E.ON Férfibajnokság, B-csoport: harmadjára is a Miskolc volt a jobb

2018. november 21. 20:45

A BENU Férfi Magyar Kupa negyeddöntőjének oda- és visszavágója után a bajnokságban is összecsapott a DVSE és az MVLC. A Miskolc harmadjára is győzni tudott, Sike József legénysége ezúttal a hajdúsági fővárosban aratott magabiztos sikert két fiatalja, Vadovics Viktor és Nagy Ádám vezérletével.

A debreceniek csoportos megbetegedése miatt elhalasztott, ötödik fordulóbeli mérkőzést pótolták ma este a cívisvárosban a csapatok. Miroslav Bajin tanítványai azzal a céllal ugrottak medencébe, hogy a BENU Magyar Kupában elszenvedett két vereség után megszorítsák esélyesebb riválisukat.

A találkozót a nemzetközi kupaszereplést érő ötödik pozíciót megcélzó miskolciak kezdék jobban - Sike József együttese végig vezetve, 14-8 arányban győzte le a Debrecent, újabb sikerével pedig megelőzte a Szolnokot és továbbra is őrzi veretlenségét.