Következő mérkőzések
 Férfi OB II
1. forduló (2019-03-09)
VVSE 24/03
Soproni VSE 11:45
Vác - Jv: Gór-Nagy Miklós,
SZUVTE BT 24/03
Dr.Synergy-Miskolc 13:00
Vác - Jv: Csapliczky Zsolt,
SZUVTE BT 24/03
Soproni VSE 14:15
Vác - Jv: Gór-Nagy Miklós,
Dr.Synergy-Miskolc 24/03
VVSE 15:30
Vác - Jv: Csapliczky Zsolt,
 BENU Fiú Ifjúsági
18. forduló
Kaposvári VK 24/03
YBL WPC 11:00
Kaposvár - Jv: Kuncz László ifj., Fábry József
TVSE 24/03
Békéscsaba 12:15
Tatabánya - Jv: Tóth Imre, Sajben Nikolett
19. forduló
Vasas-Market 24/03
PSN Zrt. 12:30
Komjádi - Jv: Kun György, Kovács Soma
18. forduló
Oázis SC 24/03
Ceglédi VSE 12:30
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Kovács Cs. Tamás, Sándor Péter
19. forduló
DVSE 24/03
KSI SE 13:30
Debrecen - Jv: Füzesi Zsolt, Debreceni Nóra
Szolnoki Dózsa 24/03
BHSE 14:00
Szolnok - Jv: Vogel Gábor, Péter Imre
FTC-Telekom 24/03
ZF-Eger 15:30
Népliget - Jv: Petik András, Fodor Rajmund
BVSC-Zugló 24/03
AVUS 16:30
Szőnyi út - Jv: Csanádi Zsolt, Szentesi Ádám
UVSE Hunguest H. I. 24/03
LEGRAND SZENTES 18:45
Hajós 33m-es - Jv: Kovács Cs. Tamás, Sándor Péter
 BENU Fiú Serdülő
19. forduló
Szolnoki Dózsa 24/03
BHSE 11:00
Szolnok - Jv: Vogel Gábor, Kollár György
DVSE 24/03
KSI SE 11:00
Debrecen - Jv: Ercse Norbert, Füzesi Zsolt
18. forduló
Oázis SC 24/03
Ceglédi VSE 11:15
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Kovács Cs. Tamás, Madarasi Gyula
19. forduló
Vasas-Market 24/03
PSN Zrt. 11:15
Komjádi - Jv: Kun György, Kenéz György ifj.
14. forduló
HUVK SE II 24/03
AQUA SE 11:30
Kőér u. - Jv: Nóvé Gyula, Bereczki Miklós
Invictus SC 24/03
Százhalombatta 11:30
Martfű - Jv: Berki András, Kádár József ifj.
18. forduló
Kaposvári VK 24/03
YBL WPC 12:15
Kaposvár - Jv: Kuncz László ifj., Gérnyi Tamás
TVSE 24/03
Békéscsaba 13:30
Tatabánya - Jv: Tóth Imre, Ádám Frank
19. forduló
BVSC-Zugló 24/03
AVUS 15:15
Szőnyi út - Jv: Csanádi Zsolt, Pintér János
UVSE Hunguest H. I. 24/03
LEGRAND SZENTES 15:45
Hajós 33m-es - Jv: Sándor Péter, Madarasi Gyula
14. forduló
KVSE 24/03
Soproni VSE 16:00
Nagykanizsa - Jv: Duray András, Sikter Richárd
19. forduló
FTC-Telekom 24/03
ZF-Eger 16:45
Népliget - Jv: Rubos Károly, Petik András
14. forduló
BFSE 24/03
Aquaworm Serdülő 17:15
Budafok - Jv: Marjay Zsolt, Homonnai Dániel
 BENU Fiú Gyermek
19. forduló
Vasas-Market 24/03
PSN Zrt. 10:00
Komjádi - Jv: Kenéz György ifj., Kovács Soma
18. forduló
Oázis SC 24/03
Ceglédi VSE 10:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Sándor Péter, Madarasi Gyula
14. forduló
HUVK SE II 24/03
AQUA SE 10:00
Kőér u. - Jv: Nóvé Gyula, Marjay Zsolt
Invictus SC 24/03
Százhalombatta 10:00
Martfű - Jv: Berki András, Kádár József ifj.
18. forduló
TVSE 24/03
Békéscsaba 11:00
Tatabánya - Jv: Sajben Nikolett, Ádám Frank
14. forduló
Cápa VK 24/03
ASI DSE 12:00
III. ker. TVE uszoda - Jv: Mikesy Árpád, Győri Attila
19. forduló
DVSE 24/03
KSI SE 12:15
Debrecen - Jv: Debreceni Nóra, Ercse Norbert
Szolnoki Dózsa 24/03
BHSE 12:30
Szolnok - Jv: Péter Imre, Kollár György
14. forduló
Balaton VK 24/03
Sportliget S.E. 13:30
III. ker. TVE uszoda - Jv: Mikesy Árpád, Torda Péter
18. forduló
Kaposvári VK 24/03
YBL WPC 13:30
Kaposvár - Jv: Gérnyi Tamás, Fábry József
19. forduló
BVSC-Zugló 24/03
AVUS 14:00
Szőnyi út - Jv: Pintér János, Szentesi Ádám
14. forduló
KVSE 24/03
Soproni VSE 14:45
Nagykanizsa - Jv: Duray András, Sikter Richárd
14. forduló
POLO Sport Club 24/03
GYŐRI VSE 15:00
III. ker. TVE uszoda - Jv: Torda Péter, Győri Attila
14. forduló
BFSE 24/03
Aquaworm Gyerek 16:00
Budafok - Jv: Homonnai Dániel, Marjay Zsolt
14. forduló
KVSE 24/03
VVSE 16:30
III. ker. TVE uszoda - Jv: Mikesy Árpád, Győri Attila
19. forduló
UVSE Hunguest H. I. 24/03
LEGRAND SZENTES 17:15
Hajós 33m-es - Jv: Kovács Cs. Tamás, Madarasi Gyula
FTC-Telekom 24/03
ZF-Eger 18:00
Népliget - Jv: Rubos Károly, Fodor Rajmund
 BENU Leány Ifjúsági
16. forduló
GYŐRI VSE 24/03
UVSE Hunguest Hotels 12:30
Aqua SK Győr - Jv: Pagács Sándor, Kiss Attila
BVSC-Zugló 24/03
A-HID OSC ÚJBUDA 12:30
Szőnyi út - Jv: Csanádi Zsolt, Szentesi Ádám
Csongrád VVSE 24/03
FTC-Telekom 13:30
Csongrád - Jv: László Gábor, Vörös Viktor
DFVE 24/03
SZNVEIF 15:30
Szegedi SZUE - Jv: Pásztor Antal, Juhász Tibor
ZF-Eger 24/03
YORDO SZENTES 16:15
Eger-Bitskey - Jv: Zelki Soma, Soltész Norbert András
POLO Sport Club 24/03
RB - Tatabánya 19:00
Kőér u. - Jv: Nóvé Gyula, Bereczki Miklós
 BENU Leány Serdülő
16. forduló
GYŐRI VSE 24/03
UVSE Hunguest Hotels 10:00
Aqua SK Győr - Jv: Tordai Gábor, Kiss Attila
BVSC-Zugló 24/03
A-HID OSC ÚJBUDA 11:15
Szőnyi út - Jv: Csanádi Zsolt, Pintér János
Csongrád VVSE 24/03
FTC-Telekom 12:15
Csongrád - Jv: Vörös Viktor, László Gábor
DFVE 24/03
SZNVES 14:15
Szegedi SZUE - Jv: Pásztor Antal, Orosz László
ZF-Eger 24/03
YORDO SZENTES 15:00
Eger-Bitskey - Jv: Zelki Soma, Soltész Norbert András
POLO Sport Club 24/03
RB - Tatabánya 17:30
Kőér u. - Jv: Nóvé Gyula, Baracskai Vidor
 BENU Leány Gyermek
16. forduló
BVSC-Zugló 24/03
A-HID OSC ÚJBUDA 10:00
Szőnyi út - Jv: Szentesi Ádám, Pintér János
8. forduló
KESI 24/03
CeglédAlap 10:00
Kecskemét - Jv: Tóth Sándor, Pölös Gábor
16. forduló
Csongrád VVSE 24/03
FTC-Telekom 11:00
Csongrád - Jv: László Gábor, Vörös Viktor
GYŐRI VSE 24/03
UVSE Hunguest Hotels 11:15
Aqua SK Győr - Jv: Tordai Gábor, Pagács Sándor
8. forduló
HVSC 24/03
CeglédAlap 11:15
Kecskemét - Jv: Tóth Sándor, Varga Szabolcs
Fehérvár VSE 24/03
KESI 12:30
Kecskemét - Jv: Varga Szabolcs, Pölös Gábor
16. forduló
DFVE 24/03
SZNVEGY 13:00
Szegedi SZUE - Jv: Juhász Tibor, Orosz László
ZF-Eger 24/03
YORDO SZENTES 13:45
Eger-Bitskey - Jv: Soltész Norbert András, Zelki Soma
8. forduló
HVSC 24/03
Fehérvár VSE 13:45
Kecskemét - Jv: Tóth Sándor, Varga Szabolcs
16. forduló
POLO Sport Club 24/03
RB - Tatabánya 16:00
Kőér u. - Jv: Bereczki Miklós, Baracskai Vidor
 DK Gyermek IV.
4. forduló
Dynamo Ungvar 2007 24/03
Crisul 08:00
Nagyvárad - Jv: Busa Máté,
Spartak vegyes 24/03
Szentes Lány 09:00
Nagyvárad - Jv: Ludvigh Ákos,
DMTK-KVSE 24/03
Invictus SC 10:00
Nagyvárad - Jv: Busa Máté,
 Budapesti Felnőtt
6. forduló
Ozorai-Faterpolo VSE 24/03
Oázis Nonprofit Kft 10:00
Tüzér utca - Jv: Sikter Richárd, Duray András
 DK Gyermek IV.
4. forduló
Békéscsaba 24/03
KESI Lány 11:00
Nagyvárad - Jv: Ludvigh Ákos,
DMTK-KVSE 24/03
Dynamo Ungvar 2007 12:00
Nagyvárad - Jv: Busa Máté,
Crisul 24/03
Spartak vegyes 13:00
Nagyvárad - Jv: Ludvigh Ákos,
Invictus SC 24/03
KESI Lány 14:00
Nagyvárad - Jv: Busa Máté,
 Budapesti Felnőtt
5. forduló
ELTE-BEAC 24/03
1427 VSE 14:30
Tüzér utca - Jv: Irmes Máté Benedek, Földesi Oszkár
 DK Gyermek IV.
4. forduló
Szentes Lány 24/03
Békéscsaba 15:00
Nagyvárad - Jv: Ludvigh Ákos,
 Budapesti Felnőtt
6. forduló
MESE 24/03
HETE 18:00
Komjádi - Jv: Kollár György, Ercse Norbert
BVSC-Zugló 24/03
KPSE-KEAC 18:00
Szőnyi út - Jv: Csanádi Zsolt, Pintér János
6. forduló
MAFC A-team 24/03
Oázis SC Felnőtt 19:00
Komjádi - Jv: Ercse Norbert, Földesi Oszkár
Octopus SE 24/03
Vízilovak 20:30
Népliget - Jv: Rubos Károly, Petik András
YBL WPC 24/03
UVSE 20:30
Kőér u. - Jv: Nóvé Gyula, Bereczki Miklós
 Budapesti Baby
7. forduló
KSI SE 24/03
BVSC-Zugló 11:00
Hajós 33m-es - Jv: Horváth József,
Oázis Nonprofit Kft 24/03
UVSE I. 12:00
Hajós 33m-es - Jv: Horváth József,
KÓPÉ ÚVSE 24/03
Ceglédi VSE 13:00
Hajós 33m-es - Jv: Biró Viktor,
A-HID OSC ÚJBUDA 24/03
SE VK 14:00
Hajós 33m-es - Jv: Biró Viktor,
 DVL Gyermek IV.
3. forduló
DFVE-TOPO I (leány) 24/03
Soproni VSE 10:00
Népliget - Jv: Fodor Rajmund, Rubos Károly
3. forduló
Sportliget 24/03
Új-Hullám SE Dorog 10:00
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Bujka Barbara, Varga Márk
3. forduló
Fehérvár VSE 24/03
POLO SC DVL2007 11:00
Népliget - Jv: Petik András, Rubos Károly
3. forduló
DFVE-TOPO II (fiú) 24/03
BUSC 11:00
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Varga Márk, Bujka Barbara
3. forduló
Soproni VSE 24/03
Kanizsa VSE 12:00
Népliget - Jv: Fodor Rajmund, Petik András
3. forduló
Új-Hullám SE Dorog 24/03
Erzsébeti SMTK 12:00
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Bujka Barbara, Varga Márk
3. forduló
POLO SC DVL2007 24/03
DFVE-TOPO I (leány) 13:00
Népliget - Jv: Rubos Károly, Fodor Rajmund
3. forduló
BUSC 24/03
Sportliget 13:00
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Varga Márk, Bujka Barbara
3. forduló
GYŐRI VSE 24/03
PSN Zrt. 13:45
Aqua SK Győr - Jv: Kiss Attila, Tordai Gábor
3. forduló
Kanizsa VSE 24/03
Fehérvár VSE 14:00
Népliget - Jv: Petik András, Rubos Károly
3. forduló
Erzsébeti SMTK 24/03
DFVE-TOPO II (fiú) 14:00
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Bujka Barbara, Varga Márk
3. forduló
Kaposvári VK 24/03
AVUS 14:45
Aqua SK Győr - Jv: Kiss Attila, Pagács Sándor
PSN Zrt. 24/03
Balaton VK 15:45
Aqua SK Győr - Jv: Tordai Gábor, Pagács Sándor
AVUS 24/03
GYŐRI VSE 16:45
Aqua SK Győr - Jv: Kiss Attila, Tordai Gábor
Balaton VK 24/03
Kaposvári VK 17:45
Aqua SK Győr - Jv: Pagács Sándor, Kiss Attila

E.ON Férfibajnokság, felsőház: tartja előnyét az OSC

E.ON Férfibajnokság, alsóház: pontosztozkodás a Dunántúlon

Ezüstérmes a 2004-es fiú válogatott a rangos Húsvét-kupán!

Csendben készülnek, nagyot szólnának

Nemes kezdeményezéshez csatlakozott a női válogatott

Elnöki látogató Zentán – „A szakmai együttműködés feltérképezése”

MVLSZ TV

MLT-HUN 8-24 - Gyárfás Tamás, Várnai Kristóf

Női OB I

BVSC-Zugló - DUE-Maarsk Graphic

2019. ápr. 09. 18:30

FTC-OSC férfibajnoki, 2019.03.20. (Fotók: Madar Dávid)
Eger-Szolnok férfibajnoki, 2019.03.20. (Fotók: Fehér Anna)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok