Egyéb
FTC: görög ellenfél a BL-főtábláért
2018. október 1. 11:45
A magyar bajnok a Vouliagmeni ellen játszik a Bajnokok Ligája harmadik selejtezőjében. A Férfi Euro-kupában az OSC a siracusai, a BVSC pedig a marseillei csoportba kapott besorolást.
Férfi Bajnokok Ligája, a harmadik selejtező kör sorsolása
FTC-Telekom-Vouliagmeni (görög) - A
Jadran Split (horvát)-Jadran Herceg Novi (montenegrói) - B
Team Strasbourg (francia)-VM Verona (olasz) - C
AN Brescia (olasz)-CN Terrassa (spanyol) - D
Az első mérkőzéseket október 6-án, a második mérkőzéseket október 10-én rendezik
Főtáblás csapatok: Jug Dubrovnik (horvát), Mladost Zagreb (horvát), CN Barceloneta (spanyol), Spandau (német), Hannover (német), Olympiakosz (görög), ZF-Eger , Szolnoki Dózsa, Recco (olasz), Steaua (román), Dinamo Moszkva (orosz), Crvena Zvezda (szerb)
Főtábla
A-csoport
1. ZF-Eger
2. Pro Recco (olasz)
3. az A-selejtező párharc továbbjutója
4. Steaua Bucuresti (román)
5. Crvena Zvezda (szerb)
6. CNA Barceloneta (spanyol)
7. Dinamo Moszkva (orosz)
8. a D-selejtező párharc továbbjutója
B-csoport
1. a B-selejtező párharc továbbjutója
2. Olympiakosz (görög)
3. Spandau 04 (német)
4. Mladost Zagreb (horvát)
5. A C-selejtező párharc továbbjutója
6. Szolnoki Dózsa
7. Jug Dubrovnik (horvát)
8. Waspo Hannover (német)
Férfi Euro-kupa, a második kör sorsolása
E-csoport (Siracusa)
A-Híd-OSC-Újbuda, CN Barcelona (spanyol), Mornar Split (horvát), CC Ortigia Siracusa (olasz)
F-csoport (Marseille)
Primorac Kotor (montenegrói), CN Marseille (francia), BVSC-Zugló-Diapolo, Primorje Rijeka (horvát)
A mérkőzéseket december 12-14. között rendezik
FTC-Telekom-Vouliagmeni (görög) - A
Jadran Split (horvát)-Jadran Herceg Novi (montenegrói) - B
Team Strasbourg (francia)-VM Verona (olasz) - C
AN Brescia (olasz)-CN Terrassa (spanyol) - D
Az első mérkőzéseket október 6-án, a második mérkőzéseket október 10-én rendezik
Főtáblás csapatok: Jug Dubrovnik (horvát), Mladost Zagreb (horvát), CN Barceloneta (spanyol), Spandau (német), Hannover (német), Olympiakosz (görög), ZF-Eger , Szolnoki Dózsa, Recco (olasz), Steaua (román), Dinamo Moszkva (orosz), Crvena Zvezda (szerb)
Főtábla
A-csoport
1. ZF-Eger
2. Pro Recco (olasz)
3. az A-selejtező párharc továbbjutója
4. Steaua Bucuresti (román)
5. Crvena Zvezda (szerb)
6. CNA Barceloneta (spanyol)
7. Dinamo Moszkva (orosz)
8. a D-selejtező párharc továbbjutója
B-csoport
1. a B-selejtező párharc továbbjutója
2. Olympiakosz (görög)
3. Spandau 04 (német)
4. Mladost Zagreb (horvát)
5. A C-selejtező párharc továbbjutója
6. Szolnoki Dózsa
7. Jug Dubrovnik (horvát)
8. Waspo Hannover (német)
Férfi Euro-kupa, a második kör sorsolása
E-csoport (Siracusa)
A-Híd-OSC-Újbuda, CN Barcelona (spanyol), Mornar Split (horvát), CC Ortigia Siracusa (olasz)
F-csoport (Marseille)
Primorac Kotor (montenegrói), CN Marseille (francia), BVSC-Zugló-Diapolo, Primorje Rijeka (horvát)
A mérkőzéseket december 12-14. között rendezik
Vízilabda hírek