A IV. Mikulás Kupa következik!

2018. december 13. 07:05

Az évközi tehetséggondozó edzések legjobbjai és a korosztály válogatottjai ezúttal is Martfűn mérik össze az erejüket, avagy december 19-20. a 2005-ös születésű gyermekek nagy napja lesz.

Bevált helyszín, bevált esemény – avagy 2018-ban is megrendezik Martfűn a Mikulás Kupát! A Magyar Vízilabda Szövetség Utánpótlás Bizottsága december 19-20-án várja az Alföldi-, a Budapesti-, a Dunántúli- és az Észak-keleti régiók legjobb 2005-ös születésű játékosait, akik körmérkőzésen tornán mérik össze erejüket, hogy aztán a győztes megmérkőzhessen a korosztályos válogatottal.

Év közben minden régióban zajlottak az edzések, így több mint száz kiválasztott gyerek kapott lehetőséget a bizonyításra ebben a korosztályban, akik közül az edzők a Mikulás Kupára a legjobbakat hozzák el. A válogatottat Kemény Kristóf és Regős Áron irányítja, míg dr. Tóth Frank és Jancsó Mátyás a Budapest régió, Gyulavári Zoltán, Szabó Bence, Popovics Miklós és Szilágyi Péter az Észak-kelet régió, Lehmann István és Csendes Tamás az Alföld régió, Surányi László és Kardos István pedig a Dunántúl Régió csapatait vezetik.

Martfűn a Thermál Fürdő igazgatója, Tomasovszky László várja ezúttal is a IV. Mikulás Kupa mezőnyét, amelynek kiírása megtalálható ezen a felületen.

IV. Mikulás Kupa, Martfű – 2018. december 19-20.
A program
December 19., szerda

Budapesti Régió-Alföldi Régió, 11:00
Észak-keleti Régió-Dunántúli Régió, 12:15
Alföldi Régió-Észek-keleti Régió, 17:00
Budapesti Régió-Dunántúli Régió, 18:15
December 20., csütörtök
Észak-keleti Régió-Budapesti Régió, 9:00
Dunántúli Régió-Alföldi Régió, 10:15
2005-ös válogatott-a 4 Régió győztese, 12:00
Díjátadás, 13:15

A KERETEK

2005-ös válogatott:
Kapusok:
Szabó Bence (Honvéd), Sudár Levente (Vasas)
Mezőnyjátékosok: Kedves Benedek (BVSC), Balla Pável (FTC), Varga Vince (FTC), Hegedűs Zalán (OSC), Prágay Magor (UVSE), Tasi Dominik (Vasas), Gaál Botond (KSI), Niklász Ádám (KSI), Szendrei Dávid (Cegléd), Balla Dominik (Szolnok), Fedac Dominik (Debrecen), Galambos Bence (AVUS), Horváth Vencel (Szeged)

Észak-keleti Régió
Kapusok:
Aradi Patrik (DVSE), Rajna Benjamin (DVSE)
Mezőnyjátékosok: Iván Dominik (AQUA SE), Pataki Ábel (DVSE), Szilágyi Ábel (DVSE), Szabó Péter (DVSE), Kuru Marcell (MVLC), Pásztor András (Zemplén), Kék Tamás (Zemplén), Kiss Botond (MVLC), Tóth Szilárd (Vác), Domokos Dániel (Eger), Antal Bálint (Eger), Lugosi Csongor (Eger), Bebők Bence (B.Sport)

Dunántúli Régió
Kapusok:
Bali Bálint (Pécs), Korsós Erik (Győr)
Mezőnyjátékosok: Huszti Alexander (Tatabánya), Horváth Miklós (AVUS), Kovács Áron (AVUS), Mercs Árpád (AVUS), Varga Botond (AVUS), Novák Donát (AVUS), Rózsahegyi Márton (Nagykanizsa), Fűzi Dominik (Kaposvár), Vörös Tamás Ottó (Kaposvár), Lipták Máté (Győr), Berényi Barna (Sopron), Hegyi Tamás (Százhalombatta), Raffai Barna (Pécs)

Alföldi Régió
Kapusok:
Ombódi Balázs (Hódmezővásárhely), Magyar Gergely (Szolnok)
Mezőnyjátékosok: Leinweber Olivér (Szeged), Meleg Richárd (Szeged), Pörge Zsombor (Szeged), Körmendi Zénó (Szeged), Körtvélyessy Vilmos (Szeged), Cseh Alex (Szolnok), Németh Bence (Szolnok), Simon Donát (Szolnok), Busi Barnabás (Szentes), Varga Milán (Szentes), Báthory Balázs (Szentes), Soós Titusz (Cegléd), Horváth Mátyás (Kecskemét)

Budapest Régió
Kapusok:
Rosta Dániel (KSI), Csepely Levente (KSI)
Mezőnyjátékosok: Misky Tamás (KSI), Csite András (Honvéd), Füzesi Zalán (BVSC), Medvegy Tamás (FTC), Regős Vince (FTC), Varga Csanád (UVSE), Szécsi Marcel (UVSE), Kerezsi Ruben Zétény (UVSE), Káel Konrád (OSC), Petik Hunor (OSC), Kikindai Ambrus (Oázis), Ragács Benedek (ASI), Pöecz Ádám (ASI)
 




BENU Férfi Magyar Kupa

ZF-Eger - TVSE Vízilabda Kft

2020. júl. 25. 14:45

BENU Férfi Magyar Kupa

A-Híd VasasPlaket - Honvéd

2020. júl. 25. 16:15

BENU Férfi Magyar Kupa

PVSK Mecsek Füszért - KSI SE

2020. júl. 26. 14:45

BENU Férfi Magyar Kupa

FTC-Telekom - PannErgy-Miskolc

2020. júl. 26. 16:15

BENU MK-sorsolás, 2020.07.10. (Fotók: Derencsényi István/MVLSZ)
FTC-Vasas edzőmeccs, 2020.07.08. (Fotók: Dobos Sándor/MVLSZ)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok