A remek szegedi rajt győzelmet ért

2018. november 23. 19:44

Varga Tamás csapata 5-0-s előnyt szerzett, amellyel végül „hazaért”, hiszen 12-8-ra győzte le a Tatabányát.

Parádés rajtot vett a Szeged, hiszen a második negyed elején Lengyel Dominika vezérletével, jó védekezéssel, kapusteljesítménnyel 5-0-ra lépett el, aminek köszönhetően végig a kezében tartott a mérkőzést. A Magyar Kupában a negyeddöntő visszavágóra megfiatalított UVSE-t legyőző Tatabánya becsületesen melózta ezúttal is végig a mérkőzést, így 8-2 után nem nőtt tovább a különbség, sőt miután a záró menetet egy góllal megnyerte, „csak” 12-8-ra kapott ki.

A forduló rangadóját szombaton a Népligetben rendezik, ahol az FTC a csütörtökön az UVSE otthonában veretlen mérlegét elveszítő Dunaújvárost fogadja. Egerben közben a Szentes látogat.