 16/01
Szekszárd 2 14:30
Pécs-Abay - Jv: Petik András,
 Dunántúli Gyermek II.
3. forduló
Oázis Kft 3
Győri VSE 16
Aqua SK Győr - Jv: Sikter Richárd,
BUSC 16/01
MTE 1888 Gyermek 3 11:00
Aqua SK Győr - Jv: Pagács Sándor,
Oázis Kft 16/01
MTE 1888 Gyermek 3 12:30
Aqua SK Győr - Jv: Sikter Richárd,
Győri VSE 16/01
BUSC 13:30
Aqua SK Győr - Jv: Pagács Sándor,

Bíró Attila: „Nemes a cél, aki az utunkba kerül, azt meg kell verni!”

E.ON Férfibajnokság: a 16. forduló következik a Vasas-FTC tévés rangadóval

Varga Tamás öröme: végre újra vízben a női juniorválogatott!

Női válogatott: célegyenesben a felkészülés

E.ON Férfibajnokság: továbbra is hibátlan a Szolnok

Férfi világliga európai selejtező: köszönjük, Debrecen!

MVLSZ TV

"Aki az utunkba kerül, azt meg kell verni!"

E.ON Férfi OB I

A-Híd VasasPlaket - FTC-Telekom

2021. jan. 16. 17:00

E.ON Férfi OB I

BVSC Zugló - Szolnoki Dózsa

2021. jan. 24. 20:00

E.ON Férfi OB I

METALCOM SZENTES - Honvéd

2021. jan. 30. 16:15

Férfi Világliga, CRO-FRA, ITA-ESP, MON-GRE - Debrecen, 2021.01.10. (Fotók: Derencsényi István)
Férfi Világliga, HUN-SRB 7-9 - Debrecen, 2021.01.10. (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok