Upcoming games
 E.ON Férfi OB I
3. round
EBP Tatabánya 6
Metalcom-Szentes 5
Tatabánya - Jv: Marjay Zsolt, Kun György
1. round
CONTITECH SZEGED 11
VasasPlaket 7
Szegedi Sportu. - Jv: Csanádi Zsolt, Homonnai Dániel
1. round
A-HID OSC ÚJBUDA 9
FTC PQS Waterpolo 7
Nyéki I. - fedett - Jv: Fodor Rajmund, Marnitz Miklós
1. round
PannErgy-MVLC 0
MKB-Euroleasing-BVSC 0
ELHALASZTVA - Jv: Székely Balázs, Mucskai Péter
 Női OB I
2. round
ZF-Eger-EKE 6
Hungerit Szentes 8
Eger-Bitskey - Jv: Birri Gabriella, Kenéz György ifj.
 Férfi OB I/B
2. round
EKF SC 9
Racionet H 8
Termálfürdő-Eger - Jv: Petik András, Bereczki Miklós
2. round
MAFC"111" 16
Dunakanyar Waterpolo 15
Szőnyi út - Jv: Petik András, Bereczki Miklós
2. round
SZVSC 8
Alfa SC - ESMTK 7
Szolnoki u. - Jv: Sándor Péter, Madarasi Gyula
2. round
PVSK-PSN Zrt 6
YBL WPC 14
Pécs-Abay - Jv: Kollár György, Kovács Soma
2. round
DVSE 12
A-HID OSC ÚJBUDA 17
Debrecen - Jv: Mohi Márk, Hajas Roland Krisztián
2. round
ASI DSE 11
Békéscsaba 11
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Vogel Gábor, Dodog Szabolcs
AVUS 8
Ceglédi VSE 5
Szombathely - Jv: Füzesi Zsolt, Veilandics Zoltán
2. round
UVSE 8
Kanizsa VSE 10
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Dodog Szabolcs, Vogel Gábor
 Férfi OB II
5. round
PTE-ÁOK 5
FVSE 4
Pécs-Abay - Jv: Kollár György,
Pápai SE 2
Soproni VSE 14
Pécs-Abay - Jv: Kovács Soma,
Tatabánya Vizmű SE 15
KVSE 3
Pécs-Abay - Jv: Kollár György,
FVSE 3
Győri VSE 5
Pécs-Abay - Jv: Kovács Soma,
Soproni VSE 4
PTE-ÁOK 18
Pécs-Abay - Jv: Kollár György,
KVSE 21
Pápai SE 9
Pécs-Abay - Jv: Kollár György,
Győri VSE 4
Tatabánya Vizmű SE 17
Pécs-Abay - Jv: Kovács Soma,
 BENU Leány Ifjúsági
12. round
POLO Sport Club 15
Győri VSE 5
Kőér u. - Jv: Zelki Soma, Rubos Károly
 BENU Leány Serdülő
12. round
POLO Sport Club 15
Győri VSE 2
Kőér u. - Jv: Rubos Károly, Földesi Oszkár
 BENU Leány Gyermek
12. round
POLO Sport Club 13
Győri VSE 4
Kőér u. - Jv: Rubos Károly,
 Vidék gyerek II.
5. round
CSSV 3
Szentes B 14
Csongrád - Jv: Kádár József ifj.,
5. round
Szentes A 5
Cs Crisul 2 15
Nagyvárad - Jv: Pásztor Antal,
5. round
SZVSC 11
Koelner-Csongrád 5
Csongrád - Jv: Juhász Tibor,
5. round
Szegedi VPS 6
ZF-Eger 15
Nagyvárad - Jv: Adel Sebastian,
5. round
Szentes B 5
Békéscsaba 5
Csongrád - Jv: Kádár József ifj.,
5. round
BVSC-Zugló 24
Sp.Prozivka 1
Nagyvárad - Jv: Pásztor Antal,
5. round
CSSV 4
Vojvodina 13
Csongrád - Jv: Juhász Tibor,
Békéscsaba 1
SZVSC 17
Csongrád - Jv: Kádár József ifj.,
5. round
Cs Crisul 2 17
Szegedi VPS 9
Nagyvárad - Jv: Pásztor Antal,
5. round
Vojvodina 1
Koelner-Csongrád 11
Csongrád - Jv: Juhász Tibor,
5. round
BVSC-Zugló 22
Szentes A 3
Nagyvárad - Jv: Adel Sebastian,
2. round
Vojvodina 11
CSSV 5
Csongrád - Jv: Kádár József ifj.,
5. round
Sp.Prozivka 9
ZF-Eger 16
Nagyvárad - Jv: Adel Sebastian,
 Vidék gyerek IV.
5. round
Progress Oradea 29/04
Szentes A 00:00
ELHALASZTVA - Jv: Madarasi Gyula,
Progress Oradea 29/04
Vojvodina 00:00
ELHALASZTVA - Jv: Madarasi Gyula,
Szegedi Vps 10
SZVSC 4
Szolnoki u. - Jv: Sándor Péter,
Szentes A 10
ZF-Eger 6
Szolnoki u. - Jv: Mohi Márk,
5. round
Szegedi VPS II 5
DVSE 7
Szabadka - Jv: Molnár Péter 2.,
5. round
Vojvodina 9
SZVSC 10
Szolnoki u. - Jv: Madarasi Gyula,
5. round
Békéscsaba 5
Sp.Prozivka 6
Szabadka - Jv: Molnár Péter 2.,
5. round
ZF-Eger 4
Szegedi Vps 16
Szolnoki u. - Jv: Mohi Márk,
5. round
B.Sport 4
DVSE 15
Szabadka - Jv: Molnár Péter 2.,
Szegedi VPS II 5
Békéscsaba 5
Szabadka - Jv: Molnár Péter 2.,
Sp.Prozivka 12
B.Sport 4
Szabadka - Jv: Molnár Péter 2.,
 Diapolo Ifjúsági
12. round
Sportliget SE 4
BVSC-Zugló 20
Kőér u. mobil - Jv: Hangay Zsolt, Irmes Máté Benedek
Oázis SC 8
FTC Utánpótlás 10
Kőér u. mobil - Jv: Hangay Zsolt, Gérnyi Tamás
Új-Hullám SE 3
OSC VSE 14
Kőér u. mobil - Jv: Gérnyi Tamás, Irmes Máté Benedek
 BVLSZ Gyermek 2003
4. round
OSC VSE 7
YBL WPC 2
Kőér u. - Jv: Mikesy Árpád,
4. round
Vidám Vízilovak Vízi 26
Bókay - KSI 2
Érd - Jv: Kiss Attila,
4. round
UVSE II. 8
Kistarcsa 1
Kőér u. - Jv: Mikesy Árpád,
4. round
UVSE I. 8
KSI SE 12
Népliget - Jv: Füzesi Zsolt, Nóvé Gyula
4. round
Új-Hullám SE 20
Ceglédi Úszó és Vízi 8
Érd - Jv: Jancsecz György,
4. round
HUVK SE II. 15
Ceglédi Vasutas Spor 7
Kőér u. - Jv: Rubos Károly,
4. round
Dunakanyar Waterpolo 10
HUVK SE 19
Népliget - Jv: Nóvé Gyula,
4. round
Danubius POLO 4
OSC VSE II. 17
Érd - Jv: Kiss Attila,
4. round
UVSE II. 9
OSC VSE 13
Kőér u. - Jv: Földesi Oszkár,
4. round
FTC Utánpótlás 8
KSI SE 11
Népliget - Jv: Füzesi Zsolt, Nóvé Gyula
4. round
Új-Hullám SE 3
Vidám Vízilovak Vízi 22
Érd - Jv: Jancsecz György,
4. round
Ceglédi Vasutas Spor 11
YBL WPC 14
Kőér u. - Jv: Rubos Károly,
4. round
Dunakanyar Waterpolo 6
UVSE I. 20
Népliget - Jv: Nóvé Gyula,
4. round
OSC VSE II. 23
Bókay - KSI 5
Érd - Jv: Kiss Attila,
4. round
HUVK SE II. 29/04
Kistarcsa 14:30
Kőér u. - Jv: Földesi Oszkár,
4. round
BVSC-Zugló 29/04
HUVK SE 15:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
4. round
Danubius POLO 17
Ceglédi Úszó és Vízi 5
Érd - Jv: Jancsecz György,
 BVLSZ Gyermek 2005
5. round
UVSE 29/04
BVSC-Zugló 11:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
BVSC-Zugló 10
PSN Zrt. 5
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Ercse Norbert,
Kistarcsa 5
AVUS 22
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Ercse Norbert,
Ceglédi Vasutas Spor 5
KSI SE 8
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Ercse Norbert,
AVUS 29/04
UVSE 14:00
ELHALASZTVA - Jv: ,
PSN Zrt. 3
FTC Utánpótlás 20
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Besenyei Attila,
KSI SE 19
Kistarcsa 3
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Besenyei Attila,
FTC Utánpótlás 14
Ceglédi Vasutas Spor 4
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Besenyei Attila,
 ÉK - Gyerek I.
4. round
Gyöngyösi Aligátorok 13
Egri Vízilabda Klub 15
Nyíregyháza - Jv: Soltész Norbert András,
Miskolci Egyetemi At 1
Zempléni Vízilabda K 15
Nyíregyháza - Jv: Németh Gábor,
AQUA SE Nyíregyháza 17
Gyöngyösi Aligátorok 4
Nyíregyháza - Jv: Németh Gábor,
MVLC 18
Egri Vízilabda Klub 7
Nyíregyháza - Jv: Soltész Norbert András,
AQUA SE Nyíregyháza 19
Zempléni Vízilabda K 19
Nyíregyháza - Jv: Németh Gábor,
 DVL Gyermek "A"
4. round
Balaton VK 7
Soproni VSE 5
Ajka, Kristályfürdő - Jv: Tordai Gábor, Balázs Gergely
4. round
Velence Plus 20
Alfa SC 5
Mohácsi uszoda - Jv: Horváth József, Bene Péter
4. round
FVSE 7
CVK 9
Ajka, Kristályfürdő - Jv: Knézy Jenő Márk, Tordai Gábor
4. round
Alfa SC 2
Mohács 1 23
Mohácsi uszoda - Jv: Horváth József, Bene Péter
4. round
Kaposvári VK 8
Balaton VK 17
Ajka, Kristályfürdő - Jv: Knézy Jenő Márk, Balázs Gergely
4. round
Szekszárdi SKV 15
Mohács 1 9
Mohácsi uszoda - Jv: Horváth József, Bene Péter
4. round
Soproni VSE 8
FVSE 13
Ajka, Kristályfürdő - Jv: Balázs Gergely, Tordai Gábor
4. round
Velence Plus 6
Szekszárdi SKV 7
Mohácsi uszoda - Jv: Horváth József, Bene Péter
4. round
CVK 14
Kaposvári VK 4
Ajka, Kristályfürdő - Jv: Tordai Gábor, Knézy Jenő Márk

Eger defeat champions, Szolnok boast best defence

Eger defeat reigning champions to secure second place

Szolnok win group unbeaten, OSC finish fourth

The final success was everyone's!

Thank you, everyone: it was fantastic!

UVSE ease to third consecutive championship triumph

Szolnok conceded the fewest goals in the Champions League group stage as they progressed from their group in first place, whilst Eger finished second in their group having defeated reigning champions Jug Dubrovnik in their last match.

MVLSZ TV

Keszthelyi Rita esernyőcsele

BVSC-UVSE női döntő, 2. mérkőzés, 2017.04.22. - Fotók: Madar Dávid
OSC-Szolnok férfi elődöntő, 2017.04.19. - Fotók: Madar Dávid
Eger-FTC elődöntő, 2017.04.15. - Fotók: Fehér Anna
LEN-kupa, négyes döntő, UVSE-Padova, 2017.04.16. - Fotók: Madar Dávid
LEN-kupa, négyes döntő: UVSE-Dunaújváros - Fotók: Madar Dávid