Következő mérkőzések
 E.ON Férfi OB I
26. forduló
DVSE 13
KSI SE 12
Debrecen - Jv: Debreceni Nóra, Kovács Cs. Tamás
PannErgy-Miskolc 13
Kaposvári VK 12
Miskolc, Kemény D. - Jv: Homonnai Dániel, Zelki Soma
BVSC Zugló 10
A-Híd VasasPlaket 7
Szőnyi út - Jv: Kun György, Tóth Imre
METALCOM SZENTES 6
SZVE 5
Szentes - fedett - Jv: Kovács Soma, Marjay Zsolt
Honvéd 11
Tigra-ZF-Eger 8
Kőér u. - Jv: Kenéz György ifj., Várkonyi Gabriella
 E.ON Női OB I
18. forduló
DUE-Maarsk Graphics 11
SZTE SZEGED 4
Dunaújváros - Jv: Sándor Péter, Madarasi Gyula
FTC Telekom 9
BVSC Zugló 9
Népliget - Jv: Tóth Sándor, Rubos Károly
HUNGERIT SZENTES 9
III. kerületi TVE 7
Szentes - fedett - Jv: Ercse Norbert, Kollár György
BHSE női OB.I 12
Tigra-ZF-Eger 21
Kőér u. - Jv: Donauer Márk dr., Veilandics Zoltán
 Férfi OB I/B
17. forduló
VIWA-második.ker 16
Ceglédi VSE 10
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Füzesi Zsolt, Fodor Rajmund
HVSC 13
Dunakanyar Waterpolo 10
Hmvásárhely - Jv: Berki András, Juhász Tibor
ASI DSE 12
Neptun VSC 10
Kőér u. - Jv: Bereczki Miklós, Sikter Richárd
YBL WPC 7
Eszterházy SC 7
Komjádi - Jv: Duray András, Csizmadia Zsolt
FVSE 13
AVUS 15
Székesfehérvár - Jv: Bujka János, Nóvé Gyula
Oázis SC 17
Kanizsa Vízilabda Kf 22
Hajós 33m-es - Jv: Csanádi Zsolt, Bereczki Miklós
 Férfi OB II
3. forduló
Tatabánya 15
SOTE VKS 7
Csongrád - Jv: Orosz László,
3. forduló
Erzsébeti SMTK 13
Soproni VSE 10
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Truszka Levente Vilmos,
2. forduló
Czeglédi Lamantinok 9
Balaton VK 7
Cegléd - Jv: Kuncz László ifj.,
3. forduló
DVSE 11
Csongrád 13
Csongrád - Jv: Kádár József ifj.,
3. forduló
FVSE 6
MAFC-BME-INFINITYN 9
Székesfehérvár - Jv: Bujka János,
3. forduló
MEAFC-Miskolc 12
BFSE 10
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Csapliczky Zsolt,
3. forduló
Invictus SC 10
Váci VSE 6
Eger-Bitskey - Jv: Perédi Péter,
3. forduló
KVE 7
Békéscsaba 13
Székesfehérvár - Jv: Nóvé Gyula,
3. forduló
Győri VSE 10/04
Erzsébeti SMTK 12:00
ELMARAD - Jv: ,
3. forduló
Tatabánya 8
DVSE 7
Csongrád - Jv: Orosz László,
3. forduló
PTE-PEAC 14
Egri Vízmű SC. 10
Eger-Bitskey - Jv: Ádám Frank,
2. forduló
Poseidon VSE 18
Czeglédi Lamantinok 7
Cegléd - Jv: Baracskai Vidor,
3. forduló
MEAFC-Miskolc 15
HVSC 11
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Pszota János,
3. forduló
Csongrád 18
SOTE VKS 15
Csongrád - Jv: Kádár József ifj.,
3. forduló
FVSE 14
KVE 8
Székesfehérvár - Jv: Bujka János,
3. forduló
Egri Vízmű SC. 13
Invictus SC 12
Eger-Bitskey - Jv: Perédi Péter,
3. forduló
BFSE 7
Soproni VSE 16
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Győri Attila,
3. forduló
Békéscsaba 11
MAFC-BME-INFINITYN 7
Székesfehérvár - Jv: Nóvé Gyula,
3. forduló
PTE-PEAC 14
Váci VSE 7
Eger-Bitskey - Jv: Ádám Frank,
3. forduló
Balaton VK 10
Poseidon VSE 17
Cegléd - Jv: Kuncz László ifj.,
3. forduló
HVSC 10/04
Győri VSE 15:00
ELMARAD - Jv: ,
3. forduló
Balaton VK 10
Czeglédi Lamantinok 15
Cegléd - Jv: Baracskai Vidor,
 Budapesti ifjúsági fiú
13. forduló
Honvéd 4
OSC ÚJBUDA 1. 20
Érd - Jv: Irmes Máté Benedek, Szentkereszti Gabriella
BVSC-Zugló 12
Oázis SC 6
Érd - Jv: Tóth Zsombor, Szentkereszti Gabriella
FTC-Telekom 36
Komplex 3
Érd - Jv: Tóth Zsombor, Irmes Máté Benedek
Vasas SC 26
KPSE 5
Érd - Jv: Irmes Máté Benedek, Szentkereszti Gabriella
Sportliget 4
OSC ÚJBUDA 2. 21
Érd - Jv: Irmes Máté Benedek, Szentkereszti Gabriella
 Budapest gyermek I.
16. forduló
Vasas SC 8
OSC ÚJBUDA 1. 19
Hajós 33m-es - Jv: Kendeházi Máté,
UVSE Hunguest H. 28
OSC ÚJBUDA 2. 4
Hajós 33m-es - Jv: Tóth Szabolcs,
SZVPS 8
POLO SC Bp06 Penguin 11
Hajós 33m-es - Jv: Horváth József,
VUA 0
BVSC-Zugló 16
Hajós 33m-es - Jv: Horváth József,
Honvéd 1
KSI SE 32
Hajós 33m-es - Jv: Tóth Szabolcs,
ASI DSE 3
Oázis SC 3
Hajós 33m-es - Jv: Bereczki Miklós,
 Budapesti gyermek II. leány
3. forduló
Oxigén-ASI 14
Oázis SC 4
Szőnyi út - Jv: Szilvasán Patrik,
DFVE 2
BVSC-Zugló 6
Szőnyi út - Jv: Szilvasán Patrik,
 Budapesti gyermek III.
7. forduló
OSC ÚJBUDA 2. 5
FTC-Telekom II. 6
Népliget - Jv: Varga Csenge,
4. forduló
POLO SC Bp2008 5
III. Ker. TVE 9
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Pagács Sándor,
4. forduló
Ceglédi VSE 12
OSC ÚJBUDA 2. 1
Népliget - Jv: Bors Dorottya,
4. forduló
Honvéd II. 9
KSI leány 10
Szőnyi út - Jv: Szilvasán Patrik,
4. forduló
KÓPÉ ÚVSE II. 4
FTC-Telekom leány 15
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Pagács Sándor,
4. forduló
Váci VSE 8
Oxigén 7
Szőnyi út - Jv: Sipos Dávid,
4. forduló
Polo Academy Bp 7
YBL WPC II. 10
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Pagács Sándor,
4. forduló
SZVPS 9
PSN Zrt. Sportiskola 16
Komjádi - Jv: Rózsavölgyi Dániel, Füzesi Zsolt
4. forduló
BVSC-Zugló II 3
MVLC-Miskolc 6
Szőnyi út - Jv: Tóth Bendegúz,
4. forduló
KÓPÉ ÚVSE 6
YBL WPC I. 14
Komjádi - Jv: Duray András, Füzesi Zsolt
4. forduló
Aquaworm 7
ASI-Kistarcsa 19
Szőnyi út - Jv: Sipos Dávid,
4. forduló
BVSC-Zugló 7
FTC-Telekom I. 9
Komjádi - Jv: Rózsavölgyi Dániel, Duray András
4. forduló
OSC ÚJBUDA 1. 9
Tigra-ZF-Eger 5
Népliget - Jv: Sikter Richárd,
4. forduló
UVSE Hunguest H. 10/04
KSI SE 17:00
Komjádi - Jv: Füzesi Zsolt, Rózsavölgyi Dániel
4. forduló
Sportliget 8
Oázis SC 10
Népliget - Jv: Sikter Richárd,
 Dunántúli Gyermek I.
2. forduló
PSN Zrt. Sportiskola 5
Balaton VK 15
Balatonfűzfő - Jv: Pintér János,
2. forduló
III. Ker. TVE 10/04
Balaton VK 2. 10:00
Pesterzsébeti uszoda - Jv: Kovács István Gergely,
2. forduló
Soproni VSE 5
Blamax-Kaposvári VK 8
Balatonfűzfő - Jv: Kevi Tamás,
2. forduló
DFVE 10/04
Fehérvár VSE 11:00
Pesterzsébeti uszoda - Jv: Seres Csaba dr,
2. forduló
PSN Zrt. Sportiskola 12
KVSE 11
Balatonfűzfő - Jv: Pintér János,
2. forduló
III. Ker. TVE 10/04
Erzsébeti SMTK 12:00
Pesterzsébeti uszoda - Jv: Kovács István Gergely,
2. forduló
Balaton VK 10
Blamax-Kaposvári VK 4
Balatonfűzfő - Jv: Kevi Tamás,
2. forduló
Balaton VK 2. 10/04
Fehérvár VSE 13:00
Pesterzsébeti uszoda - Jv: Seres Csaba dr,
2. forduló
Velence PLUS 15
Szekszárd 3 3
Dunaújváros - Jv: Tóth Koppány,
2. forduló
Soproni VSE 6
KVSE 5
Balatonfűzfő - Jv: Pintér János,
2. forduló
DFVE 10/04
Erzsébeti SMTK 14:00
Pesterzsébeti uszoda - Jv: Kovács István Gergely,
2. forduló
VTUVE 9
AVE VE 12
Dunaújváros - Jv: Tordai Gábor,
VTUVE 15
Szekszárd 3 8
Dunaújváros - Jv: Tóth Koppány,
Velence PLUS 7
AVE VE 8
Dunaújváros - Jv: Tordai Gábor,

Euro Kupa: Szolnok-OSC döntő lesz a sorozatban!

E.ON Férfibajnokság, 26. forduló: remek BVSC-játék jutalma értékes három pont

Női OB I: vége az alapszakasznak, a rájátszás következhet

Női OB I, 18. forduló: alapszakaszgyőztes az UVSE!

NEKEM A VÍZILABDA – Lovász László

Tokió: egy délelőtti (éjszakai) magyar-göröggel indul a mieink programja

thomasbreitling sport

MVLSZ TV

Összegez a kapitány: Bíró Attila a spanyolok legyőzése után

E.ON Női OB I

FTC Telekom - BVSC Zugló

2021. ápr. 10. 14:05

E.ON Női OB I

UVSE Hunguest Hotels - DUE-Maarsk Graphics

2021. ápr. 17. 20:45

HUN-ESP 11-10 - 2021.03.27. (Fotók: Kovács Anikó)
NED-RUS 10-15 - 2021.03.27. (Fotók: Kovács Anikó)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok