Következő mérkőzések
 E.ON Férfi OB I
5. forduló
Szolnok 28/05
ZF-Eger 18:00
Szolnoki u. - Jv: Székely Balázs, Németh András
 Férfi OB I/B
6. forduló
UVSE Continental 28/05
EKF SC 10:00
Hajós 33m-es - Jv: Vogel Gábor, Bene Péter
BVSC- Zugló 28/05
Csabai Csirkefogók V 11:00
Szőnyi út - Jv: Kovács Soma, Benczur Márton
6. forduló
Ceglédi Vasutas Spor 28/05
SZTE EHÖK Sport Egye 11:00
Cegléd - Jv: Kuncz László ifj., Kiss Attila
6. forduló
PVSK-PSN 28/05
SZVSC 11:00
Pécs-Abay - Jv: Csanádi Zsolt, Veilandics Zoltán
HVSC 28/05
OSC VSE 12:00
Hmvásárhely - Jv: Tóth Sándor, Fodor Ádám Gergely
MAFC "110" 28/05
Racionet H 12:15
Szőnyi út - Jv: Benczur Márton, Kovács Soma
6. forduló
Neptun VSC 28/05
Kanizsa Vízilabda Sp 18:00
Hajós A. fedett - Jv: Vogel Gábor, Bene Péter
YBL WPC 28/05
ASI DSE 19:30
MOM Sportu. 33m-es - Jv: Füzesi Zsolt, Hunyadi László Ákos
 Férfi OB II
2. forduló
Vasas Sport Club 28/05
Fehérvár Póló I. 00:00
ELMARAD - Jv: ,
Váci Vízilabda Sport 28/05
Masters 00:00
ELMARAD - Jv: ,
Fehérvár Póló I. 28/05
Masters 00:00
ELMARAD - Jv: ,
Vasas Sport Club 28/05
Váci Vízilabda Sport 00:00
ELMARAD - Jv: ,
2. forduló
Százhalombattai Vízi 28/05
Kanizsa Vízilabda Sp 10:00
Szolnoki u. - Jv: Marjay Zsolt,
Szolnok 2 28/05
Csongrád 11:00
Szolnoki u. - Jv: Juhász Gábor,
2. forduló
Fehérvár Póló II 28/05
Pápai SE 11:00
Székesfehérvár - Jv: Füzesi Zsolt,
2. forduló
Alfa SC 28/05
AVUS 11:30
Hajós 33m-es - Jv: Horváth József,
2. forduló
Lamantinok 28/05
Szentes 12:00
Székesfehérvár - Jv: Hunyadi László Ákos,
2. forduló
MVLC Miskolci Vízila 28/05
SZUVTE BT 12:30
Hajós 33m-es - Jv: Bujka János,
2. forduló
Kanizsa Vízilabda Sp 28/05
Csongrád 12:30
Szolnoki u. - Jv: Marjay Zsolt,
2. forduló
Tatabányai Vízmű Spo 28/05
PTE-ÁOK 13:00
Tatabánya - Jv: Kenéz György ifj.,
2. forduló
Százhalombattai Vízi 28/05
Szolnok 2 13:30
Szolnoki u. - Jv: Juhász Gábor,
2. forduló
Pápai SE 28/05
Szentes 13:30
Székesfehérvár - Jv: Füzesi Zsolt,
2. forduló
AVUS 28/05
SZUVTE BT 14:00
Hajós 33m-es - Jv: Horváth József,
2. forduló
EVSC 28/05
Szegedi Vízilabda és 14:00
Tatabánya - Jv: Tordai Gábor,
1. forduló
Csabai Csirkefogók V 28/05
OCTOPUS Búvár- és Ví 14:00
Hmvásárhely - Jv: Tóth Sándor,
2. forduló
Fehérvár Póló II 28/05
Lamantinok 14:30
Székesfehérvár - Jv: Hunyadi László Ákos,
2. forduló
PTE-ÁOK 28/05
Szegedi Vízilabda és 15:00
Tatabánya - Jv: Kenéz György ifj.,
1. forduló
Soproni Vízilabda Sp 28/05
GyAVC 15:00
Hmvásárhely - Jv: Fodor Ádám Gergely,
2. forduló
Alfa SC 28/05
MVLC Miskolci Vízila 16:00
Hajós 33m-es - Jv: Bujka János,
2. forduló
Tatabányai Vízmű Spo 28/05
EVSC 16:00
Tatabánya - Jv: Tordai Gábor,
1. forduló
HVSC 28/05
Csabai Csirkefogók V 16:00
Hmvásárhely - Jv: Tóth Sándor,
GyAVC 28/05
OCTOPUS Búvár- és Ví 17:00
Hmvásárhely - Jv: Fodor Ádám Gergely,
HVSC 28/05
Soproni Vízilabda Sp 18:00
Hmvásárhely - Jv: Tóth Sándor,
 Leány Serdülő
2. forduló
ASI DSE 28/05
Fehérvár Póló Sport 10:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Besenyei Richárd,
2. forduló
DFVE 28/05
POLO SC 11:00
Dunaújváros - Jv: Nagy Sándor dr., Csák Marcell
2. forduló
EBP Tatabánya 28/05
BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh 11:30
Tatabánya - Jv: Kenéz György ifj., Tordai Gábor
2. forduló
ZF-Eger 28/05
Szentes 14:00
Eger-Bitskey - Jv: Nóvé Gyula, Győri Attila
2. forduló
UVSE Continental 28/05
KESI 17:30
Hajós 33m-es - Jv: Horváth József,
 Vidék gyerek I.
6. forduló
Viitorul Cluj CSS Ko 28/05
AQUA SE 14:00
Vác - Jv: Juhász Tibor,
Szentesi Vízilabda K 28/05
Clubul Sportiv Crisu 15:00
Vác - Jv: Torda Péter,
Viitorul Cluj CSS Ko 28/05
OCTOPUS Búvár- és Ví 16:00
Vác - Jv: Juhász Tibor,
AQUA SE 28/05
Szentesi Vízilabda K 17:00
Vác - Jv: Torda Péter,
Clubul Sportiv Crisu 28/05
OCTOPUS Búvár- és Ví 18:00
Vác - Jv: Juhász Tibor,
 Vidék gyerek V.
7. forduló
Csongrád 28/05
Szegedi VPS 10:00
Csongrád - Jv: Kádár József ifj.,
Hódmezővásárhely 28/05
Szentes leány 10:45
Csongrád - Jv: Kádár József ifj.,
Szentes A 28/05
Szegedi VPS 2 11:30
Csongrád - Jv: Kádár József ifj.,
Szentes leány 28/05
SZNVE 12:15
Csongrád - Jv: Kádár József ifj.,
SpProzivka 28/05
Hódmezővásárhely 13:00
Csongrád - Jv: Kádár József ifj.,
SZNVE 28/05
Szentes A 13:45
Csongrád - Jv: Kádár József ifj.,
Szegedi VPS 2 28/05
Csongrád 14:30
Csongrád - Jv: Kádár József ifj.,
Szegedi VPS 28/05
SpProzivka 15:15
Csongrád - Jv: Kádár József ifj.,
 Diapolo Serdülő
2. forduló
JSMA 28/05
Alfa SC Kispest 13:00
Tüzér utca - Jv: Debreceni Nóra Nikola, Balázs Gergely
2. forduló
UVSE Continental 28/05
FTC Utánpótlás 13:30
Szőnyi út - Jv: Besenyei Richárd, Kovács Soma
2. forduló
Dunaújvárosi Főiskol 28/05
Alfa SC Kispest 14:00
Tüzér utca - Jv: Debreceni Nóra Nikola, Gérnyi Tamás
Komplex-Vasas 28/05
Uj-Hullám SE 15:00
Tüzér utca - Jv: Balázs Gergely, Gérnyi Tamás
Uj-Hullám SE 28/05
JSMA 16:00
Tüzér utca - Jv: Gérnyi Tamás, Balázs Gergely
Dunaújvárosi Főiskol 28/05
Komplex-Vasas 17:00
Tüzér utca - Jv: Debreceni Nóra Nikola, Gérnyi Tamás
 BVLSZ Leány 2001
8. forduló
FTC leány 28/05
Váci Vízilabda SE 15:15
Kőér u. - Jv: Kis András,
III.kerületi TVE 28/05
Kaposvár VK 16:15
Kőér u. - Jv: Kis András,
 BVLSZ Gyermek 2002
5. forduló
Vidám Vízilovak Vízi 28/05
Kópé UVSE 09:30
Leányfalu - Jv: Hangay Zsolt,
 BVLSZ Gyermek 2004
1. forduló
Vidám Vízilovak Vízi 28/05
ASI-MSA 14:00
Kőér u. - Jv: Kis András,
 ÉK - gyerek III.
5. forduló
AQUA Sportegyesület 28/05
MVLC 10:00
Miskolc - Jv: ,
Miskolci Egyetemi At 28/05
Zempléni Vízilabda C 11:00
Miskolc - Jv: ,
Váci Vízilabda Sport 28/05
AQUA Sportegyesület 12:00
Miskolc - Jv: ,
MVLC 28/05
Kazincbarcikai Delfi 13:00
Miskolc - Jv: ,
Miskolci Egyetemi At 28/05
Váci Vízilabda Sport 14:00
Miskolc - Jv: ,
Zempléni Vízilabda C 28/05
Kazincbarcikai Delfi 15:00
Miskolc - Jv: ,

Egy biztos: a lufikat leengedik

A bérletek mellett már napijegyek is

Egyenlített az Eger - az 5. meccs dönt!

Itt a női olimpiai keret!

TOP1: Férfi vízilabda Bajnokok Ligája Hatos Döntő!

Közlemény az MVLSZ 2016. évi közgyűléséről

MVLSZ TV

Dabrowski Norbert villámértékelése a Szolnok legyőzése után

Műsor - Eredmények - Tabellák

Műsor / EREDMéNYEK TABELLáK
Döntő

Dátum Csapatok 4. forduló
05/25 20:00 ZF-Eger - Szolnok 8-7
Dátum Csapatok 5. forduló
05/28 18:00 Szolnok - ZF-Eger 0-0
3-4. helyért

Műsor / EREDMéNYEK TABELLáK
Döntő

3-4. helyért

Műsor / EREDMéNYEK TABELLáK
9-14. helyért

Dátum Csapatok 6. forduló
05/28 11:00 PVSK-PSN - SZVSC 0-0
05/28 12:00 HVSC - OSC VSE 0-0
05/28 12:15 MAFC "110" - Racionet H 0-0
15-20. helyért

Dátum Csapatok 1. forduló
05/25 19:30 Tiszavirág SZVPS - Ceglédi Vasutas Spor 5-10
Dátum Csapatok 6. forduló
05/28 11:00 Ceglédi Vasutas Spor - SZTE EHÖK Sport Egye 0-0
05/31 19:00 Tiszavirág SZVPS - MTK 1888 Vízilabda, 0-0

E.ON Férfi OB I

Szolnok - ZF-Eger

2016. máj. 28. 18:00

Férfidöntő, 4. mérkőzés: Eger-Szolnok 8-7 (Fotó: Madar Dávid)
Ifibajnokság: Honvéd-Ferencváros (Fotók: Dobos Sándor)
Férfidöntő, 3. meccs: Szolnok-Eger 9-12 (Fotó: Madar Dávid)
Final Six lelátó
Férfidöntő, 2. meccs: Eger-Szolnok (Fotók: Madar Dávid)
Közreműködők
Egyesületek, szövetségek