Férfi Euro-kupa: Terrassa-OSC, 21 óra

2018. november 21. 12:00

Az A-Híd-OSC-Újbuda együttese jó formában utazott ki negyeddöntős ellenféléhez, amellyel persze jó lesz vigyázni, hiszen a BL-selejtezőben alaposan megszorongatta az olasz Bresciát!

Remek formában utazik Vad Lajos együttese spanyol ellenfele otthonában: nem csak a bajnokságban mutat eddig magabiztos teljesítményt a csapat, hanem a BENU Magyar Kupában is ott van a négy között, hiszen Szolnokon briliáns játékkal győzött 12-4-re, így a hazai 7-7 is bőven elég volt a továbbjutásához.

A szakmai természetesen óva inti a játékosokat a túlzott elbizakodottságtól, így a Terrassa elleni meccstől is. Nem véletlenül, hiszen masszív, stabil csapat lesz az ellenfél, amely a Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörében összesítésben csupán három góllal maradt alul az olasz Bresciától, amelyet odahaza 9-8-ra legyőzött!

A Terrassa-OSC Euro-kupa negyeddöntő első mérkőzését ma 21 órától a Digi Sport2 élőben közvetíti. A visszavágókat december 5-én rendezik.