Leány ifi Eb: bravúros diadal az oroszok ellen

2017. aug. 21. 20:04

Többek között a négy nullára megnyert harmadik negyednek is köszönhetően a magyar ifjúsági leányválogatott 11–10-re győzte le Oroszország a korosztályos Európa-bajnokságon.

PVSK: félnivaló nélkül

2017. aug. 21. 14:41

Sajtótájékoztató keretében mutatta be a 2017–2018-es csapatát az előző szezonban 12. PVSK-Mecsek Füszért, amelynél a középmezőnybe kerülés lesz a cél.

Universiade: Kovács-nap Dél-Afrika ellen

2017. aug. 21. 10:02

Kovács Gergő és Kovács Péter is 5-5 gólt szerzett a férfiválogatott Dél-Afrika elleni universiademeccsén, amely végül 24–5-re nyert meg Märcz Tamás együttese.

U18-as női válogatott összetartás és felkészülési torna

2017. aug. 21. 09:19

2017. augusztus 23–25.. nemzetközi tornán vesz részt az U18-as női válogatott.

Leány ifi Eb: magabiztos siker a portugálok ellen

2017. aug. 20. 14:59

22–3-as győzelemmel kezdett Faragó Tamás csapata a leány ifjúsági Európa-bajnokságon.

Universiade: az utolsó negyed döntött a szerbek javára

2017. aug. 20. 11:09

Három negyed után vezetett a magyar férfiválogatott Szerbia ellen az universiadén, az utolsó felvonásban azonban megfordította a meccset a rivális.

Universiade: megvan a lányok második sikere

2017. aug. 20. 09:24

Újabb magabiztos győzelmet aratott a női válogatott az universiadén, miután 28–3-ra nyert a britek ellen.

Boszniába utazik az OSC

2017. aug. 19. 20:46

A Bajnokok Ligája mellett a férfi Euro kupában és a női Euroligában is sorsoltak: Miskolc és Dunaújváros is rendező lesz.