Következő mérkőzések
 BENU Férfi MK
1. forduló
Metalcom Szentes 23/09
Tatabánya 10:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: Petik András, Dodog Szabolcs
1. forduló
Szolnoki Dózsa 23/09
UVSE Kft. 11:00
Szolnoki u. - Jv: Pásztor Antal, Kenéz György ifj.
1. forduló
A-HID OSC ÚJBUDA 23/09
Racionet Honvéd 11:00
Kőér u. - Jv: Székely Balázs, Veilandics Zoltán
1. forduló
FTC PQS Waterpolo 23/09
Kaposvári VK 11:00
Kaposvár - Jv: Rubos Károly, Bereczki Miklós
1. forduló
PVSK-Mecsek Füszért 23/09
PannErgy-MVLC 11:30
Miskolc, Kemény D. - Jv: Bene Péter, Homonnai Dániel
1. forduló
AVUS 23/09
CONTITECH SZEGED 12:30
Kaposvár - Jv: Marjay Zsolt, Tóth Imre
1. forduló
KSI SE 23/09
VasasPlaket 12:45
Szolnoki u. - Jv: Berki András, Kenéz György ifj.
1. forduló
DEBRECEN 23/09
BVSC-Zugló 12:45
Kőér u. - Jv: Kovács Cs. Tamás, Tordai Gábor
1. forduló
ZF-Eger 23/09
Metalcom Szentes 14:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: Bene Péter, Dodog Szabolcs
PannErgy-MVLC 23/09
Tatabánya 17:00
Miskolc, Kemény D. - Jv: Homonnai Dániel, Petik András
1. forduló
KSI SE 23/09
Szolnoki Dózsa 17:00
Szolnoki u. - Jv: Székely Balázs, Pásztor Antal
1. forduló
DEBRECEN 23/09
A-HID OSC ÚJBUDA 17:30
Kőér u. - Jv: Tordai Gábor, Veilandics Zoltán
1. forduló
AVUS 23/09
FTC PQS Waterpolo 18:00
Kaposvár - Jv: Bereczki Miklós, Tóth Imre
1. forduló
UVSE Kft. 23/09
VasasPlaket 18:45
Szolnoki u. - Jv: Berki András, Székely Balázs
1. forduló
ZF-Eger 23/09
PVSK-Mecsek Füszért 19:30
Miskolc, Kemény D. - Jv: Petik András, Bene Péter
1. forduló
Racionet Honvéd 23/09
BVSC-Zugló 19:30
Kőér u. - Jv: , Kovács Cs. Tamás
1. forduló
Kaposvári VK 23/09
CONTITECH SZEGED 19:30
Kaposvár - Jv: Rubos Károly, Marjay Zsolt
 Diapolo Ifjúsági
1. forduló
Komplex Póló Suli SE 23/09
Oázis SC 13:00
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Horváth József, Kiss Attila
BVSC 23/09
FTC Utánpótlás 14:00
Nyéki I. - 33m-es - Jv: ,
JSMA 23/09
OSC VSE 15:00
Nyéki I. - 33m-es - Jv: ,
Új-Hullám SE 23/09
MVLC 16:00
Nyéki I. - 33m-es - Jv: ,
 BVLSZ Gyermek 2003
1. forduló
Új-Hullám SE 23/09
KSI SE 10:00
Hajós 33m-es - Jv: Füzesi Zsolt,
BVSC 23/09
Vidám Vízilovak VSC 11:00
Hajós 33m-es - Jv: Csizmadia Zsolt,
OSC VSE 23/09
Oázis SC 12:00
Hajós 33m-es - Jv: Csizmadia Zsolt,
OSC VSE II. 23/09
FTC Utánpótlás 13:00
Hajós 33m-es - Jv: Füzesi Zsolt,
Honvéd Kölyök Polo S 23/09
Bókay-KSI 14:00
Hajós 33m-es - Jv: Balázs Gergely,
Vasas Sport Club 23/09
Rendes Esztergomi VS 15:00
Hajós 33m-es - Jv: Balázs Gergely,
 BVLSZ Gyermek 2005
1. forduló
KSI SE 23/09
ASI-Vasas 09:00
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Ercse Norbert,
Ceglédi Vasutas Spor 23/09
OSC VSE 10:00
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Fodor Rajmund,
1. forduló
Hírös Sport Nonprofi 23/09
Százhalombatta 10:00
Leányfalu - Jv: Vogel Gábor,
1. forduló
MVLC 23/09
Honvéd-Érd 10:00
Szőnyi út - Jv: Hangay Zsolt,
1. forduló
FTC Utánpótlás 23/09
PSN Zrt. 11:00
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Ercse Norbert,
1. forduló
Oázis SC 23/09
Kópé UVSE 11:00
Leányfalu - Jv: Marnitz Miklós,
1. forduló
FTC Utánpótlás II. 23/09
Bókay - KSI 11:00
Népliget - Jv: Nóvé Gyula,
1. forduló
Váci Vízilabda Sport 23/09
Fehérvár Vízilabda S 11:15
Szőnyi út - Jv: Juhász Gábor,
1. forduló
BVSC 23/09
AVUS 12:00
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Ercse Norbert,
1. forduló
Kaposvár Vízilabda K 23/09
YBL WPC 12:00
Leányfalu - Jv: Vogel Gábor,
1. forduló
OSC VSE II. 23/09
Oxigén Úszó és Sport 12:00
Népliget - Jv: Mikesy Árpád,
1. forduló
Győri VSE 23/09
Kistarcsa 12:30
Szőnyi út - Jv: Hangay Zsolt,
1. forduló
Szegedi VPS 23/09
Vidám Vízilovak Vízi 13:00
Leányfalu - Jv: Marnitz Miklós,
1. forduló
Aquaworm WP Göd 23/09
Balaton VK 13:00
Népliget - Jv: Nóvé Gyula,
1. forduló
Új-Hullám SE 23/09
Komplex Póló Suli Sp 13:45
Szőnyi út - Jv: Juhász Gábor,
1. forduló
UVSE II. 23/09
Sport és Szabadidő K 14:00
Népliget - Jv: Mikesy Árpád,

A MOL lett a BL-győztes Szolnok főszponzora

Sokan kíváncsiak rájuk – képek a Népligetből

Fiatal centerünk a Savonában

A történelmi Ferencváros 1-ese

Itthon az ifjúsági Eb-bronzérmes csapat

Magyar Sportcsillagok Ösztöndíj: szeptember 22-ig lehet jelentkezni!

HÍREK

2017. szeptember 20. 16:41

Új fiúk a Komjádiban

2017. szeptember 20. 13:26

A 2002-es fiúválogatott összetartása

2017. szeptember 19. 19:11

Felirat is hirdeti: ez a BL-győztes uszodája!

2017. szeptember 19. 18:05

Az MVLSZ Fegyelmi Bizottságának Közleménye

2017. szeptember 18. 14:35

„Jövőre a vb-arany a cél!”

2017. szeptember 18. 13:22

BL: egy csoportban folytatják a magyar csapatok

MVLSZ TV

HAJRÁ, MAGYAROK!

Férfi OB I

PVSK-Mecsek Füszért - PannErgy-MVLC

2017. okt. 04. 18:00

Férfi OB I

VasasPlaket - Kaposvári VK

2017. okt. 12. 20:30

FTC-női edzés, 2017.09.20. - Fotók: Madar Dávid
HBZ-kupa – fotók: Nagy Anita
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok