Minden jegy elkelt - telt ház és nagyszerű hangulat vár a magyar válogatottra

2018. augusztus 18. 10:10

A szombathelyi FINA Férfi Ifjúsági Vízilabda Világbajnokság összes mai összecsapására, így az este 18.30-kor kezdődő Spanyolország-Magyarország elődöntő mérkőzésre is valamennyi belépőjegy elkelt.

Fotó: Kondor Noémi

A Spanyolország-Magyarország elődöntő mérkőzést az m4sport.hu élőben közvetíti, majd 23.00-tól az M4 felvételről tűzi műsorára! Élő streames közvetítésünkön keresztül pedig ezen a linken követhető a világbajnokság valamennyi találkozója.
 
FINA Férfi Ifjúsági Világbajnokság
Szombathely, 2018. augusztus 11-19.

Negyeddöntő
MONTENEGRÓ-MAGYARORSZÁG 3-8 (0-3, 1-2, 1-2, 1-1)
Vezette: Ohme (német), Moiralis (görög)
 
MONTENEGRÓ: Bosanac Andrej - Draskovic Vuk 1, Vucurovic Uros 1, Macic Aljosa, Uskokovic Igor, Radovic Danilo, Vujovic Jovan, Gardasevic Martin, Murisic Luka, Milic Marko, Dragovic Nenad, Mitrovic Marjan 1. Szövetségi kapitány: Radanovic Petar
 
MAGYARORSZÁG: Grieszbacher Márk - Szieben A. László, Bóbis Botond, Baksa Benedek 2, Fodor Olivér, Schmölcz Norman 2, Dala Döme 3, Csorba Tamás, Szeghalmi Zsombor, Fekete Gergő 1, Ekler Bendegúz, Vékony Ákos. Szövetségi kapitány: Horváth János


További eredmények
Horvátország-Spanyolország 8-10
Szerbia-Olaszország 9-6
Görögország-Ausztrália 11-8

9-12. helyért
Kolumbia-Egyesült Államok 10-16
Brazília-Oroszország 6-9

13-16. helyért
Egyiptom-Argentína 22-6
Dél-Afrika-Új-Zéland 4-8

17-20. helyért
Szaúd-Arábia-Üzbegisztán 5-0
Kanada-Kína 10-9
 

AUGUSZTUS 18. 
TÓFÜRDŐ

 
Elődöntők
18:30 Spanyolország-Magyarország
20:00 Szerbia-Görögország

5-8. helyért
15:30 Horvátország-Montenegró
17:00 Olaszország-Ausztrália

Helyosztó mérkőzések
09:30 Üzbegisztán-Kína (19-20. helyért - fedett uszoda)
12:00 Szaúd-Arábia-Kanada (17-18. helyért - fedett uszoda)
09:30 Argentína-Dél-Afrika (15-16. helyért)
11:00 Egyiptom-Új-Zéland (13-14. helyért)
12:30 Kolumbia-Brazília (11-12. helyért)
14:00 Egyesült Államok-Oroszország (9-10. helyért)

AUGUSZTUS 19. 
DÖNTŐK 
12.15 G65 vesztese-G66 vesztese 
13.45 G65 győztese-G66 győztese 
15.15 G67 vesztese-G68 vesztese (Bronzmérkőzés) 
16.45 D67 győztese-G68 győztese (Döntő)
EREDMÉNYHIRDETÉS



HUN-NED 12-7 női Világliga, Szentes - 2020.02.25. (Fotók: Derencsényi István)
Téli Kupa 2020, 2020.02.21. (Fotók: Roszik Ágnes Anetta)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok